Yeni Başlayanlar İçin Ethereum Classic’e Yatırım Yapma Rehberi

Kripto para birimleri dünyası artık süper kapsamlı. Ve masada bu kadar çok seçenek varken, portföyünüz için doğru dijital varlığı seçmek zor olabilir..

Kripto ticareti sahnesine girmek istiyorsanız, Ethereum Classic, birçoğunun bir yatırım olasılığı olarak düşündüğü dijital bir para birimidir..

Ethereum Classic’in yıllar içinde büyük getiri elde etmesinin bir nedeni var..

Bu kılavuzda size evinizin rahatlığından Ethereum Classic’e nasıl yatırım yapacağınızı gösteriyoruz. Ethereum Classic’e yatırım yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı risklerin yanı sıra bazı yararlı ipuçları ve stratejileri de tartışıyoruz..

Ethereum Classic’e 5 Kolay Adımda Nasıl Yatırım Yapılır:

Ethereum Classic’e yatırım yapmak için ilk adım, düzenlenmiş bir borsaya sahip bir hesap açmak, fonları depolamak, platform listesinden ETC’yi seçmek ve son olarak kontrol etmektir. & Cüzdanınıza ETC coin eklendiğini onaylayın.

Aceleniz varsa, aşağıdaki 5 adım size 5 dakikadan daha kısa bir sürede Ethereum Classic’e nasıl yatırım yapacağınızı gösterecektir.!

Aşama 1: Güvenilir ve düzenlenmiş bir kripto broker’a kaydolun

Adım 2: Hesabınıza minimum depozito yatırın

Aşama 3: Mevcut kripto varlıklar listesinden Ethereum Classic’i (ETC) seçin.

4. Adım: Ethereum Classic’e ne kadar yatırım yapmak istediğinizi belirtin.

Adım 5: Yatırımınızı onayladıktan sonra, ETC paraları cüzdanınıza eklenecektir.!

Ethereum Classic nedir?


Ethereum Classic (ETC), orijinal Ethereum blok zincirinin resmi yerel kripto para birimidir. Başka bir deyişle, geliştiricilerin otonom bir şekilde çalışan dApp’ler oluşturmasına ve kullanmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur..

Orijinal Ethereum blok zincirinin değiştirilmemiş bir sürümü üzerinde çalışır. Felsefesi, kodu her şeyin üstüne koymaktır ve eğer istismarlar veya uzlaşmalar varsa, bunlar projenin bütünlüğünü bozan sert çatallarla kaldırılmamalıdır..

Bu nedenle, ETC’nin arkasındaki ekip mutlak değişmezliğe inanır ve her türlü insan müdahalesini kabul etmez..

Bitcoin’e benzer şekilde, Ethereum Classic ağına sahip olan veya onu kontrol eden bir kişi veya kuruluş yoktur. Aksine, Ethereum Classic topluluğu tarafından güvence altına alınan açık kaynaklı bir proje.

Bu kripto para projesinin tasarımı, yeni uygulamalar oluşturmanın yolunu açmak için esnek olmasına izin veriyor..

Ethereum Classic Sürecine Yatırım Nasıl Çalışır??

Kripto para piyasasında, bireylerin Ethereum Classic’e nasıl yatırım yapacaklarını öğrenirken iki seçeneği vardır..

İlk olarak, eToro gibi düzenlenmiş bir brokerden gerçek kripto para birimleri satın alabilir ve koinlerin sahipliğini alabilirsiniz. Bu, uzun vadeli bir yatırım stratejisidir, çünkü para kazanmadan önce dijital para biriminin fiyatının önemli ölçüde artmasını bekleyeceksiniz..

Alternatif olarak, Ethereum Classic Contracts for Differences (CFD’ler) kullanmayı da düşünebilirsiniz..

CFD, düzenlenmiş ticaret siteleri tarafından sunulan bir finansal araçtır. Bu, Ethereum Classic coinlerine sahip olmayacağınız anlamına gelir. Bunun yerine, CFD’ler varlığın gelecekteki değeri hakkında spekülasyon yapmanıza izin verir – genellikle kaldıraçla.

Her iki durumda da, Ethereum Classic’e yatırım yaparken genel amaç, coin’larınızın değerinin zaman içinde arttığını görmektir..

Başka bir deyişle, madeni paralarınızı başlangıçta ödediğinizden daha yüksek bir fiyata satmak isteyeceksiniz. Bunu yaparak, bir hisse senedine yatırım yapmakla yaptığınız gibi, kâr elde edersiniz..

Ethereum Classic’e yapılan bir yatırımın pratikte nasıl çalıştığına dair bir örnekle sisi temizlemenize yardımcı olalım:

 • Ethereum Classic satan çevrimiçi bir komisyoncu ile bir ticaret hesabı açarsınız.
 • 1,000 $ ‘lık ticaret fonu yatırırsınız ve tüm miktarı Ethereum Classic coinlerine yatırmaya karar verirsiniz..
 • Satın alma anında, ETC madeni paralarının fiyatı 10 $ ‘dır..
 • Ethereum Classic yatırımını iki yıl boyunca tutmayı seçiyorsunuz.
 • ETC 50 $ değerinde olduğunda, nakde çevirmeye karar verirsiniz.
 • Bu% 400’lük bir fiyat artışını gösteriyor.

Gördüğünüz gibi, bu sadece iki yılda elde ettiğiniz önemli bir kâr. 1.000 $ ‘lık hisseniz üzerinden 4.000 $ kar elde ettiniz!

Ethereum Classic’e yatırım yaparken, fonlarınızın güvenliğini garanti edebilecek, düzenlenmiş bir çevrimiçi komisyoncu kullanmak en iyisidir..

Bunun nasıl çalıştığının ayrıntılarına daha sonra makalede gireceğiz..

Ethereum Classic’e Neden Yatırım Yapmalısınız??

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce kripto para birimi ile Ethereum Classic’in iyi bir yatırım olup olmadığını değerlendirmeniz gerekir. Sonuçta, kendi paranızı riske atacaksınız – bu yüzden ödevinizi yapmak çok önemlidir.

Yol boyunca size yardımcı olmak için, Ethereum Classic’in uzun vadeli bir yatırım olarak uygulanabilirliğini değerlendirmenize yardımcı olacak bazı temel ölçütleri aşağıda bulacaksınız..

1. Ethereum Classic’in Kabulü

Kripto para birimi endüstrisi hala nispeten genç ve gelecekte muazzam bir büyüme potansiyeline sahip. Ethereum Classic, genellikle ICO’lar tarafından kullanılan tercih edilen para birimidir – yani geliştiricilerin yeni tokenlar oluşturması için bir başlatma panosu görevi görür..

Ethereum Classic, geçmişte Ethereum tarafından gölgede bırakılmış olsa da, kripto sektörünün gelişmesiyle kripto paranın daha fazla açığa çıkma şansı hala var..

ETC ayrıca günlük işlemler için kullanılan ilk 10 kripto para biriminden biridir. Bu faktörler göz önüne alındığında, bu popüler dijital para biriminin önümüzdeki yıllarda fiyatlarda bir artışa tanık olması mümkündür..

2. Blockchain Geliştirmeleri

Orijinal Ethereum blok zinciri olan Ethereum Classic ağı, gelecekte de dikkate değer iyileştirmeler yapmayı planlıyor. Bu projeyle rekabet eden başka blok zincirleri olsa da, doğru gelişmeler seti ETC’nin fiyatı için iyi bir haber olabilir..

Örneğin, Ethereum ağı, orijinal Proof-of-Work (PoW) mekanizmasından bir Proof-of-Stake (PoS) sistemine geçmeyi planlıyor..

Basit terimlerle açıklamak gerekirse – bu sistemler blok zincirindeki işlemleri doğrulamak için kullanılır..

Bununla birlikte, PoW nispeten daha pahalıdır ve daha fazla bilgi işlem gücü gerektirir. Ethereum Classic ağı da PoS’ye geçerse, bu onu daha uygun maliyetli ve merkezi olmayan hale getirecektir..

Böylelikle, ağ daha verimli hale gelecek ve böylece kullanıcı talebini artırabilir..

3. Yüksek Volatilite

Kripto para birimi piyasası oynaklığıyla bilinir ve Ethereum Classic farklı değildir. Aslında, tarihsel olarak, bu dijital varlık düzenli olarak tek bir günde çift haneli dalgalanmalar yaşamıştır..

Bu nedenle, kısa vadeli tüccarlar kripto para biriminin bu kadar hızlı piyasa hareketlerinden faydalanabilirler..

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Ethereum Classic CFD’leri ile alım satım yapıyorsanız – dijital varlığın hem yükselen hem de düşen fiyatlarından yararlanabilirsiniz..

Göstermek için:

 • ETC koinlerinin fiyatının yakında artacağını düşünüyorsanız, önce bir satın alma siparişi vereceksiniz. Fiyat yükseldiğinde – kazançlarınızı nakde çevirmek için bir satış emri vereceksiniz.

Buna Ethereum Classic’te uzun süre devam etmek denir.

 • ETC koinlerinin fiyatının düşeceğini düşünüyorsanız, önce bir satış emri vereceksiniz. Fiyat düştüğünde, kazançlarınızı nakde çevirmek için bir satın alma emri vereceksiniz..

Buna Ethereum Classic’te kısa gitmek denir.

Bu şekilde, uzun vadeli piyasa görünümü ile ilgilenmenize gerek kalmaz. Bunun yerine, kısa vadeli piyasa oynaklığından kâr elde edebilirsiniz..

Kısa vadeli ticarette, mütevazı karlar elde etmek için düzenli olarak çok sayıda işlem yapacaksınız..

Küresel finans, ekonomi, kripto para birimi düzenlemeleri, piyasa rakipleri ve daha fazlası dahil olmak üzere, ETC paralarının kısa vadeli oynaklığına katkıda bulunan bir dizi faktör olduğunu unutmayın..

Yatırım Yapmayı Düşünür müsünüz Ethereum Klasik?

Ethereum Classic Coin’e Nasıl Yatırım Yapılır – Çeşitli Seçenekler Mevcut

Ethereum Classic’e yatırım yapmaya başlamanız için iki ana seçenek var – kripto para birimi borsaları veya çevrimiçi brokerler aracılığıyla.

İşte sürecin bu iki platformda da nasıl çalıştığına dair genel bir bakış.

Kripto Para Borsası

Ethereum Classic, dünya çapında en popüler kripto para birimlerinden biri olduğu için, çoğu kripto para borsasının bunu desteklediğini göreceksiniz. Bu nedenle, başka bir kripto para birimine karşı ETC ticareti yapabilirsiniz..

Bununla birlikte, çoğu kripto para birimi borsası, fiat para birimleri üzerinden ticarete izin vermez. Bunun anlamı – banka kartı veya e-cüzdan ile para yatıramazsınız. Bunun yerine, hesabınıza başka bir kripto para birimi ile para yatırmanız gerekecek.

Seçtiğiniz rota buysa, şu şekilde çalışır:

 • ETC’yi destekleyen bir kripto para borsasında bir ticaret hesabı açarsınız.
 • Bitcoin gibi bir kripto para birimi ile para yatırın.
 • Daha sonra Bitcoin’i Ethereum Classic ile takas edebilirsiniz.
 • Ticaret, tipik olarak% 0,1 ila% 0,6 aralığında küçük bir komisyon içerecektir..
 • Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, ETC paralarını özel kripto para cüzdanınıza çekersiniz..

Görüldüğü gibi, bu değişim platformlarında işlem yapmaya başlamadan önce bir kripto para birimi satın almanız gerekecek. Bu, tüm süreci biraz rahatsız edici hale getirir. Ek olarak, dijital para birimini saklamak için özel bir dijital cüzdana ihtiyacınız var..

Başka bir deyişle, Ethereum Classic varlıklarınızın güvenliğinden tamamen siz sorumlu olacaksınız..

Bu, ticaretin yalnızca bir bölümüdür. ETC jetonlarınızı nakde çevirmek istediğinizde, tüm süreci tekrarlamanız gerekir, ancak tersi olarak.

Çaba göz önünde bulundurarak, ikinci rotayı seçmenizi ve çevrimiçi bir komisyoncu aracılığıyla Ethereum Classic’e yatırım yapmanızı öneririz..

Ethereum Klasik Komisyoncu

Şimdiye kadar, çevrimiçi bir komisyoncunun yatırım planlarınız için neden daha iyi bir seçim olduğu anlaşılmalıdır. Sadece verimli değil, aynı zamanda kripto para birimi borsalarına uygun maliyetli bir alternatiftir..

Devam etmeden önce, yalnızca düzenlenmiş çevrimiçi brokerler aracılığıyla ticaret yapmanın en iyi şekilde tavsiye edildiğini belirtmeliyiz. Bu, yatırımcı korumalarına ve KYC doğrulamalarına ek olarak daha güvenli ve güvenli bir ortamda ticaret yapmanıza olanak tanır..

Ayrıca, komisyoncunuz lisanslıysa, ticari hesabınıza bir banka kartı gibi bir fiat para birimi yöntemiyle kolayca para yatırabilirsiniz..

Örneğin, saygın çevrimiçi komisyoncu eToro, CySEC, FCA ve ASIC’den lisanslara sahiptir. ABD vatandaşları için platform FINRA’ya kayıtlıdır.

Açık eToro, Banka kartları, e-cüzdanlar ve banka havaleleri dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, USD cinsinden fonlama için herhangi bir depozito ücreti yoktur. Banka kartı kullanırken Coinbase tarafından tahsil edilen% 3,99’dan çok daha ucuz olan USD dışı depozitolar için yalnızca% 0,5 ödemeniz gerekir..

En önemlisi, Ethereum Classic’e yatırım yapmak için kesinlikle hiçbir alım satım komisyonu yok. Madeni paraları satın aldıktan sonra, bunları eToro cüzdanında ücretsiz olarak saklayabilirsiniz..

Ethereum Classic’e Yatırım Yapmak İçin Bir Platform Nasıl Seçilir

Ethereum Classic ile ilgilenen bir yatırımcıysanız, muhtemelen aklınıza gelen ilk soru şudur – nereden başlayacaksınız??

İlk adım, saygın ve ticaret hedeflerinize uygun bir kripto para birimi komisyoncusu bulmaktır. Süreci basitleştirmek için, aşağıda çevrimiçi kripto para birimi komisyoncunuzu seçerken göz önünde bulundurmanız gereken parametrelerin bir listesini bulacaksınız..

1. Lisanslama ve İtibar

Çevrimiçi komisyoncunuzun tanınmış bir düzenleyici kurum tarafından lisanslanmış olması çok önemlidir. Yani, bu FCA, ASIC, CySEC veya FINRA’nın beğenilerini içermelidir. Bu, komisyoncunun bu yönetim kuruluşları tarafından uygulanan katı yönergelere uymasını sağlayacaktır..

Örneğin, lisanslı bir komisyoncu şunları yapmalıdır:

 • Kitaplarının düzenli olarak denetlenmesini sağlayın
 • KYC normlarına göre tüm yeni hesap sahiplerinin toplanması ve doğrulanması
 • Paranızı ayrı banka hesaplarında saklayın
 • Şeffaf olun ve kripto para birimlerine yatırım yapmanın risklerini gösterin.

Öte yandan, düzenlenmemiş bir komisyoncu seçerseniz, gereksiz riske davet edeceksiniz..

2. Ethereum Classic’e Yatırım Ücretleri

Çoğu finansal aktivitede olduğu gibi, Ethereum Classic’e yatırım yaparken bir çeşit komisyon ödemeniz gerekecektir. Çoğu durumda, komisyoncular bunu bir yüzde olarak alır – hissenizin büyüklüğüne göre hesaplanır.

 • Örneğin, seçtiğiniz çevrimiçi komisyoncunun sizden işlem başına% 1,2 komisyon aldığını varsayalım. Bu, ETC coin’lerindeki 1.000 $ ‘lık hisseniz için 12 $ komisyon ödeyeceğiniz anlamına gelir..
 • Ethereum Classic yatırımınızı 2.000 $ değerinde satarsanız, komisyonunuz 24 $ ‘a ulaşır..

Bu komisyon, bir komisyoncudan diğerine büyük ölçüde değişecektir. Daha önce ele aldığımız gibi, eToro, Ethereum Classic’i sıfır komisyon oranıyla takas etmenize olanak tanır – böylece işlem ücretlerinden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Ek olarak, ticaret komisyonunun yanı sıra, işlem maliyetleri gibi diğer ücretlere de bakmalısınız. Örneğin, komisyoncunuz sizden para yatırma veya çekme işlemleri için bir ücret talep edebilir. EToro’da yalnızca% 0,5 depozito ücreti ödemeniz gerekir – ve bu yalnızca USD tarafından desteklenmeyen ödeme yöntemleri için geçerlidir..

3. Minimum Ethereum Classic Yatırım ve Ödemeler

Birçok broker, Ethereum Classic ile işlem yapmaya başlamak için minimum depozitoya sahip olmanızı gerektirir. Bu tutar, banka havalelerine kıyasla kredi / banka kartlarını kullanarak para yatırırken genellikle daha yüksek olacaktır..

Bununla birlikte, banka havalelerinin işlemi işleme koyması 7 iş günü sürebilir. Ödemelerinizin anında işleme alınmasını istiyorsanız, kredi / banka kartlarını veya PayPal gibi e-cüzdanları seçmeye değer..

Ayrıca, Ethereum Classic’e yatırım yapmak için gereken minimum bahis miktarının ne olduğunu da düşünmelisiniz..

Ücretlere benzer şekilde, bu koşullar da bir komisyoncudan diğerine farklılık gösterecektir. Size bir fikir vermek için, eToro’da 25 $ gibi düşük bir fiyattan ETC coin ticareti yapmaya başlayabilirsiniz..

4. Saklama ve Nakde Çevirme

Daha önce de belirtildiği gibi, uzun vadeli yatırım planlarında dijital varlığınızı geri çekmeniz ve onları özel bir cüzdana taşımanız gerekir. Bununla birlikte, komisyoncunuz size bir cüzdana erişim sağlarsa, paralarınızı başka bir yerde saklamak konusunda endişelenmenize gerek yoktur..

Maalesef cüzdan sunan en popüler kripto para birimi borsaları bile Binance dahil herhangi bir düzenleme lisansına sahip değil..

Bu nedenle, koinlerinizi düzenlenmiş bir komisyoncu ile saklamak her zaman daha güvenlidir. eToro kendi kripto para cüzdanıyla birlikte gelir ve dijital varlıklarınızı hiçbir ekstra ücret ödemeden korumanıza olanak tanır.

Yatırıma Hazır Ethereum Klasik?

Bugün Ethereum Classic’e Nasıl Yatırım Yapılır – Adım Adım İlerleme

Ethereum Classic dünyasına dalmaya hazır mısınız? Öyleyse, ticaret hesabınızı oluşturmanız için gereken tek şey, zamanınızın 5 dakikasıdır.!

Daha önce fark ettiğiniz gibi, bu kılavuzda Ethereum Classic’e nasıl yatırım yapılacağına dair eToro’yu referans olarak kullandık. Bunun nedeni, eToro’nun kripto para birimi yatırımı için mevcut en iyi başlangıç ​​dostu çevrimiçi brokerlerden biri olmasıdır..

Bu nedenle, aşağıdaki bölümlerde, size eToro’da Ethereum Classic’e nasıl yatırım yapacağınızı gösteriyoruz – komisyonsuz.

1. Adım: Bir eToro Hesabı açın

EToro web sitesine gidin ve tıklayın ‘Şimdi Katıl’. Tam adınız, ev adresiniz, doğum tarihiniz ve telefon numaranız dahil olmak üzere bir e-posta adresi ve kişisel bilgiler sağlamanız istenecektir..

2. Adım: Biraz Kimlik Yükleyin

Düzenlenmiş bir komisyoncu olarak eToro, kimliğinizi doğrulamak için geçerli bir fotoğraflı kimlik de isteyecektir. Pasaportunuzu veya ehliyetinizi verebilirsiniz. Doğrulandıktan sonra, hesabınız onaylanacak ve onaylanacaktır.

Not: Bu adımı tamamlamadan eToro’da Ethereum Classic’e yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak, 2,250 $ ‘dan fazla para yatırmak veya paranızı çekmek istiyorsanız, geri gelmeniz gerekecektir..

3. Adım: Para Yatırın

Minimum depozito, eToro’da 200 $ olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini kullanarak para ekleyebilirsiniz:

 • Banka kartı
 • Kredi kartı
 • PayPal
 • Skrill
 • Neteller
 • Sofort
 • Güvenle
 • Banka havalesi

Yukarıda listelenen tüm ödeme seçenekleri, banka havalesi haricinde anında işleme alınacaktır..

Adım 4: Ethereum Classic’i arayın

Ethereum classic vb. fiyatlara yatırım yapmak

eToro size 16 farklı kripto para birimine ve yaklaşık 100 farklı kripto alım satım çiftine erişim sağlar. Ethereum Classic işlem aracınızı sadece ‘ETC’ arayarak bulabilirsiniz..

Tercih ettiğiniz pazarı seçebilir ve devam etmek için ‘Ticaret’ düğmesine tıklayabilirsiniz..

Adım 5: Ethereum Classic Yatırımını Tamamlayın

Şimdi devam edebilir ve Ethereum Classic’e yatırmak istediğiniz para miktarını girebilirsiniz – minimum 25 $ ‘ı karşılamanızı sağlar.

Hazır olduğunuzda, Ethereum Classic yatırımınızı tamamlamak için ‘İşlemi Aç’ düğmesine tıklayın!

Adım 6: Ethereum Yatırımınızı Nakde Çevirin

EToro’da kripto para birimi ticareti günün her saati mümkündür. ETC yatırımınızı nakde çevirmenin en iyi zamanı olduğunu düşündüğünüzde, portföyünüze gidin. Orada, Ethereum Classic yatırımınızın yanında ‘Sat’ düğmesini bulabilirsiniz..

EToro hesabınıza anında güncellenen parayı bulacaksınız ve gerektiğinde para çekebilirsiniz..

Ethereum Classic’e Nasıl Yatırım Yapılır – Sonuç

Ethereum Classic yavaş bir büyüme sürecine sahip olabilir, ancak yine de merkezi olmayan finans platformlarının geleceğinde önemli bir rol oynaması bekleniyor..

Ethereum topluluğunun 2016’da bölünmesinin ardından, Ethereum Classic kendi başına çekiş kazanmayı başardı. Bugün, küresel olarak en büyük kripto para birimlerinden biri olarak duruyor.

ETC, özünde diğer finansal varlıklarla aynı şekilde işlev görür – piyasanın arz ve talebinin belirlediği değeri ile.

Uzun vadeli veya kısa vadeli olarak ETC’ye yatırım yapmayı seçip seçmemeniz tamamen ticaret hedeflerinize bağlıdır. Sonuç olarak, Ethereum Classic’e nasıl yatırım yapacağınızı düşünmeden önce ev ödevinizi yapmak en iyisidir – özellikle de uygun bir komisyoncu seçmek söz konusu olduğunda.

EToro’da Ethereum Classic’e minimum 25 $ ‘lık bir hisse ile yatırım yapma fırsatına sahipsiniz ve herhangi bir komisyon ödemeyeceksiniz.!

eToro – Ethereum Classic ETC Satın Almak İçin En İyi Broker

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Sıkça Sorulan Sorular

Ethereum Classic’e yatırım yapmak için gereken minimum miktar nedir?

Yatırımınızı kaybetmeyi göze alabileceğiniz bir miktarla sınırlamak en iyisidir. Yeni başlayan biriyseniz, küçük bir hisseyle başlamayı düşünün. EToro’da Ethereum Classic’e minimum 25 $ ile yatırım yapmaya başlayabilirsiniz..

Ethereum Classic, 2021’de iyi bir yatırım seçeneği mi??

Ethereum Classic, 2020 yılına olumsuz bir başlangıç ​​yaptı ve Mart ayında 4,81 doların en düşük seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, 2021 Ocak ayının başlarında ETC’nin fiyatı 8,77 dolardır. Bununla birlikte, varlığın gelecekteki değeri, daha geniş blok zinciri geliştirmede ETC’nin oynadığı role bağlıdır..

Ethereum Classic’e yatırım yapmaya nasıl başlanır?

EToro’da, ETC coin’lerine 5 dakikadan kısa bir sürede yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hesabınızı açmak, para yatırmak ve Ethereum Classic’e yatırım yapmaya hazırsınız..

Ethereum Classic’e 100 $ yatırım yapabilir miyim?

Ethereum Classic’e yatırım yapmak için gereken minimum yatırım miktarı, eToro’da sadece 25 $ ‘dır. İşlem bütçenize bağlı olarak bunun ötesinde herhangi bir miktar seçebilirsiniz.

Ethereum Classic’te para kaybedebilir miyim?

Evet, yanlış spekülasyon yaparsanız ve ETC’nin fiyatı düşerse, para kaybedersiniz. Bu, hisse senetleri veya yatırım fonları gibi diğer varlıklara yatırım yapmaktan farklı değildir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector