Holochain, enerji dolu Merkezi Olmayan bir uygulama geliştirme platformudur. Uçtan uca bağlantı ile geliştirmeye izin verir. Bu rehber size bir fikir verecektir. Holochain teknik analizden temel fiyat geçmişine kadar fiyat tahmini ve beklenen büyüme. Bu rehberin sonunda HOT fiyatlarının ne kadar yükseleceğine dair güzel bir resim göreceksiniz. Ayrıca Holochain’in gelecekte potansiyeli olup olmadığını da bileceksiniz. Başlayalım.

Holochain hakkında

Holochain teknoloji Blockchain’den daha iyi çalışabilen dağıtılmış bir bilgisayar ağıdır. Dağıtılmış uygulamalar uygulandıkça ağ verimliliğinde herhangi bir düşüş olmaması için P2P ağ iletişimi aracılığıyla sonsuz bir ölçeklendirme yeteneğine sahip olduğu bildirilmiştir. Holochain, geliştiricilere Blockchain’e alternatif olarak merkezi olmayan uygulamalar (Dapps) oluşturmak için bir platform sağlamak üzere tasarlanmıştır..

Genellikle, Blockchain girişimleri merkezden uzaklaştırılır; ancak küresel bir ağ kurarak Holo zinciri farklı bir yol izledi. Bu sadece tıkanıklık ve gölgeleme rahatlamasındaki küçük bir varyasyondur. Blockchain olarak adlandırılamayan ve bu nedenle Holochain olarak adlandırılan yeni nesil bir kurumsal ağ tasarladıklarını iddia ediyorlar. Ağ, Eric Harris-Braun ve Arthur Brock tarafından tasarlandı ve ortak kuruldu.

Holochain Açıklaması

Holochain Vs Blockchain

Her iki Blockchain ile karşılaştırıldığında, Holochain ve Blockchain’in temel yapısı çeşitli varyasyonlar gösterir. Spesifik olarak, ikisinin yapısı büyük ölçüde farklılık gösterirken, amacın bazı benzerlikleri vardır. Yeterince ilginç olan Holochain, kafasını neredeyse her şeye çevirmeyi amaçlayan fütüristik bir teknolojidir..

Blockchain gibi Holochain, ağ katılımcıları arasında işlemleri güvenli ve şeffaf hale getirmeyi amaçlamaktadır. Kriptografik olarak, tüm sistemlerdeki bilgiler güvenlidir ve bilgiler manipüle edilemez veya değiştirilemez. Ayrıca, iki ağ, kullanıcıların eşler arası bağlanmasına izin verir. Bu, merkezi bir otorite olmadan bireysel olarak iletişim kurmalarına yardımcı olur.

Düğümler, Blockchain ağındaki işlemleri yürütmek ve doğrulamak için tek ağa bağlıdır. Zincirlere daha fazla blok katıldıkça, hesaplama yükü ve işlem ücretleri de artar. Aksine, düğümler Holochain’deki zincirleri üzerinde çalışır. Daha fazla hesaplama alanı var.

 

Holochain (HOT) Fiyat Analizi ve Geçmişi

Holo pazara bir ICO 29 Mart – 28 Nisan 2018 tarihleri ​​arasında gerçekleşti. 20 milyon doları aştı. Plan, daha fazla piyasa oynaklığı ile pekiştirilen göreceli bir başarıydı. Token, ICO sırasında 0.0001 $ olarak değerlendirildi. Sonraki hafta 6 Mayıs’ta, oranlar 0,002 dolara çıkarıldı ve toplam kapitalizasyona bir milyar doların üçte biri eklendi. Sonra, hız çarpıcı bir şekilde düştü ve Holo, Ocak 2019’a kadar biraz 0.0003-0.0006 dolar dalgalandı..

Ocak ayının ortasında, kripto para birimleri yeni bir geliştirme turuna girdi ve şu ana kadar fiyatlarında önemli bir başarısızlık meydana gelmedi. Holochain. Zirve turu, 21 Mayıs’ta, bir jetonun 0,0022 ABD Doları değerinde ve yaklaşık 300 milyon ABD Doları piyasa değeriyle değerlendiği zaman başladı.

Bununla birlikte, döviz kuru şimdi tekrar düştü ve 114 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0.0006864 dolar civarında dalgalandı. Holo şimdi bu parametre ile kripto derecelendirmede 51. sırada yer alıyor.

  1. Polkadot Fiyat Tahmini 2021-2025 – DOT 40 Dolara Ulaşacak mı?
  2. Yıldız Fiyat Tahmini 2021-2025 XLM 5 $ Mümkün?

Holochain Fiyat Tahmin 2021,2022,2023,2024 ve 2025

Hol0 Fiyat Tahmin 2021

Holochain birçok iniş ve çıkışa gitti. Holochain’in bizi şaşırtmaktan asla vazgeçmediği birçok an var. Gelişmeler de beklenenden daha yavaş oldu. Ayrıca madalyonun yıl boyunca sabit kalması bekleniyordu ancak Ne yazık ki!

TradingBeasts’in tahminlerine göre 2021’in güzel bir geceyle bitmesi bekleniyor. Fiyatın Aralık 2021’e kadar 0.0008879 $ olacağı tahmin ediliyor. Cüzdan Yatırımcısı da madeni paraya karşı bir miktar umut gösterdi. Onlara göre, madalyonun bu yılın sonuna kadar 0,00739 dolardan işlem görmesi bekleniyor. Holochain’in DigitalCoinPrice tahmin de çok mantıklı. Foruma göre Holo (HOT) fiyatları yıl sonuna kadar 0,00102300 $ ‘a yükselecek.

Holochain Fiyat Tahmin 2022

Holochain, hacminde küçük bir artışla 2021 Ocak ayının başlarında 0.0006 dolardan işlem gördü. Fiyat yükseliş eğilimi göstermeye başladı. Önümüzdeki aylarda fiyatlar yükselebilir çünkü Holochain kendi özel ekosistem teknolojilerini kullanıyor. TradingBeasts’in tahmin raporuna göre, fiyat Kasım ayı sonuna kadar 0.0008844 $ ile 0.0.0010404 $ arasında değişebilir. Göre Cüzdan Yatırımcısı, Holochain, 2022’nin sonunda 0.000750 dolara ulaşabilir.

Holochain (HOT) Fiyat Tahmin 2023

Holo HOT ağının yaratıcılarının çabaları nedeniyle coin fiyatı 2019 ve 2020 başında yükseldi. 2021 iyi bir noktada başladı. Mevcut yıl için, Dijital Fiyat Parası HOLO fiyatını tahmin etti. HOT’ın 2023 sonunda 0,00141089 $ ‘a ulaşmasını bekliyorlardı. Bu arada, Ticaret madalyonun geleceği konusunda da çok umutlu. Yaklaşık 0,0010509 $ ila 0,00015454 $ arasında bir fiyat öngörüyorlar. Aynı slogan içinde, Cüzdan Yatırımcısı minimum 0,000042 ila maksimum 0,000127 ABD Doları arasında bir fiyat bekliyor..

Holochain (HOT) Fiyat Tahmin 2024

Bu tarihe kadar gelişmelerin önündeki engellerin kaldırılması gerektiğini düşünüyoruz. Gittikçe daha fazla geliştirici Holochain’in vizyonunu benimsedikçe, büyümeye devam edecek. Piyasadaki en iyi madeni para tahmincilerinden biri olan TradingBeasts, bir Holochain (HOT) fiyatının 0,0012076 ila 0,0017759 dolar arasında olabileceğini öne sürdü. Cüzdan Yatırımcı ise coin’e farklı yaklaşıyor. Tahminlerine göre, fiyatlar 0.000124 $ ‘dan 0.0000062 $’ a kin tutacak..

Holochain Fiyat Tahmin 2025

DigitalCoinPrice bu madeni paraya kusursuz bir yaklaşıma sahiptir. Bu tahmin platformu, Holochain madeni parasının şu anki seviyesinde çok uzun bir süre sabit kaldığına inanıyor. HOT yakında piyasayı devralma potansiyeline sahip. Madeni paranın 2025 yılına kadar 0,00211283 $ değerinde olacağı tahmin ediliyor. 1 $ işaretine yaklaşırsak, 2025’ten itibaren 5 yıl sürebileceğini veya Holochain’in Bull piyasasında yer almasının mümkün olabileceğini söylemek zor..

Bununla birlikte, DigitalCoinPrice’ın aksine, Wallet Investor coin’e farklı bir şekilde yaklaşıyor. Tahminlerine göre, 2025 yılında Holochain’in yıl boyunca ortalama 0.0001040 $ fiyatla 0.000069 $ ile 0.000035 $ arasında işlem görmesi bekleniyor..

Holochain (HOT) Fiyat Tahminlerimiz

Holochain, 2021’de 0, 0006 $ işlem fiyatıyla yolculuğunu açtı. Ekip üyeleri ve geliştiriciler yeterince eğitilmiş ve en son teknolojileri BUIDL olarak uygulamak için hızlıdır, bu da HOLO’nun devam eden büyümesi ve teknik gelişimi nedeniyle önemli olacağını göstermektedir. 2025’in sonunda, Holochain karşılığında 0,0458 dolar olacak ve gelecekte 0,56 dolara ulaşabilir..

SICAK Nereden Alınır?

Daha sorunsuz ve daha güvenilir performans için Holo Token satın alınabilir. Holo Hot Coin haberine göre HOLO, pazarda büyük bir ivme yarattı. Bu nedenle, bu madeni para gibi tüm büyük borsalarda mevcut –

  • Binance
  • UniSwap Borsası
  • Hotbit

HOT nerede saklanır

HOT’ı satın aldıysanız, saklamak için güvenli bir cüzdanınız olduğundan emin olun. Birkaç cüzdan, kripto (donanım ve yazılım) depolamanıza ve yatırım yapmanıza yardımcı olabilir. Sıcak token fiyat görünümü, umut verici bir artışa işaret ediyor ve yatırımları değerli kılıyor. Güvenli bir cüzdan, madeni paralarınızı saklamayı ve onlarla ticaret yapmayı daha basit ve daha etkili hale getirir. Sıcak jetonları saklamak için farklı cüzdan türleri mevcuttur. Onlardan bazıları

  • Defter
  • MetaMask
  • Trust Wallet
  • ImToken

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini SSS

Holochain 1 dolara ulaşabilir mi??

Yukarıdaki rakam, piyasanın ne kadar değişken olduğuna bağlıdır. Madeni para 1 $ ‘a ulaştı ama şimdi değil. Bir boğa piyasasında yer alması gerekiyor ve fiyat otomatik olarak 1 $ işaretine ulaşacak.

Holo iyi bir Yatırım mı?

Evet, uzun vadeli nedenlerle kripto piyasasında Holo’ya yatırım yapmaya devam ederseniz, gelecekte karlı ve kazançlı olacaktır..

Holochain ve Holo arasındaki fark nedir?

Holochain, kullanıcıların kimliklerini ve işlemlerini yönetmelerine yardımcı olan bir veri toplama motorudur. Holo, Holochain’deki yazılım geliştiricilerin uygulamalarını barındırmalarına olanak tanıyan dağıtılmış bir barındırma ağıdır.

Holochain mayınlı olabilir mi?

Holochain açık kaynaklı bir ağdır ve HAYIR, madencilik yapılamaz. Holochain düğümleri, tüm Blockchain’i ağlarında saklamaz ve onaylamaz. Holochain’in çıkarılamamasının nedeni budur.

Sonuç

Farklı Holo fiyat tahminlerini göz önünde bulundurarak Holo fiyatını sonuçlandırmak için muhtemelen çok erken. Altcoin’in beş yıl içinde büyümesi beklense bile, Holo’nun yatırım yapmaya değip değmeyeceğini belirlemelisiniz. İlginç olan, Holo fiyatının geçen yıl sabit kaldıktan sonra artması. Geçmişteki 20 kat büyüme nedeniyle, ICO sahiplerinin iki katı Holo’dan makul bir gelir elde etti. Buna kazançlı deniyor ve Holochain için gelecek hala parlak. Şimdi yatırıma başlamak karlı.

Yine de yanıtlanması gereken sorularınız mı var? Size örtülü var. Aşağıdaki yorum yapın ve mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me