Okumayı atlayıp doğrudan en iyi seçimlerimize ulaşmak ister misiniz? 2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi Bitcoin veya Ethereum.

Kripto para, belki de tarihteki diğer finansal varlıklardan daha fazla yatırımcı ilgisini uyandırdı. Bitcoin 2009’da ilk kez piyasaya sürüldüğünde, yeni ortaya çıkan dijital para birimi, finans dünyasında potansiyel bir oyun değiştirici olarak görülüyordu ve temeldeki blockchain teknolojisi, işlemlerin işlenme biçiminde devrim yaratmayı vaat ediyordu..

Dijital, bazı endüstri uzmanlarının tahmin ettiği gibi geleneksel fiat para biriminin yerini almamış olsa da, ticaret için bir varlık olarak popülaritesi, başlangıcından bu yana geçen yıllarda katlanarak arttı. Bitcoin’in buzdağının sadece görünen yüzü olduğu ortaya çıktı ve 2021’e girerken, kelimenin tam anlamıyla binlerce kripto para birimi var – her zaman daha fazlası ortaya çıkıyor, her biri blok zincirinin kapasitesini bir sonraki seviyeye taşıyacak..

Bir gecede elde edilen büyük kar hikayeleri abartılı olabilir, ancak doğru eğitim kaynakları ve mantıklı yatırımlarla, 2021 ticaret portföyünüze kripto para birimi eklemek çok kazançlı olabilir..

Belki bir süredir kriptoya yatırım yapmayı düşünüyorsunuz, ancak pazara girmek için en iyi zamanın ne olduğu veya hangi jetonun satın alınacak en iyisi olduğundan tam olarak emin değildiniz.

aşağıdaki rehber 2021’de yatırım yapabileceğiniz en iyi kripto para birimi için birkaç önerinin yanı sıra başarı şansınızı en üst düzeye çıkarmak için birkaç ipucu verecektir..

Aşağıda, 2021’de iyi fırsatlar sunan ilk yedi kriptoyu inceleyeceğiz..

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. Dalgalanma
 4. Bitcoin Cash
 5. Cardano
 6. Litecoin
 7. EOS

Süreci hızlandırmaya yardımcı olmak için, piyasadaki en iyi 7 kripto para birimini inceledik ve son kararınızı verirken nelere bakmanız gerektiğine dair kapsamlı bir liste hazırladık..

2021’de yatırım yapmak için en iyi Kripto para birimi nedir? Nereye Yatırım Yapmalı

2021’de nereye yatırım yapacağınızı düşünüyorsanız, Dijital paralar sizin için en iyi ve en karlı seçenek olabilir. Gerçekten de, piyasada 5000’den fazla farklı kripto para birimi var ve yeni başlayanlar için karar vermeleri çok zor olabilir..

Bu yıl yatırım yapmak için bu en iyi kripto para birimlerine bir göz atın ve 2021’inize doğru yolda başlayın..

1. Bitcoin – BTC

Bitcoin, her şeyi başlatan belirteçtir. Var olduğu kadar yaygın olarak bilinen kripto para birimi, aynı zamanda piyasa değeri, ticaret hacmi ve değeri açısından en büyüğüdür. 2009’da sahneye çıkan Bitcoin, dünyaya blockchain teknolojisini tanıttı. Tabii ki, bu meşhur tarihin hepsi çok etkileyici – ancak 2021’de yatırım yapmak kripto para birimleri arasında nasıl sıralanır??


Genellikle ‘dijital altın’ olarak adlandırılan birçok yatırımcı, Bitcoin’in on yıl içinde piyasa değeri açısından altını gerçekten geçeceğine inanıyor. Gerçekten de başlangıcından bu yana değerinde meteorik bir artış gördü, ancak son zamanlarda Bitcoin’den elde edilecek kârların çoğu, tutarlı büyümenin aksine oynaklığından geldi. Bununla birlikte, Mart 2020’deki değer düşüşüne rağmen, Bitcoin o zamandan beri etkileyici bir iyileşme kaydetti ve değeri yazılırken yaklaşık 44.000 dolar civarında. İleriye bakıldığında, uzmanlar gelecekteki büyüme tahminlerinde az çok oybirliği yapıyorlar.

Dayanıklılığı ve piyasadaki bir numaralı kripto para birimi olarak devam eden statüsü göz önüne alındığında, uzmanlar Bitcoin için büyük şeyler tahmin ediyor – birçoğu token’ın önümüzdeki on yıl içinde 1 milyon dolara ulaşacağını tahmin etmeye devam ediyor. Tabii ki, herhangi bir çılgın spekülasyona her zaman dikkatle yaklaşılmalıdır, ancak kime sorarsanız, 2021 orijinal kripto para birimi için iyi bir yıl gibi görünüyor..

Bitcoin Fiyat Tahmini

2. Ethereum – ETH

2015’te Ethereum’un ortaya çıkışı, kripto para birimi eğilimini yeniden ateşledi ve blockchain teknolojisinin tüm ama sınırsız potansiyelini göstermede ileriye doğru büyük bir sıçrama oldu. Genellikle ikinci nesil kripto para birimi olarak görülen Etherum’un piyasa değeri, 2021’in başında 1.145 $ değerindeki yerel Ether jetonu ile yazılırken etkileyici bir 128 milyar $ ‘a yaklaşıyordu..

Bazı tüccarlar Ether’i ‘sonraki’ Bitcoin olarak lanse ettiler, ancak BTC’nin hala Ethereum’dan çok çok daha büyük olduğunu hatırlamak önemlidir. İkincisinin 2021 için potansiyel büyümesi iki ana faktörden kaynaklanıyor. İlk olarak, orijinal kripto para birimi daha geniş endüstri için bir gösterge olarak görüldüğünden, genel olarak kripto para piyasası duyarlılığı doğrudan veya dolaylı olarak Bitcoin ile bağlantılı olacaktır..

İkinci faktör, yakın zamanda Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle güncellenen Ethereum blok zinciri ile ilgilidir. Bu çok aşamalı geliştirme, ağın ölçeklenebilirliği ve güvenliğiyle ilgili sorunları çözmeyi amaçlamaktadır ve Ethereum için potansiyel olarak büyük kazançlar sağlayabilir..

Bu nedenle Etheruem, Bitcoin’e bir yatırım alternatifi olarak görülmemeli, daha çok çeşitlendirilmiş bir kripto portföyünün tamamlayıcısı olarak görülmelidir. Ethereum ayrıca BTC’den daha fazla dalgalanma yaşıyor, bu nedenle günlük tüccarlar arasında popüler bir para birimi. Her durumda, Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle, Ether kripto para birimi için gelecek parlak görünüyor ve 2021’de yatırım yapacak en iyi kripto para birimi için kesinlikle bir rakip olmalı..

Ethereum Fiyat Tahmini

3. Dalgalanma – XRP

Ripple, Bitcoin ve Ethereum’da görüldüğü gibi önemli bir satış noktası olarak merkeziyetsizleşmeye odaklanmadan ayrılan bir başka büyük kripto para birimidir. Ripple aslında, bir ödeme ağı olan Ripplenet ve XRP olarak bilinen tescilli kripto para belirtecinden oluşan teknolojinin arkasındaki şirketi ifade ediyor. İlk bakışta, bu, blockchain’in en büyük avantajı ile çelişiyor gibi görünebilir – güvenli, merkezi olmayan doğası – ancak birçok yatırımcı bunu Ripple’ın başarının anahtarı olarak görüyor ve XRP’yi yazarken, piyasa değeri açısından dördüncü en büyük kripto para birimiydi. , 13 milyar dolara yaklaşıyor.

Ripple, bankalar arası ve sınır ötesi transferler yapmak isteyen bankalara ve finans kurumlarına hitap etmek amacıyla hızlı, düşük maliyetli işlemleri kolaylaştırmaya odaklandı. Ödeme sistemi, ana akım bir finansal platform olarak teknolojinin gelecekteki potansiyeline kesinlikle güvenilirlik sağlayan İspanyol çok uluslu Santander dahil olmak üzere bazı büyük bankaların desteğini çoktan kazanmıştır..

Ancak Ripple, 2021’e giren en iyi kripto para birimi olma ihtimali var mı? XRP’nin en büyük satış noktalarından biri, tokenin nispeten düşük maliyetidir – 2021’in başında yaklaşık 0,30 dolar. Bu, büyük miktarda sermaye taahhüt etmeden kripto pazarına girmek isteyenler için harika bir yatırım yapar. Dahası, dünyanın en büyük finans kurumlarından bazılarından daha fazla destek alma potansiyeli, Ripple’ın diğer kriptoların eksik olabileceği uzun vadeli büyüme için potansiyel bir sürücüye sahip olduğu anlamına gelir..

Ripple Fiyat Tahmini

4. Bitcoin Cash – BCH

Bitcoin Cash, Bitcoin blok zincirindeki sert çatalın bir sonucu olarak Ağustos 2017’de ortaya çıktı. Orijinal kripto para birimiyle ölçeklenebilirlik sorunlarını gidermek için etkili bir şekilde oluşturuldu ve birkaç önemli kripto para birimi figürünün ve borsaların desteğini hızla kazandı. Sonuç olarak, nispeten kısa varlığıyla, kendisini piyasadaki en büyük kripto para birimlerinden biri olarak kurmayı başardı – sürekli olarak, yazı yazarken yaklaşık 9 milyar dolar olan piyasa değerine göre ilk on arasında yer alıyor..

Bitcoin Cash’in değerini yönlendiren faktörler, diğer çoğu altcoininkine benzer: finansal kurumların farkındalığı, talep ve tabii ki Bitcoin ile olan korelasyon. Bununla birlikte, Bitcoin Cash’in selefine göre bazı avantajları vardır – işlemleri çok daha hızlı ve daha düşük bir maliyetle gerçekleştirebilir..

Bazı yatırımcılar, Bitcoin Cash bloklarının oluşturulma hızının daha az güvenli bir sistem olduğuna dair endişelerini dile getirdiler, ancak genel fikir birliği, avantajların bu açıdan dezavantajlardan ağır bastığı yönünde..

Bitcoin Cash’in değeri, 2020’nin başından beri 9 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştığında ve token 500 dolar civarında fiyatlandırıldığında düştü. Ancak bu düşüş, 2021’in Bitcoin Cash’i düşünmek için iyi bir zaman olabileceği anlamına geliyor..

Bitcoin Cash’in 2021’de dikkate alınacak en iyi kripto para birimleri arasında ortaya çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil, ancak kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken biri..

Bitcoin Nakit Fiyat Tahmini

5. Cardano – ADA

Cardano, 2017’de geliştirilen kripto sahnesinde nispeten yenidir. Ancak göreceli olarak geç kalmasına rağmen, bu altcoin blok zinciri dünyasına tamamen yeni bir şey getiriyor ve hatta üçüncü nesil bir kripto para birimi olarak adlandırılıyor..

Cardano’yu özel kılan şey, geliştirme aşamasında dünyanın çeşitli kurumlarından önde gelen akademik beyinler tarafından protokolleri incelenmiş olan dünyanın ilk hakemli blok zinciri olmasıdır. Cardano ayrıca, ikinci nesil kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında, gelecekte oluşabilecek potansiyel sert çatalları kolaylaştıracak ve uzun vadeli ölçeklenebilirliğini artıracak benzersiz bir iki katmanlı mimariye sahiptir..

Cardano ve onun yerel belirteci ADA, eski Ethereum kurucu ortağı Charles Hoskinson tarafından oluşturuldu – bu, kripto para birimine en başından itibaren belirli bir soyağacı veriyor. Cardano için büyük tahminlerde bulunan bazı önde gelen endüstri isimleri de var. Peki 2021’de Cardano’dan ne bekleyebiliriz??

Cardano’nun değeri, yazı yazılırken yalnızca 0,16 ABD doları ile çarpıcı şekilde düşük kalıyor – Ekim 2017’deki 0,02 ABD doları artış, ancak Cardano’nun Ocak 2018’deki 1,33 ABD doları değerindeki tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok altında.

CoinSwitch, DigitalCoinPrice ve CoinFan uzmanlarının hepsi Cardano için büyümeyi öngörüyor – ancak bunlar zaman ölçeğine ve artış oranına göre değişiyor. Bu nedenle Cordano, temkinli yaklaşmaya değer. 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi olarak ortaya çıkabilir, ancak yatırımcılar, herhangi bir önemli fiyat artışının ortaya çıkmasının biraz daha uzun sürebileceğinin farkında olmalıdır..

Cardano Fiyat Tahmini

6. Litecoin – LTC

Litecoin, gümüş olarak Bitcoin’in altını olarak adlandırılmıştır. 2011 yılında oluşturulan, ölçeklenebilirliği artırmak ve blok oluşturma sürelerini azaltmak için orijinal koda yapılan iyileştirmelerle mevcut Bitcoin blok zinciri üzerinde modellendi. Basitçe ifade etmek gerekirse, Litecoin, önceki modele göre günlük dijital işlemlere daha uygun olacak bir madeni para olarak yaratıldı..

Formül kesinlikle umut verdi – Litecoin, piyasa değeri açısından sürekli olarak ilk on kripto para birimi arasında yer aldı ve lansmanından bu yana etkileyici bir büyüme gösterdi. 2021’in başında 150 $ civarında bir değere sahip olan Litecoin, hala Bitcoin’in token değerinin oldukça gerisindedir, ancak eskisinin ölçeklenebilirliği ve üstün işlem hızı, dünya dijital işlemler fikrini benimsemeye devam ederken ona büyük miktarda potansiyel kazandırmaktadır..

Litecoin’in 2021 için en iyi kripto para birimi olmasına gelince, çoğu uzman altcoin’in kesinlikle izlenecek biri olduğu konusunda hemfikir. Aslında CoinSwitch, Litecoin’in fiyatının 600 $ ‘a yükselebileceğini öngördü – bu büyüme onu önümüzdeki yıl içinde yatırım yapılacak coin haline getirebilir..

Litecoin Fiyat Tahmini

7. EOS

EOS, merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini destekleyebilecek hızlı bir blok zincirine odaklanarak, ipucunu Ethereum’dan etkili bir şekilde alan bir başka büyük altcoin. EOS geliştiricileri, platformlarının Bitcoin ve Ethereum’un en iyi özelliklerinin bir kombinasyonunu sunduğunu iddia ediyor – hava geçirmez güvenlik ve programlama çok yönlülüğü. Ek olarak, EOS, piyasadaki en ölçeklenebilir kripto para birimlerinden biri olmayı vaat ediyor.

Tüm bunlar kulağa çok etkileyici geliyor, ancak doğal olarak EOS’un potansiyeli, Bitcoin’e yönelik piyasa duyarlılığı ve blok zincir teknolojisinin ana akım alımı dahil olmak üzere tüm kriptolarınkine benzer faktörlere dayanıyor. Bununla birlikte, EOS’un çok yönlülüğü, her zaman ilgi olduğu ve değerinin fırlayabileceği anlamına gelir. Olduğu gibi, EOS yaklaşık 2,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve sürekli olarak en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alıyor. xxx

EOS ilk birkaç yıl çalkantılı bir deneyim yaşadı ancak 2020, fiyatların token başına 2,43 $ ‘dan düşük ve 5.47 $’ lık yüksek arasında dalgalandığı güçlü bir iyileşme kaydettiğini gördü. Dahası, sarsıntılı bir başlangıca rağmen EOS, erken yatırımcılara% 240 ROI sağladı – bu da bir yatırım seçeneği olarak çok ciddi bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, EOS, 2021’de izlenecek en iyi kripto para birimi olarak kesinlikle radarınızda olmalıdır..

EOS Fiyat Tahmini

eos'a yatırım yapmak

2021’de hangi kripto yatırım yapılacağını seçerken dikkat edilmesi gereken diğer noktalar

Kripto para birimi herkesin bildiği gibi hızlıdır ve sayısız faktörden etkilenir, bu da değişimin hızlı ve sık gerçekleştiği anlamına gelir. 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimini seçme konusunda ciddiyseniz, o zaman elbette ana rakiplere aşina olmanız gerekir. Bununla birlikte, yatırımlarınızı planlarken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç genel husus daha vardır..

1. Pazara Bakın

Kripto para piyasasının oynaklığı, onu tüccarlar ve yatırımcılar için bu kadar iyi bir fırsat haline getiren şeydir, ancak oynaklık aynı zamanda doğal bir risk derecesi de taşır. Tek bir jetonun potansiyelini değerlendirmeden önce, her zaman madeni paranın pazarını göz önünde bulundurmalısınız..

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Bitcoin genellikle genel olarak piyasa duyarlılığının önemli bir göstergesidir ve bu genellikle başlamak için iyi bir yer olabilir. Ancak, bir madeni paranın fiyatının son aylarda nasıl hareket ettiğine de bakmalı ve gelecekte nasıl hareket edeceğinin öngörüldüğünü görmek için bazı güvenilir teknik analizler sağlamalısınız..

Elbette, piyasaya bakmak sadece bir yönüdür – size yalnızca çok şey söyleyebilir ve herhangi bir bilgili yatırımcı, 2021’de yatırım yapmak için en iyi kriptoları belirlemek için bulgularını diğer bilgi akışlarıyla çapraz referans almalıdır..

2. Proje neler sunuyor?

Bu makaleden de anlaşılacağı gibi, her kripto para birimi piyasaya farklı bir şey getirmeyi teklif ediyor. Ne zaman yeni bir proje kripto para birimi alanına girse, kaçınılmaz olarak çok fazla yutturmaca vardır – bu kendi başına yatırım fırsatlarına yol açabilir, ancak bu projelerden hangisinin sürdürülebilir kazançlar sağlayabileceğini belirlemek önemlidir..

Yatırım yapılacak kripto para birimleri, kanıtlanabilir bir sicile sahip, en az 2 yıl boyunca iyi fiyat hareketi gösteren ve ideal olarak iyi kurulmuş, kripto dışı kurumlardan ortaklıklar veya onaylara sahip olanlardır..

3. Bilgilerinizin Kaynağını düşünün

2021’de yatırım yapacak kripto para birimleri veya bu konuda herhangi bir finansal varlık ararken bilgi en büyük müttefikinizdir.

Kripto para birimi ve blok zincirine aşina olan herkes, teknolojiyi çevreleyen çok fazla yutturmaca ve spekülasyon olduğunu bilecektir – geliştiriciler, sistemleri hakkında oldukça iddialı iddialarda bulunurlar. Bir belirtecin büyüme potansiyeline bakarken bu önemli bir husus olabilirken, en son ve tarafsız bilgilere sahip olduğunuzdan emin olmak için araştırma malzemelerinizi çeşitlendirmek önemlidir..

4. İleriye bakmak

Ana akım kullanıma girmeye devam ederlerse büyük şeyler için hazırlanabilecek birkaç kripto para birimi var – özellikle de yerleşik bankalar ve finans kurumları tarafından onaylananlar..

Blok zincirinin potansiyel uygulamaları, kripto alanını heyecan verici bir yatırım fırsatı haline getirir, bu nedenle her zaman uzun vadeli bir strateji düşünmek önemlidir. Yeni nesil kriptolar teknolojinin eksikliklerini çözmeye çalışırken, günlük işlemlerde gerçek bir alternatif olarak kullanılma şansı artıyor. En iyi kripto para birimi her zaman ana akım endüstrilere bir düzeyde hitap edebilecek bir para birimi olacaktır..

2021’de kripto para birimine nasıl yatırım yapılır?

Bugün, finansal varlıklarda ticaret yapmak ve yatırım yapmak için her zamankinden daha fazla fırsat var ve kripto para birimi hem deneyimli hem de acemi yatırımcılar için büyük bir cazibe gösterdi. 2021’de yatırım yapmak için kripto para bulma konusunda ciddiyseniz, o zaman piyasalara erişim sağlayan bir platform bulmanız gerekecektir..

Neyse ki, bir düğmeye dokunarak kripto para satın almanıza ve satmanıza izin veren saygın ticaret platformları sıkıntısı yoktur. EToro gibi popüler perakende aracılık hizmetlerinin mevcudiyeti, kriptoya yatırım yapmaya başlamak için hiç bu kadar kolay bir zaman olmadığı anlamına gelir..

2021’de yatırım yapmak için en iyi kriptolar için seçimlerinizi belirledikten sonra, böyle bir ticaret hesabı açmanız gerekecek. Çoğu durumda, bu birkaç dakika sürer ve neredeyse hemen işlem yapmaya hazır olursunuz. Kripto ticareti sunmanın yanı sıra, en iyi aracılık platformlarının çoğu bol miktarda analitik ve piyasa bilgisi sunacaktır, bu nedenle emrinizdeki tüm araçları kullandığınızdan emin olun..

eToro – Hem Tüccarlar hem de Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Başarılı yatırım için ipuçları

Sonuçta, kripto para birimine yatırım yapmak, forex, hisse senedi veya endeksler gibi diğer finansal varlıklarla birçok benzerlik taşır. Bu nedenle, geleneksel yatırımcıların getirileri en üst düzeye çıkarmak için kullandıkları araçların çoğunun, kripto para ticareti yapmak isteyen herkes için de geçerli olması şaşırtıcı olmayacaktır..

En yaygın kullanılan araçlardan biri marj ticaretidir. Bu, aracı kurum hesabınızda zaten bulunan fonları teminat olarak kullanarak, bir ticaret pozisyonuna girmek için bir aracı kurumdan etkin bir şekilde borç almaktır. Marj ticareti, yatırımcıların piyasanın yukarı veya aşağı hareket etmesine bakılmaksızın kar etmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bir tüccarın çok daha fazla piyasa görünürlüğü elde etmesine ve potansiyel getirileri artırmasına olanak tanır. Çoğu broker, marj hesapları sunacaktır, ancak marj çarpanı, açtığınız hesabın türüne bağlı olarak değişebilir..

Acemi tüccarlar, ancak, bir marj hesabında kaldıraç kullanmanın potansiyel kayıpları artırabileceğinin farkında olmalıdır. İşleminiz yanlış yöne gitmeye başlarsa, bir teminat çağrısı komisyoncunuzun önceden izin almadan pozisyonu kapatmasını gerektirebilir..

Sonuç

2021’de bu kripto para birimlerinden herhangi birine yatırım yapmak dikkate değer bir fikir, potansiyel hepsi için farklı bir ölçüde umut verici..

Kripto para birimleri, kararlı yatırımcılar için önemli bir fırsat olmaya devam ediyor ve piyasaya açık, analitik bir akılla yaklaşarak, en iyi kripto para birimlerinin seçtiklerinin önümüzdeki yıl harika getiri sağlayamamasının hiçbir nedeni yok.

Özetlemek gerekirse, 2021’de en iyi kriptoları seçerken hatırlamanız gereken birkaç nokta var:

 • 2021, 2021’de kripto para birimlerine yatırım yapmak için büyük fırsatlar sunuyor
 • Bitcoin, 2021’de yatırım yapacak en iyi kripto para birimleri arasında olmaya devam ediyor ve bazılarının fiyatların 120.000 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor.
 • Merkezi olmayan finansmanın büyümesi, Ethereum ve Ripple gibi kriptolara olan ilgiyi artırıyor
 • Hedeflerinize göre bir strateji geliştirmek için zaman ayırmaya değer
 • Deneyimli tüccarlar, getirileri en üst düzeye çıkarmanın bir yolu olarak kaldıraçlı ticareti düşünmelidir.
 • Bazı belirteçler uzun vadeli yatırım stratejilerine daha uygundur
 • Kripto para birimleri ve yerleşik finansal oyuncular arasındaki potansiyel ortaklıklara dikkat edin
 • Kısa vadeli kripto para birimi stratejileri, hızlı fiyat dalgalanmalarından kar sağlayan daha hızlı işlemlere odaklanır

SSS

2021’de Cryptocurrency’e yatırım yapmak iyi bir fikir mi??

Pek çok sektör figürü, 2021’de kripto para birimleri için güçlü bir yıl bekliyor – hatta bazıları bunun henüz en iyi yıl olabileceğine inanıyor. Bununla birlikte, varlığın niteliği, yatırımla ilgili her zaman risk olduğu ve kârın hiçbir şekilde garanti edilmediği anlamına gelir. Bununla birlikte, 2021’e yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerini dikkatlice araştırarak şansınızı artırabilirsiniz..

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimleri nasıl bulunur?

Bilgiye yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerini ararken kraldır. Ne kadar çok analiz ve piyasa verisi bulabilirseniz o kadar iyidir. Kripto para birimi heyecan verici bir yatırım fırsatı sunar, ancak ilginizi çeken herhangi bir kripto para birimi için gerekli özeni göstermeniz çok önemlidir..

Bitcoin, 2021’e yatırım yapmak için hala en iyi kripto para birimi mi??

Bitcoin o kadar çok yaygın şöhrete sahiptir ki, kelime genellikle kripto para biriminin eşanlamlısı olarak görülür. Bununla birlikte, piyasadaki en büyük belirteç olmasına rağmen, birçok uzman orijinal kripto para birimi için ileride büyük bir büyüme öngörüyor. Elbette tahminler kapsam açısından farklılık gösteriyor, ancak bazıları Bitcoin’in fiyatının 2021’de 120.000 $ ‘a ulaşabileceğini düşünüyor. Bu nedenle, hala herhangi bir portföy için en iyi kripto para birimidir..

Nereden kripto para ticareti yapabilirim?

Kripto para ticareti konusunda yeniyseniz, o zaman piyasalara girmenize izin verecek bir komisyoncu veya borsa bulmanız gerekecektir. Öneririz eToro acemi yatırımcılar için, birçok öğrenme aracının yanı sıra, profesyonel yatırımcıları gözlemlemenize ve stratejilerini otomatik olarak kopyalamanıza olanak tanıyan bir CopyTrader özelliği sunduğundan.

2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi nedir?

2021’e yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi unvanı için yarışan birkaç madeni para var. Örneğin Bitcoin, Ripple, Litecoin ve Etheruem, potansiyel büyüme için ayarlandı. Bununla birlikte, başarılı bir portföyün anahtarı çeşitlendirmedir – bu nedenle, umutlarınızı tek bir jetona bağlamak yerine yatırım yapabileceğiniz en iyi kriptoları bulmak daha iyidir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector