İşte BTC Fiyatı 50.000 Dolara Çıktıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Bitcoin, erken yatırımcıları için en iyi performans gösterenlerden biri olmuştur. Atlamak için çok mu geç?

Bunu yazarken, Bitcoin’in fiyatı jeton başına kabaca 50.000 $ ‘dan işlem görüyor. Bugün Bitcoin’e yapılan mütevazı bir yatırımı bir milyon dolara çevirebilir misiniz??

Hadi bulalım.

Milyon Dolarlık Yatırım

Normalde, Bitcoin’e 10.000 dolarlık bir yatırımın zamanla 1 milyon dolara dönüşüp dönüşmeyeceğini görürdük. Ancak bu karşılaştırma için Bitcoin’in geçmiş performansını bir kıyaslama olarak kullanacağız. Şubat 2017’de 1.000 dolarlık coin satın aldıysanız ve bugüne kadarki en yüksek değeri olan 50.000 dolardan sattıysanız, Bitcoin yatırımınız 500.000 dolar değerinde olacaktır. Başka bir deyişle, bugün milyoner olmak için 2017’de 20 jeton satın almış olurdunuz..

Bir Bitcoin fiyat tahmin sistemi olan Stock-to-Flow’a (S2F) göre, BTC / USD Aralık 2021’e kadar 100.000 $ ‘a ulaşacak. Bloomberg’den analist Mike McGlone, 2021’de 70.000 $ ve 2022’de Bitcoin başına 180.000 $ hedef belirledi..

Citi analistleri Bitcoin’in fiyatının 2021’in en sonunda 300.000 $ seviyesinde olacağını tahmin ediyor. Ayrıca Citigroup, kurumsal müşterilerine Bitcoin fiyatının 2021’in sonunda 318.000 $ ‘a kadar yükselme potansiyelini gördüğünü söyledi..

Kripto para birimi gerçekten de yeni paranın özüdür. Blockchain’e yatırım yapmak için tüm nedenleriniz ne olursa olsun, günün sonunda zengin bir geleceği güvence altına almaktır. Piyasaya çıkan yeni ve daha gelişmiş dijital para birimleri dalgasıyla birlikte, yatırımcıların Bitcoin’in milyoner yapıcı olup olmadığını hâlâ duymaları gerekiyor.?

Bir kez kral, her zaman bir kral. ‘Kripto para birimlerinin kralı’ Bitcoin, gerçekten de daha yükseklere tırmanıyor. Çıkarılacak 2,5 milyondan fazla Bitcoin kaldı. En çok işlem gören kripto para birimlerinden biri olan ve kısa vadede likidite sağlayan Bitcoin, yatırımcının radarında parlayan her zaman önemli bir seçenektir. Toplam kripto piyasasında neredeyse% 61’lik payla Bitcoin, bir milyonerin geleceğine altın kapınız olabilir. Soru, Bitcoin önümüzdeki dönemde de büyümesini sürdürebilir mi??

Bitcoin Fiyatı Bugün Nerede?

Çok yıllık soruya geçmeden önce, Bitcoin bir milyoner yapıcı olabilir mi? Bu yıl ve öngörülebilir gelecekte Bitcoin’in boru hattında neler olduğunu görmek en iyisidir. Birincisi, 16 Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek oranı olan 50.341,10 dolarlık durdurulamaz büyümesi, Bitcoin’in efsanevi zirvelere çıkacağı yıl gibi görünüyor. Yazarken, BTC sürekli olarak 50.000 dolarlık psikolojik seviyeyle flört ediyor..

Bugün bile Bitcoin, yüksek piyasa değeri, kullanıcı tabanı ve popülaritesi ile en iyi kriptolardan biri olarak kripto para birimlerine liderlik ediyor. Bitcoin fiyatı 28 Ocak’tan bu yana 30.300 dolardan 48.500 dolara yükseldi ve genel değerlemesinde neredeyse 18.200 dolar kazandı. Madeni paranın parlak bir geleceği var ve PayPal, Square ve Tesla gibi tüm büyük silahların yatırımlarıyla bir süre burada kalacak..

Bitcoin Ne Sunuyor??


Bugün birçok kurumsal yatırımcı ve şirket de Bitcoin satın alıyor ve servetlerinin önemli bir bölümünü kripto pazarına yatırıyor. Örneğin, MicroStrategy’nin kurucusu ve CEO’su Michael Saylor, şirketlerinin geleceğini Bitcoin’e yatırdıklarını söyleyerek büyük miktarda yatırım yaptı. Şirketi, gelecekte kripto piyasasına derinlemesine girme niyetiyle 5 yıllık bir tahvil için yaklaşık 650 milyon dolar borç aldı. Benzer şekilde, Tesla da bu son ralliyi besleyen 1.5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı yaptı..

Bitcoin ekosistemi, Lightning Network kullanımıyla birlikte birkaç değişiklik geçiriyor. Blockchain teknolojisinin temelini oluşturan Lightning Network, yüksek ölçeklenebilirlik ve anlık işlemlere izin veren yerel akıllı sözleşme komut dosyası dilini kullanır. Bu ağın kullanımıyla, Bitcoin’in merkezi olmayan uygulamalar ve e-ticaret platformlarındaki uygulaması sorunsuz ve hızlı olacaktır..

Çevrimiçi ticaretin yanı sıra, Bitcoin artık dünya çapında giderek artan bir şekilde bir değişim aracı olarak kullanılıyor. Dünya çapında Bitcoin’i bir ödeme modu olarak kabul eden 15.100’den fazla işletmenin bulunduğu neredeyse 500 Bitcoin ATM’si var. Bitcoin oyunları, Privatefly’nin Bitcoin jet hesabı gibi özel uçuşlar için yapılan ödemeler ve diğer bazı teknolojik gelişmelerle Bitcoin, şubelerini her yere yayıyor. Bu, yatırımcıların etrafındaki sisleri temizlemesine yardımcı olur, çünkü Bitcoin burada oldukça uzun bir süre yükselmek ve yükselmek için..

Devamını Oku: Bitcoin 2021’de Neden Patlayacak

Öyleyse, Bitcoin Milyoner Yapıcı Olabilir mi??

Böyle bir yükseliş eğilimi ile Bitcoin, zaman içinde kesinlikle birkaç milyonerden fazlasını üretebilir. Piyasa eğilimleri göz önüne alındığında, Bitcoin kesinlikle en iyi yatırım seçeneğidir ve gerçekten de diğer mevcut seçeneklerle ilgili bir Milyoner üreticisidir. Ancak kripto piyasası ani değişikliklere meyillidir ve bir risk yönetimi stratejisi her zaman iyi bir seçenektir..

Bitcoin asla modası geçmez. Her zaman yatırım yolculuğunuzu başlatabilecek ilk ve en iyi kripto para birimlerinden biri olarak kalacaktır. Bu, Bitcoin’in yolculuğunun sorunsuz ve istikrarlı olduğu anlamına gelmez. Piyasada bir rollercoaster yolculuğu vardı. Bitcoin’in fiyatı Aralık 2017’de neredeyse 20.000 $ ‘a ulaştı ve bunu 2018’de tam bir düşüş izledi..

Bugüne kadar, Bitcoin’in fiyatı yükseldi ve Ocak 2021’e kadar 40.000 doların üzerine çıktı. Bugün, Bitcoin’in piyasa değeri neredeyse 1 trilyon dolar ve tüm kripto para piyasasının% 69’undan fazlasını oluşturuyor.

Kanada menkul kıymetler düzenleyicisi tarafından ilk Kuzey Amerika BTC ETF ürününün onaylanmasıyla, Bitcoin muhtemelen daha fazla kurumsal yatırımı davet edecek. Ayrıca bu, SEC’in Amerika Birleşik Devletleri’nde Bitcoin ETF’lerini onaylamasını da tetikleyebilir..

Alt çizgi

Kripto para birimleri, birçok yatırımcı ve işletme için milyoner hayatının parlayan dünyasının kapılarını açtı. Kripto evreni gerçekten opak ve değişkendir, ancak iyi sermaye tasarrufu, araştırma, strateji ve biraz güven ile kodu kırmak ve bu kazançlı iş dünyasına girmek kolaydır..

Tüm bu spekülasyonlar, eğilimler ve piyasa değerleriyle Bitcoin, önümüzdeki birkaç on yıl boyunca yatırımcıların favori listesinde ilk olarak kalacak. Bitcoin bir milyoner yapımcısı olabilir mi? Bitcoin’in şu anda üzerinde olduğu yükseliş eğilimi ve BTC ekosistemindeki tüm teknolojik gelişmelerle, yatırımcıların uzun vadede göz önünde bulundurması gereken bir altın madencisidir..

eToro – Bitcoin Satın Almak İçin En İyi Platform

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Daha fazla oku:

Bitcoin Fiyatı 100.000 Doların Ötesinde Patlayacak, Zincir Üzerinde Bir Metrik Diyor

Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin’in 2021’de Paranızı İkiye Katlayabilmesinin 5 Nedeni

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector