Bu En İyi 5 Kripto Para Birimine Yatırım Yapın, 2021’de Size Bir Servet Yapabilir

2021’de Servet Yapmak İster Misiniz? Sonra Bu En İyi 5 Kripto Para Birimine Yatırım Yapın

Bugün pasif gelir elde etmenin en iyi yolunun hangisi olduğunu merak ediyor musunuz? İkinci bir düşünce olmadan, kripto para birimi yatırımlarıdır. Blockchain teknolojisindeki gelişmelerle birlikte, kripto para birimi, fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine ve zaman zaman düşük seviyelere yükselen bugün dumanı tüten bir piyasadır. Kripto para birimlerine yatırım yapmak, zengin bir geleceği güvence altına almak için şimdi satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimlerinin hangileri olduğunu biliyorsanız iyi bir seçenektir..

2021’de Servet Kazanmak İçin Satın Alınacak En İyi 5 Kripto Para Birimi

Bugün yatırımcıları çevreleyen kafa karışıklığı sisi, nereye yatırım yapılacağı ve piyasada uzun vadeli en iyi kripto para. Bunu temizlemek için, işte 2021’de zengin bir servet elde etmenize yardımcı olabilecek en iyi 5 kripto..

# 1: Bitcoin (BTC)

Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin, bu yıl yatırımcıların favori listesine yükseliyor. Bu kripto para birimi, Square ve PayPal gibi piyasadaki büyük silahlardan elde ettiği yatırımlardan kazanç sağlıyor, Bitcoin’e yatırım yapıyor ve kullanıcılarına satıyor. Önümüzdeki yıllarda, daha fazla finansal teknoloji şirketi bu alanın önemini anlayacak ve ona yatırım yapacak, bu da sonunda onu yatırımcılar için şimdi satın alabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri haline getirecek..

Bitcoin’in benzersizliği, yalnızca piyasada ortaya çıkan ilk kripto para birimi olduğu gerçeğinden kaynaklanmıyor. Aksine, küresel bir topluluk oluşturmayı başardı ve kripto para birimleri oluşturan, yatırım yapan, kullanan ve ticaretini yapan tamamen yeni bir kripto meraklıları endüstrisini başlattı..

Bitcoin, işlemlerini güvenli ve emniyetli hale getiren bir SHA-256 algoritması ile güvence altına alınmıştır..

Lightning Network’ü kullanarak Bitcoin, merkezi olmayan uygulamalarda ve çeşitli e-ticaret platformlarında uygulanmasını sağlayarak yatırımcılar için uygun bir seçenek haline getiriyor. Micro Strategy yatırımları ve Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık yatırımı ile Bitcoin, önünde parlayan bir fırsata sahip.

Devamını Oku: Bitcoin 2021’de Neden Patlayacak

# 2: Ethereum (ETH)


Ethereum, sahip olduğu özelliklerle piyasadaki en popüler ve en iyi satın alınan kriptolardan biri haline geldi. Bir kripto para birimi olmanın yanı sıra, Ethereum aynı zamanda diğer birçok kripto para birimi için bir platformdur. Merkezi olmayan akıllı sözleşmelerin yürütülmesi için bir platformdur. 18 Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1926.30 dolara ulaşan Ethereum, bu yıl satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimlerinden biridir..

Ethereum’un iddia edilen amacı, tüm dünya için tek bir bilgisayar yaratmaktır. ‘ Dünya çapındaki kullanıcıların kesinti, sansür ve dolandırıcılığa dirençli yazılımlar yazmasına ve çalıştırmasına olanak tanıyan merkezi olmayan uygulamalar için küresel bir platform olmayı hedefliyor..

Ethereum’un fikir birliği algoritmasını Proof-of-Work’ten Proof-of-Stake’e değiştirme hareketi, kripto dünyasındaki talebini artıracak. Bu, işlem maliyetlerini azaltırken diğer yandan işlem hızlarını artıracaktır. İyileştirilmiş işlem hızları ve Ether’in değerindeki artışla Ethereum, yatırımcının favori listesindeki yerini çoktan sağladı..

Devamını Oku: Ethereum İyi Bir Yatırım mı ve 2021’de ETH’den Kar Edebilir misiniz??

# 3: Litecoin (LTC)

2011 yılında piyasaya sürülen Litecoin, Bitcoin’den sonra en popüler ikinci saf kripto para birimidir. Bitcoin’in ayak izlerini takiben, ‘Bitcoin’in altınına gümüş’ olarak anılıyordu. Bitcoin’in tüm harika özelliklerinden yararlanılarak, Litecoin daha hızlı, güvenli ve düşük maliyetli ödemeleri işlemek için daha verimli hale getirildi. Kullanılan hash algoritması, sabit sınır, blok işlem süreleri ve diğer bazı faktörler söz konusu olduğunda LTC, BTC’den farklıdır. Litecoins blok üretimi, Bitcoin’e kıyasla çok daha hızlıdır, bu da onu şimdi satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri yapar..

Litecoin, 19 Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 375,29 dolara ulaştı. Bu, Mayıs 2017’de Lightning Network işlemi gerçekleştiren ilk kripto para birimiydi ve önemli bir popülerlik kazandı. LTC’nin başarısı, basitliğine ve açık fayda faydalarına bağlanabilir. Litecoin, diğer kripto para birimlerinin aksine, İş Kanıtı olarak ‘Scrypt’i kullanır ve açık kaynaklı bir küresel ödeme ağına dayanır. Herhangi bir merkezi otorite bu ağı kontrol etmez.

Dünya çapında 2.000’den fazla tüccar ve mağaza şu anda Litecoin’i kabul ediyor ve Ocak 2021 itibariyle en çok kabul gören kripto para birimlerinden biri. En iyi kripto para birimine karar vermenin işlem ücretine dayandığı ülkelerde Litecoin, Bitcoin’e iyi bir alternatiftir. İşlem ücretleri ihmal edilebilir düzeyde olduğundan ve işlemlerin onaylanması sadece birkaç dakika meselesi olduğundan, Litecoinler yatırım portföyünüz için gerçekten iyi bir seçenektir..

Devamını Oku: Litecoin nedir? Yeni Başlayanlar İçin Litecoin Rehberi ve LTC’ye Yatırım Yapmak İçin İpuçları

# 4: Dalgalanma (XRP)

XRP, gelecekte muazzam potansiyele sahip bir kripto para birimidir. Halk arasında ‘bankacılık altyapısının kralı’ olarak bilinen Ripple, bankalar arası transferlerin yüksek maliyetlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Geniş tabanlı bir topluluk değil, kurucusu Ripple Labs tarafından çıkarılır, yönetilir ve yönetilir. Daha ölçeklenebilir, hızlı ve daha az maliyetli bir kripto para birimi olması için yaratıldı ve bu onu satın alınabilecek en iyi kriptolardan biri haline getirdi..

Birkaç finans kurumu, bu dijital para birimini, XRP’ye gerçek dünya uygulaması sağlayan SWIFT ağına alternatif olarak kullanıyor. Ripple sadece dijital bir para birimi değil, aynı zamanda verimli bir ödeme sistemi. XRP, blockchain teknolojisi ile uluslararası ödemeleri daha hızlı ve daha güvenli hale getirerek yatırımcılar arasında cazip bir hedef haline getiriyor..

Diğer geniş topluluklardan ziyade Ripple Labs tarafından yönetilip yönetildiği gerçeği, XRP’ye büyük bankalarla müzakere etme özgürlüğü, işlemleri hızlı bir şekilde yürütme ve politikaları kontrol etme özgürlüğü veriyor. Buna ek olarak, XRP’nin madeni para başına düşük bir fiyatı vardır, bu da onu uzmanlar ve yatırımcılar için kaçınılmaz bir seçenek haline getirir..

Devamını Oku: Ripple Fiyat Tahmini

# 5: Cardano (ADA)

Piyasada bulunan diğer kripto para birimlerinin aksine, Cardano kendi tarzında benzersizdir. Ouroboros olarak bilinen Proof-of-Stake protokolünden başlayarak. Bu, matematiksel olarak doğrulanmış bir mekanizma ve akıllı teknolojinin benzersiz bir karışımıyla, yeterli bir ölçü içinde bir araya getirilmiş bir davranış psikolojisi ve ekonomik felsefe karışımı ile yapıldı. Cardano, sürdürülebilir ve etik büyüme elde etmek için yeni icatlar, fikirler ve büyümeye sahip olduğu için satın alınabilecek en iyi kriptolardan biridir..

Maksimum 45.000.000.000 ADA madeni para arzı ve 31.112.484.646 ADA madeni para dolaşım arzıyla yeni zirvelere yükseliyor. Birkaç tarım şirketi de Cardano’yu taze ürünleri tarladan çatala takip etmek için kullanıyor. ADA, daha güvenli, şeffaf ve adil bir toplum yaratmada rol oynama vizyonuyla oluşturuldu. Ouroboros mekanizması, nispeten daha az güç kullanarak ADA’nın Bitcoin’den dört kat daha fazla enerji verimli olmasını sağlar..

Merkezi olmayan finansal ürünler oluşturarak ve seçmen dolandırıcılığı, zincirleme birlikte çalışabilirlik ve yasal sözleşme takibi için çözümler sunan Cardano, gelecekte dünyanın finansal işletim sistemi olmayı hedefliyor..

Devamını Oku: Cardano 2021’de Neden Patlayacak

Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimleri: Sonuç Olarak

Kripto pazarı, hem bir milyon doları elde edebileceğiniz hem de birkaç engelle karşılaşabileceğiniz, hızla büyüyen, değişken bir alandır. Ancak, oyunun bir parçası ve ayrılmaz bir parçasıdır ve tartışmasız zengin bir geleceği güvence altına almak için en iyi kaynaklardan biridir. Güvenli oynamak isteyen yatırımcılar, değişen trendler ve oranlar konusunda her zaman tetikte olmalıdır. Bahsedilen bu beş kripto, zengin bir gelecek hayalinizi beslemek için satın alınabilecek en iyi kripto para birimleridir..

eToro – Kripto Satın Almak İçin En İyi Platform

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Daha fazla oku:

2021’de Bilinmesi ve İzlenmesi Gereken En İyi 15 Kripto Para Birimi

2021 için Kripto Tahminleri: Nereye Yatırım Yapmalı

Blockchain Teknolojisinin Geleceği Nedir??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map