TRON Nasıl Satın Alınır – Başlangıç ​​Kılavuzu

Tron Nereden Alınır & En İyi Oranı Bulun

Kripto para birimi fenomeni dünyayı kasıp kavuruyor ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Bu nedenle TRON (TRX) satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dijital para heyecanına katılmak ve TRON’u nasıl satın alacağınızı öğrenmek ister misiniz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz.

Bu kılavuzda, TRON’u nasıl satın alacağınızı size gösteriyoruz. Adım adım TRON yatırım sürecinde size yol göstermenin yanı sıra, bu dijital para birimi için geleceğin neler getireceğini de keşfediyoruz..

Sadece bu değil, aynı zamanda TRON’u güvenli, başlangıç ​​dostu ve uygun bir şekilde satın alabileceğiniz güvenilir bir çevrimiçi komisyoncu bulma sürecinde size rehberlik ediyoruz..

5 Adımda TRON Nasıl Satın Alınır

Hemen satın almak için aşağıdaki 5 adımı takip edebilirsiniz..

1. Adım. İlk adım, kaydol TRON’a erişim sunan bir komisyoncu ile

Adım 2. Hesabınıza para yatırın

Aşama 3. TRON’u seçin (TRX) platform listesinden

Adım 4. Sonraki, miktarı girin TRON’dan satın almak istiyorsunuz

Adım 5. Bilgileri onaylayın girdiniz – ve TRX jetonlarınız neredeyse anında eToro portföyünüzde görünecek

Bugün TRON Nasıl Satın Alınır?


Şu anda bir banka / kredi kartı veya e-cüzdan ile TRON almaya hazır mısınız? Eğer öyleyse, aşağıda özetlenen adımlar, satın alma işlemini FCA broker eToro’da komisyonsuz olarak nasıl tamamlayacağınızı gösterecektir.!

Adım adım açıklamalı bir yol arıyorsanız, aşağıya göz atın. 10 dakikadan daha kısa bir sürede eToro komisyonsuz olarak bugün TRON’u nasıl satın alacağınızı gösteriyoruz!

Adım 1: Bir Çevrimiçi TRON Broker veya Exchange Seçin

Yukarıda listelenen 5 adımlı adımdan da anlaşılacağı gibi – TRON’u saygın bir çevrimiçi komisyoncu aracılığıyla satın almanız önerilir..

EToro gibi düzenlenmiş bir kripto platformuna kaydolarak, TRX jetonlarını doğrudan ve güvenli bir şekilde satın alabileceksiniz..

Ödüllü komisyoncu geldikleri kadar güvenlidir ve bir değil, 3 düzenleyici devin lisansına sahiptir. Sadece bu değil, ABD müşterileri için eToro FINRA’ya kayıtlıdır.

TRON nasıl alınır konusuna geri dönersek, başka yollar da var.

Bazı insanlar üçüncü taraf bir çevrimiçi kripto borsasından kripto para satın almayı tercih ediyor. Bir borsada, Ethereum ve Litecoin gibi dijital para birimlerini TRON ile takas edebilirsiniz..

Bununla ilgili sorun, bu alanların genellikle düzenlenmemiş olmasıdır, yani müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda hiçbir kurala uymaları gerekmez..

eToro, 13 milyon müşteriye hizmet veriyor ve FCA, CySEC ve ASIC gibi kuruluşlar tarafından düzenleniyor – hepsi finansal düzenleme açısından küresel olarak büyük isimler. ABD’de ikamet edenler FINRA’dan bir düzeyde koruma ve katı standartlar bekleyebilir.

En önemlisi, eToro’da, dijital para birimlerinizin güvende olduğunu bilerek TRON’u güvenle satın alabilirsiniz ve şirket, günlük işleri bütünlük içinde yürütür..

1. Düzenleme

Düzenleme olmadan, çevrimiçi komisyoncu alanı herkes için ücretsiz olacaktır. Yüzü olmayan dolandırıcıların ve samimiyetsiz komisyoncuların amock yürütmesini ve masum yatırımcılardan yararlanmasını sağlamak.

Dikkatli olmanız gereken sadece değişimin arkasındaki karakterler değil, aynı zamanda düzensiz alışverişleri başarıyla hackleyen ve temizleyen insanların hikayeleri de giderek daha yaygın hale geliyor..

Diğer bir yol da TRX coinleri satın alıp kripto cüzdanınıza çekerek kendi dijital para birimlerinize bakmak ve bunları saklamaktır..

Dezavantajı, yalnızca riskli olması değil, aynı zamanda işlerin hızlı ve rahat bir şekilde yapılmasını istediğimiz bir dünyada biraz yorucu bir süreç olması olabilir..

Dahası, kendi kripto cüzdanınızı bilgisayar korsanlarından korumakla sorumlusunuz. Uzun “özel anahtarınızı” güvende tutmanın yanı sıra. Anahtarın yanlış ellere geçerse, her şeyi kaybedebilirsin.

Bir değişim ile eToro arasındaki keskin karşıtlık, eToro’nun TRON’unuzu depolayacağıdır. Platform, bu koruma için herhangi bir ücret almıyor ve dediğimiz gibi platform katı bir düzenleme altında..

2. Ödeme Yöntemleri

Bir şey satın almak istediğinizde, onu nasıl ödeyeceğinizi düşünmek doğaldır. TRON’u nasıl satın alacağınız konusunda, ödeme türü seçiminizi kabul eden modern bir komisyoncu bulmakta sorun yaşamazsınız..

Kripto para birimlerinin bebeklik yıllarında, insanlar genellikle en yavaş yöntemi kullanmaktan başka çaresi kalmamıştı – banka havalesi.

Yeni başlayanların en sevdiği eToro’da çeşitli kredi / banka kartlarını kullanarak TRON satın alabilir ve ayrıca Klarna, PayPal, Skrill ve Neteller gibi ultra hızlı ve kullanışlı e-cüzdanlardan birkaçı sayabilirsiniz..

3. Ücretler ve Komisyonlar

TRON’u satın almak için çevrimiçi bir komisyoncuya dalmadan ve kaydolmadan önce, sizden beklenen potansiyel ücretler konusunda kendinizi eğitmeniz önemlidir..

Kripto para sağlayıcılarının, piyasalara erişim sunmaya ve işlerini verimli bir şekilde yürütmeye devam edebilmeleri için kar etmeleri gerekir. Bu kar genellikle komisyon şeklinde gelir.

Çevrimiçi brokerlerin büyük çoğunluğu, platformlar arasında farklılık gösterse de ücret almaktadır. Pozisyonunuzun yüzdesi olarak ücretin değişken olma eğiliminde olduğunu görüyoruz.

TRON’u satın alırken ücretlerin ve komisyonların nasıl çalıştığına bir göz atalım:

 • Kripto platformu Coinbase, her ticaret – giriş ve çıkışta% 1,49 ücret alıyor
 • Pazara 1.500 $ ‘dan girerseniz Coinbase’e 22.35 $ ödersiniz (1.500 $’ ın% 1.49’u)
 • TRON pozisyonunuzu 10.000 $ ‘dan girmiş olsaydınız, 149.00 $’ dan sorumlu olurdunuz.

Şimdi, TRON’u satın almayı seçerken aynı ücretin sizi nasıl etkileyebileceğini gösterelim:

 • TRON’da 1.000 $ değerinde bir satın alma siparişi verdiniz
 • 14.90 $ ‘a eşdeğer% 1.49 komisyon ödersiniz
 • Satış zamanı geldiğinde, TRON pozisyonunuz 1.500 $ değerindedir
 • Bir kez daha% 1,49 ödersiniz, bu da 22,35 $ ‘a eşittir
 • Sonuç olarak, yalnızca 37,25 ABD doları ücret ödediniz

Yukarıdaki örnekte açıkça görüldüğü gibi,% 1,49 önemsiz görünse de, zamanla bu ücretler karınızı büyük ölçüde etkileyebilir..

EToro’da, çevrimiçi broker TRON veya bunun için herhangi bir varlık satın almak için% 0 komisyon alırken 37,25 $ tasarruf etmiş olursunuz.

Depozito ücretleri söz konusu olduğunda, ne ödemeniz gerekeceği platforma bağlıdır. Örneğin, banka kartı ile para yatırırsanız Coinbase% 3,99 oranında ücret alır..

Lisanslı broker eToro, depozitolarda% 0,5 ücret alır ve ABD doları cinsinden ödeme yapmıyorsanız bu ücret alınır.

4. Diğer Önemli Faktörler

Artık düzenleme, komisyonlar ve işlem ücretleri hakkında konuştuğumuza göre – TRON satın almak için bir yer ararken göz önünde bulundurmamız gereken diğer bazı önemli ölçütlerden bahsetmeliyiz..

 • Kullanıcı dostu: Bu, çevrimiçi komisyoncuda gezinmenin ne kadar kolay olduğunu ifade eder. Platformu kullanırken kendinize güveniyor musunuz? Yeni başlayan biri olarak, sipariş vermeyi ve nispeten basit bir süreçte yolunuzu bulmayı bulmanız özellikle önemlidir..
 • Minimum Yatırım: TRON satın almak için bir platforma kaydolmadan önce, minimum yatırım tutarının bütçenizin sınırları içinde olduğundan emin olmak için hüküm ve koşulları kontrol edin. Örneğin, komisyoncunuz her satın alma için minimum 500 $ isterse, TRON’u istediğiniz kadar düzenli olarak satın alamayabilirsiniz. EToro’da sadece 25 $ ‘dan yatırım yapabilirsiniz.
 • Depolama: TRON satın alırken göz önünde bulundurulması gereken önemli bir nokta, nasıl saklanacağıdır. Kendi dijital para birimlerinizi saklama sorumluluğunu üstlenmek, yeni başlayanlar için göz korkutucudur ve bu nedenle en iyi şekilde kaçınılmalıdır. Dahası, eToro’da TRON satın alırsanız, komisyoncu, yatırımınızı nakde çevirmek isteyene kadar kripto varlıklarınızı güvenle saklayacaktır..

2. Adım: Bir Yatırım Planı Oluşturun

TRON'a yatırım yapmak

TRON’u nasıl satın alacağınızı tartışırken, tavsiyemiz bir yatırım planıyla başlamaktır. Sonuçta, hazırlık herhangi bir yeni girişimde anahtardır.

Kripto para piyasası çok değişken bir yer olabilir, bu nedenle hedefleriniz hakkında düşünmek mantıklıdır. Ana plan, yatırım duygularınızı kontrol etmek için harika bir araçtır.

TRON’u satın almayı seçerken kullanabileceğiniz bazı kolay uygulanabilir stratejilere bir göz atalım..

1. Uzun Vadeli veya Kısa Vadeli

Düşünün – TRON satın alırken uzun vadeli veya kısa vadeli yatırım yapmaya daha uygun olacağınızı düşünüyor musunuz??

Kısa vadenin sizin için en iyi seçenek olabileceğini düşünüyorsanız, kar elde etme umuduyla TRON’un kısa vadeli fiyat değişimlerinin dalgalarını atmış olacaksınız..

Bu genellikle kripto para birimlerine (bu durumda TRON) birden fazla alım ve satım emri koyarak ve bunları dakikalar, saatler veya günler içinde satarak gerçekleştirilir..

Piyasayı doğru bir şekilde zamanlarsanız, TRON’unuzu ödediğinizden daha yüksek bir değere satarsanız – kısa vadeli fiyat dalgalanmalarının sağladığı karı elde edebilirsiniz..

Dalgalanmalardan bahsetmişken, dijital para birimlerinin tek bir işlem gününde çift haneli yüzdelerle yükseldiği veya düştüğü bilinmektedir. İşte bu, birçok yatırımcıyı bu tür finansal varlığa çeken oynaklıktır. Gerçek şu ki, bazen dünya risk alan kişileri ödüllendiriyor.

Başka bir deyişle – ne kadar çok risk alırsanız, potansiyel olarak o kadar çok ödüllendirilebilirsiniz.

TRON’u satın almak için uzun vadeli bir stratejiyi tercih edebileceğinizi düşünüyorsanız, bir satın alma siparişi vereceksiniz ve ardından TRON paralarınızı haftalar, aylar veya yıllar boyunca tutacaksınız. Bu strateji, bariz nedenlerden dolayı genellikle “satın al ve tut” olarak adlandırılır.

Kısa vadeli yerine bir “satın al ve tut” stratejisini benimsemek, TRON’un değerindeki kısa vadeli değişiklikler hakkında endişelenme ihtiyacını ortadan kaldırır..

2. Hedef TRON Fiyatı

Bir yatırım planı kullanmanın yanı sıra, bir “hedef TRON fiyatı” eklemeyi de düşünebilirsiniz..

 • Diyelim ki hedefiniz ilk yatırımınızı ikiye katlamak.
 • TRON’u 0,0266 dolardan satın aldıysanız, 0,0532 dolara ulaşırsa nakde çevirirsiniz..
 • Yatırımınızı beş kat artırmak istiyorsanız, TRON’un 0,0266 $ ‘dan 0,1330 $’ a çıkması gerekir..

Şimdi, bu pek olası görünmese de, şunu düşünün – 2017’de TRX coinleri 0,001 $ değerindeydi..

2018’e hızlı ilerleyin – TRON 0,300 ABD doları olarak fiyatlandırıldı. Bu neredeyse% 30.000 kazanç anlamına geliyor.

3. Düzenli Yatırımları Düşünün

Yukarıdan da görebileceğiniz gibi, kripto para dünyasında her şey olabilir..

Bununla birlikte, TRON’u satın almak için düzenli yatırımlar yapmayı düşünmeye değer. “Gung ho” yaklaşımını benimsemek ve tüm ticaret hesabınızın parasını tek bir satın alma işlemine aktarmak yerine.

Düzenli yatırımlar, kripto para sepetinizi her şeyi bir kerede riske atmadan istikrarlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. TRON’u nasıl satın alacağınızı öğrenme arayışınızda – stratejinize haftalık veya aylık bir yatırım eklemeye ne dersiniz??

Başlangıç ​​dostu broker eToro, TRON’u yalnızca 25 $ ‘dan satın almanıza izin verecek – bu da görebileceğiniz gibi, ortalama Joe Public’iniz için düzenli yatırımları kolaylaştırıyor.

3. Adım: Bir TRON Broker Hesabı Açın

Daha önce başka bir finansal varlığın alım satımını yaptıysanız (forex veya hisse senetleri doğrultusunda düşünün), prosedürün TRON’u satın almakla aynı olduğunu göreceksiniz..

Bir komisyoncu seçmeye karar verdiğinizde, web sayfasına gidebilir ve kaydolabilirsiniz. Bu genellikle çoğu platformun ana sayfasında çok görünür durumdadır.

TRON’u satın almadan önce – çevrimiçi komisyoncunun adınızı, adresinizi, e-postanızı, telefon numaranızı ve doğum tarihinizi bilmesi gerekir. Ardından, kim olduğunuzu doğrulamak için sizden pasaport veya ehliyet şeklinde bir fotoğraflı kimlik istenecektir..

Adresinizi kanıtlamak için telefon / hizmet faturası veya banka hesap özeti gibi resmi bir mektubun bir kopyasını yükleyin.

EToro’da, para çekmek (veya 2.225 $ ‘dan fazla para yatırmak) isteyene kadar bu adımın atılmasına gerek yoktur. Ancak, kaydolurken bunu yoldan çıkarmak isteyebilirsiniz..

Bu, uzun bir süreç gibi görünebilir, ancak gerçek şu ki, kripto borsaları genellikle güvensizdir. Ayrıca, düzenlenmiş aracı kurum eToro’da bu sürecin 10 dakikadan az sürdüğünü öğrenince şaşırabilirsiniz.!

eToro, dünya çapında 13 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir, dünyanın en saygın finans kuruluşları tarafından lisanslandırılmış, tescil edilmiş ve düzenlenmiştir..

Orada kayıt işleminin birkaç dakika sürdüğünden bahsetmiştik. Bazı platformların kimliği işlemek her seferinde günler sürebilir. Buna karşılık, eToro hız ve rahatlık için otomatik kimlik doğrulama teknolojisini kullanır.

Satın almaya hazır TRON?

Adım 4: Biraz Para Yatırın

1’den 3’e kadar olan adımları izledikten ve ödeme türünüzün kabul edildiğinden emin olduktan sonra, TRON satın almak için hesabınıza para yatırabilirsiniz..

Para yatırmanın en hızlı yolu, en popüler yolu bir kredi veya banka kartı kullanmaktır. Sadece bu da değil, e-cüzdanlar hızla çevrimiçi ödeme yapmanın yolu haline geliyor.

eToro, kayıt sürecinin bu bölümünü kolaylaştıramadı. Çevrimiçi broker Visa, Mastercard ve Maestro’nun yanı sıra diğerlerini de kabul eder. E-cüzdanlar söz konusu olduğunda, PayPal, Klarna, Skrill, Rapid Transfer ve Neteller gibi etkileyici bir seçim var..

En yavaş hareket eden ödeme türü olduğu için, mümkün olduğunda banka havalesinden kaçınmanızı öneririz..

Minimum depozito açısından, bu 0 ila 1000 $ arasında olma eğilimindedir – bazı durumlarda daha fazla. EToro’da minimum 200 $ depozito ve minimum 25 $ yatırımla TRON satın alabilirsiniz.!

Adım 5: Bir Alım Satım Emri Oluşturun

ticaret tron

Artık yeni eToro hesabınıza başarıyla para yatırdığınıza göre, komisyoncunun TRON’daki konumunuzu bilmesini sağlamak için bir sipariş oluşturabilirsiniz..

TRON’u nasıl satın alacağınızı düşünürken kendi başınıza kullanabileceğiniz popüler siparişlerin bir listesini hazırladık..

1. Sipariş Satın Alın

Bir “al” veya “sat” emri, kripto para birimi piyasasına girişinizdir.

Herhangi bir dijital para birimi satın almadan önce, fiyatın yükselip düşmeyeceğine karar vermelisiniz..

TRON’un fiyatının artacağını düşünüyorsanız – kripto platformu ile bir satın alma siparişi verin.

Çevrimiçi komisyoncu müşterilerin “satış yapmasına” izin veriyorsa, TRON fiyatının düşeceğini düşünüyorsanız, komisyoncunuza bir satış emri verebilirsiniz..

Bu, TRON’un hem yükselişinden hem de düşüşünden kazanç elde etmenizi sağlar..

2. Limit veya Piyasa Emri

Bu bizi siparişleri “pazarlamaya” ve “sınırlamaya” getiriyor. Dediğimiz gibi, kısa vadeli bir yatırımcı olursanız, söz konusu varlığın kısa vadeli fiyat artışlarından kazanç elde etmeye çalışacaksınız..

Bunu göz önünde bulundurarak, TRON’u satın almayı seçerken 0,0264 $ ‘lık bir fiyat teklifi alırsanız ve bu fiyatı beğendiyseniz – bir “piyasa” siparişi verin. Brokeriniz bu siparişi hemen işleme koyacak, yani jetonları 0,0264 $ ‘dan veya mümkün olduğunca yakın bir yerden satın alacaksınız..

Arz ve talebin aldığınız fiyatı etkileyeceğini hatırlamak önemlidir, ancak bu küçük bir fark olma eğilimindedir. Örneğin, 0,0264 $ ‘dan bir piyasa emri seçerseniz – ancak 0,0262 $ alırsanız – bu kaçınılmazdır.

Emiriniz hemen işleme alınmadığı için limit emirleri oldukça farklıdır. Bunun yerine, TRON pazarına gireceğiniz fiyatı belirleyebilirsiniz..

Daha fazla ayrıntı için, bir limit emrinin nasıl kullanılabileceğine dair bir örneğe bakın:

 • TRON 0,0264 ABD Doları değerindedir – 0,0274 ABD Dolarına ulaşana kadar satın alma emrinizde işlem yapmak istemezsiniz.
 • Bunu aklınızda tutarak, 0,0274 ABD doları tutarında bir “limit” siparişi verirsiniz
 • TRON, 0,0274 $ ‘lık bu hedefi tutturursa veya ulaşırsa, komisyoncu limitli satın alma emrinizi yerine getirecektir.
 • Siz siparişi iptal edene veya TRON yukarıda belirtilen fiyat noktasına ulaşana kadar pozisyonunuz aynı kalır..

Gördüğünüz gibi piyasa emirleri anında gerçekleştirilir. Oysa limit emirler, hedefinize ulaşılıncaya veya siz onu iptal edene kadar kalır. Ne olursa olsun, her ikisinin de farkında olmak çok faydalıdır.

3. Bahis

Artık temel siparişleriniz düştüğüne göre, TRON’u hisse olarak nasıl satın alacağınızı düşünmeniz gerekecek. Meslekten olmayan terimlerle – ne kadar TRON almak veya satmak istersiniz??

Yeni başlayanlar için yapılacak mantıklı bir şeyin, her satın alma işleminde riskinizi azaltmak için çok az ve sıklıkla yatırım yapmak olduğu gerçeğine değindik..

EToro’da, sadece 25 $ değerinde TRON’dan dilediğiniz zaman, hızlı ve rahat bir şekilde satın alabilirsiniz..

4. Siparişi Onayla

Seçimlerinizi gözden geçirdiğinizde, siparişlerinizi onaylayın. eToro şimdi satın alma veya satma emrinizi, pazarlamanızı veya limit emrinizi ve hissenizi gerçekleştirecek.

EToro portföyünüze bir göz atarsanız, yeni satın aldığınız TRX coin’lerin tam orada olduğunu göreceksiniz..

Adım 6: TRON’unuzu Saklama

Bu başlangıç ​​kılavuzu sırasında depolamadan bir kereden fazla bahsetmiştik. Sonuçta, TRON’un nasıl satın alınacağına dair çok önemli bir düşüncedir..

Malları ödemek için her gün kullandığımız itibari para büyük bankalarda saklanır. Dijital para birimlerinin merkezi olmayan bir defterde depolanması gerekir.

Söylediğimiz gibi, kendi dijital para birimlerinizi saklayabilir ve bir borsa yoluyla TRON satın alabilirsiniz, ancak muhtemelen finansal kuruluşların dikkatli gözünden uzak olacaktır. Bu aynı zamanda özel bir kripto cüzdanında kendi TRX coin’lerinize bakmanızın beklendiği anlamına da geliyor..

Kendinizi ve dijital varlıklarınızı savunmasız bir konuma koymak yerine, TRON’unuzu hiçbir ekstra ücret ödemeden eToro’da saklayabilirsiniz..

Burada CySEC, ASIC ve FCA düzenlemeleri ile korunuyorsunuz. Sadece bu değil, eToro da ABD’deki FINRA’ya kayıtlı.

7. Adım: TRON’unuzu Satmak

Bozuk bir rekor gibi görünme riski altında, TRON’u nasıl satın alacağınızı öğrenmenin tüm amacı, daha sonra satarak para kazanabilmenizdir..

Ergo, çizginin aşağısında bir noktada yatırımınızı nakde çevirmek isteyeceksiniz. Kuşkusuz, bunu herhangi bir yatırımcı için yapmanın en kolay yolu, bunu düzenlenmiş çevrimiçi brokerler aracılığıyla yapmaktır..

TRON’u üçüncü taraf bir kripto para borsasında alıp satmayı seçerseniz, önce TRON’u Bitcoin gibi bir dijital para birimine takas etmeniz istenecektir – ki bu da bir ücrete tabidir. Bir sonraki adım genellikle para çekme talebinde bulunmak ve talimat beklemektir..

TRON’u eToro aracılığıyla satın alırsanız, nakit çıkış zamanı geldiğinde – sadece sat’a basın. Ardından, paranız KYC’nin gerektirdiği şekilde orijinal ödeme yönteminize aktarılacaktır..

Yatırıma Hazır TRON?

2021’de TRON Almanın Diğer Yolları

Bu spekülatif varlığı nasıl satın almak istediğinizden hala emin değilseniz – TRON’u şimdi satın alabileceğiniz bazı alternatif yolları aşağıya bakın..

1. TRON Banka Kartı Satın Alın

Banka Kartları her gün milyonlarca insan tarafından çevrimiçi alışveriş yapmak için kullanılır – bu şekilde TRON da satın alabilirsiniz..

Bu ödeme yöntemi size uygunsa, yapmanız gereken tek şey normalde yaptığınız gibi kart bilgilerinizi girmek ve “onaylamak”.

Yatırımınızı nakde çevirmek istediğinizde, sadece sat düğmesine tıklayın ve eToro parayı banka kartınıza gönderecektir..

2. TRON Kredi Kartı Satın Alın

eToro, TRON satın almak için kredi kartlarını da kabul ediyor. Ancak, kredi kartı sağlayıcınıza “nakit avans ücreti” için ne kadar ödeme yaptığını kontrol etmelisiniz. Bunun nedeni, bazı kredi kartı şirketlerinin aracılık mevduatlarını ATM para çekme işlemleri ile aynı şekilde değerlendirmeleridir..

Bu ücret, satın alma işleminizin% 3’ü ile% 5’i arasında değişebilir, bu nedenle her zaman T’yi kontrol edin&Kredi kartıyla TRON satın alma taahhüdünde bulunmadan önce Cs.

3. TRON Paypal satın alın

PayPal, hızlı ve süper güvenli çevrimiçi alışverişler sunmasıyla dünya çapında bilinir. TRON, PayPal kullanılarak da satın alınabilir.

Tüm platformlar bu e-cüzdan ile uyumlu değildir, ancak eToro PayPal, Skrill ve bir dizi başka sağlayıcıyı kabul eder.

4. TRON ATM

TRON ATM’leri ve geleneksel ATM’ler oldukça farklıdır. Geleneksel ATM’lerden para çekerken, TRON ATM’lerine para yatırıyoruz.

Dünyada binlerce kripto para birimi ATM’si var.

İşte nasıl çalıştığı – ATM’ye itibari parayı girin, ekran size ne kadar TRON alacağınızı söyler, onayla düğmesine basın ve makbuz alın.

Unutmayın, bu makinelerdeki ücretler% 10’dan fazla olabilir. Bu nedenle, düzenlenmiş komisyoncu eToro, TRON satın almak için% 0 komisyonla daha uygun maliyetli bir seçenektir..

TRON 2021 Nasıl Satın Alınır – Karar

ticaret tron

TRON’u nasıl satın alacağınıza dair başlangıç ​​kılavuzumuzda, bu oldukça spekülatif dijital varlığı satın almanın tüm yönlerinden bahsettik..

Düzenlemeleri, sipariş türlerini, ücretleri ve yatırım planlarını ayrıntılı olarak ele alarak – umarım TRON dünyasına yolculuğunuza başlamaya hazır hissetmelisiniz..

TRON’u güvenle nereden satın alacağımız konusunda eToro’ya ışık tutuyoruz. Burada dünya çapında bir avuç saygın düzenleyici tarafından korunacaksınız..

Dahası, komisyoncu tamamen yeni başlayanlar için uygundur, TRON coinlerinizi ücretsiz olarak saklayacaktır ve iyi bir ödeme türü seçkisiyle 10 dakikadan daha kısa bir sürede kaydolabilirsiniz..

eToro – TRON Satın Almak İçin En İyi Platform

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Sıkça Sorulan Sorular

TRON satın almak ne kadar kolay?

TRON’u satın almak çok kolay. EToro’ya katılmayı seçin, hesabınıza 200 $ veya daha fazla para yatırın ve 25 $ ‘dan fazla TRON satın almak için bir sipariş verin.

TRON’u satın almanın en güvenli yolu nedir?

TRON’u satın almanın en güvenli yolu, eToro gibi lisanslı bir platformdur. Komisyoncu FINRA’ya kayıtlıdır ve FCA, CySEC ve ASIC tarafından düzenlenir..

100 $ TRON alabilir miyim?

Evet, 100 $ değerinde TRON satın alabilirsiniz. Yeni başlayan biriyseniz, bunun yerine küçük düzenli yatırımlar yapmanız daha iyi olacaktır. EToro’da 25 $ ‘dan TRON satın alabilirsiniz..

TRON’da para kaybedebilir misin?

Evet. Herhangi bir varlıkla kaybedebileceğiniz gibi. Bu nedenle, piyasayı öğrenin ve asla yatırım planınızın izin verdiğinden daha fazlasını riske atmayın.

En çok TRON’un değeri nedir?

Şimdiye kadarki en çok TRON değeri 2018’de 0.300 dolardı.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector