Contents

2021’de En İyi 10 Kripto Para Birimi

2021’de kripto para satın almayı veya bunlara yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? 7.000’den fazla kripto para birimi ile 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerini seçmek, yapılması kolay bir şey değil. Korkmayın, Trading Education’da 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinin bir listesini hazırladık!

Çeşitli uzmanlara göre, 2021’de izlenecek en iyi kripto para birimleri Bitcoin, Ethereum, Cardano, ve Litecoin.

Bu yıl kripto piyasasına yatırım yapmayı planlıyorsanız, size güzel haberlerimiz var.! Birçok kripto meraklısına göre 2021, kripto para birimlerine yatırım yapmak için en iyi yıl olacak.

Hangi kripto paraya yatırım yapılacağına karar vermek söz konusu olduğunda, piyasada binlerce kripto para birimi bulunduğundan, seçim biraz zor olabilir..

Araştırmanızı yapmak ve değerli olanları “verimsiz” olanlardan ayırmak zor ve zaman alıcıdır.

Bu yüzden size yardım etmek için buradayız. Aşağıda, 2021’de patlaması ve daha da büyük bir etki yaratması beklenen ilk 10 kripto para biriminin bir listesi yer almaktadır. gelecek yıllarda.

Sonuçta, en iyinin en iyisi olarak gösterebileceğimiz tek bir kripto para birimi yok. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla şey var ve liste büyümeye devam ediyor.

Birçok kripto para birimi, ne aradığınıza ve yatırım hedeflerinizin ne olduğuna bağlı olarak oldukça cazip yatırım fırsatları sunar..

Dikkate alınması gereken bir diğer husus, sahip olduğunuz deneyim düzeyidir..

Örneğin, bazı kripto para birimleri yeni başlayanlar için iyi bir yatırım olabilirken, diğerleri daha gelişmiş kripto tüccarları için uygundur..

Ayrıca şunu da aklınızda bulundurmalısınız En iyi kripto para birimlerini satın almak, başarılı bir kripto tüccarı olmak için yeterli değildir.

Bu yıl yatırım yapmak için bu en iyi kripto para birimlerine bir göz atın ve 2021’e doğru adımlarla başlayın.

2021’de Patlayacak En İyi 10 Kripto Para Birimi:

1. Bitcoin


2. Litecoin

3. Ethereum

4. Temel Dikkat Simgesi

5. Cardano

6. Bitcoin Cash

7. Binance Coin

8. TRON

9. EOS

10. Dalgalanma

Güvenlik hakkında hızlı bir söz!

Birçok tüccar, güvenliğe yeterince dikkat etmedikleri için kripto yolculuğunun sona erdiğine tanık oldu..

Kripto para birimlerine yatırım yapma konusunda gerçekten ciddiyseniz, güvenliğinizi güçlendirerek yatırımınızı korumak için çaba harcamalısınız.

Kripto para birimi yatırımcılarının yaptığı hataların çoğu güvenlikle ilgili. Örneğin, 2FA’yı (iki faktörlü kimlik doğrulama) etkinleştirmeyi unutmak, madeni paralarınızı bir borsada bırakmak, bir donanım cüzdanına sahip olmamak veya sadece dolandırıcılık kurbanı olmak.

Altcoinler hakkında kısa bir kelime: altcoin nedir?

Altcoinler açıklaması çok basittir. Bitcoin olmayan herhangi bir kripto para birimidir. Yani, temel olarak, Bitcoin hariç tüm kripto para birimleri altcoin’lerdir..

“Altcoin” kelimesi “alternatif” ve “madeni para” kelimelerinin birleştirilmesiyle yapılmıştır..

Bugün, binlerce altcoin var. Sadece bu paraları takas eden altcoin tüccarları bile var.

Genel olarak konuşursak, altcoinler Bitcoin ticaretinden daha riskli görülse de tüm altcoinler aynı değildir..

Nispeten yeni altcoinler, son 10 veya daha fazla yılda kendilerini kurmaya başlayanlardan çok daha fazla riski temsil eder..

Bununla birlikte, ticarete değer altcoinler sürekli değişiyor. Kripto para piyasası asla yerinde durmaz.

Ama tartışma konumuza geri dönelim!

Bu yüzden, bu yazıda size 2021 için satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi vereceğiz..

Makalenin sonunda, 2021’deki en iyi kripto para birimleri hakkında sağlam bir anlayışa sahip olmalısınız, bunlara nasıl yatırım yapacağınız ve başlarken neden en önemli noktalarınız olması gerektiği ve yolculuğunuza başlamanız için en iyi kriptolardan bazıları.

Kripto piyasasına hızlı ve kolay bir şekilde dalmak istiyorsanız, % 0 komisyon, kontrol et eToro Borsası!

2021’de hangi ilk 10 kripto para birimi patlayacak??

Kripto para birimleri gelip gittikçe bu liste her zaman değişecektir. 2021’de aşina olacağınız bazı kripto paralar olsa da, tüm kriptolar zamanın testine dayanamaz..

İşte 2021’de izlenecek en iyi 10 kripto para birimine bir bakış:

1. Bitcoin (BTC) – 2021’in sonunda 100.000 $?

bitcoin logosu

Hakkında konuşurken şu anda yatırım yapmak için en iyi 10 kripto para birimi, genel olarak kripto para birimleri veya sadece akıllı kripto yatırımları, tüm tartışmalar Bitcoin ile başlamalıdır.

Neden?

Bunun nedeni, Bitcoin’in bugüne kadar en çok kullanılan kripto para birimi olması ve genellikle “Kripto Para Birimlerinin Kralı” olarak anılmasıdır..

Bitcoin’in temel amacı, küresel, eşler arası, dijital nakit olmaktır; bu, herhangi bir düzenleme biçiminden ayrıdır ve böylece tamamen merkezden uzaklaştırılmıştır. Hemen hemen tüm diğer kripto para birimlerinin kopyalamaya çalıştığı bir fikir.

Bitcoin aynı zamanda ilk kripto para birimiydi ve hala sonunda ayakta kalan son kişi olacağına inanan birçok kişi var..

Bunun dışında Bitcoin’i yatırım radarınızda tutmanızın nedeni, sahip olduğu kripto alanındaki en yüksek likidite, bu da yeni başlayan biriyseniz satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimi yapar.

Nihayetinde kesinlikle hiçbir sorun yaşamayacaksın Bitcoin almak veya satmak. İnsanlar durmadan Bitcoin alıp satıyor.

Diğer tarafta her zaman siparişinize uymaya hazır biri olacak. Sadece bu değil, Bitcoin’in oynaklığına rağmen en istikrarlı kripto para birimlerinden biri olduğu da biliniyor..

Bitcoin’in etkisinin, talebinin ve kitlesel olarak benimsenmesinin önümüzdeki yıllarda artması bekleniyor (belki de rakiplerinin herhangi birinden daha fazla).

Talep arttıkça, yalnızca 21 milyon jeton olacağı için Bitcoin’in fiyatının önemli ölçüde artması bekleniyor..

Tesla, Bitcoin’e 1.5 milyar dolar yatırım yaptı ve gelecekte kripto para birimini ödeme olarak kabul etmeye başlayabilir. Haber çıktığında, Bitcoin fiyatı anında yaklaşık% 14 artarak madeni para başına 44.000 $ ‘ın üzerine çıktı..

Ama burada bitmedi! Şubat 2021’de, Bitcoin ilk kez 50.000 doları aştı, çünkü büyük şirketler kripto para birimine sıçradı ve 58.000 dolara ulaşmayı başardı..

Birçok uzman, Bitcoin’in fiyatının 2021’in sonunda 100.000 doları geçebileceği konusunda hemfikirdir ve son trendlere göre devam eder; Bitcoin bu beklentileri karşılama ve hatta aşma yolunda görünüyor.

Tüm bunlar, Bitcoin’in 2021 için en iyi kripto para birimi olduğuna inanmamıza neden oluyor.

Satın almayı düşündün mü 2021’de Bitcoin?

2. Litecoin (LTC) 2021’de 360 ​​$ ve ötesine dönüş?

Bu yıl Litecoin’e yatırım yapmayı düşünmenin ana nedenlerinden biri, yüksek likiditesi ve büyük piyasa değeri..

Risklerden kaçınmak istiyorsanız, daha küçük piyasa değerlerine ve topluluklara sahip madeni paralardan uzak durun ve Litecoin gibi kripto para birimleriyle devam edin.

Neden Litecoin’in bu yıl ve önümüzdeki yıllarda patlayacağını düşünüyoruz??

Eh, 84 milyon jetonluk sınırlı bir arz (Bitcoin’in 21 milyonuna kıyasla) ve diğer kriptolara kıyasla çok yüksek bir blok ödülü olan 12,5 LTC’lik bir blok ödül var! (Böyle bir ödülle madenciler kesinlikle takılıp kalacaktır.)

Ayrıca, Litecoin’de bir blok çıkarmak için ortalama süre blok zinciri yaklaşık iki dakikadır, bu da günümüzün diğer kriptolarından daha hızlı.

Bu, Litecoin’in en büyük dörtlüden biri olduğu gerçeğiyle birlikte Coinbase, Birçok uzman, gelecekte ne olursa olsun, Litecoin’in 2021 boyunca güçlü kalmaya devam eden altcoinlerden biri olarak kalacağını düşünüyor..

2021’de Litecoin hala düşünülüyor en iyi kripto para birimlerinden biri, güçlü rekabete rağmen. Teknik olarak en iyisi olmasa da, yine de mükemmel yatırım fırsatları sunuyor.

2021’de Litecoin için fiyat tahminleri iyi görünüyor. Delma Wilson’a göre CoinPedia, “[Litecoin], Aralık 2021’e kadar 360 $ ‘lık daha yüksek seviyelere ulaşabilir”, yani 2017’den beri görmediğimiz seviyeler.

Yatırım yapmayı düşündün mü 2021’de Litecoin?

3. Ethereum (ETH) 2021’in sonunda 4569 $ ‘a ulaştı?

ethereum logosu

Ethereum ile yanlış gidemezsin.

Ethereum, yatırım yapılacak en iyi kripto para birimlerinden biridir ve tanıtılacak ilk büyük projedir. akıllı sözleşmeler, geliştiricilerin blok zinciri teknolojisinin arkasında masaüstü ve mobil merkezi olmayan uygulamaları (dApps) başlatmasına olanak tanır.

O zamandan beri Ethereum, 2021 yılına kadar ilk on kripto para biriminden biri olarak kaldı ve muhtemelen on yıllar boyunca bu şekilde kalacak..

Sadece bu değil Ethereum aynı zamanda en likit ikinci kripto para birimidir, Bitcoin’in hemen altında sıralama. Bu, Ethereum satın almak veya satmakla ilgili hiçbir sorununuz olmayacağı anlamına gelir..

Tıpkı Bitcoin gibi, her zaman işleminizin diğer tarafında Ethereum almak veya satmak için bekleyen biri vardır..

Ethereum’un önümüzdeki yıllarda güçlü bir yatırım olarak kalacağına inanmak için bir başka neden de, sadık ekip ve topluluk.

Bu, Ethereum’a 2021’den çok sonra uzun vadede istikrarlı kalma ve yalnızca değerde artış için daha iyi bir şans veriyor..

Ayrıca, Bitcoin veya Litecoin’e kıyasla çok daha fazla Ether (Ethereum token) mevcut olabilir, bu da ölçeklendirme ile ilgili sorunlarla karşılaşma olasılığının daha düşük olduğu ve yalnızca birkaçının tokenlere erişebildiği ‘kapalı bir ekonomi’ olma olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir..

Ether token, dApp ekosistemini besler, bu da milyonlarca geliştiricinin ve şirketin akıllı sözleşmelerini desteklemek ve uygulamaları başlatmak için buna ihtiyaç duyacağı anlamına gelir..

Ve bu, Ethereum’un blok zincirinde desteklediği diğer tüm farklı tokenleri düşünmeden önce bile (örneğin TRON, bir ERC-20 Token olarak başladı)!

Ankete katılanların% 62’si, Bitcoin’den sonra piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un 2021’de en az 1900 $ ‘a ulaşarak 2021’de izlenecek para olacağını düşünüyor.

Ekonomi Tahmin Ajansı Ethereum’a Aralık ayına kadar 2021 için 3.802 ila 4.569 $ arasında bir fiyat tahmini veriyor!

Bitcoin’den sonra, Ethereum büyük olasılıkla 2021’de patlayacak bir sonraki kripto para birimi..

Yatırım yapmayı düşündün mü 2021’de Ethereum?

4. Temel Dikkat Simgesi (BAT) 2021 sonu itibarıyla% 30,99 artış?

BAT logosu

BAT, 2018, 2019, 2020 boyunca en sıcak ve en iyi kripto para birimlerinden biri oldu ve bu trendi 2021’e kadar sürdürecek gibi görünüyor..

Basic Attention Token (BAT), tarafından kullanılan bir yardımcı program belirtecidir. Cesur Tarayıcı.

BAT belirteci, içerik oluşturucuların yanı sıra İnternet’te yararlı bulduğunuz hemen hemen herkes için bahşiş vermek için kullanılır.. Toplama için olgunlaşmış niş bir alandır.

Aldığınız herhangi bir içgörülü bilgi veya içerik için onlara nasıl bahşiş vereceğinizi seçebilirsiniz. Web tarayıcısı endüstrisi oldukça büyük olduğundan, bu çok fazla potansiyele sahiptir..

Sadece bu değil reklam izleyen kullanıcılar da BAT’ta ödüllendirilebilir. Bu henüz keşfedilmemiş bir alandır ve potansiyel olarak hem son görüntüleyen hem de Brave Browser için birçok yeni fırsata yol açabilir..

Bu konseptin arkasındaki ekip, Mozilla Firefox’un kurucularından olan ve JavaScript’in oluşturulmasına yardımcı olan Brendan Eich’tir.. Bu tür kimlik bilgileriyle, BAT’ın geleceğinin parlak olduğuna bahse girebilirsiniz..

Diğer birçok madeni para çökerken, BAT şaşırtıcı bir şekilde tutarlı kalır ve bu sağlıklı bir birikimin iyi bir işaretidir..

Madeni paraya olan talebin artması bekleniyor, bu da muhtemelen 2021’de token için fiyat değerlemesinde bir artışa yol açacaktır..

Nihayetinde, bu gerçekten topluluğun Brave tarayıcısı etrafında nasıl büyüdüğüne ve insanların fikirlerinde değer görüp görmediğine bağlıdır..

Digitalcoin Aralık 2021’e kadar BAT’ın madeni para başına% 30.99 artışla 0.77361743 $ değerinde olabileceğini tahmin ediyor!

Satın almayı düşündün mü BAT?

ticaret yarasası

5. Cardano (ADA) – Yıl sonuna kadar 10 ABD doları?

cardano logosu

Cardano, 2015’te oyuna girdiğinden beri güçlü bir oyuncu ve 2021, bu kripto para birimi için başka bir güçlü yıl olacak gibi görünüyor..

Cardano hakkında öne çıkan en önemli şey, Ouroboros blok zinciri, bu gerçekten birbiriyle birlikte çalışan iki blok zinciridir..

Bir blok zinciri genel, sıradan işlemlerle ilgilenirken, diğeri akıllı sözleşmelerle ilgilenir.

Buradaki fikir, ikisini ayırarak, iki tür işlem birbirini yavaşlatmayacağından, Cardano’nun ölçeklenebilirliği ve hızı sağlayabilmesidir..

Ancak Cardano’da ilk bakışta göründüğünden çok daha fazlası var..

Cardano bir üçüncü nesil kripto para birimi Ethereum’un halihazırda yaptığı şeylerin çoğunu yapıyor gibi görünüyor, ancak zaten bir Proof of Stake algoritması kullanıyor, Ethereum’un uzun süredir planladığı bir hareket.

Bunun da ötesinde Cardano, paydaşlar tarafından oylanan “alan liderleri” tarafından belirli bir zaman çerçevesi içinde işlem bloklarının oluşturulması gereken zaman aralıklarını (“dönem” olarak adlandırılır) kullanır..

Ve işte Cardano hakkında biraz ilginç gerçek: Cardano’ya sahip olan insanların% 95 kadarı Japonya’da yaşıyor ve Cardano’ya bazen “Japon Ethereum” deniyor.

Şubat 2021’de Cardano, 30,7 milyar dolarlık piyasa değerine yaklaştı ve tek bir jeton 1.07 $ idi (oldukça uygun fiyatlı!).

Bazıları Cardano’nun sunabileceği çok şey olduğuna inanıyor. Dare Shonubi, için yazıyor CoinPedia 2021’in sonunda 10 $ ‘a kadar ulaşabileceğine inanıyor, bu doğruysa onu açık ara yatırım yapılacak en iyi madeni paralardan biri yapacaktır..

Yatırım yapmayı düşündün mü 2021’de Cardano?

6. Bitcoin Cash (BCH) 1.000 dolara kadar ikiye katlamak veya 1.500 dolara üçe katlamak?

Bitcoin Cash, Ağustos 2017’de Bitcoin blok zincirinin çatallandığı günden bu yana Bitcoin tarafında bir diken oldu ve üç kısa yılında bazı büyük isimlerden büyük ilgi gördü..

‘Bitcoin Jesus’ – Roger Ver – daha önce Bitcoin’in çok kararlı bir destekçisi olan Bitcoin Cash’in arkasındaki yüz olarak görülüyor..

Birçok Bitcoin Cash destekçisi gibi, o da orijinal Bitcoin’in olması amaçlanan olandan çok fazla değiştiğine inanıyor..

Bitcoin Cash destekçileri, Bitcoin’in gereksiz olduğuna inandıkları ve Nakamoto’nun teknik incelemesinde gösterilen orijinal vizyonundan uzaklaştıkları Lightning Network ve SegWit2x gibi şeyleri nasıl benimsediğine işaret ediyor..

Bununla birlikte, Bitcoin Cash ekibi şu anda birçok kişinin büyük bir daralma olduğuna inandığı akıllı sözleşmeleri uygulamak için çalışıyor. Bazıları bu konuda o kadar güçlü hissetti ki, bu sefer Bitcoin SV’yi yaratmak için tekrar gemiye atladılar..

Bitcoin Cash’in Bitcoin’e kıyasla sahip olduğu bir diğer önemli şey de işlemler için çok daha ucuz ücretler ve yatırım yapmak çok daha ucuzdur.

Tüm dramaya rağmen, Bitcoin Cash hala yatırım yapmak ve yakışıklı bir servet kazanmak için birçok fırsata sahip..

2020’de Bitcoin Cash’in en yüksek noktası Şubat ayında neredeyse 9 milyar dolara ulaştı. piyasa değeri, jeton başına 500 dolara yaklaşıyor.

Ve bir yıl sonra Şubat 2021’de BCH’nin fiyatı jeton başına 695 dolara ulaştı. Uzmanlar, madalyonun 2021’in sonuna kadar 1.500 dolar değerinde olabileceği konusunda anlaştılar..

Finansal analist Crispus Nyaga, için yazıyor Yatırım Küpü, BCH’nin bu yıl 1000 dolara ulaşacağına inanarak daha sağlam bir tahmin verdi.

Yatırım yapmayı düşündün mü Bitcoin Cash?

7. Binance Coin (BNB) Boğalar, 2021’in sonunda 505 dolara ulaşabileceğimizi söylüyor.!

binance coin logosu

Portföyünüzü çeşitlendirmek ve halihazırda BTC veya ETH gibi büyük coinlere sahip olmak istiyorsanız Binance Coin, 2021’de satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimlerinden biridir..

Madeni paranın arkasındaki şirket Binance, sağlam bir iş geçmişine ve ana konseptinin arkasında deneyimli bir ekibe sahiptir.yardımcı program belirteci’.

Binance Coin’in değeri, ne kadar yararlı olduğunun yanı sıra, onu Binance Borsası’nda diğer kripto para birimlerini satın almak için kullanan tüccarlara indirim sağlayan hizmetine olan talep seviyesinden geliyor..

Binance borsasının başarısı, birçok yatırımcı için bu madeni parayı başarıya ulaştıracak becerilere ve kaynaklara sahip olduklarının kanıtıdır..

Binance Coin aynı zamanda şu anda en likit kripto para birimlerinden biridir., CoinMarketCap’te ilk 10’da yer aldı.

Hacmi de istikrarlı bir büyüme gösteriyor. Volatiliteye rağmen, Binance Coin fiyatı bir önceki yıl üç katına çıktı.

Binance Borsası aynı zamanda dünyanın en hızlı büyüyen kripto para birimi borsalarından biridir ve son derece popülerdir.

Borsadaki herhangi bir işlem Binance Coin kullanılarak yapılır ve BNB yapılır. işlem hacmi açısından bu yıl en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden biri.

Binance Coin, 2021 için harika bir görünüme sahip. Ekonomi Tahmin Ajansı arasında oldukça yükseliş öngörüsü veriyor 439 dolar ve 505 dolar Aralık için kesinlikle çok büyük bir artış.

Yatırım yapar mısın 2021’de Binance Coin?

8. TRON (TRX) – beş yılda% 185,89 artış?

tron logosu

TRON’u listeye eklemeye istekli olmamızın nedeni, birkaç yıl önce BitTorrent’i satın almasıdır..

Uzun vadede bu, daha güvenli ve merkezi olmayan torrent yöntemlerini geliştirmeyi başarırlarsa, şirket için büyük şeyler ve değeri anlamına gelebilir..

Bazıları, dosya parçalarını bir ağ üzerinden dağıtmak ve kullanıcıların indirmesi için bunları yeniden birleştirmek gibi yenilikler beklemektedir..

Nihayetinde TRON, önümüzdeki yıllarda pek çok şey sıralandığı iddialı bir girişim olarak kabul edilir..

TRON’un listemizde yer almasının bir başka nedeni de TRX veya Tronix’in (Tron ağında kullanılan kripto para biriminin adı) olmasıdır. ana ağa ulaşan birkaç ERC-20 jetonundan biri. Blok zinciri çalışıyor ve çalışıyor!

TRON’un ayrıca 2021 itibariyle 4 milyondan fazla hesabı var (kaçının aktif olduğu belli olmasa da). Büyüme oldukça etkileyici ve TRON’un ne kadar potansiyele sahip olduğunu gösteriyor; başka pek çok kripto para birimi bu kadar çok kullanıcısı olduğunu iddia edemez.

CoinMarketCap’e göre TRX, 2020 yılı boyunca piyasa değerine göre en büyük kripto para birimleri listesinde 15. sırada yer aldı..

Tronix, içerik tüketicileri tarafından içerik oluşturuculara orijinal malzemeye erişim için ödeme yapmak üzere de kullanılabilir., BAT’a benzer şekilde.

Madeni paralar daha sonra üreticilerin hesaplarına gider ve diğer kriptolarla değiştirilebilir veya çeşitli blok zinciri hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılabilir..

Bu nedenlerden dolayı uzmanlar, TRX’in geleceği olan bir altcoin olduğuna ve yatırımcıların 2021’de yatırım yapmadan önce daha fazla araştırma yapmayı düşünmesi gerektiğine inanıyor..

Cüzdan Yatırımcısı TRON’un ulaşacağını tahmin ediyor Bir yılda 0,0716 $ ve beş yılda 0,152 $! Yani% 185,89!

Yatırım yapmalı mısın 2021’de TRON?

9. EOS (EOS) – 2021 için 22 dolarlık çılgın bir potansiyel?

eos logosu

Ethereum ağının eksikliklerini ele alan birçok insan, yatırımlarını zaten EOS’a veya bazılarının dediği gibi ‘Ethereum Katili’ olarak değiştiriyor..

EOS, dApp’leri geliştirmek için Solidity’de nasıl kod yazılacağını bilme gereksinimi gibi Ethereum’un bazı engellerini şimdiden aştı ve geliştiricilere hizmet sağlamasıyla tanınır, hesap yönetimi hizmetleri dahil ve programlama bilgisi gerektirmeyen veritabanları oluşturma.

Yatırımcılar, EOS’un birçok teknolojik avantajını da övüyor, Platformun Ethereum ve Bitcoin’den çok daha hızlı performans göstermesi ve daha ölçeklenebilir olması da dahil.

Kullanıcıların ağı kullanmak için gaz ücreti ödemelerine de gerek yoktur, bunun yerine işlemleri onaylayan 21 bekçiden oluşan merkezi grup.

EOS’un bu yıl dikkatinizi çekmesinin bir başka nedeni de devasa ve çok hevesli topluluktur.

Üstelik EOS, çok başarılı bir token satışını tamamladı ve 2021’de ve önümüzdeki yıllarda tam potansiyeline ulaşmak için ihtiyaç duyduğu sermayeden fazlasını elde etti..

PrimeXBT EOS’un bir potansiyel düşük 1 $ ve bir 22 doların yüksek potansiyeli 2021 için.

Yatırım yapar mısın 2021’de EOS?

10. Dalgalanma (XRP) – 2021’de jeton başına 1 dolara geri dönebilir mi??

Piyasa değeri söz konusu olduğunda, Ripple yedinci sırada geliyor ve onu yakından takip ediyor Puantiye ve Cardano.

Ripple’ın konsepti ve hedefleri, bu listedeki diğer kripto para birimlerinden biraz farklı, bu da onu oldukça özel kılıyor.

Ripple, bankalara doğrudan ve anında ulusal sınırlar arasında işlem yapmalarına olanak tanıyan finansal uzlaştırma hizmetleri sunan girişim destekli bir başlangıçtır..

Bu nedenle Ripple, bireysel kullanıcılardan çok büyük kurumlara yöneliktir..

Yıllar boyunca, dünyanın dört bir yanındaki büyük bankalarla ortaklık kurmuştur. Amerika Bankası, ve daha fazla finans kurumu işlemlerini hızlandırmak için Ripple protokolünü benimsemek istiyor.

Uzmanların Ripple’ın 2021’de ve önümüzdeki yıllarda patlayabileceğini düşünmesinin nedeni, SEC ile yasal durum Ripple’ın menkul kıymet olarak sınıflandırılması gerektiğine inanan (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) yönetmeliği.

O zamandan beri fiyatlar çarpıcı bir şekilde düştü ve birçok kişi Ripple’ın bu geçici krizin üstesinden geleceğine inandığından inanılmaz bir satın alma fırsatı yarattı..

Shine Li için yazıyor Blockchain.news diyor:

“Ripple’ın hala büyük bir şansı var […] Başlangıç ​​olarak, Ripple zaten resmi olarak Finansal Suçları Koruma Ağı (FinCEN) tarafından sanal para birimi olarak değerlendirildi”.

XRP kesinlikle kripto para birimi topluluğu arasında bir güç merkezi olmaya devam edecek ve gerçekten de en iyi kripto para birimlerinden biri olacak, ayağa kalkmak için biraz zamana ihtiyacı var..

Şehir Telgrafı Ripple’a 2021 yılı için bir fiyat tahmini verdi 2021’de jeton başına 1 dolar.

Tüm bunlar, Ripple’ın 2021 için yatırım yapılacak en iyi kripto para birimlerinden biri olduğu anlamına gelebilir..

Yatırım yapmayı düşündün mü 2021’de dalgalanma?

2021’de kripto para birimi ile ilgili son sözler

Umarız şimdiye kadar aşağıdakilerden bazıları hakkında iyi bir fikriniz vardır: 2021’de patlayacak ilk 10 kripto para birimi ve onlara yatırım yapmayı düşünürseniz size kar getirebilir.

Yatırım yapmanın her zaman riskli bir süreç olduğunu ve aceleye getirilmesi gereken bir şey olmadığını unutmayın..

Yatırım kararlarını yalnızca yatırım fırsatını araştırmak için önemli miktarda zaman harcadıktan sonra vermelisiniz..

İdeal olarak yapmalısın Seçtiğiniz kriptonun nasıl çalıştığı hakkında olabildiğince çok bilgi, başarı şansı ve belki de en önemlisi, fiyatını etkileyen şey.

Onurlu sözler: 2021 için izlenecek diğer kriptolar

Kripto para birimi oyunu 2020’de önemli ölçüde değişti ve birkaç yeni madeni para, 2021’in başında rütbeleri yükseltti..

Şimdi, bu paraları 2021 için tavsiye etmeyecek olsak da, henüz kendilerini kanıtlamamış olsak da, kesinlikle onları da izlemelisiniz..

1. Polkadot (DOT)

Polkadot, yalnızca Ağustos 2020’de piyasaya sürüldükten sonra CoinMarketCap’te ilk 10’a girerek pazarda süper yeni..

Polkadot’un ana odak noktası, “zincirler arası” aktarımı kolaylaştırarak çeşitli farklı varlıkları etkinleştirin (sadece kripto para değil) farklı blok zincirleri arasında paylaşılacak.

Bu çok güzel bir fikir ve gerçekten de kripto para birimi topluluğunun ihtiyacı olan bir şey.

Artık dışarıda çok fazla farklı kripto para birimimiz var ve hiçbiri birbiriyle iletişim kuramıyor.

Polkadot, tüm bu kriptoların bir numara olmak için savaşmak yerine birbirleriyle çalışmaya başlaması gerektiğini kabul ediyor..

Yine de belirtilmelidir, bu fikir şimdi farklı kripto para birimleri tarafından birçok kez önerildi, sadece Polkadot bunu doğru yapıyor gibi görünüyor.

Polkadot’u geride tutan tek gerçek şey göreceli gençliğidir.. İşte bu yüzden şimdilik kenarda kalmak ve Polkadot’un yukarı doğru devam edip istikrar gösterip gösteremeyeceğini görmek muhtemelen en iyisidir..

Polkadot istikrarlı büyüme belirtileri göstermeye devam ederse, 2021’in sonlarında veya 2022’de radarımızdaki bir sonraki büyük kripto para birimi olabilir..

2. Yıldız (XLM)

Stellar son yıllarda gözden düştü ve geleceği belirsizleşmeye başladı.

Ancak bu, kripto tüccarlarının onu terk etmesi gerektiği anlamına gelmez.

Bunu hatırla Stellar’ın arkasındaki insanlar Ripple için çalışıyordu ve iki proje, başarmaya çalıştıkları şey açısından belki de en çok benzer olanlardır..

Ve bu şu anlama gelebilir Stellar, Ripple’a karşı en iyi önlemi alabilir, özellikle SEC ile mevcut durumla.

Ripple, düzenleyicilerle mücadeleye devam ederse, Ripple’ı seven kripto tüccarlarının Stellar’a geçtiğini görebiliriz..

Stellar hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

3. Zincir bağlantı (LINK)

Muhteşem bir 2020’nin ardından, Chainlink yukarı doğru önemli bir yükseliş gördü ve aynı zamanda en iyi DeFi madeni para aynı zamanda.

Bilmeyenler için, Chainlink, blockchain’i dış dünya ile bağlamak için “oracles” kullanmayı hedefliyor.

Bir oracle, esasen bir bilgi kaynağıdır ve blok zincirlerinin bunları kullanmasını sağlayarak, akıllı sözleşmeler, blok zinciri dışında meydana gelen olaylara tepki verebilir.

Bu kesinlikle süper havalı, ancak bununla ilgili bir sorun var: Chainlink, oracle’ların blockchain’e gerçek olarak sağladığı bilgileri nasıl doğrulayabilir??

Bu bilgilerin tamamen doğru olduğundan nasıl emin olabiliriz? Yanlış veya yanıltıcı haberlerin akıllı bir sözleşmeyi tetiklemesini önlemek için hangi mekanizmalar var??

Bu bir yana, Digitalcoin Chainlink a verir 2021 için fiyat tahmini 48,49 $ güzel büyüme gösteren.

Önümüzdeki yıl, 2022’de, ilk 10’un geri kalanına ayak uydurabilirse, Chainlink’in listemizi oluşturduğunu görebiliriz..

Chainlink hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

4. Dogecoin (DOGE)

Dogecoin meme madeni para, saf bir şaka olarak başladı ve asla ciddiye alınmayı amaçlamadı..

Aslında çoğumuz şimdiye kadar çoktan gitmiş olacağını düşünmüştük, ama ne yazık ki kripto sahnesinde kalıyor..

Dogecoin’in birincil kullanımı, İnternette bazı yararlı bilgiler veya komik bir şey bulduklarında insanların birbirlerine bahşiş vermeleri için bir yol.

Ancak Dogecoin’i izlemenizin gerçek nedeni, sonrasında ortaya çıkan dramdır. Redditor’lar 2021’in başlarında fiyatı çılgın yüksekliklere yükseltti.

Bunu, haklı olarak, birkaç Wall Street hedge fonunun Dogecoin’i kısa satış yapmayı planladığına inandıkları ve bunun olmasını engellemek istedikleri için yaptılar..

Şimdi Redditor’ların büyük ölçüde pes ettikleri, ancak 2021’de daha sonraki bir zamanda başka bir yükseliş olasılığına hazır oldukları anlaşılıyor..

Dogecoin hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Kripto para birimlerini yalnızca piyasa değeri, madeni para fiyatı ve oynaklık açısından yargılamayın!

Herkes değişken yüksek riskli kripto para birimlerine para atarken ve hepsini kaybederken, daha istikrarlı bir şeyle servetinizi istikrarlı bir şekilde kazanabilirsiniz..

Sonunda gülen siz olacaksınız (ticaret gerçekten tutarlı olmakla ilgilidir, hepsini riske atmamaktır).

Yatırım yapmayı seçtiğinizde bir plan yapın ve ulaşılabilir olduğunu bildiğiniz mantıklı hedefler belirleyin.!

Örneğin, başlangıçta bir altcoin’e girmenin çok karlı olabileceği iyi bilinmektedir..

Tipik olarak, neredeyse hiçbir değeri olmadan başlarlar ve biraz dikkat çekmeye başladıklarında, değer kazanırlar..

Bunun bir olasılık olduğunu bilerek bilinmeyen altcoinlerle ilgilenmek isteyen insanları suçlayamazsınız.

Ama mesele şu ki, her iki yönde de çalışıyor.

Yeni altcoinlerin değerinde roket atma şansı olsa da, tamamen batma ve kazandıkları değeri asla geri kazanmama olasılığı da vardır, sizi orada tamamen yararsız ve muhtemelen hiçbir zaman değer kazanmayacak bir madeni para ile bırakır..

Bu nedenle, Trading Education’da daha yerleşik madeni paralara bakmanızı öneriyoruz.

2021 için hangi kripto para birimine yatırım yapılmalı?

Yukarıda belirtilen tüm kripto para birimleri, birçok uzman ve yatırımcı tarafından 2021 için güvenli yatırım olarak kabul edilir..

Arkalarındaki sağlam ekipler, güçlü topluluklar, hırs ve kanıtlanmış geçmişiyle etkileyicidirler. Listelenenlerden bazıları yeni başlayanlar için de harika.

İster kripto para dünyasına girmek üzere olun, ister 2021’de en iyi kripto para birimleriyle mevcut portföyünüzü çeşitlendirmek isteyin, birçok kripto para birimi uzmanı bu kripto para birimlerinden herhangi birine yatırım yapmanın büyük bir başarı hikayesine dönüşme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor..

Bilinmeyen kripto para birimleri söz konusu olduğunda, yani çok yeni ve onlar hakkında çok az şey bilinen kripto para birimlerini kastediyoruz, yüksek derecede dikkatli olunmalıdır..

Bu, özellikle açıkça tanımlanamayan bir neden olmadan değer kazanmış bilinmeyen kripto para birimleri için geçerlidir ve dahası, insanlar elde edilecek bir kâr olduğuna dair açık iddialarda bulunur.

İdeal olarak, yerleşik bir geçmişe sahip kripto para birimlerini aramalısınız..

Ve bu nedenle, 2021 için bu listedeki kripto para birimlerinin tümü olmasa da çoğunun sizin tarafınızdan iyi bilinmesi çok şaşırtıcı değil; performansları bize güven verdi.

Bunun yanı sıra, kripto para birimi alım satım hedeflerinize bağlı olarak muhtemelen ne yapmanız gerektiğine dair iyi bir fikir:

İyi performans gösterebileceğini bildiğimiz sağlam kripto para birimlerine bağlı kalmak istiyorsanız, en iyisi Bitcoin, Litecoin ve Ethereum’a yatırım yapmak olacaktır..

Ancak daha maceralı bir şey arıyorsanız Basic Attention Token, Cardano, TRON ve EOS’a bakabilirsiniz, bunların hepsi Ethereum’a karşı da büyük koruma sağlayacaktır..

Bitcoin’e iyi bir alternatif arayan kripto tüccarları, Bitcoin Cash en iyi bahis.

Ve Binance Borsası’na meraklı olan tüccarlar şüphesiz Binance Coin’e yatırım yapmayı düşünmeli.

Son olarak, gerçekten “zayıf bir hikaye” arayanlar için Ripple, SEC’i yenip geri dönerse şu anda harika bir satın alma fırsatı sunan crème de la crème..

eToro – Komisyonsuz En İyi Kripto Para Birimlerini Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, sektörde uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – denemenizi tavsiye ederiz.

Neden eToro’yu Seçmelisiniz

Artık 2021 için yatırım yapabileceğiniz en iyi 10 kripto para birimini biliyorsunuz. Kripto ticareti yapmaya başlamak için yeterince ilham veriyorsanız veya bu makale mevcut ticaret bilgilerinize biraz daha fazla fikir verdiyse, eToro’nun 90’dan fazla kripto para biriminde kripto varlıkları ve CFD’ler ile ticaret yapabilme yeteneği.

EToro ile kripto para ticareti yapmak, aşağıdakiler gibi bazı avantajlarla birlikte gelir:

  • İyi kurulmuş, son derece düzenlenmiş bir şirketle ticaret yapın. ABD’de, Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesi, Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonu ve Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nda düzenlenmiştir.
  • Çok çeşitli en iyi kripto para birimlerine erişin: Kripto para ticaretinde küresel bir öncü olarak, eToro’nun platformu halihazırda dünyanın en popüler dijital para birimlerinin çoğunu sunuyor.
  • Uzun ve kısa kripto para birimi CFD’leri satın alın ve satın veya satın alın. Hem yükselen hem de düşen piyasalardan potansiyel olarak kâr edebileceğiniz anlamına gelir.
  • Daha büyük bir kripto topluluğunun parçası olun: EToro / s kripto tüccarlarının, blok zincirinin geleceği konusunda bizim kadar hevesli, yenilikçi, bilgili ve ilerici düşünürler olduklarını gördük! eToro sadece yatırım yapmak için bir platform değil, aynı zamanda birbirinizle etkileşim kurmak, bağlantı kurmak ve bilgiyi paylaşmak için ideal bir yerdir.
  • Kripto para birimlerine yatırım yapmanın en akıllı yolunu keşfedin: Yenilikçi CryptoPortfolio ™ türünün ilk örneği olan bir finansal araçtır; Optimum yatırım için eToro’nun yatırım uzmanları tarafından profesyonelce yönetilen, en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden oluşan, çeşitlendirilmiş ve dengeli bir portföy.
  • Deneyimli kripto tüccarlarının sizin için çalışmasına izin verin: eToro’nun özel CopyTrader ™ teknolojisi, müşterilerin en iyi yatırımcıların performansını karşılaştırmasına ve alım satım faaliyetlerini otomatik ve gerçek zamanlı olarak çoğaltmayı seçmesine olanak tanır.

Anahtar noktaları

2021’de En İyi 10 Kripto Para Biriminin Patlayacaklarından bir şey hatırlıyorsanız, bu önemli noktaları yapın.

  • Kripto para birimine yatırım yapmadan önce güvenliği asla gözden kaçırmayın. Yatırımınızı güvende tutmalısınız! 2021’de bilgisayar korsanları daha akıllı hale gelecek.
  • Bitcoin, Litecoin, Ethereum, BAT, Bitcoin Cash, Binance Coin, Tron, EOS ve Ripple; Bunlar 2021 için en iyi 10 kripto para birimimiz.
  • Yatırım yapmaya çalışırken yerleşik kripto para birimlerine bağlı kalın. Bilinmeyen kripto para birimlerinden uzak durun, özellikle kâr garantisi verdiklerinde.
  • eToro şu anda şu anda kripto para birimlerine yatırım yapmak için en iyi broker. Ticaret yapmak için en iyi kripto para birimlerine sahipler.

2021’de Patlayacak En İyi 10 kripto para birimi (İnfografik)

2021 infografisinde patlayacak en iyi 10 kripto para birimi

Okumayı sevdiyseniz 2021’de En İyi 10 Kripto Para Birimi Ne Patlayacak?, lütfen beğen ve ilgini çekebileceğini düşündüğün başkalarıyla paylaş.

Daha fazla okuma:

ABD’deki En Popüler Kripto Para Birimleri

2021’de İşlem Yapılabilecek En İyi Altcoinler

Cryptocurrency Günü Ticareti

İngiltere’deki Popüler Kripto Para Birimleri

Avustralya’da Dikkate Alınması Gereken En İyi Kripto Para Birimleri

Yeni Başlayanlar İçin Stablecoin Rehberi

Sorumluluk Reddi: Kripto para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında

İşlem analizi, koşullar zaman içinde değişebileceğinden, mevcut veya gelecekteki herhangi bir performans için güvenilir bir gösterge değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce, bağımsız finansal danışmanlardan tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector