Čo je to Crypto Superstar? 

Crypto Superstar je nezávislý obchodný systém vytvorený pre použitie obchodovania na volatilnom trhu s kryptomenami. Beží na vynikajúcom algoritme, ktorý presne vie, čo sa deje na trhu. Tento algoritmus to robí hľadaním výnosných obchodných signálov a hodnotením globálnych správ. Funguje pomerne efektívne a je schopný zadávať obchody v priebehu niekoľkých sekúnd. Algoritmus je ovplyvnený vzorkami veľkých údajov a na základe týchto údajov vyhľadáva logické a ziskové obchody. Môže to urobiť za pár sekúnd, čo vám môže trvať niekoľko dní alebo týždňov. Z dôvodu nestálosti trhu s kryptomenami potrebujú noví používatelia nástroj, ktorý im pomôže zúročiť ich investície.

Prečo by ste mali dôverovať krypto superstar?

Vieme, že z dôvodu online povestí môžete mať pochybnosti o obchodných systémoch. Preto sme túto technológiu dôkladne otestovali a zistili sme, že je lepšia ako jej konkurencia. Crypto Superstar nie je podvodný obchodný systém ani podvod. Obchodný systém zaviedol opatrenia, ktoré vám zabezpečia jeho transparentnosť. 

Tu je niekoľko z nich: 

  • Regulovaní makléri: Crypto Superstar využíva regulovaných a licencovaných sprostredkovateľov, ktorí pomáhajú spravovať váš účet a zabezpečiť, aby bol regulovaný. 
  • Demo obchodovanie: Crypto Superstar vám umožňuje v zásade „vyskúšať pred zakúpením“. Môžete získať prístup k demo účtu, ktorý je v podstate replikou živého obchodného účtu a uzatvárať obchody na základe minulých údajov. Ak nie ste spokojní s demo účtom, môžete zrušiť obchodovanie s Crypto Superstar. 
  • Zákaznícky servis: Prístup k zákazníckym službám je rýchly a ľahký. Pracovisko je otvorené 24 hodín denne, päť dní v týždni. Zákaznícke služby môžete kontaktovať prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefonicky. Nedoporučujeme však používať e-mail, pretože e-mailová korešpondencia je spravidla pomalá. 

Stručný sprievodca k otvoreniu účtu v Crypto Superstar

Vďaka Crypto Superstar sa nemusíte obávať zdĺhavého procesu otvárania účtov. Prevedieme vás krokmi v sprievodcovi nižšie a uvidíte, aké rýchle a ľahké je začať obchodovať. 

  • Zaregistrujte si svoj účet 

Registrácia je celkom jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je mať pripravené základné informácie, aby ste mohli vyplniť formulár uvedený nižšie. Po vykonaní tejto akcie vás bude kontaktovať špecializovaný správca účtov. 

  • Financujte svoj nový účet 

Crypto Superstar vyžaduje, aby všetci noví používatelia financovali svoje účty vkladom 250 EUR. Tento vklad je vlastne vaša prvá kapitálová investícia. To znamená, že sa nemusíte starať o zabezpečenie vkladu a o pripravenosť svojho investičného kapitálu. 

  • Spustite demo obchodovanie 

Po financovaní svojho účtu získate prístup k funkcii ukážkového obchodovania. To znamená, že môžete obchodovať na replike funkcie živého účtu bez potreby akýchkoľvek finančných prostriedkov. Vaše obchody budú umiestnené na historických údajoch. Umožní vám získať skúsenosti a zručnosti na dosiahnutie väčšieho úspechu na trhu s kryptomenami. 

  • Aktivujte živé obchodovanie 

Po dokončení demo-obchodného experimentu môžete pokračovať v aktivácii svojho živého účtu. Váš správca účtu vám poradí, ako správne nastaviť, aby ste minimalizovali riziko straty na platforme. Môže to zahŕňať nastavenie limitu stop-loss a rozhodnutie, kedy budete otvárať a zatvárať obchodné relácie. 

Odhad zisku dosiahnutého používateľmi 

Náš tím si stanovil za cieľ zistiť, koľko alebo skôr odhadnúť, koľko zarábajú používatelia pri obchodovaní s Crypto Superstar. Spočiatku sa zdalo, že je Crypto Superstar príliš dobrá na to, aby to bola pravda, a veľa našich čitateľov malo platné otázky, na ktoré sme chceli odpovedať. S radosťou oznamujeme, že Crypto Superstar je v skutočnosti legitímnou obchodnou aplikáciou ktorá má schopnosť pomáhať novým a skúseným používateľom generovať príjmy z volatilného trhu s kryptomenami. 

Ako to vieme?? 


Naše hodnotenie ukázalo, že veľa aktívnych používateľov kryptomeny Superstar je so svojimi zárobkami spokojných. Sme si celkom istí, že pri vyhľadávaní online nájdete tiež veľa pozitívnych posudkov. V závislosti od toho, koľko investujete a aké nastavenia ste vo svojom účte vykonali, môžete zarobiť až 800 EUR a viac. To nie je zaručené, pretože trh s kryptomenami je veľmi nestály a existujú určité riziká, avšak použitie skúsenej obchodnej aplikácie ako Crypto Superstar vám poskytne väčšiu šancu na úspech.. 

Crypto Superstar nie je jedinou technológiou svojho druhu na trhu. Možno ste už počuli o Bitcoin Superstar, Bitcoin Revolution a Bitcoin Code. Tvrdí sa však, že Crypto Superstar je oveľa lepšia ako tieto ďalšie technológie.

Ďalšia bezpečnosť na kryptomene Superstar

Museli sme preskúmať, ako bezpečná je vlastne Crypto Superstar. Nemôžeme podporiť obchodnú technológiu, pri ktorej môže dôjsť k úniku vašich údajov alebo napadnutiu vášho účtu. Našli sme niekoľko zaujímavých výsledkov. Náš test odhalil, že Crypto Superstar je chránený certifikátom SSL. To znamená, že vaše osobné informácie a informácie o účte sú chránené šifrovaním. Keď sa rozhodnete pokračovať v živom obchodovaní, budete môcť nakonfigurovať nastavenia pomocou svojho správcu účtu. 

Medzi ďalšie bezpečnostné opatrenia patrí: 

  • Nastavenie limitu stop-loss: toto je dôležité nastavenie, ktoré nesmiete zanedbávať, pretože vám ponúkne možnosť zabrániť obchodnému systému použiť všetky prostriedky na vašom účte. To znamená, že je možné obchodovať s časťou vášho celkového kapitálu, napríklad pomocou 250 EUR na obchodovanie, keď máte na účte až 900 EUR.
  • Nastavenie menových párov: Je dôležité, aby ste nastavili svoje menové páry. Toto vám umožní vybrať si najvýnosnejšie menové páry online. To sa dá urobiť aj automaticky, v závislosti od vašich preferencií.
  • Otvorenie & Záverečné obchody: Algoritmus Crypto Superstar beží 24 hodín. Preto je dôležité, aby ste sa rozhodli, kedy budete svoje obchody otvárať a zatvárať, pretože algoritmus je vždy funkčný. 

Celebrity podieľajúce sa na krypto projektoch

Celebrity Krypto projekty
Richard Branson Richard Branson údajne investoval do BitPay 30 miliónov dolárov.
Mel B. oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel.
Ashton Kutcher Ashton Kutcher bol zástancom bitcoinu a investoval do blockchainu športových stávok Unikrn
William Shatner Zapojené do spoločnosti Solar Alliance, spoločnosti so sídlom vo Vancouveri, ktorá prevádzkuje farmu na ťažbu bitcoinov na solárny pohon
Mike Tyson Tyson v roku 2015 uviedol na trh svoju vlastnú líniu bitcoinových bankomatov v Las Vegas.
50 centov Predal album pre kryptomenu s názvom: držať ju a zabudnúť na ňu
Gwyneth Paltrow Pripojil sa k startupu Bitcoin Wallet Abra ako poradca počas epizódy série Apple Planet of the Apps.
Snoop Dogg V roku 2017 bol Snoop Dogg ako dar pre svoj mládežnícky futbalový program obdarovaný 1 500 SparkleCOINmi od spoločnosti v hodnote približne 55 500 dolárov.
Dennis Coles Dennis Coles, oznámil svoju investíciu do sveta kryptomien ako spoluzakladateľ spoločnosti Cream Capital, ktorá sa zameriava na vybudovanie blockchainovej siete bankomatov s cieľom uľahčiť používanie mincí ako Ethereum a bitcoin
Jamie Foxx Jamie Foxx skočil do rozbehnutého vlaku s kryptomenami, keď začal propagovať tokenový predaj Cobinhood, bezplatnej burzy na obchodovanie s kryptomenami
Richard Sherman Richard Sherman na Facebooku oznámil, že jeho oficiálny internetový obchod začne prijímať platby bitcoinom a nazval ho „menou budúcnosti“.
Johnny Depp Na jeseň roku 2018 sa herec stal partnerom startupu TaTaTu blockchain, ktorý sa zaoberá tvorbou filmov.
Luis Suarez Luis Suarez chce teraz zarobiť peniaze aj predpovedaním toho, kto vyhrá zápas. Uruguajská futbalová hviezda pozvala 25 miliónov svojich stúpencov na Instagrame, aby sa k nemu pripojili pri prihlásení na platformu Stox s predikciami na trhu založenými na éteru a pri predpovedaní na US Open.
Lothar Matthaus Lothar Matthaus nastúpil ako veľvyslanec futbalu, pretože, ako uviedol, decentralizáciou vyhľadávania talentov má TokenStars veľký potenciál zabezpečiť, aby sme sa v najbližšej budúcnosti dočkali nových maradonas a ronaldos.
Gianluca Zambrotta Zameriava sa na trénovanie futbalového klubu v Číne a v kryptosvete ako futbalový veľvyslanec TokenStars.
Redfoo Je programátor pracujúci na projekte Ethereum! Veľmi sa venuje blockchainu a venoval niekoľko osobných predmetov na vianočnú charitatívnu aukciu TokenStars.
Roger Ver V súčasnosti je zapojený do mnohých projektov, ako sú Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter. Roger venoval svoje tričko krypto charitatívnej aukcii TokenStars.
Tommy Haas Je tenisovým veľvyslancom v TokenStars.

Krypto Superstar je účinná

Náš tím zistil, že Crypto Superstar je vynikajúci obchodný systém. Má všetky funkcie, ktoré pomáhajú novým používateľom, s malými alebo žiadnymi skúsenosťami, prosperovať na trhu s kryptomenami. Ako každá investícia, aj tu existuje určitá miera rizika, ktorú je však možné ľahko minimalizovať konfiguráciou nastavení na živom účte. Transparentnosť Crypto Superstar na nás skutočne urobila dojem a môžeme vás ubezpečiť, že tento obchodný systém bol vytvorený s ohľadom na používateľa. 

Časté otázky

Môžem Crypto Superstar používať na mobilných zariadeniach a počítačoch?

Áno. Crypto Superstar je prístupný na akomkoľvek počítači alebo mobilnom zariadení. Nemá mobilnú aplikáciu, ale na platformu sa dostanete cez mobilný prehliadač. Stojí za zmienku, že softvér sa oveľa ľahšie používa na pracovnej ploche.

Môžem obchodovať s majetkom pomocou pákového efektu?

Áno. Uvádza sa, že Crypto Superstar uzavrela partnerstvo s maklérmi, ktorí umožňujú obchodovanie s kryptomenami pomocou pákového efektu. Obchodovať môžete s pákou až 1: 1 000. 

Môžem otvoriť dlhé a krátke pozície?

Áno, cez Crypto Superstar môžete otvárať dlhé aj krátke pozície vďaka sieti maklérov, s ktorými je platforma prepojená.

Aké sú spôsoby platby a limity výberu / vkladu?

Minimálna výška vkladu v Crypto Superstar je 250 €. Dostupné spôsoby platby sú rôzne a zahŕňajú Visa, Mastercard, bankový prevod, Skrill a Neteller. 

Sú s tým spojené nejaké náklady a poplatky??

Nie, ako tvrdí jej webová stránka, Crypto Superstar neúčtuje žiadne poplatky ani provízie.

Ako môžem vybrať svoje peniaze??

Hovorí sa, že proces výberu vyžaduje, aby ste vyplnili prihlášku, budete požiadaní o zadanie svojich bankových údajov a zisky sa prevedú na váš účet. Neexistujú žiadne limity a môžete požiadať o svoje výplaty každý deň.

Aký je proces registrácie a overenia?

Proces registrácie je jednoduchý a trvá niekoľko minút. Musíte uviesť základné podrobnosti, ako je vaše meno, kontaktné číslo, e-mail a nastaviť alfanumerické heslo. Po zadaní všetkých podrobností bude váš účet o pár minút overený.  

Aký je ich zákaznícky servis?

Webovú stránku môžete kontaktovať iba prostredníctvom kontaktného formulára. Akonáhle ste zaregistrovaní

Slovník pojmov kryptomeny

Termín Definícia
Fiat Fiat sa tradične označuje ako papierové peniaze, ktoré nemajú skutočnú hodnotu, ale ktorých hodnotu v zásade určuje ich tvorca, vo väčšine prípadov by to bola vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajne najpopulárnejšou kryptomenou na svete. Bitcoin beží na bitcoinovom blockchaine a je to decentralizovaná mena, ktorá funguje nezávisle od centrálnych bánk a autorít
Ethereum Ethereum je rovnako ako bitcoin kryptomena, ktorá je decentralizovaná. Tu môžu investori prevádzať a vymieňať si hodnoty.
Litecoin Litecoin je tiež kryptomena a blockchain odrážajúci bitcoin.
Výmena Kryptoburza je v podstate online platforma, na ktorej sa kryptoterminári môžu zamieňať za rôzne kryptomeny za iné kryptomeny.
Ťažba bitcoinov K ťažbe bitcoinu dochádza, keď sú bitcoinové transakcie overené a potvrdené pred pridaním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peňaženka Kryptomena je softvérový program, ktorý ukladá súkromné ​​a verejné kľúče investorov. Používateľom tiež umožňuje prevádzať, prijímať, míňať, ukladať a kontrolovať svoje zostatky.
Cirkulujúci prívod Týka sa to množstva danej kryptomeny alebo tokenov, ktoré sú verejne dostupné a cirkulujú na trhu medzi kupujúcimi a predávajúcimi..
Tržná kapitalizácia Trhový strop predstavuje trhovú hodnotu všetkých kryptomien dostupných na trhu za deň.
Altcoiny Bitcoin bol prvou a najúspešnejšou zo všetkých kryptomien. Všetky ostatné mince sú zoskupené do kategórie altcoinov.
Blokovať prieskumníka Online nástroj na skúmanie a analýzu blockchainu kryptomeny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet blokov pripojených v blockchaine.
Blokovať odmenu Stimul poskytnutý bitcoin minerovi, ktorý úspešne vypočítal hash (overenie) v bloku.
Prepojenie reťaze Prevod jednej kryptomeny do druhej. To si vyžaduje, aby sa transakcia uskutočnila v dvoch samostatných blockchainoch.
Konzorciový blockchain Súkromný a prevádzkovaný blockchain.
Kryptografia Proces šifrovania a dešifrovania informácií.
Decentralizovaná autonómna organizácia Týka sa organizácií, ktoré sú riadené počítačovými programami alebo softvérom, a nie ľudským vstupom. V tejto súvislosti neexistuje ústredný orgán.
Token Tokeny sú pevne spojené s ICO a sú často postavené na už existujúcom štandarde zo zavedených „inteligentných kontraktov“ blockchainov ako je Ethereum.
ICO Toto je skratka pre Initial Coin Offering a znamená novú revolučnú metódu získavania finančných prostriedkov pre projekty.
Vidlička Z hľadiska kryptomeny je fork udalosť, pri ktorej sa existujúca kryptomena rozdelí na dve variácie kódu.
Peňaženka Kryptomenová peňaženka je hlavným spôsobom, ako majú vlastníci kryptomien prístup k svojim coinom.
Skladovanie za tepla a za studena Týka sa to miesta, kde je hostená konkrétna peňaženka. Hot storage označuje peňaženku, ktorá je prístupná z internetového pripojenia, zatiaľ čo úložisko typu hot storage označuje hosťovanie vašej peňaženky offline na samostatnom hardvéri..
Podmienené Podmienené viazanie je finančné dojednanie, v ktorom tretia strana drží a reguluje platby finančných prostriedkov požadovaných pre dve strany zapojené do danej transakcie..
Inteligentná zmluva Blokový reťazec Ethereum umožňuje nasadenie kódu doň vo forme inteligentnej zmluvy. Táto zmluva je v podstate súborom matematických pravidiel, ktoré určujú fungovanie transakcií
Proof-of-Work (PoW) Aby sa transakcie potvrdili a pridali do hlavnej knihy Blockchain, boli vyvinuté rôzne prístupy na dokončenie tohto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptomenách založených na PoS je tvorca nasledujúceho bloku vybraný pomocou rôznych kombinácií náhodného výberu a bohatstva alebo veku.
Dôkaz o dôležitosti (POI) Toto je štýl dôkazu, ktorý bol priekopníkom mince NEM ako tretia alternatíva k PoW a PoS.
TA Zkratka pre technickú analýzu alebo analýzu hodnôt mincí na základe historických pohybov cien a sofistikovaných ukazovateľov.
Uzol počítač, ktorý je pripojený k sieti konkrétnej kryptomeny.
Ťažba Ťažba je proces overovania nových transakcií v distribuovanej knihe kryptomien.
Mesačný výstrel Týka sa to kryptomeny, ktorá dramaticky strieľa smerom nahor.
Medvedie a býčie trhy Býčí trh sa vzťahuje na rastúce ceny a optimistické nálady, ktoré nabádajú k nákupu. Medvedie trhy sa považujú za opak býčích trhov s klesajúcimi cenovými trendmi a pesimistickým sentimentom, ktorý podporuje predaj
Veľryba Vzťahuje sa na niekoho, kto vlastní veľké množstvo kryptomeny
HODL Odkazuje na stratégiu pasívneho investovania ignorovania turbulencií na trhu a čakania na dlhodobé výnosy.
Hard Fork Týka sa typu vidlice, ktorá vytvára trvalú zmenu štandardného protokolu digitálnej meny
Dlhá / dlhá poloha Týka sa stávky, že hodnota určitého majetku nakoniec stúpne na hodnote.
Súkromný kľúč Informácie, ktoré sú prezentované ako reťazec písmen a číslic, ktoré môže investor použiť na prístup k svojej digitálnej mene
Verejný kľúč Adresa, na ktorej môže investor získať svoju digitálnu menu kombináciou písmen a číslic.
Rekt Nastáva, keď investor príde na trhu s kryptomenami o veľké sumy peňazí
Skrat / skrat Nastáva, keď investor zaujme krátku pozíciu a urobí stávku, že hodnota majetku alebo meny poklesne
Ťažobný stimul Odmenu získavajú baníci za potvrdenie transakcie a ich ťažbu do blokov
Zelenáč Odkazuje na nových investorov na trhu s kryptomenami.
DApp Odkazuje na decentralizovanú aplikáciu.

Ostatné kryptoobchodné systémy

Kryptoobchodník Bitcoin Loophole Bitcoinová superhviezda Bitcoin Rush
Vývoj bitcoinu Bitcoinový okruh Zisk bitcoinu Bitcoinový kód

Zrieknutie sa zodpovednosti: Obsah na tejto stránke by sa nemal považovať za finančné poradenstvo. Slúži iba na informačné účely. Nikdy neinvestujte to, čo si nemôžete dovoliť stratiť. Pred akýmkoľvek finančným rozhodnutím vždy čo najviac preskúmajte a poraďte sa s certifikovaným finančným poradcom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector