Contents

Bu Ay Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimleri: Mart 2021

Bu ay satın alınacak en iyi kripto para birimi nedir? Mart 2021’de Satın Alınacak En İyi 15 Kripto Para Birimini mi arıyorsunuz? Biz sizi koruduk!

Genç kripto para piyasası çok hızlı değişiyor. Haftalar veya hatta günler sonra, bir kripto para biriminin değeri önemli ölçüde değişebilir.

Bir ayda satın alınabilecek iyi kripto para birimleri, bir sonraki ayın değerinde düşebilir ve bunun tersi de mümkündür. Herkesin heyecanlandırdığı bir madeni para, bir gecede alakasız hale gelebilir ve anılarımızın arkasına atılabilir..

Peki, Mart 2021 için satın alınabilecek en iyi kripto para birimi hangisidir? Göz önünde bulundurmanız için 15 seçenekten oluşan bir liste derledik ve neden elinize alabileceğinizin en iyisi olduklarını açıklayın.

Kripto para piyasasına hızlı ve kolay bir şekilde dalmak istiyorsanız kontrol edin eToro Borsası!

Her zaman bir sonraki gelecek kripto parayı aramanız gerekir..

Mart 2021’de Satın Alınacak En İyi 15 Kripto Para Birimi:

 1. Ethereum (ETH)
 2. Bitcoin (BTC)
 3. Binance Coin (BNB)
 4. Kısa çizgi (DASH)
 5. Zcash (ZEC)
 6. Tezos (XTZ)
 7. Dalgalanma (XRP)
 8. Cardano (ADA)
 9. Litecoin (LTC)
 10. Bitcoin Cash (BCH)
 11. Yıldız (XLM)
 12. Neo (NEO)
 13. EOS (EOS)
 14. TRON (TRX)
 15. IOTA (MIOTA)

İle Halihazırda piyasada bulunan 7.000’den fazla kripto para birimi, Satın almak için en iyi kripto para birimlerini seçmek, yapılması kolay bir şey değil.

Korkmayın, biz Trading Education’da bu ay satın alınacak en iyi kripto para birimlerinin bir listesini hazırladık.

Her ay satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimleri hakkında size bir güncelleme vereceğiz. Bu nedenle, bu sayfaya yer işareti koyduğunuzdan emin olun! Satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimlerini her zaman burada bulacaksınız!

Hatırlamak! Bunlar Mart 2021 için satın almayı düşünebileceğiniz en iyi dijital paralar olabilir., kripto para birimleri hala oldukça değişken varlıklardır ve tüm yatırımcılar için uygun değildir!

İlgili riskleri anladığınızdan emin olun!

(Ayrıca, sonunda gözlerinizi açık tutmanız için fazladan birkaç kripto var!)

Mart 2021’de Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimleri:

1. Ethereum (ETH) – Bu Mart ayında jeton başına 2.754.80 $ ‘a doğru ilerliyor?


Ethereum, Mart 2021 için en iyi kripto para birimi için uzmanların en üst noktasını çalıyor! Ethereum, en güçlü kazançlardan bazılarını gördü (Bitcoin dışında, bir anda ulaşacağımız kime!) Ve Ethereum’un tam potansiyeline ulaşmamış olması büyük olasılıkla hala.

Aslında, Ethereum’un değeri bile büyük ölçüde küçümsenebilir, 2021’de nelerin beklediğine baktıkça daha belirgin hale geliyor.

Öncelikle, Ethereum hala akıllı sözleşmelerin, merkezi olmayan uygulamaların ve ERC-20 jetonları, diğer birçok popüler kripto para biriminin yapıldığı (Ethereum blok zincirinde barındırılıyorlar). Bu, Ethereum’u satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri yapar.

Bu da bizi DeFi patlamasına götürüyor. DeFi, “Merkezi Olmayan Finans” anlamına gelir ve bir komisyoncu gibi üçüncü bir taraf kullanmadan tüccarları doğrudan bağlamanın bir yoludur.. Ethereum ağı, çoğu DeFi uygulamasının oluşturulduğu yerdir.

Ethereum ağında gerçekleşen tüm bu faaliyet, daha geniş kripto para birimi topluluğu için ne kadar yararlı olduğunu gösteriyor ve DeFi büyüdükçe, kesinlikle Ethereum üzerinde zincirleme bir etkiye sahip olacak..

İkinci olarak ve belki daha da önemlisi, Ethereum 2.0, hissenin kanıtlanması için uzun zamandır beklenen hamle. Şimdi, Aralık 2020’de başlayan süreçle bunun birkaç aşamada gerçekleşeceği belirtilmelidir..

Bu nedenle, muhtemelen bu Mart ayında önemli bir şey göremeyeceğiz, ancak görene kadar Ethereum satın almak ve tutmak iyi bir fikir olabilir..

Son fakat en az değil, bunu unutmayalım Bitcoin’in fiyatındaki dramatik artış en çok Ethereum’u etkileyecek. Görüyorsunuz, birçok kripto tüccarı Bitcoin ile başlıyor ve Ethereum genellikle daha sonra satın alacakları şey..

Muhtemelen bunun anlamı, Bitcoin etrafındaki tüm heyecanla birlikte, onu satın almaya başlayan yeni tüccarların akını olacağı ve kripto için bir zevk aldıklarında, büyük olasılıkla Ethereum’u yutacaklarıdır..

Ethereum’un hala akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların kralı olduğunu düşünüyorsanız, Ethereum şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimi olabilir..

2021 için Ethereum fiyat tahminleri iyi görünüyor. Ekonomi Tahmin Ajansı Ethereum’un ulaşabileceğini tahmin ediyor Madeni para başına 2.277 $ ‘a kadar yüksek veya 1.313 $’ dan düşük Mart 2021’de.

Buna ek olarak, Aralık 2021’e kadar, Ethereum 1.850 $ ‘a ve 4.500 $’ a kadar düşebilir.. İlginçtir ki, iki olasılıktan en düşük olanı bile Ethereum’un mevcut fiyatından bir artış..

previsioni bitcoin Mart için çok daha iyimser. Ethereum, coin başına 2.754.80 $ ‘a ulaşacak!

Ethereum hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Ethereum (ETH)?

2. Bitcoin (BTC) – Yıl sonunda 100.000 ABD dolarına ulaşma yolunda?

Bitcoin’in Mart 2021’de en üst sıramızı alamadığına şaşırıyorsanız, o halde olmayın! Unutmayın, en pahalı kripto para birimlerine değil, satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerine bakıyoruz!

Ve bize göre, Ethereum bu ay biraz daha iyi bir satın alma. Özellikle Mart ayı için sunulan tekliflere bakıyoruz.

Bir kripto para biriminin en yüksek değerli ve en iyi bilinen para birimi olması, size en fazla kârı sağlayacağı anlamına gelmez..

Gerçekten aramak istediğiniz şey, en fazla fırsatı sağlayan, çok riskli olmadan yeterli oynaklığa sahip kripto para birimleridir..

Şimdi inanılmaz bir Ocak ve Şubat ayından sonra, Bitcoin yeni destek ve direnç noktaları bulmuş gibi görünüyor – 40.000 $ ve 50.000 $. Ve Bitcoin’in bunu aşıp bizi hayalini kurduğumuz o altın noktaya getirip getiremeyeceğini henüz göremedik..

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, 2021 için Bitcoin tahminleri bazen biraz çılgınca olabilir. Mart 2020’de Morgan Creek Digital’in kurucusu ve ortağı Anthony Pompliano, bunu tahmin etti Aralık 2021’e kadar Bitcoin 100.000 $ değerinde olacak!

Devlet Başkenti daha gerçekçi bir öngörüde bulundu. en iyi ihtimal 2021’in sonunda Bitcoin için fiyat tahmini 67.947 dolar, bu hala dinsiz bir yükseliş.

BTC fiyatı Tesla’nın Bitcoin’den 1.5 milyar dolar satın aldığı Şubat 2021’de çıldırmaya başladı ve ürünleri için ödeme olarak BTC’yi kabul etmeye başladı. Haberin ardından Bitcoin fiyatı madeni para başına 56.000 dolara yükseldi.

Pompliano’nun Bitcoin’in 100.000 $ ‘a ulaşacağı tahminleri gerçek oluyor gibi görünmeye başladı!

Birçoğu Bitcoin’in kesin bir satın alma olduğunu düşünse de, bunu hatırlamalısınız her zaman fiyatın tekrar düşme olasılığı vardır. Öyleyse bu olasılığa hazırlıklı olun!

Kripto tüccarlarının şu anda araması gereken en önemli şey, Bitcoin’in bu 50 bin dolarlık puana tekrar ulaşıp onu geçip geçemeyeceği. Bu olursa, birçok tüccar için kesin bir satın alma olacaktır, ancak hiç kimse fiyatın bu noktadan sonra muhtemelen nerede duracağını gerçekten bilemez.

Belki de şu anda Bitcoin için en iyi ticaret fikri, yaklaşık 40.000 $ satın almak ve yaklaşık 50.000 $ satmaktır.. Ancak Bitcoin fiyat düşüşü olasılığına hazırlıklı olmayı unutmayın!

Bitcoin hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Bitcoin (BTC)?

3. Binance Coin (BNB) – 2021’in bugüne kadarki en büyük kazanımı?

2021’de Binance Coin’in tam önünde mükemmel bir fırtına patlamak üzere ve Mart ayı, keşfedilmemiş sularda gezinirken bu gemiye binmenin belki de en iyi zamanı gibi görünüyor..

Neden?

Bitcoin 2021’de gerçekten daha fazla değer kazanırsa, Binance Borsası – önemli bir marjla dünyanın en büyük kripto para birimi borsası – çok dikkat çekecek ve kripto tüccarları için çok kullanışlı olacak bir miktar Binance Coin ortalıkta yatıyor.

Bu madeni parayla ilgili teknik olarak ilginç bir şey olmasa da, bunun yerine Tether gibi, bu bir yardımcı paradır. Amacı size bir Ücretleri ödemek için Binance Borsasında coin kullanırsanız indirim.

Binance Coin, Binance Borsasında aktif olarak kullanıldığı sürece, her zaman iyi bir hacme sahip olacaktır. Ve Binance’e değerde büyük bir artış sağlayan işte bu işlem hacmi.

Herhangi bir çizelgeye bakarsanız, korelasyon oldukça açıktır; büyük ticaret hacmi, BNB’nin fiyatında daha da büyük artışlara neden olur, ve Şubat 2021 bir istisna değildi.

Aslında, Şubat ayında bir hafta boyunca Binance Coin değeri% 102’ye kadar yükseldi ve geçici olarak piyasa değerine göre 3. en büyük kripto para birimi haline geldi. (ayın sonunda Cardano ile değiştirildi).

Dikkat edilmesi gereken tek şey, Binance Borsasının madeni paranın sunduğu indirimi azaltmayı planlamasıdır. Ancak 2019’dan beri, bunu yapmaya niyetleri yok gibi görünüyor..

Ekonomi Tahmin Ajansı Binance Coin’in ulaşabileceğini tahmin ediyor Mart 2021’de 217 dolardan en düşük jeton başına 335 dolara.

o esnada Devlet Başkenti BNB’nin ulaşacağını tahmin ediyor 2021’in sonunda 347,42 dolar ve beş yıl içinde 504,99 dolar.

Binance Borsasını kullanmayı daha ucuz hale getirecek veya Binance’deki tüm kargaşa ticaretinden kâr elde edecek bir kripto para birimi arıyorsanız, Binance Coin Mart 2021’de satın alınabilecek en iyi kripto para birimidir. Binance coin en iyilerden biri olabilir. şimdi satın alınacak kripto para birimleri.

Binance Coin ile ilgili makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Binance (BNB)?

4. Kısa Çizgi (DASH) – Güncellemeler bu kriptoyu 489 dolara çıkarabilir mi??

Herkes Ethereum 2.0 hakkında konuşurken, Dash’in kendilerinden biri olabileceğini çok az fark ettiler..

Dash çoğunlukla “Özel Gönder’Özelliği, anonim olarak işlem göndermek, ancak daha yakın zamanda Dash’in yeni bir sürümünü yayınlamaya hazırlanıyor: Dash Platformu, Bu, geliştiricilerin Ethereum’a çok benzer bir şekilde Dash ağının üstünde merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına izin verecek.

Ama hepsi bu kadar değil. Tüm bu DApp’lerin günlük işlem gönderimine müdahale etmemesini sağlamak için, DApp’ler için ikinci bir katman ekleyecekler. (Bu biraz Cardano’ya benzemiyor, değil mi?)

Güncelleme ayrıca sözde hızı ve güvenliği iyileştirmek DashPay uygulaması dahil.

Dash’in, teknik olarak birkaç yönden Bitcoin’den daha gelişmiş olan Litecoin’in çatallanmasıyla yaratıldığını da unutmamalıyız..

Dash, kripto topluluğunda herkesin ne yaptığına bir göz atıp en iyi fikirlerini çalmış gibi! (Her şey işe yararsa bunda yanlış bir şey yok!)

Dahası, Dash, üçüncü dünyayı gerçekten kırmak ve banka dışı olanlara ulaşmak için birkaç kripto para biriminden biridir, birçok kripto para biriminin yapabilmesini dilediği bir şey.

Şu anda olduğu gibi, Dash, Venezuela’nın başlıca sıcak noktalarından biri olduğu Latin Amerika’da özellikle popüler.

Tüm bunlar, Dash’in uzaya giderken fırlatma rampasına atlamaya hazır olduğu anlamına gelebilir, bu nedenle Mart 2021, erken satın almak için en iyi an gibi görünüyor..

Şubat 2020, Dash’in 2017’den beri gördüğü en sarsıntılı dönemdi, büyük bir değer kazandı ve ardından oldukça değer kaybetti. CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken Dash, piyasa değeri açısından en büyük 24. sırada..

Mart 2021 için, Ticaret Canavarları bunu tahmin ediyor Dash için maksimum fiyat 235.40 $ ve minimum $ 160.07 olacaktır..

Dash, Trading Beasts tarafından öngörülen maksimumun üzerinde işlem yaparken, bu tahmin çok ihtiyatlı olabilir.

Ekonomi Tahmin Ajansı Mart ayında çok daha fazla potansiyel görüyor ve Dash’in ulaşacağını tahmin ediyor En yüksek 489 ABD doları ve en düşük 180 ABD doları.

Dash yeni güncellemeyi Mart ayında yayınlarsa, bu tahmin gerçekle daha uyumlu olabilir.

Şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para biriminin ne olduğunu soran kripto tüccarları için, Kısa çizgi birden fazla yönden oldukça iyi bir seçenek olabilir.

Dash fiyat tahminleri hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Kısa çizgi (DASH)?

5. Zcash (ZEC) – Birkaç ay önce yarılanma, bu kriptoyu aya ateş etmesine neden olabilir!

Dash gibi, Zcash de gizlilik ve anonimliğe odaklanan başka bir madeni paradır..

Zcash’i Mart 2021 için harika bir satın alma olarak öne çıkaran şey, her şeyden önce gizlilik paralarının üzerinde Kasım 2020’de yarılanma, ve böylece kazılan blok başına blok ödülü yarı yarıya azaltıldı.

Ve bu nedenle, daha önce Bitcoin’de yaptığımız gibi, bundan bir hareket görmemiz sadece bir zaman meselesidir..

Yine de not et, Zcash’ten herhangi bir tür patlama görürsek, muhtemelen yıl içinde çok daha ileride olacak, Mart ayında satın alma yapmak mükemmel bir zamanlama. (Şu anda CoinMarketCap’te sadece 51. sırada olması kolay seçim yapıyor.)

Zcash’in nasıl çalıştığını merak edenler için, herhangi bir hassas bilgi ifşa edilmeden işlemlerin doğrulanması için bir yöntem olan zk-SNARK sıfır bilgi geçirmez teknolojisini kullanır..

“Sıfır bilgi”, herhangi bir bilgi sızıntısını önleyerek bir işlemi onaylamak için sizinle ilgili hiçbir şey bilmelerine gerek olmadığı anlamına gelir.

Zcash hakkında bilmeniz gereken ve onu patlamaya hazır hale getiren bir diğer harika şey, platformdaki iletişimi artıracak korumalı işlem protokolüdür..

Zcash’i çevreleyen tek büyük endişe, birkaç kripto para birimi borsasının gizlilik paralarını kaldırmaya başlamasıdır., en tanınmış varlık Bittrex (Dash ve Monero da etkilendi), bu yüzden Zcash’i nereden satın almayı planladığınıza dikkat edin.

Öyleyse, gizlilik ve güvenliğin bir kripto para biriminin birincil faktörleri olması gerektiğini düşünüyorsanız, Zcash Mart 2021’de satın alabileceğiniz en iyi kripto para biriminiz olabilir..

Ekonomi Tahmin Ajansı Mart 2021’de Zcash’in en düşük 93 $ ile en yüksek 204 $ arasında jeton başına.

Ticaret Canavarları çok iyimser değil, bir tahmin veriyor En yüksek 138,79 $ ve en düşük 94,37 $.

Zcash’in yarılanmalarından kaynaklanan fiyat artışı muhtemelen yalnızca birkaç ay uzaklıkta olduğundan, düşük fiyatları oldukça cazip hale getirdiği için bu tamamen bekleniyor..

Zcash ile ilgili makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Zcash (ZEC)?

6. Tezos (XTZ) – Bu Mart ayında% 40,19 artış?

Burada mükemmel bir satın alma fırsatı! Şubat ayı sonlarında Tezos, diğer altcoinler yükselirken çok değer kaybetmeye başladı. Aslında, Benson Toti’ye göre, Coinjournal, Tezos bir günde değerinin% 30’unu kaybetti.

Tezos, kripto para birimindeki en zeki kişilerden bazıları tarafından – karı koca Arthur ve Kathleen Breitman – tarafından yönetiliyor ve çok fazla söz veriyor.

Tezos’u bilenler, şimdiye kadarki en büyük ICO’lardan birine sahip olduğunu ve 232 milyon dolarlık Bitcoin ve Ether elde ettiğini biliyor. Fakat Tezos’un başlıca satış noktası, geliştirilme şekli açısından son derece esnek olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır..

Tezos, “yönetişim” e odaklanıyor. Temel olarak, bunun anlamı, güçlü, merkezi olmayan bir karar alma sürecine sahip olduklarında, diğer tüm kripto para birimlerinden daha güçlü ortaya çıkabileceklerine inanmalarıdır..

Teorik olarak herhangi bir değişikliğe uyum sağlayabilecek ve işe yarayan ve yaramayan şeyleri dahil edebilecek veya bırakabilecekler. Bugün yenilikçi olarak düşündüğümüz şeyin yarın olmayabileceğini ve kripto para biriminin buna bağışık olmadığını hatırlamak çok önemlidir..

Zor bir Şubat ayına rağmen, Tezos için görünüm hala çok iyi ve birçoğu hala yıl içinde daha da artış olacağını tahmin ediyor..

Ve yakın tarihe bakıyorum, 2020 Tezos için de güzel bir yıldı. Tezos’a olan talep artarak XTZ’nin fiyatında bir artışa neden oldu, hatta XTZ fiyatına ulaştı. Ağustos 2020’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 4,44 dolar.

Bitcoin’in değerinin artması vizyonları meyve verirse ve gerçekten de altcoinlerin değerini ortaya çıkarırsa, Tezos büyük bir artış görebilir ve Mart ayında yatırım yapmak harika bir fikir olabilir..

Göre Cüzdan Yatırımcısı, Fiyatı Tezos bir yılda 5,96 dolara ve beş yılda 11,55 dolara ulaşabilir..

o esnada, Digitalcoin Mart 2021’e kadar, Tezos,% 40,19 artışla 4,60 $ ortalama fiyatına ulaşacak.

Merkezi olmayan karar vermeye odaklanan bir kripto para biriminin gidilecek yol olduğuna inanıyorsanız, Tezos Mart 2021’de satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri olabilir..

Tezos ile ilgili makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Tezos (XTZ)?

tezos'a yatırım yapmak

7. Dalgalanma (XRP) – SEC davasına rağmen hala artışta!

24 Aralık 2020’de SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu), Ripple ile uzun ve uzun bir süre içinde bir pozisyon açmak için en iyi şansı yarattı..

Esasen, SEC Ripple’ı mahkemeye götürüyor çünkü XRP’nin bir kripto para birimi değil, aslında bir güvenlik olduğuna inanıyorlar., bu nedenle perakende tüccarlardan topladıkları tüm parayı yasa dışı yapmak (kayıtlı olmadığı için).

Bu çöküşten önce Ripple, SEC ile oldukça iyi bir ilişkiye sahip gibi görünüyordu, düzenleyicilere bu kadar yaklaşma biçiminden hoşlanmayan ya da onlarla çalışmaya çalışmaktan ilham veren diğer kripto para birimlerinin boşuna..

Ancak, ilişkilerinin dolaylı yakınlığına rağmen, ne yazık ki SEC, Ripple Labs’ın tepesindeki birçok insanı şaşkına çevirmiş olması gereken Ripple’ın peşinden gitti..

Her neyse, dışarıdan bakıldığında bu durum oldukça endişe verici görünse de (birçok borsa, ABD’de XRP sunmayı geçici olarak durdurdu), birçok kişi SEC’in bu konuda aştığını ve oldukça kötü bir şekilde Ripple’ın lehine tonlarca kanıt olduğu için inanıyor. (Bu makalenin sonunda kripto düzenlemesi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz!)

Yani sonunda, Ripple’ın davayı kazanması oldukça muhtemel, bu muhtemelen fiyatları artıracaktır. Tabii ki, bunu kimse garanti edemez. ABD hukuk sisteminin kirli oynaması ve Ripple’a bir örnek vermek isteme olasılığı her zaman vardır..

Şubat ayının sonlarında Ripple toparlanıyor gibi görünüyor, hatta dolar karşısında kötü haberden öncekinden daha güçlü görünüyor. Şu an için, Ripple’ı zaten elinde tutanlar için, onu biraz daha tutmak akıllıca olacaktır..

Ripple hakkında pek bir şey bilmeyenler için, bu bir kripto para biriminden çok daha fazlasıdır, bir borsadır her türlü fonu geleneksel banka ve kurumlardan çok daha hızlı ve sınır ötesi transfer etmenizi sağlar.

Onu bu kadar benzersiz kılan şey, örneğin Ripple’ın XRP’ye dönüştürebileceği birisine İngiliz sterlini cinsinden bir ödeme gönderebilmeniz ve alıcıya ulaştığında kendi para biriminde olabilir, diyelim ki euro.

Ekonomi Tahmin Ajansı bunu tahmin ediyor XRP minimum 0.27 $ ve maksimum 0.50 $ ‘a ulaşacak, Bu aslında birkaç ay önce SEC’in dişlerini onlara batırdığı zamandan bir artış ve yakında yükselen bir yükseliş görebiliriz..

Şehir Telgrafı buna inanarak çok farklı bir resim çiziyor Ripple, 2021 Mart’ına 0,98 dolardan başlayacak ve 1,22 doların en yüksek seviyelerine ulaşabilir.. Bu tür yüksekler ancak güçlü bir yükseliş eğilimi meydana gelirse mümkün olacaktır..

Kripto para biriminin başarılı olmasının tek yolunun bankaların desteği olduğunu düşünüyorsanız, Ripple muhtemelen Mart 2021’de satın alınacak en iyi kripto para birimi olacaktır. Tüm dramlara rağmen Ripple, satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor..

Ripple fiyat tahmini hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Dalgalanma (XRP)?

8. Cardano (ADA) – Bulls, bu ay 4,22 doların mümkün olduğunu düşünüyor!

Cardano sinsice Piyasa değeri açısından en iyi kripto para biriminde 3 numara Şubat 2021’in sonlarında. Bazıları nihayet tanınma zamanının geldiğini söyleyecek..

Diğer madeni paralarla karşılaştırıldığında, ayın ikinci yarısında ve nihayetinde biraz istikrar ve büyüme gösteren birkaç kişiden biri. 2017’den beri ilk kez 1 ABD doları sınırını aştı, ve henüz bitmiş gibi görünmüyor.

Cardano, ouroboros blok zinciriyle dikkat çekiyor. Kısacası, Cardano teknik olarak biri temel işlemleri, diğeri akıllı sözleşmeleri idare etmek için olmak üzere iki blok zinciri.

Bu dahiyane fikrin yaptığı şey, Cardano ağını teorik olarak daha hızlı hale getirmesi ve ölçeklenebilirlik sorunlarını önlemesi gereken çok fazla işlemle aşırı yüklenmesini önlemektir..

Göre Capital.com, Ocak ayındaki durgun düşük dönemden sonra, Cardano% 329’a kadar yükseldi. Genel olarak, 2020 için Cardano’nun fiyatı% 200 arttı!

Ekonomi Tahmin Ajansı Mart 2021’de, Cardano 0,92 doların en düşük ve 2,36 doların en yüksek seviyelerine ulaşacak. (oldukça büyük bir boşluk, biraz dalgalanmanın geldiğini gösteriyor).

Süre previsioni bitcoin daha da yükselişe geçtiğine inanıyor ADA, jeton başına 4,22 dolara kadar ulaşabilir. Cardano’nun şu anda 1 $ civarında olduğunu ve bu nedenle 4 $ ‘ın çok büyük bir artış olduğunu unutmayın.!

Cardano’nun kripto para biriminin hız ve ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek için en iyi kripto olduğunu düşünüyorsanız, satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri olabilir..

Cardano hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Cardano (ADA)?

9. Litecoin (LTC) – Aralık 2021’e kadar 360 dolar bir olasılık gibi görünüyor!

Bir zamanlar Litecoin büyük bir haberdi ve satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biriydi, ancak sahneye daha fazla kripto geldikçe yavaş yavaş arka planda kaybolmaya başladı, ancak bu artık satın almaya değmediği anlamına gelmiyor!

Litecoin’den kazanç elde etmek için hala birçok fırsat var. Hala bir ev adı ve bugün satın alınacak önde gelen kripto para birimlerinden biri.

Bahsetmiyorum bile, bu Piyasa değerine göre en büyük 8. kripto para birimi ve diğer kripto para birimlerinden daha uzun bir geçmişe sahiptir, bu da onu daha güvenilir ve güvenilir kılar. Belki de ticaret yapmak için en güvenli altcoinlerden biridir.

Litecoin aslında Bitcoin’e karşı en iyi önlem olabilir, aynı işlevselliğin çoğunu sunar, ancak daha düşük ücretler, daha iyi güvenlik, daha hızlı işlem hızları ve yaratılabilecek 84 milyon jetonluk bir sınır dahil olmak üzere biraz daha iyi özelliklerle (Bitcoin’in dört katı).

Connor Sephton’a göre Currency.com, Diğer birçok kripto para birimi gibi Litecoin de Mart 2020 civarında çok değer kaybetti, ancak daha sonra arttı % 57.2.

Ardından Aralık 2020’de Litecoin’den bazı gerçek hareketler görmeye başladık. Şubat 2021, Mart 2018’den itibaren görülmeyen bir düzeye ulaşmaya başladı. Yani, bir yükselişin zirvesinde olabiliriz.

Ticaret CanavarlarıMart 2021 için Litecoin fiyat tahminleri iyi bir hikaye anlatıyor. Litecoin’in bir maksimum 187,26 $ ve minimum fiyat 127,33 $ Mart 2021’de. Ve Coinpedia Litecoin tahmin ediyor 360 dolara ulaşabilir Aralık 2021’e kadar.

Hâlâ eski usul, blokta ilk altcoinlerin hayranıysanız, o zaman Litecoin Mart 2021’de satın alınacak en iyi kripto para birimi olabilir..

Litecoin hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Litecoin (LTC)?

10. Bitcoin Cash (BCH) – Scalenet güncellemesi, Temmuz ayına kadar 952 ABD doları fiyatla sonuçlanacak?

Nispeten kısa bir süre içinde, Bitcoin Cash, piyasa değeri açısından 5’inci sıradan 12’nci sıraya düştü. Ancak bu, kripto tüccarlarının yararına olabilir!

Tıpkı Dash gibi, Bitcoin Cash’in bu yıl veya 2022’de değerini artırabilecek bazı yeni güncellemeleri var., Yani şimdi satın almak iyi bir fikir olabilir.

Göre Küre, bildiğimiz birincil güncelleme, 256 MB boyutunda bloklar üretebileceği varsayılan “Scalenet” tanıtımı. Teorik olarak, bu işlem sürelerini önemli ölçüde hızlandırmalıdır.

Ve bir başka harika güncelleme, hem düğümlere hem de cüzdanlara eklenen bir özellik olan “çift harcama provaları” nın tanıtımıdır. Amaçları, Bitcoin Cash ağında sıfır güven güvenliğini artırmaktır..

Bitcoin Cash belki Bitcoin’den emin olmayanlar için en iyi alternatif; Bitcoin’in eskiden olduğu gibi geri dönmeyi tercih eden, ancak Bitcoin SV destekçileri kadar aşırı olmayan insanlar (bu gruplar arasında çok fazla düşmanlık var!).

Göre Ekonomi Tahmin Ajansı, Bitcoin Cash, 2021’in sonuna kadar jeton başına 760 dolar değerinde olabilir.. Özellikle Mart ayı için, en düşük seviyelerin 299 $ ‘dan 581 $’ ın en yüksekleri.

İlginç bir şekilde, Ekonomi Tahmin Ajansı tarafından sağlanan tahminlere bakıldığında, fiyatın Temmuz’a kadar 952 dolar ile 2021’in ortalarında en yüksek, yıl sonuna doğru tekrar düşüşe geçmeden önce.

Bu, yaz aylarında satış yapmak amacıyla şimdi Bitcoin Cash almaya değebileceğini gösterebilir..

Ticaret Canavarları tahmin ediyorlar ki Mart 2021 için maksimum fiyat 530.655 $ ve minimum fiyat 360.846 $.

Bitcoin’e uygun bir alternatif arıyorsanız, Bitcoin Cash, 2021’de satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri olabilir..

Bitcoin Cash hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Bitcoin Cash (BCH)?

11. Yıldız (XLM) – Ukrayna için bir kripto oluşturmak bizi 0,55 dolara çıkarabilir!

Stellar’ın kaderi Ripple’ınkine bağlı görünüyor. Stellar, Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb (aynı zamanda Mt. Gox’un kurucusu), Ripple’ın aldığı ve ayrıldığı yöne karşı çıktıktan sonra Joyce Kim ile Stellar’ı kurduğunda ortaya çıktı..

İkisi o zamandan beri rakipler.

Teknik olarak çok benzerler ve her ikisi de bir belirteçle kolaylaştırılan sınır ötesi transferler sağlamayı amaçlamaktadır (Stellar’ın durumunda Lümen veya XLM). Ama benzerliklerin en çok bittiği yer burası.

Stellar ayrıca merkezi olmayan bir değişim sağlar çeşitli varlıkların alınıp satılabildiği, para birimi destekli jetonları kullanan ödeme uygulamaları ve ayrıca bir mikroödeme hizmeti bu, insanları çevrimiçi olarak bahşiş vermek için kullanılabilir.

Her şey yolunda ve güzel olsa da, Stellar için heyecanlanmamızın gerçek nedeni, Ocak 2021 Ukrayna, Stellar’ın blockchain teknolojisini kullanmayı planlıyor bir merkez bankası dijital para birimi geliştirmek (CBDC).

Bu tür bir dijital para birimi yaratma olasılığını araştıran birçok ülke ile (Çin bu oyunda zaten önde), eğer bu Ukrayna ile iyi giderse, Stellar’ın diğer merkez bankaları tarafından diğer CBDC’leri oluşturmak için daha fazla kullanıldığını görebiliriz.. Şimdilik, bu projenin ne zaman başlayacağından tam olarak emin değiliz.

Stellar’ın Ripple ile ilişkisine geri dönersek, Stellar en iyi önlem olabilir alternatif arayanlar için, özellikle de ABD’li tüccarlar için.

XRP ile halihazırda bir pozisyon oluşturmuş olan tüccarlar, bazı Stellar’a da yatırım yapmayı düşünmelidir.. SEC ile ilgili durum, bir tür çözüm görene kadar büyük olasılıkla bir süre devam edecek..

Bu, o dönemde Ripple’ı olumsuz etkileyebilir veya çok az aktivite ile uzun bir süre devam edebilir. Stellar kesinlikle mümkün olan en iyi alternatiftir. Fiyat henüz toparlanmasa da, dahil olmak için iyi bir zaman olabilir.

previsioni bitcoin yukarı doğru güzel bir hareket öngörüyor Jeton başına 0,55 ABD doları Mart 2021’de Ekonomi Tahmin Ajansı arasındaki tahminler En düşük seviyede 0,24 ABD doları ve en yüksek seviyede 0,44 ABD doları.

Stellar hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Yıldız (XLM)?

12. Neo (NEO) – Preview5 güncellemesi bizi 63,25 ABD dolarına götürebilir?

Birçoğu Neo’nun bir zamanlar kullandığı gücü unuttu. 2017’de, son kripto para patlaması sırasında Neo, 0.14 $ ‘dan neredeyse 200 $’ a çıktı.!

O kadar erken girmeyi hayal edebiliyor musun? Aslında tarih kendini tekrar ederse bu mümkün olabilir. Belki de başka bir kripto patlamasına girmek üzereyken, Neo yeni bir rekor kırabilir..

Regülatör dostu olacak şekilde tasarlandı, Neo farklı türdeki varlıkları belirtmek için kullanılabilir. Ayrıca, bundan kaçınmaya çalışan diğer kriptolardan farklı olarak daha merkezi bir yaklaşım sunarlar..

Birçoğu, Çin’in kripto para birimi üzerinde daha sıkı bir düzenlemeyi duyurmasından ve kendi dijital para birimini (DCEP) geliştirdikten sonra, Çin’de üretilen kriptoların ya durdurulacağına ya da ayrılmak zorunda kalacağına inanıyordu (örneğin, TRON, San Francisco’ya taşındı).

Bu haber, birçok kripto tüccarını, kapanma ihtimaline karşı Neo ile ilgilenme konusunda şüpheli hale getirdi. Ama yapmadılar. Ama aslında durum böyle değildi, Neo’nun düzenlemeye odaklanması onları kurtardı.

Çin hükümetinin Neo’nun renminbi’nin (Çin’in para birimi) yerine geçmeye çalışmadığını görmüş olması da oldukça muhtemeldir. Diğer çoğu kripto gibi merkezi olmayanların aksine merkezileştirilmiş olmaları da muhtemelen cazipti. daha kararlı olarak algılanabileceği için.

Neo kendini şu şekilde faturalandırdı: Yalnızca akıllı sözleşme geliştirmede lider olmayı hedefleyen değil, aynı zamanda gelecek nesil internet ve zincirler arası birlikte çalışabilirliğin temeli olan büyüyen bir ekosistem. Hedefleri Bitcoin ile aynı değil, tamamen dijital nakit olmak.

Neo’nun Çin hükümeti ile yakın çalışma yeteneği, büyük olasılıkla ülkede DApp’ler ve akıllı sözleşmeler üzerinde tekel sahibi olacaklar, Ethereum gibi daha büyük balıklar düzenlemeyle mücadele edebilir.

Neo hakkında heyecanlanmanın en büyük nedeni Mart 2021’de Önizleme5, Blockchain üzerinde oracle kullanımına ilk kez izin veren. Bu, akıllı sözleşme yeteneklerinde büyük bir destek olacak.

Liteforex Neo’nun ulaşacağını tahmin ediyor Jeton başına en düşük 15 dolar ve en yüksek 19 dolar Mart 2021’de, ancak büyük olasılıkla her iki tahmin de çok düşük.

o esnada, Ekonomi Tahmin Ajansı tahmin 25,16 doların en düşük ve 63,25 doların en yüksek seviyesi, hangisi daha makul olabilir.

Neo’nun kripto para birimi yatırımının geleceğini dönüştürme potansiyeline sahip olduğuna inanıyorsanız, o zaman sizin için kripto olabilir..

Neo fiyat tahminleri hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü Neo (NEO)?

13. EOS (EOS) – Simetrik bir üçgeni kırmak% 480 artışa neden olabilir!

‘Ethereum Killer’ intikamla geri döndü! 2020, EOS için gerçekten iyi bir yıldı ve Mart 2021, Şubat sonundaki fiyat artışının ardından bu olumlu trendi sürdürüyor..

EOS, akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların kralı olarak Ethereum’u tahttan indiren gerçek bir rakip. Tabii ki, kripto tüccarları bunun oldukça rekabetçi bir sektör olduğunu kabul etmelidir..

Ethereum ile hemen hemen aynı şeyleri başardığını iddia ediyor, ancak daha iyi, daha verimli ve daha kullanıcı dostu bir şekilde.

PrimeXBT kripto tüccarlarına Mart 2021’de EOS ticareti yapmak için çok ilginç bir neden veriyor. EOS’un varlığının büyük bir kısmında büyük bir simetrik üçgen oluşturuyor.

Tipik olarak, bu tür desenler çizelgelerde göründüğünde ve en yüksek ve en düşük değerler birbirine yaklaştıkça yaklaşmaya başlar., ufukta büyük bir kopuş olabileceğini ima ediyor.

PrimeXBT, EOS’un bu üçgenden çıkabileceğine inanıyor, % 480’e çıkmasını bekliyorlar! Token başına 160 $ ​​’lık yüksekler anlamına bile gelebilir.

Ancak, bu yıl böyle bir kırılmanın olmayabileceğini unutmayın., bu tür kalıplar, fiyatın önemli ölçüde düştüğü ters etkiye de sahip olabilir..

Diğer fiyat tahminleri de EOS için oldukça olumlu. 3 virgül EOS verir 6,05 ABD doları gibi yüksek bir tahmin ve 5,56 ABD doları gibi düşük bir tahmin Mart 2021 için, her ikisi de mevcut fiyattan daha yüksek.

Ethereum’a bir alternatif arıyorsanız, EOS, Mart 2021’de satın almayı düşünebileceğiniz en iyi kripto para birimlerinden biri olabilir..

EOS ile ilgili makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü EOS (EOS)?

14. TRON (TRX) – DeFi’ye geçmek büyük değişiklikler anlamına gelebilir!

TRON, Şubat 2021’de kripto tüccarlarının ilgisini çekerek, hackathon etkinliği San Francisco’da “Büyük Yolculuk: TRON 2021 Global DeFi Hackathon” adlı beşinci yılını kutlamak için.

Etkinlik, TRON’u (Ethereum’un programlama dili Solidity’yi kullanan) üzerine inşa etmek isteyebilecek geliştiriciler için çok ilginç olsa da, etkinlik öncelikle TRON’un DeFi yeteneklerine olan ilgiyi artırmak içindir ve ekosistemlerini büyütmek.

Şimdiye kadar, büyük ölçüde Ethereum’un hakim olduğu bir pazar oldu ve TRON, bu tahakküme meydan okumak için mümkün olan en iyi rakip olabilir..

Şubat ayında kayıt süreci başlarken, Mart ayında bir ön tarama olacak ve heyecan verici yeni projeler, şu anda piyasa değeri açısından 24. sırada yer alan TRON’a biraz enerji enjekte edebilir..

TRON’u çok iyi tanımayanlar için, birincil hedefleri, web’i merkezden dağıtmak ve içerik oluşturuculara Facebook gibi yayıncılardan ve platformlardan uzakta güç vermek., ve kârın daha eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlayın. Ethereum’dan başlayarak, birkaç yıl önce ana ağa geçiş.

Mart 2021 için, Ticaret Canavarları TRON’un alacağını tahmin et maksimum fiyat 0,07 USD ve minimum fiyat 0,05 USD.

Ekonomi Tahmin Ajansı Olası en yüksek ve en düşükler arasında daha fazla mesafe veren daha fazla oynaklık öneriyor gibi görünüyor. Tahmin ediyorlar En düşük seviyede 0,32 ABD doları ve en yüksek değerde 0,62 ABD doları.

Ve sonunda, previsioni bitcoin bekliyor minimum 0,07 ABD doları Mart 2021 için.

Tron hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü TRON (TRX)?

15. IOTA (MIOTA) – Krizalit güncellemesi bizi bu ay 1,67 dolara götürebilir?

IOTA karışık bir ceviz torbasıdır, bazı insanlar onu sever, bazıları ondan nefret eder. Arkasındaki fikir oldukça iyidir; makinelerin hizmetler için mikro ödemeler yapabileceği bir ekosistem oluşturmak için nesnelerin internetini kullanmak. Dahi!

İnternete bağlı milyarlarca cihaz ve hizmet var, bu da IOTA’nın potansiyelinin etkileyici olmanın ötesinde olduğu anlamına geliyor.

Ama IOTA’lar Doğrudan döngüsel olmayan grafik (DAG) yapısı, arapsaçı olarak adlandırılır, bazıları için sorunludur. DAG’ler aslında uzun süredir ortalıkta ve kripto topluluğundaki pek çok kişi blockchain teknolojisi kadar etkili olduklarını düşünmüyor. Onlara geri adım gibi geliyor.

Bu tartışmanın yanı sıra, bu Mart ayında IOTA ile ilgilenmemizin çok önemli bir nedeni var ve buna Krizalit, “IOTA ağının tarihindeki en büyük yükseltme”.

Bu güncellemenin 1. bölümü Haziran 2020’de gerçekleşmiş olsa da, 2. bölümün bu yıl tamamlanması ve IOTA kullanıcılarının jetonlarını bir ağdan diğerine taşımalarını gerektirmesi bekleniyor..

Güncellemenin çok büyük olduğu ve sözde performansı, kararlılığı, güvenilirliği ve güvenliği artıracağı söyleniyor.

Bunun da ötesinde, geliştiricilerin IOTA’yı daha verimli kullanmalarına yardımcı olacak “protokolün egzotik yönlerini yerleşik standartlarla değiştirmeyi” hedefliyorlar..

Yani, her şey yolunda giderse, IOTA’nın değerinde bir miktar iyileşme görebiliriz..

Ekonomi Tahmin Ajansı Mart 2021’de, IOTA 0,83 doların en düşük ve 1,86 doların en yüksek seviyelerine ulaşacak. Süre Digitalcoin IOTA’nın ulaşacağını tahmin ediyor Mart 2021 için 1,67 ABD doları.

MIOTA’nın Bitcoin ve Ethereum gibi diğer pazar liderlerinden çok daha fazlasını sunduğuna inanıyorsanız, MIOTA portföyünüz için doğru varlıktır..

IOTA hakkındaki makalemizi buradan okuyun.

Satın almayı düşündün mü IOTA (MIOTA)?

Mart 2021 için radarımızdaki diğer kriptolar

Trading Education’da, çoğu insanın muhtemelen henüz fark etmediği, gelecek vadeden kripto para birimlerine dikkat etmeyi seviyoruz..

Genellikle, söz verene kadar duyulmamış kriptolardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Dolandırıcılıklardan veya talihsiz durumlardan kaçınmak için (bir kripto çok değişken olduğunda veya kar elde edebileceğine dair hiçbir gerçek işaret göstermediğinde – bir “zombi parası”).

Ancak, kendilerini kurarken aşağıdaki kriptoları kesinlikle izlemelisiniz. Önümüzdeki aylarda bir sonraki listemizde satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri bile olabilirler.!

Veya başarılı olamazlarsa, neden benzer şifrelerden kaçınmayı öğreneceğiz (ne kadar sevimsiz görünse de, öğrenmek her zaman en önemli şeydir!).

Bu ay öncelikli olarak şu konulara odaklanıyoruz: DeFi paraları 2020’de kendilerini gerçekten kanıtlamış, ancak belki de ana akıma girmeden önce biraz daha zamana ihtiyaçları var. Şu anda satın alınabilecek en ucuz kripto para birimlerinden bazıları..

Aave

Bu DeFi parası insanların kripto ödünç vermesine ve ödünç almasına izin verir birbirinden kolaylıkla.

İle servet veya kredi notu dahil değildir, hem borçluya hem de borç verene tipik kredi şirketlerinin asla sunmayacağı bir şekilde kontrol sağlar. Aave ile sadece borç veren ve alan vardır.

Bu, kripto paranızı elinizde tutarken ödünç vermekten faydalanmanızı, yandan biraz ilgi çekmenizi mümkün kılar..

Aave’nin en harika özelliklerinden biri (Fince’de “hayalet” anlamına gelir), “flaş krediler” seçeneğidir. aynı işlemde geri ödenmesi gereken hızlı krediler, ücretlerde zamandan ve paradan tasarruf.

Üstelik borç verenler şunları yapabilir: krediye ne tür bir faiz uygulamak istediklerini seçin, onlara daha fazla kontrol veriyor. Ve oynaklığı önlemek için kullanıcılar ödünç aldıkları varlığı bir stablecoin’e taşıyabilirler..

Aave ayrıca kısa süre önce bir güncelleme yaptı ve kullanıcıların yönetişimde yer almasına gittikçe daha fazla izin veriyor, bu da platformu merkezi olmayan tutmanın mükemmel bir yolu.

Uniswap

İşte birçoklarının finansın geleceği olacağına inandıkları şeye bir örnek. Uniswap bir “Merkezi olmayan değişim” (veya DEX) Ethereum blockchain üzerinde çalışan.

Merkezi olmayan herhangi bir şey gibi, Uniswap de tek bir otoriteye sahip değil veya tek bir otorite tarafından kontrol edilmiyor ve işlemleri de yürütmek için iki katmanlı bir blok zinciri kullanıyor.

Uniswap’ta, Jetonları ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz ve kullanıcıların ticaret yapmak için kriptolarını platforma devretmeleri gerekmez, kontrol altında kalmalarına izin vermek.

2018’deki lansmanından bu yana Uniswap artık en büyük DeFi coin’lerinden biri ve en büyük borsalardan biri. 2020 yılında, Platform üzerinden 58 milyar dolarlık ticaret geçti.

Santigrat

Celsius, aşağıdakiler için bir fintech platformudur: borç verme, bir kullanıcı topluluğuna odaklanarak tasarruf ve ödeme, aracılar değil, topluluğu platformu kullanmaya devam etmek için teşvikler veriyor.

Öncelikle, kullanıcıların ellerinde tuttukları paralardan ödül kazanabilecekleri, varlıklarını korurken nakit ödünç alabilecekleri veya sadece ödeme yapıp para transfer edebilecekleri bir mobil uygulama aracılığıyla çalışır..

Dengeleyici

Uniswap’e benzer şekilde, Balancer başka bir Ethereum blok zincirinde aracı olmadan hareket eden merkezi olmayan borsa.

Dengeleyici, kullanıcıların şunları yapmasına izin verir: kendi özel havuzlarını oluştur, diğer birçok kripto paranın kendi projelerini çok daha kolay kurmasına izin veriyor ve daha fazla yeni proje ortaya çıkmaya başladıkça bu madalyonun acelesini görebiliriz..

Sonuç: Mart 2021 için hangi kripto para birimlerini satın almalıyım??

Sonuç olarak, Mart 2021, kripto para birimine bazı akıllı yatırımlar yapmak için harika bir zaman gibi görünüyor. Çeşitli farklı nedenlerden dolayı, bazı kriptoların yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Gördüğümüz şey en büyük iki madeni para, Bitcoin ve Ethereum, patlamak üzere oldukları noktalardaymış gibi görünüyor.

Muhtemelen altcoinlere beslenecek olan Bitcoin’e para akıyor ve Ethereum bu akıştan yararlanmak için en iyi konumda..

benzer şekilde, Binance Coin, bu yavaş yavaş yatırımdan da yararlanabilecek gibi görünüyor, bu madeni paraların çoğunun alım satımını sağlamak.

Ve sonra bizde IOTA, Dash, Neo ve Bitcoin Cash dahil olmak üzere yeni güncellemeler yayınlayan çok sayıda para.

Elbette, bu güncellemelerin kullanıcılara gerçek bir değer getirip getirmediğini beklememiz ve görmemiz gerekecek, ancak güncellemelerin olması fiyatları iyileştirebilir..

Diğer harika haberler şunları içerir: Zcash’ın yarıya inmesi, onu en değerli gizlilik parası haline getirebilir, ve teorik olarak olduğundan çok daha iyi durumda olması gereken Ripple ve Tezos’umuz var..

Ve sonra, Stellar’ın yeni bir dijital para birimi oluşturmak için Ukrayna ile çalışması ve TRON’un DeFi’ye daha fazla girmesi gibi tamamen yeni şekillerde genişleyen kriptolara sahibiz..

Öyleyse, Mart 2021’de baktığımız şey şudur: gerçekten onlardan çok daha değerli olması gereken para zenginliği, ve insanların kendilerine doğru bir şekilde değer atfetmeye başlaması ve birdenbire fırlamasına başlaması an meselesidir..

Yine de akılda tutarsak, şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri listemizdeki her madeni para ateşlenmeyecektir! Önümüzdeki haftalarda ve aylarda ne olacağını kim bilebilir?.

Ve tabii ki şunu da unutmayın gözlerinizi büyüyen DeFi topluluğunda da tutun!

SEC konusunda endişelenmeli miyim?

Muhtemelen değil. Elbette, Ripple’a yatırım yaptıysanız biraz endişelenmeniz anlaşılabilir, ancak Ripple aleyhindeki dava oldukça zayıf.

Asıl endişe, dünyanın dört bir yanından SEC ve diğer düzenleyicilerin, kripto para biriminin olduğunu kabul etmek yerine, diğer kripto para birimlerinin gelişiminin yolunu açmaya çalışarak, onları ne olmaları gerektiği konusundaki fikirlerine uydurmaya devam edebilecekleridir. yeni bir pazar.

Ama belki bu sadece bir sıkıntı olarak kalacak. Sonunda, SEC’in gücü Ripple ile hiçbir şeyi değiştirmedi.

Bir satın alma fırsatı yaratmanın yanı sıra (çizelgelere bakarsanız küçük bir çukurdan biraz daha fazlası), kripto para birimini anlamaktan gerçekte ne kadar uzak olduklarını gösterdiler..

Bu anlayış eksikliği maalesef hala birçok üst düzey politik figürün düşündüğüne derinden gömülü ve kripto topluluğundaki birçok kişiye migren veriyor.

ABD Hazine Bakanı, Janet Yellen, Bitcoin’in ‘verimsiz’ olduğuna inanarak, ağı çalıştırmak için gereken güç miktarına atıfta bulunarak (ve bu konuda daha fazla genişlemeyerek) bu sorunu somutlaştırır.

Ayrıca Bitcoin’in esas olarak “yasadışı finans” için kullanıldığından “korkuyor”, bu yüzden aşırı kullanılan bir ifade gözlerinizi yuvarlıyor. Birçok kripto meraklısının size söyleyeceği gibi, fiziksel parayla Bitcoin’den çok daha fazla yasa dışı ödeme gerçekleşiyor ve bunlar izlenebiliyor..

Dolayısıyla, 2021’de hala kripto paranın gerçekte ne olduğunu anlamayan insanlarla uğraşıyoruz ve 10 yıl önceki politikacılarla aşağı yukarı aynı zihniyete sahip oldukları görülüyor..

Kulağa ne kadar tuhaf gelse de, bu yüzden onlar için endişelenmemeliyiz çünkü tarih kitaplarında aptalca görünenler onlar olacak.

Kripto topluluğunun ileri gitmesi ve yanlış olduğunu bildikleri bu tür boş yorumlar için endişelenmek için daha az zaman harcaması gerekiyor..

Stabilcoinlere yatırım yapmak iyi bir fikir mi?

Burada ve ara sıra stabilcoinler hakkında birçok soru alıyoruz ve bu ay onlar hakkındaki konumumuzu özetlemeye karar verdik..

Onları asla listemizde görmeyeceksiniz ve bunun belirli bir nedeni var – kârlı olacak şekilde tasarlanmamışlar.

Bekle, stabilcoin nedir?

Stablecoinler, tasarlanmış kripto para birimleridir değil uçucu olmak. Tipik olarak, önemli ölçüde daha az uçucu olan başka bir şeyin değerine bağlıdırlar..

Birçok tüccar, özellikle ABD dolarına bağlı olanlar, stabilcoin kullanıyor. Tether ve USD Coin, ticareti durdurduklarında daha istikrarlı bir şeyde değer depolamak.

Örneğin, bir kripto tüccarı günlük Bitcoin ticareti yapabilir ve gün bittikten sonra, Bitcoin tanklarının değerinin gece bakmadıkları zamanlarda olması ihtimaline karşı, kazançlarını bir stabilcoin’e koymak için bir kripto borsası kullanabilir..

Stabilcoinlere yatırım yapmak söz konusu olduğunda, büyük olasılıkla size herhangi bir gerçek kar getirmeyecektir çünkü bunlar değişken olmayacak şekilde tasarlanmıştır.. Satın alınacak çok fazla düşüş ve satılacak çok yüksek fiyat yok. Forex ticareti de yapabilirsiniz.

En iyi bilinen stabilcoin, ABD dolarına bağlı olan Tether’dir (USDT). Oldukça başarılı oldu ve uzun süredir CoinMarketCap’te piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimiydi..

Bu başarıya rağmen, Tether ile işlem yaparken dikkatli olmanız önerilir. Bunun nedeni, kendisiyle ve Bitfinex kripto para borsasıyla ilgili patlak veren skandallardır (her ikisi de aynı ana şirkete sahiptir).

Uzun lafın kısası, Tether ve Bitfinex birkaç davayla vuruldu onları Bitcoin fiyatını manipüle etmeye çalışmakla suçlayan.

Her şeyin ne zaman başladığına inanılıyor. Bitfinex borsası hacklendi ve ardından Tether’den ödünç para aldı (yaklaşık 900 milyon $), bunun her USDT’yi bir USD ile desteklemesi gerekiyor.

USD’larını ödünç vererek, artık çözücü değillerdi, bu da Tether’i çökertebilir ve birçok tüccar milyonlarca kaybedebilir.

Skandallar o kadar büyük ki bazıları Tether’in 2017’de Bitcoin’in fiyatındaki artışla bir ilgisi olabileceğine inanıyor, Tether’in kayıpları telafi etmek amacıyla Bitcoin fiyatını yapay olarak pompalamak için kullanıldığına inanılıyor..

Bir stabilcoin kullanmak istiyorsanız, Dai (DAI) muhtemelen en iyisidir, en az oynaklığı gösteren.

Ve bir kripto para birimi değişimi yerine bir CFD komisyoncusu kullanıyorsanız, bunun için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Anahtar noktaları

Mart 2021’de göz önünde bulundurmanız gereken en iyi kripto para birimlerinden herhangi bir şey hatırlıyorsanız, bu önemli noktaları yapın.

 • Ethereum belki de şu anda en iyi kripto para birimlerinden biridir. Uzmanlar, 2021’in en sonunda 3.850 dolara ulaşabileceğini öne sürdüler..
 • Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin ilk üç sırada yer alıyor. Bu devleri yerinden çıkarmak çok zaman alacak!
 • Aave, Uniswap, Celsius ve Balancer DeFi paralarına dikkat edin. Yakın gelecekte oyunun kurallarını ciddi şekilde değiştirebilirler..
 • En iyi 15’in çoğu Mart 2021 için satın alınacak kripto para birimleri değişim sürecinde. Yeni güncellemeler ve özellikler bir kripto paranın değerini büyük ölçüde artırabilir … eğer çalışırlarsa!

eToro – En İyi Kripto Para Birimi Platformu

Artık Mart 2021 için satın alınabilecek en iyi 15 Kripto para birimini biliyorsunuz!

Kripto para satın almaya başlamak için ilham alıyorsanız, eToro’nun 90’a kadar kripto varlıkları ve CFD’ler satın alma yeteneği sağladığını bilmekten memnun olabilirsiniz.+ kripto para çiftler. Kripto tüccarları, en popüler paralarla çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturabilir.

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Mart 2021’de en iyi kripto para birimleri – Bilgi Görseli

infografik satın almak için en iyi kripto para birimleri

Okumaktan zevk aldıysanız top 15 Mart 2021’de en iyi kripto para birimleri, lütfen ilginizi çekebileceğini düşündüğünüz bir başkasıyla paylaşın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector