מדריך מלא שלב אחר שלב לתחילת העבודה עם ביטקוין!

מטבעות קריפטוגרפיים הם המטבע של הדור המודרני, ובעתיד הוא עשוי להפוך למדיום החליפין הנפוץ. זהו מטבע וירטואלי המבוסס על טכנולוגיית בלוקצ’יין, המאפשר למשתמשים לבצע עסקאות מקוונות ברחבי העולם. הביטקוין הוא בעל אופי מבוזר, מה שממזער את השליטה של ​​הממשלה באספקתו ובשימושו.

אתה יכול לעשות כל מה שאתה רוצה עם הביטקוין שכן יש רשות שלטונית, ולא נשמרים פרטי עסקה. עסקאות ביטקוין מוסתרות לחלוטין ומהירות ונוחות יחסית משיטות תשלום מסורתיות כגון העברה בנקאית, כרטיסי חיוב וכו ‘.

לאנשים עדיין אין מספיק ידע אודות הביטקוין מכיוון שהוא רעיון חדש וקצת מורכב מדי. תוכל לקבל מידע נוסף על הביטקוין ושימושיו באינטרנט. אם אתה מעוניין בביטקוינים אך אין לך שום ידע בנושא, מאמר זה יעזור לך מאוד. יש כמה צעדים פשוטים המוזכרים להלן שיכולים לעזור לך להבין את כל ההיבטים החשובים של הביטקוין וכיצד להשתמש בו. למידע נוסף בקרו אתר האפליקציות הרשמי

שלב 1 – למד דברים מכריעים על הביטקוין.

לפני שנכנסים לעולם המטבע הקריפטוגרפי, עליכם ללמוד עליו ולקבל את כל המידע הדרוש על המטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר; ביטקוין. יש כמה תכונות של ביטקוין שמבדילות אותו מצורות אחרות של מטבעות. עליכם לדעת כי הביטקוין מוגן לחלוטין מפני אינפלציה מכיוון שיש מספר מוגבל של ביטקוין שניתן לכרות אי פעם, ואין שום סמכות שיכולה להנפיק ביטקוין חדש.

READ VET הוא אולי אחד המטבעות החמים ביותר שיש עכשיו

עסקאות ביטקוין הן אנונימיות, כלומר אינך צריך למסור פרטים כספיים או אישיים בכדי לבצע העברה. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לדעת על ביטקוין הוא שעסקאות ביטקוין אינן הפיכות, מה שאומר שעליך להיות זהיר בעת השימוש בביטקוין מכיוון שלא תוכל לאחזר ביטקוין מועבר בכל מחיר. יש כמה היבטים אחרים של ביטקוינים שאתה לומד עליהם לפני השימוש בו.

שלב 2 – השג ארנק ביטקוין.

עם פשעי הסייבר ההולכים וגדלים, זה הפך להיות חשוב מאוד לשמור על אבטחת המטבע הדיגיטלי שלך. לכן, אם אתה רוצה לשמור על ביטקוין שלך בטוח, תצטרך להשיג ארנק ביטקוין, שהוא כמו ארנק וירטואלי שבו אתה יכול להשתמש כדי לאחסן אותם ולבצע עסקאות. יש כמה ארנקים של ביטקוין בשוק, אבל אתה צריך לבחור אחד עם התכונות הטובות ביותר.

ישנם סוגים שונים של ארנקים של ביטקוין, כמו ארנקי נייר, ארנקים ניידים וכו ‘, ועליך לעשות מחקר נכון ולבחור אחד שמתאים באופן מושלם לכל הצרכים והדרישות שלך. חלק מארנקי הביטקוין המובילים בשוק הם Copay, Breadwallet, Airbitz. אתה יכול לבחור אחד בהתאם למערכת ההפעלה שבה אתה משתמש; iOS או Android.

שלב 3 – לרכוש כמה ביטקוין.

לאחר שהקמתם ארנק, אתם מוכנים לחלוטין להשתמש בביטקוין, אך לשם כך עליכם לקנות אותם תחילה. ישנן מספר דרכים לרכישת ביטקוין, כמו חילופי ביטקוין, כספומטים של ביטקוין, כרטיסי אשראי וכו ‘. אתה יכול להיכנס לכל בורסת ביטקוין מהימנה ולקנות ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי שלך. אם ברצונך לקבל ביטקוין בחינם, תוכל להשתמש בדרכים הבאות;

קרא Uniswap בבורסה מבוזרת ממלא את חמשת מיליון ה- UNI Airdrop הבאה שלה

אתרי ברזים


ישנם אתרי ברזים שונים בהם תוכלו להרוויח ביטקוין על ידי מילוי סקרים וטופסי רשת בלבד. באתרים אלה יש נותני חסות שמשלמים לך בביטקוין על מילוי סקרים.

כריית ביטקוין

זו דרך נוספת להרוויח ביטקוינים בחינם, אבל בשביל זה תצטרך להיות עם מערכת מחשב חזקה שתוכל לפתור חסימות של עסקת ביטקוין ותקבל פרס על כל בלוק שתפתור.

שלב 4 – התחל להשתמש בביטקוינים.

עכשיו מגיע השלב האחרון של השימוש בביטקוין וליהנות מהתכונות הפנטסטיות שלו. ישנם שימושים אינסופיים בביטקוין כיוון שתוכלו להשתמש בו לביצוע רכישות מקוונות, הזמנת כרטיסי טיסה, נדל”ן וסחורות ושירותים אחרים..

לפני השימוש בביטקוין, עליכם לוודא שהמוכר יקבל תשלום ביטקוין מכיוון שיש חברות מוגבלות ומוכרים המקבלים תשלומי ביטקוין. ניתן לקנות כרטיסי מתנה באמצעות ביטקוין ולהשתמש בהם לרכישת סחורות מאתרים שאינם מקבלים אפילו תשלומי ביטקוין.

אם לנסח את זה בקצרה, יש כמה צעדים שתוכלו לבצע כדי להתחיל עם הביטקוין ולבצע עסקאות בכל רחבי העולם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map