מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין ביססו את עצמם בעולם הכלכלה המרכזית עם עליית הערך האסטרונומית של ביטקוין בסביבות אמצע 2017. למרות העובדה שרבים מהשימושים הפוטנציאליים בבלוקצ’יין הם עדיין בגדר תעלומה עבור מרבית האוכלוסייה, משקיעים מכל רחבי העולם מפנים את דגשם לעבר נכסים חלופיים אלה כאמצעי להפקת רווח..

זה לא כל הביטקוין. Altcoins, או מטבעות אלטרנטיביים, הם צורות של מטבע דיגיטלי המבוססות על אותם עקרונות טכנולוגיים כמו ביטקוין, אם כי עם שמות והערכות שונות. מטבעות קריפטו כמו Litecoin או Ethereum יכולים לספק ערך טוב במחירים נמוכים יחסית, פוטנציאל אפילו טוב יותר מביטקוין, שראה הרבה עליות ומורדות מאז עלייתו המדהימה לפני שלוש שנים..

Altcoins יכול גם להציג הזדמנויות לחדשנים וליזמים להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים בתחומי מימון רבים, כגון העברות בינלאומיות מהירות. אחת הדוגמאות הטובות לאלטקוין שכזה היא Ripple (XRP), אשר הופכת פופולארית יותר ויותר בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים בגלל הפוטנציאל שלה במימוש העברות מטבע במהירות ובעמלות נמוכות מאוד. למעשה, אם אתה בודק את המאוחר ביותר חדשות XRP היום, תוכלו להבחין בפופולריות הגוברת שלו בקרב בנקים רב לאומיים, שמראה עד כמה הגיעו האלטקוינים מאז שהתחיל כחידוש שמאפיל על הצלחתו של ביטקוין..

מאמר זה יסתכל על האלטקוינים הפופולריים ביותר וכיצד הם יכולים לתרום למהפכת הקריפטוגרפים שמתרחשת לנגד עינינו.

מה הם Altcoins?

לפני שתגיע לסוגים השונים של האלטקוינים וערכם העתידי הפוטנציאלי, עליך להבין מה הם בפועל וכיצד הם נבדלים מביטקוין. במונחים הבסיסיים ביותר, אלטקוינים הם חלופות לביטקוין, בדיוק כמו שמטבעות אחרים הם חלופות לדולר האמריקאי.

READ BBVA זוכה בפרס המצטיין על פלטפורמת ההלוואות הארגוניות של בלוקצ’יין

בניגוד למטבעות רגילים, שכולם פועלים על פי כללים זהים פחות או יותר, גם אם כן צמוד לדולר האמריקאי, לכל אלטקוין סט חוקים נפרד משלו. הם משתנים בזמן הכרייה, בחומרה הנדרשת לכרייתם ובמהירויות ותשלומי העסקה. הודות להבדלים אלה, אלטקוינים יכולים להישאר שימושיים ובעלי ערך בשוק גם למרות הערכתם הנמוכה בהשוואה לביטקוין.

סביר להניח שאף אלטקוין לעולם לא יגיע לשווי השוק המדהים של ביטקוין כמעט 120 מיליארד דולר, אבל זה לא בהכרח דבר כל כך רע. כשם שביטקוין הוכיח שהוא יקר למשקיעים כנכס (מאוד תנודתי), שניתן לסחור במטבע שאינו דיגיטלי, ניתן לנצל את אלטקוינים בשפע רחב של דרכים שונות, כגון שימוש במטבע קריפטוגרפי לייעול ופישוט כסף בינלאומי העברות.

סוגי Altcoins

ישנם סוגים שונים של אלטקוינים. הם נקבעים לפי השימושים הפוטנציאליים השונים כמו גם הכוונות הראשוניות של יוצריהם.

מטלות יציבות הם סוג של אלטקוין שנועד לנטרל את התנודתיות המטורפת של מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים. הערך שלהם קשור לסחורה או אינדקס ספציפי. אחת הדוגמאות הטובות ביותר למטבע יציב הוא לִקְשׁוֹר – מטבע שמוצמד לדולר האמריקני. אסימון אחד של Tether שווה תמיד $ 1, מה שהופך אותו לאופציה נהדרת אם אתם מחפשים דרך מהירה ומאובטחת להעברת מזומנים ברחבי העולם.

אסימונים דיגיטליים הם אלטקוינים הנתמכים על ידי מטבע קיים או מבוסס עליו. מטבעות קריפטו כמו ה- Tether שכבר הוזכר יכולים להיחשב אסימונים דיגיטליים כמו גם מטבעות מטבעות כי Tether מבוסס על שילוב של רשתות חסימות, כולל Ethereum.

קרא את הבנק העתיק ביותר בגרמניה & Aufhäuser מוכן להפיץ קרן קריפטו בשנת 2021


הגדרת הערך של מרבית הקריפטוסים אינה סובבת סביב מחיריהם במטבעות בעולם האמיתי, אלא הפוטנציאל שלהם לשוק ומה שיש להם להציע כישות המתנהלת במקביל למערכות הפיננסיות הוותיקות ששולטות בכלכלה הגלובלית שלנו. . הם גם נוטים להתמקד במה שביטקוין עשה טוב ובמה ניתן לשפר במודל זה, מה שהופך כל אלטקוין חדש למחקר מקרה מעניין לגבי עתידם ההיפותטי של מטבעות קריפטוגרפיים..

בשורה התחתונה

ישנן סיבות רבות אחרות לכך שאתה צריך לבדוק השקעה באלטקוינים בשנת 2020. ליטקוין, למשל, למרות שהיא מוערכת בשבריר זעיר ממה ששווה ביטקוין אחד, היא אטרקטיבית ביותר מבחינת כמה מהם ניתן לכרות בפועל. הבלוקצ’יין של ליטקוין יכול לייצר 84 מיליון מטבעות בסך הכל, לעומת 21 מיליון “העלובים” של ביטקוין. שלב את זה עם 2.5 הדקות למטבע של זמן הכרייה של Litecoin עם 10 דקות לביטקוין, וקיבלת מטבע קריפטוגרפי שיש לו זמני עסקאות וערך שירות טובים יותר ממלך הקריפטו עצמו..

אפילו מייסדי ביטקוין תפסו את העובדה שיש אלטקוינים שעושים דברים מסוימים טוב יותר ויצאו עם אלטרנטיבה משלהם – ביטקוין מזומן, ששיפר משמעותית את העיצוב המקורי. הוא אמנם לא נחשב לאחד האלטקוינים ה”אמיתיים “שכן הוא פועל תחת מטריית הביטקוין, אך הוא שולח איתות ברור מדוע אנו זקוקים למטבעות החדשים הללו וכמה מקום לשיפור נותר בתעשיית הקריפטו..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector