2021, 2022, 2025 ve 2030 İçin Ripple Fiyat Tahmini

 • Uzmanlar, Ripple’ın 2021’de mevcut fiyat seviyesinden 0.46 $ ‘dan 2 $’ a yükselebileceğine inanıyor..
 • Kripto uzmanları 2023 yılına kadar Ripple değerinin 3 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.
 • Bazı uzmanlar, XRP’nin benimsenmesi beklenen seviyelerde gerçekleşirse, Ripple fiyatının boğa koşusuna devam edebileceğini ve XRM’nin fiyatının 2024’te 5 $ ‘a yükselebileceğini tahmin etti..
 • XRP, 4-8 dolar civarında seyredebilir. Tahminlerin çoğu, Ripple’ın değerinin 2025’in çoğu için 6 dolar civarında olacağını belirtiyor..
 • XRP’nin uzun vadeli fiyat tahmini, dijital para biriminin 2030 yılına kadar 17 dolara ulaşabileceğini belirtiyor..

Kripto para birimleri, yatırımcıların Bitcoin’in ötesine bakması ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapması ile giderek daha popüler hale geliyor. Ripple, Bitcoin, Ethereum ve Tether ile birlikte kripto para birimi alanı liderlerinden biridir. Ripple, hayati bir yatırım varlığı olmaya hazırlanıyor ve kripto para birimleri 2021’de yükselişe geçecek şekilde ayarlandı, hem kısa hem de uzun vadede Ripple Fiyat Tahminine bir göz atalım..

Ripple Nedir?

Ripple, Ripple Labs tarafından geliştirilen kar amaçlı bir platform ve kripto para birimidir. Ripple, bankalara ve finans kurumlarına gerçek zamanlı ödeme hizmetleri ve döviz bozdurma hizmetleri sunar.

Bugün, dünya çapında 100’den fazla şirket, platformu hızlı ve sorunsuz işlemleri için kullanan Ripple ile ortaklık kurdu. Ripple’ın yerel kripto para birimi olan XRP, piyasa değeri açısından en büyük üçüncü para birimidir..

XRP’nin birincil işlevi, bankalara likidite sağlamak ve sınır ötesi işlemleri kolaylaştırmaktır, ancak bireyler de XRP satın alabilirler. Tüm XRP jetonları önceden çıkarılmıştır ve Ripple Lab, yeni madeni paraların ne zaman piyasaya sürüldüğünü kontrol eder. Dolaşımda 39 milyar XRP var ve Ripple Lab, dolaşımı korumak için periyodik olarak yeni madeni paralar çıkarıyor.

Ripple platformundaki işlemler XRP ile sınırlı değildir. Platform ayrıca Dolar, Euro, Yen, Pound ve diğer kripto para birimleri gibi geleneksel para birimlerini de destekliyor. Ripple, döviz bozdurma işlemleri için bir kolaylaştırıcı ve aynı zamanda bir ödeme işlemcisi olarak hareket eder. Ripple, Swift ve ACH gibi platformlarla rekabet ederek blockchain teknolojisini sınır ötesi ödeme endüstrisine getiriyor.

Dalgalanma Fiyat Geçmişi

Ripple, piyasaya 0,0058 dolardan girdi ve bu fiyatı korudu. Ripple’ın fiyatı, madeni paranın 0,03 dolara sıçradığı Mart 2017’de hareket gördü. Kripto para birimi, Mayıs ayında 0,2 dolara yükseldi. Fiyattaki bu sıçrama, Ripple’ın Bank of Tokyo ile ortak olduğu haberi tarafından tetiklendi..

Ripple’ın fiyatı, Bitcoin’in büyümesine paralel olarak yükselen bir yörüngeye girmeden önce 2017’nin büyük bir bölümünde dalgalanmaya devam etti. Bitcoin’in 2017’deki rallisi sayesinde Ripple gibi kripto para birimleri de yükseldi. Sonuç olarak, Ripple’ın fiyatı 1 dolara yükseldi ve Ocak 2018’de 3 doları geçti ve neredeyse 3,50 doları geçti..

Bununla birlikte, bu rallinin ardından Ripple, değerinde önemli bir düşüşe tanık oldu ve tekrar 1 dolara yükselmeden önce 0,07 dolara düştü. Para birimi Nisan ayında 0,5 dolara düştü ve fiyat 0,26 dolarda sabitlenene kadar düşmeye devam etti. XRapid’in piyasaya sürülmesi, Ripple’ın fiyatının tekrar yükseldiğini gördü. Kripto para birimi, 0.28 $ ‘a düşmeden önce Kasım ayına kadar 0.5 $ işaretinin etrafında dolaştı. Ripple, Mayıs ayında 0.45 dolara yükselen başka bir toparlanma gerçekleştirdi. Ripple şu anda 0,46 $ civarında işlem görüyor. Ripple Fiyat Tahminimize göre, XRP’nin değerinin önümüzdeki birkaç yıl içinde artacağı belirtiliyor..

Dalgalanma Fiyat Analizi

XRP, son üç ayda fiyatta birkaç sıçrama ile nispeten tutarlıydı..

XRP, 25 Kasım 2020’de 0,44 dolardan 0,69 dolara yükseldi. Para birimi 22 Aralık 2020’ye kadar 0,52 ile 0,69 dolar arasında kaldı ve ardından 0,26 dolara düştü. Ripple, para biriminin değerinin 0,50 $ ‘a yükseldiği 30 Ocak 2021’e kadar 0,32 Dolar sınırını geçemedi..

Bu ralli, GameStop’un yaşadığı bir kalabalık pompalamasına bağlanabilir. Ripple’ın fiyatı, Satın Al adlı bir Telegram grubunun üyeleri tarafından teşvik edilerek% 56 arttı & Ambar. Ripple fiyatındaki bu sıçrama, para birimi 0,55 dolardan 0,20 dolara düştüğünde yaşanan kayıpları ortadan kaldırdı. Şu anda Ripple 0,46 dolardan işlem görüyor ve daha da artması bekleniyor..

Dalgalanma Fiyat Tahmin 2021

Ripple, bankaların uluslararası ve yurt içi para transferi için kullanabilecekleri bir ödeme sistemi oluşturmayı planladığını belirtti. Ripple, JP Morgan, HSBC Holdings, Banco Santander, Mizuho Financial Group ve MoneyGram gibi çeşitli banka ve finans kuruluşlarıyla ortaklıklarını duyurdu. HSBC Bank Limited, Ağustos 2020’de Ripple ağına da katıldı.

Ripple, kendisini SWIFT ödeme sistemine alternatif olarak konumlandırdı. Resmi Para ve Finansal Kurumlar Forumu (OMFIF) raporu, XRP’nin üzerinde çalıştığı DLT teknolojisinin temel bankacılık sektörü sorunlarını ele alabileceğini belirtiyor. Rapor ayrıca bankaların SWIFT’in yerini alabileceğini ve bunun yerine bir XRP havuzu kullanabileceğini, bu da işlemleri verimli ve hızlı hale getirdiğini belirtiyor..

Moody’s ayrıca Ripple’ın offing için birçok planı olduğunu belirtti. Ağın daha fazla banka ve finans kurumu ile ortaklığa girmesiyle birlikte, uzmanlar Ripple’ın mevcut fiyat seviyesinden 0,46 $ ‘dan 2 $’ a veya sürekli kurumsal çıkar varsa daha fazla yükselebileceğine inanıyor..

Dalgalanma Fiyat Tahmin 2022

Ripple fiyat tahmini, Ripple’ın 2022’nin başında 0,55 dolardan işlem yapmasının beklendiğini belirtiyor. Ancak uzmanlar, kurumsal çıkarların bu tahmini etkileyebilmesi durumunda Ripple’ın 2021’in sonuna doğru yükselebileceğini tahmin ediyor. Bununla birlikte, dijital para biriminin 0,55 ila 0,60 dolar arasında tutması bekleniyor. Kripto para biriminin 2022’nin çoğunda bu seviyede kalması bekleniyor..

Ripple Fiyat Tahmin 2023

Ripple’ın 2023 yılında değerinde bir artış görmesi bekleniyor. Ripple ekibinin 2023’te gün yüzüne çıkacak pek çok projesi var. Ağ ayrıca daha fazla finansal kurumla ortaklık kurmaya hazır ve 2023’te hatırı sayılır bir genel kabul görmeyi umuyor. Bu, XRP’nin fiyatını hiç olmadığı kadar yükseltebilir ve uzmanlar 2023 yılına kadar para biriminin 3 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor..

Ripple Fiyat Tahmin 2024

Analizimize ve Ripple fiyat tahminimize göre, XRP 2024’te 5 $ işaretini zorluyor olabilir. Kripto uzmanları, XRP’nin 2024’te önemli ölçüde benimsenebileceğine inanıyor. Bazı uzmanlar, XRP’nin benimsenmesi beklenen seviyelerde gerçekleşirse, kripto para birimini görebileceğimizi tahmin etti. boğa koşusu yaparsanız Ripple’ın fiyatı daha da yükselebilir.

Ripple Fiyat Tahmin 2025

Ripple’ın 2025 için fiyat tahmini oldukça iyimser ve uzmanlar XRP’nin 4-8 dolar civarında kalacağını tahmin ediyor. Tahminlerin çoğu, değerin 2025’in çoğu için 6 dolar civarında olacağını belirtiyor. Ripple’ın kitlesel olarak benimsenmesi, kripto para biriminin değeri daha da artırabilecek uygun fiyatlı bir yatırım varlığı haline geldiğini görebilir. Ripple, hem Ripple hem de XRP’yi teşvik ederek büyük Avrupa ve Latin Amerika bankalarıyla ortaklık yapmayı planlıyor. Bu, XRP’nin fiyatında önemli bir artışa yol açabilir.

Ripple Fiyat Tahmin 2030

2030, artan benimseme ve daha büyük kullanım durumları sayesinde Ripple’ın önemli bir büyüme kaydettiğini görecek. XRP’nin uzun vadeli fiyat tahmini, para biriminin 2030 yılına kadar 17 dolara ulaşabileceğini belirtiyor..

En İyi Cryptocurrency Tüccarları ve Analistlerinden Ripple Fiyat Tahminleri

Capital.com

Capital.com, XRP’nin 2021’de ortalama 0,60 dolarlık bir fiyatla işlem yapacağını tahmin etti. 2022’de 0,7 doları zorlayacak ve yılı 0,80 dolar civarında kapatacak. Capital.com’un fiyat tahmini, 2025 yılına kadar Ripple’ın 1,50-3,60 ABD Doları civarında işlem yapacağını belirtiyor.

Yatırım Cenneti

Investment Haven, Ripple için yükseliş fiyat tahminine sahip. Platform, XRP’nin bankalar ve diğer finans kurumları tarafından benimsenmesi durumunda Ripple’ın yakın gelecekte 20 dolara ulaşabileceğini iddia ediyor..

Ripple Coin Haberleri

Ripple Coin News’in fiyat tahmini, Ripple fiyatının 2021-2022 yılları arasında sabit kalacağını belirtiyor. Ripple’ın finans kurumları ve bankalarla yaptığı ortaklıklar, fiyatını 2025 yılına kadar 10 dolara çıkaracak.

Moody’s

Moody’s Ripple Fiyat Tahmini, Ripple’ın finansal kurumlarla olan ortaklıkları nedeniyle Ripple ve teknolojinin daha fazla benimseneceğini ve bunun da fiyatını yükselteceğini belirtiyor. Moody’s, XRP’nin 2021 yılına kadar 2 $ ‘a kadar çıkabileceğini tahmin ediyor.

Oracle Times

Oracle Times tahmini, Ripple’ın% 2000’e kadar yükselebileceğini belirtiyor. Ancak, bu büyüme türünün ancak Ripple’ın sınır ötesi ödemeler için en iyi seçenek olması durumunda mümkün olduğunu belirtiyorlar..

Ripple tahminlerinin çoğu, Ripple fiyatına 10 dolarlık bir üst limit koydu. Bununla birlikte, 5 $ ‘lık bir fiyat daha gerçekçidir, bu da yatırımda 15x YG’dir..

Devamını Oku: 2021’de ve Ötesinde Dalgalanma Ne Kadar Değerli Olacak??

Dalgalanma Fiyat Tahmini: Sonuç

Ripple fiyat tahminlerinin çoğu, kripto para biriminin kısa vadede ve uzun vadede sabit kalmasının beklendiğini belirtti..

Ripple’ın küresel olarak daha fazla finansal kurum ve banka ile bağlantı kurmasıyla birlikte, benimseme ve kullanım vakalarında bir artış görmesi kaçınılmaz. Bu, XRP’nin fiyatını yükseltebileceği için önemlidir..

Ripple şu anda oldukça güvenli bir yatırımdır ve yatırımcılar piyasaya girip yatırımlarından potansiyel bir kâr elde edebilirler..

eToro – Yatırım Yapılabilecek En İyi Platform Dalgalanma XRP

eToro, sektörde uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – denemenizi tavsiye ederiz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Ripple Fiyat Tahminiyle İlgili SSS

Ripple Nedir?

Ripple, 2012’de yayınlanan açık kaynaklı bir protokoldür. Chris Larsen ve Jeb McCaleb kurdu. Ripple, kullanıcıların kripto para birimleri veya geleneksel fiat para birimleri biçiminde para aktarmalarına olanak tanır. Ripple, merkezi olmayan bir platformdur, bu nedenle platformu yöneten veya platformun kurallarını belirleyen merkezi bir otorite yoktur ve kendisini sınır ötesi işlemler için SWIFT’e bir alternatif olarak konumlandırmıştır..

RippleNet nedir?

RippleNet, Ripple’ın döviz bozdurma ve havale sistemidir. Sınır ötesi ödemelerin güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Ripple, 200’den fazla banka, finans kurumu ve ödeme işlemcisi ile ortaklık kurarak Ripple’ı dünyanın en erişilebilir ödeme ağı haline getirdi. Bu ortaklıklar, RippleNet’in benimsenmesi için kritik öneme sahiptir. Ripple’ın ortak olduğu bazı önemli finans kurumları şunlardır:

 • Barclays
 • American Express
 • Merill Lynch
 • Amerika Bankası
 • Santander
 • TD Bankası
 • JP Morgan
 • Para gram
 • Accenture

Ripple ve XRP Arasındaki Farklar Nelerdir??

Ripple, ödeme ağı RippleNet aracılığıyla sınır ötesi işlemler için çözümler sunan bir şirkettir. XRP, Ripple’dan bağımsız olarak oluşturulmuş dijital bir varlıktır. XRP’nin arkasındaki teknoloji XRP defteridir.

XRP Nedir ve Nasıl Takas Edebilirim?

XRP, ödeme sistemleri için yapılmış merkezi olmayan bir dijital varlıktır. XRP’yi dünya çapında 100’den fazla borsada takas edebilirsiniz.

XRP’nin Fiyatı Neden Bu Kadar Uçucu??

XRP, diğer herhangi bir varlık gibi, geçerli piyasa koşulları nedeniyle fiyatında dalgalanma ile karşı karşıyadır. Bu koşullar her an değişebilir ve bu, FRP’nin fiyat dalgalanmasına yansır..

İsteğe Bağlı Likidite Nedir?

İsteğe Bağlı likidite, RippleNet kullanıcılarının para birimlerini köprülemek için XRP’den yararlanmasını sağlar. Bu, ödemelerin hızlı bir şekilde yapılmasını ve yerel para biriminde gönderilmesini / alınmasını sağlar. XRP, diğer dijital varlıklardan daha hızlı, daha ucuz ve daha ölçeklenebilir olduğu için sınır ötesi ödemeler için idealdir..

Ripple Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin:

Ripple 2021’e Nasıl Yatırım Yapılır: Yeni Başlayanlar İçin XRP’ye Yatırım Yapma Rehberi

2021 İçin 10 Kalın Bitcoin Fiyat Tahmini

Ripple İyi Bir Yatırım mı ve Ripple’a Yatırım Yapmalı mıyım?

2021 için Dalgalanma Fiyat Analizi (Derinlemesine İnceleme)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me