Bitcoin Cash nispeten yeni bir kripto para birimidir, ancak kısa vadede yatırımcılar ve tüccarlar için mükemmel bir yatırım olduğunu kanıtlamıştır..

Bitcoin Cash, piyasa değerine göre zaten ilk on kripto para biriminde ve tüm işaretler onun daha da büyüdüğünü gösteriyor. Kripto para birimi büyük bir büyüme potansiyeline sahiptir ve yatırımcılar için milyoner olabilir..

Yılın başından bu yana, Bitcoin Cash, hiç kimsenin beklemediği fiyat dokunuş seviyelerini gören sürekli bir ralli sayesinde önemli yatırımcı ilgisini çekti..

Peki Bitcoin Cash iyi bir yatırım mı? Portföyünüzdeki milyoner yapımcı yatırımı olabilir mi? Kripto para biriminin fiyat geçmişine ve onu değerli bir yatırıma dönüştürebilecek faktörlere bir göz atalım. Ama önce Bitcoin Cash’i biraz daha iyi anlayalım.

Peki Bitcoin Cash Nedir?

2016 yılında oluşturulan Bitcoin Cash, kendi blok zincirine sahip bir kripto para birimidir. Kripto para birimi, Bitcoin ve karşılaştığı sorunlarla ilgilenen bir grup madenci tarafından oluşturuldu. Ayrıca, Bitcoin’in ölçeklendirme yeteneğinden de şüphe ediyorlardı ve Bitcoin ağındaki işlemlerin yavaş hızından endişe ediyorlardı..

Bitcoin ağındaki kullanıcı sayısı arttıkça, işlem hızları yavaşladı ve ağdaki işlemleri doğrulamak için bekleme süreleri artmaya devam etti. Bitcoin saniyede yalnızca yaklaşık on işlem gerçekleştirebildi ve her işlemin kesinliğe ulaşması yaklaşık on dakika sürüyor..

Bitcoin ağındaki kullanıcı ve işlem sayısı arttıkça, ağda artan darboğazlar vardı çünkü temelde yatan teknoloji aynıydı. İşlemleri işleme yeteneği eskisi gibi kaldı.

Madenciler, Bitcoin’in karşılaştığı sorunları çözmenin iki yolu olduğunu anladılar. Veri bloklarının boyutu, işlenebilecek veri miktarını artıracak şekilde artırılabilir..

İkinci yöntem, her bloktaki verileri azaltabilmeleriydi. Bu, işlemleri daha hızlı ve daha ucuz hale getirir. Ancak, geliştiriciler bir anlaşmaya varamadılar ve bazı geliştiriciler ve madenciler, Bitcoin Cash’in yaratılmasına yol açan bir hard fork başlattılar..

Bitcoin Cash kendi blok zincirine ve 8 MB blok boyutuna sahiptir, bu da işlem sürelerini kısaltır ve daha fazla verinin işlenmesine izin verir..

Bitcoin Cash Milyoner Yapıcı Yatırım mı?

Bunu anlamak için Bitcoin Cash’in fiyatını ve yılın başından bu yana nasıl davrandığını analiz etmeliyiz. 2020’nin sonundaki fiyata bakarak başlayalım. Bitcoin Cash, Aralık ortasında bir ara yükselişe geçti. Kripto para birimlerine yatırım yapmak için çılgınca telaşla beslenen varlık, Bitcoin ile benzerliklerinden dolayı yatırımcıların dikkatini çekti..


Bitcoin Cash’in fiyatı 2020 Noel Günü’nde 297,58 dolardan, 2021’in ilk haftasında kapanışa geldiğinde 419,50 dolara çıktı. Ocak 2021’in sonunda, fiyat 377,46 dolara düştü, ardından tekrar yükseldi ve 20 Şubat’ta 724 dolara yükseldi..

Fiyat azalsa ve Bitcoin Cash söz konusu olduğunda biraz dalgalanma olsa da, bu ralli yatırımcılara üç yıl önce kripto para biriminin Ekim sonunda 448 dolardan rekor seviyeye yükseldiği efsanevi fiyat rallisini hatırlatmıştı. 20 Aralık 2017’de 3785 $.

BCH o zamandan beri bu yükseklere ulaşmadı. Yine de yatırımcılar, kripto para biriminin 2017’deki gibi başka bir ralli düzenleyebilmesi durumunda Bitcoin Cash’in milyoner yapıcı bir yatırım olabileceğine inanıyor..

Buna Bitcoin Cash’in 2030 yılına kadar Bitcoin Cash’in şu anki fiyatının 229 katı olacağına inanan teknoloji girişimcisi ve yatırımcı Roger Ver gibi büyük isimlerden aldığı sesli desteği de ekleyin. Ver, bir varlığın ne kadar faydası olursa, kullanıcıları ve şirketleri ona o kadar çok çekeceğine inanıyor. BTC’nin diğer kripto para birimlerinden daha fazla faydası olduğuna inanıyor ve bu yüzden fiyatta önemli bir değerlenme görebiliyor..

Daha yeni gelişmeler de Bitcoin Cash’in yükselişe geçtiği gerçeğini güçlendiriyor. Kripto para birimi, Kim Dotcom’un Bitcoin Cash’e desteğini ve desteğini açıkladıktan sonra 24 saat içinde% 22 arttı..

Bitcoin Cash’i Milyoner Yapan Faktörler

Birkaç faktör, Bitcoin Cash’i yatırımcıların görmezden gelemeyeceği bir yatırım fırsatı haline getirir. Bu faktörler, kripto para biriminin fiyatını önemli ölçüde etkileyebilir, bu yüzden Bitcoin Cash’i ideal bir yatırım haline getirebilecek bazı faktörlere bakalım..

Bitcoin Cash Son Derece Ölçeklenebilir

Ölçeklenebilirlik, Bitcoin Cash’in Bitcoin gibi diğer kripto para birimleri üzerinde sahip olduğu büyük bir avantajdır. Bitcoin Cash’in arkasındaki ekip, ölçeklenebilirliği iyileştirmek için gereken değişiklikleri hızlı bir şekilde uyguluyor. Daha iyi ölçeklenebilirlik, daha fazla kullanıcının işlem yapmasına ve ödeme yapmasına olanak tanır.

Bitcoin Cash’in blok boyutu Kasım 2020 itibariyle 32MB’dir. Daha iyi ölçeklenebilirlik ayrıca Bitcoin Cash’in kitlesel benimseme potansiyelinin çok yüksek olmasını sağlar.

Bitcoin Cash Merkezi Olmayan

Diğer kripto para birimleri gibi, Bitcoin Cash de tamamen merkezi olmayan.

Ademi merkeziyetçilik, işlemlerde üçüncü tarafların katılımı ihtiyacını ortadan kaldırdığı için para birimine değer verir. Kullanıcılara paralarının ve varlıklarının kontrolünü sağlar. Bitcoin Cash’in dünya çapında yayılmış düğümleri vardır, bu nedenle bazı düğümler çalışmasa bile işlemler yine de gerçekleşebilir..

Düşük İşlem Maliyetleri

Bitcoin Cash son derece ölçeklenebilir olduğundan, işlemlerin doğrulanması için harcanan süreyi kısaltarak işlem ücretlerinde düşüşe neden olur. Bitcoin Cash ağındaki işlem ücretleri önemsizdir.

Bitcoin Cash Yüksek Verimliliğe Sahiptir

Yüksek verimliliğe sahiptir. Her blokta daha fazla sayıda işlem kaydedebilir, ödemeleri daha hızlı hale getirir ve her bir işlemin işlem maliyetini düşürür. Bitcoin Cash, gelecekte herhangi bir ölçeklenebilirlik sorununu önlemek için blok boyutlarını artırmayı planlıyor.

Şu anda Bitcoin Cash saniyede 116 işlem işleyebiliyor, ancak ekip ölçeklenebilirliği artırmak ve saniye başına işlem sayısını artırmak için sürekli çalışıyor..

Bitcoin Cash Çok Popüler

Bitcoin’den ayrıldıktan sonra Bitcoin Cash, yatırımcı topluluğunda önemli bir popülerlik kazandı. Robert Ver gibi kripto para birimi ağır toplarından onay aldı. Pek çok yatırımcı, Bitcoin Cash’in ölçeklenebilirlik sorunları ile mücadele etmeye devam etmesi durumunda Bitcoin’in yerini alabileceğine inanıyor..

Kontrol edin: 2021’de Bitcoin Cash Fiyatını Ne Etkileyecek?

Bitcoin Cash Milyoner Yapıcı Olabilir mi??

Bitcoin Cash, piyasa değeri söz konusu olduğunda ilk on kripto para biriminde yer alıyor. Yaklaşık 10 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve kripto para birimi yükseliş aşamasına girerken, fiyatın ne kadar yükselebileceğini bilemiyoruz. Yatırımcılar, Bitcoin Cash’in 2017’deki muhteşem rallisini hala hatırlıyor ve bazıları bu mevcut rallinin bu olağanüstü koşuyu yansıtabileceğini düşünüyor..

Bitcoin Cash ayrıca, kripto para birimi alanındaki sadık kişilerden ses desteği alarak ona daha fazla meşruiyet kazandırdı. Kripto para biriminin fiyatı kademeli bir artış görüyor. Kademeli fiyat takdiri 2017’ye benzer bir boğa koşusuna dönüşürse Bitcoin Cash kesinlikle yapmanız gereken bir yatırımdır..

Son düşünceler

Çoğu analiste göre Bitcoin Cash, yapmaya değer bir yatırımdır. Para biriminin fiyatı önemli ölçüde artmış olsa da, analistler paranın daha da artabileceğine inanıyor. Mevcut ralli 2017’deki ralliyi yansıtacak şekilde devam ederse, Bitcoin Cash milyoner yapıcı bir yatırım olabilir..

Yatırımcılar, kripto para birimlerinin oldukça değişken olduğunu ve fiyatlarını doğru tahmin etmenin zor olduğunu unutmamalıdır..

Fiyat, bir anda değişebilecek ve yatırımınız üzerinde olumsuz veya olumlu bir etkiye sahip olabilecek piyasa duyarlılıklarına bağlıdır. Bitcoin Cash veya başka bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce araştırmanızda titiz olmanız önemlidir..

eToro – Bitcoin Cash BCH Satın Almak İçin En İyi Broker

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector