En İyi 10 Kripto Haber Sitesi

Kripto para birimi haber siteleri, hem yeni başlayanlar hem de uzman tüccarların kripto haberlerini, fiyat tahminlerini ve ticaret stratejilerini takip etmelerine olanak tanıyan temel kaynaklardır..

Kripto ticareti ve blockchain teknolojisi dünyası hızlı bir şekilde gelişirken, kripto haberleri, tüccarların kripto dünyasına ayak uydurmalarına yardımcı olan ana kaynaklardan biridir. Yine de kripto ticareti dünyasına dalmak için bir kripto madencisi veya profesyonel bir yatırımcı olmanıza gerek yok.

Trading Education’da, güncel finansal bilgilere erişmenize, güvenilir bir komisyoncu bulmanıza ve başarılı bir ticaret stratejisi geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Ticaret kurslarımızdan birine kaydolun ve kripto ticareti dünyasında profesyonel olun!

Şimdi, hızlı hareket eden ve sürekli gelişen kripto para birimi ticareti sektörünü evcilleştirmenize yardımcı olabilecek en iyi 10 kripto haber sitesine bakalım:

1. CoinMarketCap

Güvenilir ve bol miktarda fiyat takibi yapan kripto haber sitesi arıyorsanız tereddüt etmeyin ve CoinMarketCap’i keşfedin.! CoinMarketCap, piyasa değeri, kripto fiyatları ve dönüşümü, döviz hacimleri ve blok zinciri haberleri dahil olmak üzere doğru ve güvenilir bilgiler sağlayan en popüler kripto sitelerinden biridir..

2013’te piyasaya sürülen CoinMarketCap’in 2020’de Binance tarafından satın alındığını ve şu anda kripto para birimi ticareti sanatında ustalaşmanıza yardımcı olabilecek en güvenilir kripto haber platformlarından biri olarak kabul edildiğini unutmayın..

2. CoinTelegraph

CoinTelegraph, kripto para birimiyle ilgili çok sayıda konuyu kapsayan bir başka aktif ve güvenilir kripto haber sitesidir. Okurlar, bitcoin ticaretinden blockchain projelerine kadar her gün çeşitli ilginç duyurular ve makaleler bulabilirler.. Harika haber şu ki, bilgiler İngilizce, İspanyolca, Japonca ve Sırpça dahil olmak üzere farklı dillerde mevcut..

CoinTelegraph’ın 2012’de yayınlanmaya başladığından beri, etkili kripto youtuber’lar ve kripto kralları da dahil olmak üzere paranın geleceğiyle ilgilenen herkes için tercih edilen bir bilgi kaynağı haline geldiğini belirtmek gerekir..

3. CoinDesk

Kripto ticaret dünyasında yeni misiniz? O halde, kripto ticareti ve blok zinciri teknolojisine adanmış en iyi web sitelerinden biri olan CoinDesk tam size göre. CoinDesk, Bitcoin Fiyat Endeksi verileri, trendler ve kripto olayları dahil olmak üzere Bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında güncel bilgiler sağlar.

İlginç bir şekilde CoinDesk’in uzun bir geçmişi var; 2013’te kuruldu ve o zamandan beri büyüyor. Okuyucular, sitenin farklı cihazlar için optimize edilmiş olmasına ve bir uygulama olarak indirilebilmesine de değer veriyor..

4. CCN


CCN (CNN’den farklı), popülerliği artan başka bir kripto web sitesidir. Norveç merkezli bu kripto haber sitesi, Bitcoin ve Ethereum gibi farklı kriptolarla ilgili güncel makalelerin yanı sıra İlk Para Teklifi (ICO) takvim listeleri ve etkinlik takvimi duyuruları hakkında bilgi sağlar..

CCN’nin genişleyen bir blog bölümü olduğunu belirtmekte fayda var, bu, onu dünyadaki en iyi kullanıcı dostu kripto siteleri arasına yerleştirir.

5. Bitcoinist

Adının sizi aldatmasına izin vermeyin! Bitcoinist, yalnızca Bitcoin hakkında değil, aynı zamanda çok çeşitli popüler kripto para birimleri ve blok zinciri olayları hakkında da veri sağlayan bilgilendirici bir kripto web sitesidir..

2012’de yayınlamaya başladığından beri şaşırtıcı değil, Bitcoinist, her ay 2 milyondan fazla kullanıcıyla popülaritesini artırdı. Bu nedenle, doğru teknik analiz ve kripto haberleri arıyorsanız, Bitcoinist’e göz atmaktan çekinmeyin.!

6. Bitcoin Dergisi

Bitcoin Magazine, başlangıçta Bitcoin’e ayrılmış bir başka popüler kripto sitesidir. Aslında, Bitcoin Magazine, en eski kripto para web sitelerinden biridir, ve kurucularından biri, oyunun kurallarını değiştiren Ethereum teknolojisinin yaratıcısı Vitalik Buterin’di. İster inanın ister inanmayın, dergi 2015 yılına kadar basıldı ve 2019’da Bitcoin’in 10. yıldönümünü kutlayan özel bir baskı ile geri döndü..

Artık Bitcoin Dergisi çok sayıda kripto para birimini kapsıyor ve derinlemesine araştırma, fiyat analizi ve rehberlik sağlıyor. İstediğiniz kadar okuyun!

7. CryptoSlate

CryptoSlate şüphesiz ilginizi hak eden ilk 10 kripto sitesi arasında yer alıyor. Bu blok zinciri ortamı, aşağıdakilerle ilgili şeffaf bilgiler sağlar: ICO’lar, kripto sıralamaları ve blockchain haberleri.

Bunun da ötesinde, CryptoSlate, yatırımcıların bilinçli bir karar vermelerine ve başarılı bir strateji geliştirmelerine yardımcı olabilecek binlerce jeton için güncel fiyatlar sunar..

8. Boş TX

Daha önce The Merkle olarak adlandırılan Null TX, kripto meraklılarının kripto para dünyasını anlamalarına yardımcı olabilecek en iyi kripto sitelerinden biridir.. Güvenilir kripto haberleri ve sayısız kripto para birimleri ve finans teknolojisi sektörü ile ilgili eğitici makaleler bulunabilir..

İlginç bir şekilde, 2014 yılında kurulduğundan beri, Null TX, kripto ticareti ve blok zinciri teknolojisi dünyasının en güvenilir kaynaklarından biri haline geldi..

9. DailyCoin

Yatırımcıların kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinin karmaşıklıklarını anlamalarına yardımcı olabilecek en iyi kripto haber sitelerinden biri DailyCoin’dir.. Kripto para birimi ticareti, blok zinciri teknolojisi ve finansal teknoloji ile ilgili çok çeşitli makaleler sunar..

Ve tahmin et ne oldu? Kripto ile ilgili memler de dahil olmak üzere bazı eğlenceli içeriklerin bile tadını çıkarabilirsiniz.!

10. NewsBTC

Son olarak, bir başka en iyi kripto haber platformu olan NewsBTC’ye bakalım. Bu güvenilir site 2013 yılında kurulmuştur; BTC artık haberler, teknik analizler, eğitim makaleleri, incelemeler, başlangıçlarla ilgili veriler ve etkinlik takvimleri dahil olmak üzere doğru kripto bilgileri sağlıyor.

İyi haber şu ki, makaleler her gün yayınlanıyor, böylece okumaya devam edebilir ve oyunun bir adım önünde olabilirsiniz..

Önemli Bir Bilgi Kaynağı Olarak Kripto Haberleri

Kripto dünyasının sürekli ve hızlı bir şekilde değiştiği gerçeği göz önüne alındığında, kripto haberlerinin ve blogların paha biçilmez bilgi kaynakları olduğuna şüphe yok. Yukarıda belirtildiği gibi kripto haberleri, yatırımcıların kripto ticareti, blok zinciri teknolojisi ve yatırım stratejileri dünyasında güncel kalmalarına yardımcı olabilir. Bu tür bilgilere erişim, tüccarların piyasa haberleriyle ticaret yapma sanatında ustalaşmalarına da yardımcı olabilir..

Kripto siteleri sadece haberler, teknik analizler ve eğitici makaleler değildir.. Örneğin CryptoBriefing gibi platformlar tüccarlara da yardımcı olabilir kripto para birimi dolandırıcılarını ayırt etmek şeffaf verilere erişmek için yasal ürünlerden.

Diğer yandan, Reddit, kripto ile ilgili alt dizinleri ve diğer tartışma platformlarıyla, yatırımcıların benzer düşünen insanlarla bağlantı kurmasına yardımcı olabilir. ve ticaret, şirketler, blockchain oyunları ve hatta dünyanın dört bir yanındaki kripto dostu şehirler hakkında değerli kripto bilgilerini paylaşın.

Burada, Forbes gibi popüler dergilerin, dağıtılmış defter teknolojisi dünyası hakkında da değerli bilgiler sağlayabileceğini unutmamalıyız., kripto ticareti ve blok zinciri teknolojisinin anlaşılması ve halk tarafından erişilebilir hale getirilmesi.

Yeni Başlayanlar İçin Harika Bir Başlangıç ​​Noktası Olarak Kripto Haber Siteleri

Başarılı bir kripto tüccarı olmak için, oyunun bir adım önünde olmak için uygun eğitime yatırım yapmak ve kripto haberlerini takip etmek zorunda olduğuna şüphe yok. Kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi hakkında çok şey olduğu için, güvenilir kaynaklar ve güncel bilgiler gerekli hale geliyor.

İlginçtir ki, hem yeni başlayanlar hem de uzman kripto para birimi tüccarları TodayOnChain gibi haber toplayıcılardan yararlanabilir.. TodayOnChain, CoinDesk, CCN, Forbes, CNBC ve çok daha fazlası dahil olmak üzere farklı kaynaklardan bilgi ve kripto haberleri sağlar.. Böylelikle kripto haberlerini ileten ve farklı kaynaklardan bilgilere erişen tek bir siteyi ziyaret edebilirsiniz. Çünkü ayrıntılı bilgi ve doğru veriler günümüz dünyasının en değerli kaynaklarıdır; başarıya giden yolu açabilecek kaynaklar!

Lütfen, Trading Education’da yukarıda listelenen kripto haber web sitelerinden hiçbiriyle bağlantılı olmadığımızı unutmayın, bu nedenle her zaman daha fazla ayrıntı ve bilgi için kullanıcı incelemelerini kontrol edin..

En İyi Kripto Haber Siteleri: Anahtar Noktalar

  • Kripto para dünyasında başarılı bir tüccar olmak için, kripto haber sitelerinin değerli bilgi kaynakları olduğu uygun ticaret eğitimine yatırım yapmak gerekir..
  • Kripto haber siteleri, kripto tüccarlarının kripto para birimleri, kripto olayları, fiyatlar ve blok zinciri projeleri hakkında yüksek kaliteli bilgilere erişmesine izin verir. Haber ticareti yapmak isteyenler için de paha biçilmez bilgi kaynaklarıdır..
  • En iyi kripto haber sitelerinden bazıları şunları içerir: Bitcoin Magazine, CoinTelegraph, NewsBTC, CryptoSlate, Null TX, Bitcoinist, CCN, CoinDesk, DailyCoin ve CoinMarketCap.
  • Güvenilir kripto haber toplayıcıları, örneğin TodayOnChain, yeni başlayan tüccarların sürekli değişen kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi dünyasında güncel kalmalarına yardımcı olabilir.
  • Kripto ile ilgili tartışma platformları ve bloglar ayrıca şirketler, incelemeler ve etkinlik takvimleri hakkında değerli bilgiler sağlar ve kripto meraklılarının dünyanın her yerinden benzer fikirlere sahip insanlarla bağlantı kurmasına izin verir..

Kripto ticareti dünyasının başarılı bir üyesi olmak istiyorsanız, Trading Education’da kripto ticaretinin temellerini anlamanıza yardımcı olabiliriz.. Ticaret dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmenize ve başarılı bir ticaret stratejisi geliştirmenize yardımcı olabilecek çevrimiçi ticaret kurslarımızdan birine kaydolun..

Makalemizi beğendin mi Cryptocurrency Haber Siteleri: En İyi 10 Cryptocurrency Haber Siteleri? O zaman bize bir beğeni verin ve konuyla ilgilenebilecek herkesle paylaşın. Ve insanlar “Hiçbir haber iyi haber değildir” dese de, hangi kripto haber sitesini seçeceğinizi duymak isteriz. Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaş!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector