2021 için Dalgalanma Fiyat Analizi (Derinlemesine İnceleme)

2021 için XRP Fiyat Tahmini

En iyiyi paylaşacağız Uzmanların 2021’de Ripple için tahminleri.

2021 Ripple XRP Fiyat Analizimizi okuyun

Cryptocurrency, 2020 boyunca kamu bilincine yerleşmeye devam etti ve yıl boyunca rekor sayıda yeni cüzdan açıldı. Ancak, şu anda var olan binlerce token olmasına rağmen, çoğu sıradan yatırımcı yalnızca bir avuç dolusu isim verebilir..

Ether ve Bitcoin’in yanı sıra, tekrar tekrar ortaya çıkan bir isim de Ripple. Ripple’ın yerel kripto para birimi olan 2012’de piyasaya sürülen XRP, sektördeki en iyi belirteçlerden biri olarak kendini sağlam bir şekilde kanıtladı ve yazı yazılırken, piyasa değeri açısından dördüncü en büyük kripto para birimiydi..

Genellikle “bankacıların kripto para birimi” olarak adlandırılan Ripple, finansal işlemler için hem bir kripto para birimi hem de dijital bir ödeme ağı görevi görür. Ripple adı aslında finansal kurumlar için uluslararası ödeme mutabakatını ve varlık değişimini kolaylaştırmayı amaçlayan bir ödeme ağı olan RippleNet’i kuran şirkete atıfta bulunuyor. Sistemde çalışan yerel belirteç, genellikle kafa karıştırıcı bir şekilde Ripple olarak bilinen XRP’dir ve 2021 için Ripple fiyat analizimizin konusunu oluşturan da budur..

Son on iki ay, XRP için ilginç bir zaman oldu. Yıla 0.19 $ civarında başladı ve COVID-19 salgını ortaya çıkıp finansal piyasaları kargaşaya sürükleyene kadar istikrarlı bir şekilde tırmanmaya devam etti. O zamandan beri XRP’nin değeri önemli ölçüde dalgalandı. Hukuki sorunların neredeyse bir gecede silindiğini görmeden ve Ocak 2020’de işlem gördüğü fiyatla aşağı yukarı aynı fiyata geri göndermeden önce yılın sonunda toparlandı..

Ripple hala iyi bir yatırım mı? Aşağıdaki 2021 Ripple fiyat analizi, token’ın gelecekteki potansiyeline bakacak, XRP’nin değerini etkileyen faktörleri göz önünde bulunduracak ve bazı önemli endüstri figürlerinin söyleyeceklerini kontrol edecek..

İçindekiler

Ripple – Genel Bakış

Dalgalanma Fiyat Hareketinin Tarihçesi

2020’de dalgalanma

2021’de Ripple için uzman tahminleri

2021’de Ripple’a yatırım yapmalı mısınız??

Sonuç


Ripple fiyat analizi 2021 – SSS

Ripple – Genel Bakış

2021 Ripple fiyat analizimizin bir parçası olarak, Ripple’ın ne olduğuna ve onu piyasadaki diğer sayısız kripto para biriminden hangi özelliklerin öne çıkardığına daha yakından bakmak gerekiyor..

Elbette, tüm altcoinlerin bir şekilde Bitcoin ile karşılaştırılması kaçınılmazdır. Bununla birlikte, her iki token de dijital bir para birimi görevi görebileceği gerçeğinin yanı sıra, Ripple Bitcoin’den çok farklı bir canavar. Ağ yalnızca farklı şekilde çalışmakla kalmaz, aynı zamanda Ripple’ın başlangıcındaki neden de selefinden farklıdır..

Ripple, bahsettiğimiz gibi aslında RippleNet ödeme platformunun arkasındaki şirketin adıdır. Bitcoin, eşler arası bir ödeme ağı olarak kurulurken, Ripple’in amacı bankalar ve finans kurumları için kesintisiz, ışık hızında işlem platformu sunmaktı. Bu nedenle RippleNet, uluslararası para transferlerinde mevcut standarda benzer şekilde çalışan bir ödeme mutabakatı, varlık değişimi ve havale sistemi olarak görülebilir: SWIFT.

XRP, Ripple ağında kullanılan jetonun adıdır ve farklı itibari para birimleri arasında para aktarırken ortak bir para birimi görevi görmesi amaçlanmıştır. Mevcut yerleşim sistemlerinin çoğu, temel para birimi olarak ABD dolarına dayanır, ancak bu, döviz ücretlerine neden olur ve işlenmesi birkaç gün sürebilir. USD yerine XRP kullanılarak döviz ücretleri minimuma indirilir ve dövizler arası transferler saniyeler içinde yapılabilir. Doğal olarak, bu, Fidor Bank, Santander, Commonwealth Bank of Australia ve birkaç önde gelen Japon bankası dahil olmak üzere birçok banka ve finans kuruluşunun ilgisini çekti..

Ripple, işlemlerin nasıl doğrulandığı açısından da Bitcoin’den farklıdır. İkincisi, bir düğüm ağının blok zinciri denklemlerini çözdüğü ve BTC ile ödüllendirildiği çalışma kanıtı konseptini kullanırken, Ripple ağı benzersiz bir dağıtılmış fikir birliği mekanizması kullanır; işlem.

Ripple’ın farklı çalışma şekli aynı zamanda token serbest bırakma mekanizmasının Bitcoin’den farklı olduğu anlamına gelir. Blockchain’i işleten madenciler için ödül olarak BTC tokenleri eklenirken, Ripple’ın XRP’si akıllı sözleşmeler yoluyla piyasaya sürülür. Etkili olarak, büyük bir kısmı Ripple tarafından emanette tutulan 100 milyar XRP jetonu var. Firma daha sonra ekosistemdeki işlemleri desteklemek için her ay en fazla 1 milyar token çıkarır ve kullanılmayan tokenler tekrar emanete konur..

Ripple kağıt üzerinde kesinlikle değerli bir yatırım gibi görünüyor – özellikle de birkaç önemli finans kuruluşunun teknolojiye destek verdiğini ifade ettiği göz önüne alındığında. Bununla birlikte, göreceğimiz gibi, XRP’yi portföyünüze ekleyip eklememeye karar verirken dikkate alınması gereken başka faktörler de var. Bu nedenle, aşağıdaki 2021 Ripple fiyat analizi, bu faktörlere ve gelecekteki fiyat hareketlerini etkileme potansiyellerine daha yakından bakmayı amaçlamaktadır..

Dalgalanma Fiyat Hareketinin Tarihçesi

2021 için herhangi bir Ripple fiyat analizi için iyi bir temel, önceki yıllardaki fiyat hareketlerinin geriye dönük bir görünümüdür. Bu, belirli faktörlerin ilerleyen XRP’nin değerini nasıl etkileyebileceğine dair genellikle ipuçları ortaya çıkaracaktır..

XRP’nin değerinin tarihsel yörüngesi, diğer önde gelen kripto para birimlerinden çok farklı görünüyor. Çoğu token hayata çok az değerle başlar, ancak Bitcoin ve Ether gibi kriptolar bir veya iki yıl sonra hızla yükselmeye başladı. Öte yandan Ripple, başlangıcından neredeyse beş yıl sonra, 2017 yılına kadar neredeyse sabit kaldı. Temmuz ayında 0.16 $ ‘a düştüğü bir ayı koşusuna girmeden önce, o yılın Mayıs ayında 0.34 $’ a ulaştı..

Ancak, 2017 yılının sonunda XRP, birkaç finans kuruluşunun RippleNet’e kaydolduğu haberinin ardından Aralık ayında ABD doları ile yükseldi ve pariteye ulaştı. Fiyatlar, Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.08 $ ‘a ulaşana kadar yükselmeye devam etti..

Rekor kıran fiyat artışı kısa sürdü ve XRP’nin değeri 4 Şubat 2018 itibarıyla 0,66 dolara düştü. Düşüş trendi yıl boyunca devam etti ve XRP 2018 işlemlerini 0,37 dolardan tamamladı. Ripple için işler 2019 boyunca oldukça olaysız kaldı, fiyatlar genellikle 0,30 dolar civarında seyrederken, yıl bitmeden önce 0,20 doların altına düştü..

dalgalanma fiyat grafiği

2020’de dalgalanma

COVID-19, genel olarak finansal piyasalar için bir anormallik olmasına rağmen, XRP’nin son on iki aydaki performansı, 2021 Ripple fiyat analizimiz için önemli bir husustur..

Biraz cansız bir 2019’un ardından XRP, yıla 0.17 $ civarında başladı. Bununla birlikte, yatırımcılar “bankacıların” kripto para birimine ısınmaya başladı ve fiyatlar hızla yükselmeye başladı, salgın vurmadan önce 0,30 $ ‘a ulaştı ve fiyatları bir kez daha spiral olarak gönderdi. Ripple tokeninin değeri, yaz boyunca işler biraz iyileşmeden önce 0.12 $ ‘a kadar düştü. XRP, Kasım ayında 0,61 $ ile bir yılın en yüksek fiyatına yükselmeden önce önümüzdeki birkaç ay boyunca bir miktar direnç gösterdi. Ripple Labs aleyhine açılan bir dava birkaç gün içinde token değerinin% 50’nin üzerinde düşmesine yol açana kadar, işler Aralık ayında XRP için umut verici görünüyordu..

Yatırım Yapmayı Düşünür müsünüz Dalgalanma XRP?

SEC Davası

2021 için herhangi bir Ripple fiyat analizi için en önemli faktörlerden biri, 22 Aralık 2020’deki bir mahkeme kararının sonuçları olacaktır. Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından uygun lisanslar olmadan yatırım yapmakla suçlandı ve XRP belirtecinin bir takas edilebilir güvenlik ve bu nedenle ilgili düzenlemelere tabidir. Ripple Labs, XRP’nin bir para birimi olduğunu ve bir yatırım sözleşmesi olarak kaydedilmesi gerekmediğini, ancak boşuna olduğunu iddia etmeye çalıştı. XRP’nin değeri, kararın hemen ardından% 30’dan fazla düştü ve henüz herhangi bir iyileşme belirtisi göstermedi ve yazı yazılırken 0,27 dolar civarında seyrediyor. SEC kararına ek olarak, Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse ve eski CEO’su Chris Larsen de Menkul Kıymetler Yasasını ihlal etmekle suçlandı..

Ripple’ın avukatlarından biri, kripto para piyasası için daha geniş etkileri olabilecek karara karşı çıktı: "SEC gerçekler ve yasalar konusunda tamamen yanlış ve nihayetinde tarafsız bir bilgi bulucu önünde galip geleceğimize eminiz.," dedi. Bununla birlikte, halihazırda, Ripple, güvenlik borsaları olarak da kayıtlı olmadıkları sürece döviz borsalarından çıkarılmayı düşünüyor. Kararın ardından Bay Garlinghouse, XRP’nin kripto para biriminin Ripple’dan ayrı olduğunu belirtmek istiyordu, ancak bu bazı köşelerde büyük ölçüde göz ardı edilmiş gibi görünüyor..

Doğal olarak, bu kararın XRP’nin 2021’deki fiyat hareketi üzerinde ciddi yansımaları olabilir, özellikle de uluslararası borsalar kripto para birimini kaldırmaya başlarsa. Bu nedenle, 2021 için herhangi bir Ripple fiyat analizinde devam eden bir faktördür ve portföylerine XRP eklemeyi düşünen tüm yatırımcıların işlemleri yakından takip etmeleri önerilir..

2021’de Ripple için uzman tahminleri

2021 için bir Ripple fiyat analizini çeşitlendirmenin bir yolu, XRP için geleceğin neler getirebileceğine dair bağımsız görüşler toplamaktır. Bunu akılda tutarak, aşağıda şifreli kürenin içinden bazı önde gelen seslerin son tahminleri ve görüşleri yer almaktadır..

Crypto Bull

Popüler analist Crypto Bull, XRP’nin son dönemdeki yasal sorununu reddetti ve 2021 için bir Ripple fiyat analizini taahhüt eden birkaç endüstri sesinden biri oldu ve Ripple fiyatının Ocak 2021’e kadar 10 ila 20 dolar arasında bir yere geri döneceği konusunda ısrar etti ve hatta Yıl içinde 100 doları kırdı. Bu iyimserliğin arkasındaki nedenleri açıklayan Crypto Bull, XRP çizelgelerine ve önceki fraktallere atıfta bulundu; Sosyal, ekonomik ve parasal koşullar; ve sabit varlıklar için benzeri görülmemiş risk ve talep. Son yasal işlemin hemen ardından fiyattan XRP satın almanın bilgili yatırımcılar için bir “fırsat” olduğunu belirtti..

Kripto ISO

Crypto ISO takma adıyla bilinen bir başka endüstri analisti, SEC kararının Ripple için bir felaket olmasına rağmen, düşüş değerinin düzleşmek üzere olabileceğini öne sürdü. “XRP muhtemelen yükseliyor. Böylesine büyük bir düşüşün ardından, haberler zaten çıktıktan sonra bir şeyi kısaltmak mantıklı mı? dedi. “Boğa vakasının gerçekte ne olduğundan ve ona dokunmayacağından emin değilim ama aynı zamanda kısa bir süre için daha fazla süt sağmaya çalışmazdı.”

Güvenilir Kripto

SEC kararına ve bunun Ripple için ne anlama geldiğine atıfta bulunarak, Credible Crypto olarak bilinen önde gelen tüccar ve endüstri yorumcusu, XRP’ye olan ilginin çoğunun ABD dışından geldiğine dikkat çekti. “Ripple müşterilerinin% 90’ı ABD’de değil. XRP işlem hacminin yüzde 90’dan fazlası ABD dışındaki borsalarda gerçekleşiyor. XRP, Singapur, İngiltere, İsviçre ve Japonya’da bir güvenlik DEĞİLDİR. SEC vakasının XRP’yi 0 $ ‘a gönderdiğini düşünüyorsanız, objektif olarak düşünmüyor olabilirsiniz. XRP küreseldir ”dedi ve önümüzdeki aylarda XRP için çok umut olduğunu ve 2021 için herhangi bir Ripple fiyat analizi için önemli bir düşüncenin altını çizerek etkili bir şekilde önerdi..

Neko Z

Bununla birlikte, birçok uzman XRP’nin geleceği konusunda son derece ihtiyatlı davranıyor ve Coindust CEO’su ve kripto para birimi analisti Neko Z, XRP’nin müşteri tabanının büyük bir kısmının gerçekten ABD dışında olduğuna dikkat çekerken, XRP’nin yönetimi “ABD vatandaşı ve şirket de öyle. ”. “SEC bunu bir menkul kıymet olarak kabul ederse, ABD müşterileriyle etkileşime giren borsaların listeden kaldırılması gerekecek. 0 olduğunu söyleyemem ama yine de büyük bir sorun. “

Frances Coppola

Hiç yumruk atmayan bir endüstri uzmanı, sık sık Forbes ve Financial Times için yazan ekonomist Frances Coppola’dır.. "Bence bu sonun başlangıcı," dedi "Yatırımcılar XRP’yi ellerinden geldiğince çabuk terk ediyor." Bununla birlikte, Bayan Coppola’nın Ripple’ı her zaman biraz eleştirdiği göz önüne alındığında, yorumları bu açıdan biraz önyargılı olarak görülebilir..

Ripple fiyatını etkileyen faktörler:

dalgalanma fiyatını etkileyen faktörler

Yasal faktörler

Tartıştığımız gibi, Ripple 2020’nin sonlarına doğru oldukça önemli yasal sıkıntılarla karşı karşıya kaldı ve bunların tüm sonuçları henüz anlaşılmamış olabilir. SEC kararı, XRP’nin bir para biriminden ziyade alınıp satılabilir bir menkul kıymet olarak sınıflandırıldığı anlamına gelir; bu da, diğer çoğu kripto para biriminin aksine, ABD’de menkul kıymet borsaları olarak özel olarak kayıtlı olmayan borsalarda alınıp satılamayacağı anlamına gelir..

Bu felaket gibi görünse de, yatırımcılar XRP’yi yazmak için çok hızlı davranmamalı – token ABD dışında oldukça popüler ve Ripple ödeme ağı hala büyük finans kurumları için amacına hizmet ediyor. XRP’nin fiyatının bir süre daha düşük seviyede kalmasını beklesek de, düşük fiyatı ona büyümesi için bolca alan sağlıyor..

Bitcoin

Tüm kripto para birimlerinin fiyatları bir şekilde Bitcoin’e sabitlenmiştir. Orijinal kripto para birimi, genel olarak kripto piyasası duyarlılığını ölçmek için bir ölçüt olarak görülüyor ve rezerv para birimi olarak fiili rolü, BTC’nin değerini önemli ölçüde etkileyen herhangi bir şeyin piyasanın geri kalanı için zincirleme bir etkiye sahip olacağı anlamına geliyor. Ayrı bir konu olarak, Yatırımcılar, Bitcoin’in son SEC kararından nasıl etkilenebileceğine de dikkat etmek isteyecekler, çünkü diğer kripto para birimlerinin XRP ile aynı kaderi paylaşıp yaşayamayacağına dair söylentiler zaten dolaşıyor..

Kripto para birimiyle ilgili düzenlemeler

Düzenleyici değişikliklerin bir kripto para biriminin fiyatı üzerinde nasıl büyük bir etkisi olabileceğini daha önce görmüştük. Bu nedenle, 2021 için herhangi bir Ripple fiyat analizi için önemli bir faktördür – özellikle SEC kararının ardından. Örneğin, ABD dışındaki diğer yargı bölgeleri davayı takip ederse ve XRP’yi yeniden sınıflandırırsa, bunun feci sonuçları olabilir. Ancak, olumlu düzenleyici değişikliklerin tam tersi bir etkisi olabilir. Kripto yatırımcıları, 2021’de Ripple’a yatırım yapmayı seçip seçmediklerine bakılmaksızın, her türlü değişikliği – özellikle de AB için boru hattındakileri – yakından takip etmek isteyecekler..

Alıcı talebi

Yatırımcılar için arz ve talep her şeydir. Ripple, diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında farklı bir düzene sahiptir, çünkü Ripple (şirket), herhangi bir arta kalanı çekmeden önce belirli bir miktarı aylık olarak serbest bırakan büyük miktarlarda XRP’yi emanette tutar. Yazım sırasında, bilinmeyen ancak potansiyel olarak önemli bir kısmı ile dolaşımda 40 milyardan fazla XRP token olduğu söyleniyor. "likit olmayan veya önemli satış kısıtlamalarına tabi", Messari’ye göre. Kaçınılmaz olarak, alıcı talebi SEC kararının ardından azaldı, ancak gördüğümüz gibi, birçok endüstri uzmanı yatırımcıların yakın gelecekte XRP’ye bir kez daha ısınmasını bekliyor..

Yatırıma Hazır Dalgalanma XRP?

2021 için dalgalanma fiyat analizi

2021 için bir Ripple fiyat analizi yapmak, 2020’nin sonundaki düzenleyici eylem göz önüne alındığında zor bir iştir. Kripto analistleri genellikle bir token fiyatının gelecekte nasıl hareket edebileceğine dair içgörüler elde etmek için teknik analize güvenirler. Ripple tarafından tecrübe edilen, XRP’nin grafik hareketinin en yüksek ve en düşük seviyelerinde kalıplar ararken hesaba katılması anlaşılır bir şekilde zor olan benzeri görülmemiş bir olaydır..

Kararın bir sonucu olarak, kripto endüstrisi Ripple için yakın geleceğin neler getireceğini görmek için toplu olarak nefesini tuttuğu için, çoğu büyük platformun 2021’deki XRP için fiyat tahminleri, yazım sırasında güncelliğini yitirdi.

2021’de Ripple’a yatırım yapmalı mısınız??

2021’de XRP’ye yatırım yapıp yapmamayı düşünürken etkili bir şekilde iki düşünce okulu var. 22 Aralık’a kadar, 2020’nin ikinci yarısı Ripple için umut verici görünüyordu ve ağın geleceği açısından bu potansiyelin çoğu hala devam ediyor. Bazı endüstri uzmanları, düşüşün kısa vadeli bir reaksiyondan biraz daha fazlası olduğuna ve XRP’nin düşük fiyatının onu minimum harcamayla harika bir yatırım fırsatı haline getirdiğine inanıyor..

Bununla birlikte, 2021 Ripple fiyat analizimizin vurguladığı gibi, SEC kararının XRP için ciddi etkileri olabilir ve birçok önde gelen yatırımcı, Ripple’ın geleceği biraz daha netleşene kadar beklemekten yanadır. Önümüzdeki 12 ay boyunca XRP’den herhangi bir astronomik büyüme beklemek kesinlikle aptalca olurdu – ki bazıları bunun düzenleyici eylemden önce bile böyle olduğunu savundu – ve çoğu yatırımcının XRP’ye yalnızca çeşitlendirilmiş bir kripto portföyünün bir parçası olarak yaklaşması muhtemeldir..

eToro – Ripple XRP satın almak için en iyi Broker

eToro, sektörde uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – denemenizi tavsiye ederiz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Dalgalanma fiyat analizi – Sonuç

Ripple, COVID fırtınasını takdire şayan bir şekilde atlatarak 2020’nin sonuna doğru rekor fiyat artışı için ayarlanmıştı. Bununla birlikte, SEC’in XRP’nin ticarete konu güvenlik olarak sınıflandırıldığına dair hükmü, firmanın ve teknolojisinin en ateşli destekçileri tarafından bile Ripple için bir felaket olarak görülebilir. Tabii ki, bunun XRP’nin fiyatını uzun vadede nasıl etkileyebileceğini tahmin etmeye çalışmak 2021 için herhangi bir Ripple fiyat analizinin kapsamı dışındadır, ancak altcoin ile ilgilenen herhangi bir yatırımcı buna dikkatle yaklaşmalıdır..

Birkaç aydır XRP’nin fiyatının düzeldiğini görmemiz muhtemel değil ve o zaman bile, çoğu yasal yaptırımlarla ilgili gelişmelere ve dünya çapındaki borsaların nasıl tepki vereceğine bağlı. Bununla birlikte, Ripple ve XRP hala bol miktarda gerçek potansiyele sahiptir ve token fiyatı her zaman diğer kripto para birimlerinin çoğundan farklı bir yörüngede olmuştur..

En azından 2021 için Ripple fiyat analizimizin endişeli olduğunu söylemek doğru. Portföylerine XRP eklemekle ilgilenen herkes, hangi borsaların tokeni listelerinden çıkardığını ve düzenlemeyle ilgili diğer olası değişiklikleri sürekli olarak izlemeleri gerektiğini anlamalıdır..

Ripple fiyat analizi 2021 – SSS

Ripple 2021’de yükselecek mi?

Önümüzdeki 12 ay boyunca XRP’nin potansiyeli söz konusu olduğunda karışık görüşler olduğunu söylemek güvenlidir. Bununla birlikte, son yasal sıkıntılara rağmen, 2021 için Ripple fiyat analizimiz, birçok endüstri uzmanının hala altcoin’in potansiyeline inandığını ve XRP’nin 2020 sonunda yaşadığı önemli değer düşüşü göz önüne alındığında, token’ın 2021.

SEC kararı Ripple’ın değerini nasıl etkileyecek??

SEC’in XRP’yi bir para birimi yerine bir menkul kıymet olarak sınıflandırma kararı, token değerinin bir gecede düştüğünü gördü. Kararın ardından, birkaç önde gelen, ABD merkezli borsa XRP’yi listeden çıkardı ve bazı uluslararası platformların da aynı şeyi izleyeceği tahmin ediliyor. 2021 için okunmaya değer herhangi bir Ripple fiyat analizinin, kararın uzun vadede XRP’nin değerini nasıl etkileyeceğini kesin olarak belirtmesi olası değildir, ancak fiyatın birkaç ay boyunca düşük kalacağını söylemek güvenlidir..

2021’de Ripple’ı tahmin eden uzmanlar neler??

Düzenleyici eylemden sonra XRP’yi iptal etmeye hazır birçok endüstri uzmanı ve kripto analisti var, ancak 2021 için Ripple fiyat analizimizin bulduğu gibi, “bankerin kripto para birimi” için iyimserliği ifade eden çok sayıda ses var. Örneğin Crypto Bull, XRP fiyatının önümüzdeki yıl 10 doları aşabileceğine inanıyor..

Ripple yatırım yapmaya değer mi?

22 Aralık 2020 tarihli SEC kararı kesinlikle Ripple için hoş bir haber değildi, ancak XRP’de hala bol miktarda hayat kaldı. RippleNet hala dünyadaki büyük finans kurumları tarafından tercih ediliyor ve Ripple’ın müşteri tabanının büyük kısmının ABD dışında olduğu göz önüne alındığında, XRP’nin fırtınayı atlatması mümkün. Bu nedenle, kripto portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar için her zaman bir seçenek olarak çerçevede olmalıdır..

Ripple’a yatırım yapmak için şimdi iyi bir zaman?

2021 için Ripple fiyat analizimiz, XRP’nin yakın geleceğinin en iyimser resmini çizmemiş olsa da, belirtecin 2020’yi bir süredir görmediği düşük bir seviyede bitirdiğini de belirtmek gerekir. Bu nedenle, yatırımcıların portföylerine XRP eklemesi için iyi bir zaman olabilir, çünkü şu anda diğer tokenlerden daha yüksek riskli olmasına rağmen, tokenler minimum harcama ile elde edilebilir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map