Tezos Milyoner Yapabilir mi?

Tezos, yılın başından bu yana önemli bir gelişme kaydetti ve platform, Tezos’un OpenSea’ye katılması, StablyUSD’nin gelişi ve Edo yükseltmesi gibi birkaç duyuru yaptı. Peki Tezos 2021 için ideal yatırım mı? Tezos’un milyoner yapan bir yatırım olabileceğini varsayabilir miyiz? Birkaç faktör Tezos’un fiyatını etkileyebilir, ancak Tezos üzerinde hangi faktörlerin etkili olabileceğine ve gerçekten yatırımcıların servetini tamamen değiştirebilecek bir yatırım olup olmadığına hızlı bir şekilde bakalım..

Şu anda Tezos, kitlesel benimseme ve gelen gelişme sayesinde katlanarak büyüme yaşıyor ve rekor fiyat seviyelerine ulaşacağı tahmin ediliyor..

Peki Tezos Nedir?

Ethereum gibi, Tezos da bir akıllı sözleşme platformudur. "zincir içi yönetişim modeli." Bu model, Tezos’un otomatik olarak bir hard fork’a girmesine gerek kalmadan blok zincirinde herhangi bir değişiklik veya yükseltme yapmasına izin verir..

Geliştiriciler, blok zincirinde uygulanması gereken değişiklikler veya eylemler üzerinde bir fikir birliğine varamadığında ve blok zincirinde bir bölünmeye yol açtığında bir hard fork oluşur. Tezos’taki değişikliklerin otomatik olarak uygulanması, diğer kripto para birimleri üzerinde sahip olduğu önemli bir avantajdır..

2018’de piyasaya sürülen Tezos, Tezos kripto para birimi XTZ’ye sahip olan herhangi bir kişinin platformun kurallarındaki herhangi bir değişikliği veya platformda gerçekleştirilen herhangi bir eylemi oylamasına izin verir. Kullanıcılar oy verdikten ve yeni kurallar üzerinde fikir birliğine varıldıktan sonra Tezos, güncellemeyi otomatik olarak başlatır ve yeni kuralların uygulanmasını sağlar. Bu, Tezos blok zincirinin bir hard forktan geçmesine gerek kalmamasını sağlar ve aynı zamanda projenin alacağı gelecekteki yöne demokratik olarak karar verilmesini sağlar..

Tezos Yapılması Gereken Yatırım mı?

tezos iyi bir yatırım mı

Bu soruyu cevaplamak için, Tezos’un son birkaç ayda nasıl bir performans gösterdiğine ve fiyatı potansiyel olarak etkileyebilecek faktörlere bakalım. Yeni yılın başlangıcından bu yana, Tezos’un fiyatı belirli bir oynaklık olsa da yükseliş eğilimi gösterdi. 3 Ocak 2021’de 1,96 dolardan, fiyat 10 Ocak 2021’e kadar 2,84 dolara sıçradı ve neredeyse ikiye katlandı. 23 Ocak’ta fiyat 3,21 $ ‘a ulaştı ve 14 Şubat’ta fiyat 5,20 $’ a yükseldi..

Açıktır ki Tezos tek yöne gidiyor ve bu yukarı çıkıyor. Platformun Cardano, Ethereum ve EOS gibi diğer devlere göre birçok avantajı var. Peki bu altcoini milyoner yapan etkenler nelerdir? Yatırımcılar birkaç aydır Tezos’a akın ediyorlar, bu yüzden telaşın ne olduğuna bakalım..

Kontrol edin: Tezos Fiyat Tahminleri – XTZ 2021’de ve Ötesinde Ne Kadar Değerli Olacak?

tezos'a yatırım yapmak

Tezos’u Milyoner Yapabilecek Faktörler:

1. Tezos, bir kripto para biriminden daha fazlasıdır.

Tezos, akıllı sözleşmelerle çalışan ölçeklenebilir bir platformdur. Yatırımcılar, Tezos’un bir kripto para biriminden daha fazlası olduğu ve çeşitli kullanım durumlarına sahip olduğu için önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Bu yüzden yatırımcılar Tezos’a akın ediyor.


Küresel olarak en hızlı büyüyen endüstrilerden biri olan oyun endüstrisi de dahil olmak üzere çeşitli işletmelerde ve endüstrilerde kullanılabilir..

2. Kendi Kendini Değiştiren Blockchain

Tezos, kendi kendini değiştiren bir blok zinciridir; Bu, geliştiricilerin, blok zincirini iki ayrı blok zincire bölmek zorunda kalmadan Tezos’a yükseltmeleri ve değişiklikleri uygulayabileceği anlamına gelir. Değişikliklere oy verilerek karar verildiği için, blok zincirinin hard fork ihtiyacını ortadan kaldırır..

3. Sıvı Teminat Kanıtı Mekanizması ve Benzersiz Bir Yönetişim Süreci

Tezos, adı verilen benzersiz ve yenilikçi bir yönetişim süreci kullanır "Pişirme." Tezos, pişirmeyi Tezos’un blok zincirinde blokları imzalama ve yayınlama eylemi olarak tanımlar. Fırınlama sürecine katılmak için, kullanıcıların bir güvenlik depozitosu vermesi ve 8000 XTZ yatırması gerekir.

Pişirme, kullanıcıların ödül kazanması ve gelir elde etmesi için mükemmel bir yoldur, bu da XTZ’ye yatırım yapmayı bir avantaj haline getirir. Tezos ayrıca geleneksel Proof-of-Stake ve delege Proof-of-Stake’i birleştirerek fikir birliği mekanizmasına katılan fırıncıların ödüller üretmesine ve ağa katkıda bulunmasına izin verdi..

4. Yatırımcılar Arasındaki Değer

Tezos, sürekli yeniliği sayesinde yatırımcı topluluğunda değerli bir varlıktır. PolyChain Capital gibi şirketlerden birçok yüksek profilli yatırım aldı. Tezos ayrıca Brezilya’nın önde gelen bankası Banco BTG Pactual da dahil olmak üzere birçok finans kuruluşuyla ortaklıklar kurdu. Risk kapitalisti Tim Draper, Tezos’u da destekledi ve ona yatırım yaptı.

5. Geniş ve Sürekli Büyüyen Bir Topluluk

Tezos’un en önemli avantajlarından biri, platformun arkasındaki ekibin geliştiricilere platformu incelemesi ve iyileştirmesi için hibe sunmasıdır. Tezos, XTZ ile ilgilenenleri eğitmek için Kingsland Üniversitesi ile aktif olarak çalışıyor.

Tüm bu faktörler Tezos’un fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmada uzun bir yol kat ediyor..

Kaçırmayın: 2021’de Tezos Fiyatını Ne Artıracak??

Yeni Duyurular ve Edo

Yılın başından bu yana Tezos, yatırımcı topluluğuna bir pozitiflik dalgası gönderen birkaç duyuru yaptı..

Tezos, StablyUSD’nin Tezos blok zincirine doğru yol aldığını açıkladı. Daha önce, StablyUSD Ethereum’da yayınlanmıştı..

Tezos’un yerleşik mekanizması, geliştiricilerin uzun vadeli kararlılıktan ödün vermeden platforma yeni özellikler ve işlevler uygulamasına olanak tanır. Ethereum’daki artan gaz maliyeti nedeniyle istikrarlı bir şekilde Tezos’ta USDS başlatmaya karar verdi..

Tezos ayrıca en büyük NFT pazarı ve değişim platformu olan OpenSea’ye katıldığını duyurdu. NFT’ler yılın başından bu yana arttı ve OpenSea, NFT alanına hacim payının% 30’undan fazlasıyla hakim oldu.

Tezos için en önemli gelişme, Edo’ya başarılı bir şekilde yükseltilmesiydi. Bu, son iki yıldaki beşinci Tezos yükseltmesidir ve Tezos için en iddialı ve önemli yükseltmedir. Edo, çeşitli yeni özellikler, hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri ve gaz tüketimi ekler. Edo’nun getirdiği değişikliklerin tam listesini bulabilirsiniz. İşte.

Yatırım yapmaya hazır Tezos XTZ?

tezos'a yatırım yapmak

Öyleyse Tezos Milyoner Yapıcı Olacak mı??

Tezos’un diğer kripto para birimlerine göre birçok avantajı vardır ve bu da uzmanların çok karlı bir yatırım potansiyeline sahip olduğuna inanmalarına neden olur. Bazı tahminler Tezos’a yapılacak bir yatırımın önümüzdeki beş yıl içinde% 300’ün üzerinde getiri sağlayacağını belirtiyor, bu yüzden bugün yatırım yaparsanız Tezos’a yaptığınız yatırımın ne kadar değerli olacağını hayal edin.

Tezos’un verdiği sözleri yerine getirebilir ve istikrarlı bir kullanıcı tabanı geliştirebilirse büyüyeceği tahmin ediliyor. Tezos’un milyoner yapıcı olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Şu anda Tezos, 3,77 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu da onu piyasa değerine göre en büyük kripto para birimlerinden biri yapıyor. Tezos, son birkaç ayda diğer kripto para birimlerinin çoğundan bile daha iyi performans gösterdi. Tezos daha fazla tanınırken ve kitlesel olarak benimsenirken, Tezos’un fiyatı önemli ölçüde artacaktır..

Son düşünceler

Önemli bir büyüme potansiyeline sahip olan Tezos’un dikkate değer bir yatırım olduğuna şüphe yok. Bir yatırım varlığı olarak Tezos, yatırımcılar arasında popülerlik kazanıyor. Uzun vadeli bir yatırım olarak Tezos, milyoner olma potansiyeline sahiptir ve bazı analistler 5 yılda% 300’den fazla getiri öngörmektedir..

Tezos’un fiyatı, çok uluslu şirketlerin ve finans kurumlarının ilgisini çekmesiyle 2021’de yükselmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte, kripto para birimlerine yatırım yapmak kendi riskleri ile birlikte gelir, bu nedenle yatırım yapmadan önce araştırmanızda son derece titiz olmalısınız..

eToro – Tezos XTZ Satın Almak İçin En İyi Broker

etoro komisyoncusu

eToro, uzun yıllar boyunca kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map