2021’de İşlem Yapılabilecek En İyi Kripto Para Birimleri

Okumayı atlayıp doğrudan en iyi seçimlerimize ulaşmak ister misiniz? Ticaret için en iyi Kripto para birimi Bitcoin veya Ethereum.

2021’de kripto para ticareti yapmayı mı planlıyorsunuz? 6.000’den fazla kripto para birimi varlığıyla, 2021’de ticaret yapmak için en iyi kripto para birimlerini seçmek kolay bir iş değil. Korkmayın, Trading Education’da 2021’de ticaret için en iyi 10 kripto para biriminin bir listesini hazırladık

2021’de kripto piyasasında işlem yapmaya başlama planınız varsa, size iyi haberlerimiz var.! Birçok kripto analistine göre, 2021 kripto para ticareti yapmak için en iyi yıl olacak.

Kripto para piyasası, dijital platformların hızlı evrimi ile bir süredir ilgi konusu olmuştur. Kripto para ticareti, emtia ve hisse senedi gibi geleneksel varlıkların alım satımına kıyasla ilginç bir şekilde verimli olmuştur..

Bu nedenle, sizin için 2021’de ticaret yapabileceğiniz en iyi kriptoların bir listesini hazırladık..

Yani daha fazla uzatmadan…

2021’de İşlem Yapmak İçin En İyi 10 Kripto Para Birimi:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Dalgalanma

4. Litecoin

5. IOTA

6. Kısa çizgi

7. Cardano


8. Ethereum Klasik

9. Yıldız

10. Neo

2021’de İşlem Yapmak İçin En İyi Kripto Para Birimleri Nelerdir??

Birisinin ticarete girmeyi planlaması durumunda, kripto para birimleri kesinlikle sepetteki en iyi yumurtalardır. Piyasada yaklaşık 1000 farklı türde çok sayıda madeni para bulunduğundan, amatörler değerlerini harcamak için doğru para birimlerini seçmeyi biraz kafa karıştırıcı bulabilir..

İşte 2021’de işlem yapmayı düşünebileceğiniz en iyi 10 kripto para birimine bir göz atın:

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin, kripto paraların altını olarak adlandırıldı, ancak 2020 Mart ayında salgın salgını nedeniyle madeni para başına 4000 dolarlık bir kayıpla sonuçlanan büyük bir tuzağa düştü. Bitcoin, her zamanki gibi hızlı iyileşme oranları gösterdi ve madeni para 16000 $ ‘a kadar fiyatlandırıldı ve piyasa değeri şu şekilde işaretlendi: Aynı zamanda büyüyeceği tahmin edilen 199,62 milyar dolar.

Bitcoin piyasalarındaki yükselişle ilgili tahminler, fiyatlardaki çalkantının 2021 sona erdiğinde 100,00 $ ‘a kadar yükselebileceğini öngörüyor. Citibank tarafından piyasa değerlerinin grafikleri 300.000 $ ‘a kadar yükseltebileceği belirtildi ki bu da mevcut değerlerin 15 katıdır..

Bitcoin fiyatını ne yönlendiriyor??

Faktör 1: Arz ve Talep

Faktör 2: Pazar Rekabeti

Faktör 3: Bitcoin’in Düzenlenmesi ve Kabulü

Daha Fazla Oku: 2021’de Bitcoin Fiyatını Ne Artıracak??

2. Ethereum (ETH)

Ethereum, sağlam piyasa zeminine sahip kripto para birimleri listesinde ikinci sırada yer alıyor. Son zamanlarda Ethereum’un maliyeti dalgalanıyor ve fiyatı 2020’nin son çeyreğine göre 579 dolar olacak..

Daha merkezi olmayan çerçevelerle Ethereum 2.0’a geçiş, Ethereum ticareti yapmanın en zorlayıcı nedenidir. Ethereum alım satımının temel avantajları arasında en akıcı ve dinamik ikinci para birimi, bilgili ve akıllı bir sözleşmeyi sürdürme ve merkezi olmayan taşınabilir uygulamaları, dApp’leri hesaba katma sayılabilir..

Ethereum fiyatını ne yönlendiriyor??

Faktör 1: Geliştiricilerin talepleri

Faktör 2: Ethereum, Bitcoin ve Ethereum Classic’in Üçgen Arbitrajı

Faktör 3: Madencilik Karlılığı

Devamını Oku: 2021’de Ethereum Fiyatını Ne Artıracak?

3. Dalgalanma (XRP)

Bu madeni paranın önemli avantajları, inanılmaz derecede düşük dönüşüm ölçeğini ve ulusal bankadan kaçan doğrulama süreci nedeniyle borsalarınız için anlık bildirim sistemini içerir. Aynı şekilde Ripple, yönetimlerini bankalara ve diğer parasal kuruluşlara yardım etmek için kullanır ve bu da sonuç olarak güvenilirliğini arttırır..

Ripple’ı satın almak için en iyi ve ideal fırsat şu anda, ancak maliyet hala çok düşük ve makul, özellikle bugün erişilebilen farklı coin’lerin aksine: 0.637 $. Temelde satın almayı düşünürseniz ve en üst standartta satarsanız, bu noktada seçim çok basittir..

Ripple fiyatını yönlendiren nedir??

Faktör 1: Teknoloji

Faktör 2: Hiper Sürüklenme

Faktör 3: Dalgalanma Sahipleri

Devamını Oku: 2021’de Ripple XRP Fiyatını Neler Artıracak??

4. Litecoin (LTC)

Litecoin fiyatında bir artış oldu ve son zamanlarda umut verici bir gelişme gösterdi. Litecoin’in genel pazar zirvesi, şu an itibariyle 66.245.618 LTC ile 8.710.194.389 $ ‘a yükseldi. Son 24 saatte meydana gelen gelişme, 17.177.612.073 $ değerinde LTC’nin takas edildiğini gösteriyor. LTC maliyeti potansiyel olarak artıyor ve yıl sonuna kadar 230 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor..

Litecoin’den çok şey bekleniyor çünkü şu anda dünyanın yedinci en büyük dijital parası. Bu, teknolojilerini değiştirdikleri için yapılır..

Litecoin, takas edilebilirlik sorununun ortadan kalkmasıyla gizli işlemlere ilişkin bilgi vermesi nedeniyle kendi takdirini kazanmıştır. Bu, Litecoin’in kendi kişiliğine sahip olmasını sağlamada büyük bir adımdı. Bu tür gizli işlem, açık blok zincirlerinde karakteristik olan, büyük veya ürünün ne işe yaradığı sorununu çözecektir..

Tarafından yapılan bir açıklamada Oracletime, Bitcoin ile karşılaştırıldığında Litecoin’e sahip olmanın uzmanı, birçok izleyicinin dikkatini çekecektir. 2021’in sonunda Litecoin için tahminleri 1000 dolar, ancak 2000 dolara kadar çıkabilir..

Investingpr tarafından daha fazla tüccarın Litecoin’de işlem yapabileceğine dair başka bir tahmin var çünkü Bitcoin yerine diğer seçenekleri keşfetmek istiyorlar, böylece riski azaltabilirler..

Litecoin fiyatını yönlendiren nedir?

Faktör 1: Rekabetçi Paralar

Faktör 2: Evlat Edinmede Artış

Faktör 3: Kovid Sonrası – 19 Krizi

Faktör 4: Risk İştahı

Devamını Oku: 2021’de Litecoin Fiyatını Neler Artıracak??

5. IOTA (MIOTA)

IOTA piyasa kapitalizasyonunun geçmişini göz önünde bulundurarak, piyasa değeri 2020’ye kadar hep düşüktü; bu kripto para birimi 2020’nin sonlarına doğru servetlerini geliştirmeye ve artırmaya başladı. IOTA 2020’ye 446 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile girdi ve 2020’nin sonunda bu para zaten 900 milyon doları aştı ve yol olmasına rağmen% 100’ün üzerinde kazanç sağladı. sert ve zorluklarla doluydu.

Bu madalyonun diğerlerinden farklı olmasının nedeni, IoT kullanan teknolojileridir. IOTA, diğer tüm kripto para birimleri gibi, şu anda devasa bir kafa yapmayı hedefliyor olabilir & Omuz üçlü alt, sağ omuz önümüzdeki iki yıl boyunca tamamen dışarı çıkıyor. Bu para bir kez daha yükselebilir ve piyasa değerini kazanabilir, ancak şimdilik IOTA’nın fiyatı 37 sentin altında kalabilir, ancak modelini onayladıktan sonra 2017 kripto patlamasında olduğu gibi geri dönüş yapabilir..

IOTA, 2017’de tüm altcoinlerden, madalyonun pazarını yükseltmesine ve değerini MIOTA jetonu başına 5 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesine yardımcı olan büyük miktarda piyasa değeri ve hacmi topladı..

IOTA fiyatını ne yönlendiriyor??

Faktör 1: Medyanın Dikkatine

Faktör 2: Kurumsal Ortaklıklar

Daha Fazla Oku: 2021’de IOTA Fiyatını Ne Artıracak??

6. Kısa Çizgi (DASH)

Sayısız teknoloji severin neden madeni paraya kaynak koyduğunun bir açıklaması, portföylerini farklılaştırması ve kurucu kripto olan Bitcoin’e karşı destekleyici bir cihaz olarak görülebilmesidir..

Yatırımcılar ödeme sistemi sağlayıcılarıyla gelişmiş ortaklıklar kurduğundan, 2021 Dash yatırımcıları için çok verimli bir yıl olabilir. Dash daha uygun ve pratik bir para birimidir, daha fazla işlevsellik sunar ve bu nedenle harcaması kolaydır.

Dash’i öne çıkaran özellikler şunları içerir:

 • Spork
 • Zincir kilidi
 • PrivateSend Protokolü
 • InstSend Protokolü

Bu önemli noktalar, scramble coin’in coin başına 2.000 $ gibi çok daha fazla maliyet elde etmesine yardımcı olabilir. Pratik kripto güdüsünün 2021’e girmesi durumunda, maliyet açıklayıcı bir hareket bile görebilir..

Dash fiyatını ne yönlendirir??

Faktör 1: Rekabetçi Kenar

Faktör 2: Benimseme Oranları

Devamını Oku: 2021’de DASH Fiyatını Ne Artıracak??

7. Cardano (ADA)

Cardano ADA madeni parası, onu önümüzdeki yıllarda büyük bir ticaret çılgınlığı haline getirebilecek bir dizi özelliğe sahiptir. Kripto para birimi, ADA sahipleri için ödeme yöntemleri ve oylama araçları gibi farklı bir işlevsellik taslağına sahiptir. Cardano, blok zincirinde bir işlem doğrulaması oluşturarak kullanıcılarının güvenliği korumasını kolaylaştırır. Cardano, bir dizi para cüzdanında saklanabilir ve değiştirilebilir ve oldukça merkezi olmayan bir yaklaşıma sahiptir. Cardano, kullanıcıların yatırımları tutmalarına yardımcı olan ve ticaret için bir araç olarak hizmet veren Daedalus adlı yerel bir cüzdana sahiptir. Ayrıca, kullanıcılarına ödüller vererek fayda sağlar ve sahipleri madeni para kazanabilir..

Cardano’yu kripto para birimleri liginde öne çıkaran temel özellikler şunlardır:

 • Gelişmeler ve yükseltmeler için ilerici bir ekip
 • Sınırsız ölçeklenebilirlik sağlama potansiyeli
 • Hızlı ve ucuz işlem sistemleri
 • Merkezi Olmayan Uygulamalar

Cardano fiyatını ne artırıyor??

Faktör: 1 Ademi Merkeziyetçilik

Faktör: 2 DApps Sayısı

Devamını Oku: 2021’de Cardano Fiyatını Neler Artıracak??

8. Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic ticareti, adlı çevrimiçi bir tahmin hizmeti olduğundan oldukça anlaşılmaz olabilir. "Uzun Tahmin ”, Ethereum Classic’in 2020 yılında mücadelelerle karşılaşmaya devam edebileceğini ve fiyatının 8.44 $ olarak kabul edildiğini tahmin ediyor..

Bu, önceki fiyat değerlerinden% 30 daha fazla olacaktır. Bununla birlikte, tahminler ETC’nin bitiş fiyat değerinin 5,62 dolar civarında olabileceğini söylüyor..

Ethereum Classic fiyatını ne yönlendiriyor?

Faktör 1: Ethereum Classic’in Kabulü

Faktör 2: Ağların saldırısı

Daha Fazla Oku: 2021’de Ethereum Klasik Fiyatını Ne Etkileyecek??

9. Yıldız (XLM)

Stellar’ın IBM ile olan ilişkisi ve şu anda perakende ticarette çapraz hat taksitlerinin% 60’ından sorumlu olduğu Güney Pasifik’teki yaygın kullanımı, XLM’yi buna değer kılıyor. Daha kısa zaman diliminde, Stellar Lumens 27 Ekim Pazartesi günü yüzde 2,28 düşüş gösteren bir eğri değerinde yer aldı. XLM, 0,0815 $ ‘dan birincil önemli muhalefet seviyesinin altına, gün içi en düşük 0,0798 $’ a geriledi. Daha sonra, Stellar şu anda 0,0815 dolardan 0,8226 dolara kadar geri döndü. İzlenmesi gereken aşağıdaki önemli engel seviyesi 0,083 dolar.

Stellar fiyatını yönlendiren nedir?

Faktör 1: Toplumun Etkisi

Faktör 2: Pazar Rekabeti

Faktör 3: Benimseme Oranları

Daha Fazla Oku: 2021’de Yıldız Fiyatını Ne Getirecek??

10. Neo (NEO)

NEO’nun kapasiteleri, diğer kripto para birimlerine kıyasla ayırt edici özellikleri piyasada öne çıkmasını sağladığı için oldukça etkileyicidir. Platform, kullanıcılarının bir dizi kripto varlığını kaydetmesine, tüketmesine, satmasına, aktarmasına ve takas etmesine olanak tanır. NEO’nun münhasır olarak yaptığı şey, kullanıcılarının fiziksel varlıklarını ağdaki dijital avatarlarla ilişkilendirmesine olanak sağlamasıdır. Bununla birlikte, NEO için değer bakış açısı biraz sorgulanabilir.

Şimdilik, kripto para biriminin geleceğini kapsayan güvenlik açığından bu yana öngörülemezliği düşünmeyi ummalısınız. Orta ila uzun vadede, durum oldukça ortodoks olabilir çünkü Çin hükümeti dijital para biçimlerine tam bir baskı uygulayacak, bu durumda NEO’nun değerinin büyük bir krizden geçtiğini görmeyi ummalısınız..

NEO fiyatını ne yönlendirir??

Faktör 1: Rakipler

Faktör 2: Medyanın Dikkatine

Devamını Oku: 2021’de NEO Fiyatını Neler Artıracak??

En iyi 10 Kripto Para Birimi ile İşlem Yapmaya Başlayın

eToro, ticaret için kripto para birimlerinin bir karışımını sunar. Yatırımcılar, en popüler 14 madeni parayla çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturabilirler. Bunlardan bazıları Bitcoin, Ripple ve Ethereum’dur, ancak EOS, Iota, Tron ve Tezos’a ek olarak. EToro sitesi ve çok yönlü uygulama neredeyse ayırt edilemez, çekici bir şekilde yayılmış ve keşfedilmesi basittir. Tüccarlar, sahnedeki diğerlerinin ne yaptığını algılayabilir ve takaslarını çoğaltmanıza izin veren belirli kişilerin önerilerini takip edebilirler..

eToro – En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Anahtar noktaları

 • 2021’de ticaret yapmak için temel kripto para birimleri şu anda patlama yaşıyor.
 • 2021’de ticaret yapılacak en iyi kripto para birimleri Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, IOTA, DASH, Cardano, Ethereum Classic, Stellar ve NEO’dur..
 • Bitcoin, ana kripto para birimi olarak piyasada öne çıkıyor.
 • Ethereum ticaret için sağlam çerçeveler oluşturuyor.
 • Satın almak ve ticaret yapmak için ideal fırsat Ripple XRP’dir.
 • Litecoin, Bitcoin ile sağlıklı bir rekabete geri döndü.
 • IOTA aynı zamanda teknolojik gelişmelere de hazırlanıyor.
 • DASH’ın ayrıcalıklı özellikleri onu iyi bir seçim yapar.
 • Cardano ADA aynı zamanda kanıtlanmış üretken bir ticaret varlığıdır.
 • Ethereum Classic, ticaret için uygun bir seçenek olmaya devam ediyor.
 • Stellar ayrıca geçerli bir ticaret seçeneği olarak konumunu koruyor.
 • NEO, ticaret için bir sonraki çağdaş kripto para birimidir.

İşlem gören tüm para birimleri arasında, Bitcoin elbette piyasaları seçkin bir madeni para olarak yönetmiştir, kesinlikle efektif getiri oranlarına sahip tek para birimi değildir. 2021 için XRP Fiyat Tahminleri tahminlerinde bildirildi, kripto para birimleri tüccarlar için keskin bir ilgi konusu haline geliyor ve bu nedenle kasıtlı yeni grafikler bu ilgi çekici yatırımların bir sonucu olarak çiziliyor..

2021’de ticaret yapılacak diğer önde gelen kripto para birimleri arasında Ripple, Ethereum, Litecoin ve IOTA yer alıyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector