2021 için En İyi 5 Kripto Para

Bitcoin, Ethereum ve daha fazlası: İşte 2021 için en iyi 5 kripto para

COVID-19 salgını 2020’nin daha iyi bir parçası için küresel ekonomiyi mahvederken, birçok yatırımcı güvenli bir liman yatırımı olarak kripto para birimlerine başvurdu. Bu açıkça görülüyor çünkü genel kripto piyasası değeri 192 milyar dolardan 563.50 milyar dolara yükseldi. Yani, Bitcoin her zaman her anını aşmak üzereyken, kripto para piyasasında aşırı derecede yükselişte olmalısınız..

2021 ile birlikte, 2021’in En Sevilen Beş Kripto Para Birimine göz atalım..

# 1 Bitcoin

Bitcoin yıla 7.130 dolardan başlarken,% 170’in üzerinde bir artış kaydetmeyi başardı. Şu an itibariyle, baskı zamanı itibariyle 19.500 doların biraz altında seyrediyor. Bununla birlikte, BTC tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşırken, daha önce hiç görülmemiş seviyelerin grafiğini çizmek için en iyi konumda. Kraken borsasının Büyüme Lideri Dan Held, BTC tüm zamanların en yüksek seviyeleriyle flört etmeye başladıktan kısa bir süre sonra bir LinkedIn gönderisi yayınladı – “Bunu okuyorsanız, hala Bitcoin’in erkencisiniz.”

Birçoğu, BTC’nin değerini en azından 2021’e göre ikiye katlamasını bekliyor. Bu benzeri görülmemiş büyümenin arkasındaki ana itici güç kurumsal benimsemedir. CoinShares, yatırımcıların geçen hafta yaklaşık 429 milyon dolar değerinde BTC ve diğer kripto varlıkları satın aldığını bildirdi. Ayrıca, muhtemelen aktif olarak Bitcoin’e yatırım yapan en büyük kurum olan MicroStrategy, toplam Bitcoin varlıklarını şaşırtıcı bir şekilde 1,1 milyar dolara çıkardı..

# 2 Ethereum

Akıllı sözleşme platformu, 2020 boyunca fiyatını ~% 350 artırarak Bitcoin’den daha iyi performans göstermeyi başardı. ETH, 600 $ işaretini bile aşmayı başardı, ancak o zamandan beri 585 $ ‘a bir düzeltme ile karşılaştı..

2021’e girerken, Ethereum DeFi dalgasını sürmeye devam edecek. 2020, DeFi yılı oldu ve 2021 ticarete devam edecek gibi görünüyor. Bu yıl içinde, DeFi’de kilitlenen toplam değer 675 milyon dolardan 15 milyar dolara çıktı. Bu şaşırtıcı >Fiyatta% 2100 artış. 2021, 2020’nin DeFi açısından yaptığının yarısını bile yaparsa, Ethereum’a getirebileceği değer ve fayda miktarı oldukça akıllara durgunluk verecek..

# 3 Dalgalanma

Ripple, Banco Santander (SAN) ve American Express (AXP), JP Morgan (JPM), HSBC Holdings (HSBA), HDFC Bank Limited (HDB) dahil olmak üzere 40 ülkede finansal sağlayıcılardan daha fazlasına genişleyerek yoğun bir 2020 geçirdi. ve Bank of America (BAC). FRMO Corp, XRP’yi 2020’nin en ilgi çekici kripto para birimlerinden biri olarak seçti.

XRP’nin fiyatı, bu olumlu duyguyu yansıtıyordu çünkü 0.19 $ ‘dan 0.45 $’ a sıçradı ve 2020’nin en yüksek seviyesi yaklaşık 1 $ ‘a ulaştı. Artan benimseme oranı ve ODL platformu her zamankinden daha popüler hale gelirken, XRP’nin 2021’de daha da yükselmesini bekleyebiliriz..


# 4 Litecoin

Litecoin, 41 $ ‘dan 80.50 $’ a sıçradı ve değeri neredeyse ikiye katlandı. Litecoin’in 2021’de üç haneli rakamlara geçmesini ve “en büyük atlama” için karanlık bir at yarışmacısı olmasını bekleyebiliriz. Bunun nedeni, 2020’de Bitcoin konusunda inanılmaz derecede yükselişe geçmemiz ve birçoğumuzun da belirttiği gibi Litecoin, galayı takip etme eğiliminde olmasıdır. kripto para. Bunun nedeni, Litecoin kurucusu Charlie Lee’nin dediği gibi, Bitcoin büyük miktarlarda para taşımak için kullanılabilirken, işlem ücretleri daha küçük meblağları taşımak için pratik olmuyor. Litecoin kullanımının Bitcoin’in tamamlayıcısı olmasının nedeni budur..

Ayrıca Litecoin ile bağlantılı kar amacı gütmeyen Litecoin Vakfı, Almanya’nın WEG bankasının% 9,9’unu satın aldı. Bu, özünde, LTC’nin ana akım bankacılığa katılmasının kapısını açıyor.

# 5 Bitcoin Cash

Bitcoin Cash, 2021 için en heyecan verici seçimlerden biri olabilir. Crypto Ground, Cryptocurrency sağlayan bağımsız bir yayınevi olan Crypto Ground & Blockchain Technology News, BCH’nin beş yıllık bir zaman diliminde 3.067 $ ‘a ulaşacağına inanıyor. Litecoin gibi, biz de Bitcoin’in yükseliş 2021’in BCH’nin fiyat hareketini olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyoruz..

Bu beş madeni paranın 2021’de kripto tüneline hükmetmeye hazır olduğunu düşünüyoruz. Bu tür raporlara daha fazla göz atmak istiyorsanız, o zaman bizim kripto para birimi ticaret makaleleri.

2021’de Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimi Nedir??

Birleşik Krallık’taki En Popüler 10 Kripto Para Birimi Nelerdir?

2021’de İşlem Yapılabilecek En İyi Altcoinler

ABD’deki En Popüler 5 Kripto Para Birimi Nelerdir?

İngiltere’de Cryptocurrency Günü Ticareti

eToro – Hem Tüccarlar hem de Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map