7 Esrar Hisse Senedi 2021’de Değer Artacak

2021’de en iyi marihuana hisselerine yatırım yapmayı mı düşünüyorsunuz? Size en iyi değeri vermek için ayarlanmış en iyi marihuana hisse senetlerine yatırım yapmak mı istiyorsunuz??

Önümüzdeki yıl satın almak için 7 marihuana hissesi ile sizin için teminat aldık..

Esrar hisseleri 2021’de değer kazanacak

2021, esrar endüstrisi için bir yıl olmak istiyor.

Bu sektörü çevreleyen heyecan verici vızıltı hissi, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar bu endüstrinin parlayan performanslarından giderek daha fazla dikkat çekerken açıkça görülüyor. Daha da önemlisi, Başkan seçilen Joe Biden görevi devralacak ve Demokratlar önümüzdeki haftalarda ABD’yi yönetecek..

Bu yıl, esrar endüstrisi ve ABD için potansiyel olarak daha fazlasını yapabilecek veya tüm ABD eyaletleri ürünün eğlence amaçlı veya tıbbi kullanımı için esrarı yasallaştıracak gibi görünebilecek olan ABD için potansiyel bir dönüm noktası olacak gibi görünüyor..

Zaman ilerledikçe daha muhtemel görünen yukarıdakiler gerçekleşirse, bu endüstrinin pazarda bugüne kadar ilerleyen en iyi performans gösteren endüstrilerden biri olacağı inkar edilemez..

Bu nedenle, oyunda öne geçmek için, 2021’de takdir edebileceğimiz 7 marihuana hissesine bakmayı seçtik ve bu da portföyünüze mükemmel bir katkı olabilir.

Marijuana hisse senetleri ilgilendiğiniz hisse senetleriyse, 2020’de En İyi 11 Esrar Hisse Senedi’nde şirketlerin 2020 performanslarını inceleyen parlayan hisse senetleri hakkında iki makale daha okuduğunuzdan emin olun.

Burada, patlayan kenevir stoklarının bir listesini ve en iyi performans gösteren esrar stoklarından bazılarının bir dökümünü bulacaksınız..

2021’de Satın Alınacak En İyi 7 Esrar Hisse Senedi:

1. GrowGeneration Corp (GRWG)

2. Cresco Labs Inc (CL)


3. Tilray Inc (TLRY)

4. Green Thumb Industries Inc (GTBIF)

5. Aphria Inc (APHA)

6. Canopy Growth Corp (CGC)

7. Planet 13 Holdings Inc (PLNHF)

Esrar stokları nihayet 2021’de canlanacak mı? Öyleyse, bu 7 en iyi seçim 2021’deki en iyi yatırım seçeneklerinden bazıları olabilir.

1. GrowGeneration Corp (GRWG)

Konsensüs Değerlendirmesi: “Güçlü Satın Alma”

2021’de değer kazanabilecek esrar stokları listesindeki ilk hisse senedi GrowGeneration Corp..

Yılın başlangıcı yaklaşırken, sektör bu yıl güzel bir şekilde “patlayacak” göründüğü için bu hisse senedi şimdiden iyi ve olumlu bir konumda duruyor..

GrowGeneration Corp, şirketin üç aylık mali raporlarında, şirketin 2021’e girerken güçlü konumunu doğrulayan en son Q3 raporu ile etkileyici bir 2020 göstermiş ve onaylamıştır..

GRWG, 2020 yılında 55 milyar dolarlık rekor bir gelir bildirdi, şirketin çeşitli satın almaları tamamladığını ve halen devam etmekte olduğunu ve şirket ilerledikçe daha büyük resme toplam gelir getirilmesini bekleyen ek gelirlerden bahsetmiyorum bile..

Etkileyici değil mi? Öyle ve yakın zamanda yavaşlayacak gibi görünmüyor.

Şirket, dağıtım ofisleri de dahil olmak üzere 36’dan fazla perakende mağazasına sahiptir ve onu ABD’deki en büyük hidroponik tedarikçisidir..

GRWG brüt karı da 2020’nin ilk dokuz ayında% 27 arttığı için, 2021 tahminleri şirketlerin 2020 performansının neredeyse iki katı..

GrowGeneration Corp, 2020’nin 185 ila 190 milyon ABD doları arasındaki hedefine kıyasla 2021’de 280-300 milyon ABD Doları tutarında tam bir rehberlik sağlıyor..

Hisse senedinin bugünkü hisse fiyatı 50,31 dolara oturuyor ve Wall Street analistleri tarafından 1 yıllık ortalama fiyat hedefi olan 31,17 dolar, en yüksek hisse senedi fiyatı 45,00 dolar ve en düşük hisse senedi fiyatı 8,00 dolar olarak yayınlandı..

Bu hisse senetleri sadece size değer sunmakla kalmaz, aynı zamanda büyüme ve ivme ile birlikte gelir ve esrar endüstrisi başarı ile büyürken olağanüstü bir uzun vadeli yatırım olacak bir hisse senedi..

2. Cresco Labs Inc (CL)

CRLBF hisse senedi

Konsensüs Değerlendirmesi: “Satın Al”

Cresco Labs Inc, hem tıbbi hem de eğlence amaçlı kullanım için esrar sağlayan bir Amerikan esrar şirketidir..

Şirketin sadece yatırımcıları değil tüketicileri de eklemeleriyle çeken benzersiz bir işi var. ABD, eğlence amaçlı esrar kullanımını yasallaştırmak için daha fazla eyalete yaklaştıkça, şirketlerin markaları da ürünlere benzersiz faydalarını ekliyor..

“Mindy’s Brand” altında satılan şirket ürünleri, marihuananın sıkıştırılarak çikolatalara, meyve çiğnemelerine ve daha fazlasına dönüştürüldüğü, ABD’nin yasallaştırılmış eyaletlerinde bir tüketici başarısı olduğunu kanıtlayan marihuana-tatlı koleksiyonu sunuyor..

Şirketin ürünlerini benzersiz bir şekilde satmasının yanı sıra, Cresco’nun amacı eyaletlerdeki esrar ve kenevir ürünlerini “normalleştirmek, profesyonelleştirmek ve devrim yapmaktır”.

2021 ve sonrasında şirketin toptan satış caddesine gelince, Cresco’nun kendi mağazalarının açılması ve işletilmesinin yanı sıra ürünlerinin satılıp satın alınabileceği 550’den fazla dispansere erişimi var..

Şirketin en son üç aylık raporunda yayınlanan finansal sağlık açısından, Cresco, geçen yılın 2019 çeyreğine göre% 60 artışla 62,8 milyon dolarlık etkileyici bir perakende geliri büyümesi ve 153,3 milyon dolarlık rekor bir gelir elde etti..

Bunun,% 40’ın üzerinde gelir artışı ile kenevir şirketi için art arda üçüncü çeyrek olduğunu doğruladı. Bu rekorun orada bitmeyeceğine inanıyoruz.

Hisse senedinin cari hisse fiyatı 12.08 $ ‘dır ve son yıllarda bu hisse senedinin gelişmesini izleyen analistler tarafından “karlı bir yatırım seçeneği” olabilecek bir kenevir stoğu olarak etiketlenmiştir..

Analistler ayrıca hisse senedi için tahmin tahminlerini de verdiler, 5 yıllık bir gelir yatırımının% + 28.66 civarında olması ve 15.54 $ ‘lık bir hisse senedi fiyat tahminiyle 2026.

Cresco Labs Inc, 2021’de başarılı olacak harika bir değer hissesi ve aynı zamanda iyi bir uzun vadeli yatırım eklemesidir..

3. Tilray Inc (TLRY)

Konsensüs Değerlendirmesi: “Tutun”

Kanadalı ilaç ve kenevir şirketi Tilray Inc, 2021’de değer kazanabilecek 7 hisse senedinden birinin listesine girdi..

Merkezi Toronto, Ontario’da bulunan Kanadalı şirket, uluslararası alanda faaliyet göstermenin yanı sıra Kanada ve ABD pazarında güçlü bir varlığa sahiptir..

Sadece varlığını hissettirmekle kalmıyor, aynı zamanda şirket, geçtiğimiz ay Aralık 2020’de şu anda dünyanın en büyük esrar şirketi olarak adlandırılan Aphria ile birleşti..

Son raporlar ve rakamlar bu stokun rakiplerinin gerisinde olduğunu gösterse de, bu kenevir stoğunun atılması gereken bir şey olduğu anlamına gelmez. Aslında, bu hisse senedinin 2021’de güzelce takdir edilebilecek bir hisse senedi olduğuna inanıyoruz..

Şirketin hisse fiyatı son günlerde yükseldi ve Zacks Report’a göre geçen ay hissenin% 38,1 arttığını kanıtladı ve günler geçtikçe artan bir Zacks Konsensüs Tahmini verildi ve bu da hisse senedinin daha da arttığını gösteriyor. günler geçtikçe popüler ve sağlam.

2020’de tıbbi stok TLRY, önceki gelir sonuçları seviyesinde kalan 51.4 milyon dolarlık toplam gelir bildirdi. Esrar segmenti gelirinin% 11 azaldığı doğrulandı, bu da satışların büyük kısmının kesilmesi ve Kanada tıbbi satışlarındaki düşüş gibi çeşitli nedenlerle teyit edildi. Bununla birlikte, yetişkin kullanımı ve uluslararası tıbbi satışlar sırasıyla% 26 ve% 46 arttı.

Koronavirüs salgınının dünya üzerindeki muazzam etkisi göz önüne alındığında, bu aynı zamanda esrar hisse senedi sonuçlarına da hafif bir katkıda bulunmuş olabilir..

Yine de, TLRY’nin arkasında hala daha fazla büyüme ve güce sahip olduğuna inanıyoruz ve bu da bu hisseyi 2021’e bakan iyi bir değerli hisse senedi yapıyor.

4. Green Thumb Industries Inc (GTBIF)

GTBIF hisse senedi

Konsensüs Değerlendirmesi: “Satın Al”

2021’de büyük büyüme ve değer sunacak bir başka Amerikan kenevir stoğu Green Thumb Industries Inc’dir..

2020 yılında, GTBIF’in yıl boyunca elde ettiği finansal sonuçlarla “sokak beklentilerini patlattığı” bildirildi..

Şirket, üçüncü çeyrekte% 31.1’lik bir gelir artışı ile 157.10 milyon $ ‘a ulaştı ve düzeltilmiş FAVÖK ile 48.7 milyon $’ a ulaştı..

Ancak son olarak, şirketin Q3 2020’de bildirilen net gelir raporu, 2019’daki 14,6 milyon dolarlık net zararından büyük bir artış olan 9,6 milyon dolar ile sonuçlandı. Bu sonuç tek başına şirketin yıl içinde ve sonrasında nasıl devam etmek istediğine dair çok şey ifade ediyor..

Öyleyse Green Thumb Industries’i iyi bir değer stoğu yapan nedir??

Çok devletli operatör Green Thumb Industries, geleceğe bakan birçok potansiyel büyüme potansiyeline sahiptir..

Şirket 50’den fazla dispanser sunup işletmesine rağmen, yaklaşık 100 mağaza açma kabiliyetine ve 13 üretim tesisine sahiptir. Mevcut ticaret lisansları izin verdiği için tüm mağazalar lisanslı eyaletlerdedir.

GTBIF hissesi hakkında bilinmesi gereken ikinci bir faktör, operasyon söz konusu olduğunda çok ağır bir iş odaklı hisse senedi olmasıdır, yani ABD’nin dört bir yanındaki eyaletlerde faaliyet göstermeyi seçtikleri yer konusunda seçici davranırlar. Pazar payının yanı sıra büyük tüketici geliri elde edebilecekleri yerlerde.

Şirketin ürünlerine gelince, bunların etrafında soru işareti yoktur. Hem tıbbi hem de eğlence amaçlı tüm ürünlerin şimdi her zamankinden daha fazla talep gördüğü görülüyor..

Bugünkü haliyle Green Thumb Industries, önümüzdeki yıl ve sonrasında büyük büyüme potansiyeline sahip bir değer stoğu olarak kabul ediliyor. Bu hisse senedi, 2021 için satın almak için firmamızın favori esrar stoklarından biri olarak geliyor..

5. Aphria Inc (APHA)

Konsensüs Değerlendirmesi: “Satın Al”

Şu anda büyüyen Kanadalı kenevir üreticisi, aynı zamanda uzun vadeli görünüm için iyi bir yatırım olacak bir hisse senedi..

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu Aphria stoğu Aralık 2020’de Tilray (TLRY) ile birleşti ve şu anda gelir açısından bugün piyasadaki en büyük esrar stoklarından biri ya da değilse.

Ancak şirket, karışıma daha fazla şirket ekleme macerasını henüz durdurmadı. 2020, ABD’nin en büyük zanaat bira şirketlerinden biri olan StreetWater Brewing şirketinin APHA tarafından satın alınmasına da tanık oldu..

Ve kim zaman ilerledikçe şirketin daha fazla genişlemeyi düşünmeyeceğini söyleyebilir. Esrar borsasında satın alma kralı olarak adlandırıldığı için.

Aphria, kendi isteğiyle iyi bir büyüme kaydetti ve geçtiğimiz yıl içinde% 75 büyüdü..

İleriye giden analistler, hisse senedine “Satın Al” şeklinde bir fikir birliği derecelendirmesi verildi.

Şirketin büyüme beklentileri, bu hisse senedini satın almak için iyi bir değerli hisse senedi haline getiriyor..

6. Canopy Growth Corp (CGC)

Konsensüs Değerlendirmesi: “Tutun”

Tamam, bu hisse senedi piyasadaki en büyük kenevir hissesi olarak kabul edilse de, bu hisse yine de yatırımcılara büyük geri dönüşler sağlayabilecek bir hisse senedi, bu yüzden bu hisse ilk 7’ye girdi..

Bu hisse senedine aşina değilseniz, bu hisse Constellation Brands’ın (STZ) öz sermaye yatırımlarından nakit olarak zenginleşti. Ve STZ’nin kim olduğundan emin olmayanlar için, Constellation Brands Inc, Amerikalı bir alkollü içecek üreticisi ve pazarlamacısı ve ABD’deki en büyük bira ithalat şirketidir..

Raporlara göre, STZ şu anda Canopy’nin tedavüldeki hisselerinin yaklaşık% 38 veya daha fazlasına sahip..

Mükemmel bir uzun vadeli yatırım olarak kabul edilen CGC hissesi, özellikle bu yıl esrar endüstrisi için gelecek olanların ışığında, daha da ilerlemek ve daha fazlasını kurmak için nakit paraya sahiptir..

Daha fazla nakit paraya sahip olmak, yaratmak ve işletmek için daha fazla tesis gibi yeni projelerde genişlemek için daha fazla alan sağlar ve hatta uluslararası pazarlarda daha da genişlemeyi amaçlar. Canopy Growth’un yönetim ekibine göre, bu ülkeler küresel kenevir pazarının% 85’inden fazlasını oluşturduğundan ABD, Kanada ve Alman pazarlarına odaklanma sağlam odak noktalarıdır..

Ancak elbette, bir hisse senedi ne kadar büyük olursa, daha fazla para kaybetme şansı da o kadar artar, ancak bu durumda, büyük bir hisse senedi için kayıpları ve olumsuz sonuçlarıyla önemli ölçüde iyi yönettiği için CGC hissesi için artış daha büyüktür. -cap hisse senedi.

Hisse senetlerinin geleceğine gelince, tahmin edilen ve 1 yıllık ortalama 430,5 milyon $ + 19,94% tahmin edilen 3 yıllık ortalamanın 945,5 milyon $ +% 163,44 olarak belirlendiği tahmin edilmektedir..

Mevcut hisse fiyatının, hisse senedinin temellerine dayalı olarak değerinin düşük olduğu kabul edildi.

Pazar payı ve uluslararası varlığı da dahil olmak üzere tüm alanlarda genişlemeyi amaçlayan bu hisse senedinin büyüme beklentileri için, şirketi olabildiğince olumlu finansal sağlıkta tutan ve marihuana endüstrisi yükselmeye hazır olan şirketin stratejik planı ilerliyor, Bu hisse senedinin büyük bir büyüme ve 2021’de takdir edilecek değer stoku olduğuna inanıyoruz.

7. Planet 13 Holdings Inc (PLNHF)

Konsensüs Değerlendirmesi: “Satın Al”

Bu yıl takdir edilecek ilk 7 kenevir şirketi arasına girecek daha küçük ve biraz hafife alınmış bir kenevir şirketi Planet 13 Holdings Inc..

Parti şehri Las Vegas’ı ziyaret etmediyseniz veya sektörde hevesli bir yatırımcı değilseniz, çoğu kişi 2021’den önce bu marihuana hissesini duymamış olabilir bile, o zaman muhtemelen PLNHF’yi duymuşsunuzdur..

Nevada, Las Vegas merkezli şirket, dünyanın en büyük kenevir dispanserlerinden biridir ve marka aynı zamanda Planet 13 Cannabis Superstore aracılığıyla da faaliyet göstermektedir. & Kenevir ve kahve ürünlerini dağıtan diğer alt markalarla birlikte Eğlence Kompleksi.

Koronavirüs salgını dünyayı ele geçirirken, şirket turizmden çok fazla gelir elde ettiğinden, çoğu kişi Planet 13’ün en azını söylemek için mücadele edeceğini düşünmüş olabilir..

Ama durum bu değildi, açıkça.

Şirket, 2020’de satışların hızla artması ve COVID-19 öncesi satışların% 36 artması nedeniyle stokun geçen yıla göre% 186 daha yüksek olduğunu bildirdi..

Şirketin bildirilen geliri, 2019’daki aynı çeyrek sonuçlarına kıyasla 22.797.338 ABD dolarıdır ve gelir 16.696.932 ABD doları olarak elde edilmiştir..

Şirket için heyecan esrar markası için artmaya devam ederken, bir sonraki macera da öyle. Planet 13, Santa, Ana, California, ABD’de bulunan 40.000 metrekarelik etkileyici bir perakende mağazasına yayılan ikinci lokasyonunu bu yıl açmaya hazırlanıyor..

5,89 $ ‘lık hisse fiyatı ve en yüksek olanı 0,63 ila 6,40 $ arasında 52 haftalık bir aralıkla. Bu hisse senedi, 2021’e girerken değer, büyüme ve ivme sunuyor.

Özet

Özetlemek gerekirse, bu 7 en iyi marihuana stokları, çeşitli yollarda daha da yerleşik bir büyüme eklemek istiyorlar ve bu bir gelecek yıl için büyük bir gelir getirebilir ve daha uzun yıllar önderlik edebilir..

7 listesinden hangi kenevir stoğu sizin için daha parlak olursa olsun, tüm çalışan marihuana stokları kendi benzersiz bireysellikleri ve ek araştırma yapmak için seçtiğiniz stoğa yatırım yapmayı seçmeden önce tavsiye edilen kendi uzun vadeli görünümleriyle gelir. tüm melekleri örtmek için.

Not – Yukarıda belirtilen tüm hisse senetlerini açıklığa kavuşturmak için, seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yapmadan önce her zaman daha fazla araştırma yapmanız tavsiye edilen kendi risk unsurlarıyla birlikte gelir..

Şimdi, önde gelen esrar stoklarına nasıl yatırım yapılacağına bakalım.

Başarılı marihuana hisselerine yatırım yapmak için ihtiyacınız olan tek şey ticaret yolculuğunuzu başlatmak için bir komisyoncudur. Ve bu yüz yüze randevular olmadan ve aşırı bekleme gecikmeleri olmadan yapılabilir; kendi yaşam alanınızın konforunda kolayca yapılabilir.

Akıllıca seçim yapmak ve brokerlar ve çevrimiçi platformlar hakkında araştırma yapmak çok önemlidir. Bu caddeye daha önce baktıysanız, bağlantı kurabileceğiniz birçok broker ile birlikte seçim yapabileceğiniz çeşitli ticaret platformları olduğunu göreceksiniz..

Ancak, ticaret yolculuğunuzu devam ettirmek için düzenlenmiş bir lisanslı platforma ve komisyoncuya bağlı kalmanız şiddetle tavsiye edilir. İlgili alım satım lisanslarını, alım satım platformları web sayfasının altında, bireysel broker lisansıyla birlikte, çevrimiçi değilse, talep üzerine bulacaksınız..

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok platform varken, ödüllü ticaret platformu eToro’yu şiddetle tavsiye ediyoruz..

eToro dünya çapında 17 milyondan fazla yatırımcıdan oluşan bir müşteri tabanına sahip ve en iyi kenevir hisse senetleri de dahil olmak üzere bugün piyasadaki 800’den fazla hisse senedine erişebiliyor.

Ticaret hesabınızı başarıyla açtıktan sonra, yatırım ticareti yolculuğunuza başlamaya ve başlamaya hazırsınız. Ticarete başlamadan önce küçük bir devredilebilir nakit depozito gerekir ve ardından başlamaya hazırsınız.

Ticaret hesabınızı açtıktan sonra, pratik yapmak ve anlamak daha çok ihtiyacınız olan şeyse, sanal bir portföy oluşturmanız ve çevrimiçi ticaretin nasıl işlediğini görmeniz için 10,0000 $ sanal fon ile boş zamanlarınızda ücretsiz bir sanal demo platformu mevcuttur. Ayrıca, katılırken ticaret stratejileri hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz..

Eğer aradığınız yola yatırım yapıyorsa, eToro dilediğiniz cihazdan 7/24 yatırım yapma imkanı sağlar.

Önde gelen ticaret platformu eToro ile bunların hepsini ve daha fazlasını keşfedin. Ticaret yolculuğunuza başlamak için en iyi platform.

eToro – En İyi Hisse Senedi Komisyoncusu, Hisse Senedi Satın Al % 0 Komisyon

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Temel Çıkarımlar:

  • 2021’de değer kazanabilecek 7 esrar stoğu, 2021’de büyüme için sağlam stoklar olarak görünüyor ve bu da değerde artışa yol açıyor.
  • 2021’de değer kazanacak en iyi marihuana stokları da uzun vadeli iyi finansal yatırımlar olacak.
  • ABD, esrar kullanımını destekleyen stajyer demokratlar tarafından yönetilirken, kenevir endüstrisi 2021’de yükselmeye hazırlanıyor..
  • Kenevir endüstrisi, 2021’de ve gelecek yıllarda büyük bir potansiyeli arşivlemek için ayarlanmış en küçümsenen endüstri olarak seçildi..
  • Önde gelen ticaret platformu eToro ile 7 marihuana hissesine yatırım yapmak hızlı, basit ve kolaydır..
  • Yatırım yapmadan önce, neye yatırım yaptığınızın tam olarak farkında olduğunuzdan emin olun..
  • Son olarak, her zaman imkanlarınız dahilinde yatırım yapın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector