Son birkaç yılda, kripto para birimleri şüphesiz en karlı ve başarılı yatırım fırsatlarından biri olduğunu kanıtladı. Kripto para birimleri için fiili standart olan Bitcoin, 2009’da dijital para birimleri için gelişen bir pazarın temelini oluşturdu..

Merkezi olmayan bir eşler arası ağ üzerine inşa edilmiş birkaç başka kripto para birimi dalgasını başlattı. Bu sürekli büyüyen takipçi lejyonu, yatırımcıları bu yıl satın alacakları en iyi kriptolara karar verme konusunda belirsizlik durumuna soktu..

Bu nedenle, sizin için 2021’in en iyi Kripto para birimlerinin bir listesini hazırladık..

Yani daha fazla uzatmadan…

2021’de Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimlerinin Listesi:

1. Bitcoin (BTC)

2. Ethereum (ETH)

3. Binance Coin

4. Litecoin

5. Tron

6. Cardano (ADA)

Şimdi Satın Almak İçin En İyi Kriptoları Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

2020 gerçekten tarihi bir yıldı ve kripto para birimlerinin çok daha kalıcı bir güce sahip olduğunu kanıtladı. İşte bugün piyasada bulunan en iyi Kriptoları seçerken odaklanılacak önemli özelliklerden bazıları..

1. Benimseme Oranı

Benimseme oranını izlemek ve şu anda gerçek dünya işlemlerinde kullanılan kripto para birimlerine yapılan yatırıma odaklanmak, şimdi satın almak için en iyi kriptolar listenizi oluşturmanın mükemmel bir yoludur..


2. Yüksek Güvenlik

Her işlem için bir dizi kural sağlayan akıllı sözleşmeler gibi özelliklerle kripto para birimi işlemleri daha güvenli hale getirilebilir.

3. Piyasa Değeri

Yatırım yapmayı planladığınız kripto para biriminin piyasa değerini bilmek, likiditesini ve başarısını sağlamanın harika bir yoludur..

2021’de Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimleri

Kripto para birimlerinin geçmişine bakıldığında, 2021, kripto para birimlerine yatırım yapmak için en iyi yıl olacak. Bu nedenle, satın alınabilecek en iyi kriptoların bir listesini gözden geçirmek kesinlikle değerli bir çabadır..

1. Bitcoin (BTC)

‘Kripto para birimlerinin kralı’ Bitcoin, dünya çapındaki yatırımcılar için her zaman yatırım radarının en üstünde yer alır. İlk kripto para birimi olmasının yanı sıra, öneminin birincil nedeni kripto alanındaki en yüksek likiditesidir. Bitcoin’in nihai hedefi, her türlü düzenlemeden ayrı olduğu için tamamen merkezi olmayan, küresel, eşler arası, dijital nakit olmaktır..

Perakende olarak benimsenme söz konusu olduğunda, Bitcoin, diğer tüm kripto para birimlerine liderlik eden liderdir. 600 milyar doları aşan bir piyasa değeri ile, ikinci bir düşünce olmadan, piyasadaki en güçlü kripto para birimi ve özellikle varlık sınıfında yeni olan yatırımcılar için satın alınabilecek en iyi kriptolardan biridir..

Bitpay’den Sonny Singh geçenlerde şunları söyledi: Bloomberg Ocak 2021’de "BTC’nin önümüzdeki ay 45.000 $ ‘a ulaşmasını bekliyor."

2. Ethereum (ETH)

İlk Bitcoin alternatifi olan Ethereum, blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir platformdur. Crypto Enthusiast, Ethereum’u fiat para birimine alternatif olarak adlandırdı. Ethereum ikinci sırada "2021’de satın alınabilecek en iyi kripto para birimi" liste, çünkü diğer paraları satın almak için kullanılabilecek birkaç kripto para biriminden biridir. 139 milyar dolara yaklaşan piyasa değeri ile Ethereum coin’i Ether, blockchain dünyasının popüler kripto para birimlerinden biri haline geldi..

Merkezi olmayan bir yazılım platformu olarak çalışan Ethereum, Akıllı Sözleşmelerin ve Merkezi Olmayan Uygulamaların (DApps) üçüncü tarafın herhangi bir kontrolü veya müdahalesi olmadan oluşturulmasını ve çalıştırılmasını sağlar..

Ethereum, 2021’de fikir birliği algoritmasını iş kanıtı olmaktan çıkarıp kanıtı olarak değiştirmeyi planladı ve bu da ağı içinde gelişmiş bir işlem hızının yolunu açıyor. Bitcoin büyüklüğünün yaklaşık% 19’u kadar bir piyasa değeri ile Ethereum, gelecekte güçlü bir yatırım seçeneği olmaya devam edecek..

Devamını Oku: 2021, 2022 ve 2025 için Ethereum Fiyat Tahminleri

3. Binance Coin (BNB)

Kullanılabilirlik ve verimlilik açısından Binance Coin, bugün piyasada satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biridir. Binance borsasının resmi tokenı olan Binance Coin, kullanıcıların diğer kriptolarda sorunsuz bir şekilde işlem yapmasına ve işlem ücretlerini basitleştirmesine olanak tanır. Binance’in merkezi olmayan borsaları Binance coin’in blockchain platformunda çalışıyor ve Changpeng Zhao tarafından kurulan bu borsa, hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası..

Binance’in piyasa kapitalizasyonu 6.8 milyar dolar, bir BNB Ocak 2021’de bildirildiği üzere 44.26 dolar değerinde, bu da onu bu yılın en iyi kripto alım kriptolarından biri yapıyor.

Devamını Oku: Binance Coin İyi Bir Yatırım mı Ve Binance Coin’e Yatırım Yapmalı mıyım??

4. Litecoin (LTC)

Eski bir Google çalışanı olan Charlee Lee, Bitcoin’in ‘lite’ sürümünü, temel teknolojisinden şaşkına dönenler için daha az karmaşık hale getirmek için yaratmak istedi. Litecoin adında ‘gümüşün Bitcoin’in altınına’ rolünü oynayabilecek bir şifreleme para birimi geliştirdi. Litecoin, aşağıdakileri kullanan açık kaynaklı bir küresel ödeme ağına dayanmaktadır "şifrelemek" çalışmanın bir kanıtı olarak ve herhangi bir merkezi otorite kontrolünden muaftır.

Litecoin, daha hızlı işlem oranı ve daha düşük sistem gereksinimi nedeniyle bugün daha hızlı büyüyen bir ürüne sahiptir. Litecoin’in piyasa değeri 10,1 milyar dolar ve bu da onu Ocak 2021 itibarıyla altıncı en büyük kripto para birimi yapıyor..

Daha Fazla Oku: 2021 için Litecoin Fiyat Analizi (Derinlemesine İnceleme)

5. Tron (TRX)

Tron’un 2021 listesini satın almak için en iyi kriptolara dahil edilmesinin birincil nedeni, BitTorrent’i birkaç yıl önce satın almasıdır. Merkezi olmayan ve daha güvenli torrent yöntemleri geliştirmeyi başarırlarsa, Tron gerçekten de dünya çapındaki yatırımcılar için gelişen bir platformdur..

Tron’un kurucuları, içerik paylaşımı için bu blockchain tabanlı platformu yarattı. Tron, yüksek güvenlik sağlamanın yanı sıra, içerik oluşturucuların içeriklerinden doğrudan Tron’un bir kripto para birimi olan Tronix aracılığıyla para kazanmalarına da olanak tanır..

Kullanıcılar ayrıca tek bir işlem ücreti olmadan saniyeler içinde dünyanın herhangi bir yerine bir milyon dolar TRX gönderebilirler. İnterneti tamamen merkezden uzaklaştırma misyonuyla, Tron hızla büyüyor ve 81 milyon dolardan fazla kripto para birimi yatırımcısı, onu bugün mevcut olan en iyi kripto paralardan biri yapıyor..

6. Cardano (ADA)

Cardano bir kripto para birimi ve akıllı sözleşme platformudur. Cardano, genellikle Bitcoin ve Ethereum gibi birinci nesil ve ikinci nesil kripto para birimlerinin ölçeklenebilirlik sorunlarını çözen üçüncü nesil bir kripto para birimi olarak tanımlanır. Cardano’nun katmanlı mimarisi, diğer kripto para birimlerinden daha iyi ölçeklenebilirlik sunar.

Cardano, 2021’de satın alınacak kripto para birimleri listemizde neden var? Cardano zaten 2020’de harika bir yıl geçirdi. Proje şu anda 1400’den fazla hisse havuzuna sahip ve yüzden fazla kurumla ortaklık kurdu. Bu rakamların her ikisinin de 2021 ve sonrasında artması bekleniyor. Cardano, ekibe 11 yeni eklemeyi memnuniyetle karşılayarak ekibini de genişletti..

Cardano’nun Bryon’dan Shelly’ye geçişi de proje için önemli bir kilometre taşı olarak kabul edildi ve platform Voltaire gibi gelişmeler üzerinde çalışmaya devam etti. Goguen ana ağının da Şubat veya Mart 2021’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu lansman, Cardano’yu Ethereum’un tekeline gerçek bir rakip olarak konumlandıracak. Yeni işlevler Cardano’nun benimsenmesinde ana faktör olacak ve bu da onu satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimlerinden biri haline getirecek..

2021’de Satın Alınacak En İyi Kriptolar İçin Alt Satır

Kripto pazarı, çok sayıda kripto para birimi ve akıllı blok zinciri platformuyla bugün gelişen bir yatırım pazarıdır. İster yeni bir yatırımcı olun, ister pazarlarını çeşitlendirmeye çalışın, yukarıda bahsedilen para birimleri, başarılı yatırım hikayenizi oluşturmak için 2021’de yatırım yapabileceğiniz en iyi kripto para birimlerinden bazılarıdır..

eToro – En İyi Kripto Para Birimi Platformu

Şimdi, 2021’de Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimleri listemizi görüntülediniz. Kripto para birimleri satın almaya başlamak için ilham alırsanız, eToro’nun Kripto varlıkları satın alma ve 90’a kadar CFD ticareti yapma yeteneği sağladığını bilmekten memnun olabilirsiniz.+ kripto para birimleri. Kripto Tüccarları, en popüler paralarla çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturabilir.

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

2021 için Herkesin Kabul Edeceği 7 Kripto Para Birimi Tahmini

Cryptocurrency Pazarına Genel Bir Bakış – 2021’de Ne Beklemeli??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector