Bu Ay İzlenecek 3 Potansiyel Patlayıcı Kripto Para Birimi

Bu ay hangi kripto para birimlerini izleyeceğinizi merak mı ediyorsunuz? Bu yazıda, bu ay boyunca izleyebileceğiniz potansiyel olarak patlayıcı üç kripto para birimi sunmak için kripto para birimi trendlerini keşfedeceğiz..

Tarzınız değil spekülatif yatırım? 2021 kripto para birimi tahminlerini takip ediyorsanız, bu makale tam size göre. Kripto para birimi dünyası hızla hareket edebilir – ancak trendleri takip ederek portföyünüz söz konusu olduğunda bilinçli kararlar verebilirsiniz..

→ Bu ayın en iyi Kripto para birimlerini keşfetmek için buraya tıklayın

Büyük isimlerden altcoinlere kadar, piyasadaki en heyecan verici kripto para birimlerinin bir listesini yaptık. Bunlar, 2021 Mart’ı izlemesi gereken potansiyel olarak patlayıcı üç kripto para birimidir..

Bu Ay İzlenecek 3 Potansiyel Patlayıcı Kripto Para Birimi

1. Ethereum (ETH)

Bitcoin dışında büyük kripto para birimleri arıyorsanız, Ethereum radarınızda olacağından emin olabilirsiniz. Ethereum, dijital işlemleri gerçekleştirmek için “akıllı sözleşmeler” kullanan bir blok zinciri platformudur. 82.443.650.059 $ ‘lık kapitalizasyon ile şu anda piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimidir. (Bitcoin ilk, 511,735,326,591 $ ile).

Ethereum’un 2020 yılı boyunca sergilediği performans, onu herhangi bir yatırımcının izleme listesine layık kılar. Bu kriptoyu potansiyel olarak patlayıcı yapan bazı temel faktörlere bir göz atalım..

Daha fazla oku: Ethereum İyi Bir Yatırım mı? ve Ethereum Vs. Bitcoin

Merkezi Olmayan Finansmanın Büyümesi

Artan ilgi sayesinde Merkezi Olmayan Finans DeFi sektöründeki kriptoların çoğunu destekleyen Ethereum platformu (başka bir deyişle DeFi olarak bilinir), ticaret hacminde büyük bir artış gördü. Ethereum, 2020 boyunca şu ana kadar 13,5 milyar dolar değerinde merkezi olmayan borsayı işledi. Bu 2019’da 3 milyar doların altındaydı!

Sigorta, tasarruflar ve krediler gibi merkezi olmayan hizmetlere olan talep artmaya devam ederken, bazı tüccarlar Ethereum’un yakın gelecekte Bitcoin’den bile daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiler..

Ethereum 2.0’ın Lansmanı

Ethereum 2.0, veya Eth2, orijinal Ethereum blockchain platformuna uzun zamandır beklenen yükseltmedir. 2021’de tamamlanacağı için, yükseltme farklı aşamalara ayrıldı ve 0. aşamanın 2020’nin 4. çeyreğinde bir süre gerçekleşmesi planlandı..

Yeni Eth2 platformu yalnızca öncekinden daha fazla işlemi işleyebilmekle kalmayacak, aynı zamanda çok daha fazla enerji verimli olacak şekilde tasarlandı. Şu anda, tek bir Ethereum işlemi 22,65 kWh’lik şaşırtıcı bir enerji gerektiriyor. Bir yıl boyunca bu, Ethereum’un güç tüketiminin Kosta Rika ile karşılaştırılabilir olduğu anlamına gelir.!

Yükseltmenin bir parçası olarak, Ethereum bir işin kanıtı algoritmasını (PoW) bir risk kanıtı algoritması (PoS). Bir PoW sisteminde, kripto para madencileri, blok zincirine yeni işlemler eklemek için bilgisayar donanımlarını kullanarak matematiksel denklemleri çözmek zorundadır. Bu süreç inanılmaz derecede enerji yoğundur. Bununla birlikte, bir PoS sisteminde, insanlar işlemleri doğrulamak için kripto para birimlerini teminat olarak basitçe “hisseler” alabilir..


İlişkili: Proof of Work ile Proof of Stake arasındaki fark nedir?

Yatırımcılar, Eth2’nin aşamalı lansmanını ve getirmesi beklenen faydaları tahmin ederken, birçok tüccar, Ether’in (Ehtereum’un yerel kripto para birimi) fiyatının önümüzdeki aylarda fırlayabileceğini düşünüyor..

2. Temel Dikkat Simgesi (BAT)

Kripto para sektörüne ilk adımlarınızı atıyorsanız, duymamış olabilirsiniz. Temel Dikkat Simgesi. Ancak bu altcoin – Ethereum blockchain teknolojisini kullanan bir ERC20 belirteci – bu yürüyüşü hızla izleyen biri haline geliyor..

Basic Attention Token aşağıdakiler tarafından desteklenmektedir: Cesur, 2015 yılında JavaScript’in yaratıcısı tarafından kurulan açık kaynaklı bir web tarayıcısı. Brave, çevrimiçi reklamcılık sürecini hem içerik oluşturucular hem de son kullanıcılar için daha adil hale getirmek için tasarlanmıştır..

Kullanıcılar, reklamları görüp görmeyeceklerine karar verebilirler ve görüntülemeyi seçtikleri herhangi biri için Basic Attention Token mikro ödemeleri ile ödüllendirilirler. Jetonlar, her bir reklamın kullanıcının dikkatini ne kadar süreyle tuttuğunu ölçmek için akıllı sözleşmeler kullanır. Reklamverenlere, reklamlarının başarı oranına bağlı olarak BAT cinsinden de ödeme yapılır..

Brave’deki ekip BAT’ın sadece bir “fayda jetonu” olduğunu iddia etse de, kripto borsalarında para birimini bağımsız olarak takas etmek mümkündür. Piyasa değeri şu anda 297,716,512 dolar.

Öyleyse, kripto para birimi trendleri neden BAT’ın 2021 Mart’ında izlenecek en potansiyel patlayıcı altcoinlerden biri olduğunu gösteriyor??

Daha fazla oku: Piyasa Değerine Göre En Büyük 7 Altcoin

Cesur Tarayıcının Yükselişi

Brave Browser, 2019’daki lansmanından bu yana Android’de 30 milyondan fazla indirildi (iOS’ta da mevcuttur). Bu indirmelerin iki milyonu yalnızca Ağustos 2019’da yapıldı!

Platformun popülaritesi hızla BAT’ın benimsenmesini sağlamıştır. BAT kullanıcılarının sayısı Nisan 2019’da 98.000’den Kasım 2019’da 200.000’in üzerine çıktı ve bu rakam 2020 boyunca artmaya devam etti ve içerik oluşturucular zaten YouTube, Twitch, Reddit ve Twitter gibi platformlarda BAT ödüllerini alıyorlar..

Şubat 2020’de Trinity College Bilgisayar Bilimi ve İstatistik Okulu, Brave’in Chrome, Firefox ve Safari’den önce en özel tarayıcı olduğu sonucuna vardı. İnternet gizliliğiyle ilgili endişeler gittikçe daha acil hale geldikçe, bu, yeni kullanıcıları tarayıcıya ve dolayısıyla BAT dünyasına çekmede önemli bir faktör olabilir..

→ BAT ticaretine başlamak için buraya tıklayın

3. Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin dünyanın en büyük çevrimiçi oyun topluluğu Enjin’de kullanılan bir kripto para birimidir. Basic Attention Tokens gibi, ENJ de bir ERC20 belirtecidir, yani Ethereum blockchain tarafından desteklenmektedir.

Enjin Coin, piyasada kullanım için en uygun dijital para birimi olacak şekilde tasarlandı. oyun endüstrisi. Merkezi olmayan ödeme ağ geçidi, kullanıcıların çevrimiçi olarak sanal ürünler satın alırken genellikle tökezleyen bloklar oluşturan yüksek işlem ücretlerini atlayabileceği anlamına gelir. (Etherereum çok düşük ücretler alıyor).

Şimdi Enjin Coin’i izlemeye başlamanın zamanı olabilir mi? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Çevrimiçi Oyun Her Zamankinden Daha Popüler – Ve Büyüyor

Geçen yıl Fortnite Dünya Kupası’nın başlatıldığını hatırlıyor musunuz? Video oyun endüstrisi, 2020’nin sonunda 159,3 milyar dolar değerinde olacağı tahmin edilen büyük bir iş haline geldi. Bazı kaynaklara göre bu, müzik ve film endüstrisinin toplamından daha fazla.!

E-oyun sektörü büyüdükçe ve daha fazla kullanıcı (dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcısı olan) Enjin topluluğuna katıldıkça, Enjin Coin’in fiyatı üzerinde olumlu bir etki görmemiz muhtemeldir. Bu, yürüyüşü izlemek için önemli bir kripto para birimi yapıyor.

Yüksek Profil Ortaklıkları

Enjin Coin, şirketin teknoloji devi ile ortaklık yaptığı açıklandığında 2019’da manşetlere çıktı. Samsung. Ortaklığın detayları onaylanmadan önce bile, kripto para biriminin fiyatı duyurudan sonraki 24 saat içinde% 75’in üzerinde artarak yükseldi.!

Ve orada bitmiyor. Son birkaç yılda Enjin ayrıca Microsoft, Ubisoft, PC Gamer ve Integrated Engineering Blockchain Consortium (diğerleri arasında) ile ortaklık kurdu. Bu yüksek profilli ortaklıklar sadece oyuncular için iyi bir haber değil, aynı zamanda Enjin Coin’i kripto para yatırımcılarının radarına da fırlattılar..

Bu ortaklıkların tam etkisinin hala keşfedilmesiyle birlikte, yakında Enjin Coin’den daha patlayıcı eylemler görebiliriz..

→ ENJ ticaretine başlamak için burayı tıklayın

Anahtar noktaları

  • Bitcoin piyasadaki en büyük isim olabilir, ancak kripto para birimi trendlerini takip ederek potansiyel olarak patlayıcı altcoinleri keşfedebilirsiniz..
  • Bu ay izlenebilecek 3 potansiyel patlayıcı kripto para birimi Ethereum (Ether), Basic Attention Token ve Enjin Coin’dir..
  • Potansiyel olarak patlayıcı kripto para birimlerinin üçü de Ethereum blok zincirini kullanıyor.
  • Bu kriptoların fiyatı, endüstri eğilimleri, şirket yükseltmeleri ve yeni ortaklıklar gibi faktörlerden etkilenebilir..
  • DeFi hizmetlerine yönelik artan talep, sektördeki kripto paralar için bir patlama yaratabilir.
  • Haberdar olmak için 2020 kripto para birimi tahminlerini izlemeye devam edin.

Kripto dünyasında işler hızlı bir şekilde değişebilse de, potansiyel olarak patlayıcı olan bu kripto para birimleri, Mart 2021 için kesinlikle izlenecek olanlardır. İster yeni bir yatırım fırsatı arıyor olun, ister sadece bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bunu sizin için kolaylaştırıyoruz. en son kripto para birimi trendlerini takip edin.

→ Bu ayın en iyi Kripto para birimlerini keşfetmek için buraya tıklayın

Daha fazla okuma

2021’de Yatırım Yapacak En İyi 10 Kripto Para Birimi

İngiltere’de Cryptocurrency Günü Ticareti

ABD’deki En Popüler Kripto Para Birimleri

Avustralya’da Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimleri

Trading Education’da, kripto ticareti sanatında ustalaşmanıza yardımcı olabiliriz. Kripto para birimi ticareti dünyasında profesyonel olmak için kripto ticareti kurslarımızdan birine kaydolun.

Artık bu ay izlenecek en büyük patlayıcı kripto para birimlerini biliyorsunuz. Kripto para birimi ticareti yapmaya başlamak için ilham alıyorsanız, bunu bilmekten memnun olabilirsiniz. etoro 90’a kadar Crypto varlıkları satın alma yeteneği sağlar+ kripto para birimleri. Kripto Tüccarları, en popüler paralarla çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturabilir.

Bu Ay İzlenecek 3 Potansiyel Patlayıcı Kripto Para Birimi: İnfografik

patlayıcı kripto para birimleri infografik

Bu ay hangi kripto para birimini izlerdiniz??

Umarız yazımız Bu Ay İzlenecek 3 Potansiyel Patlayıcı Kripto Para Birimi oldu yararlı sana ve sana biraz zaman kazandırdı araştırmanında.

Sorumluluk Reddi: Kripto para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında ve Geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değil.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map