En İyi 9 Bitcoin Yatırımcısı – Bitcoin Milyonerleri Yatırımcıları

Dünyanın En Büyük Bitcoin Milyonerleri Yatırımcılarından 9’u

En İyi 9 Bitcoin Yatırımcısı

1. Roger Ver – “Bitcoin Jesus”

2. Barry Silbert – Kripto Dünyasının En Zengin Yatırımcılarından Biri

3. Gavin Andersen – Bitcoin Topluluğunun Büyümesine Yardımcı Olan Kişi

4. Tyler ve Cameron Winklevoss – Milyarder İkizler

5. Kingsley Advani – En Genç Bitcoin Milyonerlerinden Biri

6. Blythe Masters – En Saygın Kadın Bitcoin Yatırımcılarından Biri

7. Michael Novogratz – Bitcoin’in En Cesur Boğa Yatırımcılarından Biri

8. Tim Draper – En İyi Risk Sermayesi Yatırımcılarından Biri

9. Dan Morehead – İlk ABD Kripto Fonunu Oluşturan Yatırımcı

Bitcoin’e Yatırım Yapmak Neden İyi Bir Fikirdir??

Bitcoin’e Nasıl Yatırım Yapılır?

Anahtar noktaları

Bitcoin Yatırım Dünyasının En Başarılı İnsanları Ortaya Çıktı


Dünyanın en iyi Bitcoin yatırımcılarının kim olduğunu merak ediyorum? Artık merak etmeye gerek yok! Aşağıda, dünyanın en önde gelen Bitcoin yatırımcılarından bazılarının bir listesi bulunmaktadır..

Bitcoin yatırımı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Bitcoin ticaretinde profesyonel olmak için çevrimiçi ticaret kurslarımızdan birine kaydolmaktan çekinmeyin – tıpkı kripto para birimi endüstrisindeki büyük balık gibi.

En İyi 9 Bitcoin Yatırımcısı

1. Roger Ver – “Bitcoin Jesus”

Roger Ver, bitcoin yatırımcıları

Roger Ver, Bitcoin’deki en eski (ve en tartışmalı) yatırımcılardan biridir. Ver ayrıca Ripple ve Kraken gibi Bitcoin ile ilgili start-up şirketlerinin ve kripto para birimi yatırımlarının hevesli bir destekçisi olarak da bilinir..

Açık sözlü doğası ve kişiliği sayesinde Roger Ver, kendisine Bitcoin Jesus takma adını veren Bitcoin hakkında konuşmak için sosyal medyadaki etkisini kullanmaktan korkmuyor. Unutmayın ki son yıllarda, Bitcoin evangelisti, Bitcoin Cash’e desteğini ifade etti.

Son verilere göre Ver, cüzdanındaki 100.000’den fazla bitcoin ile kripto dünyasının en zengin yatırımcılarından biridir..

2. Barry Silbert – Kripto Dünyasının En Zengin Yatırımcılarından Biri

Barry Silbert, dünyanın en iyi Bitcoin yatırımcılarından biri olan bir başka ünlü Bitcoin yatırımcısıdır. Onun kurucusu olduğuna dikkat etmeliyiz Digital Currency Group – kripto para birimi dünyasının önde gelen şirketlerinden biri.

2020 itibariyle, Silbert’in şirketi, blok zinciri ile ilgili 125’ten fazla şirkete yatırım yaptı, Genesis ve Grayscale Investments dahil. İlginç bir şekilde, 2016 yılında, Digital Currency Group en iyi kripto haber sitelerinden biri olan CoinDesk’i satın aldı..

Kazançlı projeleri göz önüne alındığında, Silbert’in Forbes’a göre yaklaşık 500 milyon ABD doları değerinde en başarılı kripto yatırımcıları arasında olması şaşırtıcı değil..

3. Gavin Andersen – Bitcoin Topluluğunun Büyümesine Yardımcı Olan Kişi

Gavin Anderson, Bitcoin yatırım dünyasının en ikonik figürlerinden biridir. Anderson, 2010 yılında Bitcoin üzerinde tam zamanlı çalışmaya başladı ve zamanını Bitcoin’i halka ve geliştiricilere tanıtmaya adadı..

İlginç bir şekilde, 2010’da Anderson, kripto topluluğunun büyümesine yardımcı olmak için insanlara bitcoin veren ilk Bitcoin musluğu olan bir site yarattı.

Yine de – Satoshi Nakamoto’nun aksine – Anderson gizemle örtülü olmasa da, Gavin Anderson’ın Bitcoin ve merkezi olmayan kripto para biriminin yolunu şaşırtıcı ve büyüleyici bir şekilde şekillendirdiğini itiraf etmeliyiz..

4. Tyler ve Cameron Winklevoss – Milyarder İkizler

Winklevoss ikizleri, bitcoin yatırımcıları

Bitcoin yatırım dünyasındaki başarıdan bahsederken, Winklevoss kardeşlerin dünyanın en iyi Bitcoin yatırımcıları arasında olduğunu kabul etmeliyiz. Aslında Winklevoss ikizleri Tyler ve Cameron Winklevoss’un ilk Bitcoin milyarderleri olduğuna inanılıyor. 2020 itibariyle, kardeşler 1.438.918.236,69 dolar değerinde 179.605,25 Bitcoin’e sahipler..

İlginç bir şekilde, Winklevoss yalnızca Bitcoin’e değil, farklı kriptolara (özellikle Ethereum) ve blok zinciri projelerine yatırım yapmakla ilgileniyor..

2015 yılında ikiz kardeşler lanse edildi Gemini – tüccarların dijital varlıkları alıp satmalarına izin veren en etkili kripto borsalarından biri. Platformlarının adı da semboliktir – İkizler ikiz anlamına gelir ve kriptoların fiat para birimi ödemelerine entegrasyonunu ifade eder..

5. Kingsley Advani – En Genç Bitcoin Milyonerlerinden Biri

20’li yaşlarda milyoner olmanın imkansız olduğunu düşünüyorsanız, iki kez düşünün! Kingsley Advani, 24 yaşında servet kazanan kripto krallarından biridir. Advani şu anda Bitcoin yatırım dünyasının en ilham verici yatırımcılarından biridir..

İlk günlerinde Bitcoin yasadışı faaliyetler için kullanılsa da, Advani potansiyelini gördü ve birikimlerini Bitcoin’e yatırım yapmak için boşalttı.. 34.000 $ yatırım yaptı ve bir yıldan kısa bir sürede milyoner oldu.

Şimdi Advani, gençlerin ticaret sanatında ustalaşmalarına yardımcı olan önemli bir danışmandır. Dediği gibi, “İnsanlık tarihinin hiçbir noktasında 20’li yaşlarındaki insanların bu kadar hızlı büyüyen varlıklara yatırım yapma fırsatı olmadığını düşünüyorum.”

6. Blythe Masters – En Saygın Kadın Bitcoin Yatırımcılarından Biri

Digital Asset Holdings’in eski CEO’su Blythe Masters, Wall Street’te büyük bir üne sahip olan en başarılı ve saygın Bitcoin yatırımcılarından biridir..

Digital Asset Holdings’in, dağıtılmış defter teknolojisi üzerine ürünler geliştiren önde gelen finans şirketlerinden biri olduğunu unutmayın. Artık Digital Asset Holdings’in ana ürünlerinden biri, uzmanların akıllı sözleşmeler oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanan sözde Digital Asset Modeling Language..

Masters, fikirleriyle kripto endüstrisinin erkeklere ayrılmadığını kanıtladı.. Aslında veriler, Bitcoin ile ilgilenen yatırımcıların% 43’ünün kadın olduğunu gösteriyor..

7. Michael Novogratz – Bitcoin’in En Cesur Boğa Yatırımcılarından Biri

Bitcoin’e yatırım yapmak riskli olsa da, bazı yatırımcılar bize risk almanın ticaretin mantıklı bir parçası olduğunu gösteriyor. Örneğin Michael Novogratz’ı ele alalım! Novogratz, 2017’de servet kazanan en başarılı Bitcoin yatırımcılarından biri olarak kabul ediliyor..

Novogratz, 2018’de blockchain ile ilgili ve diğer dijital varlıklarla ilgilenen en önemli yatırım fonlarından biri olan Galaxy’yi yarattı..

İlginçtir ki, Novogratz fiyat tahminleriyle de tanınıyor ve yatırımcılara sadece Bitcoin değil altın da tutmalarını tavsiye ediyor..

8. Tim Draper – En İyi Risk Sermayesi Yatırımcılarından Biri

Tim Draper, bitcoion yatırımcıları

Tim Draper, en iyi Bitcoin yatırımcılarından biridir. Kendisi, 2014 yılında geniş kapsam alan ünlü bir risk sermayesi yatırımcısıdır. Daha doğrusu 2014 yılında Draper, bir müzayedede İpek Yolu sitesinden ele geçirilen 30.000 bitcoin satın almıştır..

Şimdi Draper, şirketlerin blockchain teknolojisiyle gelişmesine yardımcı oluyor çünkü Bitcoin’in kitlesel olarak benimsenmesine şiddetle inanıyor.

Bir zamanlar dediği gibi, “Birdenbire, perakendeciler şöyle diyor:” Oh, biri her kredi kartını geçirdiğinde bankalara yüzde 2,5-4 ödemek zorunda olmadığımı mı kastediyorsun? “

9. Dan Morehead – İlk ABD Kripto Fonunu Oluşturan Yatırımcı

Son fakat en az değil, Dan Morehead hakkında konuşalım. Morehead, tüm dünyadaki ilk dokuz Bitcoin yatırımcısı arasındadır. Tarihsel verilere göre Bitcoin’in her biri yalnızca 65 dolar değerinde iken, ABD’de ilk kripto fonunu başlattığını belirtmekte fayda var. Morehead, aynı zamanda bir ihale öncesi İlk Para Teklifi (ICO) fonu sunan ilk yatırımcıydı..

Şimdi Morehead’in şirketi Pantera Capital, Bitcoin yatırımına odaklanan lider yatırım şirketlerinden biridir..

İlginç bir şekilde, Morehead, dünyadaki mevcut ekonomik durumun Bitcoin’de bir patlamaya yol açabileceğine inanıyor, bu yüzden büyük yatırımlar yapmaya ve blok zinciri endüstrisini desteklemeye devam ediyor.

Bitcoin’e Yatırım Yapmak Neden İyi Bir Fikirdir??

İlk kripto para birimi olan Bitcoin, hala tüm dünyadaki en başarılı kripto ve en büyük blockchain tabanlı sanal varlık olarak kabul ediliyor. Göre unutmayın CoinTelegraph Bitcoin’in piyasa değeri 205 milyar ABD doları (2020 itibariyle), Intel ve Coca-Cola’yı geride bırakıyor.

Bitcoin Fiyat Tahmini: Bitcoin 2021’de ve Ötesinde Ne Kadar Değerli Olacak?

Farklı altcoinlerin ve blok zinciri projelerinin geliştirilmesine yol açan kripto Bitcoin, tüm finans dünyasında devrim yaratmaya devam ediyor..

Bu nedenle, oynaklığına ve devam eden salgına rağmen, Bitcoin’e yatırım yapmak birçok uzman tarafından iyi bir yatırım seçeneği olarak görülüyor. Birçok etkili kripto yatırımcısı, önümüzdeki yıllarda potansiyeline inanıyor!

Bitcoin’e Nasıl Yatırım Yapılır?

Bitcoin yatırımı büyük bir mesele. Ayrıca önde gelen bir kripto tüccarı olmak istiyorsanız, uygun eğitime yatırım yapmalısınız. Çevrimiçi kurslardan ticaret kitaplarına kadar, başarılı bir ticaret stratejisi geliştirmek için kripto para birimi endüstrisini anlamak gerekir..

Ayrıca, bulunduğunuz ülkedeki kripto ticareti için hangi düzenlemelerin geçerli olduğunu bildiğinizden emin olun. Burada, dünyadaki en kripto dostu şehirler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Bitcoin yatırımında uzman olmak için, kişi aynı zamanda hem kaybetmeyi hem de kazanmayı kucaklamak için özdenetim ve disiplin geliştirmelidir..

Bitcoin yatırımının yüksek derecede spekülatif risk taşıdığını asla unutmayın..

Anahtar noktaları

  • Bitcoin ilk dijital kripto para birimidir, bu hala şimdiye kadarki en başarılı sanal para olarak kabul ediliyor.
  • En iyi Bitcoin yatırımcılarından bazıları, diğerleri arasında Roger Ver, Winklevoss ikizleri, Kingsley Advani, Blythe Masters ve Dan Morehead’dir..

Aynı zamanda başarılı bir Bitcoin yatırımcısı olmak istiyorsanız, eğitime, uygulamaya ve duygusal öz kontrole yatırım yapmalısınız. Trading Education’da, başarıya giden ticaret yolculuğunuzda size yardımcı olabiliriz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için çevrimiçi kurslarımızdan birine kaydolun uzmanlar gibi yatırım yapın.

Artık en iyi 9 Bitcoin yatırımcısını biliyorsunuz. Bitcoin’e yatırım yapmaya başlamak için ilham alıyorsanız, bunu bilmekten memnun olabilirsiniz. etoro 90’a kadar Bitcoin ve diğer Crypto varlıklarını ve CFD’leri satın alma yeteneği sağlar+ kripto para birimleri. Bitcoin yatırımcıları en popüler paralarla çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturabilir.

Bu arada, hangi Bitcoin yatırımcısını en ilham verici bulduğunuzu bize bildirin. Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Makalemizi beğendin mi İlk 9 Bitcoin Yatırımcıları | Bitcoin Yatırım Dünyasının En Başarılı İnsanları Ortaya Çıktı? O halde bizi beğenmekten çekinmeyin ve konuyla ilgilenen herkesle paylaşın..

Sorumluluk Reddi: Kripto para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında ve Geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değil.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map