Sizi Milyoner Yapacak En İyi 7 Hisse Senedi

Size istikrar, güvenilirlik ve büyük kazanç potansiyeli sağlayabilecek en iyi hisse senetlerini bulmak isteyen bir yatırımcıysanız, mükemmel yatırımlar olarak görünen en iyi 7 “Milyoner Yapıcı” seçimimiz olduğu için bir göz atın..

Büyüyen hisse senetleri ile ilgili kesin olan bir şey de, şu anda her zamankinden daha fazla zor zamanlarda oturduğumuz için, yatırımcıların bugün o pazardaki en iyi uzun vadeli büyüme hisse senetlerini eklemeye ve bunlardan bazılarının bir parçası olmaya çalıştığıdır..

Büyüme hisseleri sadece cazip getiri sağlamayı amaçlamakla kalmıyor, aynı zamanda, fantastik gelecek beklentileri boyunca güvenilir ve istikrarın bir karışımını sunan piyasadaki en iyi büyüme hisselerini bulmak da kilit önem taşıyor, özellikle 2020’de gördüğümüz gibi her şeyin olabileceğini kanıtlıyor. 2021 ve sonrasına bakıldığında, bu tür hisse senetlerinin bir parçası olmak, yeni zirvelere çıkmaya devam ettikçe, ancak güçlü finansal unsurlarla rahatça çevrildiklerinden son derece ödüllendirici ve heyecan verici olabilir..

Microsoft (MSFT) gibi büyük hacimli hisse senetleri büyük getiri ve istikrar sunsa da, bu büyüklükteki hisse senetleri getirilerinizi bu ‘Milyoner Yapanlar’ kadar artırmayacaktır. Ek olarak, küçük hacimli hisse senetleri başka bir ölçekte, çünkü bu hisse senetleri büyük büyüme başarısı sağlama konusunda büyük potansiyele sahip olsalar da, güçlü risk faktörlerine sahipler ve son derece değişkenler ve bu çok zorlu süre içinde, bunu yapma zamanı olmayabilir. böyle riskler almaya başla.

2021’de Satın Alınacak 7 Milyoner Üreticinin Hisse Senedi Listesi:

Tüm bu en iyi hisse senetlerinin yanı sıra diğer pek çok hisse senedini şu adresten satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 ücret ödeyin!

Hisse Senedi’ni “Milyoner Yapan” Yapan Şey?

Yatırım konusunda yeniyseniz, bir hisseyi “Milyoner Yapan” yapan şeyin ne olduğunu merak edebilirsiniz ve bu cevap oldukça basittir. Ayaklarınızın altına istikrar için güvenlik ağı eklemenin yanı sıra büyüme potansiyeli yüksek olan sağlıklı bir finansal pozisyonda oturan bir hisse senedi.

Elbette, herhangi bir hisse senedi üzerinde ödevinizi yapmanız, bir hisse senedinin kazancınıza yatırım yapmaya değer olup olmadığını belirlemeniz önerilir. Ancak sizi uzun vadede zenginleştirme potansiyeline sahip hisse senetlerini özel olarak araştırmak için, uzun vadede milyoner olma hedefinize ulaşılıp ulaşılamayacağını görmek için bu hisse senetlerine daha derinlemesine bakmaya değer..

Bir Milyoner Üretici Hisse Senedi İçinde Aranacak Temel Unsurlar?

Yukarıda belirtildiği gibi, herhangi bir hisse senedine yatırım yapmayı ararken, bir hissenin temel unsurlarını incelemek çok önemlidir. Ama bir hisse senedinde arayacağınız şey, belki de anlamaya çalıştığınız sorudur..

Öncelikle, ilgilendiğiniz herhangi bir hisse senedi, hissenin bulunduğu sektöre bakmaya değer. Örneğin, kenevir endüstrisi, biz 2021’e kadar yükselişe geçen bu endüstri ve sadece bireysel hisse senetleri için değil, büyük bir büyüme potansiyeli ortaya koymanın ötesinde. ama bir bütün olarak endüstri için.

İkincisi, bir hisse senedinin genel finansal temellerine özel olarak bakmadan önce, bir hisse senedi piyasası değerine bakmaya değer, bu, bir hisse senedinin önemli ölçüde artmaya bakıp bakamayacağının büyük bir göstergesidir. Örneğin, 1.6 trilyon piyasa değerine sahip Amazon’u (AMZN) ele alalım, gerçekçi olarak bu hisse senedi 10 katına kadar çarpmayacak, makul büyüklükte bir piyasa değerine sahip bir hisse senedine bakıldığında gerçekçi potansiyele sahip. Milyarlar içinde çift haneli rakamlara ulaşıldığında, bu tür hisse senetlerine bakarken bakmak iyi bir faktördür..


Bununla birlikte, piyasada çok sayıda risk unsurunu barındıran daha küçük bir piyasa değerine sahip çok sayıda hisse senedi var, orta büyüklükteki hisse senetleri ise büyük büyüme beklentileri ile daha istikrarlı bir pozisyona sahip..

Daha sonra, bir hissenin temel unsurlarına bakmanın zamanı geldi; bunlar, şirketin yıllar içinde çekici ve gözle görülür derecede iyi bir gelir artışı varmış gibi şirketin ne kadar iyi büyüdüğünü görmek için bir hisse senedinin gelirine bakmayı içerir, bu iyi bir bir hisse senedinin büyümeye devam etme potansiyeline sahip olduğuna dair gösterge.

Bakılması gereken diğer temel esaslar, bir hisse senedinin finansal olarak nasıl durduğunu görmek için hisse senedinin bilançosunu içerir; P / E (fiyat-kazanç oranı), P / S (fiyat-satış oranı) ve ROE ( özkaynak kârlılığı oranı). Bu oranlar, bu hisse senedinin, şirketin hisse başına kazancıyla karıştırılan şirketin hisse fiyatına bağlı olarak fazla veya düşük olup olmadığını daha net bir şekilde anlamanızı sağlarken, ROE oranı, adi hisse senedi sahiplerinin öz sermayesinin her bir dolarının ne kadar kar elde ettiğini gösterirken, P / S oran, bir işletmenin satışlarla ilişkili olarak nasıl değerlendiğini gösterdiğinden, büyüme potansiyeline bakmak için kullanılacak başka bir ölçümdür.

Bir hisse senedinin potansiyel bir “Milyoner Yapıcı” olup olmadığını belirlemek için bakılması gereken en iyi unsurların yanı sıra, bir hisse senedinin tahminini basitleştirmeye yardımcı olmak için iyi bir strateji “72 Kuralı” dır. 72 Kuralı, artma kabiliyetine sahip her şeye uygulanabilir, hisse senedinin kazançlarınızı ikiye katlaması için size tahmini bir süre verebilmek için 72’yi hisse senedinin getiri oranına bölmek yeterlidir..

A’nın bir hisse senedini neyin ‘Milyoner Yapıcı’ yaptığına, bir hisse senedinde neye bakacağına ve bir hisse senedinin büyümesinin ne kadar süreceğini nasıl tahmin edeceğine dair net bir gösterge verdikten sonra, şimdi 7 topa göz atmanın zamanı geldi. set görünümlü hisse senetleri başarıya giden yoluna devam ediyor.

1. Starbucks Corp (SBUX)

Kahvesi ve benzersizliği için milyonlarca dolar daha çekmeye devam ederken, dünya çapında milyonların kalbini çalan Amerikan çok uluslu kahvehane ve roastery rezervi Starbucks Corp (SBUX).

Merkezi Seattle, Washington’da bulunan Amerikan şirketi, yatırım yapmak için kayda değer bir hisse senedi oldu ve şirket güçlenmeye başladıkça yatırımcılarının zamanla zenginleştiğini gördü. Son günlerde, bu hisse senedi herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor, hatta tam tersi, stok daha fazla benzersizlik yaratmanın yanı sıra en iyi kahveyi sunmaya devam ediyor..

Bugün piyasadaki birçok şirket gibi Starbucks Corp’u başlatmak için, Coronavirus salgını vurduğunda 2020’de zor zamanlar geçirdi ve şu anda bu virüsün devam eden yayılmasını ele geçirmek ve önlemek için şu anda kapalı olan birçok mağaza da dahil olmak üzere dünya çapında mağaza kapanışları görüldü. hiçbir hizmet sunmayan birçok mağazayla.

Bunu söyledikten sonra, pozitifler bu marka için negatiflerden daha ağır basıyor. Sorun bu kahve stoğunu 2020 yılında vurduğundan beri, yeni bir normale doğru ilerlerken olumluya geri dönmeyi başardı. Mağazalar, geçişler ve mobil sipariş hizmetleri marka için güçlü satış noktaları olduğundan ve Starbucks Corp’u iyi durumda bırakarak dünyanın dört bir yanından harika bir gelir elde ettiğinden, talebin dünyanın dört bir yanındaki tüketiciler tarafından güçlü olduğu görülüyordu. ilerledikçe konum.

Şirketin 26 Ocak 2021’de yayınlanan ilk mali çeyreğinde, mevcut küresel duruma rağmen sağlam bir ilerleme kaydetti, Çin mağaza içi satışlarda% 5’lik bir artış yaşarken, Starbucks International segmenti Çin’den getirilen ek artışla yıllık bazda% 5’lik bir artış kaydetti. satışlardaki bu artışa eklenen 1.038 yeni mağaza ile 1.7 milyar $ net gelir elde etti. Uluslararası segment için faaliyet geliri, 2020’deki 275,9 milyon dolara kıyasla ilk çeyrekte 274,8 milyon dolar olarak teyit edildiğinden 2020 ile neredeyse aynı seviyedeydi..

İşin Amerikan tarafı, kısıtlamalar ve Covid-19’un kahve markası üzerindeki etkisi nedeniyle biraz geride kaldı, Net Gelir 2020’nin ilk çeyreğine göre% 6 düşüşle 4,7 milyar dolara geriledi, işletme geliri doğal olarak daha az olduğu için düşüş gösterdi. 2020’de 1,1 milyar dolara kıyasla% -26 azalarak 813,5 milyon ABD dolarına gerileyen operasyon. ABD’de 105 yeni mağaza açıldı, ancak bu uzun vadede markanın gelirine hiç şüphesiz eklenecektir..

Genel olarak Starbucks, 2021 yılının ilk mali çeyreğinde 278 yeni mağaza açıldığını doğruladı, bu da yıldan yıla% 4’lük bir büyüme anlamına geliyor. Net gelir toplamı, ilk çeyrekte bu hisse için getirilen toplam 6,7 milyar dolar getirdi, büyük ölçüde Covid-19 nedeniyle tüketici satışlarının olmaması nedeniyle% 5’lik hafif bir düşüş yaşadı, hisse senetlerinin işletme marjının YY% 3,7 azalması da buna dahildir. ve hisse başına GAAP kazancı (EPS), yıldan yıla 0,21 ABD doları düşüşle 0,53 ABD doları seviyesinde seyrediyor.

Uluslararası segmentin dışında bir dezavantaj göstermesine rağmen, tüm hisse senetleri kazanç bildirdi, aslında hisse senedi için olumlu bir haber. ABD’de 28 milyona yükselen Starbucks Rewards sadakat programı da dahil olmak üzere bu zorlu dönemlerdeki talebe baktığınızda, sınırlamaları olan belirsiz zamanlarda bile yıldan yıla% 15’lik bir artış..

Geleceğe baktığımızda, Starbucks, 2021’de önemli bir büyüme ile ilerlemeye ve ilerlemeye çalışıyor ve bu pazar da pek çok kişinin çekildiği bir pazar olduğu için şüphesiz yıllar içinde. Starbucks, 2021 Mali kılavuzunda, Küresel mağaza satış büyümesinde% 10 ila% 23 arasında arşivlemeyi planladığını, uluslararası 1.110 net yeni mağaza ile 2.150 yeni mağaza açılışının kabaca bir rehber olduğunu ve 28 milyar ila 29 milyar ABD Doları arasında konsolide geliri olduğunu detaylandırdı. yıl sonu özeti.

Büyüme potansiyeli kesinlikle görülüyor. Bununla birlikte, şimdi bu hisse senedinin hisse fiyatı ve EPS oranı dahil değerlemelerine baktığımızda, bu hisse fiyatı biraz daha yüksek tarafta duruyor gibi görünüyor, 105,30 $ ‘lık bir hisse fiyatı ve 0,56 $’ lık bir EPS tutuyor. biz ilerledikçe bu hisse senedi başarabilir.

Starbucks, özellikle önümüzdeki aylarda kısıtlamaların hafifletilmesine daha yakın olduğumuz için, hisse fiyatı içinde büyük bir dezavantaj görmeyecek, bu da artık kesinlikle varolmanın temellerine sahip olan bu önde gelen kahve stoğuna bakmaya ve yatırım yapmaya başlamak için ideal bir zamana yol açıyor. güçlü geçmiş rekoruyla kanıtladığı yatırımcılar için bir milyoner hisse senedi.

2. Green Thumb Industries Inc (GTBIF)

GTBIF hisse senedi

Bu kadar merakla beklenen bir sektördeki hisse senetlerinin sizi zenginleştirebilecek en iyi hisse senetlerinin listesini yapması şaşırtıcı değil. Green Thumb Industries Inc (GTBIF), bu listeyi 2021 için satın almanız gereken bir kenevir stoğu olarak yapıyor..

Green Thumb Industries, sağlık, mutluluk ve rahatlık için esrarın tadını çıkarmayı amaçlayan firma ile hem tıbbi hem de eğlence amaçlı kullanım için güvenli ve yüksek kaliteli esrar ile tüketicilere büyüyen ve hizmet veren en yüksek standardı sunmaktan gurur duyuyor..

Kenevir şirketi, ürün yelpazesini Dogwalkers, Beboe Therapies gibi inanılmaz ve tatlı ikramlardan yağlara kadar çeşitli markalar aracılığıyla sunmaktadır. ABD içinde 11 eyalette ve New Jersey ve Ohio’daki yetenekli tesislerle birlikte tüm bağlantıları için ürünleri işleten, üreten ve dağıtan Illinois, Oglesby’de yeni bir üretim tesisi ile kurulmuştur. Ancak bu kenevir stoğu, Illinois eyaleti içinde, biri için ana eyaleti olan, varlığını sağlamlaştırdı ve ikincisi, Illinois, şu anda buna dayalı daha fazla mağazaya sahip oldukları için, bu hisse için başka bir güçlü bonus olan esrar için tüketici talebinde arttı. ABD içinde diğerlerinden daha fazla eyalet.

İş geliştirme onaylanmış olsa da, şimdi bu hisse senetlerine bakıldığında, şirketlerin üçüncü çeyrek raporundaki önemli rakamlara bakıldığında, bu kenevir stoğu aşina olmak isteyebileceğiniz bir hisse gibi görünüyor ve hızlı bir şekilde.

Şirketin 3. Çeyrek raporunda, şirketin üçüncü çeyrekte% 31,3 oranında mükemmel sonuçlar elde ederek, geçen yılın aynı dönemine göre% 131’lik şaşırtıcı bir artışla 157,1 milyon $ ‘a katkıda bulunduğu için, üç aylık dönemin’ mükemmel ‘bir dönem olduğu bildirildi. Gelir büyümesi, tüketici Ambalajlı Mallar ve Perakende işletmelerindeki güçlü artışla desteklendi ve bu da Brüt Kar marjının 2. çeyrekte% 53,2’den% 55,4’e yükselmesine neden oldu..

Illinois eyaleti, 2020 içinde eğlence amaçlı esrar kullanımını yasallaştıran 11. eyalet oldu. Bu, talepte büyük bir artışa neden oldu ve bu esrar stoku için satış rakamlarını çatıdan itti ve bu stoklar göz önüne alındığında, daha fazla eyalet esrarın eğlence amaçlı kullanımıyla ilgili mevzuatı onaylamaya çalıştıkça Olumlu finansal durum ve şu anda faaliyet gösterdiği eyaletler, ister kendi mağazaları aracılığıyla ister çeşitli ortak markalar aracılığıyla olsun, bu, artan başarı için bu hisse senedi lehine çalışmalıdır..

30 Eylül 2020’de olduğu gibi, şirket mali pozisyonunun şüphesiz güçlü olduğunu doğruladı ve mevcut toplam varlıkları 159,1 milyon dolarlık nakit ve nakit benzerleri dahil olmak üzere 78,1 milyon dolar ve ödenmemiş borcu 97,1 milyon dolar, bu da bu esrar hissesini çok güçlü bir hale getirdi. cazip finansal durum.

Sektördeki son olaylar ve bu şirkette yaşananlar nedeniyle geçen yıl artan bir şekilde yükselen 36.44 $ ‘lık cari hisse fiyatına sahip olan hisse senedi, 52 haftalık bir aralıkta en düşük seviyesinde 4.08 $ ile en yüksek 38.45 $ arasında bir aralıkta tutuyor..

Bu kesinlikle uzun vadeli görünümde milyoner hisse senedi olma ve önümüzdeki yıllarda yükselecek olan böyle bir çiçek açması endüstrisinin parçası olma temeline ve yapısına sahip bir marihuana stoğu..

3. Square Inc (SQ)

Amerikan finansal hizmet şirketi, büyük potansiyele sahip bir hisse senedi olarak listede ikinci sırada yer alıyor..

Dünya, yoğun bir şekilde dijital bir dünyaya doğru ilerlemeye devam ederken, Square Inc (SQ), yelpazenin her iki ucu, satıcılar ve alıcılar için tasarlanmış güçlü ekosistemlerinin yanı sıra iyileştirmeye veya eklemeye çalıştığı yeni eklemelerle tek bir şirket olduğunu kanıtlıyor. yaratıcı kreasyonlarına yeni faydalar.

Square Reader cihazıyla bu hisse senedi için her şeyin başladığı yerden, bugün çeşitli yollara ilerledi ve genişledi ve özellikle 2020 yılında Coronavirüs salgını dünya çapındaki işletme sahiplerine birçok zorluk getirdikçe bir başarı olduğunu kanıtladı..

Şirketin en son yaratımı olan ve 2013 sonunda Square Cash adıyla kullanıma giren Cash App ile bu uygulama, bireylerin hesaplarını elinde tutmaları için kolaylık ve basitlik sunduğu için son yıllarda birçok olumlu nedene uygun olmuştur. . Uygulama, bireylerin, kuruluşların ve işletme sahiplerinin kendi vergilerini düzenlemelerine ve düzenlemelerine olanak tanıyan yeni bir özellik dahil olmak üzere yeni avantajların yanı sıra uygulama veya web sitesi aracılığıyla para transferleri alabilmek ve gönderebilmek için tasarlanmıştır. özellikleri.

İnsanların bilmedikleri, bu hisse senedinin birçok başarılı caddede eline geçmesinin yanı sıra, banka veya kredi kartı yöntemleriyle ödeme yapan müşteriler için işlemleri işlemek için kullanılan Square Register kullanan birçok konaklama perakendecisi de vardır..

Bu notta, konuk ağırlama sektörü, SQ hissesinin bu caddede darbe aldığını gören Covid-19 salgınının getirdiği büyük bir darbe aldığından, yıl boyunca bu hisse için büyük bir darbe alan şey budur. Peki bu hisse senetlerinde yıl boyunca ne oldu? Cash Uygulaması da dahil olmak üzere, dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarıyla ve işletmeleriyle uzaktan çalışan bireylere yardımcı olan hisse senedi yeteneği.

Bu hisse senedinin 3. çeyrek sonuçlarında, Covid-19 salgınının bu hisse senedinin gerçek potansiyelinin görülmesine önemli ölçüde yardımcı olduğunu, çünkü neredeyse tüm finansal alanların olumlu renklerde çok ileride olduğunu görüyoruz. Brüt Kar bir önceki yıla göre% 59 artışla 794 milyon $ ‘a ulaştı, Satıcı Brüt Karı YY% 12 artarak 409 milyon $’ a ulaştı, Toplam Net Gelir% 140 artışla 3.03 milyar $ ‘a yükseldi ve Cash App Brüt Karı YY% 212’ye ulaşarak 385 $’ a yükseldi. milyon. Şirket ayrıca, Düzeltilmiş FAVÖK artışına da tanık oldu..

Bu rakamlar, en hafif tabiriyle etkileyici ve artık bireyler sorunsuz bir şekilde çalışma yolunda ilerliyorlar, bu hisse senedinin ilerisini arşivlemek için hala büyük bir büyüme potansiyeli var, öyle ki Wall Street analistleri tarafından bilinçli bir ‘Satın Al’ notu almış durumda. 36 Wall Street analistinden 18’i bu hisse senedine ‘Güçlü Al’ notu veriyor.

Ancak bu şirket, birçokları gibi, yüksek değerlemesi gibi görünen olumsuz noktalarını elinde tutuyor. 373.63’lük on iki aylık F / K oranını takip eden şirketler dikkate alındığında, bu hisse senedinin değerlemesi sorgusuz sualsiz fazla değerlendiğini göstermektedir..

Bu hisse senedi kesinlikle gelecek vaat eden ve zengin getiri sağlamaya çalışan bir hisse senedi olsa da, bu hisse senedinin fiyatı daha makul bir rakama gelene kadar potansiyel olarak geri çekilmeye değer..

4. Fiverr International LTD (FVRR)

Serbest hizmetler için İsrail’in önde gelen çevrimiçi pazarı, bu hisse senedi inanılmaz derecede iyi iş çıkardığından, hafife alınmaması gereken benzersiz bir güç sağlıyor..

Grafik tasarıma ve aralarına yazmayı da içeren bir dizi hizmetle hem alıcıları hem de satıcıları çekmek için tasarlanan, o zamandan beri dünyadaki en popüler 200 site listesini ve Şubat 2020 itibarıyla süsledi. Şirketin getirdiği bildirildi. 2019 mali yılı için 107,1 milyon dolarlık yıllık gelir sonucunda bu, 2010’da kurulan bir şirket için büyük ölçüde büyüyen isabetli hisse senedi haline gelmeye yaklaşıyor.

Son haberlerde, bu hisse senedi hızlanmaya ve yeni ufuklara doğru büyümeye devam ediyor, çünkü Fiverr International, yaratıcı bireylerin bir sonraki serbest çalışma fırsatlarını bulmalarına yardımcı olan Fiverr’e benzer bir ABD yaratıcı platformu olan Working Not Working’in yakın zamanda satın aldığını doğruladı. Bu hisse senedinin bugün piyasadaki en büyük ve en güçlü markalardan bazılarıyla çalıştığı.

Bu haberi takiben, bu şirketin bugün 323.10 $ olan hisse fiyatında bir artış ve 2020’de istikrarlı bir şekilde yükselen hisse fiyatı yeni zirvelerine ulaştı..

Şirketlerin en son Q3 sonuçlarında, bu hisse senedi, bu sonuçların Covid-19 salgınıyla bu yeni zirvelere yükseldiğine dair hiç şüphe olmayan kör edici rakamları arşivlemenin mümkün olduğunu kanıtladı. Şirket, bir önceki yıla göre% 88’lik bir gelir artışı ile 52,3 milyon ABD Doları’na ulaştığını ve aktif üyeleri, bireylerin daha fazla serbest çalışma fırsatı aradıkça% 37 artışla 3,1 milyona yükseldiğini bildirdi..

FVRR hissesi için daha büyük resme bakıldığında, finansal görünüm, FT 2020’den önce, Düzeltilmiş FAVÖK ile 8.5 milyon – 9 milyon $ arasında olacak şekilde, yıllık bazda% 80’in biraz altına düşme potansiyeline sahip, 186 milyon $ civarında bir kılavuz rakamı hedefliyor. 4,5 ila 6,5 ​​milyon ABD doları rehberlik.

Yukarıda bahsedildiği gibi şirket, potansiyel olarak bugüne kadar piyasadaki en büyük serbest çalışan pazar yeri olmayı hedeflediği ve bunun için yeterli alan olduğu için, genişlemeye hazır göründüğü için sağlam bir pazar payına sahip olduğunu kanıtlıyor. daha uzun yıllar büyümeye devam edecek stok.

Yine bu listedeki diğer gelecek vadeden parlayan hisse senetleri gibi, FVRR de değerlemesi açısından zengin görünüyor, hisse fiyatı Mart ayından bugün piyasada bulunduğu yere neredeyse 14 kat arttı, bu nedenle bu hisse senedine ideal zamanda atlamayı beklemek en iyi çözüm.

Bu hisse senedinin diğer temel temellerine bakıldığında, 9.45 milyon dolarlık sağlıklı bir işletme nakit akışı pozisyonu da dahil olmak üzere doğal bir denge gösteriyor, hisse senetlerinin kar marjı artıyor, bu da karlılığa ulaşıyor ve geçen yıl neredeyse% 25’e ulaştı, ancak FVRR’nin borcu hisse oranı 0.45 ile hisse senedinin yüksek tarafta olduğunu gösteriyor.

Bu hisse senedi dünya çapında yaratıcı serbest çalışan bireylerle işbirliği yapmaya devam ettiği ve dünya önümüzdeki yıllar boyunca dijital dünyanın derinliklerine dalmaya devam ettiği için hareket için hala bolca yer olduğunu inkar etmek mümkün değil, bu hisse senedi gerçekten uzun vadeli görünümde milyoner statüsüne ulaşmaya bakabilen bir hisse senedi haline geliyor. Ancak bu hisse senedinin doğru fiyata bir parçası olmak, doğrudan satışa çıkmadan önce en büyük tavsiye niteliğindedir.

5. Brookfield Asset Management Inc (BAM)

Listeye daha fazla çeşitlilik ekleyen Brookfield Asset Management Inc (BAM), uzun vadede iyi getiri sağlamaya bakabilen en iyi hisse senedi listesine giriyor..

New York, Toronto, Londra, Sidney ve Rio De Janeiro’da ofisi bulunan alternatif varlık yönetimi şirketi, cazibe merkezlerini gayrimenkul, yenilenebilir enerji, altyapı ve özel sermaye üzerine yoğunlaştırıyor ve şirket muhteşem sonuçlarla ortaya koyuyor..

Başlangıç ​​olarak, şirket 2021’de önümüzdeki büyüme beklentileri için planlarını hızlandırdı ve uzun vadede genişleme arayışında olan şirkete 44 milyar dolar girdi ve yol boyunca herhangi bir ek ekstralar için ücretsiz işletme nakit akışına sahip oldu..

İkinci olarak, şirketin 4. çeyrekteki son rakamlarına bakıldığında, Net Gelir 1.8 milyar $ ‘a ulaştı ve büyüme ve satışların etkisiyle 2,1 milyar $’ a ulaşan rekor fon. Bu, şirketin de dahil olduğu ve yıl içinde yaklaşık 40 milyar dolarlık üçüncü taraf fon sermayesi toplayan ek üçüncü taraf yollarından bahsetmiyor..

Şirket ayrıca güçlü bir temettü hissesi olup, 31 Mart 2021’de hissedarlara ödenmesi gereken hisse başına 0.13 $ olan% 8’e kadar sağlam bir temettü artışı gördü..

Bu varlık yönetimi hissesinde övünecek çok şey var, ancak şu anda 5,92’de yüksek olan borç / özkaynak oranını da dahil etmeye değecek aşağı noktaları ile birlikte geliyor, ancak bu hisse senedi sürmeye ve ilerlemeye devam ederse Dönem boyunca borç seviyelerini düşürürken, bu hisse senedi ile ilgili bir endişe nedeni olmamalıdır..

Bu hisse senedinin 42.95 dolar olan hisse fiyatına dayanarak, düşmek istediği kadar hızlı yükseldiği için yıl boyunca oynak olduğu kabul edildi. Ancak, PB (fiyat / hesap) ve 22,49 F / K oranı dahil olmak üzere diğer metrik oranlara dayanarak, bu hisse senedini, üzerine atlamak için iyi bir değer haline getirir..

Brookfield Asset Management Inc kesinlikle güçlü ve umut verici bir hisse senedi olma ihtimaline sahip bir hisse senedidir, hatta analistler bu hisse senedinin şu anda hisse senedinin bulunduğu yerden% 40 daha fazla değerde olduğunu tahmin ettiler bile. şu anda oturmak, yukarıdaki noktayı teyit eder, şimdi bu hisse senedine yatırım yapmak için ideal bir zaman.

6. Illumina Inc (ILMN)

Amerikan sağlık şirketi Illumina Inc (ILMN), kanıtladığı gibi milyoner hisse senedi olma özelliklerine sahip bir biyoteknoloji şirketidir..

Genetik varyasyonu ve biyolojik fonksiyonları analiz etmek için çeşitli sistemler geliştiren, üreten ve pazarlayan şirket, çeşitli pazarlara hizmet veren ürün ve hizmetler sunmanın yanı sıra, 73.69 milyar dolarlık bir piyasa değeri elde etmeyi başardı. devam eden başarısı.

Bu hisse senedi bir sağlık devi olarak kabul edilmekle birlikte, bu noktaya kadar yatırımcıları oldukça zenginleştiren, gelişmeye ve büyümeye devam ederken, yatırımcıları daha önce de belirtildiği gibi çok zengin yapma potansiyeline sahiptir. . Wall Street analistleri, bu sağlık hizmetleri stoğunun gelirini yılda% 20 artıracağını tahmin ederken, hisse senedi için genel bir fikir birliği ile sonuçlanan 6 “Güçlü Satın Alma” derecesi verilir..

Şirketin dördüncü çeyrek dönemindeki son kazançlarına bakıldığında, birçok beklentiyi aştı. Dördüncü çeyrekte şirketin geliri, tahminleri aşarak% 20 artarak 953 milyon $ ‘a yükseldi ve hisse başına 1.22 $ da beklentilerin üzerine çıktı ve dünya, Koronavirüs pandemisinin gölgesinden çıkmaya yaklaştıkça, daha fazla güç sağlayarak orada bitmeyecek. sürülmüş.

Bugün Illumina Inc, geçen yıl% 75’in üzerine çıkan 504.76 $ ‘lık bir hisse fiyatına sahip ve yine diğer hisse senetleri gibi bu hisse senedi, bu hisse senedinin P / E oranına göre piyasa ve sektör ortalamalarının üzerinde işlem görüyor, ancak 15.68’lik P / B oranına kıyasla. Bu hisse senedinin zengin değerlemesine rağmen, bu hisse senedini doğru fiyata yakalarsanız etkileyici miktarlarda teslim etme ve teslim etme işlemlerinin tamamını elinde tutar.

7. Splunk Inc (SPLK)

En iyi 7 hisse senedi listesine giren son hisse Splunk Inc’dir (SPLK).

Splunk Inc, makine tarafından oluşturulan verileri aramak, izlemek ve analiz etmek için yazılım üretiminde uzmanlaşmış, San Francisco merkezli bir yazılım şirketidir..

Şirketin en son Q3 raporundan, şirketin CEO’su Doug Merritt tarafından bu yazılım stokunu özetleyen bir açıklama, hisse senedi raporları ile birlikte kendisi adına konuşuyor..

“Belirsiz piyasa koşulları karşısında bile, Splunk kurumsal yazılım tarihindeki en hızlı büyüyen şirketlerden biri olmaya devam ediyor.” Splunk Inc’in CEO’su Doug Merritt.

Hisse senedinin ne kadar iyi performans gösterdiğine baktığımızda, Toplam gelirler yıllık bazda% 11 düşüşle 559 milyon $ ‘a gerilese de, Cloud ARR yıllık% 71 artışla 630 milyon $, Bulut geliri% 80 artışla 145 milyon $, Toplam ARR% 44 arttı Yıllık 2,07 milyar ABD Doları.

Bunlar, 3. Çeyrek raporundaki önemli noktalardan sadece birkaçı ve şirketin, dünyaya daha fazla yayılmış şirketler içinde daha fazla büyüme potansiyeli ekleyerek daha fazla işletme elde etme yolunda ilerlediğinden, yeni iş vurgularının onaylanmasıyla birlikte..

Bu hisse senedi için dördüncü çeyreğe bakıldığında, şirket, toplam gelirlerin 650 milyon ila 700 milyon dolar arasında olması ve GAAP dışı işletme marjının% -4 ile% 3 arasında olması ve hisseye gerçekçi bir görünüm kazandırması bekleniyor..

Splunk’ın veri hizmetlerinin, yazılımlarından yararlanmak isteyen potansiyel olarak birçok önde gelen şirket ile gelişmeye devam edeceğine şüphe yok, analistlerin bu hisse senedinin 2025 yılına kadar satışları içinde potansiyel olarak ikiye katlanacağını tahmin etmeleri için hiçbir neden yok..

Konsensüs “Satın Al” derecesi göz önüne alındığında, bu hisse senedi, özellikle bu hisse senedi yıllık% 24’lük gelir tahmini tahminine ulaşırsa, teslim etmek için ilerlediğinden, hiç şüphesiz kârlılığa ulaşacaktır..

Özet

Ve yatırımcıların uzun vadeli görünümde potansiyel olarak milyonlar kazanmasını sağlayabilecek bir pozisyonda oturan en iyi 7 hisse senedine sahipsiniz..

Bu gelecek vaat eden hisse senetlerinin tümü, bir istikrar konumunda, iyi bir finansal durumdadır, ancak bazıları henüz kârlı olmasa da, zaman ilerledikçe olmaya devam etme kabiliyetine sahiptir. Bu fantastik yatırımlar, koleksiyonunuza diğer hisse senetleriyle çeşitlilik katarken, bu altı haneli meblağa ulaşmaya çalışırken uzun vadede elde tutmanız için harika eklemelerdir..

Bu seçilmiş hisse senetlerine yatırım yapmakta yeniyseniz, portföyünüze eklemek için harika eklemelerdir, Starbucks Corp (SBUX) gibi bir hisse senedi, özellikle iyi bir şekilde ilerlerken büyük bir büyüme sunduğu için başlamak için harika bir adım olabilir. büyük getiri sağlayabilecek fiyat.

Esrar endüstrisinin yanı sıra deneyimli bir yatırımcıysanız, Fiverr International LTD (FVRR), hakim olmaya çalıştığı için ileriye bakan büyük bir beklentiye sahip bir hisse senedi gibi görünüyor..

Bu hisse senetleri olumlu görüşlere sahip olsa da, kendi risk unsurlarını oluşturdukları tüm hisse senetlerinde olduğu gibi, seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yapmadan önce ek araştırma yapmak akıllıca olacaktır..

eToro -% 0 Komisyonla hisse senedi satın alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Daha fazla oku:

Hisse Senedi Nasıl Seçilir: Yeni Yatırımcılar İçin Eksiksiz Bir Kılavuz

Cazip Bir Gelir Akışı Sağlayan Şimdi Satın Alabileceğiniz 7 İngiltere Temettü Hisse Senedi

2021’de Patlayacak Sıradaki Hisse Senetleri Nelerdir??

2021’de En Büyük 15 Hisse Ne Patlayacak??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector