Tron Fiyat Tahmini 2021 – TRON (TRX) İyi Bir Yatırım mı?

TRON (TRX), En büyük ve 20. sıradaki kripto para birimlerinden biri, kumarbazlar ve oyuncular arasında yüksek talep görüyor. Size daha iyi bir fikir vermek için buradayız TRON fiyat tahmini önümüzdeki yıllar için. Dünyanın dört bir yanındaki kripto uzmanları ve analistleri, madalyonun ileride harika bir geleceğe sahip olacağına dair varsayımlar yapıyor. Yatırımcılar ve tüccarlar, daha iyi bir fikir edinmek için TRON’un tahminlerini bilmek istiyorlar. Ancak önce şirketin temel taşlarına ve ne olduğuna bir göz atalım.!

TRON (TRX) nedir?

TRON ademi merkeziyetçilik yoluyla interneti güçlendirmek için oluşturulmuş merkezi olmayan bir makinedir. Merkezi olmayan uygulamaların geliştiricilerine, Ethereum’un yaptığı gibi yerel Blockchain’lerinde akıllı sözleşmeler yoluyla dinamik protokoller oluşturup kullanmalarına yardımcı olur. Bu kripto paranın uzun vadeli hedefi eğlence sektöründe devrim yaratmaktır. Bunu yapmak için ekip, önde gelen geliştiriciler, akış platformları, sosyal ağlar vb. İle işbirliği içinde ortaklık kurdu..

Justin Sun, TRON’un arkasındaki adamdı. Başlangıçta Ethereum ağı için bir ERC-20 belirteci olarak oluşturuldu. Ancak ICO’daki lansmanından kısa bir süre sonra proje büyük bir hit oldu ve ekip Blockchain’i başlattı. Blockchain’in başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra TRX, kendi ağının Blockchain’ine kaydırıldı..

Tüm bunlar, birçok TRON’un kendi içinde inşa etmesine ve çok fazla destek ve ilgi toplayarak çok hızlı büyümesine yardımcı oldu. Ayrıca her gün TRON’un borsalar ve diğer işletmelerle ortak olduğu haberlerinin geldiği bir dönem de vardı. Ağ Bit torrent’i satın aldıklarını açıkladığında yutturmaca gerçekti..

  1. Chainlink Fiyat Tahmin 2021-2025 | LINK 100 dolara ulaşacak mı?
  2. Dogecoin Fiyat Tahmin 2021-2025 | DOGE 1 $ ‘a ulaşabilir mi??

TRON Fiyat Analizi & Tarih

Fiyat tahminlerine geçmeden önce madalyonun geçmişte nasıl bir performans gösterdiğine bir göz atalım. TRX, Eylül 2017’nin ortasında faaliyete geçti. TRON’un fiyatı o zamanlar 0,001984 dolardı. Bununla birlikte, madeni para çok geçmeden şimdiye kadarki en büyük kripto boğasına geldi ve kademeli olarak yukarıdaki en düşük seviyelerden 0,275647 dolara yükseldi..

Neredeyse tüm kripto para birimi fiyatları doğrudan veya dolaylı olarak Bitcoin’e bağlıdır. Bu durumda TRX de farklı değil. Bitcoin olarak birçok dönemde düşüş ve yükseliş eğilimi gösterdi. Ancak tek başına Bitcoin fiyatı, Tron’un fiyatının bağlı olduğu faktör değildir. Büyük devlerle ortaklık, madalyonun popülaritesi ve ani piyasa eğilimleri gibi diğer faktörler de TRON’un geçmiş fiyatlarını etkiledi..

Ağustos ve Kasım 2019 arasında TRON fiyatı 1 ile 2 sent arasında azaldı. Zorlu bir zamanın ardından, PR kampanyaları ve Bit Torrent token TRX entegrasyonu sayesinde tekrar arttı. Ocak 2019’da TRON’un fiyatı 0,27 doları aştı, ancak sonunda düştü. Bugün 0,02802 $ değerinde işlem görüyor.

TRON Fiyat Tahmin 2021

TRX Fiyat Tahmin 2021-2022

Önümüzdeki yılı dört gözle bekliyoruz, proje büyüdükçe TRON fiyatları kesinlikle daha yüksek. Wallet Investor tarafından yapılan tahmine göre, 2021 ortalarında 0,05-0,08 dolarlık bir fiyat tahmin edilebileceğini ve 2021 Aralık ayı sonunda fiyatta 0,21-0,30 ABD doları arasında yüksek bir artışın öngörüldüğünü tahmin ediyor. Analistler, boğa hareketi 2020’nin sonunda bir yerde gerçekleşirse, fiyatların 0,34- 0,41 ABD Dolarını aşmasının beklendiğini tahmin ediyorlar..


2021-2025 TRON Fiyat Tahmini

TRX’in fiyatı TradingBeasts fiyat tahminine göre 2020’de artacak. Mevcut TRX para kuru 0,02802 dolar, ancak TRON 2022’nin sonunda ortalama 0,0427285 dolar olabilir. Ancak tahmin önümüzdeki yıllar için oldukça istikrarlı ve TRX döviz kurunun 0,0464246 ile 0,0483635 dolar arasında değişmesi bekleniyor..

Fiyat artışı 2024 yılında da devam edecek. Onların tahminlerine göre fiyatların 0,0653120 ila 0,0676992 $ aralığında olacağı tahmin ediliyor. TradingBeasts’in bu tahmin oranları oldukça basit ve makul.

TRX Fiyat Tahmin 2023

Fiyat tahminleri, madalyonun piyasada piyasaya sürülmesine bağlıdır. Giderek daha fazla yatırımcı para birimine uyum sağlamaya istekli olduğu için, önümüzdeki yıllarda daha değerli hale gelme şansı var. Yatırım amaçları hakkında konuşurken, uzun vadeli yatırım fırsatları arıyorsanız, TRON en iyi seçenektir. Düşük grafik oranı, göz ardı edilebilir olduğu ölçüde toplamdır. Piyasa tahmini, TRON’un (TRX) önümüzdeki 5 yıl içinde% 1325,58’lik uzun vadeli bir yatırım taahhüdü ile yükseleceğini gösteriyor. Madeni paranın 2023’e kadar 0,54-0,60 dolarlık bir fiyata ulaşması bekleniyor..

Tron Fiyat Tahmin 2025-2030

Madeni paranın daha büyük bir hayran kitlesi ve bu TRON’un (TRX) iyileştirilmesi için sürekli gelişen destekçileri var. TRON’un kurucusunun kendisi bir kripto meraklısı ve madalyonun sürekli yenilenmesine inanıyor. Grup, dünyanın her yerinden yüksek profilli kuruluşlarla bağlantı kurduğundan, uzun vadeli yatırımlar için en iyi seçenek olabilir. 2025’in sonunda, TRON’un 0,76 $ değerinde işlem görmesi bekleniyor..

Bu arada veya önümüzdeki 4 ila 5 yıl içinde, benimseme oranı bugünkü orandan daha yüksek olabilir. Erişilebilirlik oranı, diğer kripto para birimlerine kıyasla yüksek olabilir. Yani 2030’un sonunda TRON’un 1 dolara kadar çıkacağı tahmin ediliyor. Ancak bu tahmin ancak piyasa bir boğa veya düşüş eğiliminden geçerse ve piyasanın ne kadar değişken olduğu durumlarda mümkün olacaktır..

TRON (TRX) Fiyat Tahmin 2021-2025

Coinliker tahmin hizmeti, TRON için en iddialı potansiyel tahmin olan 5 yılda token başına 0,55 $ ‘a kadar vaat ediyor. Onlara göre TRON, muazzam umut vadeden gerçekten iyi bir kripto para birimidir. TRX’in fiyatı, benimseme oranı arttıkça artacaktır.

TRON (TRX) Fiyatlarına İlişkin Trendler

2017’de piyasaya sürülen TRON, piyasadaki oldukça genç bir kripto paradır. Madeni para, lansmanından bu yana birçok fiyat dinamiği gördü. İşte kendiniz için karar vermenin makul olduğunu düşündüğümüz bazı gerçekler.

  • Piyasaya sürüldükten sonra gerçekleştirilen kripto para çok beğenildi. 2017’de başlangıç ​​fiyatı 0,05 dolar civarındaydı.
  • 2018, kripto para birimleri için altın çağ oldu. TRON, tarihinin tüm zamanlarının en yüksek seviyesine yaklaşık 0,30 dolara ulaştı..
  • Yılın başlangıcı büyük bir hit olmasına rağmen. Ancak 2018 böyle bir hayal kırıklığı ile kapatıldı. Madeni para 0,01 dolara düştü.
  • O zamana kadar 2020’ye kadar kaydedilen en düşük fiyat 0,00686 $ değerindeydi..
  • Bugün TRON (TRX) 0,02802 $ değerinde işlem görüyor..

TRON (TRX) nereden alınır

TRON şu anda en çok hırsızlık yapan ve en popüler dijital paradır. Neyse ki, borsada TRON’u destekleyen bazı ünlü isimler var. TRON’u satın almanın kolay yollarından biri takas yapmaktır. Binance, Etoro ve Poloniex sektördeki büyük isimlerden bazıları.

Piyasa değeri açısından Binance başı çekiyor. Borsa, diğer ünlü kripto paralarla alım satım çiftleri sunar. TRX’i borsadan doğrudan satın alamazsınız. Üçüncü şahıslara ait bir coin satın almanız gerekiyor ve ardından o coin’i TRX ile takas edebilirsiniz. Banka veya kredi kartınız ile kolayca işlem yapabilirsiniz.

TRON (TRX) Nasıl Saklanır

Madeni paralarınızı saklamanın birçok yolu vardır. Her yolun kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Cüzdanın türü çok fark yaratır. Küçük bir yatırım yapmayı planlıyorsanız, mobil cüzdanlar sizin için en iyi paket olacaktır. Fakat:

Büyük miktarda para tutmayı planlıyorsanız, o zaman en iyi seçenek donanım cüzdanlarıdır. Donanım cüzdanları, sektördeki en iyi güvenlik protokollerini sağlar. Asla saldırıya uğramazlar veya güvenliği ihlal edilmezler. Cihazlar pahalıdır ancak güvenilir, taşınabilir ve birinci sınıf güvenlik özellikleri sağlar.

TRON Fiyat Tahmin SSS’leri

TRON 5 yıl içinde değer kazanacak mı??

Uzun vadeli yatırım düşünüldüğünde TRON’un çok daha iyi performans göstermesi mümkün olabilir. Madeni para piyasada kendine yer açma potansiyeline sahiptir..

TRON 1 $ ‘a ulaşacak mı??

Önümüzdeki yıllar TRON için hiç olmadığı kadar dalgalı olacak. 10 yıllık forma bakarsak, 2030 yılına kadar TRON’un yaklaşık 1 $ kadar işlem görmesi bekleniyor. Pazar şu anda dalgalı ve iyi performans gösteriyor.

TRON (TRX) İyi Bir Yatırım mı?

Dijital para birimlerine yatırım yapmayı düşünüyorsanız, TRON sizin için en iyi seçenek olabilir. Madeni para uzun vadede karlı bir yatırım olabilir. Ve önümüzdeki yıllarda 1 dolara ulaşması bekleniyor.

Sonuç

TRON’u lansmanının başlangıcından beri tanıyorsanız, o zaman para biriminin son yıllarda nasıl performans gösterdiğine dair evrimini bilmelisiniz. Başlangıçta Ethereum üzerine inşa edilen en popüler Blockchain projesiydi. Blockchain’i başlatmak dönüm noktasıydı. Para birimi düşmeye başladıktan kısa bir süre sonra Tezos ve yıldız gibi yeni paralarla değiştirildi. Madeni paranın ileride iyi bir geleceği var ve yukarıda tartıştığımız gibi büyümesi bekleniyor. Geçmişte bazı düşükler vardı ama yüksekler baskındı.

Tüm bunlar ve hala TRON, coinmarketcap’ta 20. sırayı elinde tutuyor. Madeni para, her zaman kripto piyasasının trend listesinde yer alır. Bu eğilimin TRON’a yeni bir yükseliş getireceği umuluyor. Bloga bir şey eklemek ister misiniz? Bunu aşağıdaki yorum bölümünde tartışalım.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map