Ethereum Ticaretinin Faydaları Nelerdir?

Ethereum ticareti, yatırımcıların ETH’nin mülkiyetini almaya gerek kalmadan Ethereum fiyatının yükselip yükselmeyeceği konusunda spekülasyon yapmasını sağlar..

Ethereum, bireylerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için çalışmalarına yardımcı olmasıyla tanınır. Dahil edilen uygulamalar oylama sistemleri, güvenlik programları ve ödeme yöntemleridir. Bitcoin’e benzer şekilde, Ethereum serbestçe çalışır ve bir hükümet veya finans kurumu gibi herhangi bir merkezi otoriteye ait değildir..

Vitalik Buterin, Ethereum projesini hayata geçiren fikrin arkasındaki kişidir. 2015 yılında, kooperatiflerinin yardımıyla platformun ilk versiyonu piyasaya sürüldü. O zamandan beri, yeni Bitcoin alternatiflerinin önünü açmak için bir platform görevi görürken aynı zamanda istikrarlı bir popülerlik artışı yaşadı..

Neden Ethereum Ticareti Yapmalısınız??

Ethereum ticareti karlı olduğunu kanıtladı. Ethereum ticareti, yatırımcıların ETH fiyatının sahipliğini hiç almadan değerinin yükselip yükselmeyeceği konusunda spekülasyon yapmasına olanak tanır..

Ethereum ticareti yapmayı düşündüğünüzde çok çeşitli avantajlar var ve işte bulduğumuz birkaç şey var.

Ethereum Ticaretinin Faydaları şunları içerir:

1. Ethereum gelecek olabilir

2. Popülaritesi artıyor

3. Ethereum, mal satın alırken de kullanımını buldu

4. Değerlemeler artıyor

5. Ethereum, borsaların çoğunda işlem görebilir

6. Kullanılabilirliği


7. Ethereum DeFi kralıdır

1. Ethereum gelecek olabilir

Ethereum, Bitcoin ve diğer çeşitli dijital para birimleri çok yüksek bir potansiyele sahiptir ve finansal sistemi Uber ve Airbnb’nin kendi alanlarında yaptıklarına benzer şekilde dönüştürebilir ve kendi sektörlerinde aynı büyük etkiye sahip olabilirler. Geleneksel pazarlara duyulan güven gün geçtikçe azalırken ve on yıl önce meydana gelen mali krizden sonraki geçiş döneminde, giderek daha fazla insan çevrimiçi pazar dünyasına ilgi duyuyor..

2. Popülaritesi artıyor

Son birkaç yılda Ethereum, kendisini ikinci en büyük dijital para birimi olarak kanıtladı. Fikir, 2013 yılında henüz 19 yaşındayken ortaya çıkan Vitalik Buterin tarafından hayata geçirildi. Şu anda milyonlarca insanın bu kripto para birimini kripto cüzdanlarına kurduğu düşünülüyor. Bununla birlikte, en önemli unsurunun ağın çeşitli üçüncü taraf uygulamaları çalıştırabilmesi olduğu söylenebilir..

3. Ethereum, mal satın alırken de kullanıldığını buldu

Ethereum’u benimsemeye başlayacak kuruluşların sayısının da önümüzdeki birkaç yıl içinde artması bekleniyor. Örneğin, Salt Lake City yakınlarındaki Overstock.com adlı çevrimiçi perakendeci yaz boyunca müşterilerin mağazalarından yatak takımları, mobilya ve diğer ürünlerin yanı sıra DIY dahil satın alabileceklerini ve kripto para ödemelerini kullanabileceklerini duyurdu. Ethereum’un blok zinciri genişliyor ve geniş çapta benimseniyor. Bu, fiyatı üzerinde yalnızca olumlu bir etkiye sahip olacak ve bu nedenle tüccarlara fayda sağlayabilir..

4. Değerlemeler artıyor

Ethereum’un Ether olarak bilinen para biriminin Bitcoin’e benzer şekilde değerlemesi, insanların dijital para dünyasını benimsemeye başladıkları son aylarda arttı. Ether’in ihracı yıllık 18 milyon ile sınırlıdır ve dijital para birimi 2016’dan beri halka açık olarak işlem görmektedir ve şu anda bir Ether 1233 $ değerindedir.

Devamını Oku: 2021 için Ethereum Fiyat Analizi

5. Borsaların çoğunda Ethereum ticareti yapabilirsiniz

Ethereum, çok sayıda kripto para birimi borsasının platformlarında bir değişim seçeneği olarak sunulur, bu nedenle bu konuda seçim esnekliğine sahipsiniz. Ethereum, en önde gelen kripto borsalarından en az bilinenlere kadar listelenir. Ethereum ticareti yapabilirsiniz eToro ayrıca, dünya çapında en iyi sosyal ticaret platformu olan.

6. Kullanılabilirliği

Bitcoin’in aksine, Ether’in arz limiti yoktur. Dahası, birçok Ether birimi belirli bir süre boyunca eklenmeye ve kaybolmaya devam edeceğinden, Ether’in kullanılabilirliği zaman içinde dalgalanabilir..

7. Ethereum DeFi kralıdır

Merkezi olmayan finans, (DeFi) katlanarak büyüyor ve Ethereum bunun zirvesinde. DeFi’nin benimsenmesi genişlemeye devam ederken, bu nedenle kripto para birimine yatırım yapmak için daha fazla talep olabileceğinden Ethereum’un fiyatını etkileyebilir. Daha fazla likidite olabileceğinden bu tüccarlar için olumlu bir faktördür..

Ethereum Almalı mıyım yoksa Ticaret Yapmalı mıyım?

Ethereum almaya veya ticaret yapmaya karar vermeden önce ikisi arasındaki farkı tamamen anlamanız önemlidir..

Aşağıdaki durumlarda Ethereum satın almak ilginizi çekebilir:

 • Satın aldığınız Ethereum miktarının tam sahipliğini almak istiyorsunuz
 • Herhangi bir kâr için sermaye kazancı vergisi ödemekten memnuniyet duyarsınız
 • Merkezi Olmayan Finansın (DeFi) tepesindeki kripto para biriminin sahibi olmak istiyorsunuz
 • Büyük HODLer kripto topluluğunun bir parçası olmak istiyorsunuz
 • Ethereum’un blockchain misyonuna (ademi merkeziyetçilik) inanıyorsunuz

Ethereum ticareti yapmak ilginizi çekebilir, eğer…

 • Daha düşük ücretlere sahip kripto ile ilgileniyorsunuz. Ether’in işlem ücretleri genellikle Bitcoin’den daha düşüktür.
 • Ethereum, çeşitli hizmetler ve ürünler için karmaşık ağlar ve sözleşmeler oluşturmayı kolaylaştıran eksiksiz bir paket olduğu için Esnekliğe ihtiyacınız var..
 • Ethereum, gelişmeler hakkında net standartlara sahip sağlam bir yol haritası ve önümüzdeki yıl beklenen iyileştirmeler içerdiğinden, net bir yol haritasına sahip bir blok zinciri arıyorsunuz. Diğer birçok kripto para birimi maalesef bu özellikten yoksundur..
 • Kurumsal Faiz, birçok şirket ekosistemi iyileştirmek için Ethereum ile birlikte çalıştığı için bir ilgi unsurudur. Benzer bir destek seviyesi, yalnızca birkaç diğer blok zincirinde karşılaşılır..

eToro – Ethereum Ticareti Yapmak İçin En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Anahtar noktaları:

 • Ethereum ticareti, yatırımcıların Ethereum fiyatının değerinin yükselip yükselmeyeceği konusunda spekülasyon yapmasını sağlar.
 • Ethereum, bireylerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için çalışmalarını mümkün kılan dijital bir platform olarak bilinir..
 • Ethereum serbestçe çalışır ve bir hükümet veya finans kurumu gibi herhangi bir merkezi otoriteye ait değildir..
 • Ethereum, çalışmak için blockchain teknolojisine güvenir ve açık bir yazılım platformudur. Dünyanın dört bir yanındaki birçok bilgisayar bu blok zincirine ev sahipliği yapıyor ve onu merkezi olmayan bir platform haline getiriyor.
 • Ethereum blok zinciri, Bitcoin ile birçok benzerliği paylaşır; örneğin, işlem geçmişini kaydeder.
 • Ethereum, tıpkı Bitcoin gibi mal satın almak için kullanılıyor.
 • Ethereum’un blok zincirinin benimsenmesi genişlemeye devam ediyor ve bu da yalnızca tüccarların lehine gidebilir.
 • Ethereum, Bitcoin ve diğer çeşitli dijital para birimleri çok yüksek potansiyele sahiptir ve finansal sistemi dönüştürebilir..
 • Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Ethereum, kendisini ikinci en büyük dijital para birimi olarak giderek daha fazla kanıtladı..
 • Ethereum, artan sayıda kuruluş tarafından ödeme olarak kabul ediliyor ve insanlar kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi sahibi oldukça, Ether’i benimsemeye başlayacak kuruluşların sayısının da önümüzdeki birkaç yıl içinde artması bekleniyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map