Binance Coin Nasıl Satın Alınır – Başlangıç ​​Kılavuzu 2021

Binance Coin BNB Nasıl Satın Alınır: Adım Adım Kılavuz

Kripto para birimlerinin popülaritesi ilginizi çekiyor ve Binance Coin’i nasıl satın alacağınızı kendiniz mi öğrenmek istiyorsunuz? Doğru sayfaya geldiniz.

Binance Coin, piyasa değerine göre ilk 5 kripto para birimidir. En iyi yanı, ortalama Joe’nuzun bir internet bağlantısı, iyi bir komisyoncu ve bir banka / kredi kartı veya e-cüzdandan biraz daha fazlasıyla çoğunluğa atlayabilmesidir..

Bu kılavuzda, size şu süreç boyunca rehberlik edeceğiz: Binance Coin nasıl alınır. Potansiyel komisyonları ve ücretleri, yatırım planlarını ve bu dijital para birimini çevrimiçi olarak satın almak için uygun bir aracı kurumun nasıl seçileceğini ele alıyoruz..

5 Adımda Binance Coin Satın Alın

Binance Coin BNB satın almak için ilk adım, düzenlenmiş bir borsa ile bir hesap açmak, fon yatırmak, ticaret platformu listesinden BNB’yi seçmek ve son olarak kontrol etmektir. & Binance Coinlerin Cüzdanınıza eklendiğini onaylayın.

Aşağıda, Binance Coin nasıl satın alınacağına dair 5 adımlı bir özet bulun:

Aşama 1: Binance Coin satın alabileceğiniz lisanslı bir platforma kaydolun

Adım 2: Yeni hesabınıza para yatırın

Aşama 3: Kripto varlıklar arasından Binance Coin’i (BNB) seçin

4. adım: Ne kadar Binance Coin satın almak istediğinizi seçin

Adım 5: Girilen bilgileri doğrulayın ve “onayla” düğmesine basın – dijital paralarınız cüzdanınıza eklenecektir

Adım 1: Bir Çevrimiçi Binance Coin Broker veya Exchange Seçin


Binance Coin satın almadan önce 5 adımlı adım adım açıklamamızdan da anlaşılacağı gibi – bir kripto komisyoncusu ile kaydolmanız gerekir.

Popüler sosyal ticaret platformunu seçmelisiniz eToro, doğrudan dijital para birimleri satın alabileceksiniz.

Bir kripto borsası aracılığıyla Binance Coin satın almaya karar verirseniz, BNB coinlerini Bitcoin, Litecoin ve Ripple gibi diğer dijital para birimleriyle takas edebilirsiniz. Bununla birlikte, yukarıda belirtilen üçüncü taraf borsaları genellikle düzenlenmemiş ve bu nedenle potansiyel olarak güvensizdir..

Bunun yerine, aşağıdaki gibi katı bir düzenleme altında bir komisyoncuya kaydolmayı seçerek eToro – Rahatınız ve güvenliğiniz iyi derecede. Sonuçta, çevrimiçi tabanlı finans sektöründe çok sayıda şüpheli broker var – özellikle de kripto para birimleri söz konusu olduğunda.

Uçtan uca, eğer yeni başlayan biriyseniz, lisanslı bir komisyoncuya kaydolarak Binance Coin satın almak çok daha kolaydır. Bu kılavuz boyunca, bu duygu daha net hale gelecektir.

Yine de Binance Coin satın almadan önce uygun bir komisyoncu bulma sürecinden geçmeniz gerekiyor. İhtiyaçlarınızı karşılayan bir platform bulmanıza yardımcı olmak için aşağıda listelenen ölçümlere göz atın.

Yönetmelik

Düzenleme, Binance Coin satın almak için bir platform bulmayı seçerken önemli bir husustur. Bu düzenleme köpek balıklarına karşı güvenlik ağınızdır.

Sadece bu da değil, düzenlenmiş bir çevrimiçi komisyoncu kullanmazsanız, kendi kripto cüzdanınızdan ve güvenliğinden siz sorumlu olursunuz. Hiç şüphe yok ki cüzdanların saldırıya uğradığına ve yatırımcıların her şeyi kaybettiğine dair korku hikayeleri duyacaksınız. Düzenlenmiş platformlar bu endişeyi ortadan kaldırır.

Kaldıraç açısından, bazı kripto para borsalarının bunu sunacağını göreceksiniz. Ancak, mekanda yukarıda belirtilen düzenleme eksikliği nedeniyle bu önerilmez..

Sermayenizi bir üçüncü taraf borsasında veya düzenlenmemiş bir komisyoncuda riske atmak sizi – olması gerektiği gibi – rahatsız ediyorsa, eToro hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Binance Coin sağlayıcısı, FCA (İngiltere), ASIC (Avustralya) ve CySEC (Cyrus) dahil olmak üzere birçok düzenleyici kurum tarafından sıkı bir şekilde düzenlenir. Ayrıca FINRA’ya kayıtlıdır, yani ABD vatandaşlarını kabul etmek için yasal yetkiye sahiptir..

Gibi düzenlenmiş platformlara bağlı kalarak eToro, Binance Coin’i rahat, güvenli ve karmaşık olmayan bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ödeme metodları

Ödeme yöntemleri konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız. Çoğu modern çevrimiçi broker, çeşitli farklı para yatırma türlerini kabul eder.

Binance Coin satın alabilmek, yıllar içinde oldukça farklı bir hikayeydi. Düzenlenmemiş bir borsaya yapılan havale işleminin genellikle tek hareket tarzı olduğu bir zaman. Bu son derece rahatsız ediciydi ve her seferinde genellikle haftalar sürdü.

Bu günlerde, eToro gibi kripto para sağlayıcıları banka / kredi kartlarını ve Neteller, Skrill ve PayPal gibi giderek daha popüler olan e-cüzdanları kabul ediyor. Bu ödeme yöntemleri, Binance Coin satın alırken para yatırmanın çok daha hızlı ve daha kolay bir yolunu sunar..

Ücretler ve Komisyonlar

Muhtemelen bildiğiniz gibi, çevrimiçi brokerlerin bir işi yürütmeye devam etmek için para kazanması gerekir. Bu, ücretler ve komisyonlar alarak elde edilir.

İki Binance Coin brokeri aynı değildir, bu yüzden ücretlerin bir mil kadar değişeceğini söylemeye gerek yok. Bununla birlikte, platformların çoğu komisyonu değişken bir ücret üzerinden alır – BNB pozisyonunuzun bir yüzdesi.

Örneğin, çevrimiçi kripto komisyoncusu Coinbase, her işlem için sizden% 1,49 ücret alıyor. Bu, pazara 100 $ ‘dan girerseniz, komisyon olarak 1.49 $ ödersiniz demektir. Ergo, eğer pozisyonunuz 1.000 $ değerindeyse, 14.90 $ ödersiniz – vb..

Bu komisyon oranının Binance Coin satın alımınızı nasıl etkileyeceğine dair basit bir örnek oluşturduk:

 • Binance Coin’e 1.000 $ ‘lık bir satın alma emri verdiniz
 • Kripto komisyoncusu sizden% 1.49 ücret alıyor – bu 14.90 $ ‘a denk geliyor
 • Madeni paralarınızı sattığınızda 1.500 $ değerindedir – bu 22.35 $ ‘a eşittir.
 • Bu senaryoda, komisyon olarak toplam 37,25 $ ödediniz

Gördüğünüz gibi, ücretler – görünüşte önemsiz olsa da, yakında artabilir. Sonuç olarak, kazançlarınızı etkiler. Bu varsayımsal satın alma eToro’da gerçekleştirilmiş olsaydı, komisyoncu komisyonsuz olduğundan 37,25 $ tasarruf etmiş olurdunuz.

Ayrıca Coinbase, kredi ve banka kartı işlemlerinde% 3,99 oranında ücret alıyor. Örneğin, 1.000 $ ‘lık bir depozito için 39.99 $’ lık bir ücret ödemeniz gerekecek.

Aksine, eToro’da para yatırdığınızda yalnızca% 0,5 ücretlendirilirsiniz. Aslında, ABD’de bulunuyorsunuz ve para yatırma işlemini ABD doları cinsinden yapıyorsanız, bu% 0,5’lik ücretten kaçınabilirsiniz – bu bir para birimi dönüştürme ücreti olduğundan.

eToro – Binance coin BNB satın alın

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Diğer Önemli Faktörler

Düzenleme ve ücretler hakkında bilgi sahibi olmak, dijital para birimlerini çevrimiçi satın almanın çok önemli bir parçasıdır.

Bu nedenle, bir kripto platformu aracılığıyla Binance Coin satın alırken birkaç önemli noktadan bahsetmeliyiz..

 • Kullanıcı dostu: İnternette dijital para satın almaya karar verirken kullanıcı dostu olma özelliği unutulmamalıdır. Sipariş verirken kendinizi güvende hissetmeniz ve web sitesinde gezinmeyi kolay bulmanız önemlidir.
 • Minimum Yatırım: Herhangi bir komisyoncuya kaydolmadan önce minimum Binance Coin yatırımını kontrol etmelisiniz. Yeni başlayanlar için küçükten başlamanızı öneririz. Sonuçta, minimum 200 $ yatırım gerektiren bir platform uzun vadede işinize yaramayabilir. Tam tersine, eToro, müşterilerin 25 $ karşılığında Binance Coin satın almalarını sağlar..
 • Depolama: Kripto depolamayı daha sonra daha ayrıntılı olarak ele alacak olsak da, bir Binance Coin sağlayıcısı ararken sizin için önemli bir husus olmalıdır. Bazı komisyoncular, kendi paralarınızı özel bir cüzdanda saklamanızı ister. Bu, yeni başlayanlar için oldukça hantal bir seçenektir. Ancak eToro, BNB paralarınızı sizin için saklar, böylece onları bir kripto cüzdanında tutmak zorunda kalmazsınız – bu da risklerle dolu olabilir.

2. Adım: Bir Yatırım Planı Oluşturun

binance coin'e yatırım yapmak

Sermayenize bakmak söz konusu olduğunda, Binance Coin satın almadan önce bir yatırım planı yapmak pratiktir..

Böylesine değişken bir pazarda, önceden denemek ve plan yapmak mantıklı. Aşağıda, kendi Binance Coin yatırım planınıza ekleyebileceğiniz özelliklerin bir listesini oluşturduk..

Uzun Vadeli veya Kısa Vadeli

Kendinize sorarak başlayabilirsiniz – kısa mı yoksa uzun vadeli bir Binance Coin yatırımcısı mı olmak istiyorum??

Bazı insanlar, Binance Coin’in kısa vadeli fiyat değişimlerinden elde edilen kazançlara odaklanmayı tercih ediyor. Bu, BNB coinleri satın alarak ve haftalar, günler ve hatta dakikalar gibi kısa bir zaman dilimi içinde nakde çevirerek elde edilir..

Bir noktada, çoğu kripto para biriminin fiyatı önemli ölçüde dalgalandı. Bir gün içinde çift haneli yüzdelerden bahsediyoruz. Bu, açıkça değişken bir piyasayı gösterir ve bu koşullara göğüs germeye cesaret edenler için – kâr potansiyeli vardır..

‘Al ve tut’ stratejisi olarak bilinen uzun vadeli yatırımcılar, Binance Coin’i aylarca veya yıllarca tutma eğilimindedir. Umut, dijital para biriminin değer kazanmaya devam edeceğidir. Yatırımı nakde çevirme zamanı gelene kadar – yapacak başka bir şey yok.

Binance Coin satın alırken kısa vadeli dalgalanmalarla ilgilenmenize gerek olmadığından, bu yeni başlayanlar için iyi bir seçenek olabilir..

Hedef Binance Coin Fiyat

Bir yığın insan bir hedef Binance Coin fiyat stratejisi kullanıyor.

Örneğin, Binance Coin’i 20.00 $ ‘dan satın alırsanız ve yatırımınızı üçe katlamak istiyorsanız – dijital para biriminin değeri 60.00 $’ a yükselmelidir..

Bu ulaşılamaz bir fiyat değişikliği gibi görünse de aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

 • Binance Coin, 2017’de 0,096 Dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesini gördü.
 • 2 yıl sonra madeni para 39,57 dolara yükseldi
 • Bu% 44.000’in üzerinde bir artış!

Yine, bu sadece oynaklık nedeniyle her şeyin mümkün olduğunu gösteriyor. Dahası, o sırada Binance Coin’e sahip olanların bir kısmı muhtemelen büyük bir kar elde etti..

Düzenli Yatırımları Düşünün

Yukarıda açıkladığımız gibi, kripto para birimi oyununda fiyat hareketi söz konusu olduğunda her şey olabilir. Binance Coin’i nasıl satın alacağınızı düşünürken, düzenli yatırım yapmayı düşünmelisiniz..

Sonuçta, kripto para satın almak, zorlukları ortadan kaldırmaz. Düzenli olarak küçük yatırımlar yapmak, Binance Coin’i portföyünüze riskten kaçınarak eklemenin harika bir yoludur..

Yatırım planınıza haftalık veya aylık Binance Coin satın alımlarını dahil etmek, bir düzeyde finansal kontrol sağlamanın mantıklı bir yoludur. Bu, özellikle hayatınızda bir gün işlem yapmadıysanız geçerlidir..

Çevrimiçi broker eToro, Binance Coin’i sadece 25 $ ‘dan satın almanıza izin verecek ve bahsettiğimiz gibi, bunu doğrudan yapabilirsiniz..

Yatırım Yapmayı Düşünür müsünüz Binance coin BNB?

Adım 3: Bir Binance Coin Broker Hesabı Açın

Ödevinizi yaptıktan ve Binance Coin’i hangi çevrimiçi komisyoncudan satın almak istediğinize karar verdikten sonra – kaydolmanız gerekiyor!

Platforma gidin ve kayıt bağlantısını tıklayın. Daha önce hisse senedi veya forex ticareti yaptıysanız, bu bölüm aşina olacaktır.

Çevrimiçi komisyoncuya tam adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve iletişim numaranız gibi bazı temel bilgileri vermeniz gerekecektir. KYC prosedürlerine göre, pasaport gibi fotoğraflı kimliğinizin net bir fotoğrafını da göndermeniz gerekecektir..

Düzenlenmiş platformlar ayrıca adres kanıtı gerektirecektir. Genellikle, yeni bir hizmet faturası veya banka ekstresi yeterli olacaktır. Kimliğinizi teyit etme ihtiyacı finansal alanda standarttır. Düzenleyici kurumlar tarafından uygulanan KYC, kara para aklamayı önlemeye yardımcı olur.

Binance Coin satın almadan önce kripto sağlayıcısının kimliğinizi doğrulaması gerekir. Bu, komisyoncuya bağlı olarak 7 güne kadar sürebilir.

eToro burada da parlıyor – çünkü platform otomatikleştirilmiş kimlik doğrulama teknolojisini kullanıyor. Bu, genellikle kayıt olduktan 10 dakika sonra başlayıp Binance Coin satın alabileceğiniz anlamına gelir..

Adım 4: Biraz Para Yatırın

Kaydolmadan önce ödeme yönteminin kullanılabilirliğini zaten kontrol ettiğinizi varsayarsak – şimdi para yatırma zamanı.

İşlemi olabildiğince hızlı ve kolay hale getirmek için banka havalesi yerine kredi / banka kartı veya e-cüzdan kullanmanızı öneririz. İkincisi, yeni hesabınıza ulaşmak için en uzun zamanı alacaktır.

Popüler platform eToro, çeşitli anında ödeme yöntemlerini kabul eder. Bu yalnızca Visa, MasterCard ve Maestro’yu (borç ve alacak) değil, aynı zamanda PayPal, Neteller ve Skrill’i de içerir. PayPal gibi e-cüzdanlar, kolaylık ve hız için hızlı bir şekilde ödeme türü haline geliyor.

Kaçınılmaz olarak, kaydolmaya karar verdiğiniz komisyoncu tarafından öngörülen minimum bir depozito olacaktır. Bu oldukça farklı olabilir. Aslında, başlangıç ​​kılavuzumuz bunu 0 ila 1.000 ABD doları arasında bir rakam olarak buldu, daha fazla değilse!

Her zaman kaydolduğunuz belirli Binance Coin sağlayıcısına danışın – minimum depozito fiyat aralığınızın dışında ise.

Adım 5: Bir Alım Satım Emri Oluşturun

ticaret orted, nasıl binance coin ticareti yapılır

Yeni kripto hesabınıza başarıyla para yatırdığınızda – Binance Coin satın alma sürecine başlayabilirsiniz..

Emir oluşturarak neye ulaşmak istediğinizi kripto platformuna belirtmeniz gerekiyor. Daha önce işlem yaptıysanız, bu tanıdık bir bölge olacaktır..

Yine de, yeni başlayanlar için Binance Coin satın almak için kullanacağınız bazı faydalı siparişleri listeledik..

Satın Alma Siparişi

Satın alma siparişi, dijital para birimleri satın alırken en sık kullanılanlardan biri olmakla kalmaz, aynı zamanda pazara girmek için de gereklidir..

Layman’ın terimleriyle, Binance Coin fiyatının yükseleceğini düşünüyorsanız – bir satın alma emri verirsiniz. Düşeceğini düşünüyorsanız – BNB sağlayıcınıza bir satış emri verirsiniz. Bu kadar basit.

Limit veya Piyasa Emri

Daha önce tartıştığımız gibi, Binance Coin’in değeri saniye bazında değişiyor. Kısa vadeli fiyat artışlarından kar elde etmeyi umuyorsanız, bunu aklınızda bulundurmalısınız..

Bir “piyasa emri” açısından, bu, mevcut kote edilen fiyattan pazara girmek istiyorsanız kullanılacaktır. Bu emir oluşturulduğunda, komisyoncunuz Binance Coin emrinizi derhal geçerli olacak şekilde gerçekleştirecektir..

Tabii ki, kripto para piyasasının değişken doğası nedeniyle, siparişinizi verirken teklif edilen fiyat ile aldığınız fiyat arasında küçük bir fark göreceksiniz..

Örneğin, Binance Coin’de 28.01 $ ‘dan bir piyasa emri oluşturabilir, ancak sonunda 27.99 $ elde edebilirsiniz. Bu, bahsettiğimiz kaçınılmaz ve sık sık fiyat değişikliklerinden kaynaklanmaktadır.

Emirleri sınırlamak söz konusu olduğunda – Binance Coin satın almak için kendi fiyatınızı seçebilirsiniz..

Aşağıda bir limit emrinin nasıl kullanıldığına dair pratik bir örnek göreceksiniz:

 • Binance coin 28.00 $ fiyatlıdır – ancak piyasaya 31.00 $ ‘dan daha düşük bir fiyata girmek istemezsiniz.
 • 31,00 $ limit siparişi verdiniz
 • Dijital para birimi bu fiyata ulaşırsa veya ulaştığında, komisyoncunuz siparişinizi gerçekleştirir
 • Bu, siparişinizi iptal etmediğiniz veya Binance Coin’in 31,00 $ ‘a yükselmediği – siparişinizin beklemede kalacağı anlamına gelir.

Her şey düşünüldüğünde – piyasa siparişleri, basitlikleri nedeniyle yeni başlayanlar için mükemmeldir. Limit emirleri, beğendiğiniz bir fiyattan Binance Coin satın almak için kullanılabilir.

Bahis

Göründüğü kadar açık olduğu gibi, Binance Coin satın almak için bir sipariş oluşturduğunuzda, ne kadar bahis yatırmak istediğinizi düşünmeniz gerekecek.

Bu bağlamda herhangi bir kural yoktur, çünkü minimum tutarı karşıladığınız sürece istediğiniz kadar Binance Coin satın almayı seçebilirsiniz. Yine de, daha önce de değindiğimiz gibi, yeni başlayanlar genellikle yarışı yavaş ve istikrarlı bir şekilde kazanır..

Hayat birikimlerinizi Binance Coin satın almaya pompalamak yerine, her seferinde küçük bir miktar yatırım yapmak daha akıllıca olur..

EToro’da minimum 25 $ yatırımla Binance Coin satın alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Dijital para biriminde düzenli yatırım yapmayı planlıyorsanız, bu iyi bir miktar..

Sipariş onaylamak

Binance Coin satın almak için gereken tüm ilgili bilgileri (satın alma veya satma emri, piyasa veya limit emri ve bahis değeriniz dahil) doldurur doldurmaz, devam etmek için seçimlerinizi onaylayın.

Yukarıdakilerin hepsini başarıyla onayladığınızda, Binance Coin’iniz kripto broker cüzdanınızda görünecektir..

Satın almaya hazır Binance coin BNB?

Adım 6: Binance Coin’inizi Saklama

Depolamaya gelince, Binance Coin’in geleneksel fiat parayla aynı şekilde saklanamayacağını söylemeye gerek yok. Aksine, dijital para birimleri merkezi olmayan bir defterde saklanır.

Binance madeni paranızın bakımı söz konusu olduğunda – ‘kripto cüzdanınız ev bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirilebilir.

Kendi Binance Coin’inizi saklayarak kendi özel anahtarınızı hatırlamaktan ve onu bilgisayar korsanlarına karşı korumaktan sorumlu olduğunuzu belirtmeliyiz..

Peki alternatif nedir? EToro gibi bir çevrimiçi komisyoncuya kaydolarak, Binance Coin yatırımınız sizin adınıza saklanır ve halledilir. Merkezi olmayan bir cüzdan kullanmaya gerek yoktur. Ayrıca, genellikle istediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.

EToro, çeşitli yargı bölgeleri tarafından büyük ölçüde düzenlendiğinden, bu sizi tüm dijital para birimlerinizi bir dolandırıcıya kaptırma endişesinden kurtarır. Ayrıca, cüzdanınız ve düzenlenmemiş bir takas arasında birden fazla transfer yapma ihtiyacını ortadan kaldırır..

Adım 7: Binance Coin’nizi Satmak

Binance Coin satın aldığınızda – piyasayı daha da aşağıya çekmeyi umuyorsunuz – başlangıçta ödediğinizden daha fazlasına satmak.

Çevrimiçi bir broker aracılığıyla kripto para satın almakla bir borsa arasındaki karşıtlığa daha önce değindik..

Yine de özetlemek gerekirse – Binance Coin’i bir kripto borsası aracılığıyla nakde çevirmek oldukça uzun soluklu bir süreçtir. Bu, dijital para biriminizi kişisel kripto cüzdanınızdan borsadaki cüzdana göndermeyi içerir..

Daha sonra, Binance Coin’i örneğin İngiliz sterlini veya ABD doları gibi bir fiat para birimine çevirmeniz gerekir. Bu değişimin genellikle bir bedeli olacak.

Aksine, eToro gibi bir platform üzerinden para kazanmak ABC kadar kolaydır. Basitçe web sitesine gidin, hesabınızda oturum açın ve Binance Coin’inizi “satmayı” seçin.

Bu genellikle birkaç saniye içinde tamamlanır. Şansınız, para, KYC kuralına göre ilk ödeme yönteminize gönderilecektir..

2021’de Binance Coin Almanın Diğer Yolları

Bu kılavuz boyunca Binance Coin ile nasıl ticaret yapılacağına gelince temel noktaları açıkladık..

Bu, başka seçeneğiniz olmadığı anlamına gelmez, bu nedenle çevrimiçi Binance Coin satın almanın bazı alternatif yolları için aşağıdaki listemize göz atın.

1. Binance Coin Banka Kartı Satın Alın

Muhtemelen bildiğiniz gibi, Visa ve MasterCard işlemleri anlık olma eğilimindedir. Sonuç olarak, bazı insanlar bir banka kartıyla Binance Coin satın almayı tercih ediyor. Para çekme zamanı geldiğinde, kripto platformu sadece parayı kullanılan ilk banka kartına gönderecektir..

Bu şekilde Binance Coin satın almak istiyorsanız, satın almak istediğiniz miktarı belirterek kart bilgilerinizi girmeniz yeterlidir..

Söz konusu çevrimiçi komisyoncunun gerektirdiği minimum yatırım tutarını kontrol etmeyi unutmayın. EToro’da bu sadece 25 $ ‘dır ve Binance Coin’i anlık olarak banka kartınızla satın alabilirsiniz (minimum depozito 200 $).

2. Binance Coin Kredi Kartı Satın Alın

Kredi kartı kullanarak Binance Coin satın almak istiyorsanız, bunu online kripto komisyoncusu eToro ile yapabilirsiniz..

Sağlayıcınız tarafından alınan “nakit avans” ücreti gibi olası ücretlere dikkat etmek önemlidir. Bunun nedeni, yatırım mevduatlarının ATM’den para çekme ve kumar işlemleriyle aynı kampta kategorize edilme eğiliminde olmasıdır. Diğer bir deyişle, “nakit avans”.

Kredi kartı sağlayıcıları tarafından alınan bu türden standart bir ücret, işlemin yaklaşık% 3’ü olma eğilimindedir; ancak, bunu kendiniz iki kez kontrol etmeniz akıllıca olacaktır..

3. Binance Coin Paypal Satın Alın

Duymadıysa çoğu insan PayPal kullandı. Sanal alışveriş ve güvenlikle eşanlamlı hale geldi. Binance Coin satın almak için PayPal kullanmak farklı değil, çünkü anında ve güvenli.

Kalabalıktan memnun broker eToro, müşterilerin PayPal, Neteller ve Skrill dahil olmak üzere bir avuç e-cüzdan kullanarak Binance Coin satın almalarını sağlar.

4. Binance Coin ATM’si

Binance Coin’i nasıl satın alacağınızı düşünürken yukarıda belirtilen seçeneklere ek olarak – kripto ATM’lerinden haberdar mıydınız? Bu ATM’ler, maddi banknotları çekmek için kullandığımız terminallerle aynı değildir..

Bunun yerine, Binance Coin satın almak için yukarıda belirtilen maddi parayı makineye eklemeniz gerekir. Ekran size ne kadar Binance Coin alacağınızı bildirir ve bir makbuz yazdırır.

Bu Cryptocurrency ATM’leri, normal ATM’ler gibi havalimanlarında, mağazalarda ve caddelerde bulunabilir – ancak şu anda dünya çapında yalnızca 12.000-ish noktalı.

Karşılaştığımız kripto ATM’lerinden bazıları, fiat para birimlerini Binance Coin ile değiştirmek için% 20 bölgesinde ücret aldı. Bu, dijital para birimleri satın alırken izlenecek oldukça pahalı bir yoldur.

Binance Coin Nasıl Alınır 2021 – The Karar

Binance Coin satın alma konusunda çok sayıda konuyu ele aldık. Yeni başlayan biriyseniz – şimdiye kadar gelecekteki kripto para birimi çabalarınızda kendinize daha çok güveniyor olacağınızı umuyoruz..

Öncelikle, düzenlenmiş ve güvenilir bir kripto komisyoncusu ile kayıt olmanız gerekecek. Çok yönlü harika olduğu için eToro için davulu yendik. Broker süper kullanıcı dostudur ve yeni başlayanlar için harikadır – ve Binance Coin satın aldığınızda komisyon talep etmez..

Buna ek olarak, platform dijital paralarınızı sizin için depolar ve dünyanın dört bir yanından en büyük düzenleyici kurumlardan bazıları tarafından korunursunuz. Nakde çevirme zamanı geldiğinde, sadece bir satış emri oluşturun.

eToro – Binance Coin Satın Almak İçin En İyi Platform BNB

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Sıkça Sorulan Sorular

Binance Coin satın almak ne kadar kolay?

Binance Coin satın almak çok kolay. Kullanıcı dostu bir web sitesine sahip bir komisyoncuya kaydolun.

Binance Coin satın almanın en güvenli yolu nedir?

Binance Cash satın almanın en güvenli yolu, düzenlenmiş bir komisyoncu aracılığıyladır. eToro, yeni kullanıcı dostu ve komisyonsuz bir platformdur – FCA, ASIC ve CySEC gibi dünyanın dört bir yanından birçok düzenleyici dev tarafından düzenlenir. ABD müşterileri için şirket FINRA’ya kayıtlıdır.

100 $ Binance Coin satın alabilir miyim?

Evet, 100 $ Binance Coin satın alabilirsiniz. Ancak, yeni başlayanlar küçük başlamak isteyebilir. EToro’da dijital parayı 25 $ ‘dan satın alabilirsiniz.

Binance Coin’de para kaybedebilir misin?

Evet. Herhangi bir finansal varlığın ticareti risk taşır. Binance Coin’in gelecekteki fiyatı hakkında doğru bir şekilde spekülasyon yapın – kar edersiniz. Eğer yanılıyorsan – bir kayıp yaparsın.

En çok Binance Coin değeri nedir?

2021’de Binance Coin 343,57 $ ‘lık en yüksek seviyelere ulaştı..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map