2018, blockchain için 2017 olan toplam bonanza’dan daha sessiz bir yıl oldu. Bununla birlikte, piyasaların gözünü diktiği bir dizi büyük blockchain teknolojisi yeniliği var. Ne olduklarını merak mı ediyorsunuz? Bu makalede, önümüzdeki yıl boyunca yolunuza çıkan en büyük beş Blockchain inovasyonunu ve bunların kripto para piyasaları üzerindeki etkisini özetleyeceğiz..

Bu Ticaret Eğitimi makale, yaptığınız şeylerden birkaçının ana hatlarını göz kulak olmalı:

1. Düzenleyiciler

kripto para düzenleyicilerinin eksikliği

Düzenleyiciler, başından beri pek çok kripto para birimi yatırımcısının dikkatini çekiyor ancak 2017’nin sonları ve 2018’in başlarındaki Bitcoin balonunun ardından, çoğu şimdi artan şüpheyle kripto para birimi yatırımlarına bakıyor. Bunların çoğunun, saf tüketicileri koparmak için kripto para birimleri etrafındaki son tanıtımını kullanmaya çalışan vicdansız bireyler ve şirketler ile ilgisi var, ancak bazıları Blockchain modelinin kendisiyle ilgileniyor. Bunun çoğu, kripto para birimlerinin merkezi olmayan doğası ve hükümetlerin ve diğer düzenleyici kurumların kullanılma yolları üzerindeki kontrol eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bu, suçluları takip etmek için genellikle kredi kartı ödemeleri ve diğer elektronik işlemlerle ilişkilendirilen elektronik kağıt izine güvenen polisler arasında özellikle popüler olmadıkları anlamına geldi..

Bunları da beğenebilirsiniz: Yatırımınızı İkiye Katlamanın 5 Yolu

2. Bankalardan faiz

Bankalar, özellikle finansal hizmetler altyapısı az gelişmiş piyasalar arasında ve içinde, varlıkları dünya çapında taşımak için Blockchain teknolojisini kullanmakla ilgilenmeye başladı. Çoğu durumda, Blockchain transferleri, halihazırda mevcut olan teknolojiden daha hızlı, daha kolay ve önemli ölçüde daha ucuzdur. Bazı kripto para birimleri tüketici pazarından uzaklaşıyor ve gelecekteki başarılarının sırrının, büyük finans kurumlarını ödeme işlemleri ve diğer finansal ağır yükler için onları benimsemeye ikna etmede yattığını umuyor. Şimdiye kadar bir dizi İspanya ve Latin Amerika’daki büyük bankalar şimdiden Blockchain teknolojisini benimsemeye başladılar. ve bir dizi büyük Amerikan finans kuruluşundan ilgi gördüğü bilinmektedir..

3. Tüketici benimseme

blockchain teknolojisini ödeme olarak kabul etmek

Blue chip şirketlerinin tüm heyecanı, Blockchain teknolojisinin büyük bir tüketici tarafından benimsenmesinin hemen köşede olduğu söylentilerini yatıştırmadı. Amazon, PayPal, Facebook veya başka bir büyük internet oyuncusunun büyük bir şekilde Blockchain’e girmek üzere olduğu söylentileri kesinlikle yeni bir şey değil ve nadiren meyve verdiler. Bu para biriminin 2017’deki büyük yükselişi sırasında Bitcoin’i kabul etmeye başlayan çoğu şirket, karardan kaynaklanma eğiliminde olan büyük tanıtım artışını en az bir gözle yapıyordu. Artık insanlar Blockchain’e daha rasyonel gözlerle bakıyorlar, ancak kripto para birimlerinin içinde bir niş bulmaya başlaması mümkündür. uzun yıllar boyunca karlı ve başarılı bir şekilde çalışabilirler.

İnsanlar ayrıca şunu okur: Cryptocurrency ve Blockchain hakkında 10 Efsane


4. Sistem bütünlüğü

Bazı bankalar, eski altyapıları 20. yüzyıl müşterilerinin taleplerini karşılayamadığı için son aylarda büyük BT arızalarına maruz kaldı. Blockchain’in güveni modern yöntemler ve merkezi olmayan yaklaşımlar bunun gibi sorunlara nispeten bağışık hale getirin ve varsayılan güvenlik yaklaşımı, tüketiciler arasında çok popüler olmasını sağlayabilir gizlilik odaklı bir çağda. Bununla birlikte, bu avantajlara rağmen, kripto para birimlerinin çok yaygın kullanımını görmemizden önce, giriş önündeki bir dizi engelin kaldırılması gerekecek..

5. Finansal otomasyon

blok zinciri otomatikleştirilmiş süreçler

Şurada: Ticaret Eğitimi, Finansın geleceğinin otomatik olduğunu biliyoruz. Hızlı işlemlerin büyük çoğunluğunun, bireysel tüccarlar yerine algoritmalara dayanan bilgisayarlar tarafından otomatik olarak yürütüldüğü ticaret dünyasında durum zaten böyledir. Kripto para birimleri, 21. yüzyıla nihayet bir adım atmak ve otomatikleştirilmiş süreçleri kullanmaya başlamak için manuel işlemlere ve eski yöntemlere bağlı olan bankacılık dünyasına yardımcı olacaktır. tüm süreci finansal kurumlar ve tüketiciler için önemli ölçüde daha verimli hale getirecek.

Pazar bir zamanlar olduğundan biraz daha az heyecanlı olsa da, Blockchain teknolojisi yeniliklerinin her zamankinden daha hızlı geldiğine şüphe yok. Önümüzdeki yıl, yolculuğa çıkan tüm yatırımcılar için çok şey vaat ediyor.

Kaçırmayın: Bir Yatırım Gurusu Gibi Düşünme?

Trading Education’dan bu makaleyi okumaktan keyif aldıysanız, lütfen bir beğenin ve ilginizi çekebileceğini düşündüğünüz başka kişilerle paylaşın..

Kaynak: www.due.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector