Akıllı Sözleşmeler, son birkaç yıldır kripto alanındaki tüm heyecan kaynağı oldu. Ethereum’dan NEM’e, neredeyse her merkezi olmayan platform akıllı sözleşmeleri protokollerine entegre etmeye çalışıyor. Ve neden olmasın? Herhangi bir ekosistemin gelişiminde çok önemli bir araç haline geldi.

Yaklaşan herhangi bir platform bunları kullanmamak çılgınlık olur. Ya potansiyel olarak akıllı sözleşmeleri bir sonraki seviyeye taşıyan yeni bir protokol varsa? Sadece bu değil, aynı zamanda bu yeni protokolün misyonu, yasal aracıları ortadan kaldırmak ve iş yapma pratiğini çok daha kolay hale getirmek, böylece standart akıllı sözleşmelerin eski ve modası geçmiş görünmesini sağlamaktır..

ÜCRETLİ Ağ İncelemesi

Bu makale, ayrıntılı ve kapsamlı bir PAID Network incelemesi, yeni bir merkezi olmayan protokol seti sunar. İlk Dex Teklifi (İDO) 20 Ocak 2021. Bu yazıda benzersiz özelliklerini, nereye gittiğini ve bunun iyi bir yatırım olup olmadığını tartışacağız..

ÜCRETLİ Ağ nedir?

Belirtildiği gibi, PAID Network, iş yapmanın yasal yönünü basitleştirerek merkezi olmayan dünyayı daha da genişleten, kullanımı kolay, yüksek maliyetli ve eşler arası daha fazla hale getiren merkezi olmayan bir protokoldür.

ÜCRETLİ Ağ protokolü Polkadot ekosistemindedir. İlk kavramsallaştırıldı 2020’nin ikinci çeyreğinde, 2021’in ilk çeyreği, emanet, itibar puanlama, stake etme, akıllı anlaşma vb..

Aralık 2020’de başarılı bir özel token satışı gerçekleştirdiler ve şimdi halka açık IDO’larını Ocak ayında Polkastarter platform, zincirler arası jeton havuzları açık artırması için Polkadot ekosistemi üzerine kurulmuş bir protokol.

PAID Network, Chainlink, Alphabit, Masters Ventures, Brilliance Ventures gibi bazı tanınmış kuruluşlar tarafından ortaktır ve desteklenmektedir..

Ücretli Ağ Kimler İçin?

PAID’in merkezi olmayan uygulaması (dapp), çok az deneyime sahip, çok sınırlı paraya sahip olan veya yasal hizmetler aramaktan kaçınmak isteyen herhangi bir işletme ve / veya kullanıcı / müşteri için gereklidir. PAID’in dapp’ı, akıllı anlaşmalarıyla hukuk sisteminin tekrar eden birçok sorununu ele almaya çalışıyor..

ÜCRETLİ Ağ İncelemesi


Dahil Olanlar

PAID Network çeşitli araçlara ve teknolojiye sahiptir. PAID adlı kendi yardımcı programı belirtecine sahiptir. Şeffaf ve adil işlemlerin doğrulanması için merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir bir blok zinciri ağı kullanır. Bu, dapp’lerinin diğer blok zincirleriyle tamamen uyumlu olmasını sağlayacaktır..

Ürünlerini yasal olarak sağlam, güvenli ve olabildiğince çok kullanıcı tarafından kullanılabilir olacak şekilde tasarladılar. Dahil ettiler saygın puanlama sistemi işletmelerde, böylece kullanıcılar şiddetle tavsiye edilenlerle iş sözleşmeleri yapabilirler. Ayrıca sigorta koruması ve keyfi hizmetleri de dahil ettiler.

Uygulamaları hem masaüstü hem de mobil cihazlarda mevcut olacak.

Özelliklere genel bakış

Göre onların İnternet sitesi, ÜCRETLİ, ekosistemlerine güç veren beş farklı özelliğin ana hatlarını çiziyor:

1) Akıllı anlaşmalar; standartlaştırılmış ve otomatik olarak doldurulan akıllı özelliklere sahip yeni bir şablon. Kullanıcılar şartlar ve koşulları doldurabilir ve iş sözleşmelerini dünyanın her yerinde kendi başlarına yürütebilirler. Akıllı anlaşmalar potansiyel olarak, kullanıcılara sözleşmelerde daha önce mümkün olduğu düşünülenden daha karmaşık şartlar ve koşullar belirleme konusunda yasal esneklik sağlayan “evrimsel” adım olabilir..

2) Krediyi Teşvik Etmek & Sigorta havuzu ve emanet yoluyla likidite havuzları. Fonların korunmasını sağlamak için, kabul eden taraflar, her iki tarafça finanse edilebilen bir emanet hizmetini kullanabilir. Tüm emanet ödünç alma ve borç verme, PAID platformu içindeki merkezi olmayan bir P2P pazar yeri aracılığıyla yerleştirilecektir..

Ayrıca, platformda bir yararlanıcının ödemelerini sigortalamak için bir sigorta havuzu mekanizması vardır. Platforma giren herhangi bir üye, sermayesini havuza yatırarak bu sigorta havuzlarına katılabilir ve karşılığında prim ödemeleri alabilir..

3) Tahkim. Ekosistemin bütünlüğünün korunmasından sorumlu olan hakemler, akıllı anlaşma anlaşmazlıklarından kaynaklanan tüm anlaşmazlıkları bir ücret karşılığında çözmelidir. Bunlar, önemli bir payı olan herhangi bir ÜCRETLİ topluluk üyeleridir.

4) PAID Ağı, kredi puanına benzer bir itibar puanına sahiptir. İtibar puanınız ne kadar yüksekse, bir kullanıcı / işletme için o kadar saygın olursunuz ve bu nedenle, ağ sizi başkalarına iş yapmanız için daha fazla tavsiye eder..

5) Herhangi bir Token sahibi veya hissesi yönetişim sisteminin parçası olabilir. Üyeler teklif verme fırsatına sahiptir.

Ücretli jetonları, temel yardımcı programı olarak hareket eder ve herhangi bir jeton sahibine aşağıdaki erişim ve ayrıcalığı verir:

Erişim belirteci:

  • Sözleşme ve abonelik hizmet bedellerinin satın alınması.

Merkezi olmayan finans (Defi):

  • Kullanıcılar stake etme karşılığında ödüller alır.
  • Ödünç sigorta için prim ödülleri alın
  • Alıkoyma & DAICO

İtibar & Yönetim:

  • Ağdaki teklif ve değişiklikler üzerine oylama
  • Blok zincirindeki itibar puanları

Tahkim:

  • Anlaşmazlık çözümleri

PAID jetonlarının mevcut sirkülasyonu, maksimum 594.717.456 arz ile 19.884.000’dir. Jeton deflasyonisttir, çünkü işlem ücretleri için kullanılan jeton yüzdesi nedeniyle arz zamanla azalacaktır..

Takım

Ekip, çok zeki ve deneyimli birçok kişiden oluşur. Kyle Chasse, PAID Network’ün şu anki CEO’sudur. Blockchain teknolojisi geliştirme ve girişimci konusunda deneyimli bir kişi olarak, Bitcoin’e dayalı dünyanın ilk küresel piyangosu World Super Lotto (WSL) da dahil olmak üzere birçok start-up kurdu..

Ayrıca var Lawrence Hutson, aynı zamanda çok parlak bir özgeçmişe sahip olan şu anki CTO. Dünyanın ilk seyahat web sitesi olan Travelocity.com’un tasarımını ve lansmanını yönetti ve yeni ürünler ve tasarımlar oluşturma konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahip.

Ekibin bir parçası olarak bir dizi blok zinciri mühendisiniz ve yazılım geliştiriciniz de var. Bu projenin ne yaptıklarını bilen çok yetenekli kişiler tarafından desteklendiğinden emin olabilirsiniz..

PAID Network ayrıca oldukça geniş bir Danışmanlar Kurulu’na sahiptir. Bu Danışmanlardan bazıları, kripto para birimi ve blok zinciri müşterilerini destekleme geçmişine sahip uluslararası saygın hukuk firması Ashbury Legal’ın kurucusu Ryan Williams. Yaklaşan bir endüstri lideri olan Joeri Van Geelen var.

Harvard Ph.D. tarafından yönetilen bir ekonomik danışmanlık firması olan Prysm Group’ta APAC’ın Yönetici Ortağıdır. ekonomistler. Ünlü bir Youtuber olan Ivan on Tech de danışma kurulunun bir parçasıdır. Kendi kanalı var ve 200.000’den fazla abonesi var. Ayrıca, ailesi 2017’de işini ve evini sattığında Bitcoin’e ‘her şeyi katan’ ünlü ‘Bitcoin ailesinin’ girişimcisi ve patriği Didi Taihuttu’ya da sahipsiniz..

O ve ailesi o zamandan beri dünyayı dolaşıyor ve Bitcoin hakkındaki Sözü yayıyorlar..

Ek Bilgiler ve diğer incelemeler

Bir Youtuber olan Crypto ex-pat, 17 Aralık 2020’de PAID Network’ün ne olduğunu açıklayan ve ana web siteleri aracılığıyla görsel rehberler sağlayan bir video yayınladı. Lütfen aşağıdaki bağlantıya bakın:

İşte aşağıda başka bir video kılavuzu:

Aşağıda, PAID Network’ün misyonlarını, stratejilerini, belirteçlerini vb. Ana hatlarıyla açıklayan teknik raporu bulunmaktadır..

https://docsend.com/view/jdbdpza9d9nehnf2

Ek olarak, aşağıda PAID Ağı, ne hakkında olduğu, kimin desteklediği vb. Hakkındaki tüm bilgileri özetleyen bir PDF dosyası bulunmaktadır..

https://docsend.com/view/6i8gkzq2zvkkqce8

ÜCRETLİ Ağ İncelemesi, Sonuç

Sonuç olarak, araştırma raporu, web sitesi ve haber kaynaklarını inceledikten ve okuduktan sonra, PAID Network, kendisini başlatabileceği ve en azından Polkadot ekosistemi içinde yaygın bir şekilde benimsendiğini görebileceği sağlam bir temele sahip görünüyor..

Akıllı anlaşmaların tanıtımı kesinlikle oyundaki ana kartlarıdır. Geleneksel işin yürütülme ve üzerinde anlaşılma şeklini potansiyel olarak değiştirebilir, ancak aynı zamanda mevcut defi ve akıllı akıllıların kullanım şeklini de çok iyi bozabilir. Bu yazara öyle geliyor ki, bu proje gerçekten de büyüleyici ve potansiyel yatırımcıların gözlerini kesinlikle üzerinde tutmaları gereken bir proje..

Bununla birlikte, biraz endişe var. Tüm yeni projelerde ve start-up’larda olduğu gibi, erken yatırımcı olmanın, proje iyi düşünülmüş ve bazı tanınmış işletmeler ve kişiler tarafından desteklense bile, yüksek riskleri vardır. Crypto Expat’ın Youtube videosunda proje konusunda pek hevesli görünmüyordu. Ama iyi bir noktaya değindi.

Protokol kitlesel olarak benimsenmedikçe, ne kadar iyi düşünülmüş, projeyi heyecan verici ve ekibin ne kadar yetenekli olduğu önemli değildir..

Bu proje hala yenidir ve tam olarak başlatıldığında, ekibin ve yatırımcılarının siparişte birkaç çarpışma yaşayabileceğine şüphe yoktur. Disiplin, sıkı çalışma, daha fazla araştırma gerektirecek & geliştirme ve hem proje fikrine hem de ekibine güçlü bir inanç. Bununla birlikte, bu makalede özetlenen her şeyden sonra, bu yazar bu projenin gerçekten çok iyi işleyeceğine inanıyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector