Blockchain devrimi tüm hızıyla devam ediyor. Bu, özellikle finansal kurumlarda yıkıcı potansiyeli nedeniyle bu çağın en önemli teknolojisidir..

Doğal olarak, birçok teknoloji meraklısı ve bu konudaki herhangi biri harekete geçmek isteyecektir. Bunun nedeni, dağıtılmış defter teknolojisinin geleceği temsil etmesidir. Öğrenmenin sayısız yolu vardır, ancak en uygun kanal çevrimiçi Blockchain kursları.

Bu kurslardan bazıları, özel bir kişiyi bir blok zinciri yeni başlayanları gerçekten kısa bir süre içinde bir geliştiriciye dönüştürecektir. Bunun nedeni, görüşleri benzersiz olan deneyimli yenilikçiler ve uzmanlar tarafından paketlenip eğitilmeleridir..

Şimdi bu tür kurslara genel bir bakış atalım:

Blockchain Konseyi: Sertifikalı Blockchain Uzmanı

blockchain konseyi

Özetle, bir Blockchain Uzmanı, hevesli ve blockchain teknolojisinin ne olduğunu anlayan bir bireydir. Basit teknik bilginin yanı sıra, işletmeler için dApp’ler oluşturabilecek bir konumda olmalıdır. Bu sınava dayalı kurs, yatırım bankacıları, profesörler, programcılar ve yalnızca blockchain’i keşfetmekle kalmayıp aynı zamanda gerçek dünya sorunlarını çözerken bilgilerini uygulamak isteyen diğer kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Başlangıç ​​olarak, katılımcılar temel bir bilgisayar bilimi anlayışına sahip olmalı, hangi blockchain veya Bitcoin’i bilmeli ve bu teknolojiyi daha derin bir düzeyde anlamak için motive olmalıdır. Bu 129 $ ‘lık Blockchain kursu, bir saatlik sınavla altı saat sürer ve tamamlandıktan sonra öğrencilere bir yıl boyunca geçerli sertifikalar verilir..

Blockchain Geleceğimizi Nasıl Değiştirecek? OKUYUN?

Bu Sertifikasyon hakkında daha fazlasını okuyun Buraya

 Edureka Blockchain Sertifikasyon Eğitimi: 13.000’den fazla memnun öğrenci

blok zinciri dalgalanması

Kuşkusuz, blockchain, 21. yüzyılın en büyük icatlarından biridir. Sadece teknoloji yıkıcı değil, aynı zamanda birçok hükümet yeni ortaya çıkan teknolojiye güveniyor. Aslında, Dünya Ekonomik Forumu, 2025 yılına kadar tüm küresel GSYİH’nın% 18’inin blockchain ile ilgili faaliyetlerden olacağı projesidir. Hepsi bu değil, Bill & Melinda Gates Vakfı, banka hesabı olmayanları bankalamak için blockchain teknolojisini kullanmayı planlıyor. Dünya geliştikçe ve blok zincirinin kendine özgü özelliklerinden yararlandıkça, blok zinciri uzmanları da gelişecektir. Bir Uygulama Geliştiricisinin ortalama yıllık maaşının 85.000 $ ‘a çıkacağı, Kıdemli Yazılım Mühendisinin maaşının ise yıllık 115.000 $’ dan az olmayacağı tahmin edilmektedir. Bu yüzden ipi öğrenmek hayati önem taşıyor.

edu blockchain corse

Neyse ki Edureka, öğrencilerinin temelini atıyor. Gayret olduğu sürece önemli değil, herkes kaydolabilir. Bununla birlikte, Blockchain Sertifika Eğitimi, finans uzmanları ve yazılım geliştiricilerinden en uygunudur..


Terzi yapımı Edureka’nın Çevrimiçi Blockchain Kursu öğrenciyi Bitcoin, Ethereum, Hyperledger ve Multichain Blockchain platformlarına genel bakıştan geçirecek. İhtiyacınız olan tek şey, temel Komut satırı ve Linux bilgisidir. Yine de gerekli değildir çünkü Edureka’da öğrenciyi Linux, Nodejs ve JavaScript üzerinden alan tamamlayıcı ve temel kurslar vardır..

Blockchain Geleceğimizi Nasıl Değiştirecek? OKUYUN?

İtibaren Blockchain Sertifikasyon Eğitimi, Ethereum’un nasıl çalıştığını öğrenmek, akıllı sözleşmenizi hızlı bir şekilde takip edecek ve özel zincirler bilgisi oluşturacaktır. Ayrıca, Hyperledger composer’dan bir öğrenci, özel bir Multichain ortamının nasıl dağıtılacağını eşzamanlı olarak öğrenirken, iş ağlarının nasıl dağıtılacağına ilişkin ayrıntıları da alacaktır..

Blockchain kursu, becerilerinizi geliştirecek ve farklı fikir birliği algoritmalarını ve türlerini anlayacaksınız. Bunun dışında şunları yapacaksınız:

  1. Dağıtılmış bir defter teknolojisinin (DLT’ler) amacının, türünün ve iç çalışmasının arkasındaki teknolojiyi kavrayın
  2. Farklı hash algoritmaları hakkında bilgi edinin
  3. Akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinin
  4. Ethereum olarak yaygın blok zinciri ortamlarını kullanarak özel blok zincirleri nasıl kuracağınızı öğrenin.

Mevcudiyetinize bağlı olarak, her parti 399 $ ‘dır. 339 ABD doları. Blockchain Sertifikasyon Eğitimi 15 günden beş haftaya kadar değişebilir. Her şeyin sonunda bir sertifika verilecek.

Hakkında daha fazla öğren Edureka’nın Çevrimiçi Blockchain Kursu.

Sonuç

Sonuç olarak, listelenen bu kurslar, blockchain dalgasına atlamak için harika seçenekler sunar. Blockchain teknolojisinin nitelikleriyle ilgilenen herkesin bilgisiz kalmak için hiçbir mazereti yoktur. Bu yenilik geleceği temsil ediyor ve dünyanın ayaklarınızın altına kaydığını çok geç farketmenin faydası yok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector