Binance Coin (BNB), endişe verici bir hızla yükselen yatırım alanındaki en son kriptodur. Bu ralli, Binance Cryptocurrency Exchange’de çalışan bir DeFi protokolünden sonra gelir; PancakeSwap, Ethereum’dan Uniswap’i geride bırakarak en büyük Merkezi Olmayan Borsa (DEX) oldu.

Şimdi Binance satın almak istiyorsanız, göz atın eToro Borsası!

Binance Coin: Nedir?

ticaret binance coin

Binance Coin (BNB), uzun süredir yatırım oyunu içinde olan yatırımcılar için popüler bir kripto para birimidir. Şu anda, yükseliş eğiliminin bir sonucu olarak ticaret kardeşliği ve finansal bilgi birikiminde acemiler arasında popüler hale geliyor..

Binance Coin, kazanç elde etmek veya yatırımcılar için bir hedge görevi görmek için Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) sonra üçüncü kripto olarak lanse ediliyor. Aşağıdaki gibi çok varlıklı aracılık platformlarında çeşitli tartışmalar ortaya çıkmaya başladı. eToro piyasadaki büyüme ve potansiyel açısından madalyonun geleceği ile ilgili olarak. Faizdeki böylesine büyük bir artış, piyasa değeri ile en popüler ve en büyük iki kripto para biriminin mucizelerinden sonra kripto dünyasını harekete geçiren yükseliş dalgasının sonuçta ortaya çıkan etkisidir (Bitcoin ve Ethereum).

Binance Coin, Binance Cryptocurrency Exchange’de (BCE) işlem yapmak ve ücret ödemek için kullanılabilen bir kripto para birimidir..

Madeni paranın BCE’deki birincil kullanımının yanı sıra, Borsa Yatırım Fonlarına (ETF’ler), hisse senetlerine ve diğer varlıklara yatırım yaparken dijital para birimi olarak da kullanılabilir..

Binance Coin’i Kim Oluşturdu ve Ticarete Ne Zaman Başladı??

Chanpeng Zhao, Binance’i 2017 yılında kurdu. Yüksek frekanslı ticaret yazılımının yaratılmasında kapsamlı bir şekilde yer almış bir geliştiricidir. Zhao daha önce OKCoin’in İcra Kurulu Başkanı olarak hizmet vermişti ve Blockchain.info’nun geliştirme ekibinin bir parçasıydı..

Neden yaratıldı?

Madeni para, Binance Cryptocurrency Exchange’i (BCE) kullanan tüccarlardan alınan ücretler için alternatif bir ödeme yolu sunmak amacıyla BNB adlı yerel bir kripto varlığını işletmek amacıyla oluşturuldu..

Nerede yaratıldı?

Başlangıçta Çin’de bulunan Zhao, Eylül 2017’de her tür kripto para biriminin ticaretini yasaklayan Çin hükümetinin katı düzenlemeleri sonucunda Binance’in sunucularını ve genel merkezini komşu ülke Japonya’ya taşıdı. Japonya’nın kripto için güvenli bir sığınak olması gerekiyordu. şirket, ancak ülkenin Finansal Güvenlik Ajansı (FSA), “Haziran 2018’den itibaren geçerli olmak üzere, yeterli derecede anonimlik sağlayan tüm kripto para birimlerinin tamamen yasaklanacağını” duyurdu. Sonuç olarak Binance, Tayvan’da ofisler açtı ve Mart 2018’de Japonya’nın yasaklanmasından önce, BNB’nin Malta’da bir ofis açma niyetinde olduğunu duyurdu. Bermuda hükümeti ile bir Mutabakat Zaptı (MOU) imzaladıktan sonra Binance, menkul kıymet token ticareti için bir platform geliştirmek için Malta Borsası ile aynı şeyi yaptı. Şu anda Binance’in merkezi Malta’da.

Kaç Binance Coin Var?


İlk madeni para teklifi (ICO) Temmuz 2017’de başlatıldıktan sonra, BNB tokenleri üç katılımcı arasında dağıtıldı (Binance Kurucu Ekibi, Melek Yatırımcılar ve Genel Kamu).

% 50’si Halka Açık Satış için temsil edilen,% 40’ı kurucu ekip için 80 milyonu ve melek yatırımcılar için 20 milyonu temsil eden% 10’u temsil eden toplam 200 milyon Binance Coin dağıtıldı..

Nedeniyle jeton yakma Binance Ekibi tarafından gerçekleştirilen Binance Coin’in toplam ve maksimum arzı 170,532,785 BNB olup, mevcut tirajı 154, 532, 785 BNB’dir..

Binance Coin: 2021’de İyi Bir Yatırım Olacak mı?

Binance Coin, 2021’de iyi bir yatırım. FX Liderleri Endeks Analisti Arslan Butt’a göre, “Binance, birkaç yeni kripto para birimi ürününün lansmanını görecek bir ürün geliştirme yolculuğunun ortasında.” Merkezi Olmayan Finans (DeFi) pazarının payı.

Digital Coin Price, BNB’nin Haziran sonunda 409.81 $ ‘dan işlem göreceğini ve muhtemelen 881.64 $’ lık işlem fiyatı ile yılı bitireceğini tahmin ediyor. Bu yükseliş trendi, 2021’de şimdiye kadar Ethereum’un Uniswap’a, Merkezi Olmayan Takas’ın (DEX) yakın gelecekte DeFi’ye hakim olacağı büyük rekabeti veren Binance’in Merkezi Olmayan Borsası (PancakeSwap) tarafından desteklenecek..

Öyleyse, Binance Coin iyi bir yatırım mı?

Yatırımların çoğu riske karşı ödül faktörüne indirgenir. Başka bir deyişle, potansiyel ödüller, risklerin olası sonuçlarından daha mı ağır basıyor? Binance Coin kesinlikle bazı risk faktörlerine sahip, ancak giderek daha yaygın hale geliyor ve ürün geliştirme ve DeFi pazarına sahip..

Basitçe söylemek gerekirse, Binance Coin pek çok potansiyel ödülü olan düşük riskli bir varlıktır. Portföyünüze eklemeyi düşünmeden önce mutlaka biraz araştırma yapmanız gereken bir şey.

BNB birdenbire çok sayıda yatırımcının 2021’de 1000 dolarlık dönüm noktasına yaklaşacak veya bu kilometre taşını kıracak olan kripto varlığı olarak seçtiği bir hale geldi..

Binance Coin’in ana sürücüleri, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) alanında diğer alım satım seçeneklerini bulmak için kapasiteleri dahilinde her şeyi yapan yatırımcılarla uğraşmak zorundadır. Şu an için birkaç yatırımcı, Ethereum’un Ethereum 2 olarak adlandırılan yükseltilmiş platformuna tamamen inanıyordu. 0.

Ethereum’un platformu, Merkezi Olmayan Finans’tan yararlandı ve Uniswap borç verme, borçlanma ve yatırım açısından kripto stratosferinde aşırı dalgalar yaratan lider protokolü olarak.

Uniswap herkese açık ve erişilebilir bir finans piyasasında tüccarları, geliştiricileri ve likidite sağlayıcılarını güçlendirir. Uniswap’in merkezi olmayan borsası (DEX), 15 Şubat Pazartesi günü ticaret hacminde 100 milyar dolara ulaştı. Bu, bu büyük sayıya ulaşan ilk Merkezi Olmayan Borsa (DEX). Ocak 2021’de, Uniswap ilk kez aylık hacmi 20 milyar doları buldu. Yatırımcılar, kısa bir süre içinde meydana gelen bir olayda, yeni ticaret yolları arıyor ve yatırımlarından büyük getiri sağlıyor.

Neyse ki, birçoğu başka bir Merkezi Olmayan Borsa (DEX) buldu. PancakeSwap Ethereum’a doğrudan rekabet getiren Uniswap. 19 Şubat’ta Binance PanCakeSwap, platformundan günlük 1.6 milyar dolarlık ticaret hacmine sahip ilk Merkezi Olmayan Borsa (DEX) oldu. CoinGecko.

Binance Akıllı Zincir üzerinde çalışan DEX, PancakeSwap Twitter’da sırasıyla 1.298.899.262 $ ve 1.297.138.344 $ ile temsil edilen Uniswap’ı geride bıraktı. PancakeSwap’in ticaret hacimleri son derece etkileyici. 1 Ocak 2021’de 37 milyon dolardan 17 Şubat 2021’de 1,1 milyar dolara yükseldi ve bu% 2,800’lük bir artışla temsil edildi..

Binance Coin (BNB), 2020’yi 31 Aralık’ta 37.38 $ ‘lık işlem fiyatı ile yüksek bir seviyede tamamladı. Yeni token Şubat 2021’in 1. gününde 44.31 $’ dan işlem görüyordu ve 19 Şubat Cuma günü 332.62 $ ‘dan kapandı. Bu makaleyi yazarken, kripto para 280 ila 295 dolar arasında işlem görüyordu. Binance Smart Chain’in yerel kripto para birimi olan Binance Coin, 45.652 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Devamını Oku: Binance Coin’e Yatırım Yapmanın Artıları ve Eksileri, Bir Milyoner Yapıcı Olacak mı?

Ethereum ile Karşılaştırıldığında Binance

binance madeni para

Ağ Hızı

Ethereum güvenliği ve işlem hızını artırmak için platformunda bir yükseltme yaptı. Bir Proof of Stake (PoS) mekanizması kullanan Ethereum 2.0’ı tanıttı, Ethereum 1.0 (eski platform) ise bir Proof of Work (PoW) mekanizması kullandı. Ethereum 2.0’daki ağ şunları destekler: 100.000 işlem Ethereum 1.0’daki ağ saniyede 30 adede kadar işlemi desteklerken saniyede bir. Ek olarak, çoğu güvence kanıtı (PoS) ağları, ağ güvenliğini azaltmıştır çünkü bu ağ, onu daha merkezileştiren küçük bir doğrulayıcı kümesinden oluşur. Ancak yeni yükseltme, merkezi olmadığı ve minimum 16.384 doğrulayıcı gerektirdiği için güvence altına alınmıştır..

Binance’in Akıllı Zinciri (BSC) şunlardan daha fazlasını kolaylaştırır: 1,4 milyon işlem Binance’i dünyanın en büyük kripto para borsası yapan saniyede.

Maliyet

PancakeSwap’teki (Binance) ticaret hacmi sayısındaki artış, yatırımcıların alım satım faaliyetlerini sürdürmek için nispeten daha ucuz bir platform bulmalarına yol açtı..

Ethereum’un şimdiye kadarki yükseliş eğilimi, önemli bir işlem maliyeti Merkezi Olmayan Borsası, Uniswap ile çift rakamlara ulaştı. Hem bir nimet hem de bir lanet oldu. Bir lütuf olarak, Ethereum (ETH) madencileri, kulağa hoş gelen büyük miktarlarda para basıyorlar. Ne yazık ki, bu, Merkezi Olmayan Yatırımcıların finansal kaynağına büyük bir engel oluşturuyor. Bir cüzdandan diğerine basit bir transfer sizi en az 10 $ geri alacaktır. BIT INFO CHARTS verileri, “ortalama işlem ücretinin 10 ABD dolarının üzerinde olduğunu ve bazen 20 ABD dolarından fazlaya mal olabileceğini” bildirmektedir. CoinDesk’ten William Foxley’in dediği gibi, “gaz ücreti çok sayıda yatırımcıyı diğer DeFi projelerine itiyor”.

Tesadüfen, rakip Binance’in Merkezi Olmayan Borsası PancakeSwap’te bir tane bulmuş görünüyorlar. 19 Şubat 2020 Cuma günü, BNB fiyatı piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olarak Tether’i (USDT)% 50 oranında artırdı. Bir tüccar olarak sizin için BNB’ye yatırım yapmanın en çekici yönü, Binance Borsasında BNB ile işlem yapmak için% 25’lik bir indirim olmasıdır. Bu indirim,% 50’de olduğu için İlk Para Arzı’nı (ICO) ilk başlattığında çok daha iyiydi. Genel olarak, Binance ve Ethereum birçok yönden benzerdir ancak ağ hızı ve ortalama işlem maliyetleri açısından biraz farklılık gösterir..

Binance Coin 2021’de Yükselmeye Devam Edecek mi??

Binance Coin, 2021’e çok yükselişle başladı ve bu trend kripto para birimi için devam edecek gibi görünüyor..

Uzmanların çoğu Binance’in fiyatının 2021’in sonunda 1000 doları geçebileceği ve son trendlere göre değişebileceği konusunda hemfikir; bu beklentileri karşılama ve hatta aşma yolunda görünüyor.

Daha fazla şirket, ödeme seçeneği olarak kullanılmak üzere madeni parayı sistemlerine entegre etmeye devam ettikçe, BNB 2021’de yükselmeye devam edecek. Ek olarak, BNB, özellikle PancakeSwap protokolünde DeFi’yi koruyan insan sayısında bir artış görülen kripto destekli krediler için teminat olarak kullanılıyor..

Fetch.AI (FET) token ve BitTorrent Token (BTT) ve Celer Network’ün başarılı bir şekilde satışından sonra, “Binance, güçlü kullanıcı vakaları ile kaliteli tokenler üreterek ilk para tekliflerini yeniden canlandırmayı planlıyor. Bu, uzun vadede büyük katılımı teşvik edecek, bu da ticaret hacmini artıracak, jetonun benimsenmesini artıracak ve fiyatta bir artışa neden olacaktır..

Messari’ye (kripto endüstrisi için çevrimiçi bir veritabanı) göre, “Binance’in son altı ayda yatırım getirisi geçen yılki% 154’den% 560’a yükseldi.”

Long Forecast uzmanlarına göre, BNB 2021’in sonunda 565 $ ve 2025’te 835 $ değerinde olacak. Digital Coin Price, BNB’nin bundan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 449,41 $ ‘a ulaşacağını öngörüyor..

Peki Binance Coin için sırada ne var??

Binance, ilk BNB Borsasında İşlem Gören Ürününü İsviçre Menkul Kıymetler Borsası’nda (Ticker: ABNB) başlattı ve BNB’nin harika enstrüman kripto ve geleneksel pazarlar için. BNB, dünya çapındaki farklı tüccarlarda kullanılmak gibi başka işlevlere de hizmet eder. Jeton, piyango biletleri, sanal hediyeler satın almak için kullanılabilir ve eğlence dünyasında sayısız amaç olarak kullanılabilir..

Ayrıca, BNB, aşağıdakileri içeren çeşitli sektörlerdeki ödemeler için kullanılabilir: 217 mağazalar ve marketler, 27 e-spor ve fantezi oyun ağları, 12 kumar siteleri, 66 iş hizmetleri, 37 web pazarlama ve geliştirme hizmetleri, 17 turizm, seyahat ve kiralama (ağırlama hizmetleri), 222 internet hizmetleri, 128 iş hizmetleri ve 25 çevrimdışı hizmetler.

Tüm bu sektörler arasında popüler olan seyahat ve otel rezervasyon web siteleridir Travala.com, Greitai, Xceltrip ve Clube Turismo, giyim şirketi Park ve Finch, çevrimiçi güvenlik web sitesi WPSec.com, web barındırma şirketi HostMeNow Limited, Finans şirketi Biteris, kuyumcu Rudraxis ve kripto para birimi ödeme işlemcisi Para Ödemeleri.

Birkaç yeni şirket Binance ailesine katıldı ve tokenları ödeme olarak kabul ediyor ve bunlar danışmanlık ve tasarım firması. Benim Küçük Kuruluşum, sanat mağazaları Bobby Gongs ve Uyuşturucu! Fotoğraf Galerisi, spor ve eğlence şirketi Xtreme Ruhu & Ortak Markalar ve ilaç şirketi BCHLIX Inc.

Yeni belirteç, aşağıdaki gibi platformlarda krediler için teminat görevi de görebilir: YouHodler. YouHodler, İsviçre merkezli bir şirkettir ve YouHodler FinTech platformu aracılığıyla “stablecoin” kredileri (PAX, USDT, USDC ve TUSD), fiat (EUR ve USD), kripto (BTC), yüksek tasarruf hesaplarının yanı sıra kripto / kripto ve kripto / fiat dönüşümleri kazandırır. YouHodler, 2019 yılında BNB’yi teminat ve dönüştürme seçenekleri listesine kabul etti. YouHodler’in CEO’su IIya Volkov, “BNB, kriptoyu geleneksel finans dünyasına entegre ederek harika bir iş çıkarıyor, bu nedenle BNB’nin önemi zamanla artacak ve şimdi kullanıcılarımız bundan yararlanabilecek” dedi.

On yıldan fazla bir süredir Avrupa çapında milyonlarca insana hizmet veren bir başka FinTech Grubu, Nexo Ayrıca, Anında Kripto Destekli Krediler için Teminat olarak Binance Coin’i ekledi ve bu 1 Temmuz 2018’den itibaren mümkün oldu. Credissimo Her zaman birçok Avrupa bankacılık ve finansal hizmet düzenleyicisinin denetimine sıkı bir şekilde uyan bir şirkettir. Nexo’nun yaptığı şey, yatırımcılara kripto varlıklarına karşı USDT (Tether), USD ve EUR cinsinden anında krediler sağlayarak servetlerinin değerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaktır. Yatırımcılar, varlıklarını satmak yerine onları Nexo’ya rehin verebilir ve anında likidite elde edebilir ve ayrıca token ve kripto para birimlerinin fiyatındaki artışın gelecekteki değerini koruyabilirler..

Nexo kullanıcıları halihazırda büyük miktarlarda borç alıyorlardı. NEXO’nun Temettü Simgesi, Binance coin eklenmeden önce Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC).

Binance Coin (BNB) borçlulara% 50 indirim sağlar ve onlara şirketin net kârından% 30 temettü alma hakkı verir..

Haziran 2020’de, Kava Labs’ın DeFi Borç Verme Platformu BNB Teminat Desteği ile hayata geçti. Platform, ağ katılımcılarının ödül, USDX (Kava’nın kripto destekli stabilcoin) kredileri ve Binance Coin (BNB Teminatı) kazanmasına olanak tanır.

Şirketten bir temsilci, “Bu lansmanla Kava Labs, Merkezi Olmayan Finansın kapılarını BNB topluluğuna açmayı hedefliyor ve yakında daha büyük kripto alanı için aynısını yapmayı planlıyor” dedi..

Ekim 2019’da INLOCK Platformu BNB’nin artık krediler için teminat olarak kullanılabileceğini duyurdu. INLOCK kripto destekli krediler söz konusu olduğunda en güvenli yerlerden biri olduğunu iddia ediyor. Bu, müşterilerin kısa vadeli fiyat dalgalanmalarının olumsuz etkisini azaltmak için kripto para birimlerinin bir kombinasyonunu tek bir sözleşmede saklayabilecekleri bir platform sağlayarak desteklenmektedir.. INLOCK Şubat 2019’da BNB ile ERC-20 ağındaydı ancak ERC ağ desteğini bıraktı ve Binance Akıllı Zincir.

Binance VISA Kartı Sevdiğiniz şeyleri kripto ile satın almanızı sağlamak için başka bir ödeme seçeneği olarak da sunuldu. 60 milyondan fazla tüccarda mevcuttur, sizden sadece kripto transfer edersiniz. spot cüzdan senin için kart cüzdan ve dünyanın her zaman ve her yerinde istediğinizi almaya hazırsınız.

Binance 2020’de Paket, Kripto ve nakit para için Afrika odaklı bir sosyal ödeme sistemi uygulaması, kullanıcıların akranlarından gönderip almalarına ve onlardan talep etmelerine olanak tanır.

Temmuz 2020’de Binance satın aldı Tokatlamak (kullanıcıların açıklanmayan bir miktar için kripto para birimlerini harcamasına, satın almasına, dönüştürmesine ve satmasına olanak tanıyan çok varlıklı bir dijital cüzdan ve VISA banka kartı platformu). Swipe ve Binance, dijital varlıklar ve itibari para birimleri arasındaki boşluğu kapatmak için Benimseme ana akımdaki kripto para birimleri. Bu, satın alma ve ödemelerin tamamen geleneksel finansal sistemler.

Bu tür satın almalar ve çok çeşitli sektörlerde kullanımla, yakın gelecekte büyük bir büyüme potansiyeli var. Binance Coin (BNB) ayrıca, Merkezi Olmayan Borsa alanında büyük kazançlar sağlayan PancakeSwap ve en büyük kripto para birimlerinin (BTC ve ETH) performansının saygınlığı gibi diğer faktörlerde de başarılıdır. Bununla birlikte, Binance Borsası daha önce beklenmeyen işlem hacimlerine ulaşıyor ve DeFi büyümesinin ve projelerinin kalitesinin bir parçası olarak kendi başına ayakta kalabileceğini kanıtladı..

2021 ve Sonrası Binance Coin Fiyat Tahmini

Ve uzmanlar Binance Coin (BNB) fiyat tahminleri açısından neler söylüyor??

Bir yatırımcı olarak, şimdi gözlerinizi kripto dünyasından çıkarmak okyanusa bir pot altın atmak gibidir. Her saniye, dakika ve saat önemlidir. Verilen bir günde güçlü kazançlar elde edebilirsiniz ve ertesi gün büyük bir satış sizi kırmızıya bırakır..

binance coin fiyat tahmin tablosu

Göre Dijital Para, Binance Coin, gelecekte 1.201.33 $ ‘dan 1.481.37 $’ a kadar işlem yapacak. Yeni jetonun en az bir kapanışa sahip olduğunu görür. 460,37 ABD doları 2021 sonunda.

Cüzdan Yatırımcısı Binance Coin’in geçeceğine inanmıyor 2021’de 1.000 $.

Crypto Market uzmanlarının bir vaka çalışması yaklaşımında, Coinpedia BNB’nin işlem yapabileceğini bildirdi $500 dolar yıl sonu.

BNB vuracak 727,53 ABD doları yıl sonuna kadar Hükümet Sermaye.

“BNB yeni zirvelere ulaşacak ve kesinlikle 600 ABD doları 2021’de veya 2022’nin ilk aylarında jeton başına “, Digital Coin Fiyat.

Bu yatırım sitelerine katkıda bulunan uzmanlar tarafından yapılan tüm tahminlerin ortalama fiyatı 637,506 ABD doları. Bu, yeni simgede büyüme olduğu anlamına gelir.

Öte yandan, Investor Place’den Sarah Smith gibi Binance Coin’in sahip olduğu hakkında cesur iddialarda bulunan çok sayıda uzman var. $200 dolar sadece 20-21 Şubat 2021 hafta sonu 223.342 ile 309.086 $ arasındaki dijital varlık ticaretini görmek için 18 Şubat Perşembe günü dönüm noktası olarak.

Kripto varlıkları değişkendir ancak günlük haberleri ve daha da önemlisi, diğer yatırımcıların yorumları, fiyatını daha iyi belirlemenize yardımcı olur, böylece yol boyunca herhangi bir zarara uğramazsınız..

Kaçırmayın: Binance Coin Fiyat Tahminleri 2021-2025

Binance Coin’e Nasıl Yatırım Yaparım?

Kripto hakkında çok araştırılmış makaleleri okumak için bir zaman var ve tüm bilgileri bir araya getirmenin ve yeni jetona yatırım yapmak için harekete geçmenin bir zamanı var. Çevrimiçi dünyada, finans dünyasında birçok kişiyi yüksek frekanslı ticaret platformları geliştirmeye yönlendiren bir patlama yaşandı..

Yatırımlarınıza devam etmek istediğiniz ölçüde, paranızla onlara güvenmeden önce çevrimiçi aracı kurumlar hakkında derinlemesine araştırma yapmak için gerçekçi olan acı verici bir karar almalısınız..

Trading Education’da, okuyucularımıza ve tüm aracı kurumlar arasında en iyi ticaret ipuçlarını ve fikirlerini sunmak bizim özelliğimizdir. güvenlik, ölçeklenebilirlik ve kalite eToro mu.

EToro’da Binance Coin satın almanın iki yolu vardır.

İLK YOL dört (4) farklı aşama içerir.

Çevrimiçi olarak herhangi bir hesap açabilmeniz için atmanız gereken ilk adım, KAYDOL. Lütfen sağladığınız bilgilerin gerçek olduğundan emin olun. Ama bu kripto yatırımı, anonim kalamaz mıyım? Coin satın almak için madalyonun ana şirketi Binance Exchange’i kullanmaya karar verirseniz, doğrulanmış bir hesaba ihtiyacınız olacağını unutmamalısınız. Maalesef bu, bilgilerinizin dijital olarak izini bırakır ve anonimlik arayışınızı azaltır. Ek olarak, kripto alanının yalnızca Gizli Modda görüntülenebilen bir dünya olduğuna dair önyargılı zihniyetinizi yükseltir. Aracı kurum (eToro) çok uzun süredir ortalıkta ve bu güvenlik katmanını hesabınıza ekliyor ve satın aldığınız paralar.

Hesap oluşturma sürecinin bir sonraki aşaması DOĞRULAMA. İsimsiz kişilerin dolandırıcılığını önlemeye yönelik şirket politikasının bir parçası olarak, Müşterinizi Tanıyın (KYC) sürecinden geçeceksiniz. Tam adınız, doğum tarihiniz, imzanız ve son kullanma tarihinizin bulunduğu, devlet tarafından verilmiş kimlik kartlarınızı yüklemeniz istenecektir (Buna ehliyet, nüfus cüzdanı ve pasaport dahildir). Ek olarak, adresinizi ve genel kimliğinizi kanıtlamaya yardımcı olmak için 6 aydan eski olmayan banka veya kredi kartı ekstreleri veya internet faturaları sağlamalısınız..

FIAT PARA BİRİMİNİ YATIRMA sürecin üçüncü aşamasıdır. İlk madeni paralarınızı satın almaya hazır biri olarak, doğrulama sürecinden başarıyla geçeceksiniz. Bundan sonra, BNB satın almayı mümkün kılmak için önemli bir adım olan para (itibari para birimi) (EURO, GBP veya USD) olarak bildiğimiz şeyi yüklemeniz gerekir..

Son adım, BINANCE PARANIZI SATIN ALIN. “Binance Coin” sayfasına gidin ve ilk satın alımınız işleme alınacak ve hesabınızda saklanacaktır..

İKİNCİ YOL doğrudan “Binance Coin” sayfasına gidip KAYDOL daha önce tartışılan ve ilk BNB satın alımınızı gerçekleştiren süreç.

Sonuç: BNB İyi Bir Yatırım mı ve Binance Coin Ne Kadar Değerli??

Merkezi Olmayan Finansın ilgisi kripto alanını ele geçirdiğinden, Binance parasının dünyayı tamamen değiştirebilecek çok özel bir teknoloji olduğunu inkar etmek mümkün değil. Bu nedenle, uzmanlar ve analistler, Binance coin tahmini büyümesinin aşırı yükseklere ulaşmasını bekliyorlar.

Binance Coin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli bir büyüme yaşayacağı son derece açık. Yalnızca 2021’i düşünürseniz, yukarıda belirtilen nedenler BNB’nin 2021’de neden patlayabileceğini anlamak için yeterlidir..

Genel olarak, Binance Coin (BNB) yatırımcılara sorunsuz işlemler ve yüksek güvenlik sağlar. Merkezi Olmayan Finansın ilgisi, kripto yatırım alanını ele geçirdi ve fiyatları her gün yeni zirvelere yükseldi. Kripto spekülasyonlarına göre BNB’nin yıl sonunda 1.000 dolara ulaşması büyük bir şans. Fiyatın 150 ila 350 ABD Doları arasında veya çok daha düşük olması ihtimali olan başka bir şans var..

Binance (BNB), şirketin kârının% 20’sini üç ayda bir coin yakmak için kullanmasıyla, çok da uzak olmayan bir gelecekte, işlem gören toplam coin hacmi nispeten küçük olacak ve 100 milyon ile sınırlanacak. Bu, nihayetinde, madeni para arzı ne kadar az ve talep ne kadar yüksek olursa, fiyat otomatik olarak yeni kilometre taşlarına yükselecek acemi ve uzman yatırımcıların asla tahmin etmediği talep ve arz yasalarına yol açacaktır.

Aşağıdaki şekiller, bazılarını özetlemektedir. Potansiyel 2021, 2022, 2023 ve 2025’teki Binance Coin fiyat tahminlerinin yüksek ve düşük endüstri uzmanları. BNB için minimum ve maksimum fiyat tahminine kolayca göz atabilirsiniz..

Yıl Yüksek Düşük
2021 1072,00 dolar 290,30 ABD doları
2022 1223,50 ABD doları 378,30 ABD doları
2023 1585,00 dolar 474,20 ABD doları
2024 1821,00 dolar 682,00 dolar
2025 2495,00 dolar 1275,00 dolar

Binance Coin, kalmak ve her türden kişiye ödeme seçeneği olarak hizmet etmek için burada. Birey olarak bu madalyonun iyi bir yatırım olup olmadığına karar vermelisiniz çünkü tüm yatırım türleri risklidir. Kripto dünyasında olanlarla birlikte Binance Coin iyi bir yatırım çünkü piyasası (ticaret hacmi) var ve 2021’de en büyük oyunculardan biri olmaya hazırlanıyor..

eToro – Binance Coin BNB Satın Almak İçin En İyi Broker

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector