2020 Yılının En İyi Performans Gösteren 11 Kenevir Hisse Senedi

En İyi Esrar Hisse Senetleri

2021’de esrar borsasına girmek mi istiyorsunuz? Yeni yıla girecek olan esrar borsasındaki en iyi performans gösterenleri bilmek ister misiniz? 2020’nin en iyi kenevir stoklarına bir göz atalım ve 2021’e öncülük eden yolu belirleyelim.

Bunu doğru okuyup okumadığınızı merak ediyorsanız, evet, kenevir hisseleri var ve ticaret yapmak ve yatırım yapmak yasal. Aslında, bu pazar yıllar geçtikçe yatırımcılar arasında giderek daha popüler hale geldi, bu yüzden hadi bir göz atalım. Bu heyecan verici endüstrinin neden birçok kişinin.

Kanada’da esrar, hem eğlence amaçlı hem de tıbbi kullanım için yasaldır, ancak ABD’de yalnızca çeşitli eyaletler veya tam olarak 12, esrarın eğlence amaçlı kullanımını veya en yaygın olarak anılan ad olan “Pot” kullanımını yasallaştırmıştır. Bununla birlikte, geri kalan eyaletler için hala yasa dışıdır ve yalnızca tıbbi kullanım için mevcuttur. Birleşik Krallık’ta da durum böyledir ve yalnızca tıbbi kullanım için ayarlanmış marihuananın yalnızca sınırlı kullanımı ile ülke genelinde yasa dışıdır..

Ama sorabileceğiniz kenevir stoklarının cazibesi nedir??

Soruya yanıt olarak, çeşitli eyaletlerdeki ABD ve Kanada yasalarında esrarı yasal hale getiren önemli değişiklikler nedeniyle bu sektörde dünyanın her yerindeki yatırımcılardan büyük ilgi var ve olmuştur. Dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerden gelen talebin yüksek olması ve tıbbi kullanımın hala toplu olarak en iyi performans gösteren ilaçları yaratma talebinde bulunması, sektör stoklarının 2018 itibariyle neden önemli ölçüde arttığının nedenini ortaya koyuyor.

Bununla birlikte, 2018’den yakın zamana kadar Joe Biden’in Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni başkanı olma zaferinin haberi ile, bu sektörün çok yakında tekrar gündemde olacağına dair umutları ateşledi ve esrarla ilgili yasaların olup olmayacağını teyit edecek. Çeşitli eyaletler içinde tıbbi ve eğlence amaçlı kullanımların her ikisi için daha da geliştirmek veya ülke genelinde yasal hale getirmek.

Ünlü şirketler, esrar kullanımıyla ilgili katı yasalarla engellerin kalktığı bu eyaletlerin kapılarını çalmaya devam ederken, sonuç her iki durumda da esrar borsasında büyük bir etkiye sahip olacak..

New Jersey, Arizona ve Montana da dahil olmak üzere eyaletler, 3 Kasım 2020’de seçmenleri, esrarın eğlence amaçlı kullanımının eyaletlerinde yasallaştırılması için oy kullandı ve Mississippi, esrarın yalnızca kesinlikle tıbbi kullanım için yasallaştırılmasını onayladı..

Bu yıl esrar hisse senedi fiyatları bazıları için iyi olmuş olabilir, ancak diğerleri için 2020’nin hepimiz için ortaya çıkardığı zorluklar göz önüne alındığında parlak bir şekilde ilerlemiştir veya bazıları için çeşitli faktörlerden dolayı kayıpların kötüleştiğini gördüler. Bu önemli faktörlerden biri ABD seçimleridir, ancak ikincisi, şirketlerin daha hızlı gelir getirecek ekipman satın alarak yapım ve dağıtım sürecini hızlandırmaya yardımcı olmak için işlerine yatırım yaptığını gördü. Bununla birlikte, ABD seçimini takiben, kenevir stoklarının fiyatları, çeşitli şirketler için kısa sürede yükseldi ve kenevir endüstrisi için 2021’de yeni değişikliklerin gerçekleşmesi ümitleri ortaya çıktı..

Kenevir stoklarının ne olduğunu merak ediyorsanız, bir sonraki bölüme geçerken anlayışınız netleşecektir..

Kenevir stokları nedir?

Kenevir endüstrisi yıllar boyunca uzun bir yol kat etti, binlerce veya neredeyse milyonlarca turistin, esrarın eğlence amaçlı kullanımının uzun yıllardır yasallaştırıldığı Amsterdam’a akın ettiğini ve tıbbi açıdan esrar, çeşitli konularda yardımcı olmak için saygın bir ilaçtır. stabilize edilecek hastalıklar.

Ama kenevir stoğu nedir?


Kenevir stokları, tıbbi kullanım için esrar üreten ve şimdi hem özel hem de kamu şirketlerinden eğlence amaçlı kullanım için yasallaştığı için yasallaştırılmış kenevir şirketlerinde satın alabileceğiniz hisse senetleridir..

Ancak bu ürünü küresel olarak çevreleyen aldatmaca, hisse senedi fiyatlarında önemli bir artışa neden oluyor. Artan sayıda birey bu ürünün yasallaşmasını destekledikçe, kamu ve özel şirketlerin hızla büyümesine neden oldu ve yatırımcıların bu hızlı gelişen endüstriyi yakından takip ettiğini gördü ve bu da birçok yatırımcının bir parçası olmasına yol açtı. Günümüzde ve uzun vadede son derece iyi performans gösteren ve potansiyeline sahip olan yeni, dinamik, büyüyen endüstri.

2018 itibariyle esrar endüstrisinin hem kamu hem de özel firmalardan 13,8 milyon dolar kazandığı bildirildi. Bu yıl ufak bir gerilemeyle, endüstri, hem yatırımcıları hem de yatırım yapmayan bireyleri şaşırtabilecek bir ölçekte 2021’e girerek patlama yaşıyor, bu da yeni çiçek açma endüstrisinin giriş ve çıkışlarını tanımak için şimdi doğru zamanı yapıyor ve 2020’de iyi performans gösteren ve 2021 ve sonrasında liderlik gösterecek olan en iyi kenevir stoklarına bakın.

2020 Yılında En İyi Performans Gösteren Kenevir Stokları

Endüstrinin son yıllarda yaşadığı iniş ve çıkışlardan, geleceğin gelişen kenevir endüstrisi için nasıl ilerleyeceğine dair hiçbir soru yok..

Verilere göre, 2025 yılına kadar esrar endüstrisi 38 milyar doları aşan bir sektöre yükselecek, bu yüzden bu kadar hızlı büyümenin bir parçası olma fırsatını kaçırmamak gerekiyor..

Şimdi, daha fazla zaman kaybetmeyelim ve 2020’nin En İyi 11 Esrar Hisse Senedi Yapıcısına bakalım ve 2021’de daha da havaya uçmak istiyor..

2021’de Sizin İçin En İyi 11 Kenevir Hisse Senedi Performansı:

 1. GW İlaçları (GWPH)
 2. Canopy Growth Corporation (CGC)
 3. Afri (APHA)
 4. Scotts Miracle-Gro (SMG)
 5. ETFMG Alternatif Hasat ETF (MJ)
 6. Novartis ADR (NVS)
 7. Green Thumb Industries (GTBIF)
 8. Cresco Laboratuvarları (CRLBF)
 9. Aurora Esrar (ACB)
 10. Cronos (CRON)
 11. Hasat, Sağlık & Rekreasyon (HRVSF)

1. GW İlaç (GWPH)

gw ilaç hisse senedi fiyat tablosu

Listeye giren ilk firma GW Pharmaceuticals (GWPH). Dünyada tıbbi kullanım için mevcut 30’dan fazla ülkeye bilinen ve dağıtılan iki kenevir ürünü üretti ve sektörde adını sıkıca belirleyen İngiliz şirketi.

Üretilen ilk doğal kenevir bitkisi olan Nabiximols, sadece Birleşik Krallık’ta değil, tıbbi kullanım için esrar dağıtımının mevcut olduğu tüm ülkelerde ve yakın zamanda onaylanan ikinci ürün haline gelen ikinci Epidiolex’te onay ve yetki aldı. ABD gıda ve ilaç yöneticileri tarafından yasal kullanım için yetkilendirilmiş şirket için bir başka başarı olacak.

GWPH’nin dünyaca ünlü multipl skleroz gibi hastalıklar için reçeteyle temin edilen kenevir ilaçlarının araştırılması ve geliştirilmesinde uzmanlaşmak ve çocukluk çağı epilepsisinin nadir ve yıkıcı formları için başarılı bir ilaç oluşturmak için daha fazla araştırma yapmak.

4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan biyofarmasötik şirketi, şirketin Haziran 2020 itibarıyla 442 milyon dolarlık bir gelir elde ettiği doğrulandığı için daha fazla başarı için yoluna girecek. En son ilaç yaratımından ve ufukta belirlenen yeni ürünlerden potansiyel şaşırtıcı rakamları görün.

Şirket, başlangıçta tahmin ettikleri ve bu yıl için bekledikleri rakamları vermemiş olsa da, şirketin YTD’nin hala% 25 oranında arttığı bildiriliyor..

Yapılmakta olan yeni medikal ürünler ile bu alımın uzun vadede büyük karlılıkla yapılacağına şüphe yok..

2. Canopy Growth Corporation (CGC)

CGC hisse senedi fiyat grafiği

Canopy Growth Corporation, 2013 yılında kurulan ve Smith Falls, Ontario, Kanada merkezli Kanadalı bir kenevir şirketi..

CGC, şu anda yatırımcıların Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni başkanı olarak belirlenen Joe Bidden’ı onaylamak için seçimleri dikkatle izledikleri bir şirkettir ve birçok kişinin esrar yasallaştırmasının çoğu ülkede potansiyel olarak yasallaştırılabileceğine inanmasına veya spekülasyon yapmasına neden olmuştur. ABD, başkan yardımcısı Kamala-Harris’in esrar kullanımının yasallaştırılmasını ifade ettiği ve desteklediği gibi.

Bu yıl, yaklaşık 10 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip lider kuruluş için düşüşler görülse de, son olayların ışığında şirket, çalışanlarını işten çıkardı ve şirketin 1,3 milyar dolarlık net zarar bildirdiğinden, harcamalarını azaltmak için çeşitli seraların kapatıldığını gördü. Bu tür bir geri dönüşün ardından tünelin sonunda ışık görüldüğü için şirket içindeki önemli yenilemeler nedeniyle.

Bununla birlikte, olumlu notu devam ettiren Kanadalı şirket bu yıl% 38 arttı ve küresel etkiler göz önüne alındığında önemli ölçüde iyi bir performans sergiliyor ve hatta Eylül ayında şirketi görerek piyasadaki en büyük ‘tencere stoku’ olarak seçildi. 1,32 milyar C $ net satış.

Yeni hissedarlar Constellation Brands ve yenilenen şirketi yöneten yeni CEO David Klein ile bu başarılı markaların başarısı yeni yıla ve ötesine geçmeye devam edecek..

3. Aphria (APHA)

apha hisse senedi fiyat grafiği

2020’de en iyi performans gösteren kenevir şirketlerinin listesini ve satın almak veya tutmak için bir başka Kanadalı kenevir şirketi Aphria’dır..

Aphria, Kanada’da gelir açısından 1 numaralı firma olarak gösteriliyor ve çoğunluğu esrarın eğlence amaçlı kullanımından geliyor. Şu anda 1,29 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan şirket, rakiplerinin çoğunu veya tamamını geride bırakan net satışlarla başı çekiyor, bu da bir önceki yıla göre% 16 artış gösteriyor ve 240 medikal – ilaç stokları arasında 12. sırada yer alıyor..

Kanadalı ilaç şirketi, ilk çeyreğinde 5,1 milyon dolarlık zarar bildirerek bu yıl da olumsuz yönlerini gördü, ancak yine de her şirketin 2020’de aldığı kayıplar açısından rakipleri arasında daha iyi performans gösteren şirketlerden biriydi..

Aphria ve Canopy Growth arasında, bu Kanadalı markalar, yeni yıl geldikçe kimin daha iyi çıkacağını görmek için birbirleriyle karşılaştırıldığında ikisine çok fazla ışık tuttu, ancak gerçek şu ki, her ikisi de birbirinden ayrı olmak için eşit derecede güçlü şirketler..

Kanopi büyümesi daha yerleşik olsa da, CGG’nin pazar payları daha büyük ve geliri daha hızlı artıyor, bu şirket büyük bir başarıya hazır olduğu ve şimdiye kadar kendini kanıtladığı için Aphria da göz ardı edilmemeli.

4. İskoç Mucizesi-Gro (SMG)

SMG, çim ve haşere kontrol ürünleri ile dünya çapında daha yaygın olarak bilinen ABD’nin en büyük imalat şirketlerinden biridir ve artık hızla esrar endüstrisine girmektedir..

Bu yıl yaşanan son olaylar nedeniyle, dünya çapında milyonlarca kişinin evde kalmaya mahkum edildiğini gördü ve ürünleriyle satışlarda önemli bir artış gördü..

Son zamanlarda şirket, kenevir endüstrisine girdi ve birçok bitki bazlı ürünü yetiştirmek için hayati önem taşıyan hidroponik ürünleri, ancak özellikle esrar satışlarda yol gösterdiği için izlenmesi gereken kişi haline geliyor..

Scotts, büyüyen organizasyon Sunlight Supply’e 2018’de önemli ölçüde büyüyen ve Eylül 2020 itibarıyla% 59’luk bir artış bildiren yeni bir eklemeyi devraldığı için şirketin mükemmellik için hazırlık yapması şaşırtıcı değil..

9,6 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan şirket, önümüzdeki yıllarda yükselmeye hazırlanıyor ve profesyonel esrar yetiştiren bireyler ve kendi büyümelerini kendi esrar kaynağı olan şirketler arasında daha popüler olduğunu kanıtladı, bu da bu şirketi bir geleceğe gitmenin bir parçası.

5. ETFMG Alternative Harvest ETF (MJ)

MJ hisse senedi fiyat grafiği

Esrar endüstrisine aşina iseniz, ETFMG Alternative Harvest EFT (MJ) duymuş veya karşılaşmışsınızdır..

MJ, çeşitli esrar kullanımlarından yararlanma olasılığı yüksek olan şirketleri izlemeyi sağlayan bir ABD borsa ticaret fonudur. 569,69 milyon dolarlık devasa bir net varlığa sahip olan kuruluş, Canopy Growth group ve Aphria listesindeki iki Kanadalı şirket de MJ’in ilk 10 listesinde yer alan iki Kanadalı şirket de dahil olmak üzere, gördüğü şeyi iyi biliyor..

Fon, endüstride küresel olarak bunu yapmak için ayarlanmış kenevir şirketlerini ve doğru izinler ve lisanslarla çalışmak için yasal olan şirketleri arar. MJ, esrar şirketlerinin yanı sıra, sahadaki işlerini genişletme potansiyeline sahip şirketleri de arıyor..

Kenevir endüstrisindeki bazı en iyi performans gösteren esrar oyuncuları kemerinin altında olan bu organizasyon, muhtemelen sektördeki büyük güçtür.

6. Novartis ADR (NVS)

NVS hisse senedi fiyat grafiği

Novartis International, merkezi İsviçre’nin Basel kentinde bulunan bir İsviçre ilaç şirketidir..

Dünya çapında dağıtılan sağlık ürünleri üreten şirket, hem piyasa değeri hem de net satış ile sektörde durdurulamaz bir güç olduğunu kanıtlayan en büyük ilaç şirketlerinden biridir..

Bugüne kadar 200,9 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan marihuana bağlantısı, 2018 yılında Tilray ortakları ile markaların “daha fazla pazarda daha hızlı genişleme” hedeflerini paylaşan ilk küresel ortaklık ile imzaladığı bir anlaşmayla sağlanıyor..

NVS, diğer şirketler gibi, yılbaşından bugüne% -3,2 ile istikrarlı bir performans gösterdi.

İlaç firmasının üretmeyi hedeflediği ilaçlar ve kenevir endüstrisine dahil olmaları, bu şirketin 2020 yılında en iyi performans gösterenlerden biri olmasına ve gelecek yıllar için başarı arayışına yol açmaktadır..

7. Green Thumb Industries (GTBIF)

GTBIF hisse senedi

Green thumb Industries (GTBIF), Chicago, Illinois merkezli bir Amerikan esrar şirketidir. Amerika Birleşik Devletleri’nde hem tıbbi hem de eğlence amaçlı esrar üreten bir şirket.

GTBIF’in ABD’deki varlığı artıyor, çünkü şu anda şu anki amaçları eğlence amaçlı esrarı yasal hale getirecek her eyalette bir perakende satış mağazası kurmaya ve yerleştirmeye çalışmak. Şu anda otun yasallaştırıldığı eyaletlerde olduğu gibi, 12 eyalette olan marka, kamuoyuna ameliyat yaraları ile varlığını netleştirdi..

Stokları şu anda geçtiğimiz hafta içinde% 1,74 artarken ve markaların 50. mağazasının Florida, Rise Kendall’da açılacağı bildirildi..

Bu kenevir şirketi 2020’deki en iyi performans gösteren şirketlerden biridir ve görünüşe göre 2021’de çok daha fazlası için belirlenen bir şirkettir..

8. Cresco Labs (CRLBF)

CRLBF hisse senedi

Illinois merkezli bir başka marihuana şirketi olan Cresco Labs, bu yıl hisselerinde yaklaşık% 20 oranında düşmesine rağmen, hala mükemmel performans göstermesine ve hatta bazı önde gelen Kanadalı marihuana şirketlerinden bazılarını geride bırakmasına rağmen parlayan bir yıl geçiren en iyi performans gösterenler listesinde bir sonraki sırada geliyor..

Bu ABD şirketi sadece bu alana akıllıca hakim olmakla kalmadı, şirketin önümüzdeki yeni yıl için belirlediği görünüm ve gelecek yıllar için zaten zekice planlanıyor..

Şirket, eğlence amaçlı esrarın yasallaştırılması için oy veren eyaletler içinde yer alacak mağazalar için şu anda tekerlekleri harekete geçirmenin yanı sıra stratejik bir plan hazırlıyor..

Bu devletlere yetki verilmemesi riski hala mevcut olduğundan, bir adım önde olmaktan bahsedin..

İyi gelir, elde edilen tutarlı gelir ve ileriye gitme planıyla bu şirket şimdiden geleceğe doğru yola çıktı..

9. Aurora Esrar (ACB)

ACB hisse senedi fiyat tablosu

Aurora Cannabis, 2013’te kurulduğundan bu yana yıllar içinde önemli ölçüde gelişme gösteren Kanadalı esrar üreten bir şirkettir..

Diğer birçok tıp şirketi gibi, bu yıl da zorlu bir başlangıç ​​yaşadı ve bu şirket de bir istisna değil, hisse senetleri% 60 civarında düştü, ancak seçim haberleriyle ACB’nin fonunun arttığını gördü ve hala yükseliyor, şirketin hızla ilerlediğini görüyor. 2021’deki heyecan verici yeni yola giden yol.

Şirketin bu yıl görevi üstlenen yeni CEO’su Miguel Martin, ACB’yi sektörde devam eden lider şirketlerden biri haline getirmeyi hedefliyor: “Aurora’nın kârlı, büyüme odaklı ve kanabinoid pazarında lider olabileceğini göstermeyi planlıyoruz” dedi..

ACB’nin yeni CEO’su ve şirketin çekici görünümünün ilerlemesiyle bu şirket, bu yıl yalnızca en iyi firmalardan biri olmakla kalmayıp, 2021 yılında da başarıya ulaşmaya hazırlanıyor..

10. Cronos (CRON)

CRON hisse senedi fiyat tablosu

Bu hisse senedi hakkında belirtilmesi gereken en önemli noktalardan biri, büyük hisse senedi sahibi Altria’nın, işletmelerin stratejik planlamasında sadece büyük bir rol değil, aynı zamanda işletme için önemli bir rol oynadığını kanıtlamış olmasıdır..

Eylül sonunda, Cronos YTD rakamını geride bıraktı ve 11 milyon $ ‘a ulaştı, bu da şirketin bir önceki yılın 3. çeyreğinde elde ettiği rakamın iki katı..

İyi bir gelir dengesi ile şirket, bir dizi sağlık ve sağlık ürünleri dahil olmak üzere diğer alanlara da odaklanarak, markalarından birinin altına daha fazla büyümenin eklenmesini sağlıyor..

Ve son olarak Cronos, tıbbi kullanım için uygulanacak olan esrar suşlarını yenileyen bir biyoteknoloji şirketi olan Ginkgo Bioworks ile bir anlaşma imzaladı..

11. Hasat, Sağlık & Rekreasyon (HRVSF)

HRVSF hisse senedi

Hasat, sağlık & rekreasyon, 2007 yılında Arizona, ABD’de kurulan dikey olarak entegre bir kenevir şirketidir..

HRVSF, Arizona’da tıbbi olarak onaylanmış en büyük kenevir şirketidir ve son zamanlarda seçmenlerin, şirketin eğlence amaçlı kullanımı için yasa çıkarması için eyalete oy verdiklerini gördü ve bu, şirket için büyük bir jeneratör olacak..

Bu şirket için 225 milyon $ ‘lık şirketin yıl sonunda gelir elde edeceği tahmin ediliyor ve eklenecek umut verici rekreasyonel kullanım haberleri ile 2021’e giden köklü Arizonian şirketi için daha fazla büyüme sağlıyor..

En İyi Esrar Hisse Senetleri – Özet

Ve işte 2020’deki en iyi esrar icracılarından bazılarına sahipsiniz. Önümüzdeki yıl başarıyı arşivleyecek daha fazla şirket olmasına rağmen, her zaman yükselen ve gelecek olan diğer şirketlere de göz atmaya değer..

Bildiğimiz gibi, her şey mümkün ve hatta kısa bir süre içinde bile.

Artık 2020’de en iyi oyuncuların kimler olduğunu belirlediğimize göre, şimdi bu en iyi kenevir stoklarına nasıl yatırım yapacağımızı ve bir parçası olacağımızı öğreneceğiz..

Kenevir Hisse Senetlerine Nasıl Yatırım Yapılır?

Kenevir stoklarına yatırım yapmak istediğinizde, zamanınız, kenevir endüstrisi anlayışınız ve ilgilendiğiniz her bir şirketin anlayışına sahip olmanız, o şirketin neler sunması gerektiğini ve olumlu yönleri dahil olmak üzere geçmişlerini öğrenmek ve görmek için ihtiyacınız var. Herhangi bir firmaya yatırım yapmadan önce her birini çevreleyen riskler. Bu nedenle, herhangi bir sektöre yatırım yapmayı düşünürken öğrenmek ve araştırmak için zaman harcamak çok önemlidir..

Birincisi, artık iki tür marihuana ürünü olduğunu bildiğiniz gibi, tıbbi ve eğlence amaçlı marihuana, bu nedenle bu nokta, hangi rotaya gitmek istediğiniz konusunda kendinizi düzleştirmeniz gereken noktadır. Sektörü tavsiye edildiği gibi araştırmak ve şirketlerin pozitif ve potansiyel riskleri ilk ve en hayati başlangıç ​​noktanızdır..

Gerekli tüm araştırmanızı yaptıktan ve öğrendiklerinizden emin olduğunuzu hissettiğinizde, bir sonraki adım bir aracılık hesabı açmaktır. Kenevir endüstrisi içinde ticaret yapmak isteyen bir acemi veya yatırımcıysanız endişelenmenize gerek yoktur., eToro çevrimiçi bir ticaret platformu size en başından yardımcı olabilir.

Bir aracı kurum hesabı açmaktan, kenevir hisselerindeki yolculuğunuza başlamaya hazır olduğunuzda sizin için hazır olmanın yanı sıra, en iyi performans gösteren tıbbi esrar stoklarından bazılarının çeşitli bir portföyüne sahip olmanın bir parçası olmanıza kadar.. eToro ayrıca ABD pazarına da erişebilir ve bu, ABD’nin en iyi performans gösteren şirketlerinden bazılarına yatırım yapmanıza olanak tanır.

Hesabınızı açtıktan ve bir komisyoncuyu onayladıktan sonra, kenevir stoklarına yatırım yapmak için heyecan verici yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Panik yapmanıza gerek yok, en iyi satın alımlara göz atarken, aradığınız şirketin bir açıklamasını da edinebilirsiniz; bu, başlamadan önce size şirketlerin gerçeklik istatistiklerini, komisyoncu derecelendirmeleri ve temettü ödemeleri gibi istatistikler verecektir. bilgiler, istediğiniz zaman erişebilmeniz için önünüzde mevcut olacaktır.

eToro – En İyi Hisse Senedi Komisyoncusu, % 0 Komisyon

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Temel Çıkarımlar

 • Daima seçtiğiniz hisse senetleriyle ilgili daha fazla araştırma yapın
 • Not – iki tür marihuana ürünü vardır, tıbbi marihuana ve eğlence amaçlı marihuana
 • Esrar endüstrisine (diğer hisse senetleri ile birlikte) yatırım yapmanın risklerini anladığınızdan emin olun.
 • Esrar stoklarına dikkatli ve akıllıca yatırım yapın
 • Son olarak, acele etmeyin.

Feragatname: Bu bilgiler, vadeli işlemlerin, hisse senetlerinin, ETF’lerin, CFD’lerin, opsiyonların veya herhangi bir belirli sağlayıcı, hizmetin veya teklifin onaylandığı şeklinde yorumlanmamalıdır. Yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemeli veya herhangi bir türden tavsiye sağlıyor olarak yorumlanmamalıdır. Vadeli işlemler, hisse senetleri, ETF’ler ve opsiyon ticareti önemli ölçüde zarar riski içerir ve bu nedenle tüm yatırımcılar için uygun değildir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map