Günlük Ethereum ETH Fiyat Tahmini

  • 4 saatlik grafikteki parabolik SAR, düşüşten yükselişe geçti..
  • Santiment’e göre adres etkinliği ve ağ büyümesi çok sağlıklı görünüyor.

Düşüş gösteren Pazartesi gününün ardından Ethereum boğaları, son iki günde kontrolü tamamen yeniden ele geçirmeyi başardı. Şu an itibariyle, fiyat rahat bir şekilde 1.100 dolarlık psikolojik seviyenin (1.125 dolar) üzerinde seyrediyor..

Ethereum 4 saatlik trendi tersine çevirdi

4 saatlik fiyat tablosunu okurken, Ethereum’un sadece fiyatı defalarca engelleyen 1.040 dolarlık çizgiyi fethetmediğini görebiliriz. Bununla birlikte, MACD sürekli alıcı ivmesi gösterirken, parabolik SAR düşüşten yükselişe geçti..

eth / usd 4 saatlik grafik 010621

Resim: ETH / USD 4 saatlik grafik

Günlük tabloya bakıldığında, akıllı sözleşme platformu liderinin 1.200 dolarlık psikolojik seviyeyi hedeflediği görülebilir. Grafik, TD sıralı göstergesinde yeşil-dokuz mum çubuğu şeklinde bir satış sinyali verdi. Bununla birlikte, boğalar kısa bir düzeltmenin ardından iyi ve gerçekten geri döndüler..

eth / usd günlük grafik 010621

Resim: ETH / USD günlük grafik

IntoTheBlock’un Paranın Etrafında Giriş / Çıkış Fiyatını (IOMAP) gördüğümüzde, önceden önemli direnç engellerinin olmadığını görüyoruz. 1.200 $ ‘da biraz ılımlı bir direnç var, ancak alıcıların hızlı bir şekilde üstesinden gelmek için yeterli ivmeye sahip olması gerekiyor..

eth / usd hacim grafiği 010621

Resim: IntoTheBlock

Genel yükseliş görünümümüze daha fazla güven ekleyen bu grafik Santiment’in.

ethereum santiment grafiği

Resim: Santiment

Zincir içi analiz platformu, görüntüyü tweetledi ve şunları söyledi:

“#Ethereum, üç gün içinde üçüncü kez 1.100 $ seviyesinin üzerine sıçradı ve # 2 numaralı piyasa değeri # kripto varlığı için hem adres faaliyeti hem de ağ büyümesi iyi bir yerde durmaya devam ediyor”

Ethereum Değerlenmemiş mi?

Ether (ETH) son zamanlarda 1000 $ sınırını aştı. Bununla birlikte, CME açığı kapandığında Bitcoin’den sonra keskin bir şekilde geri çekildi ve BTC için% 10’luk bir düzeltme sağladı. ETH 850 dolara geriledi ama orada uzun süre kalmadı.

Sektör yorumcusu Alex Saunders, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması konusundaki düşüncelerini paylaşmak için Twitter’a gitti.

Diğer analistler ve uzmanlar, Ethereum için gerçek parasal temellerin henüz devreye girmediğini öne sürdüler. Ek olarak, bir ölçüm de varlığın daha ileri gitmesi gerektiğini gösteriyor. Glassnode Insights raporuna göre, Ether, iki buçuk yıl süren ayı piyasasına girmeden önce dört rakamlı bölgede bir aydan az zaman harcadı..

Zincir içi sinyaller, 2018’deki aynı fiyat seviyelerine göre hala bir boğa piyasasının ilk aşamalarında olduğumuzu gösteriyor..

Rapor, piyasa değeri ile gerçekleşen kapitalizasyon arasındaki ilişki olan Piyasa Değerinin Gerçekleşmiş Değere (MVRV) oranını analiz etti. İşlem gören fiyat “gerçeğe uygun değer” in altında olduğunda gösterilen metrik.

Glassnode, MVRV oranının, fiyatın mevcut seviyelere eşit olduğu 2018’in başlarına göre hala son derece düşük olduğunu belirtti. Oran daha önce bu kadar düşükken, 2017 boğa koşusu öncesinde ETH fiyatları hala 25 doların altındaydı..

Bu, mevcut pazarda, ETH aşırı değerlenmeden önce önemli ölçüde daha fazla büyüme için yer olduğunu gösterir..

Bitcoin Ethereum’u 2.000 Dolara Çıkaracak?

Analist Jebb McAfee tarafından sağlanan bir analize göre, Ethereum boğalarının yakında 2.000 $ ‘a doğru bir fiyat rallisine hazırlanmaları gerekiyor. McAfee, varlıkta yükselişe geçmeden önce pek çok temel ilkeyi (Ethereum’un merkezi olmayan bir uygulama sunucusu olarak büyümesi ve Google’daki artan arama hacimleri gibi) değerlendirdi..

McAfee, Bitcoin’in ETH’nin potansiyel boğa koşusunun arkasındaki ana katalizör olduğunu ekledi. Aralık 2017’de en iyi kripto para biriminin piyasa değerindeki düşüşün, ETH / USD’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.419 $ ‘a ulaşmasının yolunu açtığını belirtti..

Analist, çiftin tepkisel mitinginin parti psikolojik olduğunu ima etti. Bitcoin pazarındaki büyük bir yukarı yönlü hareket, yatırımcıları bir sonraki en iyi dijital varlığı keşfetmeye teşvik etti. Ethereum, Aralık 2017’de bundan büyük ölçüde yararlandı ve temel fraktalın 2021’de tekrarlanmasını bekliyor..

Bitcoin’in büyük bir ralliden geçmesinin bir boğa piyasasındaki yatırımcılar arasında güven oluşturduğuna inanıyorum. Ve bu güven [Ethereum’a] ve rallisinin kendisine akacak.

Açıklama, Ether’in büyük bir yukarı itme geçirmesiyle ortaya çıktı. Kripto para birimi, sadece üç günlük ticarette Bitcoin hakimiyeti daha düşük düzelirken neredeyse% 60 arttı..

ETH İçin İzlenecek Önemli Fiyat Düzeyleri

Boğaları izlemek için en önemli seviye, 1.200 dolarlık psikolojik bölge. Olumsuz tarafı, daha önce 500.000’den fazla adresin 2.75 milyon ETH token satın aldığı 1.040 $ ‘lık güçlü bir destek engeli var. Bu seviye, herhangi bir satış baskısını emecek kadar sağlam olmalıdır.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me