Bitcoin’den Milyoner Olan 5 Kişi

Bitcoin’den 5 Zengin Kişi Milyoner Oldu

Bitcoin, son zamanlarda büyük bir haber oldu, birçok insan ona yatırım yapıyor ve paralarından büyük bir getiri görüyor. Daha yeni başlarken büyük yatırımlar yapmış olsaydınız nasıl bir getiri elde edeceğinizi hayal edebiliyor musunuz? Bitcoin milyoneri olmak, aşağıdaki beş vizyon sahibi yatırımcı için bir gerçektir:

Bitcoin Sayesinde Zengin Olan 5 Kişi

1. Roger Ver – 520 milyon dolar

Roger Ver

California, San Jose’de doğan Roger Ver, artık Tokyo’da yaşıyor. Bitcoin’in en eski savunucularından biriydi ve servetini bitcoin ile ilgili start-up’lara yapılan yoğun yatırım nedeniyle kazandı. Bunu yapmak, onun 520 milyon dolarlık devasa bir servet biriktirdiğini gördü. Ver, geleneksel fiat para birimlerinden ve bankacılık sistemlerinden ekonomik özgürlük sunma şeklini desteklediği için bitcoin hayranı oldu. Aslında, bu açık sözlü savunuculuk, ona kripto para birimi çevrelerinde ‘Bitcoin Jesus’ takma adını verdiğini gördü. Suda yürüyüp yürüyemeyeceği bilinmemekle birlikte, şefkatli tarafını göstermek için kesinlikle hayır kurumlarına büyük miktarlarda bağışta bulunmuştur..

Hızlı ve kolay bir şekilde Bitcoin BTC satın almak veya yatırım yapmak istiyorsanız kontrol edin eToro Borsası!

2. Charlie Shrem – 450 milyon dolar

Charlie Shrem

Brooklyn, New York’ta doğan bu adam, muhtemelen en etkili Bitcoin milyoneri. Son derece akıllıca bir hareketle Shrem, fiyatı patlamadan önce büyük miktarlarda Bitcoin satın aldı. Bu ve diğer yatırımlar onun 450 milyon dolar kazandığını gördü. Sadece para birimine yatırım yapmakla yetinmeyip, parasının bir kısmı ve Roger Ver’in yardımıyla BitInstant’ı da kurdu. Ne yazık ki, bu onun kötü şöhretli derin web pazarı The Silk Road için kara para aklamaktan suçlu bulunmasına neden oldu. 2016 yılında hapisten çıktıktan sonra, işe geri döndü ve Blockchain şirketlerinde yatırım portföyleri satan Intellisys Capital’i kurdu..

Yatırım Yapar mısın Bitcoin?

3. Dave Carlson – 350 milyon dolar

Dave Carlson

Dave Carlson, 350 milyon dolarlık inanılmaz servetini aslında kendi bitcoin madenciliğinden elde ettiği için çoğu Bitcoin milyonerinden biraz farklıdır. Washington bölgesinde madencilik faaliyetini yürüttüğü Kuzey Amerika’dan selamlayarak, 2010’un başlarında Bitcoin’e girdi. Resmi olarak Microsoft’ta çalışan bir mühendis olan Carlson, bitcoin’in muazzam potansiyelini gördü ve madeni para çıkarmak için MegaBigPower’ı kurdu. Zirvede, operasyonunun ayda yaklaşık 8 milyon dolar kazandığı söyleniyordu! MegaBigPower, yakın zamanda Giga Watt tarafından satın alındı, Carlson şirketi şu anda CEO’su..

4. Jered Kenna – tahmini 300 milyon dolar


Jered Kenna

Bitcoin endüstrisinin her kökenden insanları çektiğini kanıtlayan eski ABD Deniz Piyadesi Jered Kenna’ya sahibiz. San Francisco’da doğdu ve halen bir bira fabrikasının ve yeni başlayanlar için 20Mission alanının bulunduğu bölgede yaşıyor. İlk partisini madeni para başına sadece 20 sente satın aldığında milyonlarca dolar kazandı. Madeni para başına 200 doların üzerinde satış yapmak, bitcoin başarısının ilk tadıydı. Bireylerin anonim olarak dijital para birimine yatırım yapabilecekleri karanlık bitcoin madenciliği havuzlarına öncülük etmeye devam etti. Kenna, kripto para birimi endüstrisinde, 2010 yılında bitcoin olarak yaklaşık 200.000 dolar kaybetmesine neden olan bir sabit diski yeniden biçimlendirmesiyle tanınıyor.!

5. Winklevoss İkizleri – 150 milyon dolar

Winklevoss İkizleri

Bunlar, halkın çoğunun bileceği bitcoin milyonerleridir. New York, Southampton’da doğdular, daha sonraki eğitimleri için Harvard’a katıldılar. Harvard’dayken ConnectU adında bir Facebook öncüsü ürettiler. Daha sonraki yıllarda, Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’e kendi sitesi fikrini onlardan çaldığı için dava açmak için mahkemeye gideceklerdi. Oscar ödüllü The Social Network filminde Armie Hammer tarafından canlandırıldılar..

Bunu takiben, bitcoin’in potansiyelini tespit etmekte hızlı davrandılar ve 11 milyon dolara kadar yoğun bir şekilde ona yatırım yaptılar. Para biriminin kendisine yatırım yapmanın yanı sıra, Charlie Shrem’in BitInstant’ı gibi birkaç bitcoin tabanlı şirketi de finanse ettiler. Bu, ortalama bitcoin fiyatını izlemek için bir finansal endeks olan Winkdex’in oluşturulmasına ek olarak yapıldı. Tüm bu çabalar, bitcoin yatırımlarındaki 150 milyon dolar da dahil olmak üzere aralarında büyük bir servet biriktirmelerine yol açtı..

Tabii ki, bitcoin nedeniyle milyoner olan bu insanlar listesi ve onların katılımı, beyninden milyarlar kazandığı söylenen gizemli kurucu Satoshi Nakamoto’yu içermiyor..

Bitcoin erken yatırımcıları çok zengin yaptı.

Bu bitcoin milyonerlerini birbirine bağlayan şey, onların erken benimsenmesi ve kripto para birimini desteklemesidir. Henüz emekleme döneminde büyük sermaye miktarlarıyla pazara girerek, son yıllarda fiyatlarda yaşanan hızlı artıştan gerçekten faydalandılar. 2013’teki tarihi 1.000 dolarlık markadan bugün bulunduğumuz yere kadar, bu bitcoin milyonerleri dalgayı bankaya kadar sürdü.!

Daha fazla okuma

  1. Ethereum Vs. Bitcoin: Ethereum, Bitcoin’den Daha İyi Bir Yatırım mı?
  2. Bitcoin Fiyat Tahmini: Bitcoin 2021’de ve Ötesinde Ne Kadar Değerli Olacak?
  3. Ticaret Yapılabilecek En İyi Kripto Para Birimlerini Bulun – Kripto Para Birimi Ticareti
  4. Bitcoin’e Yatırım Yapmanın Artıları ve Eksileri, Milyoner Yapıcı Olacak mı?
  5. Bitcoin’e Yatırım Yapın: 2021’de Bitcoin Fiyatını Ne Artıracak??
  6. Bitcoin Nedir ve 2021’de Bitcoin’e Yatırım Yapmaya Değer mi??
  7. Bitcoin İyi Bir Yatırım mı & Bitcoin’e Yatırım Yapmalı mıyım?
  8. 2021’de En İyi 10 Kripto Para Birimi Ne Patlayacak??

Okumayı seviyorsan Bitcoin’den Milyoner Olan 5 Kişi, lütfen ilginizi çekebileceğini düşündüğünüz bir başkasıyla paylaşın.

Sorumluluk Reddi: Kripto para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında ve Geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değil.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map