Okumayı atlayıp doğrudan en iyi seçimlerimize ulaşmak ister misiniz? 2021’de satın alınacak ve tutulacak en büyük büyüme kripto para birimleri Bitcoin, Ethereum ve Ripple’dır..

2021, kripto para birimleri için en büyük yıllardan biri olmaya hazırlanıyor. 2020, karşılaştığımız en zorlu yıllardan biri oldu. COVID-19 salgını yalnızca birkaç aileyi mahvetmekle kalmadı, aynı zamanda küresel ekonomiyi de mahvetti. Bununla birlikte, 2019’un sonlarına doğru yatırımcılar, önemli ekonomik risklere karşı bir korunma olarak kripto para birimlerini kullanma eğilimindeydiler..

Bu, 2021’deki kripto para birimleri için ne anlama geliyor??

Bunun 2021’de dijital varlıklar için iki önemli sonucu vardır:

  • İlk olarak, 2020’nin sonlarında yatırımcı dostu olduklarını kanıtlayan kripto para birimleri ile daha fazla para akışı beklenebilir. Birçok finans kurumu, kripto paranın oyunun kurallarını değiştiren potansiyelini fark etmeye başlarken, MicroStrategy gibi bazıları büyük yatırımlar yapmaya başladı. Bunun genel ağ büyümesi için olumlu etkileri vardır.
  • İkinci olarak, dijital ödemelerin yeni normal hale gelmesiyle, kitlesel benimseme üzerinde muazzam etkileri olabilir. Ayrıca, DeFi’nin büyümesiyle birlikte, uzun vadeli daha da olumlu etkileri olabilir..

Öyleyse, kripto pastasından dilediğinizi nasıl elde edebilirsiniz? Diyelim ki 2000 dolarınız var, işte yapmanız gereken.

2021’de büyüyen kripto para birimleri arıyor?

2021’de satın almayı ve elde tutmayı düşünmeniz gereken ilk 5 büyüme kriptoları

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Dalgalanma

4. Litecoin

5. Tezos

2021’de en çok büyüyen kriptoların bir listesini hazırladık.

Yani daha fazla uzatmadan…


1. Bitcoin – hiçbir yere gitmiyor ve büyümeye devam edecek

Bu yıl içinde Bitcoin% 158 büyüdü ve şu anda 18.400 dolardan işlem görüyor. Birçoğu BTC’nin biraz fazla pahalı olduğunu düşünebilir. Ancak birçok analist, önemli bir boğa koşusunun zirvesinde olduğumuza inanıyor..

İlk olarak, daha önce de bahsettiğimiz gibi, giderek artan miktarda kurumsal ilgi var. MicroStrategy şimdiden 40.000 BTC’nin biraz üzerinde satın aldı. İkincisi, birden fazla fiyat modeli BTC’nin korkunç bir 2021’e sahip olacağını öngörüyor..

Tartışmalı Bitcoin stok akış (S2F) fiyat modelinin yaratıcısı olan Plan B, BTC’nin Ağustos 2021’e kadar 100.000 $ ‘a ulaşacağını tahmin ediyor. Ancak, modelin fiyatın 2020 sonuna kadar 30.000 $’ a ulaşacağını öngördüğünü unutmayın ki bu oldukça uzak görünüyor. getirildi.

PlanB bitcoin fiyat tahmini

2. Ethereum – ETH DeFi’yi Yönetmeye Devam Edecek

Akıllı sözleşme devleri, yıla ~ 125 $ ‘dan başlayarak% 350’nin kuzeyinde kazanç elde etti. Ancak bu sadece başlangıç ​​olabilir. 2021, Ethereum 2.0 yükseltmesini pekiştirdiği ve saf bir proof-of-stake (PoS) protokolü olmaya çalıştığı için Ethereum için büyük bir yıl olacak. Bununla birlikte, teknik değişiklikler bir yana, Ethereum’un değerlemesinin arkasındaki en büyük faktör, patlayan DeFi sektörü olacak..

DeFi’de kilitlenen toplam değer (TVL) 2019’da 3 milyar dolar civarındaydı. Ancak bu yıl bu miktar 13 milyar doları aştı. DeFi’deki TVL’nin artma oranı, kripto piyasası kapağının yükselme oranını çok geride bırakıyor. DeFi, blockchain teknolojisinin en pratik kullanım alanıdır ve bir grup yeni yatırımcıyı Ethereum ekosistemine sokmaya yardımcı olabilecek bir şeydir..

3. Dalgalanma – XRP, Kurumsal Yatırımcılardan Sevgi Alacak

Daha önce de belirtildiği gibi, Ripple, 2021’de kurumsal olarak benimsenmeye hazırlandı ve FRMO Corp, bunu 2020’nin en ilgi çekici kripto para birimlerinden biri olarak seçti. Ripple, Banco Santander (SAN) ve American Express dahil olmak üzere 40 ülkede 300’den fazla tedarikçiye genişledi (AXP), JP Morgan (JPM), HSBC Holdings (HSBA), HDFC Bank Limited (HDB) ve Bank of America (BAC) /

OMFIF’e (Resmi Para ve Finansal Kurumlar Forumu) göre Ripple, kendisini “SWIFT’e alternatif olarak konumlandırabilir” ve sınır ötesi finansın beş ana sorununu çözebilir – güvenlik, hız, izlenebilirlik, maliyet, şeffaflık ve risk yönetimi.

Artan benimseme ile Ripple, 2021’de kendini potansiyel olarak tünekte yönettiğini görebilir..

4. Litecoin – Bitcoin’den daha hızlı

Litecoin, 2021’de 40 dolardan 76 dolara büyüyerek neredeyse iki katına çıktı. LTC’nin yarılanma sonrası büyümesi beklendiği kadar büyük olmasa da, hala bir miktar büyüme potansiyeline sahiptir. Buna rağmen, Litecoin’in ilk 10’daki yerini hiç terk etmediği ve 2021’de düşecek gibi görünmediği gerçeği devam ediyor..

Her hareketin bir işlem olduğu Litecoin tabanlı bir RPG fantezi oyunu olan LiteBringer’ın piyasaya sürülmesi, protokole birçok fayda sağladı. Oyunun piyasaya sürülmesinden hemen sonra, Litecoin işlemleri 130.000’i aşarak fırladı..

Cryptoground.com’a göre Litecoin, bir yıl içinde 88 dolardan işlem yapacak ve bir sonraki yarılanmanın ardından 2024’ün sonunda 347 dolara tırmanacak..

5. Tezos – DeFi alternatifi sağlamak için XTZ

2020’nin başından bu yana Tezos 1,34 dolardan 2,13 dolara yükseldi. Tezos, Ethereum gibi akıllı bir sözleşme platformudur, ancak çok daha ölçeklenebilir ve esnek olmasını sağlayan delege edilmiş kanıt kanıtı (DPoS) algoritmasını kullanır. Bu aynı zamanda Ethereum’dan memnun olmayan geliştiriciler için uygun bir DeFi platformu alternatifi sunduğu anlamına gelir..

Hızla birlikte Tezos, Ethereum’dan önemli ölçüde daha ucuzdur. Bu Kasım ayındaki Delphi yükseltmesinde Tezos, geliştiricileri çekmek için akıllı sözleşme gaz ücretlerini% 75 azaltmayı başardı. Yükseltme, “Tezos’ta DeFi, koleksiyon parçaları ve oyun gibi alanları hedefleyen yeni uygulamaları etkinleştirmek için çok önemlidir.”

Doğru uygulamanın ardından Tezos, değerlemesini önemli ölçüde artırmak için DeFi’den yararlanabilir..

Bu beş madeni paranın 2021 için muazzam bir avantaja sahip olduğuna inanıyoruz. Dalma ve yatırım yapmadan önce, kendi araştırmanızı yapmanızı rica ediyoruz..

2021’de Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimi Nedir??

Birleşik Krallık’taki En Popüler 10 Kripto Para Birimi Nelerdir?

ABD’deki En Popüler 5 Kripto Para Birimi Nelerdir?

Hemen Satın Alabileceğiniz 5 Ucuz Kripto Para Birimi

2021’de En İyi 10 Kripto Para Birimi Ne Patlayacak??

eToro – Hem Tüccarlar hem de Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector