Ethereum Classic Nasıl Satın Alınır: Adım Adım Kılavuz

Orijinal Ethereum blockchain olan Ethereum Classic, 2015 yılında piyasaya sürüldü. Kendiniz ETC coin satın almak istiyorsunuz ancak biraz rehberliğe ihtiyacınız var?

Olduğunuz yerde kalın. Ethereum Classic Nasıl Satın Alınır – Yeni Başlayanlar Kılavuzumuzda, bu kripto para birimini satın almanın çeşitli yönlerinde size rehberlik ediyoruz..

Buna potansiyel ücretler, popüler teknikler ve yatırım planı ilhamı dahildir.

Ethereum Classic’i çevrimiçi satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktaları da tartışacağız – iyi bir komisyoncu nasıl bulacağınız ve bugün bir satın alma işlemi yapmak için ne yapmanız gerektiği gibi.!.

5 Adımda Ethereum Classic Satın Alın

Şu anda Ethereum Classic’i nasıl satın alacağınıza ilişkin aşağıdaki 5 adımı okuyun:

Aşama 1: Güvenilir ve düzenlenmiş bir kripto komisyoncusu ile kaydolun

Adım 2: Hesabınıza para yatırın

Aşama 3: Mevcut kripto varlıklar listesinden Ethereum Classic’i (ETC) seçin

4. adım: Satın almak istediğiniz Ethereum Classic miktarını girin

Adım 5: ETC coinleri hemen cüzdanınıza eklenecek!

Adım 1: Bir Çevrimiçi Ethereum Classic Broker veya Exchange Seçin


Ethereum Classic’i nasıl satın alacağınıza dair 5 aşamalı çalışmamızdan da anlaşılacağı gibi – dijital para birimleri satın almadan önce – bir çevrimiçi komisyoncuya kaydolmanız gerekir..

Sosyal ticaret platformunu seçerseniz eToro, Ethereum Classic’i aracı kurum aracılığıyla doğrudan satın alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli düzenleyici kurumların ek korumasına sahipsiniz. Düzenleme hakkında daha sonra daha fazlası.

Bir kripto para borsası fikrini tercih ediyorsanız, Ethereum Classic’i bu şekilde satın alabilirsiniz. Dilerseniz Bitcoin gibi diğer kripto varlıkları da Ethereum Classic ile takas edebilirsiniz..

En önemlisi, bu tür değişimlerin çoğunlukla düzensiz olduğunu belirtmek önemlidir. Bu, potansiyel olarak güvenli olmayan bir ortamda kripto para satın aldığınız anlamına gelir..

EToro’nun düzenlenmiş olduğundan bahsetmiştik. Bu güvenlik ağı, ASIC, FCA ve CySEC gibi dünyanın dört bir yanındaki çeşitli kuruluşlardan gelir. ABD eToro web sitesi de FINRA’ya kayıtlıdır.

Yukarıda belirtilen düzenleme, komisyoncunun yasal ve sıkı gözetim altında olduğunu bilerek rahatlayıp Ethereum Classic’i satın alabileceğiniz anlamına gelir..

Sadece bu da değil, Ethereum Classic’i satın almak için eToro gibi lisanslı bir aracı kurum kullanarak, yeni kullanıcı dostu bir ortamda dijital para birimini satın alacaksınız..

Yönetmelik

Bu, Ethereum Classic’i satın almak için uygun bir komisyoncu ararken göz önünde bulundurmamız gereken önemli faktörlere güzelce getiriyor. Bahsettiğimiz gibi – düzenleme size bu sektörde çok sayıda bulunan gölgeli kripto brokerlerine karşı bir koruma sunuyor..

Muhtemelen, bir kripto borsasına kaydolurken size kaldıraç teklif edilecektir. Bununla birlikte, değişim büyük olasılıkla düzenlenmemişse, bundan kaçınılmalıdır. Üstelik, düzenlenmemiş üçüncü taraf borsaların saldırıya uğradığı ve kör olarak soyulduğuna dair hikayeler duyulmamış değil.

Başka bir seçenek daha var – Classic Ethereum’unuzu bir kripto para borsasından kendi özel cüzdanınıza çekebilirsiniz. Ancak bunun bir dezavantajı var.

Kendi kripto varlıklarınızı saklamak, kulağa çekici gelse de, cüzdanınızın güvenliği için tam sorumluluk almak anlamına gelir. Saldırıya uğradıysanız veya uzun kişisel şifrenizi kaybederseniz – hemen hemen kendi başınızasınız.

EToro’da, komisyoncu yalnızca sizin için Ethereum Classic’inizi saklamakla kalmayacak, aynı zamanda bu kadar ağır düzenleme nedeniyle güvenlik konusunda hiçbir endişeniz olmayacak.

Ödeme metodları

Bu gün ve çağda, çoğu ödeme türünü kullanarak Classic Ethereum satın alabilirsiniz. Tabii ki, her çevrimiçi komisyoncu farklı olacaktır..

Birkaç yıl önce olay yerinde olsaydınız, kripto para satın almak sizi çoğu zaman banka havalesi kullanmaktan başka çareniz bırakmazdı. Bugün bile, bu tür bir para yatırma genellikle en uzun süren işlemdir.

Çevrimiçi kripto komisyoncusu eToro, kredi / banka kartı gibi çeşitli ödeme türlerinin yanı sıra Neteller, PayPal ve Skrill gibi uygun e-cüzdanlarla uyumludur. Hepsi güvenli, hızlı ve kullanışlıdır.

Ücretler ve Komisyonlar

Herhangi bir işte olduğu gibi, çevrimiçi kripto brokerinizin kar elde etmesi gerekecek. Bu genellikle müşterilerden satın alma ve ticaret için komisyon ve ücretler alarak kazanılır..

Herkes gerçekten kazanır, kripto para sağlayıcısı için çarklar dönmeye devam eder – ve Ethereum Classic’i kendi evinizin rahatlığından satın alabilirsiniz..

Komisyon talep etmeyen çok sayıda çevrimiçi komisyoncu yok. Ayrıca, bu ücretler platformdan platforma değişecektir – ancak genellikle hissenize bağlı olarak değişkendir..

 • Örneğin Coinbase, müşterilere her işlem için% 1,49 ücret alıyor – pazara giriş ve çıkış da.
 • Yani, Ethereum Classic pozisyonuna 1.000 $ ‘dan girerseniz, Coinbase’e 14.90 $ ödemeniz gerekir..
 • Ergo, eğer 100 $ ile girdiyseniz, 1.49 $ ödemekle yükümlüsünüz – vb..

Aşağıda, Ethereum Classic’i satın aldığınızda bu ücretin karınız üzerinde nasıl bir etkiye sahip olabileceğine dair karmaşık olmayan bir örnek göreceksiniz..

 • Ethereum Classic’i 2.000 $ ‘lık bir satın alma siparişi oluşturarak satın alıyorsunuz
 • Coinbase’e% 1,49 komisyon ödüyorsunuz – bu 29,80 $ ‘a eşittir
 • ETC koinlerinizi sattıktan sonra 2.500 $ değerinde
 • Yine% 1,49 ödemeniz gerekiyor, yani 37,25 $
 • Toplamda, yalnızca komisyon olarak 67.05 $ ödediniz

% 1.49 önemsiz bir miktar gibi görünse de, ücretler bu kazançları azaltabilir. Örneğin, bunun yerine Ethereum Classic’i satın almak için eToro’ya gitmiş olsaydınız, 67,05 $ tasarruf etmiş olurdunuz – çünkü kripto sağlayıcısı komisyonsuzdur!

Depozito ücretleri açısından, eToro yalnızca% 0,5 ücret alır – ve bu yalnızca ABD doları dışında bir para birimi kullanarak para yatırırsanız geçerlidir..

Aksine Coinbase’de tüm banka kartı işlemleri için% 3,99 ücretlendirileceksiniz. Bu, Ethereum Classic’i 1.000 $ hisse ile satın alırsanız 39.90 $ ödemeniz gerektiği anlamına gelir..

Diğer Önemli Faktörler

Ethereum Classic’i satın almak için şimdiye kadar düzenleme, ücretler ve ödeme yöntemlerini ele aldık..

Bununla birlikte, kripto varlıkları satın almak için bir kripto platformu ararken göz önünde bulundurulması gereken başka ölçütler de var, örneğin:

 • Kullanıcı dostu: Ethereum Classic’i satın almak için güvenli bir yer ararken, web sitesini kullanımı kolay bulmanız ve sipariş oluşturmanın yüksüz olması çok önemlidir. Sonuç olarak, size sorunsuz bir satın alma deneyimi sunabilecek düzenlenmiş bir alan istiyorsunuz.
 • Minimum Yatırım: Bir çevrimiçi komisyoncuya kaydolmadan önce, minimum yatırım tutarının ne olduğunu kontrol etmelisiniz. Örneğin, komisyoncunun her ETC coin almak istediğinde minimum 150 $ ‘a ihtiyacı varsa, yeni başlayanlar için ideal değildir. Isırık büyüklüğünde parçalarla başlamanızı öneririz. eToro, müşterilerin Ethereum Classic’i 25 $ ‘dan satın almasına izin veriyor.
 • Depolama: Bir platforma taahhütte bulunmadan önce depolama da dikkate değer bir şeydir. Sonuçta, düzenlenmemiş bir borsa kullanmakla dijital paraları kendiniz depolamak ve kripto varlıklarınızı hiçbir ekstra ücret ödemeden güvende tutan eToro gibi saygın bir komisyoncuya sahip olmak arasında büyük bir tezat var..

2. Adım: Bir Yatırım Planı Oluşturun

ethereum classic nasıl alınır

Belirgin görünme riski altında, bir yatırım planı yapmak, özellikle yeni başlayanlar için Ethereum Classic satın alırken gitmenin en mantıklı yoludur..

Sonuçta, kripto para piyasaları herkesin bildiği gibi değişken, bu nedenle yatırım planları hem yeni başlayanlar hem de deneyimli yatırımcılar tarafından kullanılıyor.!

Ethereum Classic satın almak için bir plan oluşturma konusunda nereden başlayacağınızdan emin değilseniz – aşağıya bakın.

Uzun Vadeli veya Kısa Vadeli

Ethereum Classic’i nasıl satın alacağınızı düşünürken – kendinizi uzun vadeli veya kısa vadeli bir yatırımcı olarak görüyor musunuz??

Kısa vadeli yatırım, Ethereum Classic’teki kısa vadeli fiyat artışlarından kar elde etmekle ilgilidir. Bu süreç, doğru zamanda dijital para satın almayı ve uygun gördüğünüzde nakde çevirmeyi içerir. Bu dakikalar, günler veya bazen haftalar içinde olabilir.

Zamanın bir noktasında, kripto para birimlerinin çoğu fiyatta çift haneli dalgalanmalar yaşadı – bu da bize piyasanın ne kadar değişken olduğunu gösteriyor..

Şansınız, burada bu kılavuzu okuyorsunuz çünkü bu dalgalanma için kripto para birimleri sizi heyecanlandırıyor. Sonuçta, hayatta aldığınız risk ne kadar büyükse, ödüller o kadar etkileyici olabilir..

Ethereum Classic’i satın almak için uzun vadeli bir bakış açısına gelince – buna genellikle “al ve tut” stratejisi denir. Hiç şüphesiz tahmin ettiğiniz gibi, bu, ETC jetonlarını satın almayı ve onları aylarca veya bazen yıllarca tutmayı gerektirir – zamanın doğru olduğunu düşündüğünüzde paraya çevirmek.

Bu sizi Ethereum Classic’in değerindeki kısa vadeli dalgalanma konusunda endişelenmekten kurtarır..

Hedef Ethereum Classic Fiyatı

Bir hedef Ethereum Classic fiyatı bulmak, birçok kişi tarafından kullanılan bir stratejidir, ancak tamamen isteğe bağlıdır.

Örneğin, Ethereum Classic’i 6,00 dolardan satın aldığınızı ve yatırımınızı iki kat artırmak istediğinizi varsayalım. ETC koinlerinin değeri 12,00 dolara yükselmek zorunda kalacaktı. Yatırımınızı dijital para birimine üç katına çıkarmak istiyorsanız, fiyatın 18,00 $ ‘a yükseldiğini görmeniz gerekirdi..

Bu, Batı’da güneşin doğması kadar muhtemel görünebilir. Ancak, Ethereum Classic’in tüm zamanların en düşük değerinin 2016’da 0,45 dolar olduğunu ve sadece bir buçuk yıl sonra dijital varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 47,77 dolara ulaştığını düşünün..

Bu,% 10.000’in üzerinde bir fiyat artışıdır. Yani gördüğünüz gibi her şey mümkün! Şu anda piyasayı doğru bir şekilde speküle etmiş olsaydınız, etkileyici kazançlar elde etmiş olurdunuz.

Düzenli Yatırımları Düşünün

Ethereum Classic satın alırken düzenli yatırımları düşünmeye değer. Yukarıdan da anlaşılacağı gibi – dijital para birimlerinin fiyatındaki dalgalanmalar oldukça sert olabilir.

Bu nedenle, elinizdeki her şeyi atmak ve neyin işe yaradığını görmek yerine düzenli olarak küçük miktarlarda yatırım yapmanız daha iyi tavsiye edilir..

Haftalık veya aylık olarak mütevazı yatırımlar yapmak, ticaret duygularınızı ve banka bakiyenizi kontrol altında tutmanın denenmiş ve test edilmiş bir yoludur. Bu şekilde, yatırım planınıza sadık kalarak portföyünüzü istikrarlı bir şekilde oluşturabilirsiniz..

Yeni başlayanların favorisi eToro, müşterilerin Ethereum Classic’i sadece 25 $ ‘dan satın almalarına izin vererek bu stratejiyi süper basit hale getiriyor!

Satın almayı düşündün mü Ethereum Classic ETC?

Adım 3: Bir Ethereum Classic Broker Hesabı Açın

Ethereum Classic’i satın almaktan memnun olduğunuz bir çevrimiçi komisyoncu bulduysanız, resmi web sitesine gidebilir ve kaydolabilirsiniz. Bu noktada, süreç hisse senetlerine, altına veya yatırım fonuna yatırım yapmakla aynıdır..

Bilgi sahibi olmayanlar için, Ethereum Classic’i satın almadan önce kim olduğunuzla ilgili bazı temel ayrıntıları doldurmanız gerekecek. Bu, adınızı, ikamet adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi içerir.

Söylediğimiz gibi, kripto para satın almanın düzenlenmiş komisyoncu yöntemi, düzenlenmemiş alanda çok riskli olduğu için yeni başlayanlar için daha iyidir. Sadece bu da değil, çevrimiçi komisyoncu arenası “profesyonel dolandırıcılar” ile dolup taşıyor.

Yasal düzenlemelere tabi komisyoncuların, yukarıda belirtildiği gibi temel bilgilerinizin yanı sıra pasaportunuz veya ehliyetiniz şeklindeki fotoğraflı kimliğinizi alması gerekir. Bu, düzenleyici kurumlar tarafından yasal olarak gereklidir ve mali suçları ortadan kaldırmaya çalışmak için KYC’nin bir parçasıdır.

Yukarıda belirtilen kimliğe ek olarak, adresinizi kanıtlamak için bir banka hesap özetinin veya hizmet faturasının bir kopyasını göndermeniz gerekecektir..

ETC sağlayıcılarının her seferinde daha önce belirtilen tüm kimlik formlarını manuel olarak kontrol etmek için günler ayırdığını duyduk..

EToro’da bu, otomatik doğrulama teknolojisi kullanılarak yapılır, bu nedenle genellikle kayıt olduktan sonra 10 dakika içinde Ethereum Classic satın alabileceksiniz..

Adım 4: Biraz Para Yatırın

Şimdiye kadar çevrimiçi komisyoncunun seçtiğiniz ödeme yöntemini kabul edip etmediğini kontrol etmiş olacaksınız. Şimdi yeni hesabınıza biraz para yatırabilirsiniz.

Hesabınıza para yatırmanın en hızlı yolu banka / kredi kartı veya e-cüzdan kullanmaktır. eToro her ikisiyle de uyumludur. E-cüzdan bilge, PayPal, Neteller ve Skrill arasında seçim yapabilirsiniz.

Banka havalesi kullanarak Ethereum Classic satın almayı düşündüyseniz, bunun en yavaş işlem olduğu için satın alma işleminizi günlerce geciktirebileceğini unutmayın..

Brokerlerin büyük çoğunluğu minimum depozito tutarı belirleyecektir. Bu çılgınca değişebilir. bazıları ücretsizken, bazıları her depozito için 1.000 $ ‘dan az (bazen daha fazla) talep etmiyor.

EToro’da, Ethereum Classic veya herhangi bir varlığı satın almak için minimum depozito 200 $ ‘dır..

Adım 5: Bir Alım Satım Emri Oluşturun

ethereum classic ticareti

Hesabınıza para yatırdığınızda Ethereum Classic satın almaya başlayabilirsiniz..

Muhtemelen bildiğiniz gibi, önce çevrimiçi komisyoncunuzun pozisyonunuzun ne olduğunu bilmesini sağlamak için bir sipariş oluşturmanız gerekir..

Biraz ilham almak için aşağıya bakın.

Satın Alma Siparişi

Satın alma emri, en çok kullanacağınız emirdir, çünkü Ethereum Classic’i satın almak için ilgili pazara bu şekilde erişeceksiniz..

Basitçe söylemek gerekirse, Ethereum Classic’in değerinin artacağını düşünüyorsanız – ETC brokerinizle bir satın alma siparişi verin.

Kripto platformunuz “açığa satış” ı etkinleştiriyorsa, fiyatın düşeceğini düşünüyorsanız bir satış emri verme seçeneğiniz vardır..

Limit veya Piyasa Emri

Kendimizi tekrar etme riskiyle – Ethereum Classic’in fiyatı geçen her saniye yükselir ve düşer. Çoğu insan bu sürekli kısa vadeli dalgalanmalardan düzenli kazanç elde etmeye çalıştığından, bunu hatırlamak önemlidir..

“Piyasa emri” ile başlayalım. Bu, brokerinize, Ethereum Classic siparişinizin derhal – mevcut veya en yakın fiyattan – yürütülmesini istediğinizi açıkça gösterir..

Bahsettiğimiz gibi, siparişinizi onayladığınızda gördüğünüz fiyat ile aldığınız fiyat arasında küçük bir fark olacaktır. Örnek olarak, piyasa emrinizi 6.2618 $ ‘dan verebilirsiniz, ancak aslında 6.2610 $ elde edebilirsiniz. Bu tamamen kaçınılmazdır ve önemsiz bir miktar olma eğilimindedir..

Şimdi, “limit emri” ne geçiyoruz. Bu, brokerinize Ethereum Classic’e çok özel bir fiyat noktasından girmek istediğinizi açıkça gösterir..

Hızlı bir örnekle daha ayrıntılı olarak açıklayalım:

 • Ethereum Classic 6,2618 $ fiyatla satılıyor – ancak pazara 6,3600 $ ‘dan girmek istiyorsunuz.
 • Bu nedenle, 6,3600 ABD doları tutarında bir limit siparişi verirsiniz
 • ETC 6.3600 $ ‘a ulaşırsa – komisyoncunuz işleminizi gerçekleştirecek
 • Emir, a) fiyat noktanıza ulaşılıncaya veya b) komisyoncunuz aracılığıyla iptal edene kadar ödenmemiş durumda kalır

Sonuç olarak, piyasa emirleri süper basittir ancak yeni başlayanlar için etkilidir. Limit emirleri, Ethereum Classic’i satın almayı seçerken daha fazla fiyata özel olmanızı sağlar..

Bahis

Ethereum Classic’i nasıl satın alacağınızı düşündüğünüzde, her şey iyi ve anlaşılır bir emirdir. Ancak, komisyoncunuzun pozisyonunuz için ne kadar hisseye sahip olmak istediğinizi bilmesi gerekecektir..

Söylediğimiz gibi, kripto para satın almak sizin için yeniyse, yavaş ve istikrarlı Ethereum Classic’i satın almak için mantıklı bir yaklaşımdır. Elbette, istediğiniz kadar Ethereum Classic satın alma hakkına sahipsiniz, ancak küçük miktarlarda yatırım yapmak genellikle başlangıçta gitmenin yoludur.

Büyük resmi düşünürseniz, seçtiğiniz platforma gereken minimum tutarı yatırarak, portföyünüze daha risksiz bir şekilde dijital para birimleri ekleyebilirsiniz. Belirtildiği gibi, kripto para birimi çabalarınız için eToro’ya kaydolursanız, Ethereum Classic’i 25 $ ‘dan satın alabilirsiniz..

Sipariş onaylamak

Girdiğiniz bahis tutarının doğru olduğunu ve siparişlerinizin istediğiniz gibi olduğunu kontrol ettikten sonra “onayla” yı tıklayabilirsiniz. Özetle bu, alım / satım, pazar / limit emirleriniz ve bahis tutarınız ile devam etmek için sizden komisyoncuya verilmiş bir yetkidir..

Şimdi, portföyünüzü eToro’da kontrol ederseniz, dijital paralarınızın buna göre eklendiğini göreceksiniz..

Satın almaya hazır Ethereum Classic ETC?

Adım 6: Ethereum Classic’inizi Saklama

Hepimizin vergilerimizi ödediği itibari para, dijital para birimlerinden oldukça farklı. Başlangıç ​​olarak – Ethereum Classic gibi dijital paralar, merkezi olmayan bir defterde saklanır.

Daha önce borsalara karşı çevrimiçi brokerlara değindik. Ancak açıklığa kavuşturmak gerekirse, ikisi tamamen farklı bir deneyim sunuyor – özellikle de depolama söz konusu olduğunda.

Örneğin, Ethereum Classic’i satın almak için bir komisyoncu kullanmamayı seçerseniz, bunu kişisel olarak indirilebilir bir kripto cüzdanında saklamaktan sorumlu olacaksınız. Bu, güvenliğinden, içeriğinden ve özel anahtarınızdan sizin sorumlu olduğunuz anlamına gelir. Bu, hackerlar ve dolandırıcılar söz konusu olduğunda sizi oldukça savunmasız bırakır..

Popüler broker eToro aracılığıyla Ethereum Classic’i satın almayı seçerseniz, FCA, CySEC ve ASIC gibi düzenleyici kurumların ekstra güvenliğine sahip olursunuz. Bu, dolandırıcılara karşı savunmasız olma konusunda endişelenme ihtiyacını ortadan kaldırır. Özel anahtarınızı unutmaktan bahsetmiyorum veya daha da kötüsü, yanlış ellere düşüyor.

7. Adım: Ethereum Classic’inizi Satmak

Bu adımda açıkça açıkça görüldüğü gibi – Ethereum Classic’i satın almak için aramanın amacı, onu daha sonra ilk ödediğinizden daha fazla bir fiyata satmaktır. İşte sizin kârınız bu – elbette, önce piyasaları doğru bir şekilde zamanlamanız gerekir.

Ethereum Classic’inizi satmaya gelince, düzenlenmiş brokerler bu bölümde de çok daha güvenli ve kullanışlıdır..

Sonuçta, düzenlenmemiş üçüncü taraf borsaları genellikle müşterilere kripto para birimlerini düzenlenmemiş borsa cüzdanına göndermekten başka seçenek bırakmaz..

Bunu, Ethereum Classic’i Euro gibi bir itibari para birimiyle değiştirmek zorunda kalmak izler – ki bu büyük olasılıkla bir ücrete tabidir..

Ethereum Classic satın almak için eToro ile kaydolduysanız, sadece ETC coin’lerinizi “satmanız” gerekir. Para, KYC kararına göre orijinal ödeme yönteminize eklenecektir. Bu kadar kolay.

2021’de Ethereum Classic’i Satın Almanın Diğer Yolları

Ethereum Classic’i satın almanın ayrıntılarını tartıştık – ancak başka seçenekleriniz de var.

Ethereum Classic Banka Kartı Satın Alın

Banka kartları, bu ödeme türünün sunduğu kolaylık ve güvenlik nedeniyle milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Ethereum Classic’i satın almak istiyorsanız da aynısı geçerlidir.

Ethereum Classic’i bir banka kartıyla satın almak istiyorsanız – diğer çevrimiçi hizmetlerde olduğu gibi kart bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Satın almak istediğiniz miktarı girmeniz ve seçiminizi onaylamanız gerekmektedir. Nakde çevirme sırasında, paranız orijinal karta gönderilecektir..

Mesafeye göre değişebileceklerinden, minimum yatırım ve depozito tutarının ne olduğunu kripto sağlayıcısıyla kontrol edin..

Ethereum Classic Kredi Kartı Satın Alın

Banka kartıyla alışveriş yapmak gibi, kredi kartlarının da güvenli ve kullanışlı olduğu kabul edilir. Bir kredi kartı size daha uygunsa, eToro’nun bu türü kabul ettiğini bilmekten memnuniyet duyacaksınız..

Kredi kartıyla dijital para satın alırsanız, bir “nakit avans ücreti” ödemeniz gerekebileceğini unutmamak önemlidir. Bunu ATM para çekme işlemlerinden tanıyabilirsiniz.

Ethereum Classic’i kredi kartıyla satın almanın ortalama ücreti yaklaşık% 3’tür, ancak kendi araştırmanızı yapmanızı ve sağlayıcınızla görüşmenizi öneririz..

Ethereum Classic Paypal Satın Alın

Paypal, güvenli çevrimiçi ödemelerle eşanlamlı hale geldi. Her geçen gün daha fazla insanın Ethereum Classic’i bu şekilde almayı seçmesi şaşırtıcı değil.

PayPal ile ödeme sağlayan çok sayıda çevrimiçi komisyoncu görünmüyor. Ancak eToro, PayPal’ın yanı sıra diğer e-cüzdanlar Neteller ve Skrill’i de kabul eder..

Ethereum Klasik ATM

Geleneksel ATM’lerin aksine – kripto para ATM’leri, cüzdanınıza eklenen kripto para birimleri satın almak için makineye gerçek / fiat para eklemenizi sağlar.

Ethereum Classic Nasıl Satın Alınır – Başlangıç ​​Kılavuzu, henüz herhangi bir ETC makinesinin olmadığını buldu. Bu makineler genellikle yine de büyük bir ücret talep eder, bu nedenle düzenlenmiş bir kripto komisyoncusu en güvenli ve en ucuz seçeneğinizdir.

Ethereum Classic 2021 Nasıl Satın Alınır – The Karar

ethereum classic vb. fiyatlara yatırım yapmak

Ethereum Classic’in nasıl satın alınacağına dair bu kılavuz boyunca, kripto varlık satın almanın potansiyel tuzakları hakkında uyarılar verdik. Ayrıca size denenmiş ve test edilmiş bazı tavsiyeler verdik.

Bu pazar oldukça değişken ve bu kendi içinde bazı makul kazançlar elde etmek için heyecan verici bir ortam olabilir. Elbette, önce pazara zaman ayırmalısınız. Bu nedenle, yalnızca denetime tabi bir komisyoncuya kaydolmak mantıklıdır. Sonuçta, ayrıldığınız zor kazandığınız paranız.

eToro, FCA ve ASIC dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlar tarafından onaylanmış ve düzenlenmiştir. Üstelik komisyonda kuruş ödemeden Ethereum Classic satın alabilirsiniz. Kayıt işlemi 10 dakikadan az sürer ve çeşitli ödeme türleriyle hesabınıza para yatırabilirsiniz..

eToro – Ethereum Classic ETC Satın Almak İçin En İyi Broker

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Sıkça Sorulan Sorular

Ethereum Classic’i satın almak ne kadar kolay?

Ethereum Classic satın almak çok kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey düzenlenmiş bir komisyoncu, desteklenen bir para yatırma yöntemi ve piyasa hakkında biraz bilgi..

Ethereum Classic’i satın almanın en güvenli yolu nedir?

Ethereum Classic’i satın almanın en hızlı yolu, lisansa sahip saygın bir komisyoncu kullanmaktır. Örneğin eToro, ABD’de FINRA’ya kayıtlıdır ve Birleşik Krallık, Kıbrıs ve Avustralya’daki yetkililer tarafından düzenlenmektedir..

100 $ Ethereum Classic satın alabilir miyim?

Evet, 100 $ Ethereum Classic satın alabilirsiniz. Eğer istersen 10.000 $ değerinde bile satın alabilirsin. Bununla birlikte, özellikle yeni başlayan biriyseniz, küçük yatırımlara bağlı kalmanızı öneririz. EToro’da sadece 25 $ değerinde Ethereum Classic satın alabilirsiniz.

Ethereum Classic’te para kaybedebilir misin?

Evet. Ethereum Classic’te ve bu konudaki herhangi bir varlıkta para kaybedebilirsiniz. Ethereum Classic’in değerindeki artış veya düşüşü tahmin edip doğru siparişi verirseniz – para kazanırsınız. Hatalıysan para kaybedeceksin.

Ethereum Classic’in değer kazandığı en çok şey nedir

Ethereum Classic, Aralık 2017’de tüm zamanların 47.77 dolarını vurdu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector