דמי Coinbase- כיצד להימנע מהם

Coinbase, כמו רוב חיובי הבורסות דמי נסיגה. עם זאת יש טריק מסודר המאפשר לך להימנע מדמי משיכה. Coinbase היא הבורסות הפופולריות ביותר בקריפטוגרפים בארה”ב ובבריטניה בשל היכולת לרכוש ישירות מטבעות קריפטוגרפיים עם פיאט, כמו גם להיות אחת מהבורסות הבודדות המאפשרות לאזרחי ארה”ב לסחור. רבים לא רק משתמשים ב- Coinbase כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, אלא גם לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. כך ששימוש תכוף בבורסה, דמי משיכה בהחלט יכולים להסתכם. להלן כמה טיפים מובילים ופריצות למניעת או הפחתת דמי Coinbase.

למידע נוסף על חילופי המטבעות הטובים ביותר במדריך שלנו.

הפחת את עמלות Coinbase בעת שליחת הביטקוין

Coinbase ו- Coinbase Pro (בעבר נקרא GDAX הן שתי מהפלטפורמות הפופולריות יותר ברחבי העולם בהן אנשים יכולים לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase ו- Coinbase Pro פועלים כיום בארה”ב, אירופה, בריטניה, קנדה, אוסטרליה וסינגפור. משתמשים יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים כגון Bitcoin, Ethereum ו- Litecoin.

Coinbase לעומת Coinbase Pro: מה ההבדלים?

Coinbase ו- Coinbase Pro הם למעשה שני מוצרים נפרדים אך קשורים זה לזה. Coinbase הושק לראשונה בשנת 2012 ומטרתו לספק פלטפורמה ידידותית למשתמשים ללא ניסיון לרכוש ולמכור ביטקוין באמצעות העברות בנקאיות. בשנת 2015, עם ההתעניינות והפופולריות הגוברת במטבעות קריפטוגרפיים, החברה התרחבה ויצרה Exchange Coinbase – בורסת ביטקוין בארה”ב כדי לאפשר מסחר בביטקוין ובקריפטו. מכיוון ש- Coinbase Exchange היה מעבר לתחום המקורי עבור המשתמשים ה”מזדמנים “שלהם יותר, הם החליטו למתג אותו מחדש ל- GDAX – Global Digital Asset Exchange (המכונה כיום Coinbase Pro).

GDAX ו- Coinbase בהשוואה

GDAX ו- Coinbase בהשוואה

Coinbase – מקום בו לקוחות יכולים לקנות, למכור, לשלוח, לקבל ולאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

Coinbase Pro (לשעבר GDAX או Coinbase Exchange) – בורסה לסוחרים מקצועיים. מלבד שיש אותן פונקציות כמו Coinbase, Coinbase pro גם מאפשר למשתמשים לבצע את הפעולות הבאות:

  • סחר בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים;
  • להציב שוק, להגביל ולהפסיק הזמנות; ו
  • יש תרשימי מסחר מפורטים יותר לניתוח מגמות לטווח קצר (למשל פנקס הזמנות, נפח וכו ‘).

הכי חשוב, ל- Coinbase Pro עמלות נמוכות יותר ובעסקאות מוגבלות מסוימות, אגרות אפס.

מהם העמלות על Coinbase ו- Coinbase Pro?

דמי עסקה של קנייה / מכירה של Coinbase

ל- Coinbase יש את העמלות היקרות ביותר בהשוואה לשאר מה שאנחנו רואים כמחליפי מטבע מטבע 1. מטבעות מטען א עמלה של 0.50% לרכישות ומכירות של מטבעות קריפטוגרפיים. נוסף על כך, Coinbase גובה גם דמי Coinbase. עמלת Coinbase היא גדול יותר של (1) תשלום אחיד בהתאם לגודל ההזמנה; (2) א אחוז משתנה תלוי באזור שלך וסוג התשלום.

להלן העמלות השטוחות שגובה Coinbase:

סכום עסקה כולל עמלת עסקה (USD, EUR, GBP)
פחות מ -10 דולר 0.99 דולר, 0,99 אירו, 0,99 פאונד 
יותר מ- $ 10, פחות מ- $ 25 1.49 דולר, 1,49 אירו, 1,49 פאונד
יותר מ- $ 25, פחות מ- $ 50 1.99 דולר, 1,99 אירו, 1,99 פאונד
יותר מ- $ 50, פחות מ- $ 200 2.99 דולר, 2,99 אירו, 2,99 פאונד

תשלום אחיד


להלן האחוז המשתנה למשתמשים בארה”ב. בדוק כאן עבור אחוזים משתנים למדינות אחרות.

אחוז משתנה בארהאחוז משתנה בארה”ב

הנה המחשה כיצד לחשב את עמלת העסקה שלך בקנייה / מכירה. לדוגמא, אני בארצות הברית ורוצה לרכוש ביטקוין בשווי 20 דולר ארה”ב באמצעות כרטיס החיוב שלי. התשלום האחיד שלי יהיה 1.49 דולר ארה”ב מכיוון שסכום העסקה הכולל עולה על 10 דולר ארה”ב אך פחות מ 25 דולר ארה”ב. בעוד שהאחוז המשתנה יהיה 3.99% מכיוון שאני משלם בכרטיס חיוב. במקרה הזה, Coinbase יגבה ממני USD 1.49 כי העמלה האחידה גבוהה מהאחוז המשתנה.

דמי המרה של הצפנה למטבעות

להמרות קריפטו לקריפטו למשל USDC ל- BTC, או BTC ל- ETH, Coinbase גובה מרווח רווח של עד 2%. המרווח המדויק יהיה תלוי בתנודות השוק באותה עת.

דמי מסחר של Coinbase Pro

לעומת זאת, Coinbase Pro פועל על פי מודל שכר טרחה של יצרן. אתה ייחשב “לוקח”אם אתה מבצע הזמנה במחיר השוק, וההזמנה הזו מתמלאת באופן מיידי. מצד שני, אתה “יַצרָן”אם ההזמנה שביצעת לא תואמת מיד להזמנה קיימת. במקרה שרק חלק מההזמנה שלך תואם באופן מיידי, תשלם את דמי הלוקח עבור החלק הזה בלבד. לאחר מכן תשלם את דמי היצרן עבור יתרת ההזמנה הכוללת כאשר היא תואמת.

העמלות של Coinbase Pro נגבות כאחוז מהעסקה המדוברת. באשר לאחוז, זה יהיה תלוי בסכום הכולל שנסחרו המשתמשים בחודש אחד כדלקמן:

עמלת מסחר ב- Coinbase Proעמלת מסחר ב- Coinbase Pro

בהתבסס על האמור לעיל, למשתמשים בנפח קטן, למשל. אלה שסוחרים פחות מ -10,000 דולר ארה”ב לחודש, העמלות שלהם יהיו 0.50% מכל עסקה.

כמובן, אחת השיטות האפשריות להפחתת עמלות המסחר היא לעבוד לקראת דרגה גבוהה יותר על ידי הגדלת נפח המסחר החודשי שלך. לדוגמה, אם נסחרות יותר מ- $ 10,000 דולר בחודש, דמי ה- Maker ו- Taker יורדים ל -0.35%, המשמעות היא הפחתה של 15% בדמי המסחר..

פריצת Coinbase: השתמש ב- Coinbase Pro (GDAX) כדי להימנע מדמי משיכה מ- Coinbase

Coinbase דמי נסיגה יכול להיות מאוד גבוה. כאשר משתמשים מושכים את מטבעותיהם מפלטפורמת Coinbase, Coinbase יגבה מהמשתמשים עמלה על סמך אומדן דמי העסקה ברשת שהם צופים שישלמו. Coinbase הצהיר כי בנסיבות מסוימות, העמלה שמשלם Coinbase עשויה להיות שונה מההערכה. כך שיש אפשרות שהתשלום המשוער שמשתמשים צריכים לשלם הוא גבוה יותר מדמי העסקה ברשת ששולמו בפועל על ידי Coinbase.

עם זאת, עשויה להיות דרך להימנע מדמי משיכת Coinbase. על פי Coinbase, הם אינם גובים תשלום עבור העברת מטבעות קריפטוגרפיים מארנק Coinbase אחד לאחר. מכיוון ש- Coinbase ו- Coinbase Pro (GDAX) הם בבעלות אותה חברה, שליחת הכספים שלך מ- Coinbase ל- Coinbase Pro תהיה מיידית וחינמית מכיוון שמדובר בהעברה מארנק Coinbase אחד לאחר..

Coinbase Pro מציע דמי משיכה בחינם עבור נכסים דיגיטליים כמו ביטקויןCoinbase Pro מציע דמי משיכה בחינם עבור נכסים דיגיטליים כמו ביטקוין

המפתח כאן הוא זה Coinbase Pro אינו גובה דמי משיכה. לאחר מכן תוכל לשלוח את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך מ- Coinbase Pro לכל ארנק אחר מחוץ לפלטפורמת Coinbase מבלי לשלם דמי העברת רשת..

משוך מטבע מטבע אחר

לביטקוין דמי ההעברה היקרים ביותר ב- Coinbase. אחת הדרכים להפחית את עמלות ההעברה היא להחליף ביטקוין למטבע מטבע אחר כמו Litecoin או Bitcoin Cash. מטבעות אלה יהיו זולים יותר להעברה, וניתן להחליף אותם לביטקוין לאחר סיום ההעברה בבורסה המקבלת.

השתמש ב- Exchange אחר

אם דמי Coinbase יקרים מדי עבורכם, תוכלו תמיד להשתמש בבורסה אחרת כמו Binance או FTX Exchange. בורסות אלה מציעות שיעורי משיכה תחרותיים יותר ויש להן גם סוגים רבים יותר של אפשרויות קריפטו. למידע נוסף על חילופי המטבעות הטובים ביותר במדריך שלנו.

האם Coinbase יקר לשימוש?

עמלות Coinbase עולות בקנה אחד עם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כאשר עסקאות שבין 50-200 דולר נגבות 2.99 דולר. עם זאת עבור עסקאות גדולות יותר, Coinbase גובה עמלת אחוז משתנה של 1.49%. בכל דבר העולה על 10,000 דולר ארה”ב, אנו ממליצים להשתמש בשולחנות מסחר ללא מרשם (OTC) אשר טובים יותר בטיפול בכמויות גדולות עם תעריפים גמישים יותר. הנה רשימה של 5 שולחנות ה- OTC המובילים.

לקריאה נוספת

למידע נוסף על ביטקוין, מטבעות קריפטוגרפיים וכיצד להתחיל, עיין בקורס שלי שנוצר בשיתוף פעולה עם ג’ף קירדייקיס מ- Uptrennd.- Bitcademy: למד, השקיע & סחר בביטקוין – תוך פחות משעה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map