Dash (DASH) Fiyat Tahmin Tahmini:

2021’de ve Ötesinde Dash Ne Kadar Değerli Olacak??

Dash yukarı çıkacak mı yoksa çökecek mi? Dash Fiyat Tahminimiz 2021 – 2025’i okuyun

Dash 2021 – 2025 fiyat tahminini mi arıyorsunuz? Yoksa ‘Dash iyi bir yatırım mı? Doğru yerdesiniz. 2021 ve sonrası için en iyi Dash fiyat tahminini paylaşacağız. Uzmanların gelecekteki performansı hakkında ne söyleyeceklerini ve Dash’in 2021 ve sonrasında ne kadar değerli olacağını öğrenmek için Dash’e bir göz atıyoruz..

Portmanteau’dan tahmin edebileceğiniz gibi, Dash (DASH) tek bir net odağı olan bir kripto para birimidir: dijital nakit. Neredeyse tüm kriptolar çevrimiçi ödemeleri kolaylaştırmayı amaçlasa da, büyük isimlerin çoğu (Bitcoin dahil) günlük işlemler için uygun değildir. Yüksek işlem ücretleri ve yavaş işlem sürelerinden tamamen anonimlik eksikliğine kadar, bu varlıkların basit satın alımlar için optimize edilmediği anlamına gelen çok sayıda faktör vardır.

İşte Dash burada devreye giriyor. 782.438.183 $ ‘lık piyasa değeri (yazı yazıldığı sırada) ile Dash, dünyanın 28. en büyük kripto para birimidir. Kulağa çok etkileyici gelmeyebilir, ancak birçok yatırımcı benzersiz özelliklerinin onu portföyleri için güçlü bir rakip haline getirdiğine inanıyor..

Bu makalede, Dash’in fiyatının 2021-2025’te yükselip düşmeyeceğini inceleyeceğiz. “Dash iyi bir yatırım mı?” Sorusunu yanıtlamak için en ikna edici kripto para birimi tahminlerinden bazılarını aldık, bu yüzden daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

% 0 komisyonla hızlı ve kolay bir şekilde Dash satın almak veya yatırım yapmak istiyorsanız, göz atın eToro Borsası!

Dash (DASH) Nedir?

Dash fiyat tahminlerimize dalmadan önce, bu kripto para biriminin geçmişine ve özelliklerine daha yakından bakalım. Önde gelen Amerikan kripto figürü Evan Duffield, Dash’i ilk olarak 2014 yılında XCoin olarak piyasaya sürdü. Başlangıçta Litecoin’den bir hard fork’du ve hızla Darkcoin adı altında yeniden markalandı. Bu isim de uzun sürmedi ve Mart 2015’te Duffield, para biriminin dijital nakit ödemelere odaklandığını yansıtmak için DASH adını seçti. (“Dash” platformun adıdır ve “DASH” yerel para birimidir).

Dash, Bitcoin ile aynı kod tabanı kullanılarak oluşturuldu. Peki onu bu kadar özel yapan nedir? Çoğu ikinci ve üçüncü nesil kripto para birimi gibi, Dash de geçmişe bakma avantajına sahipti. Evan Duffield ve varlığın geliştiricileri, para birimlerini daha verimli hale getirmek için Bitcoin kod tabanında birkaç önemli değişiklik yaptı..

Dash’in en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Dash, işlemleri çok hızlı bir şekilde işleyebilir, hatta kullanıcıların 1,5 saniye gibi kısa bir sürede para göndermesine olanak tanıyan bir InstaSend özelliği sunabilir. Platformun ortalama işlem süresi 2,5 saniyedir – Bitcoin’den yaklaşık 4 kat daha hızlı.
 • Platform, kullanıcıların kendi Dash projelerini oluşturmak için finansman başvurusunda bulunmalarına izin veren merkezi olmayan bir finansman sistemine sahiptir.
 • Dash tamamen anonimdir. Bitcoin’in temel özelliklerinden biri şeffaflığıdır ve bu genellikle önemli bir fayda olarak görülse de, başkalarının tam olarak ne kadar harcadıklarını ve neye harcadıklarını görmesini istemeyen insanlar için inanılmaz derecede rahatsız edici olabilir. Bu, özellikle vatandaş ödemelerini izlemek için sistemi istismar edebilecek katı hükümetlere sahip ülkeler için geçerlidir..

Bu özellikler sayesinde Dash, dünya çapında giderek daha popüler hale geldi. Örneğin Venezuela’da şu anda DASH ödemelerini kabul eden 800’den fazla tüccar var. Bunun nedeni, kripto para biriminin ülkenin çökmekte olan para birimi Venezuela Bolivarına çok daha istikrarlı bir alternatif olarak ortaya çıkmasıdır. Bu arada, Dash’in merkezi olmayan fonlama sisteminden para kazanan Zimbabweli girişimci KuvaCash de kendi ülkesinin ulusal para birimine bir alternatif sunmak için DASH kullanıyor..

Amerika’da platform, ABD kenevir endüstrisi için ödemeleri kolaylaştıran bir platform olan Alt Thirty Six’i de finanse etti. Dash ATM’lerinin Londra alışveriş merkezlerinde görünmeye başladığını bile görüyoruz – bu nedenle bu kripto para biriminin küresel pazarı dönüştürdüğü açık..

Kısa Vadeli Dash Fiyat Tahminleri: 2021

2021 için Dash fiyat tahmini


2021’de Dash için tahmin yapan kripto uzmanları neler??

Dash’in tam olarak nasıl çalıştığını özetlediğimize göre, 2021 için DASH fiyat tahminlerine bakarak başlayalım. Varlığı portföyünüze zaten eklemiş veya geleceğe yatırım yapmayı düşünüyor olun, en iyi kripto analistlerinden bazılarını keşfedin. kısa vadede DASH fiyatının olabileceğine inanıyorum.

İtalyan kripto platformuna göre Previsioni Bitcoin, DASH yatırımcıları 2021’de çok iyi haberler bekliyor. Algoritması, DASH fiyatının 2020’nin sonundan önce 100 $ ‘a ulaşacağını ve oradan sadece yükseleceğini, Ocak 2021’e kadar 120.6339 $’ a ulaşacağını ve yılın geri kalanında hızla yükseleceğini tahmin etti:

çizgi fiyat tahminleri 2021

Previsioni Bitcoin’in tahminleri doğruysa, ‘Dash iyi bir yatırım mı’ sorusunun yanıtı oldukça kesindir – en azından 2021 süresince. Bu grafik, Aralık ayında DASH fiyatının 656.6958 dolara yükselmesiyle şaşırtıcı bir büyüme oranı öngörüyor. Yılın ikinci yarısında en yüksek büyüme düzeyini göreceğiz. Aslında Previsioni Bitcoin, Dash’in 2021’in son altı ayında yaklaşık 480 $ artacağını tahmin etti..

Dash’in henüz 100 dolara ulaşmadığını düşünürsek, bu kesinlikle cesur bir tahmin. Öyleyse, diğer analistler Previsioni Bitcoin’in iddialarına katılıyor mu? DASH’ın fiyatı bu ölçüde artacak mı? ne yazık ki, LongForecast.com öyle düşünmüyor. Platform, 2021 için aşağıdaki fiyat tahminlerini verdi:

gösterge tablosu

LongForecast.com, DASH fiyatının 2020 sonundan önce 100 $ ‘a ulaşacağını ve yılı 116.2 $’ dan kapatacağını kabul etse de Previsioni Bitcoin’in 2021 için coşkulu görünümünü paylaşmıyor. Kötü değil – platform, DASH’ın Eylül ayının ortasına kadar büyük ölçüde 100 $ ‘ın üzerinde kalacağına inanıyor. Ancak bu noktadan sonra, gelecek pek parlak görünmüyor ve LongForecast.com, Dash’in 2021’i mevcut değerinin 79,69 ABD Dolarından daha düşük bir fiyatla kapatabileceğine inanıyor..

Bu tahminlere göre, çoğu yatırımcı ya düşüş fırtınasını atlatmayı seçecek ve 2022 ve ötesine bakacak (buna daha sonra değineceğiz) ya da kısa vadeli fiyat dalgalanmalarından yararlanmaya çalışacak. Previsioni Bitcoin’den gördüğümüz çok yüksek tahminler kesinlikle değil!

Bakacağımız bir sonraki Dash kripto para birimi tahmini, WalletInvestor. WalletInvestor, teknik analiz yapmak için kurum içi algoritmasını kullanarak aşağıdaki tahmine ulaştı:

çizgi fiyat eğilimi

WalletInvestor’ın grafiğinden de görebileceğimiz gibi, 2021’in başında DASH fiyatı söz konusu olduğunda platform hem Previsioni Bitcoin hem de LongForecast.com ile kabaca aynı fikirde. Aslında, her üç platform da fiyatın yükseleceğine inanıyor. Ocak ayında WalletInvestor diğerlerinden daha yüksek bir tahmin verdi. Dash’in rakiplerinin tahmin ettiği değerlerin neredeyse iki katı olan 200 dolara ulaşabileceğini düşünüyor..

Bununla birlikte, bu eğilimin sürmesi pek olası görünmüyor. WalletInvestor, 2021 yılı boyunca fiyatın Mart ayına kadar yaklaşık 100 $ ‘a düşmesi ve ardından önümüzdeki birkaç ay içinde daha da düşmesi ile keskin bir düşüş öngörüyor. Mayıs-Haziran aylarında kısa süreli bir canlanma, yılın daha fazla yükselişe geçmesinin önünü açmayacak ve DASH, 2021’i kabaca 40 dolardan kapatacak. Bir yıllık tahmini, Dash’in değerini yalnızca 39.704 $ olarak belirledi, “DASH 2021 için iyi bir yatırım mı?” Diye merak eden herkes için hayal kırıklığı yaratan bir olasılık.

Yatırım yapmaya hazır DASH?

Dash'e yatırım yapmak

Uzun Vadeli Dash Fiyat Tahminleri: 2022-2025

2022 ve sonrasında Dash için tahmin yapan kripto uzmanları neler??

Kripto yatırımcıları, önümüzdeki 5 yılda Dash fiyatı için neler saklayabileceğini bilmek istiyor..

Kripto para birimi çok değişken olabileceğinden, fiyat tahminlerinde bulunmak hiçbir zaman kolay değildir ve tahminler arasında büyük miktarda varyasyon görmek normaldir. 2021 için incelediğimiz kısa çizgi fiyat tahminleri inanılmaz derecede değişkendir ve 39.704 $ ‘dan 656.6958 $’ a kadar değişmektedir! Bu görünümlerden hangisinin daha olası olduğuna karar vermek için, ileriye bakalım 2022-2025’e bakalım ve DASH’ın fiyatı için geleceğin neler getirebileceğini görelim..

Previsioni Bitcoin’e geri dönerek başlayacağız. 2021 için çok yüksek Dash fiyat tahminlerinden sonra, platform 2022-2025’in mağazada ne olduğuna inanıyor? Previsioni Bitcoin’in tahminleri 2021 için gördüklerimiz kadar kasvetli olmasa da portföyünüze DASH eklediyseniz cevap biraz hayal kırıklığı yaratabilir. 2022:

çizgi fiyat tahmini 2022

Grafikten de görebileceğimiz gibi Dash, 2022 Ocak ayının başında 700 doları geçecek, ancak bu noktadan itibaren hızla değer kaybedecek. Şubat ayına kadar, DASH 577.1668 $ değerinde olacak ve bu rakam Nisan ayına kadar düşmeye devam edecek. Mayıs ayında, DASH fiyatı tekrar 497.2268 $ ‘a yükselebilir ve Ekim ve Kasım arasında 340 $’ ın altına keskin bir düşüş olana kadar yaklaşık 500 $ ‘a çıkabilir. Previsioni Bitcoin, varlığın yılı 417.2868 $ ‘dan kapatmasını bekliyor – mevcut fiyatının beş katından fazla, ancak 2021’in en yüksek değerinin üçte ikisinden az..

Bununla birlikte Previsioni Bitcoin, 2021 için gözle görülür derecede iyimser olsa da, 2022 tahminleri biraz fazla düşebilir. Her ikisi de Coinswitch ve BTY Haberleri 2022-2025 için şaşırtıcı derecede yüksek tahminler verdiler, ilki DASH’ın 2025’in sonunda 2822 $ ‘a mal olabileceğini ve ikincisinin daha da ileri gideceğini tahmin ediyor. BTY News’e göre 2025, Dash’in 12.733,88 $ ‘lık fiyatları vurduğunu görebilir.!

Bu, DASH’ın önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,441 $ ‘dan neredeyse on kat daha yüksek olacaktır; bu, kripto para biriminin 2017 ve 2018 arasında ulaştığı bir fiyattır. Anlaşılır bir şekilde, diğer birçok platform ve analist Coiswitch ve BTY News tarafından tahmin edilen eşi benzeri görülmemiş değerlere şüpheyle yaklaşıyor. Ancak, DASH’in 2025’e yaklaşırken birkaç yıldır yükselişe geçtiği konusunda artan bir fikir birliği var gibi görünüyor..

DigitalCoinPrice.com, bir dizi düşüş yılından sonra da olsa, DASH fiyatının 2025’te artmasını bekliyor:

çizgi fiyat tahmin tablosu

Genel tahmini, Dash’in fiyatı artacak gibi göründüğü için iyi bir yatırım olduğu yönünde. Bu grafik, uzun süredir gördüğümüz en yüksek kripto para birimi tahminlerini göstermiyor, ancak yükseliş eğilimi (Temmuz 2022 ile Ocak 2024 arasında kötü bir yıl buçuk) yine de merak eden yatırımcılar için cesaret verici bir işaret olmalı. DASH fiyatının yükselip yükselmeyeceği.

Tahminlerine göre, DASH, Eylül 2025’e kadar yaklaşık 290 $ ‘lık en yüksek seviyelere ulaşabilir ki bu, mevcut değerinin 4 katından fazla. Bazı yatırımcılar 2022-24 düşüşünü potansiyel bir pozitif olarak görebilir. Grafikte görebileceğimiz şekil, potansiyel olarak, teknik analiz yapılırken gelecekteki büyümeyi tahmin etmek için kullanılabilecek bir yükseliş paterni olan Çift Dipten Ters Çevirme olabilir. Durum böyleyse, 2026’nın ortalarına doğru görebileceğimiz düşüş, güçlü bir yükseliş eğiliminde geçici bir sıçrama olabilir – bu da 1000 $ ‘dan fazla tahminlerin ulaşılabilir olabileceğini düşündürüyor..

Uzun vadeli bir yatırım olarak Dash’in çok iyi performans gösterebileceğini öngörüyor. Tahminlerine göre, Dash token fiyatının değeri 2020’nin sonunda 120 dolara, 2021’de 250 dolara, 2022’de 650 dolara ve 2025’e kadar ortalama 3200 dolara yükselebilir..

Sonuç: Dash Fiyat Tahmin Tahmini

Aşağıdaki tahmin şekilleri, bazılarının ana hatlarını çizmektedir. Potansiyel Teknik analistler ve endüstri uzmanları tarafından sunulan 2020, 2021, 2022, 2023 ve 2025+ için yüksek ve düşük Dash fiyat tahmin tahminleri.

Yıl Yüksek Düşük
2020 170 ABD doları 70 ABD doları
2021 450 ABD doları 110 ABD doları
2022 1500 320 ABD doları
2023 3300 ABD doları 550 ABD doları
2025+ 6500 ABD doları 950 ABD doları

Dash’in Fiyatı Zaman İçinde Nasıl Değişti??

En doğru Dash tahminlerini yapabilmek için en önemli adımlardan biri Dash’in geçmiş performansını analiz etmektir.

DASH 2014’te piyasaya girdiğinden beri, fiyatı bir dizi dramatik dalgalanmaya maruz kaldı. Bu grafikte Nomics, DASH değerinin zaman içinde nasıl değiştiğini görebiliriz:

çizgi fiyat grafiği

2017-2018’deki hızla yükselen ilerlemesine kıyasla mütevazı görünse de, Dash’in ilk büyük fiyat sıçraması, kripto para borsalarına girdikten kısa bir süre sonra 2014’te gerçekleşti. Nisan ve Mayıs ayları arasında fiyatı 0,847417 $ ‘dan 5,9679 $’ a yükseldi – bu önemli bir sıçrama, çok büyük miktarda erken yatırımcı ilgisini yansıtıyor. Büyümesi 2014, 2015 ve 2016’nın geri kalanı için çok daha yavaştı ve fiyatı genellikle 2 ila 10 dolar arasında seyrediyordu..

Diğer birçok kripto paranın aksine, DASH 2017’nin neredeyse tamamı boyunca aşırı büyüme kaydetti. Ocak ayında fiyatı 13.82 dolardı. Eylül ayına gelindiğinde, inanılmaz bir 330.49 $ ‘a tırmandı, ancak bu bile onu bekleyen büyüme hamlesine kıyasla soluk olacaktı. Kripto para piyasası bir bütün olarak muazzam enflasyon seviyelerini deneyimlemeye başladığında, Dash kesinlikle geride kalmayacaktı. Ekim ve Aralık 2017 arasında, fiyatı 293.50 $ ‘dan 1.141 $’ lık ATH’sine sıçradı – Aralık 2018’de bir yıl sonra 77.26 $ ‘a geriledi..

Dash, esas olarak 10 doların altında olan 2017 öncesi oranlarına asla geri dönmedi. Yatırımcı belirsizliği arttıkça neredeyse her büyük kripto para biriminin fiyatlarının düşmeye başladığını gören küresel koronavirüs çöküşünün ardından değer kaybı yaşamış olsa da 2019 fiyatından yine de kazançlar elde etti. 2020’nin şu ana kadarki en düşük değeri 68.84 dolar oldu, bu da 2019’un düşüğü olan 46.69 dolardan 20 dolardan fazla yüksek..

Satın almaya hazır DASH?

Dash'e yatırım yapmak

Dash Fiyatını Etkileyen Faktörler?

Her Cryptocurrency gibi, DASH’ın fiyatı da çeşitli farklı faktörlere bağlı olabilir. “Dash iyi bir yatırım mı?” Sorusuna cevap vermeyi umuyorsanız, bu faktörlerin ne olduğunu bilmek önemlidir – ister kripto para biriminizi birkaç yıl tutmayı tercih edin, ister kısa vadeli fiyat hareketlerinden kar etmeyi tercih edin. Bu, kripto para birimi tahminlerinde bulunmanızı ve hangi Dash fiyat tahminlerinin en doğru olduğunu düşündüğünüze karar vermenizi çok daha kolaylaştıracaktır..

Arz ve talep

Dash veya herhangi bir kripto para biriminin fiyatı tamamen arz ve talep arasındaki ilişkiye bağlıdır. Daha fazla yatırımcı DASH’ı satmaktan çok satın almak isterse, bu talebin arzdan daha büyük olacağı ve fiyatın artacağı anlamına gelir. Tersi doğruysa, arz talepten daha büyük olacaktır – yani fiyat düşmeye başlayacaktır. Bu ilişkinin kendisi, aşağıda listelediğimiz faktörlerden büyük ölçüde etkilenmektedir..

Dash Platformunun Kullanımı

Bu makalenin başında da belirttiğimiz gibi, Dash platformu bir dizi merkezi olmayan uygulamayı finanse eder ve çalıştırır. Zimbabwe’deki KuvaCash gibi bu uygulamaların popülaritesi, DASH talebini artıran ve dolayısıyla fiyatının artmasına neden olan önemli bir faktördür. DApp’lara olan ilgi artmaya devam ettikçe, bu, önümüzdeki birkaç yıl içinde altta yatan Dash teknolojisine olan ilginin artmasına neden olabilir..

Kripto Para Biriminin Artan Kabulü

Dash, günlük ödemeleri kolaylaştırması açısından kripto para birimleri arasında özeldir. Yerel para biriminin çökmeye başladığı ülkelerde geçerli bir varlık olarak ortaya çıkması, Londra’da DASH ATM’lerinin ortaya çıkması gibi, kullanılabilirliğinin güçlü bir kanıtıdır. Kripto para birimleri daha yaygın hale geldikçe ve koronavirüs salgınının bir sonucu olarak temassız ödemelere olan bağımlılığımız arttıkça, dünya çapında Dash gibi çözümlere olan talebin arttığını görebiliriz..

Dash Fiyat Tahmin Tahmini – Önemli Noktalar

 • 782.438.183 dolarlık piyasa değeri ile Dash, dünyanın en büyük 28. kripto para birimidir.
 • Dash, işlemleri çok hızlı bir şekilde işleyebilir, hatta kullanıcıların 1,5 saniye gibi kısa bir sürede para göndermesine olanak tanıyan bir InstaSend özelliği sunabilir.
 • Dash, yerel para birimlerinin istikrarsız olduğu hem Zimbabve hem de Venezuela’da alternatif bir para birimi olarak benimsenmiştir.
 • Previsioni Bitcoin’in algoritması, DASH fiyatının 2020’nin sonundan önce 100 $ ‘a ulaşacağını ve oradan sadece yükseleceğini, Ocak 2021’e kadar 120.6339 $’ a ulaşacağını ve yılın geri kalanında hızla yükseleceğini tahmin etti.
 • LongForecast.com, Dash’in 2021’i şu anki 79,6 ABD Dolarından daha düşük bir fiyatla kapatabileceğine inanıyor.
 • WalletInvestor, 2021 yılı boyunca fiyatın Mart ayına kadar yaklaşık 100 $ ‘a düşmesi ve ardından önümüzdeki birkaç ay içinde daha da düşmesi ile keskin bir düşüş öngörüyor.
 • Uzun vadeli tahminler çok daha parlak ve DASH’ın mevcut fiyatının altına düşeceğini iddia eden hiçbir tahmin yok
 • En iyimser görünüm, Dash’in 2025’te 12.733.88 $ ‘lık fiyatlara ulaşabileceğine inanan BTY News’den geliyor.
 • Dash’in ATH’si Aralık 2017’de 1.141 dolardı
 • DASH’ın fiyatını etkileyen temel faktörler arz ve talep, Dash platformunun popülaritesi ve kripto para biriminin genel kabul görmesidir.

İster mevcut ister potansiyel bir yatırımcı olun, bu makalenin “DASH iyi bir yatırım mıdır?” Sorusunu yanıtlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. 2021-2025 için Dash fiyat tahminleri karışık olsa da, Dash’in uzun vadeli görünümü olumlu görünüyor ve hiçbir analist para biriminin 2025’te şu an olduğundan daha düşük bir değere sahip olacağına inanmıyor..

Bununla birlikte, endüstri inanılmaz derecede değişken olduğu için güvenilir kripto para birimi tahminleri yapmak herkesin bildiği gibi zor olabilir. Portföyünüze yeni bir kripto para birimi eklemeden önce daima kendi durum tespiti yapın ve etkin bir risk yönetimi stratejisine sahip olduğunuzdan emin olun. Daha önce gördüğümüz gibi, pazar hızla hareket edebilir ve bunun tekrar olacağını kesinlikle göreceğiz.

Kendi araştırmanız size DASH ticareti yapmaya başlamanız için gereken ekstra güveni verdiyse, eToro’nun kripto varlıkları (DASH dahil) ve 90’a kadar CFD’ler ile ticaret yapma yeteneği sağladığını bilmekten memnun olabilirsiniz.+ kripto para birimleri.

eToro -% 0 komisyonla DASH satın alın

Dash'e yatırım yapmak

kaydol eToro için ve hiçbir ekstra ücret ödemeden DASH ticareti yapmaya veya en iyi DASH yatırımcılarını kopyalamaya başlayın. Yönetim ücreti veya diğer gizli maliyetler yoktur.

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Perakende yatırımcı hesaplarının% 75’i CFD ticareti yaparken para kaybediyor

Dash Fiyat Tahminleri – SSS

Dash Bitcoin’den daha mı iyidir?

İşlem hızı ve ücretleri söz konusu olduğunda, Dash kesinlikle Bitcoin’den daha iyidir. Platformunun ortalama işlem süresi sadece 2,5 saniye, Bitcoin’den 4 kat daha hızlı.

Dash 1.000 dolara ulaşacak?

Bazı tahminlere göre, DASH fiyatının 2025’in sonundan önce 1.000 $ ‘a ulaştığını görebiliyorduk. BYT News, tek bir DASH coininin 2025 yılına kadar 12.733.88 $ değerinde olabileceğine bile inanıyor.!

Orada kaç Dash jeton var?

Toplam 18 milyon DASH madeni para arzı var. Mevcut oranlarda, kripto para biriminin 2030 yılı civarında toplam arzına ulaşması bekleniyor..

Makalemizi beğendiyseniz Dash Fiyat Tahmin Tahmini: 2021 ve Ötesinde Dash Ne Kadar Değerli Olacak, lütfen tüccar arkadaşlarınızla paylaşın.

Daha fazla okuma:

İngiltere’deki En Popüler Kripto Para Birimleri

2021’de Dikkate Alınması Gereken 10 Kripto Para Birimi

Ethereum VS. Dalgalanma: Portföyünüzde Hangisi Olmalı??

ABD’deki En Popüler Kripto Para Birimleri

Cryptocurrency ile Nasıl Para Kazanılır – Kesin Bir Kılavuz

Cryptocurrency Yatırım İpuçları ve Kaçınılması Gereken Hatalar

Cryptocurrency Piyasasından Nasıl Kar Elde Edilir?

Sorumluluk Reddi: Herhangi bir kripto para birimi son derece değişkendir. Sermayeniz risk altında ve Geçmiş performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değil. Tahmin ve analiz, herhangi bir zamanda farklı iç ve dış analistlerin görüşlerini yansıtır ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Dahası, Ticaret Eğitimi adına bir taahhüt veya garanti teşkil edemezler..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector