Bu 5 Kripto Para Birimine Yatırım Yapın Sizi Milyoner Yapabilir

Kripto para birimleri, son birkaç on yılda sadece göz ardı edilemeyecek önemli bir büyüme gördü. Blok zinciri teknolojisindeki potansiyel gelişmeler ve çoklu kripto para birimi değişim platformları, merkezi olmayan eşler arası platformlarda yapılan çok sayıda kripto dalgasına yol açtı..

Bu hızla büyüyen lejyon, kriptoları yatırım için karlı bir dijital varlık haline getirdi. Kontrol edilemeyen büyümesi, daha fazla yatırımcıyı kripto para birimlerine yatırım yapmaya ikna etti ve gerçekten de ondan oldukça iyi bir kâr elde ettiler..

Kripto Para Birimine Yatırım Yapmayı Planlamadan Önce Dikkate Alınması Gereken Faktörler

Diğer yatırımlar gibi, kriptolar da birçok risk faktörü ve büyük potansiyel ödüllerle birlikte gelir. Kriptolar, tüm risk faktörlerini göz önünde bulundurarak, dikkatlice yatırım yaparsanız, gelirinizi kurtarmanın veya daha fazla gelir elde etmenin gerçekten karlı bir yoludur. Sadece mevcut orana odaklanmak, birkaç hafta içinde büyük bir değişiklik gösterebileceğinden iyi bir endeks değildir. İşte kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör ve gösterge.

Kripto Para Biriminin Değişken Doğası

Kriptolar oldukça uçucudur ve aynı anda birçok iniş ve çıkıştan geçer. Zor kazanılan paranızın gereksiz yere kaybını önlemek için oynaklığının farkında olmak ve bir risk yönetimi planına sahip olmak önemlidir..

Likidite Seviyesi

Kripto para birimlerinin daha hızlı bir piyasa satış fiyatına sahip olması için daha yüksek bir likidite seviyesine sahip olması gerekir. Bitcoin gibi çoğu kripto para biriminin yüksek likidite oranı vardır ve bu onları tüm zamanların tüccarların favorisi yapar..

Ticaret Aktivitesi

Kripto para birimine yatırım yapmadan önce, ticaret aktivitesini birden fazla borsada takip ettiğinizden emin olun. Tüccarlar arasında belirli bir kripto para biriminin gerçek talebini gösteren iyi bir gösterge olan, belirli bir süre boyunca yapılan belirli kripto işlemlerin sayısını gösterir..

En İyi 5 Kripto Para Birimi Sizi Milyoner Yapabilir

Bugün piyasada bulunan bir kripto para okyanusu ile, tüccarlar ve yatırımcılar hangi kriptoya yatırım yapacaklarına karar verme konusunda tam bir kafa karışıklığı içindedir. Bu kafa karışıklığını gidermek için, işte bugün yatırım yapmak için piyasadaki en iyi 5 kripto para öngörülebilir gelecek için.

Bitcoin (BTC)


Bitcoin, toplam kripto para birimi piyasa değerinde% 40 pay ile piyasadaki en eski ve hala en popüler kripto para birimlerinden biridir. 2009’dan beri piyasaya hakim olmasına rağmen, Bitcoin’in yolculuğu o kadar pürüzsüz değildi, iniş çıkışlarla dolu. Aralık 2018’de 3.234 dolara düşmeden önce Aralık 2017’de 20.000 doların üzerinde yüksek bir darbe aldı. Ocak 2021’de 1 trilyon doları aşan bir piyasa değeri için 40.000 doların üzerine çıkan fiyatlarla bir geri dönüş gerçekleştirmeyi başardı. Yani, Bitcoin tüm kripto para piyasasının neredeyse% 69’undan fazlasını oluşturuyordu..

Buna ek olarak, Bitcoin baskınlık endeksini diğer altcoinlere kıyasla% 65-70’e getirme olasılığı daha yüksektir..

Kripto para birimine yatırım yapmayı planlıyorsanız, kripto dünyasında en büyük piyasa değerine sahip olanı düşünmek her zaman en iyisidir. Lightning Network’ün aktif kullanımı nedeniyle BTC ekosistemindeki değişiklikler, Bitcoin’in merkezi olmayan uygulamalarda, e-ticaret platformlarında ve mikro ödemelerde sorunsuz bir şekilde uygulanmasını sağlıyor..

Ethereum (ETH)

Kripto para birimine yatırım yapmayı planlıyorsanız, Bitcoin alternatifi olan Ethereum, gerçekten de dikkate alınması gereken en iyi ve güvenli kriptolardan biridir..

Bitcoin’den farklı olarak, Ethereum yalnızca dijital bir para birimi değil, daha gelişmiş bir blockchain projesidir. Birçok proje tarafından işlemleri dijitalleştirmek için kullanılan, pratik akıllı sözleşmelere ve Merkezi Olmayan Uygulamalara (DApps) dayalı merkezi olmayan bir yazılım platformudur..

Ethereum’un para birimi değerinin, blok zinciri ve işlevleri için artan talep nedeniyle artması bekleniyor. 2021’de, Ethereum’un fikir birliği algoritmasını, daha hızlı işlem hızına ve sıfır çatallanmaya olanak tanıyacak şekilde, iş kanıtı’ndan risk kanıtı’na değiştirmesi bekleniyor. Ayrıca 139 milyar doları aşan piyasa değeri ile yatırımcılar Ethereum’a yatırım yaparak milyoner bir gelecek öngörüyorlar..

Devamını Oku: 2021’de Ethereum’a Yatırım Yapmalısınız?

Dalgalanma (XRP)

‘Bankacılık altyapısının kralı’ olarak bilinen Ripple, Ripple ekosisteminin piyasadaki birkaç önemli finansal oyuncuyla başarılı ortaklığı ile kripto endüstrisindeki atılımını yaptı. Ripple’ın popülaritesinin nedeni, yalnızca dijital para birimi değil, aynı zamanda verimli bir ödeme sistemi olmasıdır. Blockchain teknolojisi ile uluslararası ödemeleri daha hızlı ve daha güvenli hale getirir ve tüccarlar arasında popülerdir..

Aralık 2017’de neredeyse 2,4 dolara yükseldi ve bu neredeyse 0 dolardan başlayan dikkate değer bir büyüme oldu. Piyasa değeri açısından ve istikrarlı bir büyüme ile üçüncü en büyük kripto para birimi olan Ripple, gerçekten de gelecekte yatırım yapmak için 2021 kripto para biriminiz olarak düşünmek için iyi bir seçenektir..

Litecoin (LTC)

Litecoin, Bitcoin’in birkaç mükemmel özelliğini benimseyerek 2011 yılında piyasaya sürüldü. Bu, yatırımcılar arasındaki popülaritesinin ana nedenlerinden biridir ve aynı zamanda onu en iyi kripto para birimlerinden biri olarak düşünmek için iyi bir nedendir. Daha hızlı işlem oranı ve daha düşük sistem gereksinimi ile Litecoin, pazarda önemli ölçüde hızlı büyüyen bir ürüne sahiptir. Bir işlemi Bitcoin’den dört kat daha hızlı tamamlaması dikkat çekicidir.

Mayıs 2017’de Lightning Network işlemi gerçekleştiren ilk kripto para birimi oldu ve bundan sonra çok popülerlik kazandı. 2021 itibariyle 10,1 milyar dolarlık piyasa değeri ve daha hızlı ve daha kolay işlemlerin ölümcül bir kombinasyonuyla Litecoin, bir milyoner geleceğini güvence altına almak için yatırım yapabileceğiniz kripto para birimleri listenize eklemeniz için kaçınılmaz bir yatırım fırsatıdır..

Devamını Oku: Litecoin Fiyat Tahmin 2021-2025

Cardano (ADA)

Bir grup mühendis, matematikçi ve kriptografi uzmanı, Cardano’yu yarattı. "Ouroboros kanıtı" detaylı bir araştırma temelli yaklaşımdan sonra kripto para birimi. Ethereum’a benzer şekilde Cardano, dünyanın finansal işletim sistemi olmayı hedefliyor. Bunu, merkezi olmayan finansal ürünler oluşturarak ve zincir birlikte çalışabilirlik, seçmen dolandırıcılığı vb. İçin çözümler sunarak gerçekleştirir..

Cardano hala erken aşamalarında olmasına rağmen, karşılaştırmalı olarak daha fazla yetenek ve fırsata sahip olduğu için kripto dünyasında bir ‘Ethereum katili’ olarak karlı bir isim sağlamayı başardı..

Bir ADA 0.31 $ ‘dan işlem görüyor ve Ocak 2021 itibariyle 9.8 milyar $’ lık piyasa değerine sahip. Bu gerçekten önemli bir oran ve uzun vadede kripto para birimine yatırım yapmayı planlayan yatırımcılar için karlı bir zemindir..

Özet: Sizi Milyoner Yapabilecek En İyi Kripto Para Birimleri

Uzun vadeli bir yatırım planı arıyorsanız, sahip olduğunuz en iyi ve en kolay seçeneklerden biri kripto para birimlerine yatırım yapmaktır. Kripto tokenleri ve takas platformlarıyla yükselen bir pazarla, izini kaybetmek kolaydır ve bu, zor kazandığınız tasarruflarınızda büyük bir kayba yol açabilir. Güçlü bir iradeniz ve iyi karar verme becerileriniz varsa, bunlar uzun vadede bir milyoner geleceğini güvence altına almak için yatırım yapabileceğiniz en iyi 5 kripto para birimidir..

eToro – En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Daha fazla oku:

2021’de Yatırım Yapacak En İyi 10 Kripto Para Birimi

2021’de Kripto Para Birimine Nasıl Yatırım Yapılır?

Bitcoin 2021’de 100.000 Dolarlık Fiyata Ulaşabilir mi?

2021’de Patlayacak En İyi 10 Dijital Para Nedir??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector