Stellar Lumens Fiyat Tahmini

Stellar Lumens Fiyat Tahmini 2021 ve Sonrası, Cryptocurrency Rebound’u Görecek miyiz??

Stellar Lumens, Stellar Development Foundation tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. Kripto para birimi, 2017 kripto para birimi balonu sırasında popülerlik kazandı. Kripto para birimi, piyasa değerini ve değerini önemli ölçüde artırarak piyasadaki en güvenilir para birimlerinden biri haline geldi..

Stellar, kripto para piyasasındaki gerileme nedeniyle servette bir gerileme yaşadı. Son aylarda bir performans artışı gördü. Kısa vadeli ve uzun vadeli Stellar Lumens fiyat tahminine bakalım..

Yıldız Lümen Nedir?

Jed McCaleb, Stellar Lumens’i 2014 yılında kurdu. McCaleb aynı zamanda Mt.Gox’un kurucusu ve Ripple’ın kurucu ortağıdır. Jed McCaleb, kripto alanına öncülük ederek bugünkü haline geldi. McCaleb, Stellar’ı başlatmak için Joyce Kim ile ortaklık kurdu. Stellar’ın piyasaya sürülmesinden sonra, Stripe CEO’su Patrick Collinson ile birlikte Stellar Vakfı’nı kurdular. Stellar Foundation, Stellar Lumens ödeme ağının geliştirilmesini ve benimsenmesini destekleyen, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Stellar, Patrick Collinson ve Stripe’den 3 milyon dolarlık tohum fonu aldı. O zamandan beri, Stellar Vakfı diğer ortaklardan da fon aldı..

Bankacılık sistemine erişimi olmayan kişilere bir servet deposu ve minimum işlem ücreti ile para transferi yapma imkanı veren bir sınır ötesi ödeme çözümü olarak kendini pekiştirmiştir..

Stellar, IBM ile ortaklıkları ve yasal düzenlemelere tabi finans kurumlarının sınır ötesi ödemeleri gerçek zamanlı olarak eşzamanlı olarak eşzamanlı olarak eşleştirmesi ve kapatması için IBM World Wire’ı kurmasıyla da tanınır..

XLM nedir?

XLM, Stellar blok zincirini güçlendiren Stellar Lumens yerel kripto para birimidir. Toplam 100 milyar XLM oluşturuldu. Toplam 105 milyar arza ulaşılıncaya kadar sayının artması gerekiyordu. Ancak, Stellar kullanıcıları bu planı 2019’da veto etti. Stellar Vakfı, XLM ekonomisini düzenleyerek XLM’yi 105 milyardan 50 milyara düşürdü..

XLM’nin Stellar Lumens ağındaki işlemler için yakıt olarak kullanılması, kripto para birimine değer sağlar. 50 milyar XLM tokeninin 20 milyarı piyasada dolaşımda, geri kalanı ise Stellar Vakfı’nın gözetiminde..

Stellar Lumens Fiyat Geçmişi ve Tahmin

Stellar Lumens, kripto para biriminin değeri tahmin edilen seviyelerin altına düşerken bir süredir zor bir dönem yaşıyor. Bununla birlikte, işler kripto için aranıyor. Stellar Lumens, sınır ötesi ödeme teknolojisi sunuyor ve kripto para biriminin artan popülaritesinin uzun vadede büyümeyi tetiklemesi bekleniyor..

Şu anda XLM, 0,529123 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 53,4 milyar dolar. Kripto para birimi, 2017’de 0,002 dolardan işlem gören en düşük fiyat noktasındaydı. Bir canlanma sergiledi ve tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,93 dolara ulaştı..


2018’de kripto para piyasası bir bütün olarak bir düşüş yaşadı ve XLM bir istisna değildi. Ayı piyasası sayesinde XLM, 2018’de belirlediği rekor fiyatlardan değerinin% 90’ından fazlasını kaybeden kripto alanında en kötü performans gösteren kripto para birimleri arasındaydı..

2019 ayrıca XLM için de benzer bir notla başladı ve kripto para birimi, en kötü performans gösteren para birimi olma unvanını kazandı. XLM’nin 2019’da elde ettiği en yüksek fiyat 0.16 $ idi ve 0.04 $ gibi düşük bir fiyat kaydetti. Kripto para birimi 2020’de toplandı ancak kısa süre sonra 0,03 dolara düştü.

Stellar Lumens fiyat tahminine göre, kripto para birimi, yatırımcıların kriptoya olan ilgisinin yenilenmesi ve DeFi projelerindeki artış sayesinde bir boğa koşusu yaşayacak. Kripto para biriminin ne kadar yükseleceğini doğru tahmin etmek zor. Bununla birlikte, fiyat tahminleri XLM’nin 1 doları aşabileceğini belirtiyor..

Stellar Lumens Teknik Analizi

Teknik analiz, yatırımcıların ve uzmanların bir varlığın uzun vadeli büyümesini ve öngörülen değerini anlamalarına yardımcı olur. Bunu grafik modelleri, eğilimler ve diğer piyasa sinyalleri aracılığıyla yapar. XLM oldukça yeni bir kripto para birimi olduğundan, dalgalanma yaşayabilir ve yeni yüksek ve düşük rekorlar kırabilir..

Stellar Lumens, 31 Aralık 2020’de 0.131299 $ ‘dan kripto para ticareti ile 2019’un sonuna doğru hız kesmişti. Ancak 2021, Stellar Lumens’e yeni bir soluk getirdi ve 7 Ocak 2021’e kadar fiyat 0.314850 $’ a yükseldi. ancak 28 Ocak 2021’de 0.238419 $ ‘dan 13 Şubat’ta 0.549358 $’ a yükseldi. Şu anda, kripto para birimi 0,529123 $ ‘dan işlem görüyor..

IBM’in Stellar Lumens ile ortaklaşa yürüttüğü World Wire sınır ötesi ödeme platformunun da Stellar Lumens fiyatı üzerinde çok olumlu bir etkisi oldu. Proje, döviz, havale ve sınır ötesi ödemeleri optimize ederek finansal kurumların hizmetleri iyileştirmesine yardımcı olmayı umuyor. World Wire sınır ötesi ödeme platformu 50’den fazla ülkede mevcuttur.

Yatırım Yapmayı Düşünür müsünüz Stellar Lumens XLM?

Kripto para birimi uzmanlarının Stellar Lumens fiyat tahminine ve 2021-2025 için fiyat tahminine bakalım..

Cryptocurrency Uzmanları Tarafından Stellar Lumens Fiyat Tahmini

Kripto para uzmanları, Stellar Lumens için kendi fiyat tahminlerini verdiler ve yatırımcıların kripto para birimine yatırım yapıp yapmayacaklarına ve XLM’nin değerinin ne kadar artabileceğine karar vermelerine yardımcı oldu..

İşte en iyi Stellar Lumens fiyat tahminleri:

Kripto Derecelendirmesi XLM’nin bir yıl içinde 0,46 dolara yükseleceğini tahmin etti. Daha uzun fiyat tahminleri, para biriminin 0,69 dolara ulaşabileceğini belirtiyor. Uzmanların çoğu, kripto para biriminin geçmişteki performansı göz önüne alındığında, bu tahminlerin oldukça bastırılmış ve mütevazı olduğuna inanıyor..

CoinSwitch Stellar Lumen’in IBM ve çeşitli hükümetlerle olan ortaklığının XLM fiyatını 2021 sonuna kadar 1 dolara çıkaracağını tahmin etti..

Ticaret Canavarları muhafazakar bir Stellar Lumens fiyat tahmini yaptı ve XLM’nin kısa vadede 0,10 $ civarında olacağını tahmin etti..

CryptoGround XLM’nin 0,74 $ civarında işlem yapacağını tahmin etti.

Stellar Lumens Fiyat Tahmin 2021

İşte 2021 için XLM fiyat tahminlerinden bazıları

Cüzdan Yatırımcısı 0,3045 dolarlık bir yıllık tahmin ve 0,459 dolarlık beş yıllık tahmin.

Investing Haven XLM’nin fiyatı konusunda oldukça iyimserdi ve fiyatının 2021 sonunda 4 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Projeksiyonuna göre Stellar değeri, güvenlik açığı yoksa ve kripto para birimi sektörü iyi performans gösteriyorsa elde edilebilir..

Monetize.info IBM, Stripe ve Deloitte ile olan ortaklıkları sayesinde XLM fiyatının 3 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Stellar Lumens Fiyat Tahmini 2022-2023

XLM’nin değeri 2022’nin çoğu için 0,60 ila 0,70 dolar arasında olacak. Ağustos 2022 civarında bir süre değerde hafif bir düşüş olabilir, ancak XLM’nin 0,60 ila 0,70 dolar arasında kalması bekleniyor.

2023 yılına kadar, XLM’nin değerinin 0,80 ABD dolarına yükselmesi muhtemeldir. Kripto para biriminin yıl sonuna kadar 1- $ 1.50 $ arasında herhangi bir yere tırmanması bekleniyor..

Stellar Lumens Fiyat Tahmini 2025

Uzmanların çoğu, 2025’in sonunda XLM fiyatının 3 dolar civarında olacağına inanıyor. Mevcut değerle karşılaştırırsak% 600 artış olur.

Stellar Lumens Fiyat Tahmini: Sonuç

Stellar Lumens önemli bir potansiyele sahiptir ve fiyatının hızla değerlendiğini görebiliriz. Bu, piyasa istikrarı ve Bitcoin’in performansı gibi koşullara tabidir..

Birkaç Stellar Lumens Fiyat Tahmin modeli, XLM’nin kripto alanında en çok aranan kripto para birimlerinden biri olabileceğini ve değerinin 5 $ veya ötesine kadar çıkabileceğini düşünüyor. Stellar Lumens fiyat tahminleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz biraz araştırma yapabilirsiniz..

eToro – Satın Alınacak En İyi Broker Yıldız XLM

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Stellar Lumens 2021 Nasıl Ticaret Yapılır: Adım Adım Kılavuz

2021-2025 İçin Yıldız Fiyat Tahmin Tahmini

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map