חילופי המטבעות המיטביים הטובים ביותר לשנת 2020

הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים ושאלות לגבי מערכות מוניטריות מסורתיות גורמת לכך שאנשים ממהרים לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים. אבל בלי לשקול היטב איך הם עובדים. להלן רשימת הבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2020 המקובצות בדרגות. משכבה 1: מה שאנשים בדרך כלל רואים כמכובד ביותר לשכבה 4: לא מומלץ.

בורסות דרג 1 (מסחר פעיל)

בינאנס

בינאנסאתר Exchange Exchange

בינאנס הינה בורסת המטבע הווירטואלית המובילה בעולם לפי נפח מותאם. בניגוד ל- Coinbase ו- Kraken, Binance תומך במגוון רחב של אלטקוינים (כלומר מטבעות קריפטוגרפיים שאינם ביטקוין). זה מושך יותר אנשים להעביר את הביטקוין שלהם, Bitcoin Cash ו- Litecoin ממרכזיות אחרות לבינאנס כדי לחקור את עולם האלטקוין..

הוא מתאים לסוחרי קריפטו ברמת כניסה בשל מגוון מוגבל של מטבעות קריפטוגרפיים סחירים. למרות שהוא כולל הרבה יותר מטבעות בהשוואה ל- Coinbase כמו Cardano ו- Elastos. הנה א רשימה מלאה של מטבעות קריפטוגרפיים הניתנים לסחירה בקראקן.

בגלל הפופולריות של Binance, מטבעות חדשים רבים שואפים להירשם ב- Binance ולצבור הרבה מוניטין כאשר הם עושים זאת. לפעמים ההודעה על רישום בינאנס עצמה יכולה להעלות את המחירים.

הפופולריות של Binance עשתה את שלה מנכ”ל ג’או צ’אנגפנג (CZ) אישיות בקהילת המטבעות. לדבריו / מעשיו יש כעת השפעה משמעותית.

Binance נפרץ בשנת 2019 תמורת מטבע קריפטוגרפי בשווי 40 מיליון דולר. בינאנס הבטיח לפצות את מי שספג הפסדים מכספו.

PrimeXBT

PrimeXBTPrimeXBT

PrimeXBT הוא גם אחד השחקנים החדשים יותר בתחום חילופי הקריפטו, שהושק בשנת 2018. אשראי ניתן לבורסה זו על היותו אחד השקופים ביותר שנתקלנו בהם. האתר שלהם הוא משאב חד-פעמי לכל מה שרצית לדעת על ה- Exchange ויש להם גם מדריכים מעמיקים כיצד להשתמש בתכונות שונות.

בבורסה חסר מעט מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים, כרגע הם תומכים רק ב -5 מטבעות קריפטוגרפיים: BTC, ETH, LTC, XRP ו- EOS. בנוסף, רק משיכות ופיקדונות ב- BTC נתמכות. עם זאת, מה שחסר להם בתמיכה בקריפטו, הם מייצרים בזמינות לסחור בסוגי נכסים אחרים כגון סחורות, מדדי מניות ומט”ח.

היכולת להתאים אישית את מסך המסחר שלך ולסמן תרשימים היא כנראה משהו שאנליסטים טכניים וסוחרים רציניים חיכו לו מזמן וישאירו אותם לחזור לבורסה..

עיין בסקירה ובמדריך של PrimeXBT.

קראקן

קראקן

לקראקן נוכחות משמעותית באירופה, ולקריפטואים הרשומים יש זוגות פיאט.

חילופי FTX


Exchange זה הושק רק בשנת 2019 – אז עוד חדש יחסית יחסי. הם פלטפורמת מסחר ממונפת במינוף המציעה מסחר בנגזרים. הם נבנו על ידי Alameda Research, בעצמם סוחרי מקצוע האחראים על למעלה מ- 30% מהיקף המסחר בשוק בבורסות הגדולות. FTX Exchange מציעה גם מוצרים ייחודיים כגון מסחר במדדים, כך שסוחרים יכולים לקבל חשיפות למספר אסימונים בחוזה אחד. תכונה מעניינת נוספת היא מסחר בתוצאות הבחירות לנשיאות ב -2020.

FTX Exchange הוא מה שהוא אומר שהוא נבנה על ידי סוחרים, עבור סוחרים. יש להם כבר דמי מסחר תחרותיים מאוד ואף מספקים הנחות למשתמשים ספציפיים, וממשק פשוט להבנה. עם זאת ישנן מגבלות גיאוגרפיות לאנשים ולגופים ממדינות מסוימות, בעיקר בארה”ב.

עיין בסקירה המלאה שלנו כאן.

ביטרקס

ביטרקסביטרקס

מרכזיות אלה אמינות ומציעות שירותים מכובדים. ביטרקס השתמשתי בהרחבה בעבר משום שרשמו הרבה מטבעות. עם זאת בסופו של דבר התרחקתי מביטרקס מכיוון שבינאנס עקף אותם מבחינת בחירת מטבעות.

ביטרקס תסיר את השווקים הבאים לאחר 31 במאי 2019: BTC-COVAL, BTC-SALT ו- BTC-XCP. וה- fהשווקים המאפשרים לאחר 6 ביולי 2019: BTC-LUN, BTC-NEOS, BTC-THC ו- BTC-TKS

פולוניקס

פולוניקספולוניקס

גם אני השתמשתי פולוניקס בעבר בהרחבה. עם זאת, מניסיוני, תהליך הכרת הלקוח שלהם (KYC) ארך זמן רב. במקרה שלי זה לקח 3 חודשים להשלים. זה לא היה מקובל במיוחד כשהיה במהלך שוק השוורים.

תמיכת לקוחות בפולוניקס אינה נוראית, ולכן נראה שהם עדיין חילופי דברים טובים.

1 / ביום שישי, 29 במאי, בשעה 16:00 UTC, השווקים של ARDR, BCN, DCR, GAME, GAS, LSK, NXT, OMNI ו- REP יושבתו עבור לקוחות פולוניקס בארה”ב. כל הנכסים נותרים זמינים למסחר ללקוחות מחוץ לארה”ב. https://t.co/eNWeZTjT5X

– חילופי פולוניקס (@Poloniex) 16 במאי 2019 הודעת הגידור הגיאוגרפי של פולוניקס

עם זאת, אם אתה אזרח ארה”ב, ייתכן שיהיה עליך להיות מודע לנכסי גידור גיאוגרפי של Poloniex עבור לקוחות בארה”ב. ב- 29 במאי 2019, השווקים של ARDR, BCN, DCR, GAME, GAS, LSK, NXT, OMNI ו- REP יושבתו עבור לקוחות אמריקאים..

לאחר גידור השוק של לקוחות, לקוחות עדיין יכולים למשוך את האסימונים מארנקם כל עוד פולוניקס תומכת בו ברחבי העולם. עם זאת, לקוחות לא יוכלו עוד לראות את כתובת ההפקדה שלהם או ליצור כתובת הפקדה חדשה.

בורסות דרג 2 (מסחר עונתי / מטבעות ספציפיים)

Coinbase

Coinbaseממשק משתמש Coinbase

Coinbase היא בורסת המטבעות המובילה בארצות הברית ובבריטניה. יש להם גם רישיונות וחשבונות בנק לפעול במדינות אלה. ל- Coinbase תמיכת לקוחות אמינה, והיא כוללת פיקדונות ומשיכות פיאט. משמעות הדבר היא כי פיקדונות ומשיכות במטבעות מסורתיים כגון USD, EUR וכו ‘נתמכים.

Coinbase מאובטח ללא מקרי פריצה כך. הבורסה היא האפשרות הטובה ביותר עבור אלו החדשים בעולם הקריפטו.

למרות זאת, הבורסה מציעה לבחירתם מטבעות קריפטוגרפיים מוגבלים. בנוסף, הזמינות לקנות, למכור, לשלוח ולקבל מטבע מטבע מסוים תלויה במיקום שלך.

ללקוחות אמריקאים אין מגבלות על ביצוע עסקאות המטבעות הבאים:

  • ביטקוין (BTC);
  • אתריום (ETH);
  • ליטקוין (LTC);
  • ביטקוין מזומן (BCH);
  • Ethereum Classic (ETC); ו
  • אדווה (XRP).

הנה תרשים של המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים על ידי Coinbase בהתאם למיקום שלך.

אמצעי התשלום הנפוצים ביותר מקובלים על ידי Coinbase, למשל כרטיסי אשראי וחיוב.

למרות שהוא בדרך כלל מאובטח, Coinbase היה תחת אש לאחרונה בגלל סבל מהפסקות כאשר היו תנודות עצומות במחירי הביטקוין בחודש מרץ, אפריל ומאי 2020. הפסקות אלה הותירו משתמשים רבים חסרי אונים לבצע עסקאות כאשר הם היו זקוקים למירב. משתמשים פוטנציאליים צריכים לזכור נושא זה כאשר הם שוקלים אם להשתמש ב- Coinbase או לא. למרות ששמענו שחלק מהמשתמשים לא סוחרים אך ורק ב- Coinbase, מה שיכול לעזור להפחית את ההשפעה של הפסקות אלה על התיקים שלהם..

בדוק את סקירת Coinbase שלנו לעיון מעמיק בבורסה זו.

KuCoin

KuCoinKuCoin

ל- KuCoin נכסים ייחודיים ורשימה מקיפה של מטבעות סחירים, היא הוטרפה על ידי נהלי עניים של Know-Your-Customer (KYC)..

בהתחלה, זה איפשר לסוחרים להפקיד ולמשוך כמויות גדולות של ביטקוין כלומר 50 ביטקוין ליום מבלי למסור פרטים אישיים.

היעדר נהלי KYC מעניק לאנשים רבים את הרושם כי KuCoin נואש ממשתמשים בבורסה. ובכך הוריד את המוניטין שלה בקרב פלטפורמות חילופי קריפטו.

מאז הם שינו את מדיניות KYC שלהם ועכשיו אתה יכול למשוך רק עד 2 ביטקוין ליום ללא חשבון “מאומת” כלומר חשבון שהשלים את הליכי KYC.

הואובי, OKEx

הואוביהואובי

הואובי ו- OKEx היו הטיטאנים העיקריים של סין. היו להם הרבה משתמשים סיניים לפני שממשלת סין פגעה בעסקי המסחר במטבעות קריפטו במדינה.

OKExOKEx

זה היה ידוע בכינויו “ואקום הזהב” מכיוון שהוא מחק הרבה מהדומיננטיות של Huobi ו- OKEx. זה ערער את יציבות שתי חילופי החילוצים ופינתו את מקומם לאחרים כמו KuCoin ו- Binance לקחת אחריות.

אני עדיין רואה בהם חילופי דרגות 2 מכיוון שהם עדיין מחזיקים חלק מלקוחות העבר שלהם ומכיוון שיש להם את הטכנולוגיה לעתיד.

ישנן שמועות כי ממשלת סין מאפשרת לחילופים אלה לפעול אך עוקבת אחר עסקאותיהם.

BitMEX

BitMEXBitMEX

BitMEX היא בעיקר בורסת מסחר בשוליים המאפשרת מינוף עצום (כלומר עד פי 50). מסחר במינוף הוא כאשר אינך הבעלים של הביטקוין הפיזי אלא בעל חוזי המסחר.

לרוע המזל, BitMEX אינו פועל בארצות הברית והיזהר שלא להתחבר לחשבון BitMEX שלך שם, חשבונך ייאסר..

למרות ששמעתי על כמה אמריקאים המשתמשים ברשתות VPN (רשתות פרטיות וירטואליות) כדי להסוות את ארץ המוצא כדי לעקוף את המגבלה הזו..

זה לא מומלץ.

ל- BitMEX תמיכת לקוחות גרועה. לקח לי 3 חודשים של הודעות דוא”ל לבטל את ביטול החשבון שלי כאשר נכנסתי בטעות ל- BitMEX בארצות הברית.

חילופי דרגות 3 (סיכונים / בעיות אפשריות)

ביטפינקס

ביטפינקס

למרות שביטפינקס היא בורסה מכובדת, המאבק האחרון שלה עם התובע הכללי בניו יורק על אובדן של 850 מיליון דולר של כספי לקוחות מוריד את אמינותה. נצטרך לראות כיצד ביטפינקס תתגבר על מאבק זה.

מלבד המקרה, יש לו צמד מסחר חזק של BTC / USD.

כדי להתעדכן במתרחש ב- Bitfinex לחץ כאן.

OceanEx

OceanExOceanEx

OceanEX מושק על ידי BitOcean Global, פלטפורמת מסחר רשומה ומורשית ביפן. הוא נוצר על ידי צוות ליבה של חברים עם ניסיון עבר ממורגן סטנלי, BNP פריבאס ודלויט. OceanEX מתגאה בשלל תכונות אבטחה של AI כדי לשפר את בטיחות המשתמשים והמסחר. OceanEX הוא מרכז המסחר של המערכת האקולוגית VeChainThor, עם כל נכסי VeChain רשומים וזוגות המסחר של VeChain. אמנם יש לו הרבה מאפיינים אטרקטיביים, אך מצאנו נזילות חסרת נכסים וקשיים רבים הן בקנייה והן במכירה של מטבעות שונים.

למידע נוסף על VeChain ועל המערכת האקולוגית שלה, עיין במדריך ה- Vechain שלנו.

BitMax

BitMaxBitMax

ניסיתי את ההחלפה הזו מכיוון שקיבלתי הרבה בקשות מצופים.

עם זאת אני ספקן לגבי חילופי דברים שעושים “כריית עסקאות”. כריית עסקאות היא המקום בו אתה צובר זיכויים או מחליף אסימונים בתמורה למסחר.

זה ממריץ ישירות את המסחר בשטיפה בפלטפורמה, שם סוחר בו זמנית מוכר וקונה את אותם הנכסים.

זה בתורו יוצר דוחות מטעים על היקפי המסחר בבורסה.

BitMax הודיעה ב -18 במאי 2019 כי לצורך יציבות ארוכת טווח בכלכלת האסימונים, היא תנעל לצמיתות 3,000,000 אסימונים של BTMX מחלק הכרייה הממתין ב -20 במאי 2019..

ליציבות ארוכת טווח של כלכלה סמלית, https://t.co/ZgbxdXzvT8 ינעל לצמיתות 3,000,000,000 BTMX מחלק הכרייה הממתין ב -20 במאי. מנגנון שחרור ומהירות למכירה פרטית יישאר ללא השפעה לעת עתה. https://t.co/keo9elx23a

– רשמי BitMax (@BitMax_Official) 18 במאי 2019 הודעת BitMax על נעילת אסימוני BTMX

הבורסה תכריז בעתיד על מנגנון השחרור החדש.

חילופי דרגות 4 (הימנעו מהחלפות אלה)

HitBTC

HitBTCHitBTC

לשלושת המרכזיות הללו יש פרקטיקות מפוקפקות מאוד.

לדוגמה, HitBTC אין מדיניות KYC אמיתית. נראה כי אין להם בעיה רבה בהפקדת כמויות גדולות של כספים. עם זאת, אם אתה סוחר או רוצה למשוך הרבה הם פשוט יאסרו או ישעה את חשבונך עד שתתקשר איתם. זה קרה לי באופן אישי וכשחקרתי זאת גיליתי שרבים אחרים חוו את אותה החוויה.

לאחרונה חל גל חדש של משתמשים שהתלוננו על הצורך למסור פרטים מוגזמים על מקור הכספים שלהם.

ישנם גם משתמשים שעשו חקירות משלהם והגיעו למסקנה כי הבורסה היא חדלת פירעון.

YoBit

YoBitYoBit

לבורסה תהליך גמילה מטריד.

סיכום

דרגה 1: Coinbase, קראקן, בינאנס, חילופי FTX, ביטרקס, פולוניקס,

דרגה 2: KuCoin, הואובי, OKEx, BitMEX

דרגה 3: ביטפינקס, BitMax, OceanEx

דרגה 4 (הימנע): HitBTC, YoBit

לסיכום, ביצוע בדיקת רקע בפלטפורמת קריפטוגרפיה לפני ההרשמה היא הדרך הטובה ביותר למנוע אובדן העושר הדיגיטלי שלך. בעקבות הרשימה שלעיל הוא צעד אחד ענק לעבר מטרה זו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map