סקירה fxvc 2020

FXVC היא פלטפורמת מסחר והשקעות מקוונת לסוחרים באירופה ובדרום אפריקה. FXVC מציעה לסוחרים חדשים אפשרות לסחור עם למעלה מ -250 מכשירי CFD פיננסיים, כולל מט”ח, Crypto, Commodities, מניות ומדדים. ניתן לסחור בכל המכשירים הללו באתר, הכולל תרשימים הניתנים להתאמה אישית מלאה, ביצוע מהיר, תמיכה בשירות לקוחות וכלי מסחר חדשניים. FXVC מספקת גם לסוחרים סביבת זמן אחזור נמוך שמגובה בהזנות מחירים נרחבות.

מה זה FXVC?

FXVC הוקמה בשנת 2014 והיא שותפה רשמית של לידס יונייטד פלטינום. המתווך מוסדר על ידי ועדת ניירות ערך בקפריסין (CySEC), תחת Centralspot Trading Limited.

לסוחרים אפשרות לבחור בין חמישה סכומי פיקדון מינימליים שונים והטבות נוספות כמו הנחות, גישה לאותות מסחר ומשאבים נוספים אחרים.

כמה תכונות עיקריות אחרות כוללות:

 • תמחור שקוף
 • תהליך הפקדה ומשיכה פשוט
 • למעלה מ -250 נכסי סחר פופולריים
 • ספריית משאבים חינוכית
 • פלטפורמות מרובות לנוחות & מסחר יעיל

האם FXVC היא תרמית?

FXVC מוסדר ורישויו ניתן באתר. החברה שקופה לחלוטין בכל הנוגע לעמידה ומרגיעה את הלקוחות כי יש חשיבות מרבית לבטיחותם. מומלץ תמיד לסוחרים לוודא שהם מבצעים מספיק מחקר על המתווך שנבחר לפני פתיחת חשבון. עם זאת, בכל הנוגע ל- FXVC, יש מספר ביקורות חיוביות כדי להרגיע את הסוחרים הפוטנציאליים באמינותם.

יתרונות וחסרונות

יתרונות חסרונות
✔️ מוסדר & מורשה Assets נכסים ומכשירים מוגבלים
✔️ פלטפורמה מבוססת אינטרנט ידידותית למשתמש Trading כלי מסחר מוגבלים
✔️ עלון מסחר יומי ❌ אין פלטפורמות MetaTrader4
✔️ אקדמיה אחת על אחת Is נדרש מינימום של 2,500 $
✔️ מדי יום & סקירת שוק שבועית ❌ תכונות עיקריות דורשות גודל חשבון
✔️ מסחר אותות מרכזיים ❌ גובים דמי חוסר פעילות

תַקָנוֹן

FXVC הוא שם מסחרי של Centralspot Trading Ltd ומורשה ומוסדר על ידי רשות ניירות ערך בקפריסין, המכונה CySEC. CySEC הוא אחד הרגולטורים האמינים ביותר בכל הקשור לפלטפורמות תיווך מקוונות. המטרה העיקרית של CySEC היא פיקוח ובקרה על חברות מורשות המציעות שירותי השקעה ו- CFD. CySEC היא מדינה באיחוד האירופי ותקנותיה ופעילותה הכספיות תואמות את חוק ההרמוניה הפיננסית האירופית של MiFID.

עוד דווח כי FXVC שילבה אבטחה מתקדמת. תכונת אבטחה זו יושמה כדי להגן על סוחר מידע אישי ופיננסי. מתווך זה נותן עדיפות לאבטחת הסוחרים. FXVC עומד גם בהנחיות KYC המוסדרות על ידי הרשויות. בדרך כלל, ברוקרים שיש להם רישיונות מאומתים יכולים להיחשב אמינים או לגיטימיים.

הנה כמה מפרטי הרישוי של FXVC שנמצאו בדיווחי התקשורת:

 • FXVC האיחוד האירופי נמצא בבעלות סנטרלספוט מסחר (קפריסין) בע”מ, אשר מוסדרת על ידי CySEC עם מספר רישיון 238/14. הם ממוקמים בכתובת: Gladstonos 110 פינת רחוב Mesologiou, איה טריאס 3032, לימסול, קפריסין. מספר הטלפון בבריטניה הוא: +442039361455.
 • FXVC אוסטרליה בבעלות Intelligent Financial Markets Pty Ltd. הם מורשים על ידי ASIC עם מספר רישיון AFSL 426359. הם ממוקמים בכתובת: Level 33, כיכר אוסטרליה, 264 George Street, סידני NSW 2000 אוסטרליה. כתובת הדוא”ל היא: [מוגן בדוא”ל], ומספר הטלפון שלהם הוא: +61283113274.

באילו מדינות FXVC זמין?

FXVC זמין באירופה ובדרום אפריקה. למרבה הצער, FXVC לא יכול לקבל סוחרים מארצות הברית.

פלטפורמות מסחר זמינות

למרבה הצער, FXVC אינה משתמשת בפלטפורמת MetaTrader4 הפופולרית, אולם סוחרים יכולים להפעיל את פלטפורמת FXVC WebTrader ישירות מדפדפן המתווכים. הפלטפורמה מבוססת רשת וסוחרים חדשים צריכים רק להיכנס לחשבון שלהם. אין צורך להוריד שום תוכנה או אפליקציה כדי שהסוחר יוכל לגשת לפלטפורמה. הפלטפורמה ידידותית למשתמש באופן סביר, אולם יש לה פונקציונליות מוגבלת, תלוי בחשבון שנבחר. ישנם גם מגוון כלים שונים לבחירה בפלטפורמה וניתן להתאים את התרשים בהתאם להעדפת הסוחרים.

כיצד FXVC מתפקד?

ל- FXVC היצע מרשים. לסוחרים חדשים יש גישה ליותר מארבעה סוגים של נכסי מסחר ומספקים לסוחרים פונקציונליות גידור, כדי להגן מפני התנודתיות בשוק. נמסר כי FXVC פועלת ברמה גבוהה וגם רמת השירות היא מצויינת. החברה דיווחה כי היא אמינה ואמינה בכל הקשור לסיוע ללקוחות חדשים בביצוע עסקאות. מתווך זה מבוסס דפדפן, בעוד שסוחרים מנוסים רבים עשויים להעדיף את פלטפורמת MetaTrader4, הפלטפורמה מבוססת הדפדפן אינה מציעה חוויה רעה כלל. למעשה, מההתבוננות שלנו, אנו מעודדים יותר מתווכים ליישם אפשרות זו כתכונת חשבון נוספת. תכונת החשבון המדורגת היא בונוס נוסף. סוחרים יכולים לבחור את החשבון המתאים ביותר לזמינותם.

לוח השנה הכלכלי של FXVC

לוח שנה כלכלי משמש בעיקר משקיעים לצורך מעקב אחר השוק והאירועים, כולל אינדיקטורים כלכליים והחלטות מדיניות מוניטרית. אירועים אלה מוכרזים בדרך כלל או מתפרסמים בדוח פיננסי. FXVC מספקת לסוחרים שלהם נגישות ליומן כלכלי המופעל על ידי Trading Central. סוחרים יכולים לצפות בתאריך ובשעה של אירועים כלכליים בזמן אמת. כלי זה מסייע בהחלטות מסחריות מוצלחות וניתן להשתמש בו לצורך חיזוי ואסטרטגיית מסחר. ניתן לסנן את לוח השנה גם לאינטרסים של הסוחר.

כלים חינוכיים

FXVC אכן מספק לסוחרים משאבים ותכנים חינוכיים שיכולים לסייע לסוחרים חדשים עם הניסיון והידע לקבל החלטות מסחריות מושכלות. תוכן זה כולל הדרכות, סרטונים וניתוח שוק. משאבים חינוכיים אחרים כוללים:

 • ניתוח שוקזה בעצם מידע מעמיק על השוק הנוכחי כדי לסייע לסוחרים בקבלת החלטות.
 • WebTV: מדור ה- WebTV הוא מרחב השראה הכולל קטעי וידאו בשווקים שונים ברחבי העולם.
 • מילון מונחים למסחר: מילון המונחים המסחר מפרש מונחים מ- A-Z כדי לסייע למתווכים בהבנת השוק.

מכשירי מסחר

FXVC מציעה ללקוחות למעלה מ -250 מכשירים למסחר מקוון משכבות הנכסים הבאות:

 • סחורות
 • מניות
 • מט”ח
 • מטבעות מטבעות
 • CFDs

חשבונות מסחר

ל- FXVC חמש אפשרויות חשבון שונות לבחירת סוחרים. זה כולל ברונזה, כסף. חשבון זהב, פלטינום ו- VIP. ההפקדה המינימלית מתחילה מ -2,500 דולר בחשבון הברונזה. יתכן שתבחין כי סכום זה גדול בהרבה בהשוואה למתווכים אחרים. ככל שגודל החשבון גדול יותר, העמלה שגובה היא נמוכה יותר. המינוף המקסימלי שגובה סוחר הוא 1:30 ללקוחות שנחשבים לא מקצועיים.

להלן ההפקדות המינימליות הנדרשות עבור כל חשבון:

 • ארד: 2500 אירו
 • כסף: 5000 אירו
 • זהב: 10,000 אירו
 • פלטינה: 25,000 אירו
 • VIP: 100,000 אירו

חשבון הדגמה

הפלטפורמה מציעה גם תכונת חשבון הדגמה בחינם עם ההצטרפות. חשבון ההדגמה מאפשר לסוחרים חדשים לחוות את הפלטפורמה, ללא סיכון עם כסף וירטואלי. אנו ממליצים לכל הסוחרים החדשים והמנוסים להשתמש בחשבון הדגמה כדי לצבור ניסיון ו לעשות את עצמם נוחים. יש גם חשבונות אסלאמיים שצריכים לציית לחוק השריעה.

סוחרים העוסקים בלקוחות מקצועיים חייבים להחזיק בתיק של יותר מ -500 דולר, שאינו כולל נכס או מזומן, היסטוריית מסחר מאומתת ורקורד מוכח של טיפול במשרה מקצועית הכוללת נגזרים. סוחרים מקצועיים מסווגים תחת תקנת ESMA, שמשמעותה שסוג זה של חשבונות הוגבל על ידי הגנת יתרה שלילית, שירותי קרן פיצויים למשקיעים ונציב תלונות הציבור. דמי המתווך משתנים כל הזמן. חשוב להיזהר מאגרות שאינן מוזכרות בסקירה זו. אנו ממליצים לכל הסוחרים החדשים לקרוא את כל המידע האפשרי לגבי המתווך שלהם.

תכונות עיקריות של סיווג סוחר / לקוח מקצועי

 • סחר במינוף גבוה יותר: היתרון הזה הוא כנראה אחד המשמעותיים ביותר שמגיעים לסיווג סוחרים מקצועיים. לסוחרים יש גישה למינוף גבוה, מה שאומר שסוחרים יורשו לסחור באמצעות מגוון אסטרטגיות מסחר, תוך שימוש בפחות כספים תמורת כסף גמיש יותר. & ניסיון מסחר בניהול סיכונים. מינוף מביא גם את הסיכון להפסדים גדולים יותר.
 • שמור על הגנה על איזון שלילי: בדרך כלל, מתווכים אינם נדרשים להפריד את כספי הסוחר המקצועי מהכספים שלהם, מה שאומר שהם יכולים להפקיד אותם לספקי נזילות, ואם ספקי נזילות אלה יצאו מכלל עסק, הכספים שלך עלולים לאבד. ב- FXVC אנו מפרידים את כל כספי הלקוח שלנו מהכספים העצמיים ואנו ממשיכים להציע לך את ההגנה על היתרה השלילית הן עבור סוחרים קמעונאיים והן עבור סוחרים מקצועיים שתמנע ממך לאבד יותר ממה שהשקעת.
 • מדיניות הביצוע הטובה ביותר: עם מתווכים אחרים אתה עלול לאבד את זכותך למדיניות הביצוע הטובה ביותר על פי הגדרתה מהתקנה הרלוונטית. מדיניות הביצוע הטוב ביותר עבור סוחרים קמעונאיים מחייבת את המתווכים שלהם לתת עדיפות לביצוע ההזמנה במחיר הטוב ביותר האפשרי. גורם זה שולט בשיקולים אחרים כמו מהירות הביצוע, גודל ההזמנה שלך, עומק השוק הנוכחי וכו ‘אשר כולם ממלאים חלק באיכות ותוצאת ההזמנה שלך..
 • תקשורת וגילוי סיכונים: FXVC שקוף לחלוטין עם הסיכונים הכרוכים במסחר, במיוחד בשוק הקריפטוגרפי ההפכפך. לדברי המתווך, סוחרים חדשים אינם צריכים להיות מודאגים מסעיפים נסתרים או מהפתעות אחרות.

שירות לקוחות

לסוחרי FXVC יש גישה לצוות שלם של תמיכה ייעודית בשירות לקוחות. צוות זה נועד לשמור על הקשר בין מתווך לסוחר. לדברי המתווך, צוות התמיכה בשירותי הלקוחות יעיל ביותר, עם זמן אספקה ​​מהיר. צוות שירות הלקוחות יכול לסייע בכל שאילתה או דאגה בה הלקוחות נתקלים בזמן המסחר בפלטפורמה. יש טופס מקוון זמין בדף הבית של האתר, לחלופין יש גם מספר טלפון וכתובת דוא”ל באתר. פונקציונליות של צ’אט חי היא דרך נוספת להגיע לצוות התמיכה בשירות הלקוחות.

פיקדונות ומשיכה

דווח כי ל- FXVC יש תהליך הפקדה ומשיכה חלקה. מתווך זה מקבל מגוון של אמצעי תשלום שונים, כולל העברות בנקאיות, כרטיסי אשראי וחיוב, Neteller ,, Skrill ועוד כמה אחרים. לא כל השיטות זמינות להפקדות ולמשיכות, זה תלוי מאילו סוחרים במדינה הם. לטענת המתווך, ניתן לעבד משיכות תוך 24 שעות. חשוב לציין כי סוחרים יכולים למשוך רק באמצעות אותו חשבון בנק שמימן את חשבון FXVC בתחילה. זוהי תכונת אבטחה נוספת.

עשויות לחייב עמלות מסוימות באמצעות אמצעי תשלום מסוימים. בחלק משיטות התשלום יש מגבלות ומגבלות עסקאות. זה מצוין גם באתרים רבים אחרים. ייתכן שיהיה צורך באימות נוסף כדי לבטל הגבלות אלה מחשבון. FXVC אינו מקבל כל תשלום של צד שלישי. כל הפרטים על חשבון מסחר פעיל צריכים להיות תואמים למידע שנמסר עם ההרשמה. האתר מוגן גם על ידי אישור SSL, המגן על סוחרים מפני הונאה או גניבה. ניתן לפתוח את כל החשבונות באמצעות USD, EUR ו- GBP.

כיצד לפתוח חשבון

פתיחת חשבון היא מהירה וקלה, ולא אמורה לארוך יותר מ 20-30 דקות, אלא אם כן יש לסוחר בעיות באימות מידע. בדף הבית יופיע לחצן “פתח חשבון” שיפתח טופס קצר להשלמת סוחרים חדשים. הסוחר יתבקש למסור מידע כגון השמות המלאים, מספר איש הקשר, כתובת הדוא”ל והמדינה בה הם מתגוררים. לאחר הגשת מידע זה, הסוחר יידרש לאמת את החשבון. זו הסיבה שחשוב לסוחרים חדשים להגיש מידע מדויק, אחרת החשבון לא יצליח לאחר האימות. בדרך כלל, נדרש מסמך זיהוי ממשלתי והוכחת כתובת.

חשוב לציין כי אין צורך בהפקדה בעת ההרשמה, אולם נדרש להפעיל את החשבון לסחר חי. ניתן להשתמש בחשבון ההדגמה גם ללא ביצוע הפקדה. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן בעת ​​ניסיון להירשם, צוות תמיכת הלקוחות יוכל לסייע.

מגבלות מינוף & שולי מסחר

כדי לפתוח עסקה ב- CFD ולמנף מוצרים מסוימים, על המסחר להתחייב לספק את המרווח הראשוני בחשבון המסחר. כדי לשמור על עסקאות פתוחות, על הסוחרים להתחייב להבטיח שההון העצמי בחשבון השוטף יהיה שווה או עולה על מרווח התחזוקה. חשוב שסוחרים חדשים יכירו בכך שהמרווח לכל מכשיר שונה וכי הוא נמצא בזכות המתווכים לשנות את דרישות השוליים באופן עונתי, תוך התראה מתאימה..

 • להלן מגבלות המינוף ושולי המסחר עבור כל סוג נכס: ציית ל 30: 1 לזוגות מטבע גדולים;
 • 20: 1 לזוגות מטבע שאינם גדולים, זהב ומדדים עיקריים;
 • 10: 1 לסחורות שאינן מדדי הון וזהב;
 • 5: 1 עבור מניות בודדות וערכי ייחוס אחרים;
 • 2: 1 למטבעות קריפטוגרפיים

המסקנה שלנו

לאחר קריאת דוחות רבים וביקורות חיוביות באינטרנט, אנו מאמינים כי FXVC הוא מתווך אמין שעלול לספק לסוחרים תשואות גבוהות. כמובן ששוק הקריפטו משתנה מדי יום, אך חשוב שסוחרים חדשים יבצעו את המחקר הדרוש בכדי לוודא שהם מקבלים תמיד החלטות מסחריות מושכלות. אנו ממליצים לקרוא על עדויות משתמשים חיוביות ומשוב שקיימים ברשת. FXVC הוא אחד המתווכים היקרים יותר שם, מכיוון שהמתווך גובה פיקדון מינימלי גבוה. עם זאת, אנו ממליצים לסוחרים פוטנציאליים לבחון מקרוב את התכונות של כל חשבון לפני שהם מחליטים לפטר את המתווך.

שאלות נפוצות

 • כיצד אוכל לאמת את חשבוני?

המסמכים הבאים נדרשים על מנת לאמת את חשבונך:

 1. זיהוי שהונפק על ידי הממשלה: עותק צבעוני של תעודת זהות תקפה שהונפקה על ידי הממשלה, כגון רישיון נהיגה, תעודת זהות לאומית או דרכון. תאריך התפוגה חייב להיות תקף. על המסמך כולו להיות נוכח בעותק שהועלה כולל שם מלא, מספר תעודת זהות, תמונה ותאריך תפוגה.
 2. הוכחת כתובת: עותק צבעוני של חשבון שירות תקף כהוכחה לכתובת הנוכחית שלך. זו יכולה להיות בקשת תשלום / קבלה, שנשלחו לכתובת המשפטית שלך, כגון חשבון מים / חשמל / גז / אינטרנט / טלפון קווי, או הצהרת בנק שהונפקה לאחרונה. על מנת שיאושר, יש להוציא את חשבון השירות / הצהרת הבנק תוך ששת החודשים האחרונים להגשתו. על המסמך כולו להיות נוכח בעותק שהועלה כולל שמך המלא, כתובתך, תאריך ההנפקה ולוגו חברת השירות.
 3. כרטיס אשראי: אם נעשה שימוש בכרטיס אשראי למימון החשבון, אנו דורשים עותקים צבעוניים קדמיים ואחוריים של הכרטיס.
 4. בהתאם לשיטת ההפקדה, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבקש תיעוד נוסף בכדי להבטיח אימות לקוח נכון.
 • באיזה מטבע אוכל להשתמש למסחר?

אתה יכול לפתוח חשבון ביורו, GBP או USD.

 • האם עלי להפקיד כסף לרישום?

לא. לא נדרש פיקדון לפתיחת חשבון. רק חשבון חי מחייב הפקדה.

 • האם התשלומים חייבים במס?

סוחרים אחראים לחבות המס שלהם.

 • אם אני מתקשה בהרשמה, מה אני עושה?

ניתן לפנות לצוות שירות הלקוחות לקבלת סיוע בנושא זה.

 • מה דמי ההרשמה?

אין צורך בדמי רישום.

מילון מונחי CFD

טווח הַגדָרָה
חוזה להבדל (CFD) חוזה להבדל הוא סוג ידוע של מכשיר נגזר פיננסי, בדומה למדדים, סחורות, מטבעות וכו ‘..
חוזים להבדל (CFD) הסכם רשמי בין שני צדדים / אנשים לתשלום הפרש המחיר ממועד פתיחת החוזה ועד סגירת החוזה.
מסחר ב- CFD למשקיעים יש אפשרות ללכת קצר (למכור CFD) אם הם חושבים שמחיר יירד או יימשך זמן רב (לקנות CFD) אם הם חושבים שהמחיר יעלה.
שולים השוליים מתייחסים להפקדה המינימלית הנדרשת.
השוליים ההתחלתיים הסכום ההתחלתי הנדרש על מנת לפתוח את התפקיד. זה נקרא לעתים קרובות גם פיקדון ראשוני.
טווח אמיתי ממוצע ATR מתייחס למדד התנודתיות בשוק לאורך פרק זמן מסוים.
בדיקת גב בדיקת גב מתרחשת כאשר אסטרטגיה עומדת במבחן באמצעות נתונים היסטוריים לצורך אימות.
מטבע בסיס המטבע הרשום הראשון בצמד.
CFD סחורות סוג של CFD שמפיק את ערכו עבור סחורה בסיסית שהוא אמור לעקוב אחריה.
שוק האיחוד שוק שעומד במקום, לא זז מעלה או מטה.
צמד מטבעות פורקס נסחר בזוגות מטבע. הכוונה היא למחיר הנקוב במונחים של הערכים היחסיים של מטבע אחד מול אחר.
סחר במינוף מכונה גם מסחר בשוליים. התהליך בו משקיע לווה סכום כסף גדול ממתווך כדי לפתוח עמדה גדולה יותר.
יחס מינוף כמות המינוף / הכסף שמספק מתווך לסחר במוצר ממונף. הסכומים המוצעים בדרך כלל הם 5: 1, 10: 1 ו -30: 1.
מרווח תחזוקה כמות הכספים המינימלית הדרושה כדי לשמור על עמדות בחשבון פתוחות.
שוליים משומשים סכום הכסף המשמש כיום לשמירה על עמדות פתוחות.
הון עצמי הערך הכולל בחשבון משקיעים.
השוליים בחינם כספים זמינים בחשבון לסחר איתם (לא נמצאים בשימוש כרגע בפוזיציות פתוחות).
חיובי לילה עמלה שגובה מתווך בגין מילוי תפקיד במהלך הלילה. זה מכונה גם חיוב פיננסי בן לילה והוא צמוד לשיעור הריבית של המטבע הנסחר.
קנייה עמדה (“נמשך זמן רב”) עמדה ארוכה היא רכישת נכס, תוך ציפייה שערכו יעלה.
מכירת מיקום (“הולך קצר”) מיקום קצר מתייחס למכירת נכס. עם ציפייה ששווי השוק שלה אמור לרדת.
החלקה ההבדל בין מחיר שוק מבוקש למחיר הממשי בו התמלאה המסחר.
יחס חוב להון היחס בין סך החוב של החברה לכמות ההון שהשקיעו בעלי המניות בחברה.
נגזרים מכשיר פיננסי שמשיג את מחירו מנייר ערך בסיסי, מדד, צמד מטבעות או סחורות.
ערוץ דונצ’יאן אינדיקטור בעל שני קווי גבול הנקבעים על ידי הנקודות הגבוהות והנמוכות ביותר.
מגמת ירידה סדרה של שיאים נמוכים ונמוכים בשוק הקריפטוגרפי.
רווח למניה (EPS) הרווח שהחברה מרוויחה מחולק במספר המניות הבולטות שיש לחברה.
תאריך דיבידנד לשעבר ביום הראשון, קונה של מניה כבר לא חייב בתשלום הדיבידנד שהמניה (או CFD) מציעה.
חשיפה הערך הכולל של כל העמדות שלך בשוק בכל זמן מסוים.
חיוב פיננסי המחיר הנגבה להחזיק בתפקיד נתון מיום מסחר אחד למשנהו. חיוב זה מחושב בדרך כלל על בסיס שיעור המזומנים במדינה בתוספת חיוב ריבית קטן.
מודל דולר קבוע מודל מסוים של דולר קבוע, שבו סכום מסוים מוקצה לסיכון בכל יום נתון.
אחוז סיכון קבוע למסחר הכוונה היא למודל ניהול סיכונים בו מוקצה סכום מסוים של כסף להון המסחר הכולל.
בדיקות קדימה בדיקת אסטרטגיה בזמן אמת, בזמן שהתנועות במחיר מתפתחות.
ניתוח פונדמנטלי שיטה שפותחה להערכת שווי החברה נשענת על דוחות כספיים, יחסי PE, תחזיות צמיחה עתידיות ודוחות כספיים של החברה.
מכירה פומבית לאחר השוק הזדמנות המסחר האחרונה הזמינה ליום לפני סגירת השוק.
מכירה פומבית לפני השוק התאמה זהה למחירים
יחס מחיר לרווח (PE) קביעת השווי הצפוי של פרויקט על ידי חלוקת מחיר השוק הנוכחי לרווח למניה.
הצהרת גילוי מוצרים (PDS) מסמך המוחזק על ידי כל חברת שירותים פיננסיים בכדי לספק ללקוחותיהם את המוצרים והשירותים שלהם. מסמך זה יפרט כיצד פועל המוצר המדובר, היתרונות הפוטנציאליים שלו והסיכונים הנלווים לו.
פירמידה כלל שבו סוחרים מוסיפים למיקום / ים הקיימים שלהם בניסיון למקסם את הרווחים הפוטנציאליים בעסקאות הזכיות.
מסחר תחום טווח נסחר בטווח בו הערך נע בין שתי נקודות עיקריות. שתי הנקודות מכונות בדרך כלל “תמיכה” ו”התנגדות “.
החזר על הון (ROE) התשואה שחברה מייצרת על בסיס הנכסים נטו שהיא מחזיקה.
החזר השקעה (ROI) סכום התשואה שביצעתם על ההון שהופקדתם.
שינוי גודל ייזום עסק על ידי פתיחת עמדה קטנה על מנת לקבוע את נכונותך להעלות אותה למצב רגיל.
קנה המידה לסגור את המסחר בהדרגה כשהוא נע לטובתך או מגיע למטרת רווח מסוימת מסוימת.
ניתוח טכני כל הנוסחאות המתמטיות המשמשות לאורך היסטוריית המחירים ו / או נפח השוק במטרה לקבוע את המהלך הבא האפשרי של נכס מסוים.
מסחר פריצות נדיף סוג של אסטרטגיית מסחר המנסה לנצל תנועות קצרות וחדות בשוק לאורך פרקי זמן קצרים יחסית.
כרך מדד למספר המניות או החוזים שהתגבשו במשך פרק זמן מוגדר.
מסחר בעקבות מגמה אסטרטגיית מסחר המנסה להרוויח משווקים שנוטים לנוע מעלה או מטה לפרקי זמן ממושכים.
קו מגמה קו הנמתח על פני תרשים כדי להתאים את התחתונות הגבוהים יותר ברציפות בשווקים מתקדמים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me