İşte bu yıl milyoner olmanıza yardımcı olabilecek yedi kripto para birimi

Bugünün makalesi, milyoner olma yolunda ilerlemenize yardımcı olabilecek yedi şifre sunuyor.

2020’nin finansal piyasalar için alışılmadık bir yıl olduğunu söylemek doğru olur, ancak COVID salgınının beklenmedik bir sonucu, küresel ekonomilere duyulan güvenin ciddi şekilde düşürülmesi nedeniyle yatırım stratejilerinin yeniden değerlendirilmesiydi..

Bu, 2020 sonunda bazı kripto para birimlerinin yaşadığı yükselen fiyatların arkasındaki nedenlerden biri olarak lanse edildi. Dünyanın dört bir yanındaki finans kurumları pandeminin neden olduğu hasarı hafifletmeye çalışırken, enflasyon ve ekonomik istikrarsızlık korkuları büyüdü ve yatırımcılar stratejilerini buna göre ayarladılar. – kripto para piyasasının yararına.

Yıla belirsiz bir başlangıç ​​yapmasına rağmen, kripto para piyasaları 760 milyar dolara yükseldi 2020’nin sonunda, sektörün 2017’deki 800 milyar dolarlık rekor düzeyine yaklaştı ve yılın başında 185 milyar dolarlık piyasa değeri değerlemesinde önemli bir iyileşme.

Doğal olarak, 2020’deki Bitcoin ve diğer en iyi tokenlerin inanılmaz performansı, önümüzdeki yıl için kripto para biriminin potansiyeline büyük ilgi uyandırdı. Ancak 2021’de satın alınacak en iyi kripto para birimi hangi token olacak?

Daha fazla araştırma, yatırımcıların hisse senetleri veya altından daha güçlü bir performansa sahip olabilecek kriptoları bulmalarına yardımcı olabilir. Bu nedenle, durum tespiti yapmanız ve düzenli olarak kripto piyasasına yatırım yapmaya devam etmeniz için ödeme yapar..

Peki, bu yıl size bir servet kazandırabilecek en iyi kripto para birimi nedir? Göz önünde bulundurmanız için 7 seçenekten oluşan bir liste derledik.

Bu bilgilerle, işte sizi 2021’de milyoner yapabilecek yedi kripto para birimi:

% 0 komisyonla kripto piyasasına hızlı ve kolay bir şekilde dalmak istiyorsanız, göz atın eToro Borsası!

Neden Kripto Para Birimine Yatırım Yapmalısınız??

Geçmişte, kripto para birimine yatırım yapmak riskli – hatta aptalca – bir üne sahipti ve bir dereceye kadar bu itibar hak edilmişti. Piyasanın sıradan gözlemcileri bile, fiyatların günden güne, haftadan haftaya ve aydan aya önemli ölçüde dalgalanma eğiliminde olduğunu fark edeceklerdir..

Bununla birlikte, 2020’de artan sayıda kurumsal yatırımcı ve kripto para birimini benimseyen yerleşik ödeme platformlarında görüldüğü için bu yakında değişebilir. Bu, tüm kripto analistlerinin beklediği bir gelişmeyi temsil ediyor ve artan desteğin daha istikrarlı bir kripto para birimi piyasasıyla sonuçlanacağı umuluyor..

Örneğin, Ocak 2021’de Goldman Sachs, kripto için desteğini açıkladı ve üst düzey analist Christian Mueller-Glissman, “Bitcoin ve Ethereum gibi altcoinlerin 2021’deki güçlü performansının yanı sıra hedge fonlardan, çok varlıklı büyük yatırımların duyuruları yatırımcılar ve şirketler ”,” [kripto para birimlerine] daha fazla odaklanılmasına ”yol açmıştı.


Benzer şekilde, JPMorgan Chase’in milyarder başkanı ve CEO’su Jamie Dimon, son zamanlarda kripto para birimiyle ilgili bir fikir değişikliği yaşadı. Daha önce bir sahtekarlık olarak dijital para birimini reddeden Bay Dimon, artık blockchain teknolojisine “inanan” biri olduğunu itiraf ediyor..

JP Morgan ve Goldman Sachs gibi finansal güç merkezlerinin desteğinin fark edilmeyeceğini ve onların duygularının tek başına 2021’e girerken kripto piyasalarında boğa koşularını teşvik etmek için yeterli olduğunu söylemek yeterli..

Sizi Milyoner Yapabilecek Kripto Para

1. Bitcoin

Kuşkusuz, Bitcoin, 2021’deki en iyi kripto para birimi satın almak için bariz bir seçim gibi görünebilir – ancak bunun iyi bir nedeni var. BTC, hem piyasa değeri hem de birim fiyatı ve aynı zamanda şöhret açısından var olan en büyük kripto para birimidir. Bunun yakında herhangi bir zamanda değişmesi olası değil ve 2021’e doğru ilerlerken Bitcoin’in neredeyse evrensel olarak önemli ölçüde büyümesi bekleniyor..

Aslında, bazı endüstri analistlerinin önümüzdeki aylarda BTC için tahminlerine bakarken, biraz heyecanlanmamak zor. En öne çıkan sesler arasında, Bitcoin’in Aralık 2021’e kadar token başına şaşırtıcı bir şekilde 300.000 $ ‘a ulaşabileceğine inanan Citibank’tan Thomas Fitzpatrick var..

Bay Fitzpatrick de Bitcoin üzerindeki yükselişinde yalnız değil. Mike Novogratz ve DeVere Group’dan Nigel Green’in dikkatlerini Bitcoin’e çevirip 2021’de satın alınabilecek en iyi kripto para olarak övdükleri sektörden sesler korudu..

Hepsi de konuşmuyor. Microstrategy, Square Investment ve MassMutual dahil olmak üzere finans ve sigorta şirketlerinin tümü, 2020’nin sonunda BTC’ye büyük yatırımları açıkladı – tek başına MicroStrategy, toplam Bitcoin satın alımında 1 milyar doların üzerinde olduğunu duyurdu..

Her şey düşünüldüğünde, 2021’de kripto satın almak istiyorsanız, portföyünüze eklemeyi düşünmeniz gereken ilk coin BTC olduğunu tartışmak zor..

2. Ethereum

Ethereum’un Bitcoin’den sonra en çok bilinen kripto para birimi olduğunu söylemek muhtemelen doğru olacaktır. Ethereum blockchain’in akıllı sözleşmeleri ve Dağıtılmış Uygulamaları destekleme yeteneği sayesinde, yalnızca finansmanda değil, mülk sahipliği ve istihdam sözleşmelerindeki değişiklikler gibi çok sayıda diğer güvenli iş süreçlerinde devrim yaratma potansiyeli hakkında çok şey yapıldı..

Etheruem aynı zamanda piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimidir ve bir süredir öyle. Bitcoin’in gerisinde hala uzun bir yol olsa da, Etheruem’in potansiyeli tek başına sürekli olarak en iyi kripto yatırımları arasında yer aldığı anlamına geliyor. Ancak 2021’de satın alınacak en iyi kripto para birimi mi??

Ethereum, en azını söylemek gerekirse ilginç bir olasılık. 2020’de yaşanan durgunluğa rağmen ETH, Ethereum 2.0 altyapı yükseltmesinin merakla beklenen lansmanı ile birlikte yıl sonunda 615 dolara yükseldi. Yükseltme, blok işleme hızını artırmayı ve işlem maliyetlerini düşürmeyi vaat etti – geçmişte Ethereum’u rahatsız eden bir şey.

2021’e daha yakından bakıldığında, Ethereum 2.0 sunumunun altcoin’in değeri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olması beklenen ek aşamaları var. Bu, yatırım söz konusu olduğunda kaçınılmaz olarak ETH’yi merkez sahneye yerleştiriyor ve Cointelegraph Markets analisti Michaël van de Poppe, altcoin’in önümüzdeki yıl 10.000 doları aşabileceğine inanıyor..

Devamını Oku: Ethereum Fiyat Tahmini

3. Bitcoin Cash

Bitcoin Cash, orijinal Bitcoin kripto para birimi 2017’de sert bir çatala çarptığında oluştu..

Yukarıda belirttiğimiz gibi, kripto para birimleri genellikle bilgileri veri blokları halinde depolayan blockchain teknolojisine dayanır. Ayrıca çoğu bloğun, her işlem dahil olmak üzere belirli bir zincirin tüm geçmişinin devam eden bir kaydını içerdiğini belirttik. Kripto para birimi daha popüler hale geldikçe, bu blokların çok daha hızlı dolması anlamına geliyordu, bu da daha yavaş ve daha pahalı işlemlerle sonuçlandı..

Bitcoin Cash, orijinal blok boyutunu 1MB’den 8MB’ye genişleterek, daha hızlı ve daha sık işlemlere izin vererek bu sorunu azaltmak için etkili bir şekilde oluşturuldu. BCH, değer açısından selefine eşit olmayı başaramamış olsa da, ölçeklenebilirliği ile birlikte nispeten düşük Bitcoin Cash fiyatı, ciddi bir büyüme potansiyeli olduğu anlamına gelir..

Bitcoin Cash, Kasım ayında kendi hard forkunu takiben 2020’ye etkileyici bir şekilde son verdi. BCH’nin önümüzdeki yıl en büyük kripto yatırımları arasında olup olmadığı, büyük ölçüde endüstrinin bu gelişmeye tepkisine bağlı olacak. Bununla birlikte, BCH’nin yazım sırasında neredeyse 400 $ ‘dan işlem görmesi ile, Bitcoin’in offshoot’u için sürekli destek var gibi görünüyor..

Önemli kripto analisti Roger Ver, günlük ödeme sistemi olarak kullanışlılığı sayesinde BCH’nin şu anda olduğundan 10 veya 20 kat daha değerli olabileceğini tahmin edecek kadar ileri gitti. Başka bir yerde, açık sözlü kripto yatırımcısı Kim Dotcom, Bitcoin Cash’e güvenerek 3.000 $ ‘a kadar yükselebileceğini öngördü..

Devamını Oku: 2021 için Bitcoin Nakit Fiyat Analizi

4. Litecoin

Litecoin, eski Google çalışanı Charlie Lee tarafından kuruldu ve Bitcoin’e “gümüş” “altın” olarak lanse edildi. Litecoin’in temel özellikleri, Bitcoin’den çok daha hızlı blok oluşturma oranı ve daha düşük işlem ücretleri ile iyileştirilmiş işlem süreleridir. LTC ayrıca, BTC’den çok daha az bilgi işlem gücü gerektirir..

Teknik avantajları ve gerçek bir günlük ödeme sistemi olarak uygulanabilirliği, Litecoin’i özellikle yatırımcılar için ilginç kılan şeydir. Dahası, 2021’de kripto satın almak istiyorsanız, LTC’nin ilk on kripto para birimi için jeton başına oldukça düşük bir maliyeti vardır. Bu, pazarda yeni olan yatırımcıların minimum harcamayla makul miktarda birim satın alabileceği anlamına gelir..

En iyi kripto para birimlerinin çoğu gibi, Litecoin de piyasaya güven geri döndükçe 2020’ye kadar yükseliş yaşadı. 2021’e baktığımızda, birçok analist aslında LTC’den düşük bir performans bekliyor ve altcoin yılın büyük bir bölümünde durgun seyrediyor. Örneğin TradingBeasts, LTC’nin yıl boyunca% 10’un biraz üzerinde nominal kazanç sağladığını görüyor..

Peki Litecoin’i en iyi kripto yatırımlarından biri yapan nedir? Kuşkusuz, günlük işlemciyseniz, belki daha değişken bir tahmine sahip bir jetonu tercih edersiniz. Bununla birlikte, kripto varlıklarınızı tutmaya hazırsanız, Litecoin, fiyatının 2022’ye kadar düşük kalacağı tahmin edildiği için 2021’de satın alınacak en iyi kripto para birimi olabilir. Ancak bundan sonra TradingBeasts dahil birçok site inanıyor LTC, Aralık 2022’ye kadar% 100’e kadar artabilir.

5. Binance Coin

Litecoin, Bitcoin’in altını için gümüş iken, Binance Coin daha çok Ethereum kalıbında görülebilir. Aslında, BNB, 2017’de Binance ademi merkeziyetçi borsa veya DEX’in lansmanına kadar Ethereum ağında başlatıldı..

Binance Borsası, her saniye 1,4 milyondan fazla işlem gerçekleştiren, dünya çapındaki en büyük kripto para borsasıdır. Doğal olarak, BNB’nin ana ekosisteminde ticaret, takas ve listeleme ücretleri için ödeme yapmanın yanı sıra Binance ağındaki diğer kripto para birimlerini takas etmek için bir araç olarak kullanılması da dahil olmak üzere birçok kullanımı vardır..

Dünyanın en büyük kripto para borsasındaki faydası kaçınılmaz olarak Binance Coin’e belirli bir istikrar sağlar, ancak 2021’de en iyi kripto para birimleri arasında yer alması muhtemel mi??

Coinpedia tarafından yapılan teknik analiz, BNB’nin 2021’de yükseliş yaşayabileceğini, belki de yıl sonunda 61 dolara ulaşabileceğini öngörüyor. Benzer şekilde WalletInvestor, BNB’nin 2021’de% 17,31’lik bir büyüme yaşayabileceğine inanıyor..

Bununla birlikte, WalletInvestor yıl sonuna kadar fiyatların tekrar düşmesini bekliyor, bu nedenle 2021’de elinde tutma niyetiyle kripto satın almayı planlayan herkes dikkatli bir şekilde yaklaşmak veya daha uzun tahminlere göz atmak isteyebilir..

Devamını Oku: BNB 2021’de ve Ötesinde Ne Kadar Değerli Olacak?

6. Cardano

Cardano, 2015 yılında geliştirildi ve kendisini hızla piyasadaki en büyük tokenlardan biri haline getirdi – düzenli olarak piyasa değeri açısından ilk on arasında.

Cardano’yu özel kılan birkaç şey var. Birincisi, gelişiminin her aşamasını inceleyen akademik uzmanlardan oluşan bir havuza sahip olan dünyanın ilk hakemli blok zinciridir. İkincisi, Cardano, etkili bir şekilde iki blok zincirinden oluşan tescilli Ouroboros sistemine sahiptir: biri genel işlemleri yürütmek, diğeri akıllı sözleşmelerle ilgilenmek için..

Bu benzersiz, iki katmanlı mimari, Cardano’ya çok daha fazla ölçeklenebilirlik ve daha hızlı işlemler sağlar.

WalletInvestor ve DigitalCoinPrice, önümüzdeki aylarda Cardano için büyüme öngörüyor ve potansiyel olarak onu 2021 yılında yatırımcılar için en iyi kripto para birimlerinden biri yapıyor – özellikle yazarken 0,34 $ ‘lık düşük token fiyatı düşünüldüğünde..

Ancak Cardano’nun gerçek cazibesi uzun vadeli bir yatırım olabilir. Örneğin Prime XBT, Cardano tokenlerinin Aralık 2021’e kadar 0.82 $ ‘a ulaşabileceğini, ancak 2022 ve 2023 boyunca büyümeye devam edeceğini ve 2025’e kadar token başına 2.700 $’ a ulaşacağını tahmin ediyor..

7. Tron

Tron, biraz daha alışılmışın dışında bir yatırım fırsatıdır. Tron, içerik oluşturucuları tüketicilerle ilişkilendirmeyi teklif ederek etkili bir şekilde blok zincirinin avantajlarını eğlence dünyasına getiriyor..

Kullanıcılar, platformda içerik oluşturarak Tron kripto para belirteci olan Tronix (TRX) kazanabilirler. Buradaki fikir, Apple TV’nin Netflix’i gibi aracıya ihtiyaç duymadan daha doğrudan, içerik oluşturucudan tüketiciye ödeme sistemi sunan bir ekosistem oluşturmaktır..

Bu bir yenilik gibi gelebilir, ancak Tron’un halihazırda Samsung, Baidu ve Global Social Chain dahil olmak üzere bazı büyük isimleri var. Ayrıca 2021’de TRX için büyümeyi tahmin eden birkaç önde gelen analist var – hem TradingBeasts hem de DigitalCoinPrice, Tron fiyatının önümüzdeki yıl boyunca% 10 ile% 15 arasında artacağını öngörüyor..

Tron’un 2021’de satın alınacak en iyi kripto para birimi olma ihtimalinin düşük olduğunu söylemek doğru, ancak düşük jeton fiyatı ve büyüme potansiyeli onu ilginç bir spekülatif yatırım yapıyor – çeşitlendirilmiş bir portföyün parçası olduğunu varsayarsak..

Devamını Oku: 2021’de TRX Fiyatını Neler Artıracak?

2021’de Nereden Kripto Alınır

2021’de sizi milyoner yapabilecek en iyi kripto para birimlerini belirlemek, kripto piyasalarının dikkatli bir şekilde araştırılmasını ve yakından izlenmesini gerektirir. Ancak en iyi kripto yatırımlarınızı seçtikten sonra, işlemleri kolaylaştırabilecek bir komisyoncu bulmanız gerekecek.

Doğru komisyoncuyu seçmek büyük ölçüde kişisel tercihlere bağlı olacaktır. Bazı platformlar, basit arayüzler ve adım adım kılavuzlarla acemi yatırımcılara hitap ederken, diğerleri profesyonel tüccarları hedefleyen bir dizi karmaşık analitik araç içerir..

Ortalama bir yatırımcı için tavsiye ediyoruz eToro iyi bir çok yönlü platform olarak. Tüm en iyi kripto para birimlerine erişim sunar ve tescilli bir kripto para birimi cüzdanı ve kullanımı kolay arayüz dahil olmak üzere kripto ticareti ve yatırımı için tek noktadan alışveriş imkanı sunar..

eToro – En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Sonuç

Önümüzdeki yıl kripto para birimi için heyecan verici bir zaman olacak gibi görünüyor. Kurumsal yatırımcılardan büyük ölçekli satın almalar ve PayPal gibi popüler ödeme platformları tarafından kripto para biriminin benimsenmesinin ardından, daha muhafazakar endüstri yorumcuları bile tüm büyük kripto para birimlerinde yükseliş eğilimi öngörüyor. Bu duyurular tek başına 2021’de kripto satın alma acelesini artırdı.

Bu, kripto para birimi yatırımcısı olmak isteyenler için harika bir haber, ancak pazarda yeniyseniz, dikkatli bir şekilde yaklaşmanız tavsiye edilir. 2021’de en iyi kripto para birimleri için büyük şeylerin geleceğine inanmak için pek çok neden olsa da, hiçbir şeyin garanti edilmediği ve herhangi bir mevzuat değişikliğinin veya düzenleyici yaptırımların hızlı bir şekilde herhangi bir yükseliş eğilimini karşılayabileceği unutulmamalıdır..

Hiç kimse 2021’de satın alınacak en iyi kripto para biriminin ne olacağını kesin olarak söyleyemez, ancak önümüzdeki aylarda kripto almayı planlıyorsanız, yukarıda listelenen yedi kripto paranın tümü dikkate alınması gereken iyi seçeneklerdir. Ancak, her zaman olduğu gibi, yaptığınız tüm yatırımlar çeşitlendirilmiş bir portföyün parçası olmalıdır..

SSS

2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimleri nelerdir?

Bir yatırım varlığı olarak dijital para birimini çevreleyen çok fazla heyecan var, ancak 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimini seçmek birçok faktöre bağlı. En iyi kripto yatırımlarının çoğu, daha uzun vadeli bir yatırım stratejisine daha uygun olabilir. 2021’deki en iyi kripto para birimleri için önerilerimizden bazılarını burada bulabilirsiniz..

2021’de Bitcoin almalı mıyım?

Bitcoin, açık ara en büyük dijital para birimidir ve tartışmasız 2021’de satın alınabilecek en iyi kripto para birimi olmaya devam etmektedir. Tüm kriptolar günden güne yüksek derecede dalgalanma yaşarken, BTC göreceli istikrar sunar ve pazarda yeni olanlar için en iyi kripto yatırımlarından biridir.

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi nedir?

En iyi kripto yatırımlarını seçmek, hedeflerinize ve genel yatırım stratejinize bağlıdır. Örneğin, 2021’de satın alınacak en iyi kripto para birimi, bir sonraki yıl servette bir değişiklik yaşayabilirken, 2021 boyunca düşük bir fiyata sahip bir jeton, daha uzun vadeli bir strateji için mükemmel bir yatırım olabilir..

2021’de nereden kripto alabilirim?

Kripto para biriminin artan popülaritesi, sıradan yatırımcıya sunulan borsa ve broker sayısında bir patlama gördü. Gibi platformlar eToro başlamak kolaydır ve piyasalarda yeni olanlar için bol miktarda öğrenme kaynağı sunar.

2021, kripto satın almak için iyi bir zaman mı??

2021’deki en iyi kripto para birimlerinin etkileyici bir büyüme görmesi bekleniyor ve bundan yararlanmak isteyen herkesin portföyüne er ya da geç kripto para eklemesi gerekiyor. Son 12 ay kadar kripto para piyasası için ilginç bir dönem oldu. Kurumsal yatırımcıların ilgisi arttı ve çevrimiçi ödeme devi PayPal, dijital para biriminde işlemleri desteklemeye başladı

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector