Değersiz Kripto Para Birimleri & Nasıl Satın Alınır

2021’de portföyünüze eklemek için en değerli kripto para birimlerini mi arıyorsunuz? 2021’de satın alınacak en az değer biçilmiş 10 kripto için rehberimiz için okumaya devam edin.

Yani daha fazla uzatmadan…

2021’de Satın Alınacak En Çok Değerli Kripto Para Birimi:

1. Ethereum

2. Binance Coin

3. Cardano

4. Bitcoin

5. Bitcoin Cash

6. EOS

7. IOTA

8. Tezos

9. Zcash

10. Kısa çizgi

Değersiz Kripto Para Birimleri Nedir??


Düşük değerli kripto para birimleri, yeni bir şey sağlamayan veya basitçe gerçek oyun değiştirici olarak pazarlanamayanlardır. Bazıları asla yuh demez ve kripto topluluğunda belirsiz kalır.

Ama neden bu kadar çok kripto para birimi değerinin altında tutuluyor? Tüccarlar neden iyi performans gösteren ve popüler paraları satın almayı tercih ediyor??

Basitçe söylemek gerekirse, değerli madeni paralar, doğru gelişmeye, güçlü bir topluluğa ve olumlu piyasa duyarlılığına sahip olanlardır.. Popüler olmak için, bir kripto para biriminin, düzenli güncellemeler ve ümit verici ürün uygulamaları ile yenilikçi bir platforma dayanması gerekir.. Ayrıca, pazarı fethetmesine yardımcı olmak için olumlu bir pazarlama imajı ve güçlü bir topluluk tarafından desteklenmelidir..

Kripto para birimi endüstrisi, var olan 7.000’den fazla kripto ile hızlı bir şekilde gelişiyor. Kripto tüccarlarından blok zinciri geliştiricilerine, kripto para birimleri dünyanın her yerinden giderek daha fazla insanı çekiyor.

Blockchain teknolojisi ise yeni bir ekonomik dünya yaratma potansiyeline sahip. Burada, blockchain teknolojisinin finans sektörünün çok ötesinde uygulamalara sahip olduğunu ve tıp, oyun ve oylama gibi alanları iyileştirmek için kullanılabileceğini not etmeliyiz..

Aynı zamanda, kripto para birimi yatırımı hala efsanelere ve yanlış anlamalara gizlenmiş durumda ve bu da onu değerinin azımsanmasına neden oluyor. 2021’de bile, merkezi olmayan finansal sistemlerin ödemeleri daha güvenli, daha ucuz ve daha hızlı hale getirme potansiyelini pek kimse anlamıyor; hatta bazıları onları modern bir heves olarak etiketlemekte bile hızlı.

Artan dijital varlık sayısı yangına daha fazla yakıt ekleyerek birçok kriptoyu düşük performans gösteriyor. Ve piyasanın yüksek volatilitesini düşündüğümüzde, bazı yatırımcıların kripto para ticaretinden ve bunun öngörülemeyen doğasından uzak durmasına şaşırmamalıyız..

Bununla birlikte, potansiyeline ve fiyat artışına rağmen değerinin altında kalan bazı popüler kriptolar var. Mherhangi bir analist, bu listedeki bazı kripto varlıklarının diğer yatırımlardan çok daha güçlü olduğuna inanıyor..

2021’de Satın Alınacak Değersiz 10 Kripto Para Birimi

İşte 2021’de göz önünde bulundurulacak en iyi 10 değeri düşük kripto para birimine bir göz atalım:

1. Ethereum – ETH

ethereum fiyat grafiği

Ethereum (ETH), piyasa değeri ve benimsenmesi açısından en büyük ikinci kripto para olsa da, ETH’nin önemli ölçüde küçümsenmesine şaşırmış olabilirsiniz..

Ethereum, yalnızca sınır ötesi ödemeler için değil, akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesi için de kullanılan, merkezi olmayan açık kaynaklı bir blok zinciri tabanlı platformdur. Aslında, Ethereum genellikle şu şekilde anılır: akıllı sözleşmelerin kralı.

Ethereum ayrıca Binance Coin ve BAT dahil olmak üzere çok sayıda ERC-20 tokeninin ve CryptoKitties gibi blockchain oyunlarının ilk gelişimini de geliştirdi..

Bunun da ötesinde, Ethereum’un arkasındaki ekip – sorumlu vizyon sahibi Vitalik Buterin ile – kripto topluluğu genelinde etkileyici bir desteğe sahip, bu da piyasa duyarlılığını daha da artıran bir faktör..

Geçiş Proof-of-stake mekanizması ile Ethereum 2.0 (1 Aralık 2020’de yayınlandı), kripto para meraklıları ve yatırımcılar arasında da heyecana neden oldu ve bir şekilde ETH fiyatlarını uçurabilir.

Aynı zamanda, bazı uzmanlar, DeFi’nin geleneksel ödemeler ve finans kurumları genelinde daha geniş cazibesinin hala sınırlı olduğunu öne sürüyor; diğerleri Ethereum’un bazı rakiplerinin daha iyi beklentilere sahip olduğunu iddia ediyor.

Örneğin EOS, yatırımcıları çekebilecek önemli bir özellik olan daha basit bir programlama dili sunar..

Ethereum 2021’de küçümsenecek mi? Gerçek şu ki, zorluklarına rağmen, ETH’nin artması ve ulaşması bekleniyor. Wallet Investor tarafından bildirildiği üzere bu yılın sonunda 872 $.

2. Binance Coin – BNB

binance para grafiği

Binance ekosistemindeki yerel token olan Binance Coin, 2021’de dikkate alınmaya değer başka bir değer düşüklüğü madeni paradır..

Binance Coin (BNB) başlangıçta Ethereum blok zincirinde başlatıldı, ancak kendi blok zinciri Binance Chain’e taşındı. Binance Chain akıllı sözleşmeleri desteklemese de, gerçek şu ki Binance Coin, 2021’deki en iyi kamu hizmeti koinlerinden biri..

Binance’in benzersiz burndown politikası – 100 milyon jeton kalana kadar toplam BNB arzını azaltmak için geri almak ve BNB jetonlarını yakmak – istikrarlı büyümesini sağlar.

Bunun da ötesinde, popüler Binance borsası, dünya çapında en yüksek işlem hacmine sahip kripto borsalarından biridir ve bu da BNB kullanımını daha da ileri götürür.

Ve tahmin et ne oldu? Binance çok daha fazlası: Binance Academy, Binance Cloud, Binance Research ve kullanıcıları ve finansal kararlarını desteklemeyi amaçlayan daha birçok departmanımız var.

Yine de, bazıları Binance Coin’i İmajı bir şekilde Binance ile sınırlı olduğu ve kendi başına uçuş yapamayacağı için kripto sektöründe DeFi yetersiz kalıyor.

Binance Coin, 2021’de değeri düşürülmüş bir madeni para olarak kalacak mı? Verilere göre, BNB fiyatı bu yılın sonunda 100 doların üzerine çıkabilir..

3. Cardano – ADA

cardano fiyat tablosu

Akıllı sözleşmelerin lideri olma yolunda Ethereum’un ana rakiplerinden biri olan Cardano, yenilikçi bir blockchain platformudur..

Daha kesin olmak gerekirse, Cardano bir ölçeklenebilirliği ve enerji verimliliğini iyileştirmek için iki katmanlı blok zinciri ve bir delil kanıtı algoritması. Bunun da ötesinde Cardano, zaman içinde güncellemeleri kolaylaştırmak için demokratik yönetişim ilkelerini destekliyor..

Cardano’nun jetonu ADA, aslında kullanıcıların Cardano’nun operasyonuna katılabilmelerini ve oy kullanabilmelerini sağlamak için tasarlandı. Cardano’nun 2017’de neredeyse% 450’lik büyük bir artış görmesi şaşırtıcı değil.

Cardano diğerlerinin yanı sıra tüccarlar, tarım şirketleri ve eğitim platformları tarafından kullanılabilse de, birçoğu Cardano’nun hala çok değer görmediğini iddia ediyor.

Weiss Crypto Ratings’e göre Cardano, 2021’de en az değer verilen kripto paralardan biri – cari fiyatlar hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 60’ın üzerinde düşüşle..

Yine de Adam Web gibi bazı uzmanlar, Cardano’nun geleceğinin parlak olduğunu ve ADA’nın bu yıl 2,5 ABD Dolarına ulaşabileceğini ve önümüzdeki yıllarda madeni para başına 10 ABD Dolarına ulaşabileceğini iddia ediyor..

4. Bitcoin – BTC

Bekle! Ne?! Bitcoin? Evet biliyoruz. Popülaritesine rağmen, Bitcoin – piyasa değeri ve işlem hacmi açısından en eski ve en büyük kripto para – kripto para birimi ticareti dünyasında en az değer verilen kriptolardan biridir.

Yine de Bitcoin’in tanıtıma ihtiyacı yok! 2009 yılında Satoshi Nakamoto’nun gizemli figürü tarafından başlatılan Bitcoin, on yıldan fazla bir süredir kripto para dünyasını yönetiyor..

Geliştiriciler, tüccarlar ve finans uzmanları genellikle Bitcoin’i kripto yatırımı dünyasında altın standart olarak adlandırıyor. BTC, sınır ötesi işlemleri kolaylaştırır ve şeffaflık ve erişilebilirlik sağlar.

İtibari para birimleri ve geleneksel ödeme yöntemlerinden farklı olarak, Bitcoin merkezi değildir ve üçüncü taraflara olan ihtiyacı ve maliyetli ücretleri ortadan kaldırır..

Dahası, Bitcoin binlerce altcoin oluşturulmasına ve finans sektörünün toplam dönüşümüne yol açtı..

Yine de Bitcoin’in bazı dezavantajları var. Bitcoin bir yatırım haline geldi günlük para birimi yerine.

Bazıları bunun olduğunu iddia ediyor Bitcoin’in ölçeklenebilirlik sorunları ve verimsiz enerji tüketimi, onu 2021’de küçümseyen bir madeni para haline getiriyor. İnan ya da inanma, veri Bitcoin’in İsviçre’nin tamamından daha fazla enerji tükettiğini gösterin.

Ama hey! Bitcoin burada kalacak ve yatırım için hala yer var. Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40.000 $ ‘ı aştı ve fiyatların daha da artması bekleniyor..

5. Bitcoin Cash – BCH

bitcoin nakit fiyat tablosu

2017’de Bitcoin’in hard fork’u olarak yaratılan Bitcoin Cash, çok fazla popülerlik kazandı.. Bitcoin Cash, ölçeklenebilirliği ve işlem sürelerini iyileştirmek için blokların boyutunu 1 MB’den 8 MB’ye ve 32 MB’ye yükseltti..

Artan işlem süreleri, özellikle kriptoların ve Bitcoin Cash’in, aşağıdakiler gibi geleneksel ödeme yöntemleriyle rekabet etmesine de izin verebilir: Vize, ve günlük işlemler ve çevrimiçi satın alımlar için kullanılmaya başlayın.

Potansiyel ve Roger Ver gibi önde gelen savunucuları nedeniyle – genellikle Bitcoin’in İsa’sı – Bitcoin Cash, fiyatlarda da artışa neden olan ana akım çekişme kazandı..

Bununla birlikte, Bitcoin Cash genellikle küçümsenir. Bir bakıma, Bitcoin genellikle Bitcoin Cash’e gölge düşürür ve kripto para birimi topluluğunun dışındaki birçok kişi Bitcoin’in çatallarından habersizdir..

Bitcoin Cash’in, Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV gibi çeşitli çatallardan geçtiğini unutmayın..

Bununla birlikte, Bitcoin Cash’in markalaşma sorunları olmasına rağmen, çoğu kişi bu değeri düşük kripto paranın 2021’de değerinin artmasını bekliyor. > varlık depolaması için harika. Bitcoin Cash > ödemeler için harika. Bitcoin Cash bugün 310 dolardan. Önümüzdeki yıl 3.000 $ ‘dan fazla bekliyorum. Neden? Giderek daha fazla satıcı kriptoyu kabul ediyor. Satıcılar düşük ücretler ve hızlı işlemler istiyor. [Bitcoin Bash] konusunda yükseliyorum. “

6. EOS

eos fiyat tablosu

2021’de satın alınacak değeri düşük bir diğer coin ise EOS.

EOS’un başlangıcı etkileyici olsa da, büyük bir reklam kampanyasıyla İlk Para Arzı (ICO) token satışlarının ilk beş günü boyunca benzeri görülmemiş bir 185 milyon dolarlık ETH, EOS küçümseniyor.

EOS, akıllı sözleşmeler ve dApp’ler için merkezi olmayan bir platformdur ve genellikle Ethereum katili.

EOS ekibinin büyük planları var ve EOS’un ölçeklenebilir, esnek ve kullanılabilir olduğunu iddia ediyor. En dikkate değer özelliklerden biri EOS İşlemlerin ve sözleşmelerin paralel yürütülmesine izin veren yatay ölçeklenebilirlik.

Kurucu Dan Larimer, sistemin daha az enerji kullanmasını ve daha az merkezileştirilmesini sağlamak için yenilikçi delege kanıtı fikir birliği protokolünü de dahil etti..

Whitepaper’ında açıklandığı gibi: “EOS.IO yazılımı, kanıtlanmış kavramlar ve en iyi uygulamalarla elde edilen deneyimlerden tasarlandı ve blockchain teknolojisindeki temel gelişmeleri temsil ediyor. Yazılım, merkezi olmayan uygulamaların kolayca konuşlandırılabildiği ve yönetilebildiği küresel olarak ölçeklenebilir bir blok zinciri toplumu için bütünsel bir planın parçasıdır.."

Kurumsal düzeyde ve endüstriyel düzeyde merkezi olmayan uygulamaları çalıştırma yeteneklerine ve potansiyeline rağmen, EOS değerinin altında kalmaya devam ediyor ve ana rakibi Ethereum’a kıyasla daha düşük fiyatlarla işlem görüyor.

eos'a yatırım yapmak

7. IOTA – MIOTA

iota fiyat tablosu

IOTA, 2021’de izlemeye değer başka bir varlıktır. IOTA, Nesnelerin İnterneti (IoT) ekosistemindeki cihazlar arasında işlemler gerçekleştiren merkezi olmayan bir defterdir..

Bu devrim niteliğindedir çünkü verilere göre, 2020 yılına kadar milyarlarca cihaz İnternet’e bağlandı ve veri ve ödeme alışverişinde bulunarak birlikte çalışabilirliği yepyeni bir düzeye taşıyabilir.

İşlemler, her yeni işlemin önceki iki işlemi onayladığı Tangle adı verilen bir düğüm sistemi olan Merkezi Olmayan Asiklik Grafik (DAG) aracılığıyla onaylanır..

IOTA, farklı otomobil şirketleri, tedarik zincirleri ve e-Sağlık projeleri ile bir ortaktır.

Blackpin CTO’su Tobias Schmailzl’in dediği gibi: “IOTA, bir teknoloji ortağı olarak bizim için tam anlamıyla mantıklı. Merkezi olmayan ödeme sistemi ve dağıtılmış defter teknolojisine (Blockchain’e benzer) dayalı diğer özellikleriyle bu teknoloji, uzun vadeli stratejik ortaklık için en iyi ön koşullara sahiptir. Sonuçta IOTA, (i) IoT sorunları bağlamında insanlar ve makineler arasında güvenli iletişim ve ödeme için en uygun çözümdür. “

Potansiyeline rağmen, IOTA’nın kusurları vardır. Hatta hırsızlığa neden olan bir kimlik avı saldırısının hedefi haline geldi. 3,94 milyon dolar MIOTA madeni para.

Yine de, bu değeri düşük kripto para yavaş yavaş iyileşme belirtileri gösteriyor. MIOTA 2020’de 446 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile başladı ve Aralık 2020’de 900 milyon dolara ulaştı (% 100’ün üzerinde bir kazanç).

8. Tezos – XTZ

tezos fiyat tablosu

Tezos, gelecek vaat eden başka bir ağ, ancak değeri düşük kripto, tez adı verilen bir jetonla bağlantılı.. Tezos, yenilikçi bir risk kanıtı mekanizması, kendi kendini değiştiren protokol ve demokratik yönetişim kullanan bir blok zinciri ağıdır..

Aslında, XTZ’nin demokratik yapısı (katılımcıların oy vermesine ve gelişimine karar vermesine izin verme) en çekici özelliklerinden biridir..

Burada pişirmenin Tezos ekosisteminde önemli bir süreç olduğunu belirtmeliyiz.. Pişirme, Tezos işlemlerini doğrulama sürecidir, bu, hissenin kanıtı mekanizmasında çok önemlidir.

2017’de piyasaya sürüldükten sonra Tezos’un başarılı bir ICO’ya sahip olması şaşırtıcı değil. Yaklaşık 232 milyon dolar kazanmaya gitti. Ancak, başarılı başlangıcını çok sayıda gecikme, şirket içi drama ve yasal sorunlar izledi..

Bu, XTZ fiyatlarının düşük değerlenmesine yol açtı.

İyi haber şu ki, XTZ fiyatı Ekim 2019 ile Şubat 2020 arasında üç katına çıktı ve yeniden dikkat çekmeye başladı. Öyleyse, 2021’de Tezos’a bahis oynamaya istekli iseniz, yatırım potansiyeli hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz..

tezos'a yatırım yapmak

9. Zcash – ZEC

zcash fiyat grafiği

Zcash, daha fazla gizlilik sunmayı amaçlayan popüler bir kripto ağı olmasına rağmen, Zcash hala hafife alınmaktadır. Aslında, Tyler Winklevoss bir keresinde Zcash’in en az değer verilen kriptolardan biri olduğunu söylemişti (Bittrex, Zcash, Monero ve Dash’i listeden kaldırma planlarını duyurduktan sonra).

Tyler tweet attı: “Zcash şu anda kolayca en çok küçümsenen kripto. Özgür ve açık bir toplumun temel yapı taşı olan paraya mahremiyet getirir. Gemini’nin bu yeni projeyi NYDFS (New York Finansal Hizmetler Departmanı) onayıyla desteklemesinden gurur duyuyoruz. “

Ama Zcash nedir? Zcash, Bitcoin’e benzer merkezi olmayan bir blok zinciridir: açık kaynak kod içerir, ancak daha fazla gizlilik ve değiştirilebilirlik sağlar. Değiştirilebilirliğin, bir varlığın bir başkası ile değiştirilme kolaylığını ifade eden bir terim olduğunu unutmayın.

Zcash iki tür işlem sunar: verileri herkese açık hale getiren şeffaf işlemler ve herhangi bir bilgiyi açığa çıkarmayan özel işlemler.

Bir kişinin anonimlik istemesinin pek çok nedeni vardır, Dark Web ile hiçbir ilgisi olmayan nedenler: Bir şirket ticari sırlarını rakiplerinden korumaya çalışabilir veya bir çift yetişkin oyuncakları satın almaya çalışabilir..

Önemi, ancak tartışmalı imajı nedeniyle, Zcash, satın alınması gereken küçümsenen bir madeni para olmaya devam ediyor.

Yine de, fiyat tahminlerine göre Zcash’in parlak bir geleceği var.. Uzmanlar Ticaret Canavarları, ZEC’in 2021’de 70 Dolardan 2023’te 100 Dolara çıkacağını iddia ediyor. Coin Liker tarafından sağlananlar gibi diğer yükseliş tahminleri, Zcash’in 2025’te 1.444 dolara ulaşabileceğini ortaya koyuyor..

10. Kısa Çizgi

Son olarak, listemizdeki az değerli başka bir simge olan Dash hakkında konuşalım.. Dash, hızlı sınır ötesi ödemeler sunan açık kaynaklı bir blok zinciridir.

Adı terimden gelen Dash “Dijital para”, 2014 yılında bir çatal olarak piyasaya sürüldü Litecoin. Dash, teşvik edilmiş düğümlere sahip iki katmanlı ağı ve işlemler için isteğe bağlı gizlilik gibi farklı yeniliklerle ivme kazandı.

Dash, web sitesine göre bireyler, tüccarlar ve kurumlar için aynı anda tasarlanmış “dünyanın en kullanıcı dostu ve ölçeklenebilir ödeme odaklı kripto para birimi olmayı” hedeflemektedir..

Dash, güvenliği sağlamak için ChainLock, anlık işlemleri iyileştirmek için InstantSend ve gizlilik eklemek için CoinJoin gibi farklı özelliklere sahiptir., bu para uzun süredir yatırımcıların radarı altında.

Yine de, 18 milyon jetonluk sınırlı arzı ve sürekli güncellemeleri kıtlığı artırabilir ve Dash’i pompalayabilir. Burada daha fazla bilgi edinin!

Neden 2021’de Değersiz Kripto Para Birimleri Satın Almalıyım??

Kripto para birimlerine yatırım yapmak, dikkate alınmaya değer bir finansal girişimdir. Sonuçta, kriptolar ve blok zinciri teknolojisi, geleneksel finansal işlemleri iyileştirmeyi ve değiştirmeyi hedefliyor..

Nasıl? Yukarıda belirtildiği gibi, kriptolar merkezi değildir. Sadece bir ödeme yapmak veya paranızı saklamak için bankaların veya üçüncü şahısların sizden ekstra ücret almasına gerek yoktur. Kabul edelim: Bu, düşük fiyatlı kriptolar bile yatırım yapmaya değer kriptolar yapmak için yeterlidir..

Aslında, büyük potansiyele ve etkileyici temel teknolojiye sahip düşük değerli bir madeni para düşük fiyatlandırıldığında, bu aynı zamanda gerçek bir pazarlık olabilir. Düşük fiyatlı bir madeni para ivmesini ve fiyat değerlenmesini kazandığında, tüccarlar satışa başlayabilir ve potansiyel olarak 2021’in çok ötesinde bir kâr elde edebilir..

Son fakat en az değil, birçok kripto yatırımcısı, kripto ticaretinin portföylerini çeşitlendirmenin ve riskleri azaltmanın harika bir yolu olduğunu bildikleri için değeri düşük kripto para birimleri arıyor..

Ancak, yalnızca kaybedebileceğiniz parayla yatırım yapmayı unutmayın. Her zaman araştırmanızı yapın ve yatırım yapmak istediğiniz varlığın ödül-risk oranını göz önünde bulundurun..

Değersiz Kriptoları Nasıl Satın Alabilirim?

değeri düşük kripto para birimleri ticareti

Düşük değerli kripto para birimleri satın almak nihayetinde karlı bir finansal çaba olabilirken, özellikle devam eden koronavirüs salgını sırasında, dikkate alınmaya değer düşük paralar bulmak zor olabilir.

Dürüst olmak gerekirse, 2021’de çok fazla potansiyele sahip, değeri düşük ve düşük fiyatlı bir kripto bulmak çok fazla bilgi ve deneyim gerektirir.!

Kripto fiyatları temel olarak teknolojik yeniliklere, arz ve talebe ve piyasa duyarlılığına dayandığından, tüccarların ticaret eğitimine çok yatırım yapması gerekiyor. Göstergeleri incelemek ve haberleri takip etmek, yatırımcıların başarılı anlaşmalar bulmalarına yardımcı olmak için çok önemli olabilir..

Ve bir şey daha! Kripto sektöründeki aldatmacaya kapılsanız bile, özellikle yeni ve mikro-kap belirteçleri söz konusu olduğunda, kripto para birimi dolandırıcılıklarından ve dolandırıcılıklarından her zaman haberdar olmalısınız..

“Ama kripto ticaretinin pratik tarafı ne olacak?”, Şimdi sorabilirsiniz. Düşük değerli kriptolara yatırım yapmak için farklı seçenekleriniz var. Her şeyden önce, kriptoları bir kripto cüzdanında satın alıp saklayarak sahipliği koruyabilirsiniz. EToro gibi kripto borsaları, dijital varlıkları satın almak ve satmak için harika bir yer olabilir..

Bununla birlikte, değeri düşük kripto satın almaya başlamadan önce, kriptoların dünya genelinde farklı şekilde düzenlendiğini unutmayın. Bu nedenle, bulunduğunuz ülkedeki düzenlemelere ve vergilendirmeye aşina olduğunuzdan emin olun.

Sonunda, ister az değerli ister iyi bilinen bir kripto para birimine yatırım yapmaya karar verin, sağlıklı ticaret alışkanlıkları ve disiplini oluşturmak önemlidir. Bir örnek vermek gerekirse, ticaret yaparken duygularınızı kontrol etmek, başarılı olmanıza ve ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilecek çok önemli bir faktördür. korku, açgözlülük, coşku veya aşırı güven.

eToro – Hem Tüccarlar hem de Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Anahtar noktaları

  • Kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi dünyası hızlı bir şekilde gelişiyor ve her geçen gün daha fazla altcoin ortaya çıkıyor.
  • Kripto para birimleri hala yanlış anlaşılsa da, kripto satın almak portföyünüzü çeşitlendirmenin, potansiyel olarak kâr elde etmenin ve katılmanın harika bir yoludur. Blockchain teknolojisinin yaratmak üzere olduğu yeni ekonomik dünya.
  • Birçok yatırımcı iyi bilinen kriptoları satın almayı tercih ederken, değeri düşük paralar da dikkate alınmaya değer. Aslında, bazı değeri düşük ve düşük fiyatlı varlıklar etkileyici yenilikler sunar, ancak basitçe iyi pazarlanmamaktadır..
  • 2021’de göz önünde bulundurmanız gereken düşük değerli kripto paralardan bazıları Ethereum, Binance Coin, Bitcoin, Bitcoin Cash, Tezos, EOS, MIOTA, Zcash, DASH ve Cardano’dur..
  • Yeni madeni paralar söz konusu olduğunda, her zaman kripto dolandırıcılıklarının farkında olun ve bulunduğunuz ülkenin koyduğu kripto düzenlemelerine uyduğunuzdan emin olun..
  • Ancak 2021’de dikkate alınmaya değer değeri düşük bir kripto bulmak için öncelikle uygun ticaret eğitimine, uygulamasına ve duygusal öz kontrole yatırım yapmalısınız..

Makalemizi beğendiyseniz Satın Alınacak En Değerli 10 Kripto Para Birimi, O zaman lütfen bunu kripto para yatırımı yapmakla ilgilenen başka kişilerle paylaşın.

Daha fazla okuma:

En İyi Kripto Para Birimleri ve Zorlukları

100 $ ile Cryptocurrency Ticareti Nasıl Yapılır

Bitcoin Dışındaki En Önemli 10 Kripto Para Birimi

ABD’deki En Popüler 5 Kripto Para Birimi

2021’de Yatırım Yapılması Gereken En İyi 9 Altcoin Nedir?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector