ה- PIT היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית בעלת ביצועים גבוהים התומכת בביצועים גבוהים במיוחד, באבטחה ובגישה לרשת בנקים עבור עסקאות פיאט. ה- PIT מיוצר על ידי Blockchain.com, ותיק בתעשיית מטבעות קריפטוגרפי שחוקר וארנק הבלוקצ’יין משמש מיליונים. כדי לבנות את הבורסה, שכר Blockchain.com ותיקי סחר מ- NYSE, גוגל, גולדמן זאקס, UBS ו- TD Ameritrade. נקודת המכירה העיקרית של ה- PIT היא היעילות וההגינות של מנוע המסחר המותאם אישית “מרקורי” יחד עם הקהל הגדול 40 מיליון Blockchain.com כבר יש.

בסקירה זו נצלול לעומק את תכונות המסחר ב- PIT, עמלות מסחר ומשיכה, אבטחה והערכת נזילות.

“החלטנו לקחת את העניינים לידיים ובנינו מרכזיה שתציב את המשתמשים במקום הראשון, כולל ארנקי 40M בפלטפורמה שלנו.”

פיטר סמית ‘, מנכ”ל Blockchain.com

קנה Crypto ישירות עם USD או EUR

אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר של ה- PIT היא היכולת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בדולר ארה”ב או יורו. בבורסה מוסדרת, ל- PIT יש חשבונות בנק במצב תקין הן בארה”ב והן באיחוד האירופי. לקוחות אלו יכולים לקנות ביטקוין מבלי לשלם עמלות כרטיסי אשראי יקרות (מנפיק כרטיסי האשראי של Binance גובה 5% על קניית מטבעות קריפטוגרפיים). משמעות ההסדרה פירושה גם שה- PIT כבר השיג את הביקורות וההיתרים הדרושים להפעלת חילופי דברים.

סליקה יומית לפיאט

מאפיין מכירה גדול עבור ה- PIT הוא הסליקה היומית של פיאט לרשת בנקים מובילים באירופה ובארה”ב. זה מונע בצורה דרסטית בעיות נזילות בכל הנוגע לפיאט, כמו כישלונות משיכת פיאט. תכונה זו תהיה האטרקטיבית ביותר עבור משקיעים מוסדיים (נתמך על ידי PIT Proהזקוקים לגישה ישירה לכמויות גדולות של פיאט.

אודות Blockchain.com

Blockchain.com מאפשר למשתמשים לגשת לבורסת PIT ישירות בארנק שלהם.

ה- PIT נוצר על ידי Blockchain.com, ה- החברה הראשונה להקים חוקר בלוקצ’יין לביטקוין. Blockchain.com הושק בשנת 2011, עם האתר blockchain.info ו- blockchain.com. בשנת 2013 הם השיקו ארנק ביטקוין עבור iOS ו- Android. בשנת 2014 סגרה Blockchain.com את מימון המטבע הדיגיטלי השני בגודלו בסביבות גיוס תרומות של 30.5 מיליון דולר מ- Lightspeed Venture Partners ו- Moasiac Ventures..

ממשק מסחר פשוט

ממשק המסחר של PIT

ה- PIT מציע ממשק מסחר פשוט וקל לקריאה. היסטוריית המסחר, פנקס ההזמנות והיסטוריית המחירים מוצגות בצורה נקייה מאוד בממשק המסחר. הקצה הקדמי תומך גם בהתאמה אישית רבה, ומאפשר למשתמשים להשתמש ב- TradingView כדי לצייר דפוסים ומגמות.

דמי ההחלפה של PIT

ה- PIT גובה דמי מסחר באמצעות מערכת שכבתית המבוססת על כמות הדולר הנסחרת. ברמת ההתחלה, העמלות מתחילות ב -0.14% ליצרנים ו -0.24% ללוקחים. עמלות היצרן יורדות משמעותית ככל שעולה היקף הסחר, כאשר עמלת היצרן הנמוכה ביותר היא 0.02% עבור היקפי סחר מעל מיליארד דולר.


נִדבָּך נפח תוך 30 יום יַצרָן טייקר
1 0.00 $ – 99,999.99 $ 0.14% 0.24%
5 2,500,000.00 $ – 4,999,999.99 $

0.04%

0.18%
10 20,000,000.00 $ – 24,999,999.99 $ 0.03% 0.14%
15 $ 1,000,000,000.00+ 0.02% 0.05%

האם ה- PIT מאובטח

בעוד ש- PIT היא בורסת מטבעות חליפין חדשה, Blockchain.com הייתה בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים מאז ההתחלה. Blockchain.com מספקת ארנקים למיליוני משתמשי מטבעות קריפטו עם שיא אבטחה מצוין. זה נותן ל- Blockchain.com מוניטין חזק ונוכחות בענף. זה מציב את Blockchain בראש הרשימה ליתר ביטחון (עם זאת, אנו תמיד ממליצים למשתמשים להוריד כספים מהבורסות לאחסון ארוך טווח ולארנק שלהם, כמו Ledger Nano X)..

כאמצעי אבטחה נוסף, קיימת תכונה אופציונלית לאגד את חשבון ה- PIT עם הארנק הנייד של Blockchain. זה יספק אבטחה נוספת בחשבון.

באילו מטבעות תוכלו לסחור ב- PIT

נכון להיום ה- PIT תומך במסחר בביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), דולר ארה”ב, ביטקוין מזומן (BCH), כוכבים (XLM), פקסוס סטנדרט (PAX), ליטקוין (LTC) ו- USDT.

סקירת ה- PIT Exchange

ציון ביקורת: 4.5 / 5

ל- PIT שלושה יתרונות עיקריים – שפע משתמשים, גישה לרשת חשבונות בנק בארה”ב & האיחוד האירופי, ומוניטין ארוך טווח במרחב הקריפטו. בעוד שבשנת 2019 נרשמה זרם פתאומי של בורסות, לרובן אין רישיונות לעבוד עם בנקים או ביקורת שעברה. עם ממשק פשוט לשימוש, אך עם זאת התאמה אישית רבה, ה- PIT קל לשימוש לסוחרים חדשים וגם תכונה עשירה למומחים.

{ "@הֶקשֵׁר": "http://schema.org/", "@סוּג": "מוצר", "מותג": "בלוקצ’יין", "שֵׁם": "בורסת ה- PIT", "תמונה": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/11/the-PIT.jpg", "תיאור": "ה- PIT הוא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בעלי ביצועים גבוהים התומכים בביצועים גבוהים במיוחד, באבטחה ובגישה לרשת בנקים עבור עסקאות פיאט", "סקירה": { "@סוּג": "סקירה", "כּוֹתֶרֶת": "סקירת בור בור: הנשק הסודי של Blockchain.com", "שֵׁם": "בורסת ה- PIT", "תיאור":"ה- PIT הוא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בעלי ביצועים גבוהים התומכים בביצועים גבוהים במיוחד, באבטחה ובגישה לרשת בנקים עבור עסקאות פיאט", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/pit-exchange-review/", "reviewBody": "ה- PIT הוא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בעלי ביצועים גבוהים התומכים בביצועים גבוהים במיוחד, באבטחה ובגישה לרשת בנקים עבור עסקאות פיאט. ה- PIT מיוצר על ידי Blockchain.com, ותיק בתעשיית מטבעות קריפטוגרפי, שחוקר וארנק הבלוקצ’יין משמש מיליונים. כדי לבנות את הבורסה, שכר Blockchain.com ותיקי סחר מ- NYSE, גוגל, גולדמן זאקס, UBS ו- TD Ameritrade. ל- PIT שלושה יתרונות עיקריים – שפע משתמשים, גישה לרשת חשבונות בנק בארה”ב & האיחוד האירופי, ומוניטין ארוך טווח במרחב הקריפטו. בעוד שבשנת 2019 נרשמה זרם פתאומי של בורסות, לרובן אין רישיונות לעבוד עם בנקים או ביקורת שעברה. עם ממשק פשוט לשימוש, אך עם זאת התאמה אישית רבה, ה- PIT קל לשימוש לסוחרים חדשים וגם תכונה עשירה למומחים. ", "תאריך פורסם": "2019-11-1", "סקירה דירוג": { "@סוּג": "דֵרוּג", "ratingValue": "4.5", "דירוג גרוע ביותר":"0", "bestRating": "5" }, "מְחַבֵּר": { "@סוּג": "אדם", "שֵׁם": "מייקל גו" }, "מוֹצִיא לָאוֹר": { "@סוּג": "אִרגוּן", "שֵׁם": "בוקסינג", "סֵמֶל": { "סוּג": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "הצעות": { "@סוּג": "הַצָעָה", "priceCurrency": "דולר אמריקאי", "מחיר": "0.00", "url":"https://pit.blockchain.com" }}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector