2021’de patlayacak bu ilk 15 hisse senedi ilginç bir yıl vaat ediyor

2021’e yatırım yapmak için en iyi hisse senetleri

2021’de hisse senetlerine yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? Hisse senedi trendlerinin bir adım önünde olmak ister misiniz? 2021’de hangi hisse senetlerine yatırım yapmalısınız? 2021, hisse senetlerine yatırım yapmak için iyi bir yıl olacak mı? 2021’de en iyi yatırım getirisi hangi hisse senetleri olacak? 2021’de borsadan ne bekleyebiliriz? Hadi bir bakalım!

Hepimiz 2020’nin borsa için oldukça telaşlı bir yıl olduğunu biliyoruz ve çoğumuz 2021’in neler getireceği konusunda endişeliyiz.

2021 için en iyi 15 hisse senedine yatırım yapmak için eksiksiz rehberimizle işinizi kolaylaştırdık.

Yeni başlayanlar bulmakta güçlük çekiyor 2021’in en iyi hisse senetleri. Hepimiz bu durumdayız, bu yüzden endişelenmeyin! Yeni hisse senedi yatırımları ararken ne kadar kafa karıştırıcı olduğunu anlıyoruz. İşte bu yüzden Trading Education burada yardımcı olmak için.

Yılın başında “2020’de yatırım yapılacak hisse senetleri” hakkındaki makalelere dönüp bakarsanız, hiç kimse 100 yılın en kötü salgını tahmin edemezdi tüm beklentilerimizi toza çevirirdi.

Hisse senedinin geleceği asla kesin değildir, bu nedenle hisse senedi tahminleri yapmak zor olabilir – özellikle koronavirüs pandemisinin ardından dalgalanma dönemlerinden beri. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, bazı hisse senedi uzmanları 2021’in borsa yılı olabileceğini söyledi..

Ve şimdi 2021’i dört gözle bekliyorum, işlerin çok değiştiği gerçeğini görmezden gelmek imkansız..

Bu makalede, 2021’de dikkate alınması gereken ilk 15 hisse senedinden potansiyel olarak bazılarına bakacağız! Bunun yanı sıra neden önemli oldukları ve onlara neyin değer verdiği.

2021’de dikkate alınması gereken ilk 15 hisse senedi

2021’deki en iyi hisse senetlerine daha yakından bakmadan önce, işte en iyi 15 seçimimiz:

 1. Tesla
 2. Nikola
 3. Yakınlaştır
 4. Netflix
 5. Disney
 6. Etin Ötesinde
 7. PayPal
 8. ServiceNow
 9. eBay
 10. Google
 11. Facebook
 12. Alibaba
 13. Amazon
 14. elma
 15. Microsoft

Tüm bu en iyi hisse senetlerinin yanı sıra diğer pek çok hisse senedini satın alabilirsiniz. eToro ve% 0 ücret ödeyin!

Niyet 2021 hisse senetleri koronavirüsten etkilenecek?

Ve bu bir soru, açıklama değil!

Koronavirüs odadaki fildir – 2021 hisse senedi piyasasının durumunu tartışırken bundan bahsetmeyi göze alamayız.

Ne kadar sık ​​duyarsanız duyun, bu lanetli kelimeden kulaklarınız ne kadar hasta olursa olsun, olması gereken bir tartışmadır..

Uzmanlar, koronavirüsün büyük olasılıkla devam edeceğini tahmin ediyor. geç 2021, Bu, çok zorlu bir 2020/2021 kışı geçirebileceğimiz anlamına gelir (özellikle daha fazla kilitlenme görürsek!).

Zihninizden temizlemeniz gereken önemli bir illüzyon var.

Koronavirüsü kötü bir şey olarak düşünmeyi bırakmalısın ve bunu olup biten bir şey, bir olay olarak düşünmeye başlayın.. Artık kesin.

En iyi hisse senedi tüccarları, piyasanın şaşırtıcı bir şekilde veya kötü durumda olup olmadığı konusunda endişelenmezler., önemli olan ticaret yapılacak bir şey varsa, izlenecek bir yön varsa.

En büyük değişiklik, bir borsa tüccarı olarak, 2021’de öngörülemeyen hisse senetlerinden uzaklaşmak için 2021’de alım satım yaklaşımınızı uyarlamanız gerekecek.yükselen yıldızlarda ocus.

Yani, Hangi hisse senedinde ticaret yapmaya karar verirseniz verin, aklınızın en ön saflarında korkunç virüsü bulundurmanız gerekir. 2021’de.

Bununla birlikte, bunun tersini de aklınızda bulundurmalısınız. Şansınız çok daha düşük olsa da, siz de Koronavirüsten sonra geleceklere kendinizi hazırlayın aynı zamanda.

2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedi!

İşte 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedi listemiz! Onlara göz kulak olun! Önümüzdeki yıl son derece başarılı olabilirler.

Google’a 2021’de hangi hisse senetlerini satın alacağınızı yazdığınızda ÇOK web sitesi göreceksiniz ve bunların çoğunun aynı seçeneğe sahip olmadığını fark etmek oldukça ilginç..

Bu birçok nedene bağlı olabilir.

Potansiyel olarak durumu çok farklı görüyorlar, farklı bilgilere sahipler, belirli endüstriler hakkında az çok biliyorlar ve sonra çevrimiçi olarak ittikleri hisse senetlerini gerçekten satın almış olanlar var (Trading Education’da bunu asla yapmayız! Tamamen etik değil! ).

Yani, ticaret yapmak istediklerinize gerçekten dikkat etmeniz gerekiyor. İnsanların tavsiyelerine çok fazla odaklanmayın, çizelgelere bak ve kendi sonuçlarına var!

Hadi devam edelim! İşte Trading Education’ın 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedi!

1. Tesla (TSLA)

Tesla, son birkaç yılda sahip olunan en havalı hisse senetlerinden biri olmalı. İnsanları işleyen bir elektrikli otomobile sahip olma olasılığına gerçekten yaklaştırdı ve 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedi listemize ilk girişimiz oldu..

Ve sadece bu değil, Ayrıca elektrikli otomobil fikrini de “havalı” bir konsept haline getirdiler, oysa ondan önce aynı itiraz yoktu.

Bu itiraz kısmen, aynı zamanda SpaceX’in CEO’su ve The Boring Company’nin kurucusu olan Elon Musk’a ait..

Ancak borsa tüccarları ticaret Tesla gerekse de Elon Musk’a çok dikkat et, Kimin düzensiz davranışı onları birkaç kez belaya soktu.

O büyük bir Twitter kullanıcısı ve tartışmalı bir şeyi her Tweet attığında, Tesla’nın fiyatına zarar verme şansı her zaman var..

Tesla hissesi almayı düşündünüz mü??

2. Nikola (NKLA)

2021’de, elektrikli otomobil sektörüne de sıçrayan en büyük ve en yeni rakibi Nikola’dan bahsetmeden Tesla hakkında konuşamayız..

Adını efsanevi mucit Nikola Tesla’dan da alan Nikola, Musk’ın Tesla’sına hızla alternatif oluyor sıfır emisyonlu otomobiller için, 2020’de büyük ilgi görüyor.

Tesla’ya benzer şekilde, elektrikli araçları da ‘havalı’ yapmaya çalışıyorlar, spor arabalardan çok hidrojenle çalışan kamyonlara odaklanmak.

Nikola şu an için elektrikli araç pazarında hala zayıf durumda, ancakTesla’ya karşı çok iyi bir önlem alabilir, potansiyel olarak 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinden biri haline geldi.

Nikola hissesi almayı düşündünüz mü??

3. Yakınlaştırma (ZM)

Önümüzdeki yıllarda 2020’ye dönüp baktığımızda çoğumuzun hatırlayacağı bir şirket varsa, o kesinlikle Zoom olacaktır..

Aslında 2012’den beri ortalıkta olsalar da şirket, son birkaç yılda gözden düşen Skype gibi diğer video konferans yazılımlarına bir alternatif olarak 2020’de herkesin hayatına girdi..

Hisse senedi yatırımcılarının Zoom’un pandemiyi geride bırakacağına inanıp inanmadıklarını düşünmeleri gerekiyor.

Sonunda hepimiz ofise geri döndüğümüzde, Zoom yine de tercih edilen video konferans aracı olarak görülmeye devam edecek mi? Yoksa öylece kaybolacak mı? Bu soru, Zoom’un 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinden biri olup olmayacağını belirleyecek..

Hisse senedi yatırımcılarının Zoom hakkında düşünmesi gereken bir diğer önemli nokta da, güvenlik uzmanları güvenlik açıklarını fark etti manipüle edilebilir.

Bu güvenlik açıkları gerektiği gibi giderilmezse ve bir şey olursa, Zoom’un hisse senedi fiyatına ciddi şekilde zarar verebilir.

Zoom hissesi satın almayı düşündünüz mü?

4. Netflix (NFLX)

Pandemik Netflix çok popüler olmadan önce bile Netflix’in bu listede olması gerçekten şaşırtıcı değil. Bildiğimiz şekliyle çevrimiçi akışın altın çağını başlattı.

Diğer birçok şirket kendi yayın hizmetlerini oluşturabilirken, Netflix, kendi orijinal içerikleri de dahil olmak üzere birçok farklı kaynaktan geniş bir içerik yelpazesiyle zaten güçlü bir şekilde kurulmuştur..

Pazardaki bu kadar geniş içerik ve deneyim çeşitliliği, onu 2021’de yatırım yapılacak ilk 15 hisse senedinden biri haline getirme olasılığıdır..

Ama tıpkı Tesla gibi, Netflix artık bu sektörde yalnız değil. Rakipler yoğun ve hızlı geliyor, bunların birçoğu tanınmış televizyon ve filmle ilgili şirketler. HBO ve Disney (aşağıya bakınız).

Netflix’in en büyük rakibi kadar büyük değil – Yaklaşık 150 milyon abonesi olan Amazon Prime Video (sözde küresel pazarın% 11’i) ve pek çok içerik yalnızca onlar için mevcut.

Netflix hissesi almayı düşündünüz mü??

5. Disney (DIS)

Disney ile ilgili akılda tutulması gereken süper önemli bir nokta, sadece film yapmadıklarıdır, ki bu, tabii ki 2020 boyunca çok kesintiye uğradı..

Aynı zamanda Disney + ‘ı Kasım 2019’da başlatan büyük bir yayın hizmetidir., ve gösterilecek çok sayıda popüler film ve TV şovu ile.

Yalnızca Disney içeriğini yayınlamakla kalmaz, aynı zamanda National Geographic, Marvel ve Pixar gibi ortaklardan da birkaçını sayabiliriz. Muhtemelen tasarruf noktaları oldu ve 2020’nin gerçekten zor bir yıl olmasını engelledi.

Bunun da ötesinde, elbette ticari ürünlerden de para kazanıyorlar, bu da küçük çocuklar arasında son derece popüler..

Bu da onları yaptı Netflix’in önemli rakipleri. Netflix, yayınlanacak daha çeşitli içeriğe sahip olsa da, Disney çok zengindir ve zamanla bunun üstesinden gelebilir.

Sonra tekrardan, ikisini de takas etmemen için hiçbir sebep yok sektöre dair iyi bir fikriniz varsa.

Bu, Disney’i Netflix için harika bir hedge seçeneği ve 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinden biri haline getiriyor.

Disney hissesi almayı düşündünüz mü?

6. Etin Ötesinde (BYND)

Beyond Meat, 2021 için ilginç bir seçim ve kesinlikle bu listede öne çıkacak. Onlar bitkilerden yapılan alternatif et ürünlerinde uzmanlaşmak, çoğunlukla tavuk, sığır eti ve domuz eti taklit ediyor.

Popülerliklerini gerçekten artıran ve Dunkin ’Donuts, Birleşik Krallık’taki Tesco ve Kanada’daki diğerleriyle ortaklıklar kuran ünlüler tarafından övgüyle karşılandılar..

Beyond Meat de övgü aldı. sürdürülebilirliğe önemli bir odaklanma ile çevre dostu.

Vegan / vejeteryan gıda pazarı önümüzdeki yıllarda büyümeye devam ederse, Beyond Meat’in de büyümeye devam etmesi muhtemeldir..

Bu, Beyond Meat’i potansiyel olarak 2021 için en iyi büyüme stoklarından biri ve potansiyel olarak 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinden biri haline getiriyor..

Ancak, tüm stoklarda dikkat edilmesi gereken şeyler var ve Beyond Meat de farklı değil..

Oldu gıda güvenliği ile ilgili endişeler ve ‘yiyeceklerinin ultra ‘işlenmiş doğası çok.

Öyleyse, Beyond Meat’i düşünürken bunu araştırdığınızdan emin olun..

Beyond Meat stoğu almayı düşündünüz mü??

7. PayPal

Belki de çok şaşırtıcı değildir, PayPal gerçekten harika bir 2020 geçirdi ve muhtemelen koronavirüs pandemisine bağlı, Ulaşamadığınız kişilere para göndermenin alternatif bir yolu olarak hareket etmesini sağlamak.

Ödeme hizmeti, kilitlenme ve seyahat kısıtlamaları sırasında insanların birbirine para göndermesini çok daha kolaylaştırdı ve bazı kullanıcılar için önemli bir cankurtaran halatı haline geldi..

PayPal’ın hisse senedi performansını sadece üç yıl öncesine göre karşılaştırmak gerçekten şaşırtıcı. Bu, potansiyel olarak 2021’de patlayacak en iyi hisse senetlerinden biri olacağı anlamına gelebilecek büyük bir gelişme..

İnsanlar pandemiden sonra daha kolay bulurlarsa kullanmaya devam edebilirler, ancak şunu da belirtmeliyiz.PayPal’ın gök gürültüsünü çalabilecek, artan sayıda çevrimiçi ödeme hizmeti burada bunların altından, birçoğu muhtemelen tüketicilerin ihtiyaçlarına daha uygun.

PayPal hisse senedi satın almayı düşündünüz mü?

8. ServiceNow (ŞİMDİ)

ServiceNow muhtemelen daha önce duymadığınız bir şirkettir ve bazıları için anlaşılması biraz fazla teknik olabilir.

Kısacası, onlar bir BT hizmet yönetimi sağlayan bulut bilişim şirketi bir dizi şirkete.

Tahmin edebileceğiniz gibi, ServiceNow gibi şirketler, yalnızca önemi giderek artan BT altyapılarını yönetmelerine yardımcı olmak için giderek daha fazla talep görüyor..

ServiceNow, son üç yılda yalnızca birkaç büyük hisse senedi fiyatı düşüşüyle ​​son birkaç yıldır istikrarlı bir şekilde büyüyor..

Genel olarak konuşursak, yukarı ve yukarı konumdadırlar ve tahmin edebileceğiniz gibi, aynı zamanda harika bir 2020 geçirdi ve şimdiye kadarki en yüksek noktasına ulaştı.

Tüm bunlar ServiceNow’u muhtemelen 2021 için en iyi büyüme hisselerinden biri ve muhtemelen 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinden biri yapıyor..

Bulut bilişim alanında belirtilmesi gerekse de, rakipleri var, ve onlara değerini veren öncelikle onların yönetim hizmeti olabilir.

ServiceNow hissesi satın almayı düşündünüz mü??

9. eBay

eBay, 2000’li yılların başında e-ticarette önemli bir oyuncuydu ve o zamandan beri çok popülerliğini kaybetti, ancak koronavirüs ona yalnızca geçici olabilecek ancak kesinlikle ticaret yapmaya değer bir avantaj sağladı.

eBay, büyük rakibi Amazon’un üstesinden gelmeyebilir, yalnızca değerinin küçük bir kısmına değerdir, ancak yine de 2021’de güzel bir kar elde etme olasılığına sahip olabilir..

Bununla birlikte, eBay ve Amazon tamamen aynı pazarda faaliyet göstermiyor.

Amazon büyüdükçe yeni ürünlere daha fazla odaklanma eğilimindeyken eBay, kullanılmış ürünlere ve koleksiyonlara daha fazla odaklanır ve ona bir niş verir hakim olduğu.

EBay’i potansiyel olarak 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinden biri yapan bu benzersiz şeylerdir..

EBay hissesi satın almayı düşündünüz mü??

10. Google (GOOG)

Google (teknik olarak Alfabe olarak bilinir) ticaret için her zaman iyi bir hisse senedi olmuştur, ancak geçmişte bazı keskin inişler ve çıkışlar yaşamıştır ve bu da sizi biraz dikkatli olmaya teşvik etmelidir..

Hisse senedi tüccarları bunu hatırlamalı Google’ın geniş bir uygulama yelpazesi vardır, bazen alternatiflere karşı zorlu bir savaşa girseler de.

Tüm bunlar, Google’ı 2021’de patlama potansiyeli taşıyan ilk 15 hisse senedinden biri yapmaya devam ediyor..

Google aynı zamanda birçok akıllı telefonumuza güç veren Android’in de sahibidir. ve Android kullanıcılarının indirebileceği uygulamalar üzerinde büyük bir kontrolü elinde tutuyor.

Son birkaç yıldır popülerliklerinde bazılarının hem kullanıcılar hem de kullanıcılarla ilgili verilere nasıl ulaştıklarını beğenmemeleri nedeniyle bir miktar düşüş oldu. internet arama motoru olarak tekel.

ABD’de şirketi parçalamakla ilgili de büyük konuşmalar oldu. pazarı daha adil hale getirmek için ve Google ödediği vergi eksikliği nedeniyle dünyanın diğer bölgelerinde bazı sorunlar kazandı..

Google hissesi almayı düşündünüz mü?

11. Facebook (FB)

Facebook, ilk günlerinden beri çok önemli bir hisse senedi oyunu olmuştur ve muhtemelen on yıllar boyunca da devam edecek ve muhtemelen 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinden biri haline gelecektir..

Ve nedenini görmek gerçekten zor değil.

Facebook, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya ve Güney Asya’nın çoğuna hakimdir en çok kullanılan sosyal medya platformu olarak.

Gerçek bir rekabeti yok, Rusya ve örneğin Vkontakte ve Odnoklassniki ve Çin’deki QZone gibi bir dizi alternatifin bulunduğu bazı eski Sovyet devletleri hariç.

Fakat skandal dalgaları oldu yıllar boyunca Facebook’un imajına yardımcı olmayan.

Bununla birlikte, Facebook skandallara çok alışkın ve artık pek bir etkisi yok gibi görünüyor..

Birkaç yıl önce gençler arasında kullanımda küçük bir düşüşe neden olmalarına rağmen, bugünlerde sanki hepimiz skandallar bekliyor ve yine de sağladıkları hizmeti kullanmaya devam ediyoruz..

Ve Google gibi, Facebook’a da biraz güvensizlik var Kullanıcılardan elde ettikleri verileri nasıl elde ettikleri ve kullandıkları hakkında.

Facebook hissesi almayı düşündünüz mü?

12. Alibaba (BABA)

Henüz Alibaba’yı duymadıysanız, Amazon’un e-ticaret pazarındaki birincil rakibi, Çin üzerinde güçlü bir hakimiyet ve Avrupa ile dünyanın geri kalanında büyüyen varlığıyla, potansiyel olarak 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinden biri haline geldi..

Alibaba, Çin’de son derece tanınmış bir seri girişimci ve hayırsever olan Jack Ma tarafından yönetiliyor..

2021 için en iyi büyüme hisselerinden biri olmaya ve Amazon’a karşı büyük bir koruma sağlamaya devam ediyorlar..

Alibaba’nın Amazon üzerinde sahip olabileceği bir avantaj, satıcılarla olan ilişkileri nedeniyle pazara Amazon’dan daha fazla ürün sunabiliyorlar.

Amazon, satıcılardan ürün alır ve satarken, Alibaba, alıcıları ve satıcıları birbirine bağlayan bir aracı görevi görüyor. Bu, riski önemli ölçüde azaltır.

Şimdiye kadar son derece başarılı bir 2020 geçirdiler ve bu başarı muhtemelen 2021’e kadar devam edecek, ancak hisse senedi tüccarlarının bunu yapması gerekiyor ABD-Çin ticaret savaşına dikkat edin Alibaba’nın hisse senedi fiyatlarını bozabilir.

Satın almayı düşündün mü Alibaba hisse senedi?

13. Amazon (AMZN)

Amazon’un 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedi listemizde çok sayıda rakibi var – sadece Alibaba değil!

Onlar da rakipleridir Netflix ve Disney akış işinde, eBay e-ticaret işinde ve Google, ServiceNow ve Microsoft (SPOILER UYARISI! Onlara bir saniye içinde ulaşacağız!) Bulut bilişim işinde.

Gerçekten olabildiğince çok turta içinde parmakları var, bu birçok şirket için pek iyi sonuç vermiyor, ancak bir şekilde Amazon için gerçekten işe yarıyor.

Ve işleri daha çılgın hale getirmek için, 2020, Amazon’un en iyi yıllarından biri oldu. Jeff Bezos, dünyanın en zengin adamı, daha da zengin.

Bu nedenle, 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedi listemizde üst sıralarda yer almaları gerçekten şaşırtıcı değil..

Amazon hissesi almayı düşündünüz mü?

14. Elma (AAPL)

Apple, inovasyonuyla rakiplerinin üzerinde öne çıkıyor, genellikle bir dizi alanda öncülük ediyor, teknolojik trendleri başlatıyor, onlara çok değer kattı ve en iyi 15 hisse senedi listemizde onlara ikinci en yüksek yeri kazandırdı. 2021’de patlayacak.

Ve bunu da unutmamalıyız Apple oldu ilk iki trilyon dolarlık şirket, 2018’de o görkemli ana ulaşmak.

Apple hakkında, onu 2021 için satın alınabilecek en iyi hisse senetlerinden biri yapan gerçekten ilginç bir şey, piyasadan hisse senedi geri alma alışkanlıkları var, fiyatı artırabilir.

2021’de patlayacak en iyi 15 hisse senedi listemizdeki diğer tüm hisse senetleri gibi, Apple da 2020’de gerçekten harika bir düşüş yaşadı, ancak Ağustos ayındaki bir büyük düşüş de dahil olmak üzere burada ve orada birkaç keskin düşüş yaşandı..

Apple’ın 2021’de patlayacak en büyük hisse senetlerinden biri olması çok muhtemel değil, muhtemelen on yılın geri kalanında patlayacak.

Apple hissesi almayı düşündünüz mü?

15. Microsoft (MSFT)

Microsoft, 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedi listemizin başında! Ve gerçekten düşündüğünüzde, işletim sistemleri üzerinde tekel olmaya devam ettiği için hiç de şaşırtıcı değil..

Microsoft’u birincil rakibi Apple ile karşılaştırdığınızda, Microsoft, kullanıcılar açısından büyük bir avantaja sahip. Geri 2017 yılında, Microsoft, Apple’dan yaklaşık dört kat daha fazla kullanıcıya sahipti.

Apple’ın yaklaşık 100 milyon kullanıcısı olduğu bildirilirken, Microsoft’un yaklaşık 400 milyon kullanıcıya sahip olduğu ve sözde 1 milyara kadar Windows destekli cihaz olduğu bildirildi..

Dahası, Microsoft, çoğu iş gereksinimini karşılayabilecek etkileyici miktarda uygulamaya sahiptir. ve çok daha ucuz.

Birçok işletme, hem işletmeler arası ihtiyaçlar hem de işletmeler arası ihtiyaçlar için yalnızca Microsoft uygulamaları üzerinde çalışabilir. Standart haline geldiler.

Artı, yukarıda bahsettiğimiz gibi, bulut bilişim hizmeti Azure ile bulut bilişime geçerek Amazon’un rakibi haline geldiler., önemi artan başka bir sektör.

Ve nihayet, tıpkı Apple gibi, Microsoft’un hisse senetlerini geri aldığı biliniyor Bu, fiyatı arada bir artırabileceği için gerçekten iyi.

Microsoft hissesi almayı düşündünüz mü?

2021’de en iyi hisse senetleri nasıl seçilir?

Bu makalenin başında söylediğimiz gibi, siz gerçekten iyi bir ticaret olduğunu düşündüğünüz hisse senetlerini koronavirüsün nasıl etkilediğini iyi anlamanız gerekir.

Belki bu yıl daha dikkatli olun önceki yıllara göre koşullar önceki yıllara göre biraz daha az tahmin edilebilir olduğundan.

Ayrıca, özellikle hükümetlerin bu tür acil durumlarda biraz öngörülemez olabileceğini ve onların gerici eylemlerinin hisse senedi üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini unutmamalısınız..

Örneğin, ABD’nin Kaliforniya eyaletinin her işverene bir süreliğine kapanmasını emrettiğini, Silikon Vadisi merkezli teknoloji şirketlerini büyük ölçüde etkileyebileceğini ve iş durur durmaz hisse senetlerinin fiyatının önemli ölçüde düşebileceğini varsayalım..

Bunun dışında, ayrıca hisse senedi ticareti hakkında bildiğiniz her şeyi hatırlamanız gerekir.. Tanıdık olmayan durumlarda becerilerinizin kaybolmasına izin vermeyin.

Hisse senedi tüccarlarının nasıl değerli işlemler bulduklarını görmek için benzer ekonomik durumlara da bakabilirsiniz..

Kriz nedeniyle hisse senetleri hakkında bildiklerinizi atmayın, hiç olmadığı kadar dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz..

Sonunda, riske dikkat etmek her zaman karşılığını verir!

Bu pazar sonsuza kadar sürmeyecek!

Bazı hisse senetleri virüs nedeniyle gerçekten iyi iş çıkarabilir, ancak virüsten sonra talepleri ortadan kalkabilir ve onlar hakkında daha az şey duyuyoruz.

Bu nedenle, hâlâ yapabiliyorken çıkmak için doğru anı bulmak önemlidir..

Örneğin, Zoom pandemi sırasında inanılmaz derecede faydalı hale geldi, ancak pandemiden sonra yine de aynı şekilde kullanılmaya devam edecek mi??

Birçok şirket ofise geri dönecek ve bu olduğunda yakınlaştırma kullanıcılarının sayısı büyük ölçüde azalabilir..

Aynı zamanda tersi de çalışır.

Şu anda koronavirüs nedeniyle büyük bir üretim düşüşü var. Yalnızca ABD’de üretimden elde edilen gelirin yaklaşık% 10 azalacağı tahmin edildi 2020 için.

Bunu emtia pazarında da gördük ve tipik olarak üretim için kullanılan metaller ve diğer malzemeler için daha az talep var. Bu malzemeler üzerinde çalışacak kimse yoksa firmaların satın almasına gerek yoktur..

Ancak pandemi geçtiğinde, muhtemelen üretimin normal seviyelere geri döndüğünü göreceğiz..

Dalmaya hazır Borsa?

2021’de patlayacak ilk 15 hissemiz hakkında son bir yorum

Unutmayın, bu makalede vurguladığımız hisse senetleri inancımızdır, duruma çok farklı bakabilirsiniz ve bunda yanlış bir şey yok.

Kendi araştırmanızı yapmanız çok tavsiye edilir!

2021’de% 0 Komisyonla En İyi Hisse Senetleri Nasıl Satın Alınır?

Artık 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedinin ne olduğunu biliyorsunuz, hisse senedi yatırımlarına başlamak için sağlam bir temele sahipsiniz. Bir sonraki adım saygın bir borsa komisyoncusu bulmaktır

Bu sayfada listelenen 2021 yılının en iyi hisselerinden birine veya birkaçına yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, incelemenizi öneririz. eToro. Bu çevrimiçi komisyoncu, 1.700’den fazla hisseye (bu sayfada listelenen 15 seçim dahil) erişmenizi sağlar – bunların tümü bir komisyonsuz temel.

EToro İngiltere, Avustralya ve Ana Kara Avrupa’nın çoğunda süper popüler olsa da, komisyoncu aynı zamanda ABD’den hesap kayıtlarında bir artış yaşıyor..

Buradan hisse senedi satın almak için yapmanız gerekenler eToro:

Adım 1: Bugün eToro’da Hesap Açın – Hisse Senetlerinde% 0 Komisyon Ödeyin

Çevrimiçi hisse satın almak için, güvenilir ve denetime tabi bir komisyoncuda bir hesap açmanız gerekecektir. EToro kullanıyorsanız, kayıt işlemi birkaç dakika sürer. Sadece bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz ve kimliğinizin bir kopyasını yüklemeniz yeterlidir..

Adım 2: Para Yatırın

Seçtiğiniz hisseleri gerçek parayla satın alacaksınız – bu nedenle eToro hesabınıza biraz para yatırmanız gerekecek. Bu, minimum 200 $ ‘dır ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç ödeme yönteminiz vardır. Anında hisse satın almak istiyorsanız – en iyisi bir banka / kredi kartı veya Paypal gibi bir e-cüzdan kullanmaktır..

3. Adım: Paylaşımları Arayın

paylaşımları ara

EToro hesabınıza para yatırıldıktan sonra, yatırım yapmak istediğiniz şirket hissesini aramanız gerekecektir. Ardından, doğrudan seçtiğiniz hissenin yatırım sayfasına gitmek için “Ticaret” düğmesine tıklamanız gerekecektir..

4. Adım: Komisyonsuz Satın Alma Siparişi Verin

amazon hissesi, satın alınabilecek en iyi hisseler

Son olarak, hisse satın alma sürecini tamamlamak için bir satın alma siparişi vermeniz gerekecektir. Bu kolaydır – çünkü eToro’da yapmanız gereken tek şey, yatırım yapmak istediğiniz miktarı belirtmektir..

Gibi bir firmada hisse satın almanız fark etmez. Google Binlerce dolarlık bir hisse senedi fiyatına sahip – eToro sadece 50 $ ‘dan yatırım yapmanıza izin verdiği için. Bir hissenin ‘bir kısmını’ satın alacağınız için bu, ‘kesirli yatırım’ olarak bilinir..

Satın alma emrini onayladığınızda, hisseler eToro portföyünüze eklenecektir. Söz konusu hisseler temettü ödüyorsa, bu eToro hesabınıza ödendikçe yansıtılacaktır. Hisselerinizi istediğiniz zaman satabilirsiniz – piyasalar açık olduğu sürece.

Borsaya yatırım yapmak ve bugün en iyi hisse senetlerini satın almak istiyorsanız, bunu yapmak için eToro’dan daha iyi bir yer yoktur. Bugün kaydolmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir!

eToro – En İyi Hisse Senetlerini Satın Al komisyon

etoro komisyoncusu

eToro, sektörde uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Anahtar noktaları

2021’de Hangi İlk 15 Hisse Patlayacak?.

 • Tesla ve Nikola, elektrikli araç endüstrisi için savaşmaya devam ediyor. Nikola Tesla’ya karşı iyi bir önlem alabilirdi.
 • Et stoğunun ötesinde çok ilginç bir seçim olabilir 2021. Bitki bazlı et yerine kullanılan ürünler, önümüzdeki yıllarda büyük bir kazanan olabilir..
 • Amazon’un farklı sektörlerde birçok rakibi var. Buna rağmen hala güçleniyor.
 • Microsoft ve Apple, 2021’de patlayacak ilk 15 hisse senedi. İkili, önümüzdeki yıl çok fazla güç göstermeye devam ediyor..

2021’de Hangi İlk 15 Hisse Patlayacak?.

Lütfen Unutmayın: Geçmiş performans gelecekteki performansın bir göstergesi değildir. Yatırımların değeri yükselebileceği gibi düşebilir. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir fikir, haber, araştırma, analiz, fiyat veya diğer bilgiler genel pazar yorumu olarak sunulmuştur ve yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Trading Education, herhangi bir öneri, tahmin veya sağlanan diğer bilgilere dayalı herhangi bir yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me