ZCASH Nasıl Satın Alınır – Başlangıç ​​Kılavuzu 2021

ZCASH Nereden Alınır & En İyi Oranı Bulun

2016 yılında kurulan ve Bitcoin’in kod tabanına dayanan ZCASH, 6 milyar doları aşan piyasa değerine sahip bir kripto para birimi ve blok zinciri projesidir..

ZCASH’ı nasıl satın alacağınıza dair tüm ayrıntıları öğrenmek istiyorsanız, o zaman doğru sayfaya geldiniz..

Bu başlangıç ​​kılavuzunda, bu dijital para birimini satın almanın tüm temel yönlerini ayrıntılarıyla anlatıyoruz. Bu, potansiyel ücretler ve depolamadan yatırım planları ve düzenlemelere kadar her şeyi içerir.

Ek olarak, ZCASH satın alırken nasıl sipariş oluşturacağınızı ve güvenilir bir kripto komisyoncusu bulmak için hangi adımları atmanız gerektiğini açıklıyoruz..

5 Kolay Adımda Bugün ZCASH Nasıl Satın Alınır?

Bu kılavuzu tam olarak okumak için zamanınız yoksa – hemen şimdi ZCASH’i nasıl satın alacağınıza dair 5 adımlık bir özet bulun.

1. ZCASH sunan güvenilir bir kripto platformuna kaydolun

2. Hesabınıza para yatırın

3. Dijital para birimlerinin açılır listesinden ZCASH (ZEC) öğesini seçin

4. Satın almak istediğiniz ZCASH miktarını girin

5. Girdiğiniz tüm ayrıntıların doğru olduğunu onaylayın

Şu anda bir banka / kredi kartı veya e-cüzdan ile Zcash satın almaya hazır mısınız? Öyleyse,

eToro – Satın Alınacak En İyi Broker ZCASH


eToro, uzun yıllar boyunca kripto endüstrisinde güvenilir olduğunu kanıtladı

Bugün ZCASH Nasıl Satın Alınır – Adım Adım Kılavuz

Adım adım açıklamalı bir yol arıyorsanız, aşağıya göz atın. Size bugün en iyi kripto borsası ile ZCASH’ı nasıl satın alacağınızı gösteriyoruz!

Adım 1: Bir Çevrimiçi ZCASH Broker veya Exchange Seçin

Yukarıdaki 5 adım özetinden de anlaşılacağı gibi, ZCASH’i düzenlenmiş bir çevrimiçi aracı kurum aracılığıyla satın almanız önerilir..

EToro’ya kaydolarak sadece doğrudan ZCASH satın alamayacaksınız. Ancak, yalnızca düzenlenmiş bir komisyoncunun da sağlayabileceği güvenli koşullar altında. Bunun nedeni, son derece saygın platformun bir değil, birden fazla yargı alanı tarafından düzenlenmiş olmasıdır..

Dilerseniz bir kripto borsasında ZCASH satın alabileceğiniz için tek yol bu değil. Sorun, bu üçüncü taraf borsalarının genellikle düzenlenmemiş olması ve bu nedenle herhangi bir yetkili tarafından denetlenmemesidir..

Bir borsa ile eToro arasındaki çarpıcı fark, bu komisyoncunun ABD’deki katı mali otorite FINRA’ya kayıtlı olmasıdır..

eToro ayrıca FCA, ASIC ve CySEC gibi saygın kuruluşlar tarafından da düzenlenmektedir. Sonuçta, bu, ZCASH’i bütünlük içinde bir komisyoncudan satın almanızı sağlar..

1. Düzenleme

ZCASH’in nasıl satın alınacağını araştırırken, bu alanda aktif olan yüzlerce çevrimiçi broker olduğunu fark edeceksiniz. Ve birçoğunun namussuz olduğuna inansan iyi olur..

Düzenleyici kurumlar – yukarıda bahsedilenler gibi, kripto para birimi sektörünü şüpheli operatörlerden uzak tutmaya yardımcı olur. Bu nedenle, ZCASH’i eToro’da güvenle satın alabilirsiniz..

Daha önce de değindiğimiz gibi, bir borsadan dijital para satın almayı düşünüyorsanız, böyle bir korumanın lüksüne sahip olma ihtimaliniz yoktur..

Acı gerçek şu ki, düzenlenmemiş borsalar her yıl daha fazla hackleniyor. Aslında, birkaç yıl önce 500.000’den fazla kripto cüzdan girişi tek bir yılda ele geçirildi ve bu da neredeyse 300 milyon dolarlık hırsızlığa neden oldu..

Ayrıca bir borsadan ZCASH satın alabilir ve anında özel bir kripto cüzdanına çekebilirsiniz. Bu, kendi kripto varlıklarınızın güvenliğini sağlamakla görevlendirildiğiniz anlamına gelir, uzun çok karakterli “özel anahtarınızı” korumaktan bahsetmeye bile gerek yok.

EToro’da ZCASH satın almayı seçerseniz, dijital para birimlerinizi bu düzenlenmiş platformun güvenlik ağı aracılığıyla saklayabilirsiniz..

2. Ödeme Yöntemleri

Kabul edilen ödeme yöntemleri açısından, çevrimiçi ZCASH satın alırken herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir..

İlk günlerde kripto para satın almak, genellikle bunu banka havalesi yoluyla yapmak anlamına geliyordu. Bu yöntem günümüzde hala kullanılsa da, işlenmesi en yavaş ödeme türlerinden biridir. Bu, ZCASH satın alma yeteneğinizi bir haftaya kadar geciktireceği anlamına gelir..

eToro, çeşitli uygun ödeme yöntemlerini kabul eder. Banka / kredi kartlarıyla ilgili olarak Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro ve daha fazlası seçeneği vardır. Aracı ayrıca PayPal, Skrill, Klarna ve Neteller gibi e-cüzdanlarla ZCASH satın almanıza izin verir..

3. Ücretler ve Komisyonlar

Finansal yatırım içeren her yeni yolculukta olduğu gibi, sizden beklenebilecek her türlü ücret ve komisyona dikkat etmeniz çok önemlidir..

Kripto sağlayıcılarının çarkları hareket halinde tutmak için para kazanması gerekiyor. Sonuçta, bir işletme kâr etmeden faaliyet gösteremez..

Bu genellikle alım satım ücretleri ve komisyonlarla elde edilir. Kabul edelim, pazara bu erişim olmadan kendiniz kar elde edemezsiniz – ve bütün mesele bu.

ZCASH Nasıl Satın Alınır Kılavuzumuz, aslanın çevrimiçi broker payının sizden değişken bir ücret talep edeceğini buldu. Bu, siparişinizin değerine aykırı olarak hesaplanır.

Açıklığa kavuşturmak için, aşağıda değişken bir ZCASH komisyonunun kısa bir açıklamasını bulacaksınız:

 • Kripto platformu Coinbase, pazara giriş ve çıkış için her işlem için% 1,49 ücret alıyor
 • Coinbase’de 2.000 $ değerinde ZCASH satın alacak olsaydınız, 29.80 $ ödemeniz gerekirdi.
 • Pozisyon 500 $ olsaydı, ücret 7,45 $ olurdu ve bu böyle devam eder..

Şimdi, bu ücretin ZCASH satın alırken potansiyel kârınızı nasıl etkileyebileceğine bir göz atın:

 • Coinbase’de ZCASH’de 1.000 $ değerinde bir satın alma emri veriyorsunuz
 • 14.90 $ olan% 1.49 ücret ödemeniz gerekiyor
 • Nakde çevirme zamanı geldiğinde, ZCASH coin’leriniz 2.000 $ değerindedir
 • Bu nedenle, tekrar% 1,49’luk bir ücret ödersiniz ve bu sefer 29,80 ABD dolarıdır.
 • Sonuç olarak, bu ZCASH yatırımı için Coinbase’e 44.70 $ ödediniz

Açıkça görebileceğiniz gibi,% 1.49 makul görünüyor. Ancak, bir yıl boyunca ne kadar ödeyebileceğinizi düşünürseniz, ZCASH satın almanın uygun maliyetli bir yolu değildir..

Bunun yerine, çevrimiçi broker eToro aracılığıyla ZCASH satın almak için kaydolmuş olsaydınız, 44,70 $ tasarruf etmiş olurdunuz. Bunun nedeni, platformun% 100 komisyonsuz olmasıdır.

Para yatırma ücretleri söz konusu olduğunda Coinbase, banka kartı kullanmayı tercih ettiğinde% 3.99 ücret alıyor. Bu nedenle, yukarıdaki satın alma siparişi 39.90 $ ‘lık bir masrafla sonuçlanırdı..

EToro bir depozito ücreti alırken, bu sadece% 0,5’tir. Bu bir değişim ücretidir ve yalnızca ABD doları dışında bir para birimi kullanıyorsanız ortaya çıkar..

4. Diğer Önemli Faktörler

ZCASH satın almak için iyi bir komisyoncu bulma açısından birçok konuyu tartışmış olsak da, dikkat edilmesi gereken başka önemli faktörler de var.

Gibi:

 • Kullanıcı dostu: Kullanıcılar ZCASH satın almayı seçtiklerinde, kullanıcı dostu bir web sitesi genellikle göz ardı edilir. Bir platformda gezinmek ne kadar kolay olursa, sipariş verme ve dijital paralarınızı bozdurma söz konusu olduğunda deneyiminiz o kadar iyi olur..
 • Minimum Yatırım: ZCASH’in nasıl satın alınacağını düşünürken bir diğer önemli faktör ise – minimum yatırım miktarı nedir? Şöyle düşünün, eğer platform 500 $ ve üzeri yatırımlarda ısrar ederse, bu yeni başlayanlar için düzenli yatırımları uygunsuz hale getirebilir..
 • Depolama: ZCASH’i satın almayı seçtiğinizde, onu nasıl saklayacağınızı düşünmeniz çok önemlidir. Yeni başlayanlar için, düzenlenmemiş platformlara ve borsalara geniş bir alan sağlamak en iyisidir. Çok az koruma sunarlar veya hiç sunmazlar. Madeni paralarınızı güvenli ve düzenlenmiş bir yerde hiçbir ekstra ücret ödemeden saklayabileceğiniz için eToro’yu öneririz..

2. Adım: Bir Yatırım Planı Oluşturun

ZCASH’i nasıl satın alacağınızı düşünürken, bir yatırım planı bulmak iyi bir fikirdir. Bu, tüm uzmanlık düzeylerinde yatırımcılar tarafından kullanılan bir stratejidir..

Bir planla ilerlemek, kripto para piyasası gibi değişken bir arenada hiç akıllıca değil.

Böyle bir plana nereden başlayacağınız konusunda hiçbir fikriniz yoksa, aşağıda yaygın olarak benimsenen stratejilerin bir listesine bakın..

1. Uzun Vadeli veya Kısa Vadeli

ZCASH’ı nasıl satın alacağınızı düşünürken – kendinizi kısa vadeli veya uzun vadeli bir yatırımcı olarak görüyor musunuz??

Adından da anlaşılacağı gibi, kısa vadeli yatırımcılar dijital para birimlerini daha kısa bir zaman dilimi içinde alıp satma eğilimindedir..

Bu, ZCASH satın alabileceğiniz ve ardından dakikalar, saatler veya günler içinde satabileceğiniz anlamına gelir. Hepsi, piyasadaki fiyat dalgalanmalarından kazanç elde etme görüşüyle.

Bu oldukça spekülatif varlık, fiyatı itibari para birimleri veya altının 5 katı kadar değişebilir. Bu nedenle, doğru bir şekilde spekülasyon yapar ve doğru zamanlarsanız, ilk satın alımınızdan makul kazançlar elde edebilirsiniz..

Yukarıdakilerin aksine, uzun vadeli yatırımcılar piyasaya ZCASH satın almak ve satın almayı haftalar, aylar veya bazen yıllarca bekletmek amacıyla girerler..

Bu genellikle “satın al ve tut” stratejisi olarak adlandırılır. Geçici fiyat artışları endişesinin olmaması nedeniyle yeni başlayanlar tarafından genellikle uzun vadeli bir strateji kullanılır..

2. Hedef ZCASH Fiyatı

zcash fiyat grafiği

Dikkate alınması gereken bir diğer unsur da bir “hedef ZCASH fiyatı” belirlemektir.

Bunun ne anlama geldiğine biraz daha ışık tutmak için – ZCASH’i 60,00 $ ‘dan satın alacaksanız ve yatırımınızı 3 kat artırmak istiyorsanız, dijital paraların 180 $’ lık bir değere yükselmesi gerekirdi..

Aynı yatırımı 5 katına çıkarmak istiyorsanız, dijital para biriminin 300 $ ‘a yükselmesi gerekir ve bu böyle devam eder..

Kuşkusuz, bu olasılık dışı geliyor.

Kasım 2016, ZCASH jeton başına 65 $ olarak fiyatlandırıldı. Ocak 2018’e hızlı bir şekilde gelin ve aynı dijital para birimi 900 doların üzerinde bir değere sahipti. Bu, iki yıldan biraz daha uzun süren ticarette 1.200 $ ‘lık bir artışı temsil ediyor..

3. Düzenli Yatırımları Düşünün

Yukarıdan da anlaşılacağı gibi, dijital para birimleri dramatik bir şekilde dalgalanıyor. Bu, saniye bazında olur ve piyasanın arz ve talebine bağlıdır..

ZCASH’in nasıl satın alınacağının ipuçlarını öğrenirken, düşük, ancak düzenli yatırımlara bir göz atmaya değer.

Bu, her şekil ve büyüklükteki yatırımcılar arasında çok popüler bir stratejidir ve özellikle yeni başlayanların yatırım planına kendini borç verir..

Bu, kripto para portföyünüzü metodik bir şekilde oluşturmanıza olanak sağlar. Hepsinden iyisi, tüm bütçenizi tek bir satın alma işlemine harcama riskli durumda değilsiniz.

eToro, bu özel yatırım yöntemini zahmetsiz hale getirir – 25 $ ‘dan ZCASH satın almanızı sağlar!

Yatırım Yapmayı Düşünür Müydünüz Zcash?

3. Adım: Bir ZCASH Broker Hesabı Açın

Daha önce hisse senedi veya forex ticareti yaptıysanız, bir ZCASH broker hesabı açmak anında tanınabilir.

Tek yapmanız gereken, seçtiğiniz bir kripto brokerine gitmek ve çevrimiçi bir başvuru formu doldurmak..

Bu adımda tam adınızı, adresinizi, e-postanızı, telefon numaranızı ve doğum tarihinizi girmeniz gerekecektir. Yukarıda belirtilen bilgileri kanıtlamak için pasaportunuz veya ehliyetiniz gibi bir resmi kimliğin fotoğrafını yüklemeniz gerekecektir..

Ardından, adresinizi doğrulamak için platforma resmi bir mektubun bir kopyasını sağlamanız gerekecektir. Çoğu kişi bir yardımcı program veya banka hesabı ekstresi kullanır.

Bu, önceden girilen ayrıntılarla eşleşmeli ve tam adınızı, adresinizi ve düzenleme tarihinizi içermelidir. Bu istilacı görünebilir, ancak KYC’nin önemli bir parçasıdır ve düzenleme ve sunduğu güvenlik ile el ele gelir..

Daha önce de söylediğimiz gibi, elbette düzenlenmemiş bir borsada ZCASH satın almaya bakabilirsiniz. Düzenleme olmadan sermayenizin ve aslında kripto varlıklarınızın risk altında olduğunu unutmayın. Sadece bu da değil, şirketin herhangi bir standart veya kurala uyması gerekmiyor.

Yeni başlayanlar için uygun platform eToro, yüksek bir müşteri hizmeti standardını sürdürmenin yanı sıra, birden fazla düzenleyici kuruluşu memnun etmek için çemberleri aşıyor.

Aracı, müşteri kimliğini doğrulamak için otomatik teknolojiyi kullanır; bu, genellikle bir hesabı 10 dakikadan daha kısa sürede açabileceğiniz anlamına gelir.!

Adım 4: Biraz Para Yatırın

Artık yeni eToro hesabınıza biraz para yatırabilirsiniz. Bu, ZCASH satın almanızı sağlayacaktır. En hızlı ödeme yöntemleri her zaman banka / kredi kartları ve e-cüzdanlardır.

Bahsettiğimiz gibi, eToro’da Skrill, PayPal, Neteller ve daha fazlasını kullanarak ZCASH satın alabilirsiniz..

Banka havalesini tercih ederseniz, ZCASH’i bu şekilde eToro’dan satın alabilirsiniz – ancak satın alma işleminizi birkaç gün geciktireceğini unutmayın..

Hesabınıza para yatırma konusunda, platformda beklenen minimum para yatırma miktarının farkında olmanız çok önemlidir. Rehberimiz, bazı çevrimiçi brokerlerin makul bir minimum depozitoya sahipken, bazılarının 1000 $ ‘dan fazla para gerektirdiğini buldu..

EToro’ya geri dönersek, minimum depozito 200 $ ‘dır, ancak sadece ZCASH’i 25 $’ dan fazla satın almanız gerekir.!

Adım 5: Bir Alım Satım Emri Oluşturun

zcash ticareti

1’den 4’e kadar olan adımları tamamladıktan sonra, sipariş vererek komisyoncunuzun nerede durduğunuzu bilmesini sağlayabilirsiniz..

Tazeleme kursuna ihtiyaç duyan yeni başlayanlar veya kripto yatırımcıları için aşağıda bir emir listesi göreceksiniz..

ZCASH’i nasıl satın alacağınızla uğraşırken tüm siparişler kolayca kullanılabilir.

Satın Alma Siparişi

Pazara girmek ve ZCASH satın almak için genellikle bir satın alma siparişi vereceksiniz..

Layman’ın terimleriyle, ZCASH fiyatının artacağını tahmin ediyorsanız – çevrimiçi komisyoncunuzla bir satın alma siparişi oluşturun.

Bazı kripto sağlayıcılarının da ‘kısa satış’ olarak bilinen bir şey sunduğunu fark edebilirsiniz. Farkında olmayanlar için bu, ZCASH’in değerinin düşeceğini düşünüyorsanız bir satış emri verebileceğiniz anlamına gelir. Böylece haklıysan ödülleri toplarsın.

Limit veya Piyasa Emri

Bu kılavuzda daha önce de değindiğimiz gibi, yatırımcıların çoğu, kripto para birimlerinin oldukça değişken ortamından yararlanıyor..

Bu kadar dalgalanan dijital paraların değeri ile bu, etkileyici karlar için bir üreme alanı olabilir..

Basit bir “piyasa emri” ile başlayarak;

 • ZCASH için 60.07 $ ‘lık teklif verdiyseniz ve bu fiyattan memnunsanız – komisyoncunuza bir piyasa emri verin.
 • Bu senaryoda, komisyoncu siparişinizi hemen gerçekleştirir.

Gerçekte ne kadar ödediğinizi etkileyeceğinden, yukarıda belirtilen dijital para birimlerinin fiyat dalgalanmalarına dikkat edin..

Örneğin, piyasa emrinizi 60.07 $ ‘dan onaylamış olabilirsiniz, ancak aldığınız miktar 60.05 $ gibi bir şeydir. Bu fark kaçınılmaz ama çok küçük.

ZCASH pazarına girerken biraz daha spesifik olmak isterseniz, bir “limit emri” nin kullanımları vardır.

Aşağıda ZCASH satın alırken limitli emri nasıl kullanabileceğinize dair pratik bir örnek göreceksiniz:

 • Süreklilik için yukarıdaki fiyatı kullanan ZCASH, 60.07 $ değerindedir.
 • Kripto varlık 64.00 $ ‘a ulaşana kadar piyasaya girmek istemezsiniz.
 • Bu nedenle, 64,00 ABD doları tutarında bir limit siparişi oluşturursunuz
 • ZCASH’ın fiyatı 64,00 $ ‘a ulaşırsa – komisyoncu siparişinizi işleme koyacaktır
 • Bu siparişi yalnızca iki olası senaryo değiştirecektir – ya ZCASH o fiyat noktasına ulaşır ya da siparişinizi manuel olarak iptal edersiniz

Açıkça görüldüğü gibi, bir piyasa emri, ZCASH’in mevcut piyasa değerini almanın hızlı ve basit bir yoludur. Limit emri, arzuladığınız bir fiyattan pazara girmenizi sağlar..

Bahis

Artık ZCASH satın almak için sipariş verme konusunda iyi bir kavrayışa sahip olduğunuza göre, hissenizin ne olacağını düşünebilirsiniz..

Herhangi bir finansal varlık satın almak için bir sipariş doldurduğunuzda her seferinde parasal bir değer girmeniz istenecektir..

Basitçe söylemek gerekirse, ne kadar ZCASH satın almak istersiniz? Elbette dijital para birimlerinde istediğiniz kadar bahis oynayabilirsiniz..

Bununla birlikte, tavsiye ettiğimiz gibi, ZCASH coinlerinizi oluşturmanın metodik bir yolu, düzenli olarak küçük miktarlarda yatırım yapmaktır. Bu şekilde bir seferde çok fazla riske girmezsin.

Sipariş onaylamak

Bu noktada, girdiğiniz tüm ayrıntıları iki kez kontrol edebilirsiniz – yani al / sat, pazar / limit ve bahis değeri.

Devam etmekten memnunsanız – siparişinizi onaylayın. Çevrimiçi komisyoncu şimdi emirlerinizi yerine getirecek.

Girdiğiniz bahis tutarı hesabınızdan alınacaktır. Ardından, satın aldığınız ZCASH paralarının eToro portföyünüze eklendiğini göreceksiniz..

Yatırıma Hazır Zcash?

Adım 6: ZCASH’inizi Saklama

ABD doları gibi itibari para birimleri banka hesaplarında tutulurken, ZCASH’inizi saklamak oldukça farklıdır..

ZCASH Nasıl Satın Alınır Kılavuzunun ilerleyen kısımlarında depolamayı kısaca ele aldık. Ancak açıklığa kavuşturmak için birkaç seçenek var.

Bir kripto borsasında ZCASH satın almak sizin seçiminiz olsa da, yinelemek gerekirse, bundan kaçınılması en iyisidir. Kripto para birimleri ile uğraşmaya gelince acemiyseniz, kendi paranızı saklamak bir mayın tarlası olabilir. Bırakın regülasyondan uzak bir ortamda.

EToro’da kendi ZCASH coinlerinizi saklamak veya kripto cüzdan şifrelerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok.

Bunun nedeni, popüler kripto brokerinin ZCASH satın almanıza ve ardından sizin için kolayca erişilebilir ve şeffaf bir şekilde saklamanıza izin vermesidir..

eToro, FCA, CySEC ve ASIC’in dikkatli gözleri altında büyük bir profesyonellikle çalışır. Şirket ayrıca ABD’li yatırımcıları kabul etmek için temel bir gereklilik olan FINRA’ya da kayıtlıdır..

Söylediğimiz gibi, bu düzenleme seviyesi, yeni kullanıcı dostu ve güvenli bir ortamda ZCASH satın alabileceğiniz anlamına gelir..

7. Adım: ZCASH’inizi Satma

Bu başlangıç ​​kılavuzunda bu noktaya geldikten sonra, ZCASH’i satın almanın amacının onu başlangıçta satın aldığınızdan daha fazlasına satmak olduğunun farkında olacaksınız..

Bu kazanımlar belli ki daha sonraki bir tarihte geliyor. Satın alma işleminizden sonraki dakikalar, günler veya aylar içinde de olsa.

Belirgin olana dikkat çekme riski altında – bu, yatırımınızı nakde çevirerek en çok parayı kazanacağınızı düşündüğünüzde yapılmalıdır..

Tüm tavsiyelere rağmen kripto değişim yolunu seçmeye karar verirseniz, bunun yeni başlayanlar için külfetli bir süreç olabileceğini unutmayın. Muhtemelen ZCASH coinlerini kripto cüzdanınızdan transfer etmeniz ve borsada düzenlenmemiş cüzdana koymanız gerekecek..

Ardından, ZCASH’i Bitcoin gibi başka bir kripto varlıkla takas etmeniz gerekecek. Bunun bir bedeli varsa şaşırmayın. Dijital paralarınızı satmanın son adımı, banka havalesi yoluyla para çekme talebinde bulunmaktır (eğer destekleniyorsa).

Buna karşılık, eToro, nakit ödeme sürecini parkta yürüyüşe çıkarıyor. Yapmanız gereken tek şey, hesabınızda oturum açmak, portföyünüze gitmek ve ZCASH’ın (ZEC) yanındaki satışa tıklamaktır..

Nakit, başlangıçta ZCASH satın almak için kullandığınız ödeme yöntemine gönderilecektir..

2021’de ZCASH Satın Almanın Diğer Yolları

ZCASH’i nasıl satın alacağınızı düşündüğünüzde lütfen diğer birkaç seçeneğe bakın..

1. ZCASH Banka Kartı Satın Alın

Banka kartı, çevrimiçi alışveriş yapmanın güvenli ve hızlı bir yoludur. Neyse ki, eToro’da bir banka kartı kullanarak ZCASH satın alabilirsiniz..

EToro’da para yatırırken, banka kartı bilgilerinizi girmeniz, satın almak istediğiniz ZCASH miktarını girmeniz ve onaylamanız yeterlidir..

2. ZCASH Kredi Kartı Satın Alın

EToro’da bir kredi kartı kullanarak da ZCASH satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi ve parasal bir değeri girin – işlemi onaylamadan önce.

Bu yöntemle kripto varlıkları satın alma taahhüdünde bulunmadan önce, kredi kartı sağlayıcınıza bir “nakit avans ücreti” gelip gelmeyeceğini kontrol etmeniz önemlidir. Bazı şirketlerin% 3-5 kadar ücret aldığını gördük.

3. ZCASH Paypal satın alın

PayPal, çevrimiçi ürünler için ödeme yapmanın süper kullanışlı ve popüler bir yoludur.

İlginç bir şekilde, pek çok platform PayPal ile para yatırmayı kabul etmiyor. Bununla birlikte, eToro’da sadece Paypal ile ZCASH satın almakla kalmaz, aynı zamanda Neteller, Skrill ve Klarna gibi diğer e-cüzdanları da satın alabilirsiniz..

4. ZCASH ATM

Normal ATM’lerden farklı olarak, ZCASH ATM’ler dijital paralar karşılığında basılı fiat para eklemenize izin verir. Hiç görmediyseniz, bunun nedeni henüz bölgenizde bulunmamış olabileceğidir..

En önemlisi, bu makineler genellikle her işlem için% 10’u aşan yüksek ücretler talep ediyor. Bu nedenle, evinizin rahatlığında ZCASH satın almak için% 0 komisyon ödeyeceğiniz eToro gibi denetime tabi bir komisyoncuya bağlı kalmak akıllıca olacaktır..

ZCASH 2021 Nasıl Satın Alınır – Karar

Umarım, ZCASH Nasıl Satın Alınır Kılavuzumuzdaki bu noktaya kadar, kripto para satın alma sürecini baştan sona kadar kendinize yeterince güvende hissedersiniz..

Düzenlenmemiş alanlardan kaçınmak önemlidir, bu nedenle paranıza yalnızca sıkı bir düzenleme altında bir komisyoncuya güvenin. Bu güvenlik ağı olmadan, kendi ZCASH paralarınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz..

EToro’da, aracının ASIC, FCA ve CySEC tarafından düzenlendiği bilgisiyle güvenli bir şekilde süper kullanıcı dostu bir alanda ZCASH satın alabilirsiniz. Platform, ABD’de FINRA tarafından da onaylandı.

Kaydolmak 10 dakikadan az sürer ve çok sayıda ödeme türü kabul edilir.

eToro – Zcash Satın Almak İçin En İyi Broker

etoro komisyoncusu

eToro, kripto endüstrisinde uzun yıllar boyunca güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Sıkça Sorulan Sorular

ZCASH satın almak ne kadar kolay?

ZCASH satın almak çok kolay. Kendinizi piyasada eğitin, düzenlenmiş bir komisyoncuya kaydolun, hesabınıza para yatırın ve sipariş verin.

ZCASH satın almanın en güvenli yolu nedir?

ZCASH satın almanın en güvenli yolu, bir düzenleyici kurumdan lisans alan bir platformdur. eToro, FCA, CySEC ve ASIC tarafından düzenlenir. ABD’deki müşterilere FINRA tarafından belirlenen yüksek bir standart sunulur

100 $ ‘lık ZCASH satın alabilir miyim?

100 $ değerinde ZCASH satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, bu alanda acemi iseniz, bunu kolaylaştırmak ve daha küçük, düzenli yatırımlardan yararlanmak isteyebilirsiniz. EToro’da, ZCASH’i 25 $ ‘dan itibaren satın alabilirsiniz.

ZCASH’de para kaybedebilir misin??

Evet, herhangi bir finansal varlığa yatırım yaparken para kaybedebilirsiniz. Piyasayı doğru zamanlayın ve kar edersiniz. Ancak, ZCASH’in değeri düşerse ve paraları satarsanız, zarar edersiniz.

ZCASH düzenleniyor mu?

Hayır, ZCASH merkezi olmayan bir kripto para birimidir – bu nedenle düzenlenmemiştir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map