Ripple (XRP) 2021’in Sonunda Fiyatında% 87 Artış Göstererek 1 Dolara mı Vuracak?

Ripple (XRP) madeni para, son birkaç yılda fiyatında muazzam bir artışla muazzam bir büyüme gördü. Ripple’ın blockchain teknolojisi ve fikir birliğine dayalı güvenlik protokolü, gemide gittikçe daha fazla yatırımcının ilgisini çekiyor..

Ripple, son birkaç aydır fiyat açısından kripto dünyasında en iyi performans gösteren kripto paralardan biri oldu. Yatırımcılar, bu kripto para biriminin, yıl başından bu yana% 87 arttığı için 2021’in sonunda 1 dolara çıkıp çıkmayacağını merak ediyor..

Ripple’ı Benzersiz Bir Kripto Para Birimi Yapan Nedir??

Ripple Labs, daha ölçeklenebilir, hızlı ve daha az maliyetli bir kripto para birimi olma niyetiyle Ripple’ı yarattı. Bankalararası transferin yüksek maliyetlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor ve bu nedenle halk arasında ‘bankacılık altyapısının kralı’ olarak biliniyor. Ripple’ı benzersiz kılan şey, diğer kriptolardan farklı olarak Ripple projesinin bankalar ve hükümetler gibi mevcut geleneksel finansal sistemlere tamamen karşı çıkması anlamına gelmemesidir. Bunun yerine Ripple, kullanıcıları için daha gelişmiş ve erişilebilir hale getirmek için mevcut sistemle entegre olmayı hedefliyor..

Ripple’ın benzersiz bir fikir birliği mekanizması vardır; hesap bakiyelerini ve işlemlerini doğrulayarak genel bütünlüğü geliştirir. Bu, sonunda kötü amaçlı girişleri engelleyecek ve işlemleri oldukça güvenli hale getirecektir. Ripple, piyasadaki diğer kriptolardan çok daha düşük bir maliyete sahip ve bu da onu yatırımcılar için uygun bir seçenek haline getiriyor.

Devamını Oku: Ripple nedir? Başlangıç ​​Kılavuzu

Dalgalanma Ağı: XRP ve XRPL

Popüler olarak Ripple, Ripple Labs tarafından ilk kullanıcıları için geliştirilen bir zincirler arası değer aktarım platformudur..

Dijital platformun arkasında XRP Ledger (XRPL) olarak bilinen şeffaf bir defter var. XRPL, herhangi bir blok zincirine dayanmayan, merkezi bir otoriteye sahip olmayan bir topluluk tarafından desteklenen açık kaynaklı, merkezi olmayan, kriptografik bir defterdir. Herkes tarafından erişilebilen eşler arası bir ağdır. XRP, Ripple defterinin yerel para birimidir ve bu dijital varlık, değeri sınırların ötesine anında daha az maliyetle iletir.

Ripple Network’te üç ana ürün var. xCurrent, bankalar için para transferini kolaylaştırır. XRapid, XRP’yi işletmelere ve finans kurumlarına işlemlerinde yardımcı olan bir varlık olarak kullanır. xVia, gelişmiş blok zinciri teknolojisini kullanarak, bankalardaki bilgilere erişimde para taşıyan şirketlere yardımcı olur..

Bu üç ürün arasında, xCurrent mesajlaşma sisteminin üzerine inşa edilmiş bir araç olan On-Demand Liquidity (ODL) çözümüne odaklanılıyor. RippleNet paketinin önemli bir parçası olup, XRP coin kullanan yetki alanlarındaki finansal hizmet sağlayıcıları için ucuz ve anında fon transferi sağlar..

ODL ayrıca döviz fiyatlarındaki dalgalanma riskini de azaltır. Bu, Ripple’ın en önemli değer önerilerinden biridir. Finans kurumlarına yardımcı olabilecek temel teknolojisiyle, giderek daha fazla banka bu kripto para birimini benimseyecek. Bu, XRP talebini daha da artıracak ve Ripple’ın bu yılın sonuna kadar yüksek aralıklara ulaşma şansı çok yüksek..

Ripple’ın Mevcut Performansı ve Gelecek Gelişmeleri


RippleNet ve XRP’nin blok zincir ağındaki konumunu geliştiren üç ürününe ek olarak, kullanım durumu değeri önümüzdeki dönemde Ripple laboratuvarları tarafından akıllı sözleşme ve DeFi olarak genişletilecek. Yaklaşık 1.515.735.575.264 $ ‘lık mevcut piyasa değeri ve uygun şekilde düşük coin başına fiyatıyla XRP, bu yıl yatırımcıların favori listesine giriyor. XRP madeni paralarının dolaşımdaki arzı 45.404.028.640’tır ve maksimum 100.000.000.000 XRP coin arzına sahiptir..

XRP, yönetimi neredeyse 300 bankacılık ve finansal müşteri ortaklığı imzaladığını iddia ettiğinde umut verici bir gelecek gösteriyor. Bu liste, Accenture, MoneyGram, BFC Bahrain vb. Gibi piyasadaki en büyük silahlardan bazılarını içerir. Bugün, birkaç finans kurumu bu dijital para birimini SWIFT ağına alternatif olarak kolaylaştırıyor ve bu, XRP’ye gerçek dünya uygulaması sağlıyor..

Basitçe söylemek gerekirse, Ripple nispeten yüksek bir piyasa değeri ve güvenli, hızlı ve ucuz bir ödeme sistemidir, öngörülebilir gelecekte yüksek bir büyüme potansiyeline sahiptir..

Kaçırmayın: Ripple Fiyat Tahmini

Dalgalanma 2021’in Sonunda 1 Dolara Ulaşacak: Sonuç

Ripple, geçtiğimiz birkaç yıl içinde muazzam bir büyüme gösterdi ve bankacılık sektörünün temel yapısını yükseltmesine yardımcı olarak önemli manşetlere çıktı..

Ripple, tüm dünyadaki ortalama kullanıcılar için işlemleri daha ucuz ve daha hızlı hale getirdi. Ripple açık defterinde DeFi’nin piyasaya sürülmesi, birkaç büyük kurumun yatırımları ve daha iyi kripto düzenleme alanı ile Ripple, 2021’in sonunda 1 dolara yükselme şansı oldukça yüksek..

eToro – Satın Alınacak En İyi Platform Dalgalanma

eToro, sektörde uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – denemenizi tavsiye ederiz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map