סקירת eToro

אתורו הוקמה בשנת 2007 ומוסדרת על ידי שתי תחומי שיפוט שכבתי 1 ושיפוט שכבתי אחד. מה שהופך אותו לאחד המתווכים הבטוחים ביותר עם הסיכון הנמוך ביותר למסחר ב- CFD. eToro זוכה לשבחים על המסחר המצוין שלה בעותקים חברתיים וחוויות המסחר בקריפטוגרפים למשקיעים חדשים ומנוסים. האפליקציה לנייד ופלטפורמת האינטרנט ידידותיות למשתמש וקלות לניווט. חשוב לציין ש- eToro יותר יקר מרוב מתחרותיה וכלי המחקר והחינוך מוגבלים.

Contents

מה זה eToro?

eToro הוא מתווך ידוע לסחר חברתי לפינטק. החברה הוקמה בשנת 2007 וממוקמת בישראל. נמסר כי eToro היא אחת מחברות הסחר וההשקעות החברתיות הגדולות בעולם. ל- eToro מיליוני לקוחות בלמעלה מ -140 מדינות. בתחילה, eToro הייתה פלטפורמת מט”ח אינטנסיבית גרפית, אשר שילבה כעת כלים למסחר בקריפטו. לקוחות שאינם בארה”ב יכולים לסחור בקטגוריות נכס נוספות כגון CFD ומניות במגוון בורסות. הפלטפורמה היא משב רוח למשקיעים שיש להם הבנה בסיסית במסחר בקריפטוגרפים.

מי הקים את eToro?

נמסר כי eToro הוקמה על ידי דייוויד רינג, יוני ורונן אסיה. האחים אסיה מכהנים כמנכ”ל ומנהל החשבונות של eToro, ואילו דיוויד משמש כיו”ר יו”ר eToro USA.

האם eToro מיועד רק למשקיעים מנוסים?

פלטפורמת eToro משרתת סוחרים בארה”ב סוחרים מחוץ לארה”ב עדיין יכולים לסחור במניות ו- CFD. אחת התכונות הבולטות ביותר בפלטפורמה זו היא הקלות בה לקוחות יכולים ליישם מסחר בהעתקים. סוחרים יכולים לחקות אסטרטגיות מצליחות של סוחרים ולהשתמש בהן לטובתם. עם זאת, חשוב לציין כי אפילו מסחר בהעתקים אינו מבטיח הצלחה מיידית לאף סוחר.

האם eToro בטוח לשימוש?

eToro נחשבת לבטוחה, מכיוון שזרועותיה הבריטיות והאוסטרליות מוסדרות על ידי רשויות פיננסיות מהשורה הראשונה. eToro היא חברת סטארט-אפים ידועה של פינטק. החברה שקופה לחלוטין. עם זאת, הוא אינו מופיע ברשימה ואינו מפרסם שום מידע פיננסי בתקשורת. הלקוחות מוגנים תמיד באמצעות eToro. אזרחי בריטניה מוגנים על ידי ה- FCA; לקוחות אוסטרלים מוגנים על ידי ASIC, ומשקיעים אחרים עם חשבונות המסחר שלהם ב- eToro (Europe) Limited מוגנים על ידי כלב השמירה הקפריסאי, CySEC.

מה הופך את eToro למשמעותי מהמתחרים שלה?

ישנם מתווכים רבים ב- CFD ופלטפורמות רבות למסחר בביטקוין ברחבי העולם, אך eToro היא אחת הפלטפורמות הבודדות המאובזרות לשני השירותים ומוצריה מעוצבים ואינטליגנטים. סוחרים רבים שיבחו את הפלטפורמה והאפליקציה הסלולרית הידידותית שלה. eToro ידועה בעיקר בזכות מגוון תכונות המסחר החברתי שלה, מה שהופך את הנוהג של השקעה לחוויה מתגמלת כל כך עבור לקוחות בכל הרמות. הפלטפורמה מציעה גם סוגי אבטחה ונכסים רבים והיא מאפשרת כעת גם מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. לקוחות יכולים לסחור בביטקוינים מטבעות קריפטוגרפיים ובמניות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ב- eToro.

יתרונות וחסרונות של eToro

יתרונות

 • מעל 14 מטבעות קריפטוגרפיים שונים הניתנים לסחר 24/7. כולל ביטקוין, ריפל ואת’ריום, אך גם eos, יוטה, טרון וטזוס.
 • ממשק אתרים ידידותי למשתמש. האפליקציה הסלולרית ידידותית למשתמש באותה מידה וניתן לנווט בה בקלות.
 • קהילה נהדרת לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים. סוחרים יכולים ללמוד זה מזה ולשתף המלצות.
 • מסחר בחינם במניות ותעודות סל באיחוד האירופי.
 • תהליך פתיחת חשבון מהיר וקל.

חסרונות

 • מינימום 25 דולר לרכישת מטבע קריפטוגרפי. זה מקשה על חשבונות מסחר קטנים יותר לפזר את יתרותיהם.
 • מרווחים רחבים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. עסקאות מבוצעות עם ממרחים ספציפיים המשתנים בין מטבע למטבע. חלק מהממרחים הללו רחבים למדי.
 • מסחר בהעתקים דורש עמלה מינימלית בלבד. רובם דורשים מינימום של 200 דולר לכל סחר מועתק, שהוא גבוה יחסית.
 • יש דמי משיכה בסך 5 דולר
 • משתמשים רק במטבע בסיס חשבון אחד.

כיצד לפתוח חשבון עם eToro

1. הירשם

פתיחת חשבון עם eToro היא מהירה וקלה. כל מה שלקוח חדש צריך לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט שלו שם הוא יתבקש לקבל מידע כמו שם, שם משפחה וכתובת דוא”ל, ולאחר מכן הוא יקודם ליצירת סיסמה ושם משתמש מאובטחים. דוא”ל אימות יישלח לכתובת הנתונה ללקוחות ולאחר ביצוע האישור, הלקוח החדש יוכל לקשר את חשבונותיו לדף פייסבוק או לחשבון גוגל, וכך לבצע רישום בתהליך חלק..

2. KYC & אימות חשבון


אימות הוא תהליך חובה. זה מגן על הלקוח מפני הונאות ורמאים. האימות מתבצע עם ההרשמה. תידרש לספק מידע אישי. אימות ייקח שלושה-חמישה ימים להשלמתו. רק לאחר אימות החשבון, תידרש הפקדה. לפני האימות, תכונת חשבון ההדגמה זמינה. זה מאפשר ללקוחות חדשים להכיר את הפלטפורמה.

3. הפקדת כספים

אחד המאפיינים המשמעותיים ביותר של eToro הוא שהפלטפורמה מקבלת אמצעי תשלום מרובים. eToro ידועה בהיותה פלטפורמת קריפטוגרפיה של Paypal. לאחר האימות, לקוחות יכולים להפקיד סכום של עד $ 2000 של כסף אמיתי, לענות על כמה שאלות פשוטות, או להגיש תעודת זהות ממשלתית והוכחת תושבות להפקדות גבוהות יותר. לקוחות עדיין יכולים להפקיד 250 דולר מבלי לאמת את חשבונם, אך הם לא יוכלו לבצע משיכות עד לאימות.

4. התחל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים

לאחר שלקוח חדש ביצע הפקדה, כעת הוא יכול להתחיל לסחור על ידי לחיצה על כפתור “שוקי סחר” בפלטפורמת eToro. שם הם יראו את כל שוקי ניירות הערך, הפורקס והקריפטו הזמינים. לקוחות יוכלו גם לחפש נכסים ספציפיים או להעתיק סוחרים אחרים באמצעות כלי מסחר חברתיים שונים. השווקים הכי נגישים יופיעו ברשימת הצפייה. לאחר שהלקוח בחר נכס לסחור, עליו ללחוץ עליו ולבחור בין סוג ההזמנה “שוק”, “מגבלה” או “עצור הפסד”. הזמנות שוק יימכרו במחיר הזמין כרגע, הזמנות מגבלה יאפשרו ללקוחות להמתין למחיר ספציפי והזמנות סטופ-לוס יתפוגגו אם המחיר יירד לרמה מסוימת.

5. מכירת המטבע הצפוני שלך

לקוחות חדשים ומנוסים יכולים למכור את עמדותיהם בכל עת. כל שעליהם לעשות הוא לבחור בעמדה “קנה” והם יכולים להרוויח כסף אם מחיר הנכס יעלה מעבר לגבול העליון של הפער. אם לקוח לקח “מיקום קצר”, הוא ירוויח כסף אם הנכס יורד מתחת לגבול התחתון של הפער. לקוחות יכולים למשוך כל יתרה בסך 50 דולר ומעלה.

פלטפורמת המסחר eToro

הגרסה האחרונה של פלטפורמת המסחר eToro היא שילוב של מגוון הצעות שירות שונות. ל- eToro נסחר פשוט ב- CFD עבור מגוון ניירות ערך ונכסים שונים. לקוחות חדשים רשאים גם להשתמש ב- CopyTrader המשמש לחיקוי החלטות מסחר של סוחרים בפלטפורמה. תכונה מדהימה זו היא כלי נהדר במסחר חברתי, מושג הילידים ל- eToro. מסחר חברתי מאפשר לכל לקוח, חדש ומנוסה, הזדמנות להצליח בפלטפורמה. ל- eToro יש גם ארנק eToro, שהוא טכנולוגיית סחר במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי בלוקצ’יין, השונה לחלוטין מסחר מבוסס CFD. עם ארנקים של eToro לקוחות יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במקום לחזות מחירים כמו במוצרי CFD באפליקציית המסחר הראשית של eToro..

מחירים ותשלומים

eToro גובה דמי משיכה בסך 5 $. משיכות שיישלחו למטבעות שאינם דולר ארה”ב יחויבו בתשלום המרה. eToro גובה גם תשלום עבור חשבונות שאינם פעילים. דמי פיקדון אינם מחויבים. המתווכים יגבו מהלקוחות עמלות שונות, מכיוון שהם אחראים על אפליקציות מסחר סלולריות, כלי מחקר פיננסי, משאבים חינוכיים ושמירה על פלטפורמת המסחר. הדרך היחידה עבור מתווך, כמו eToro לייצר הכנסות, היא לגבות מלקוחותיה תשלום עבור שימוש בשירותי התיווך. שכר הטרחה של eToro תלוי במיקום הלקוח ובסוג הנכסים הנסחר.

לקוחות בארה”ב המסחרים במטבעות קריפטוגרפיים משלמים 0.75% -5.0%, תלוי במטבע הנסחר. לקוחות שאינם ארה”ב המסחרים במניות אינם חייבים בתשלום עמלה בגין פתיחה או סגירה של תפקיד ארוך. עם זאת, מכירות קצרות כרוכות בעמלה של 0.18% משווי המסחר. לא אמריקאי לקוחות המתכננים לקנות נכסים שאינם במטבע הבית שלהם יחויבו בתשלום דמי המרה. חשבונות שהיו רדומים במשך שנה יחויבו בדמי אי-פעילות של 10 דולר ארה”ב. אין דמי משיכה ללקוחות ארה”ב, אך על לקוח למשוך מינימום 30 דולר. מחוץ לארה”ב הלקוחות יחויבו בדמי משיכה בסך 5 דולר.

עמלות מטבעות קריפטוגרפיים

מרווחי המסחר במטבעות קריפטוגרפיים רחבים יותר משאר הנכסים. הסיבה לכך היא ששוק המטבעות הקריפטוגרפי הוא תמיד תנודתי. עבור נכס כמו ביטקוין, שבו המחיר משתנה מדי יום, מרווחים גדולים הגיוניים. מרווחי מטבעות קריפטוגרפיים הם בין 0.75% ל -3.45%, מכיוון שהביטקוין יציב יותר, הוא הזול ביותר לסחור.

אגרות סחורות

התמחור של eToro שקוף בהרבה מאשר אצל מרבית מתחרותיה. ב- eToro אין עמלה נסתרת ואין דמי הפקדה. הפלטפורמה מרוויחה את כל כספיה ב”מרווח “, בספי המחירים ומתחת למחירי השוק של הנכסים. המרווח נקבע כ- 0.09% לכל צד, רוב הזמן. עם זאת, ישנם הבדלי פריסה עם מטבעות קריפטוגרפיים. eToro מקבל רק דולר ארה”ב.

עמלות תעודת סל

עמלות תעודת סל אינן מורכבות מאחר וכל תעודות הסל נסחרות ב -0.09% לכל צד.

דמי מניות

סחר במניות עם רווח של 0.09% ועמלות לילה נגבה בגין עמדות מניות שהוחזקו יותר מ 24 שעות.

עמלות מט”ח

המרווחים במט”ח נמדדים באחוזים בנקודה או בפיפס. מרווחי הצנרת הם קטנים מאוד עבור זוגות המסחר במטבעות היציבים והפופולריים. מרבית המרווחים של פיפ מט”ח הם 20 ומטה.

תַקָנוֹן

eToro מוסדר על ידי כמה גופי פיקוח לאומיים ובינלאומיים מהשורה הראשונה. באירופה היא עומדת בהוראות בינלאומיות בנוגע למדיניות החברה, פרקטיקה ואבטחת לקוחות. בבריטניה היא מצייתת לרשות ההתנהלות הפיננסית (FCA). בקפריסין היא מצייתת לרשות ניירות ערך של קפריסין, הידועה ביותר בשם CySEC. עם כל מוצר או שירות שנוספו להיצע, על eToro לשפר את עמידתם בסוכנויות הרגולטוריות המפורטות לעיל. eToro מתרחבת כעת לארצות הברית ולשווקים גדולים אחרים, המשמעות היא שעכשיו הם יצטרכו לעמוד בוועדת ניירות ערך ובגופים אחרים..

כלי חינוך ומסחר

אנו ממליצים לכל הלקוחות המתכננים להשתמש ב- eToro, להשתמש בתכונת חשבון ההדגמה. לא נדרש כסף אמיתי לשימוש בתכונת ההדגמה וזה נותן ללקוחות חדשים אפשרות לחקור את הפלטפורמה. עם חשבון ההדגמה, ללקוחות תהיה גישה ל -100,00 דולר להרוויח כסף ויוכלו לסחור איתו, ממש כמו בפלטפורמה החיה. eToro מציע כמה מדריכי חינוך בסיסיים אחרים המכסים נושאים חשובים סביב מטבע החוץ. יש גם סדרה של מאמרים בנושא פינטק. אנו ממליצים ללקוחות להתמקד במיוחד בפרק תיקי eToro, אם הם מעוניינים לעקוב אחר סוחרים אחרים. עבור לקוחות שאינם ארה”ב, קיימים סמינרים מקוונים מדי שבוע המתארחים על ידי eToro. קישור לסמינר מקוון זה אינו קיים באתר ארה”ב. לקוחות שאינם אמריקאים יכולים לגשת למרכז המדיה של eToro, שם ישנם מדריכים, פודקאסטים, מדריכי וידאו ובלוגים.

תכונה עיקרית של eToro

 • ממשק ידידותי למשתמש.
 • לקוחות שאינם אמריקאים יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.
 • לא גובים עמלות מפורשות.
 • סוחרים יכולים לעקוב ולהעתיק את עסקאותיהם של סוחרים רווחיים אחרים.

שְׁמִישׁוּת

פתיחת חשבון חדש היא מהירה וקלה. כל מה שסוחר חדש צריך להשלים את התהליך הוא קו אינטרנט פעיל. לאחר הגשת כל המידע והתיעוד, ישנו אימות של 1-4 ימים. כל תושבי ארה”ב ותושבי אוסטרליה יכולים לפתוח חשבון חדש תמורת 50 דולר. תושבים מחוץ למדינות אלה דורשים 200 דולר לפתיחת חשבון חדש. רק בעלי חשבונות בארה”ב יכולים לפתוח חשבונות מזומנים.

ניסיון מסחרי

קל לבצע שיווק כמו פתיחת חשבון חדש. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור הסחר. המתווך שלך ב- eToro יוכל לסייע לך בכל הצעדים הדרושים כדי להתחיל אותך.

מגוון הנפקות

רק ללקוחות ארה”ב יש אפשרות לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. מחוץ לארה”ב זה תלוי בלאום ובמדינה שלך. אזרח ארה”ב אינו יכול לפתוח חשבון אלא אם כן הוא מתגורר בארה”ב. להלן רשימת הצעות השירות:

 • לקוחות זכאים בארה”ב: 15 מטבעות קריפטוגרפיים
 • לא אמריקאי לקוחות: 16 מטבעות קריפטוגרפיים
 • לא אמריקאי לקוחות: 47 זוגות מטבע
 • לא אמריקאי לקוחות: 30+ חוזים להבדל (CFD)
 • לא אמריקאי לקוחות: כ -2,000 מניות ו -150 קרנות הנסחרות בבורסה (תעודות סל) מ -16 מדינות

תכונות חשבונות

eToro מאפשרת ללקוחות לפתוח חשבון כלקוח קמעונאי או מקצועי. לקוחות קמעונאיים מקבלים כל גישה לכל נכסי המסחר ב- eToro ויכולים לסחור באופן ידני או במצב סחר בהעתקה. ללקוח קמעונאי יש מגבלות מסוימות בכל הנוגע למינוף. לדוגמה, הם עשויים לקבל הגנה על יתרה שלילית והגבלות על סגירת מרווח. סוחרים שבוחרים להיות לקוח מקצועי חייבים לבצע בדיקת התאמה. חשוב לציין כי eToro אינה מציעה שוליים בתיקים ואין לה תוכנית הלוואות מניות. לא משולם ריבית על מזומנים או מטבעות קריפטוגרפיים בחשבונות מתחת ל -5,000 דולר. סוחרים גם לא יוכלו להירשם לתכניות להשקעה מחדש של דיבידנד.

תכונות מחקר

למרבה הצער, אין פלטפורמת מחקר בפלטפורמת eToro. יש מידע זמין על כל מטבע קריפטוגרפי, כולל תרשימים וייעוץ טכני באתר. לקוחות יכולים למצוא באתר גם המלצות משתמשים שיעניקו נקודת מבט מסוימת על הפלטפורמה והצלחותיה.

פיקדונות ומשיכות ב- eToro

הפקדות ומשיכות מהירות וקלות באמצעות eToro. כל הלקוחות החדשים צריכים למלא שאלון פרופיל משתמש יחיד כדי להפקיד עד 2,000 דולר. הוכחת זהות ותושבות נדרשת להפקיד יותר. אין גם דמי הפקדה ב- eToro ויש מגוון של אמצעי תשלום לשימוש לקוחות חדשים, כגון:

 • העברה בנקאית
 • כרטיס אשראי / חיוב
 • פייפאל
 • סקריל
 • נטלר
 • כספי אינטרנט

עם זאת, eToro אכן גובה 25 דולר עבור כל המשיכות והמשיכה המינימלית היא 50 דולר. 25 $ יקרים יותר בהשוואה לסוכני CFD אחרים, אך עם משיכות גדולות זה טריוויאלי. חשוב לציין כי העלות של 25 $ אינה קבועה.

שירות לקוחות

eToro מציעה שירות לקוחות חדש 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. סוחרים חדשים יוכלו להגיע ל- eToro על ידי רישום כרטיס תמיכה או על ידי התקשרות אליהם. היו מקרים בהם סוחרים חוו קושי מסוים לקבל תמיכה בתקופות של דרישת לקוחות כבדה. בקשות לכרטיסי תמיכה מטופלות תוך מספר שעות, בעוד שייקח ליועץ טלפונית זמן רב יותר.

לקוחות עם חשבונות מתחת ל -5,000 $ יכולים לגשת לעזרה באופן מקוון. הלקוחות יוכלו לשוחח בצ’אט עם סוכן חי לאחר שיקבלו קישור צ’אט לשירות לקוחות. לחברים עם חשבונות מעל 5,000 $ מוקצה מנהל חשבונות ייעודי. חשבונות מעל 25,000 $ מסווגים לרמת מועדון פלטינום, שיש לה הטבות ותגמולים גדולים יותר. תמיכה טלפונית זמינה רק באוסטרליה ואין תמיכה בברוקר חי.

כלים ופלטפורמות

מסחר חברתי ב- eToro

סחר חברתי נחשב לאחד המאפיינים הייחודיים ביותר של eToros. נמסר כי eToro נוצר על ידי צוות של אנשים שהבינו כי השקעה בקריפטו עשויה להיות מורכבת להבנה עבור משקיעים חדשים. השקעה אינה באה כטבע שני עבור אנשים רבים. תכונת המסחר החברתי מציידת משקיעים חדשים בידע ובעושר. תכונה זו מאפשרת למשקיעים חדשים לחקות סוחרים של סוחרים מצליחים אחרים. כולם יכולים לשכפל מסחר ברשת eToro. זה נותן לסוחרים חדשים סיכוי להצלחה וגם נותן ל- eToro יתרון תחרותי. קל לניווט של eToro וכנראה ידידותי יותר למשתמש מאשר פייסבוק.

CopyTrades

CopyTrades הוא המאפיין המשמעותי ביותר של eToro. סוחרים חדשים מקבלים הזדמנות להסתכל בתיק העבודות ובהיסטוריה של מאות סוחרי eToro מצליחים, ואז להחליט אם הם רוצים לשכפל את התיקים הללו. CopyTrades מעניקה לסוחרים חדשים טונות של נתונים סטטיסטיים המסבירים כל תיק בפירוט רב. סוחרים חדשים יוכלו להשקיע בין 2000 ל -500,000 דולר בעד 100 תיקים שונים. החיסרון היחיד הוא שניתן למכור את התיקים בכללותם בלבד.

מסחר CopyPortfolio

CopyPortfolio הוא בעצם חבילות של מניות ונכסים אחרים, שניתן להשקיע כמו קרן נאמנות. אלה עמדות CFD בלבד ולא החזקות ניירות ערך בפועל. עם זאת, הם עושים סחר בדיוק כמו תעודות סל. ישנם נושאים שונים של CopyPortfolio. אם סוחר חדש היה משקיע בנושא בנקאי, הוא היה מקבל עמדות של בנקים גדולים וחברות פינטק. יש גם נושאים אחרים כגון Consumer Tech CopyPortfolio או תיק העתקות רפואי של קנאביס. הבחירה היא שלך.

ספר פתוח

eToro נודע במקור כסוחר אתרים והיה אחד עם OpenBook כדי להמחיש את חנות המסעדה והלקוחות שלה. eToro OpenBook אינו רק אפליקציה למסחר אלא גם אפליקציה חברתית. כאן תוכלו להציג את הפרופילים של סוחרים אחרים ולבדוק את מחירי השוק ולהשתמש בו זמנית בכלים כמו CopyPortfolios ו- CopyTrader..

עדכון חדשות חברתי

eToro מתפקד כמו אפליקציית המדיה החברתית הפופולרית, טוויטר. זה נותן לסוחרים הזדמנות ללמוד את החבלים במהירות ומומחים יכולים לחלוק את טיפי המסחר הטובים ביותר שלהם עם שאר קהילת eToro. לכל סוחר יש עדכון חדשות מותאם אישית המותאם לתחומי העניין שלו. סוחרים יכולים גם לבצע עדכונים בפלטפורמה, לדון באסטרטגיות ולתייג אחד את השני בשיחות. סוחרים מקבלים גם התראות או התראות כאשר השוק תנודתי.

מוצרים

מוצרי סחר באתורו

eToro מציעה ללקוחות חדשים שני מוצרים עיקריים: ארנק ה- eToro Blockchain ופלטפורמת המסחר eToro. ארנק הבלוקצ’יין eToro, הוא אפליקציית טלפון נפרדת המיועדת למסחר במטבעות קריפטוגרפיים פופולריים. מטבעות ניתן לרכוש ולמכור באמצעות כתובות בלוקצ’יין ומפתחות פרטיים.

ניתן להוריד את פלטפורמת המסחר eToro לכל מחשב עם חיבור אינטרנט פעיל. הפלטפורמה מתפקדת לחלוטין והמשתמשים יוכלו להתמצא בקלות. לפלטפורמת המסחר eToro יש גם מאפיינים בולטים, כגון מסחר חברתי, CopyPortfolios ו- CopyTraders.

שווקים

פלטפורמת מט”ח

ניתן לסחור על צמדי מטבעות מט”ח בפלטפורמת eToro. ישנם זוגות רבים לבחירה ולכל זוג יש התפשטות שונה.

פלטפורמת מניות

מסחר במניות יכול להיעשות גם בפלטפורמת המסחר eToro. זוהי הבחירה המומלצת לסוחרים חדשים המעוניינים להשקיע בשוקי המניות. eToro עולה על המתחרים שלה בכל הקשור לאפליקציות לסחר במניות.

פלטפורמת CFD

סוחרים חדשים יכולים להשקיע ב- CFD בפלטפורמת המסחר eToro. זה כמובן מבוסס על הערך הנוכחי של המניות. המרווח הוא 0.09% לכלל CFD המניות.

תעודות סל

תעודות סל מתייחס לקרנות הנסחרות בבורסה. תעודות סל מדווחות כחלק מהניירות הערך הפופולריים ביותר בשוקי ההשקעות המסורתיים. תעודות סל הן בעצם אלפי מניות הנסחרות כמו נכס יחיד. משתמשי eToro יכולים לבצע עסקאות CFD במחירי תעודת סל. מרווחי תעודות הסל לעולם לא יעלו על 0.09% עם eToro.

האם יש הבדלים משמעותיים בין eToro לבין מתווכים אחרים?

ישנם עשרות אם לא מאות מתווכי השקעות שונים ברחבי העולם. החלטנו לבדוק את פלטפורמות המסחר הקריפטוגרפיים הטובות ביותר בשוק.

eToro יוצאת מהמקום הטוב ביותר עבור מתווכי CFD, בעוד שמתחרים כמו Plus500 ו- Markets.com מורכבים ומתוארכים בהשוואה לחוויה האינטואיטיבית והידידותית למשתמש שמציע eToro. ל- eToro יש גם עמלות טובות יותר מאשר מתווכים אחרים ב- CFD, מכיוון שהיא אינה גובה דמי פיקדון ואין עמלות נסתרות. עם זאת, eToro נחשבת לחדשה למדי בהשוואה למתחרותיה. סוחרים עשויים לגלות שפלטפורמות כמו Binance מציעות הרבה יותר אלטקוינים ממה שיש ל- eToro.

חשוב לציין כי eToro אכן מקבל תשלומי פיאט, מה שפלטפורמות כמו Binance אינן מקבלות. במקרה eToro דומה מאוד ל- Coinbase ול Gemini. eToro ידידותי למשתמש ורב-תכליתי.

הצעות מחקר eToro

eToro מבינה ששווקים כמו CFD עשויים להיות מורכבים להבנה עבור סוחרים חדשים שנכנסים לשוק. לכן, eToro מציע מרכז חינוך, מלא טונות של מידע, לסוחרים חדשים ומנוסים. מוצעות שתי מנות עיקריות:

1. קורס סוחרים

קורס הסוחרים מפרק מונחי מט”ח מורכבים ומספק כמה אסטרטגיות מסחר בסיסיות, עם מילון מונחים של מושגים פיננסיים.

2. קורס משקיעים

קורס זה הוא יותר קורס סחר עולמי. הוא מכסה נושאים חשובים רבים, כגון ניהול הון וכמה דרכים שונות לניתוח מוצרים פיננסיים, כולל ניתוח טכני מתקדם. יש גם רשימה של סרטוני הדרכה וסמינרים מקוונים עם מסחר בשידור חי. הבלוג eToro הוא גם מקור נהדר למידע.

eToro בבריטניה, ארה”ב, אוסטרליה

ל- eToro לקוחות רבים בבריטניה, אוסטרליה וארצות הברית. עם זאת, מדובר בחברת תיווך חדשה יחסית בארה”ב, אך נהנית מרישוי מלא באמריקה. שני המוצרים זמינים בשלושת השווקים הגדולים הללו.

המסקנה שלנו

eToro הוקמה כחברת תיווך סחר חברתי ומציעה ללקוחות חדשים ומשקיעים פוטנציאליים בקריפטוגרפיה, פלטפורמה אטרקטיבית נוחה לשימוש וניווט. eToro מתמקדת באספקת שירותי מסחר בהעתקה ומתגאה בכך שהיא זכתה בתואר פלטפורמת המסחר החברתית הטובה בעולם באופן בו היא מציעה אפשרויות השקעה הן במניות והן במטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, לקוחות בארה”ב עשויים לחוות חוויה שונה מאלה שמחוץ לארה”ב.

שאלות נפוצות

 • באילו מדינות מקובל eToro?

eToro אינו מקובל בכל המדינות בגלל תקנות CFD. במדינות כמו בלגיה באירופה, ברזיל האמריקאית והונג קונג, אין שירותי CD eToro.

 • איך הפלטפורמה eToro מרוויחה כסף?

eToro גובה מהלקוחות עמלה בגין השימוש בשירותיה, כאמצעי הכנסה.

 • היכן אוכל למצוא משרדי eToro?

eToro ממוקמת בסידני, אוסטרליה, לונדון, בריטניה, ניו ג’רזי, ארה”ב ולימסול קפריסין.

 • מה המינוף המקסימלי ב- eToro?

המינוף המרבי לסוחרים הוא 1:30.

 • האם אוכל להעביר את תיק ה- eToro שלי למתווך אחר?

בְּהֶחלֵט. eToro אכן מפנה מקום לבקשות כאלה. בנוסף למתן CFD, משתמשי eToro יכולים גם לקנות מניות פיזיות.

 • האם eToro יכול להפעיל את IRA או חשבון פרישה אחר?

לצערי לא. eToro אינה חברת השקעות לפנסיה ואין לחשוב עליה בהקשר זה. הפלטפורמה אמנם מציעה תכונות מסחר חברתי, אך אין להתבלבל עם שירותי השקעות אוטומטיים.

 • האם ניתן לשלוח ביטקוין לארנק eToro?

כן, יש לראות בארנק eToro ארנק ממשי בו ניתן לאחסן נכסים. סוחרים צריכים לבדוק באילו מטבעות קריפטוגרפיים תומך הארנק שלהם, ואז לאחסן לפי הצורך.

 • האם זה זול יותר לקנות מניות ותעודות סל בפועל במקום להשתמש ב- CFD של eToro?

כן. עם המתווך הנכון, סוחרים חדשים יוכלו לסחור במניות ותעודות סל בחינם. לאחר שרכשתם מניות אלו, יש עלויות אחזקה נמוכות מאוד. דיווחים על CFDs של eToro כדרך נוחה ומהירה להשקעה.

 • האם אוכל לגשת לחשבון eToro באמצעות הטלפון החכם שלי?

כן אתה יכול. עם eToro יש לך חשבון אחד הנגיש באמצעות מגוון סוגי יישומים שונים, כולל אפליקציית eToro לאייפון..

 • באילו מטבעות קריפטוגרפיים תומכת eToro?

הנה רשימה של המטבעות הקריפטוגרפיים שאפשר לסחור בהם בבורסת המטבעות המרתקים eToro: ביטקוין, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Dash, Litecoin, Cardano, IOTA, Stellar, EOS, NEO, Ethereum Classic, TRON, ZCASH, Binance Coin, Tezos וגראם.

 • כמה כסף עלי להפקיד כשאני מתחיל?

אנו ממליצים לכם להתחיל במינימום. ההפקדה המינימלית ב- eToro היא כרגע 200 דולר. זה כנראה פיקדון טוב עבור רוב המשתמשים. אתה יכול להפקיד עד 2000 $ עבור חשבון בסיסי, ואז הרבה יותר אם תקבל אישור לחשבונך עם תעודת הזהות שלך והוכחת מגורים. אבל בואו נשמור השקעה גבוהה בדולר עד שתרגלו לפלטפורמה.

 • האם אוכל להשתמש במטבע שאינו דולר ארה”ב לתשלום עבור עסקאות eToro?

עסקאות eToro מסולקות כולן בדולרים אמריקאים. אתה יכול להשתמש במטבעות אחרים כמו יורו, אך אלה מומרים לדולר ארה”ב על ידי eToro, ואתה משלם דמי שירות בשיעור של 0.25% בגין צרותיהם..

סוכני ה- Crypto CFD המובילים

אפשרות 24 eToro פלוס 500
FXTB 101 השקעה EuropeFX
FXVC אלבקסו UFX
360 Exness

מילון מונחי CFD

טווח הַגדָרָה
חוזה להבדל (CFD) חוזה להבדל הוא סוג ידוע של מכשיר נגזר פיננסי, בדומה למדדים, סחורות, מטבעות וכו ‘..
חוזים להבדל (CFD) הסכם רשמי בין שני צדדים / אנשים לתשלום הפרש המחיר ממועד פתיחת החוזה ועד סגירת החוזה.
מסחר ב- CFD למשקיעים יש אפשרות ללכת קצר (למכור CFD) אם הם חושבים שמחיר יירד או יימשך זמן רב (לקנות CFD) אם הם חושבים שהמחיר יעלה.
שולים השוליים מתייחסים להפקדה המינימלית הנדרשת.
השוליים ההתחלתיים הסכום ההתחלתי הנדרש על מנת לפתוח את התפקיד. זה נקרא לעתים קרובות גם פיקדון ראשוני.
טווח אמיתי ממוצע ATR מתייחס למדד התנודתיות בשוק לאורך פרק זמן מסוים.
בדיקת גב בדיקת גב מתרחשת כאשר אסטרטגיה עומדת במבחן באמצעות נתונים היסטוריים לצורך אימות.
מטבע בסיס המטבע הרשום הראשון בצמד.
CFD סחורות סוג של CFD שמפיק את ערכו עבור סחורה בסיסית שהוא אמור לעקוב אחריה.
שוק האיחוד שוק שעומד במקום, לא זז מעלה או מטה.
צמד מטבעות פורקס נסחר בזוגות מטבע. הכוונה היא למחיר הנקוב במונחים של הערכים היחסיים של מטבע אחד מול אחר.
סחר במינוף מכונה גם מסחר בשוליים. התהליך בו משקיע לווה סכום כסף גדול ממתווך כדי לפתוח עמדה גדולה יותר.
יחס מינוף כמות המינוף / הכסף שמספק מתווך לסחר במוצר ממונף. הסכומים המוצעים בדרך כלל הם 5: 1, 10: 1 ו -30: 1.
מרווח תחזוקה כמות הכספים המינימלית הדרושה כדי לשמור על עמדות בחשבון פתוחות.
שוליים משומשים סכום הכסף המשמש כיום לשמירה על עמדות פתוחות.
הון עצמי הערך הכולל בחשבון משקיעים.
השוליים בחינם כספים זמינים בחשבון לסחר איתם (לא נמצאים בשימוש כרגע בפוזיציות פתוחות).
חיובי לילה עמלה שגובה מתווך בגין מילוי תפקיד במהלך הלילה. זה מכונה גם חיוב פיננסי בן לילה והוא צמוד לשיעור הריבית של המטבע הנסחר.
קנייה עמדה (“נמשך זמן רב”) עמדה ארוכה היא רכישת נכס, תוך ציפייה שערכו יעלה.
מכירת מיקום (“הולך קצר”) מיקום קצר מתייחס למכירת נכס. עם ציפייה ששווי השוק שלה אמור לרדת.
החלקה ההבדל בין מחיר שוק מבוקש למחיר הממשי בו התמלאה המסחר.
יחס חוב להון היחס בין סך החוב של החברה לכמות ההון שהשקיעו בעלי המניות בחברה.
נגזרים מכשיר פיננסי שמשיג את מחירו מנייר ערך בסיסי, מדד, צמד מטבעות או סחורות.
ערוץ דונצ’יאן אינדיקטור בעל שני קווי גבול הנקבעים על ידי הנקודות הגבוהות והנמוכות ביותר.
מגמת ירידה סדרה של שיאים נמוכים ונמוכים בשוק הקריפטוגרפי.
רווח למניה (EPS) הרווח שהחברה מרוויחה מחולק במספר המניות הבולטות שיש לחברה.
תאריך דיבידנד לשעבר ביום הראשון, קונה של מניה כבר לא חייב בתשלום הדיבידנד שהמניה (או CFD) מציעה.
חשיפה הערך הכולל של כל העמדות שלך בשוק בכל זמן מסוים.
חיוב פיננסי המחיר הנגבה להחזיק בתפקיד נתון מיום מסחר אחד למשנהו. חיוב זה מחושב בדרך כלל על בסיס שיעור המזומנים במדינה בתוספת חיוב ריבית קטן.
מודל דולר קבוע מודל מסוים של דולר קבוע, שבו סכום מסוים מוקצה לסיכון בכל יום נתון.
אחוז סיכון קבוע למסחר הכוונה היא למודל ניהול סיכונים בו מוקצה סכום מסוים של כסף להון המסחר הכולל.
בדיקות קדימה בדיקת אסטרטגיה בזמן אמת, בזמן שהתנועות במחיר מתפתחות.
ניתוח פונדמנטלי שיטה שפותחה להערכת שווי החברה נשענת על דוחות כספיים, יחסי PE, תחזיות צמיחה עתידיות ודוחות כספיים של החברה.
מכירה פומבית לאחר השוק הזדמנות המסחר האחרונה הזמינה ליום לפני סגירת השוק.
מכירה פומבית לפני השוק התאמה זהה למחירים
יחס מחיר לרווח (PE) קביעת השווי הצפוי של פרויקט על ידי חלוקת מחיר השוק הנוכחי לרווח למניה.
הצהרת גילוי מוצרים (PDS) מסמך המוחזק על ידי כל חברת שירותים פיננסיים בכדי לספק ללקוחותיהם את המוצרים והשירותים שלהם. מסמך זה יפרט כיצד פועל המוצר המדובר, היתרונות הפוטנציאליים שלו והסיכונים הנלווים לו.
פירמידה כלל שבו סוחרים מוסיפים למיקום / ים הקיימים שלהם בניסיון למקסם את הרווחים הפוטנציאליים בעסקאות הזכיות.
מסחר תחום טווח נסחר בטווח בו הערך נע בין שתי נקודות עיקריות. שתי הנקודות מכונות בדרך כלל “תמיכה” ו”התנגדות “.
החזר על הון (ROE) התשואה שחברה מייצרת על בסיס הנכסים נטו שהיא מחזיקה.
החזר השקעה (ROI) סכום התשואה שביצעתם על ההון שהופקדתם.
שינוי גודל ייזום עסק על ידי פתיחת עמדה קטנה על מנת לקבוע את נכונותך להעלות אותה למצב רגיל.
קנה המידה לסגור את המסחר בהדרגה כשהוא נע לטובתך או מגיע לאיזה יעד רווח מוגדר.
ניתוח טכני כל הנוסחאות המתמטיות המשמשות לאורך היסטוריית המחירים ו / או נפח השוק במטרה לקבוע את המהלך הבא האפשרי של נכס מסוים.
מסחר פריצות נדיף סוג של אסטרטגיית מסחר המנסה לנצל תנועות קצרות וחדות בשוק לאורך פרקי זמן קצרים יחסית.
כרך מדד למספר המניות או החוזים שהתגבשו במשך פרק זמן מוגדר.
מסחר בעקבות מגמה אסטרטגיית מסחר המנסה להרוויח משווקים שנוטים לנוע מעלה או מטה לפרקי זמן ממושכים.
קו מגמה קו הנמתח על פני תרשים כדי להתאים את התחתונות הגבוהים יותר ברציפות בשווקים מתקדמים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map