2021’de Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimleri

2021’de kripto para birimlerine yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? Kripto trendlerinin bir adım önünde olmak ister misiniz? 2021’e yatırım yapmak için en iyi 10 kripto para birimine yönelik eksiksiz rehberimizle işinizi kolaylaştırdık.

Yeni başlayanlar bulmakta güçlük çekiyor 2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi. Hepimiz bu durumdayız, bu yüzden endişelenmeyin! Yeni kripto para birimi yatırımları ararken ne kadar kafa karıştırıcı olduğunu anlıyoruz. İşte bu yüzden Trading Education burada yardımcı olmak için.

Öyleyse, 2021’de yatırım yapacak bir sonraki kripto para birimlerini mi arıyorsunuz? Kendinizi “Bitcoin’e yatırım yapmalı mıyım?” veya “Ethereum’a yatırım yapmalı mıyım?”

% 0 ücretle kripto piyasasına hızlı ve kolay bir şekilde dalmak istiyorsanız, göz atın eToro Borsası!

2021’de Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimleri:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Litecoin

4. Bitcoin Cash

5. TRON

6. Dalgalanma

7. Cardano

8. Tezos

9. IOTA


10. Zcash

Birçok kripto para birimi yatırımcısı 2021’i dört gözle beklemeye başlıyor. Yeni kripto para birimi eğilimlerini tahmin edebilmek her tüccar için kilit bir beceridir. Ancak piyasadaki 7.000’den fazla farklı altcoin ile 2021’de hangilerinin en iyi kripto para birimi yatırımları olacağını nasıl anlarsınız??

Kriptonun geleceği asla kesin değildir, bu nedenle kripto para birimi tahminleri yapmak zor olabilir – özellikle de koronavirüs salgınının ardından yaşanan dalgalanma dönemlerinden beri. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, bazı kripto uzmanları, piyasadaki toparlanma ve uzun zamandır beklenen Ethereum yükseltmeleri gibi gelişmeler sayesinde 2021’in kripto yılı olabileceğini söyledi..

Bu makalede, 2021’de portföyünüze hangi kriptoları eklemeyi düşünmeniz gerektiğini açıklayacağız. İster kripto para yatırımı konusunda yeni olun, ister deneyimli bir yatırımcı olun, 2021’de yatırım yapabileceğiniz en iyi 10 kripto para birimini öğrenmek için okumaya devam edin..

Bu kılavuzun sonunda, bu yıl yatırım yapmak için kripto para birimlerini nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca, ticaret yapmak istediğiniz şeyse, eToro sana da yardımcı olabilir!

2021 için dikkate alınacak sonraki kripto para birimleri hakkında bilgi edinmeye hazır mısınız? Başlayalım!

2021’de Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimleri Nelerdir??

Aşağıda, 2021 ve sonrasında yatırım yapabileceğiniz en iyi 10 kripto para birimini bulacaksınız..

1. Bitcoin – BTC

bitcoin logosu

Kendine mi soruyorsun, "Bitcoin’e yatırım yapmalı mıyım? Bitcoin’in değeri zaten zirvede mi? yoksa Bitcoin, 2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi mi? Peki, bilseydik dileriz! Ancak, aşağıdaki bilgiler Bitcoin Cryptocurrency’e yatırım yapmanın sizin için iyi bir fikir olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır..

Bitcoin’in 2021’de yatırım yapılacak kripto para birimleri listemizin başında yer alması şaşırtıcı gelmemelidir. Bu sözde ‘kripto para birimleri kralı’, 2009’daki lansmanından bu yana piyasaya hakim oldu – ve durumunun değişeceğine dair bir işaret yok yakında. Aslında, kripto para birimi tahminleri, Bitcoin’in şimdiye kadarki en güçlü yılına ayarlanabileceğini gösteriyor..

Cryptocurrency izleme sitesi Messari’nin CEO’su Ryan Selkis’e göre, Bitcoin ve Ethereum söz konusu olduğunda en üst konumlarını koruyacaklar. piyasa değeri. Bu, 2021’de ilk 10 kripto para birimindeki sıralamasını kaybedeceğini tahmin ettiği diğer çeşitli varlıkların aksine..

Piyasa değeri Mart 2020’de düştükten sonra, Bitcoin hızlı bir toparlanma sağladı ve hem fiyatı hem de piyasa değeri o zamandan beri fırladı. Koronavirüs kısıtlamalarının dünya çapında gelmeye başladığı Mart ayı sonundaki 4.721 $ ‘lık en düşük seviyelerden, kripto para birimi Ocak 2021’in ilk zayıfında yaklaşık 40.000 $’ lık fiyatlara ulaştı..

Bu, 8 ayın biraz üzerinde 5 kattan fazla fiyatıyla sağlıklı bir iyileşme oranıdır. Bu değişim oranı, oynaklığıyla ünlü bir kripto para birimi için alışılmadık bir durum olmasa da, Mart ayındaki ani çökmeden endişelenen tüm Bitcoin yatırımcıları için cesaret verici olmalı.

Sırada ne var? Bazı uzmanlar bu iyileşmenin sadece başlangıç ​​olduğuna inanıyor. Temmuz 2020’de, Citibank ile ilişkili bir grafik, Bitcoin’in fiyatının 2021’de inanılmaz bir 120.000 $ ‘a fırlayabileceğini tahmin etti! Bu, 2017’de ulaştığı önceki en yüksek fiyatı olan 20.000 $ ‘ın 6 katı..

Janaury 2021’de, bir zamanlar Bitcoin’i aldatmaca olarak nitelendiren banka olan JPMorgan, şimdi BTC’nin 146.000 $ ‘a ulaşmasını bekliyor..

Öyleyse, Bitcoin 2021’e yatırım yapacak bir sonraki kripto para biriminiz mi??

Birçok uzman, Bitcoin’in 2021’e yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biri olabileceğini düşünüyor.

2. Ethereum – ETH

ethereum logosu

Bitcoin kripto para biriminin kralıysa, Ethereum pekala mirasçı olabilir! Bu blockchain platformu, Bitcoin dışında dünyanın en büyük kripto para birimidir ve 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana güçlü bir piyasa değerini korumuştur. Yazım sırasında piyasa değeri yaklaşık 138 Milyar Dolardır..

Mart 2020’nin sonlarında neredeyse her kripto paranın performansını sarsan koronavirüs salgını etrafındaki belirsizliklere rağmen, Ethereum 2020 boyunca güçlü olmuştur. 2021’de yatırım yapacak en iyi kripto para birimlerini arıyorsanız, bu nedenle ciddi bir rakip olmalıdır..

Ethereum Vs. Bitcoin: Ethereum Bitcoin’den Daha İyi Bir Yatırım mı?

Aralık sonunda, fiyatı Ethereum 1000 $ ‘ı vurdu – 2020’nin en yüksek fiyatı. Bu değer artışının arkasında iki temel faktör var. Birinin büyümesi merkezi olmayan finans (aksi takdirde DeFi olarak bilinir). Ethereum platformu, Chainlink (LINK), Wrapped Bitcoin (WBTC) ve Maker (MKR) gibi DeFi sektörünü yönlendiren kriptoların çoğunu destekler. Aslında, Ethereum yalnızca 2020’de 13,5 milyar dolarlık merkezi olmayan borsayı işledi – 2019’da 3 milyar doların altındaydı.!

Ethereum’un 2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimleri listemizdeki yerini güvence altına alan ikinci faktör, Ethereum 2.0. Merakla beklenen bu yükseltme 2020’nin sonunda tamamlanacak ve Ethereum’u çok daha verimli hale getirecek. Daha fazla işlemi daha hızlı işleyebildiğinde, fiyatının patladığını görebiliriz.

3. Litecoin – LTC

litecoin

Sadece 170,56 dolarlık bir fiyatla Litecoin, bu listedeki en yükseliş kripto para birimi olmayabilir. Ancak 11 Milyar Dolarlık piyasa değeri ve radardaki güçlü büyüme ile, 2021’de kripto para birimi yatırımına başlamayı planlayıp planlamadığınızı düşünmeye değer..

2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi listemiz olmadan tamamlanamaz Litecoin. 2017’den fazla büyüme ile güçlü performans gösterdi. % 8000.

Bazı yatırımcılar görse de Litecoin Bitcoin’in tam yağlı kapuçinosunun ince sınırı olarak (2011’de piyasaya sürüldü ve genellikle bir Bitcoin yan ürünü olarak görülüyor), bu kriptoyu tamamen reddetmek bir hata. Bitcoin’den çok daha hızlı olmasının yanı sıra, bir bloğu işlemek 10 dakika yerine sadece 2 buçuk dakika sürmekle kalmıyor, aynı zamanda 2020 boyunca bazı heyecan verici gelişmeleri de gözler önüne serdi..

Rol yapma oyununun (RPG) piyasaya sürülmesi LiteBringer, Litecoin blok zincirinde çalışan, işlemlerde bir artışa neden oldu. Litecoin Vakfı’na göre LiteBringer, işlem sayısının bir haftada üçe katlanmasına neden oldu ve bunların% 75’inden fazlası artık oyundan kaynaklanıyor. Bu performans o kadar cesaret verici ki CoinSwitch platformu Litecoin’in fiyatının 2021’de 600 dolara ulaşabileceğini öngördü..

Son söz, Litecoin ile Bitcoin arasındaki yakın bağlantı nedeniyle, Yatırımcılar Litcoin ile çok ilgileniyor ve bu nedenle Litecoin, 2021’de yatırım yapmak ve bir sonraki kripto para birimi için en iyi 10 kripto para birimimizde listeleniyor..

4. Bitcoin Cash- BCH

bitcoin nakit

İlk olarak 2017’de piyasaya sürülen Bitcoin Cash, kripto para yatırımı ile ilgilenen herkesin radarına hızla çarptı. Bu eşler arası elektronik nakit sistemi, tüccarlar Bitcoin’in ölçeklenebilirliğine ilişkin endişelerini dile getirdikten sonra, orijinal Bitcoin’in ölçeklenebilir bir dalı olarak piyasaya sürüldü. 8,2 Milyar Dolar ile şu anda piyasa değerine göre dünyanın en büyük altıncı kripto para birimi..

Bitcoin Cash’in fiyatına ilişkin tahminler farklılık gösterse de, kripto para alım satım platformu StormGain önümüzdeki 5 yıl içinde bunun 500 dolara yükseleceğini öngördü. Durum böyleyse, yatırım yapılacak en iyi kripto para birimine kadar portföyünüze Bitcoin Cash eklemek için 2021 mükemmel bir zaman olabilir.!

5. TRON- TRX

tron

TRON, başlangıçta Ethereum ağında 2017 yılında kuruldu. Artık bağımsız bir blok zinciri platformuna geçmiştir ve bir risk kanıtı İşlemleri işlemek için algoritma. Mevcut piyasa değeri 3 Milyar $ ve fiyatı 0.031 $ olan TRON, 2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimlerinden biri olabilir.?

Daha fazla kuruluş TRON blockchain platformunu benimsemeye başladıkça, TRX’in değeri artacaktır. Şu anda daha fazlasını barındırıyor merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) Ethereum’dan daha fazla, birçok yatırımcının TRON’un 2021’de parlak bir geleceği olduğunu tahmin etmesine yol açtı. Genel fikir birliği, Tron fiyatının önümüzdeki yıl boyunca dalgalanacağı, ancak Coinpedia’ya göre 0,4 $ ‘lık yüksek seviyelere ulaşabilir. 2021’de güçlü potansiyel kripto para birimi yatırım fırsatı.

Tron, geçtiğimiz yıllarda bazı önemli fiyat dalgalanmaları yaşadı, ancak son zamanlarda istikrar kazanıyor. Bu parayı 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi olarak görüyorsanız, biraz araştırma yaptığınızdan ve haberleri takip ettiğinizden emin olun..

6. Dalgalanma – XRP

dalgalanma

Ripple XRP, 2017’de yaklaşık bir büyüme ile yatırım yapmak için en iyi kripto para birimiydi. % 36.000

2021’de yatırım yapmak için en ilginç kripto para birimlerinden biri olan Ripple, hem Ripple platformunu (RippleNet) hem de sanal para birimini (Ripple XRP) tanımlayan her şeyi kapsayan isimdir. XRP, şu anda sadece 0.32 $ ‘lık düşük fiyatıyla dünyanın en büyük dördüncü kripto para birimidir. 2021’de çok fazla para harcamak zorunda kalmadan ilk 10 kripto para birimine yatırım yapmaya başlamak istiyorsanız, Ripple daha temkinli yatırımcılar için harika bir seçim olabilir..

Ve yatırım yapmayı planlıyorsanız, yakında başlamak mantıklı olabilir. Ripple’ın fiyatı Bitcoin’in stratosferik fiyatlarına ulaşmayacak olsa da, 2021’de bir fiyat artışı için belirlenmiş görünüyor. Bazı kripto para birimi tahminlerine göre, Ripple yıl boyunca istikrarlı bir şekilde artarak 2,94 $ ‘lık potansiyel yükseklere ulaşacak. Aralık.

Ethereum VS. Dalgalanma: Portföyünüzde Hangisi Olmalı??

2 doların üzerindeki fiyatlar uzun sürmeyebilir. Aynı tahminler Ripple’ın fiyatını 2022’nin sonunda 1.72 dolara yerleştirdi, bu nedenle bir yatırım stratejisi, fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşmeden önce satmak için Ripple satın almak olabilir..

Not: 2021, XRP’ye yatırım yapmak için iyi bir yıl olabilir, çünkü fiyatı Ocak 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.4 $ ‘dan% 72 daha düşük oldu. Bu nedenle, Ripple yine de bir sonraki kripto para biriminiz olarak düşünmek için iyi bir seçenek olabilir. 2021’e yatırım yapmak.

7. Cardano – ADA

Cardano

Selkis, 2021’de kripto para yatırımı için tahminlerini yayınladığında, Cardano’nun dünyanın en büyük kripto para birimleri listesinde onuncu sıradan beşinci sıraya sıçrayabileceğini iddia ederek bazı tüccarları şaşırttı. Teminat kanıtı blockchain platformu Cardano’nun fiyatı 0,31 dolar, ancak ilk 5’e girmesine yardımcı olmak için bunun 0,45 doların üzerine çıkması gerekiyor..

Mümkün mü? Pek çok tahmine göre, pekala olabilir. Piyasa değeri fiyata bağlıdır ve Cardano’nun fiyatı 2021’in sonunda potansiyel olarak 1.50 $ ‘ı aşabilir. Bu, sadece 0.31 $’ lık mevcut fiyatından çok büyük bir artış..

Cardano’nun büyümesinin arkasındaki temel faktörlerden biri, Hydra – Cardano ağına saniyede 1 milyondan fazla işlemi işleme gücü vermeyi vaat eden bir katman 2 ölçeklenebilirlik çözümü. Ödemeleri işleme ve akıllı sözleşmeler zincir dışı (blok zincirinin bir parçası olarak değil) Cardano’nun dünyadaki en hızlı sistemlerden biri olmasına yardımcı olacak.

Ufuktaki bu kadar büyük gelişmelerle, Cardano, piyasadaki diğer en iyi kripto para birimlerinde olduğu gibi, kesinlikle 2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimlerinden biridir..

8. Tezos – XTZ

Tezos

Tezos şu anda dünyanın en büyük 20 kripto para biriminde yer alıyor – ancak 2021’deki performansı potansiyel olarak listede daha da yukarılara çıktığını görebilir. TradingBeasts’e göre, blok zinciri ağı (2017’de rekor kıran bir ICO ile açılan) yavaş ama istikrarlı bir büyüme dönemi için ayarlandı ve Kasım 2020’nin sonunda 2,15161 dolardan Nisan 2021’in sonunda 2,21197 dolara yükseldi..

Hem 2019 hem de 2020’nin ilk yarısında yıllarca süren bir değer kaybetme serisinin ardından, büyüme olasılığı (ancak küçük olsa da) birçok Tezos yatırımcısı için cesaret verici bir olasılık. Bu büyüme, büyük ölçüde Tezos’un gayrimenkul yatırımcılarına 1,6 milyar dolar değerinde tokenize teklifler sunabileceği bir blok zinciri platformu arayan finans grubu Elevated Returns (ER) tarafından seçilmesinden kaynaklanıyor..

DeFi dünyasına artan ilgi sayesinde, ER’den gelen bu yatırım, bir zamanlar başıboş olan kripto için harika bir haber. ERX olarak adlandırılacak olan yardımcı program jetonu, 2020’nin sonundan önce operasyonlara başlayacak..

9. IOTA- MIOTA

iota

1,25 Milyar Dolarlık piyasa değeri ile açık kaynaklı defter ve kripto para birimi IOTA, Nesnelerin İnterneti (IoT) ağı. Otomobil, imalat ve sigorta endüstrilerindeki kuruluşlarla ortaklık kurmuştur – bu, DeFi sektörünün büyümesinden yararlanmak için iyi bir konuma sahip olduğu anlamına gelir..

Kripto para birimi borsaları kesin rakamlarda farklılık gösterse de, endüstri IOTA’nın önümüzdeki birkaç yıl içinde kayda değer bir büyüme öngördüğü konusunda hemfikir görünüyor. Kripto haber sitesi Smartereum, para biriminin 2025’ten önce bir noktada 38 dolara ulaşabileceğini öne sürdü ki bu, şu anki fiyatı 0,4532 dolardan büyük bir sıçrama. Bu tahmin iyimser olsa bile, güvenli bir tahminin muhtemelen 4 ABD doları civarında seyretmesiyle fiyatların düştüğünü görme ihtimalimiz düşüktür..

IoT’nin de 2021 boyunca büyümesi öngörüldüğü için, IOTA gelecek yıl en iyi 10 kripto para birimine yatırım yapmaya başlamak isteyen herkes için güçlü bir rakip..

10. Zcash – ZEC

zcash

Bitcoin’in kod tabanına dayanan kripto para birimi Zcash (2016’da piyasaya sürüldü) dijital ödemeleri daha özel hale getirmeyi amaçlıyor. Bitcoin blok zinciri tamamen şeffaf olacak şekilde tasarlanıp her kullanıcının geçmiş işlemleri takip etmesini sağlarken, Zcash’in seçici bir şeffaflık politikası vardır. Bu, kullanıcıların gizliliğini korumak için ödemelerin korunabileceği anlamına gelir.

Şu anda, dünyanın en büyük kripto para birimleri listesinde 31. sırada yer alan Zcash’in fiyatı 71.93 $ ve piyasa değeri yazılırken 763 Milyon Dolardır. Uzun tahminlere göre, Zcash fiyatının 2022’de düşmesi muhtemel – ancak bu, 2021 boyunca, muhtemelen Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında bazı ani artışların ardından gelebilir..

Kripto para yatırımına yeni başlıyorsanız, Zcash portföyünüze doğru ek olmayabilir. Ancak, sağlam bir risk yönetimi stratejisine sahip deneyimli bir yatırımcıysanız, kartlarınızı doğru oynadığınız sürece bu fiyat artışlarından para kazanmak mümkün olabilir. Yüksek büyüme dönemlerinde satış yapma niyetiyle fiyat düşükken Zcash’e şimdi yatırım yapmak akıllıca bir strateji olabilir. Unutmayın – başarılı bir kripto para birimi yatırımı söz konusu olduğunda, zamanlama her şeydir.

En İyi 10 Kripto Para Birimine Yatırım Yapmaya Başlamak İstiyorum?

Artık 2021’de yatırım yapabileceğiniz en iyi kripto para birimlerinin ne olduğunu biliyorsunuz, kripto para birimi yatırımınıza başlamak için sağlam bir temele sahipsiniz. Bir sonraki adım, saygın bir kripto para birimi komisyoncusu bulmaktır

Çoklu varlık platformunda eToro, Bu listede adı geçen ilk 10 kripto para biriminin tümüne yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. İster daha önce kripto ticareti yapmış olun, ister bu yatırım biçimine yeni giriyor olun, kullanıcı dostu hizmeti para birimlerini karşılaştırmak ve bugün ticarete başlamak için harika bir yoldur.

2021’de en iyi kripto para borsalarını arayan bir kripto acemi iseniz, eToro’nun yenilikçi CopyTrader özelliği size en iyi kripto para birimi ticaret stratejileri hakkında bazı değerli bilgiler sağlayabilir. Bu işlevsellik, deneyimli yatırımcıların eylemlerini gerçek zamanlı olarak izlemenizi ve ardından kararlarını otomatik olarak kopyalamanızı sağlar. Sizin için kazanan formülü bulmadan önce farklı stratejiler denemenin harika bir yolu.

eToro – % 0 Komisyonla En İyi Kripto Para Birimlerini Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Yine de, en iyi kripto para birimlerinin bile size kâr sağlamasının garanti edilmediğini unutmayın. Bu, seçtiğiniz kripto para birimi borsasında işlem yapmaya başlamadan önce durum tespiti yapmanız ve sağlam bir risk yönetimi stratejisi bulmanız gerektiği anlamına gelir..

En İyi Cryptocurrency Ticaret Stratejileri 2021 Nelerdir?

2021’de yatırım yapmak için en iyi 10 kripto para birimini keşfetmek istiyorsanız, yalnızca ‘en iyi kripto para birimi nedir’ araştırması yeterli değildir. Ayrıca sizin için en iyi kripto para birimi alım satım stratejisini bulmanız gerekecektir..

Kripto para birimlerine yatırım yapmak söz konusu olduğunda ticaret kesinlikle cevaptır, pazar, yatırımcılara marj ticareti, kısa devre ve geleneksel stratejilerin kullanımı dahil olmak üzere kâr elde etmenin en iyi yollarının sunulduğu bir konuma geldi..

Mükemmel ticaret stratejisi diye bir şey olmamasına rağmen, farklı taktikler farklı insanlar için işe yarar. Kripto para birimi stratejinizi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

 • Hangi kripto para birimlerine yatırım yapmayı planlıyorsunuz??
 • Seçtiğiniz kripto para birimleri belirli zamanlarda dalgalanma eğiliminde mi??
 • Kripto para piyasalarını izlemek için ne kadar zaman harcayabilirsiniz??
 • Nihai kripto para birimi ticaret hedefleriniz nelerdir?

Bu soruların yanıtlarını aldıktan sonra, sizin için en iyi kripto para birimi ticaret stratejisini bulmak için çok daha güçlü bir konumda olacaksınız. (İlk başta birkaç farklı strateji denemeniz gerekebilir).

İster hızlı kararlar vermeyi seviyor olun ister uzun oyunu oynamayı tercih edin, 2021 için en popüler kripto para birimi ticaret stratejilerinden bazılarına bir göz atalım..

Uzun Vadeli Kripto Para Birimi Yatırım Stratejileri

Adından da anlaşılacağı gibi, uzun vadeli kripto para birimi yatırım stratejileri seçtiğiniz varlığın değerinin uzun vadede daha iyi olmasını beklediğiniz yerlerdir. Uzun vadeli stratejiler, gün içindeki ani fiyat dalgalanmalarından para kazanmak yerine dikkatli planlama ve öz kontrole dayanır..

Uzun vadeli bir yatırıma genellikle 1 yıl ile 2 yıl arasında bir zaman çerçevesi verilir. Ancak, bazı tüccarlar yatırımlarını on yıldan fazla sürdürmeyi tercih ediyor. Bu dönemin başında tam yatırımınızı taahhüt edip etmeyeceğinizi veya belirli bir süre boyunca değişen miktarlarda yatırım yapmayı seçebilirsiniz..

Uzun vadeli bir kripto para birimi yatırım stratejisinin size uygun olup olmadığını merak ediyorsanız, karar vermenize yardımcı olabilecek faktörlerden bazıları şunlardır:

 • Seçtiğiniz kripto para biriminin gelecek yıl nasıl performans göstermesini bekliyorsunuz??
 • Varlığınızı satmak istemenize neden olabilecek beklenmedik olaylar nelerdir? Bu olayların gerçekleşme olasılığı nedir? (Yeni düzenlemelerin getirilmesini, potansiyel rakip rakipleri ve teknolojisinin ölçeklenebilirliğini göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz).
 • Her zaman piyasayı izlemeden yatırım yapmaktan mutlu musunuz??

Uzun vadeli bir yatırım stratejisi seçmenin birçok faydası vardır, ancak bu herkes için doğru plan değildir. Genellikle, günlük işleri olan veya zamanında başka talepleri olan yatırımcılar için en uygun olanıdır, bu da piyasayı dakika dakika izlemeyi planlamadıkları anlamına gelir..

Uzun vadeli yatırım stratejileri, gerçekten inandığınız bir kripto para birimine yatırım yapıyorsanız da etkili olabilir. Örnek olarak, 2021 için en iyi kripto para biriminin Bitcoin BTC olacağını düşündüğünüzü varsayalım. Durum tespiti yaparsınız ve bu süreçte şirketin pazardaki büyük bir boşluğu doldurduğunu keşfedersiniz, gelecek için zorlayıcı planları vardır ve son zamanlarda bazı yeni yeteneklere yatırım yaptınız.

Bu, buna inanmak için iyi bir nedeniniz olduğu anlamına gelir Bitcoin uzun vadede daha değerli hale gelecektir. Güçlü kriptolar, genel yukarı yönlü yörüngelerini terk etmeden kısa vadeli dalgalanmaları atlatabilecekler. Bir varlığın zaman içinde daha iyi performans göstereceğine inanıyorsanız, uzun vadeli bir ticaret stratejisi bulmak akıllıca bir hareket olabilir..

Kısa Vadeli Kripto Para Birimi Yatırım Stratejileri

Bir kısa vadeli kripto para yatırım stratejisi teorik olarak hızlı kazançlar elde etmenizi sağlar. Kısa vadeli tanımı geniş olabilir – birkaç aydan birkaç saniyeye kadar süren her şey, çeşitli faktörlere bağlı olarak kesin zaman çerçevesi ile kısa vadeli olarak tanımlanır..

Bu stratejiler, bir kripto para biriminin zamanla büyümesini beklediğiniz için değil, fiyat dalgalanmalarından nakit para kazanma ilkesi etrafında tasarlanmıştır. Çoğu kripto para birimi inanılmaz derecede değişkendir. Örneğin, Bitcoin’in fiyatı Şubat ayında sadece bir saat içinde 1.000 $ ‘ı düştüğünde, 2009’daki lansmanından bu yana sadece beşinci en büyük saatlik fiyat düşüşü oldu – rekor Aralık 2017’de şaşırtıcı bir 20.000 $ oldu.!

Kısa vadeli bir kripto para birimi yatırım stratejisi sizin için doğru karar olabilir mi? Dalmaya başlamadan önce göz önünde bulundurulması gereken önemli faktörlerden bazıları şunlardır:

 • 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden birini seçseniz bile, kripto para birimine yatırım yaparken kayıplar her zaman bir olasılıktır. Ne kadar zararı kabul edeceksiniz??
 • Kripto piyasalarını çok düzenli bir şekilde izlemek ve fiyat dalgalanmalarına anında yanıt vermek için yeterli zamanınız var mı?
 • Kısa vadeli bir strateji, seçtiğiniz varlıklar için uzun vadeli bir stratejiden daha fazla potansiyel kâr getirecek mi??
 • Aşina mısın teknik Analiz? (Kısa vadeli bir strateji kullanmaya başlamayı planlıyorsanız, bu iyi bir fikirdir, bu nedenle başlamadan önce buna aşina olmalısınız).
 • Geçmişte seçtiğiniz kripto paranın fiyatı ne kadar ve ne sıklıkla dalgalandı??

Kısa vadeli kripto para birimi yatırım stratejileri, hem yaşam tarzınıza hem de seçtiğiniz varlıklara uygun olduğu sürece potansiyel olarak verimli bir strateji olabilir. Piyasa değeri düşük ancak işlem hacmi yüksek olan kripto para birimleri için özellikle uygundurlar. Bu, birçok tüccarın şu anda alım satım yaptığı anlamına gelir ve bu da fiyatın hareket etmesini sağlar..

Ayrıca, kripto para birimi son zamanlarda haberlerde yer alıyorsa, 2021’de yatırım yapacak en iyi kripto para birimlerinden biri olmasa bile iyi bir strateji olabilir..

Ne zaman Mali Davranış Otoritesi (FCA), Birleşik Krallık’ta kaç kişinin farklı kripto para birimlerini duyduğunu görmek için bir çalışma yaptığını söylüyordu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Bitcoin zirveye çıktı ve ankete katılanların% 78’i kriptoyu duyduklarını bildirdi. Ancak, yanıt verenlerin yalnızca% 22’sinin duymuş olduğu, en yaygın olarak tanınan bir sonraki Facebook’un Terazi.

Bu kripto henüz faaliyete bile başlamadı, bu yüzden dikkate değerliği tamamen medyadaki kapsamının bir sonucuydu. Bu, haberlerde yer alan herhangi bir kripto paranın, “en iyi kripto para birimlerinden” biri olarak kabul edilip edilmediğine bakılmaksızın, tüccarların ilgisini çok daha fazla çekeceği anlamına gelir..

Kısa vadeli yatırım stratejilerine çok uygun olan diğer kripto para birimleri, bir ilk madeni para teklifi (ICO). Yatırımcılar genellikle bu kriptoları çok düşük bir fiyata güvence altına alabilirler; bu, ‘piyasadaki bir sonraki kripto para birimine’ ilgi artmaya başladığında dalgalanması neredeyse kesindir..

Kriptonun iyi işleyeceğine gerçekten inanan deneyimli bir yatırımcı değilseniz (ve en aza indirmek için çeşitlendirilmiş bir yatırım portföyüne sahip değilseniz, lansmanının başlangıcında bir kripto para birimine yatırım yapmak, uzun vadeli bir yatırım stratejisi için mutlaka iyi bir fikir değildir. risk). Ancak, sadece hızlı ani dalgalanmalardan yararlanmak istiyorsanız, bu akıllı kısa vadeli bir yatırım stratejisi olabilir.

Cryptocurrency ve ICO Dolandırıcılıkları Nasıl Belirlenir

Gibi yeni kripto para birimleri NEO, Yıldız, ve IOTA (2021’de yatırım yapabileceğiniz en iyi 10 kripto para listemizde okuyabileceğiniz) bu tür bir yatırım stratejisi için güçlü adaylar olabilir. Bunun nedeni, henüz büyük isimler olmamaları, ancak dünyadaki en büyük ve en iyi kripto para birimleri söz konusu olduğunda hala makul derecede iyi sıralanmalarıdır..

Bununla birlikte, kısa vadeli kripto para birimi yatırım stratejilerinin elbette bazı dezavantajları vardır. Herhangi bir kısa vadeli ticaret planına başlamadan önce bunların farkında olmalısınız:

 • Piyasayı an be an izleyebilmenizi gerektirirler. Bu, onları tam zamanlı bir yatırımcı olmayı planlamayan kişiler için uygunsuz hale getirir..
 • Uzun vadeli kripto para birimi yatırım stratejilerinden daha riskli bir stratejidir.
 • İnanılmaz derecede stresli olabilir! Duygusal hissettiğinizde yatırım kararları vermek, aksi takdirde iyi düşünülmüş bir stratejiyi potansiyel olarak mahvedebilecek dürtüsel eylemlere yol açabilir. Kısa vadeli bir ticaret stratejisi seçmeye karar verirseniz, her zaman en kötüsüne hazırlandığınızdan ve duygularınızı kontrol ettiğinizden emin olduğunuzdan emin olun..

Daha fazla okuma:

Cryptocurrency Günü Ticareti

En İyi Kripto Para Birimleri ve Zorlukları

100 $ ile Cryptocurrency Ticareti Nasıl Yapılır

Ticaret Yapmak İçin En İyi Kripto Para Birimleri Nasıl Bulunur?

Cryptocurrency Piyasası 2021’de Sırada Ne Var??

Bitcoin 2009’da tekrar piyasaya sürüldüğünde, kripto para birimleri dünyası biraz hevesli olduğu için göz ardı edildi. 2020’ye ileri sarıldı ve şu anda 7.000’den fazla farklı kripto para birimi var. 1 Trilyon Dolar. Birleşik Krallık’ta yanıt verenlerin% 78’i FCA’ya Bitcoin’i duyduklarını söylerken, kriptoların hızla ana akıma girdiği açık..

Henüz kripto para biriminin dünyanın tercih ettiği ödeme yöntemi olmasını beklememelisiniz (şu anda Amerikalıların yalnızca% 5’inin kripto para birimine sahip olduğunu unutmayın), daha yaygın hale geldiği yadsınamaz. Daha fazla çevrimiçi işletme, en iyi kripto para birimlerinden bazılarında ödeme kabul etmeye başlıyor ve hatta alışveriş merkezlerimizde ve caddelerde kripto ATM’lerin kurulduğunu gördük..

Daha fazla oku: ABD’deki En Popüler Kripto Para Birimleri

DeFi ve dApp’lere olan talep arttıkça, bazı uzmanların 2021’in “kripto yılı” olacağını tahmin etmesi anlaşılabilir. Eğer durum buysa, biraz zorlu bir rekabet yaşayacaktır. 2017 şu anda şimdiye kadarki en kripto dostu yıl – dünya çapında binlerce yeni para biriminin lansmanını gördü ve toplam piyasa değerinin% 4000 oranında patlamasına neden oldu!

2021’de Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimi – Anahtar noktaları

2021’de kripto para birimlerine yatırım yapmak için birçok fırsat var, ancak bu yıl netleşen şey, mümkün olan en iyi projelere ve madeni paralara bakmaya değer olduğu. 2021’de kripto para birimi yatırımı için en önemli noktalar aşağıdadır.

 • 2021, bazı uzmanlar tarafından ‘kripto para birimi yılı’ olarak ilan ediliyor
 • Bitcoin, 2021’de yatırım yapılabilecek en iyi kripto para birimidir ve fiyatlar potansiyel olarak 120.000 dolara ulaşır.
 • Merkezi olmayan finansmanın büyümesi, Ethereum ve Tezos gibi kriptolara olan ilgiyi artırıyor.
 • 2021’de hangi en iyi kripto para birimlerine yatırım yapacağınızı seçmek, risk iştahınıza bağlı olacak ve Zcash gibi seçenekler deneyimli yatırımcılara potansiyel faydalar sunacak.
 • Kendiniz ve programınız için doğru ticaret stratejisini bulmak önemlidir
 • Başarılı bir kripto para birimi yatırımı söz konusu olduğunda zamanlama her şeydir
 • Uzun vadeli kripto para birimi yatırım stratejileri, yükselişteki kriptolar için iyi bir seçim olabilir
 • Seçtiğiniz yatırımın zaman içinde iyi performans göstereceğine inanıyorsanız, uzun vadeli bir stratejiye uygun olabilirsiniz
 • Kısa vadeli kripto para birimi yatırım stratejileri, hızlı fiyat dalgalanmalarından yararlanmak için tasarlanmıştır.
 • Kısa vadeli stratejiler, uzun vadeli stratejilerden daha riskli olabilir ve pazarı sürekli izlemenizi gerektirebilir.
 • Facebook’un Terazi, henüz lansmanı yapılmamış olmasına rağmen Birleşik Krallık’ta en çok tanınan ikinci kripto para birimidir.
 • 2021 kripto yılı olacaksa, 2020’yi (sektörün rekor yılı) yenmek için var

2021’de bu en iyi kripto para birimlerinden herhangi birine yatırım yapmak doğru bir şekilde değerlendirmeye değer bir fikirdir, tahmin hepsi için farklı bir ölçüde umut vericidir ve yatırım daha önce hiç olmadığı kadar kolaydır..

2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimleri listemizin yardımcı olacağını umuyoruz. Yatırım stratejiniz ne olursa olsun, mevcut eğilimleri ve tahminleri takip etmek, 2021’de en iyi kripto para birimleriyle dolu güçlü bir portföy oluşturmanın en iyi yoludur..

2021’de En İyi Kripto Para Birimleri – SSS

Kripto para birimi iyi bir yatırım mı 2021?

Kripto para biriminin geri dönüş garantisi olmayan her zaman riskli bir yatırım olduğunu bilmek önemlidir. Bunun nedeni, çoğu kripto para biriminin inanılmaz derecede değişken olmasıdır. Ancak birçok kripto meraklısı, 2021’in kripto para birimi için en iyi yıl olabileceğine inanıyor. Yatırım yapmaya karar verirseniz, 2021 için en iyi kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce her zaman gerekli özeni gösterin..

Yeni başlayanlar için en iyi kripto para birimi değişimi?

Çok varlıklı aracılık platformu eToro’nun yeni başlayanlar için en iyi kripto para birimi borsası olduğuna inanıyoruz. CopyTrader özelliği, deneyimli yatırımcıların alım satım kararlarını gerçek zamanlı olarak izlemenizi ve eylemlerini otomatik olarak kopyalamanızı sağlar. Bu, 2021 kripto para ticareti dünyasına harika bir giriş sağlar..

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi nasıl bulunur??

Kripto para birimi tahminleri 2021 hiçbir zaman gerçek olarak değerlendirilmemesine rağmen, yatırım yapılacak en iyi kripto para birimini bulmak için kripto trendlerini araştırmak çok önemlidir. Oyunun ilerisinde kalmak, kırılma kriptolarını belirlemenize, fiyatları düşükken onları güvence altına almanıza yardımcı olacaktır ve umarım onları kar için satmak.

Hangi kripto para birimi en hızlı büyüyor?

Litecoin, kısmen LiteBringer’ın piyasaya sürülmesi sayesinde şu anda en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden biridir. Bu nedenle, bazı tüccarlar önümüzdeki yıl rekor büyüme seviyesini aşmasını bekliyor..

Bitcoin için sırada ne var? Bitcoin tekrar çökecek mi?

Mart ayında Bitcoin’in güçlü çöküşünden endişe duyan herkes için iyi haberler var. Bu, koronavirüs salgınının neden olduğu belirsizliğin bir sonucu olduğundan, çoğu uzman 2021’de düşüşün tekrarlandığını görme ihtimalimizin düşük olduğuna inanıyor. Ancak, Bitcoin’in çok değişken olduğunu ve geleceğini kesin olarak tahmin etmenin imkansız olduğunu unutmayın..

En iyi kripto para birimi nedir?

Bitcoin, sürekli olarak en iyi ve en başarılı kripto para birimleri listelerinin başında gelir. Dünyanın en büyük piyasa değerine ve en fazla yatırımcıya sahiptir. Ancak, bu sorunun cevabı “en iyi” yi nasıl tanımladığınıza bağlıdır. Bazı tüccarlar Bitcoin’in sürdürülemez olduğuna ve Bitcoin Cash gibi alternatiflerin daha uzun vadeli bir yatırım yapacağına inanıyor..

Kripto para ticareti nasıl çalışır??

Kripto para birimi ticareti, fiyat dalgalanmalarından kar elde etmek amacıyla seçtiğiniz kripto para birimini alıp satma eylemidir. Kripto para birimi ticareti yapmak için, kendi kişisel dijital cüzdanınızda depolanan kriptoları kullanarak bir borsada alıp satmanız gerekir..

Artık 2021’de yatırım yapacağınız en iyi kripto para birimlerinin ne olduğunu biliyorsunuz. Kripto para birimi ticareti yapmaya başlamak için ilham alıyorsanız, bunu bilmekten memnun olabilirsiniz. etoro 90’a kadar Crypto varlıkları satın alma yeteneği sağlar+ kripto para birimleri. Kripto Tüccarları, en popüler paralarla çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturabilir.

2021’de hangi kripto para birimine yatırım yapardınız??

Umarız yazımız 2021’de Yatırım Yapacak En İyi 10 Kripto Para Birimi Nedir? oldu işe yarar sana ve sana biraz zaman kazandırdı araştırmanında.

Sorumluluk Reddi: Kripto para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında ve Geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değil.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector