2021’de Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimlerinin 15’i (Her Yatırımcının Sahip Olması Gereken 2 Kripto Dahil)

2021’de Satın Alınacak En İyi 15 Kripto Para Birimi

Bugün satın almak için en iyi kriptoları seçmek, bireysel finansal durumunuza çok bağlıdır..

2021 için en iyi 15 kripto para birimini listelemeye başlamadan önce, yoldan bir şey çıkaralım. Madeni paraları satın almadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Araştırmanızı yaparken okumanız gereken birçok makaleden sadece biri olarak düşünün..

Öyleyse başlayalım. 2021’de satın alınabilecek en iyi 15 kripto para birimi belirlediğimiz:

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Dalgalanma (XRP)
 3. Kısa çizgi (DASH)
 4. Litecoin (LTC)
 5. Bitcoin Cash (BCH)
 6. Ethereum (ETH)
 7. Tezos (XTZ)
 8. Cardano (ADA)
 9. Ethereum Classic (ETC)
 10. Eos (EOS)
 11. Binance Coin (BNB)
 12. Neo (NEO)
 13. Tron (TRX)
 14. Zcash (ZEC)
 15. Yıldız (XLM)

Yeni Başlayanlar İçin En İyi 5 Kripto Para Birimi

İnanılmaz derecede başlangıç ​​dostu olduğuna ve 2021’de pozitif fiyat hareketi yaşama potansiyeline sahip olduğuna inandığımız beş madeni parayla başlayalım..

İlk iki kripto para birimi – Bitcoin ve Ripple – bu alanda en iyi bilinen ikisidir. Bitcoin, genelinde% 230’dan fazla arttı ve şu anda 23.500 $ ‘a yakın fiyatlandırılıyor. Bazı yatırımcılar, artan kurumsal yatırım nedeniyle BTC’nin 2021 yılına kadar iki katına, hatta üç katına çıkmasını bekliyor. Artı, Bitcoin, kripto para birimi alanının referans projesi olmanın meyvelerini taşımaya devam edecek..

Birkaç analist, Ripple için% 200 yükselen bir yükseliş 2021 öngördü. Değerlemede neredeyse üç katına çıkan ve 0,57 dolara ulaşan birçok kişi, XRP’nin 2021’de 1 dolara dokunmasını bekliyor. Ripple, bankalar ve finans kurumlarıyla yakın çalışarak uluslararası transferleri kesintiye uğratmayı amaçlayan bir sınır ötesi havale belirtecidir. Ripple zaten etkileyici bir ortak listesine sahip ve 2021’de daha fazlasını ekleyecek gibi görünüyor..

Ripple gibi, DASH de değerlemesinde neredeyse üçe katlanarak 40.75 $ ‘dan 112 $’ a yükseldi. DASH tam olarak bir "ucuz para," muazzam bir 2021 için hazırlanabilir. Dash, Latin Amerika ülkelerinde büyük bir kullanıcı tabanına sahiptir. Aslında, şiddetli hiper enflasyondan geçen Venezuela gibi ülkelerin, itibari para birimleri yerine Dash ve Bitcoin’i tercih ettikleri görülmüştür..

Litecoin, son 7 günde yaklaşık% 45 artarak canavar bir hafta geçirdi. 2020’den bu yana, LTC 40 $ ‘dan 120 $’ a tırmandı ve oldukça heyecan yaratmayı başardı. Ayrıca, LTC, fiyat hareketi söz konusu olduğunda genellikle BTC’yi takip etme eğilimindedir. Bitcoin için yükseliş görünümüne sahip olduğumuz için, LTC için de aynısına sahip olmalıyız.

Son olarak, 2021 için karanlık bir at olabilecek Bitcoin Cash’e sahibiz. Crypto Ground, Cryptocurrency sağlayan bağımsız bir yayınevi & Blockchain Technology News, BCH’nin beş yıllık bir zaman diliminde 3.067 $ ‘a ulaşacağına inanıyor.

2021 için En İyi DeFi Platformlarından 6’sı

DeFi, Merkezi Olmayan Finans’ın kısaltmasıdır. İyi ya da kötü için DeFi, blockchain teknolojisinin en büyük ve en yaygın kullanım durumudur. 2020’de önemli bir DeFi projesi akışı yaşandı, burada kilitlenen toplam değer <1 milyar ila neredeyse 15 milyar dolar. Görünüşe göre 2021, DeFi için büyük bir yıl olmaya devam edecek.


Bu nedenle, yatırım yapmanız gereken beş DeFi platform jetonunu inceleyelim:

Ethereum (ETH) 2020’ye kadar% 350 arttı ve şu anda 650 $ ‘lık psikolojik işaretin yakınında seyrediyor. Şu an itibariyle DeFi, Ethereum’un her yönüne hakim gibi görünüyor. Yakın zamanda yapılan bir araştırma şunu buldu: DeFi, işlemlerin% 90’ından fazlasına hakimdir ETH’de. Geliştiricilerin daha sofistike DeFi uygulamaları oluşturmaya odaklanmasıyla, Ethereum’un faydasını ve fiyatını tavan yapabilir..

Ancak Ethereum tek başına bu yükü kaldırmaya yetmeyebilir. Bu nedenle alternatif platformlara bakmak çok önemlidir..

Cardano (ADA) şu anda 0,162 $ değerindedir ve piyasa değerine göre en büyük 8. madeni paradır. Bununla birlikte, 2021 sona erdiğinde, ADA’nın (en azından) 1 doları geçebileceğine inanıyoruz. Cardano, bilimsel araştırmaya öncelik veren inanılmaz derecede yetenekli bir ekip tarafından desteklendiği için kripto para birimi alanında iyi biliniyor. Cardano, 2021 ve sonrasında Goguen ve Voltaire aşamalarına girerken birkaç teknik güncellemeden geçecek..

Tezos (XTZ), esnek delege kanıtı (DPoS) algoritmasını kullandığı için benzersiz olan başka bir heyecan verici platformdur. Daha fazla geliştiriciyi çekmek için Tezos, akıllı sözleşmeli gaz ücretlerini% 75 oranında azaltan Delphi yükseltmesinden geçti. Bu hareketin Tezos’taki DeFi etkinliğini nasıl artırdığını görmek ilginç olacak..

Ethereum Classic (ETC), yeni ETH zincirinin DAO hackini takiben zorla çatallandığı orijinal Ethereum protokolüydü. ETC kullanıcıları, paketlenmiş ETC belirtecinin oluşturulmasının ardından artık DeFi’ye katılma fırsatına sahip. Sarılmış token, ETC kullanıcılarının DeFi’nin Ethereum blok zincirine katılımına izin verecek.

EOS, şimdiye kadar 2.55 dolardan 3.10 dolara yükselen kayıtsız bir 2020 geçirdi. Bununla birlikte, geliştiriciler zaten bir dizi EOS DeFi uygulaması üzerinde çalışmaya başladı. Şu anda EOS üzerine inşa edilen diğerlerinin yanı sıra, merkezi olmayan borsalar, merkezi olmayan borç verme, sabit paralar var. Bu nedenle, EOS’u kendi sorumluluğunuzda sayın.

Son olarak Binance Coin’e (BNB) sahibiz. Binance Coin, yılın başından itibaren değerlemede iki kattan fazla artarak 13.60 dolardan 34 dolara yükseldi. Eylül 2020’de Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, Binance Chain’in Ethereum blockchain’in çeşitli özelliklerini kopyalayarak DeFi devriminden para kazanmayı hedeflediğini duyurdu. Artan DeFi katılımı ve faydası ile, muhafazakar bir şekilde BNB’yi 50 doların üzerine ve 75 dolarlık bölgeye itebilir..

Dikkat Edilecek 4 Dark Horse Jetonu

Pekala, yeni başlayanlar için en iyi 5 jetonu ve 6 DeFi platformunu inceledik. Ancak, 2021’de radarın altına girip hepimizi şaşırtabilecek bazı madeni paralar var. Bu kategoriye uyan 4 madeni para belirledik:

Neo, 2020’de 8,60 dolardan 17 dolara çıkarak neredeyse iki katına çıktı. Muhafazakar tahminleriyle tanınan Walletinvestor.com, Neo’nun 2021’de yalnızca 18.50 $ ‘a ulaşacağına inanıyor. Ancak, herkesin özenle DeFi’ye odaklanmasıyla Neo’nun bu alanda geride kaldığını görmek zor. Bu nedenle, Neo’nun WalletInvestor’ın tahmin ettiğinden çok daha fazlasını yapmasını bekleyebiliriz..

Tron, 2021 için bir başka şaşırtıcı aday olabilir. TRX, bu yıl şimdiye kadar 0,0133 dolardan 0,031 dolara yükseldi. DigitalCoinPrice, TRX’in 2021’de değerlemesini ikiye katlayacağına ve yılı 0,06 doların biraz üzerinde bitireceğine inanıyor. Ayrıca, TRX’in Nisan 2021’de 0,07303966 Dolarlık bir zirveye ulaşacağını düşünüyorlar..

Zcash, 2020 yılına kadar 27,24 dolardan 72,20 dolara çıkarak neredeyse üç katına çıktı. Görünüşe göre gizlilik parası canavarca bir 2021 için ayarlanmış. CoinSwitch, ZEC’in 2021’de 200 $ ‘a ulaşmasını ve 2025 yılına kadar ~ 1.250 $’ a çıkmasını bekliyor. portföy.

Stellar, kontrol edebileceğiniz başka bir heyecan verici kripto para birimidir. Ripple’ın yaratıcısı Jed McCaleb tarafından yaratılan XLM, aynı zamanda harika bir 2021’e sahip olmayı vaat ediyor. Almanya’nın en eski bankalarından biri olan Bankhaus von der Heydt (BVDH), Stellar blok zincirinde euro destekli bir stabilcoin çıkaracağını duyurdu. Kurumsal kabulün artmasıyla, XLM’nin gerçekten mükemmel bir 2021’e sahip olması beklenebilir..

BTC ve ETH – Herkesin Sahip Olması Gereken 2 Coin

Genel kripto piyasasına bakıldığında, herkesin yatırım yapması gereken iki kripto para biriminin BTC ve ETH olduğu aşikar görünüyor. Bitcoin önde gelen kripto para birimi olmaya devam ederken, Ethereum kendisini DeFi pazar lideri olarak konumlandırdı..

2021’de Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimi Nedir??

2021’de Satın Alınacak ve Tutulacak 5 Büyüme Kriptosu

Cryptocurrency ile Nasıl Para Kazanılır – Kesin Bir Kılavuz

Birleşik Krallık’taki En Popüler 10 Kripto Para Birimi Nelerdir?

ABD’deki En Popüler 5 Kripto Para Birimi Nelerdir?

eToro – Hem Tüccarlar hem de Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map